reparatie. Portemonnees Opperheibaas sloeg paal met 7 anderen 1 Schade aan uw auto vereist deskundige en tasj es volop gerold 5JI t Voor 54premie-C-koopwoningen van Noorlander BIJ ELKE BESTEDE TIEN GULDEN EEN LOT: VRAAG EROM OM DE DAG 1.000,- AAN GELD PRIJZEN }4 x 250 is' X,swt. POLITIENIEUWS WADDINXVEEN 91923 136029 12760 60124 10913 43850 39923 ^7069r 187101 185836 64429 130459 X 34031 66673 .3715 50744 ƒ250’- 163306 9131 9587 140313 25500 54490 25737 V'W 250- ƒ250- J ƒ250 X 46173 1 39093' 163562 250,- ƒ250,- J ƒ250,- V ƒ250,- amsterdam/ SOmaart 1972 secretaris president Illegale vissers Overtredingen Snelheidscontrole Aangehouden Verlichting Vernieling Doorgereden Aanrijdingen Ifocwr «rrmi I» Trekkingen op: 5 december 8 december DOORGESTREEPTE LOTNUMMERS ZIJN PRIJSWINNAARS VAN BEKEND GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade 24 FOCW A, kenmerk voor vakwerk -v - A' A A" A A A jU WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 3 DECEMBER 1986 I «"«Zsver. 1OOO S 6 va- ’’opperheibaas” A.M. Zwamborn aan het werk met een ouderwetse hei- Maandag 1 december: Woensdag 3 december: Maandag 24 november: Maandag 8 december: Vrijdag 28 november: Vrijdag 21 november: en beschikken over een berging. Ze worden allemaal verkocht met een een malige rijksbijdrage, met 20 procent BTW en vrij op naam. Woensdag 26 november: A Eind oktober sloeg de scheidende direc teur Openbare Werken en -Bedrijven de eerste paal voor de bouw van de tweede cirkelflat in de woonwijk Zuid- plas van de woningbouwvereniging ssw. De afgelopen week werden twee illega le vissers, beiden uit de residentiestad, bekeurd. Zonder in het bezit te zijn van de benodigde vergunningen waren zij bij de Winterdijk aan het vissen. WADDINXVEEN - Scheidend di recteur A.M. Zwamborn van de gemeentelijke dienst Openbare Werken en -Bedrijven fungeerde vrijdagmiddag als ’’opperheibaas” bij het slaan van de eerste paal voor de bouw van 54 premie-C-koopwo ningen in de woonwijk Zuidplas. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer de$l. FOCWA kenmerk voor vakwerk. 2741 EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 BV. De verkoop van de woningen (met de zolder erbij twee verdiepingen) is in handen van De Pater Makelaardij BV. Alle huizen zijn van hetzelfde type, hebben een hart op maat van 5.40 meter WADDINXVEEN - De Waddinxveense rijkspolitie meldt dat in de afge lopen week twee vrouwen tijdens het winkelen het slachtoffer werden van tasjesrollers en portemonneedieven. In het ene geval werd een portemon nee uit een tas gehaald en bij de tweede slachtoffer zag men zijn kans schoon om het polstasje uit de winkelwagen weg te nemen. Een hoeveel heid geld, girokaarten en een giropas werden hierbij buitgemaakt. 4-v Twee auto’s werden van de weg ge haald, daar deze beide auto’s niet verze kerd waren en niet waren gekeurd. Ook vertoonden de auto’s diverse gebreken. Beide auto’s zijn inmiddels afgevoerd naar de sloop. Tegen de bestuurders-ei- genaars is proces-verbaal opgemaakt. Een derde weggebruiker is bekeurd, daar zijn auto niet was gekeurd en daar de auto was voorzien- van een gladde band. Tijdens het opruimen van de markt werd een automobilist bekeurd terzake het negeren van de gesloten verklaring. C 'éj Ih.i. H 1 ’'••isver. *4/ Zeven amateur-heiers onder leiding van stelling bij wijze van start van de bouw van 54premie-C-koopwoningen in de woonwijk Zuidplas. Foto: Sjaak No te boom). Op maandag 1 