TIJSTERMANNEN RAKEN VOOROP IN DE WOESTIJN Goed Korbis verliest toch Be Fair’s A-l kan promoveren Samengaan met W’veen voor zwembad kan nog Jeugdschaatsen bij De Gouwe Streek Moordende concurrentie in Parijs-Dakar BoskoQpse wethouder blijft nog optimistisch Rudo van Loo Eerste team Aeolus delft het onderspit Nico Stoter: Bontenbalbeker tachtig teams verloting WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Open dag sportschool Den Edel Flyers-dames blijven steken in middenmoot Uitslag van Be Fair- Winterkampioen bridgeclub Waddinxveen Volleybal- tournooi met in rayonteam basketbal Modderpoel Meebetalen Gedwongen Op goede weg Etappes Schade aan uw auto vereist PTc deskundige reparatie. Héren L Eindstand Spoorvorming 4 arrms KABELKRANT WADDINXVEEN ELKE WERKDAG VAN 7.00 UUR TOT 19.00 UUR OP BELGIË-VLAAMS 2 GLASBEEK iFÖCWA De sinds ’’derde” Kerstdag al van huis 1 Gedwongen in Waddinxveen zijn is in zoverre voor Boskoop belangrijk, dat er jaar 95.000 gulden maar dat is dan ook alles”, aldus de wethouder, die over de problematiek rond het Waddinxveense zwembad zegt: ”Er is hier niets nieuws onder de zon. Een zwembad als ge meente alleen exploiteren is haast een onmogelijkheid en Waddinxveen zit dus met ongeveer dezelfde problemen als Boskoop”. meer informatie over het jeugdschaat- sen of voor opgave kan men Klaas de Knikker bellen (tel. 01828-16987). Ook nieuwe junioren (vanaf 12 jaar) en senioren die belangstelling hebben voor het volgende schaatsseizoen kunnen hiernaar bellen. Afgelopen zondag zijn er wedstrijden voor senioren geweest in Den Haag. Vier leden van de schaatsvereniging hebben hieraan meegedaan. Er werd al leen een 1500 meter gereden. Door de slechte weersomstandigheden, storm en regen, vielen sommige presta ties wat tegen: Bert Steenbergen en Jan van den Toom konden hun persoonlij ke tijden niet benaderen. Willem Broer daarentegen evenaarde zijn tijd op de 1500 meter met 2.38.57. duidelijk dat het steeds moeilijker wordt in de moordende Parijs-Dakar- rally hoog te eindigen. Maar er zijn nog Ook in de tweede helft toen, na doel punten van Truus Visser (2x), Wim Lebbing en Ria Molenaar, Korbis tot twee keer toe een voorsprong nam van drie doelpunten (4-7 en 5-8), bleef de beslissende doorbraak uit. Argento slaagde er zelfs in tot 9-9 terug te komen. Kort voor het eindsignaal maakte Truus Visser 9-10 voor Korbis maar het was toch Argento, dat door twee doelpunten met 11-10 de winst wist te pakken. Hoewel het jammer is dat weer een wedstrijd in de laatste minuten vóór Korbis verloren ging, was het toch een uitstekende prestatie van Korbis dat het erin slaagde de tegenstander zo lang on der druk te zetten. Korbis is duidelijk op de goede weg en tegenstanders van de komende weken kunnen daar beter maar vast rekening mee houden. twee weken te gaan voordat op het strand van de Senegalese hoofdstad Da kar de finishvlag wordt gehanteerd. Voor de komende week ziet het etappe- schema er zo uit: Eindstand 2e ronde van de diverse groe pen waarbij de nummers 1 en 2 uit B, C en D-groep promoveren: Groep A: 1. Hm. Moons-V. Duppen 59.10%, 2. Mw. de Redelijkheid-Hr. Kok 52.48%, 3. echtp. Eelkman Rooda 52.38%. Groep B: 1. Dms. Rond-Spek 55.87%, 2. Echtp. Verwoerd 54.51%, 3. Hm. Ebens-Ven- mans 53.85%. Groep C: 1. Hrn. de Groen-Kieft 58.41%, 2. Hrn. Kool-Blansjaar 57.34%, 3. Dms. Evers- Andringa 53.98%. Groep D: 1. Echtp. V.As 56.39%, 2. Echtp. de Boer 56.33%, 3. Hrn. de Jong-v.Dort 53.71%. WADDINXVEEN - Dit is de uitslag van de door Be Fair-voetbal gehouden jaarlijkse verloting: le prijs: 00913, 2e prijs: 08692, 3e prijs: 08575, 4e prijs: 03814, 5e prijs: 02691, 6e prijs: 04660, 7e prijs: 00144, 8e prijs: 08785, 9e prijs: 10366; 10e prijs: 05783, He prijs: 03924, 12e prijs: 05338, 13e prijs: 00589, 14e prijs: 06017, 15e prijs: 03974. misschien (weer) een mogelijkheid komt om aan een gezamenlijk zwembad te denken. Wethouder Van Ooi, die ook voorzitter is van de Boskoopse werkgroep zwembad, stelt hierover: Als eerste wordt er door ons - de werk groep - nog steeds gekeken naar de bouw van een eigen zwembad. Dat wil len we het liefst. Elke plaats wil natuur lijk een eigen zwembad en Boskoop vormt daar geen uitzondering op. Daar bij moeten we wel uitkijken naar een andere locatie in Boskoop, waarbij on ze eerste gedachten uitgaan