december werd in een woning aan de Wingerd een 31-jarige man, die geen vaste woon- of verblijf plaats heeft, aangehouden in verband met een door de politie te Rotterdam en de rijkspolitie in het district Dordrecht ingesteld onderzoek. De man maakt deel uit van een groep, die zich op grote schaal met inbraken heeft bezig gehouden. In zijn woning werd een onderzoek ingesteld, waarbij een hoeveelheid wiskey en cosmetica, van diefstal afkomstig, zijn inbeslagge- nomen. Ook werd een personenauto in- beslaggenomen. In een ander kelderbox in Waddinxveen waren door hem 55 dozen en 3 kisten met cosmetica-artikelen geplaatst. De ze goederen, die een waarde van 3 ton vertegenwoordigde, werden eveneens inbeslaggenomen. De in Waddinxveen aangehouden man is mede betrokken geweest bij een diefstal van een partij goederen uit een douaneloods te Rot terdam (waarde ca 1 1/2 miljoen gul den). Op verzoek van de rijkspolitie te Bleis- wijk werd op maandag 24 november een 25-jarige Waddinxvener’ aangehouden wegens een aldaar gepleegd misdrijf. De man heeft bekend en is na voorgelei ding in bewaring gesteld. .Uiirticn ’’Bescherm uw eigendommen zo goed mogelijk door de tas in de hand te hou den. Laat portemonnees en tasjes niet onbeheerd in de winkelwagens achter. De gelegenheid maakt de dief!aldus de Waddinxveense rijkspolitie in een ad vies aan het publiek. De afgelopen week werden een brom fiets en 4 fietsen gestolen. Eén fiets is gevonden en kon worden teruggebracht bij de benadeelde. In de nacht van maandag 24 op dinsdag 25 november werd getracht in te breken in een langs de Bloemendaalseweg gele gen bedrijf. Men trachtte een ruitje te forceren. Men is vermoedelijk gestoord door het alarm. Op dinsdag 25 november werd geduren de de avonduren uit een bedrijf aan de W. de Zwijgerlaan een kopieerappa raat, merk Canon PC 20 ter waarde van 2.600,- ontvreemd. Men is vermoede lijk binnen kunnen komen, doordat de deur niet afdoende bleek te zijn afgeslo ten. Uit een in aanbouw zijnde woning aan de Fazantdreef werd een CV-ketel weg genomen. Een raampje werd gefor ceerd. De ketel is van de zolder wegge nomen. In de nacht van zaterdag 29 op zondag 30 november werd getracht bij de Passa ge een daar staande personenauto weg te nemen. Een klapraampje van een portier is weggehaald en het stuurkolom werd vernield. In dezelfde nacht werd wel een auto ontvreemd nabij de Ker- kweg-Oost. Deze auto werd met lichte beschadigingen op de Alb. Thymlaan teruggevonden. Op vrijdag 28 november werd op de Sniepweg een snelheidscontrole gehou den. Van de 285 gecontroleerde be stuurders hielden 30 zich niet aan de max. snelheid. In de ter plaatste vrij dichte mist werden snelheden van 63 tot liefst 82 km per uur gemeten Na enkele speciaal gerichte controles te hebben gehouden moet worden gecon stateerd, dat het met de verlichting van voornamelijk fietsers en bromfietsers nog niet al te best gesteld lijkt te zijn. Nog veel jeugdigen rijden met defecte verlichting. Op donderdag 27 november werden 15 fietsers bekeurd. De rijkspo litie Waddinxveen laat weten dat ook in december enkele gerichte controles op de verlichting zullen worden gehouden. Aan de Kromme Esse werden 30 ruiten van een kas vernield. Van een bedrijf aan de Wilhelminakade werden enkele ruiten aan de achterzijde door vandalen bewerkt. Een personenauto, welke op het parkeerterrein De Beukenhof stond werd vernield. Vermoedelijk is op de motorkap gelopen/gesprongen waard oor deze werd gedeukt. Op dinsdag 25 november werd een 41- jarige Waddinxvener door de politie verhoord wegens een door hem veroor zaakte aanrijding op donderdag 20 no vember nabij de flat aan de Vondellaan. Na de aanrijding is deze bestuurder zon der zijn identiteit bekend te maken doorgereden. Terzake doorrijden na een aanrijding zal tegen hem proces verbaal worden opgemaakt. In Zuidplas, waar in 1983 is gestart met het bouwrijpmaken en de woningbouw, komen halverweg de jaren negentig zo’n 2.300 huizen te staan. Er staan er al zo’n 820, terwijl er ongeveer 440 wonin gen nu in aanbouw zijn. Dinsdag 25 november: Op rijksweg A 12 waren 3 personenauto’s bij een kop- staart-aanrijding betrokken. Plotseling moest een automobilist remmen voor een gevormde file. De achteropkomen den wisten hun auto’s niet op tijd tot stilstand te brengen. Zware materiële schade was het gevolg. Lichte materiële schade ontstond aan 2 auto’s op het par keerterrein nabij de Groensvoorde. Een bestuurster reed weg uit een par keervak en raakte een voorbijrijdende auto. Op de hoek Henegouwerweg-van Speykstraat botsten twee personen auto’s tegen elkaar. Een automobilist wilde naar links de Van Speykstraat in rijden en zag daarbij een tegenligger over het hoofd. Persoonlijke ongeluk ken deden zich hiérbij niet voor. Donderdag 27 november: Bij keren op het Noordeinde ontstond een aanrij ding tussen twee auto’s. Een tegemoet komende bestuurder dacht dat de ke rende bestuurder een erf wilde oprij den. Lichte materiële schade. Lichte materiële schade ontstond op de hoek W. de Zwijgerlaan-Juliana van Stolber- glaan-K.W.plein. Niet verlenen van voorrang c.q. vrije doorgang was de oorzaak van het ongeval. Vrijdag 28 november: Wederom een aanrijding op de hoek Henegouwer- weg-Van Speykstraat. Een bestuurder reed richting Gouda en wilde naar links de Van Speykstraat inrijden. Een ach teropkomende bestuurder merkte dit te laat op en een aanrijding volgde. Lichte materiële schade. De start van de bouw is goed geweest want de op Nieuwjaarsdag 1987 met de VUT gegane heer Zwamborn bleek als opperheibaas over grote bouwkundige ervaring te beschikken, zodat hij op nauwgezette wijze leiding gaf aan de zorgvuldig geselecteerde heiploeg. ^^dsver. ^dsver. riëren van 146.500,- tot 165.000,-. De huizen worden neergezet door Noorlander Beheer Nederland BV naar een ontwerp van het Waddinxveense ar chitectenbureau Stuurman Partners I ^dsver. S^dsver. iüh Dinsdag 18 november: ob Vrijdag 5 december: ruingevel Straatgeul Zo gaan de 54 premie-C-woningen van Noorlander Beheer Nederland BV er in de woonwijk Zuidplas uitzien. De tekening is van het Waddinxveense architectenbureau Stuurman Partners BV. Bij deze werkzaamheden, die met de hand rond een ouderwetse heistelling gedaan moesten worden, werd hij geas sisteerd door burgemeester C.M. van der Linden, de wethouders P.F.J. van Schie (CDA) en K.W.Th van Soest (VVD), aannemer S. Noorlander, ar chitect T.W. Verweij, makelaar P. de Pater en secretariedirecteur C.A.P.M. Loose. De prijzen van de 54 koopwoningen Rondom directeur A.M. Zwamborn van Openbare Werken en -Bedrijven als ’’opperheibaas'' staan van links naar rechts burgemeester C.M. van der Linden, aannemer S. Noorlander, makelaar P. de Pater, architect T.W. erweij, CDA-wethouder P.F.J. van Schie, WD-wethouder K.W.Th. vanSoestensecretarie-directeurC.A.P.M. Loose. (Foto: Sjaak Noteboom).

Weekblad voor Waddinxveen | 1986 | | pagina 9