naar een plek bij de sportvelden. De oude zwem- badlocatie heeft namelijk een groot aantal nadelen, denk maar aan de par keerproblemen, en bovendien, als we die grond voor woningen kunnen be stemmen, krijgen we daardoor weer ex tra geld in het potje voor het nieuwe zwembad. Maar als een eigen zwembad om financiële redenen niet haalbaar is, dan zullen we wel - evenals Waddinx veen - gedwongen zijn om aan een geza menlijk bad te denken”. tencommissie iedere keer weer klaar om de jongens te vermaken. Bingo- avonden en video-avonden worden de jongens voorgeschoteld. Aan het eind van i Me competitie voor iedere groep is er weer een afsluitingsavond. Maar liefst 5 thuistoernooien worden door Be Fair jeugd dit jaar georganiseerd, zodat ieder team in ieder geval één keer thuis een toernooi heeft en twee maal uit. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 7 JA A k W T’" WADDINXVEEN - Met ingang van het nieuwe schaatsseizoen 1987-1988 zal bij schaatsvereniging ”De Gouwe Streek” gestart worden met jeugd- schaatsen. Dit is bedoeld voor jongens en meisjes van acht tot twaalf jaar. WADDINXVEEN - De Bontenbalbe ker voor de beste prestatie van een lid van TOOS op nationaal niveau is uitge reikt aan Nico Stoter. De Waddinx veense turner eindigde als vierde bij de NK. De Jaco- en jeugdbeker zijn afge lopen jaar niet uitgereikt. De gymnastiekvereniging TOOS telt 720 leden. De laatste ledenvergadering werd echter slechts bezocht door der tien leden, inclusief de bestuursleden. Een opvolger voor voorzitter Westphal, die per 1 januari definitief stopte, is (nog) niet gevonden. Wel trad Jan Nies- waag toe tot het bestuur. WADDINXVEEN - Zaterdag speelde het eerste team van de Waddinx veense korfbalvereniging Korbis uit tegen Argento uit Schoonhoven, een tegenstander waar Korbis op het veld een kansloze nederlaag tegen leed. Het leek dus in de zaal een moeilijke opgave te worden, te meer daar Ar gento al na enkele minuten op 2-0 voor stond. TAMANRASSET - Kees en Mieke Tijsterman, het rally-echtpaar van de Tweede Bloksweg dat voor de derde maal deelneemt aan de negende monsterrit Parijs-Dakar, hebben het goed gedaan in de Algerijnse woes tijn. De technische problemen met hun snelle Mitsubishi Pajero 2.6 liter turbo-benzine motor hebben ze niet achterop in het auto- en algemeen klassement gebracht. Ze staan respectievelijk 17e en 18e. WADDINXVEEN - De Flyers-basket- balkadet Rudo van Loo is geselecteerd zijnde Waddinxveners zijn sinds zater- voor het kadetten-team van rayon West van de Nederlandse Basketbal Bond. Afgelopen zondag in een tournooi tus sen hij met 11 andere een plaatsje in het rayon West-team te veroveren. Dit team zal tezamen met de teams van de vier overige rayons, na enkele maan den van grondige training, de spelers voor het Nederlands kadettenteam moeten leveren. Bij de meisjes kon de Flyers-adspirant Met de toegenomen concurrentie is het Monique de Vries haar plaats in de regi onale selectie niet omzetten in één in de rayonselectie. WADDINXVEEN - Het eerste team van de Waddinxveense badmintonclub Aeolus smaakte het genoegen om al vroeg in het nieuwe jaar een kompeti- tiewedstrijd te mogen spelen. Vrijdag avond 2 januari ontving men thuis in sportzaal ’’Groenswaard” het zesde te am van Delft. dag in Algerije. Vandaag (woensdag) wordt de grens met Niger gepasseerd. Komende zondag is het in Agadez een de regionale kadettenselecties wistrustdag. Mensen en motoren kunnen dan weer een beetje op verhaal komen. Kees en Mieke Tijsterman, door Mitsu bishi ”de moderne vliegende Holland ers” genoemd, hebben al te maken ge had met keuringsperikelen, lekke ban den, problemen met de spoorvorming en kapotte schokdempers. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk Flyers heren 1 doet het de laatste we ken, gezien de resultaten, naar wens. In Zwijndrecht werd de derde achtereen volgende, goede overwinning, behaald. De altijd vervelende tegenstander De- vel Devils werd uit met 86-87 verslagen. Flyers, met een vanwege diverse oorza ken bijeengeraapt team, had in en niet zo spetterende wedstrijd de gehele tijd de leiding. In de slotfase kon Flyers, door veel persoonlijke fouten beperkt in doen en laten, van een behoorlijke voorsprong niet voldoende overhouden om de winst mee naar huis te nemen. Door deze 87-86 winst heeft Flyers zich aan de kop van de middenmoot genes teld mét het zich op de hogere plaatsen. Scores: Henri Boere 24, Marco Mak 23 (2 driepunters), René Hazelaar 13 (1 driepunter) en Hugo Sijlaar 10 pnt. Een incompleet Flyers 4 werd in het tweede deel van de eerste helft door Di- ok 2 (Boskoop) op een behoorlijke ach terstand gezet. Tot enkele minuten voor tijd bleef dat verschil in stand, toen zet te Flyers een ware inhaalrace in maar kwam op de meet net tekort: Diok won met 51-54. Scores: Jelle Marchand 26, gast Ton Baan 12 en Frank Posthumus 10 pnt (incl. 2 driepunters). Korbis wist echter de moed erin te hou den en middels strak spel en goed be nutte kansen door Jan Minekus en Cor Matse de achterstand in te lopen. Ria Molenaar zorgde zelfs met twee fraaie treffers voor een 2-4 voorsprong. Het Argento-publiek viel stil en de spelers werden zich ervan bewust dat de wed strijd niet zo gemakkelijk zou verlopen als sommigen vooraf beweerden. Hoewel Korbis de voorsprong behield slaagde het er toch niet in Argento al vroeg in de wedstrijd uit te schakelen. De trajecten die maandag (El Golea-In Salah, 679 km), dinsdag (In Salah-Ta- manrasset, 819 km) en woensdag (Ta- manrasset-Arlit, 705 km) werden afge legd zijn voor de Parijs-Dakar-kara- vaan een beproeving geweest. Kees en Mieke Tijsterman weten daar alles van, want ze hebben maandag een dikke 200 kilometer zonder achterver- ing door de woestijn moeten rijden, om dat de schokbrekers het begaven. Dat betekende met steun van de Mitsubishi- ploeg een nachtje sleutelen. Wellicht dat Kees en Mieke Tijsterman - zoals een verslaggever ter plaatse op merkte - hun ritme nu in ’s werelds lang ste en zwaarste rally hebben gevonden, zodat ze kunnen werken aan het hand haven van de in de eerste week bereikte positie in de verschillende klassemen ten. WADDINXVEEN/BOSKOOP - ”We willen in Boskoop nog steeds een eigen zwembad, maar als dat om financiële redenen niet mogelijk is, dan hoop ik nog steeds dat een samengaan met Waddinxveen tot de mogelijk heden behoort”. Dat stelt de Boskoopse wethouder van welzijn en onderwijs D. A.M. van Ooi-Houtman in reactie op het Waddinxveense eindrapport van De Vries en Partners. Het rapport laat volgens de Boskoopse wethouder niets nieuws zien en zij vindt de Waddinxveense situatie enigszins vergelijkbaar met die in Boskoop. WADDINXVEEN - De niet in top vorm spelende dames van Flyers-bas- ketbal hebben geen enkele moeite ge had met het Pijnackerse Guards. De Waddinxveense wonnen met 75-30. De Flyers-dames speelden beslist niet op hun best. Vooral snelheid was een ontbrekend element in het Waddinx veense spel. In plaats van op een zeker bereikbare plaats in de subtop staat Fly ers hierdoor (nog) op een moeizaam be reikte middenmoot-positie. De wedstrijd tegen het zwakke Guards werd wel ruim en zoals aan de stand ver plicht, gewonnen: via 40-16 bij rust werd het 75-30. Scores: Carla Baan 19, Ineke Kuypers 18, Wendy Posthumus 13 en Connie Captein 12 punten. Onder begeleiding gaan zij dan één keer per week (op zaterdagmiddag) naar De Uithof in Den Haag. Hier zullen zij (soms op speelse wijze) vertrouwd wor den gemaakt met de schaatssport. Voor De wethouder wil tenslotte nog wel kwijt dat de verhouding tussen het col lege van Waddinxveen en dat van Bos koop momenteel uitstekend is. De ge sprekken tussen de beide colleges in september jongstleden zijn volgens haar in goede sfeer verlopen en één van de afspraken die daar is gemaakt is, dat zij en de Waddinxveense wethouder Van Schie contact met elkaar zullen on derhouden als er bepaalde ontwikkelin gen rond het zwembadgebeuren zijn. ”Nou, en die zijn er dus nu nog niet want eerst moet Waddinxveen nog be slissen wat er met hun zwembad moet gebeuren. Daar wachten we eerst maar op”, aldus wethouder Van Ooi. WADDINXVEEN - Be Fair-volleybal heeft een Kersttoumooi voor de scho len gehouden. Bij de oudste meisjes won de MAVO-afdeling, van De Wad- de, terwijl bij de oudste jongens beslag werd gelegd op de eerste prijs door de samenwerkingsschool voor HAVO/ Atheneum. Het volleybaltournooi voor scholen is een jaarlijks terugkerend evenement en was weer een groot succes. In totaal hadden zich 80 teams voor het tournooi ingeschreven. Eerst was er een mini-volleybal voor groep 7 en 8 van de basisscholen. De eerste prijs voor de meisjes ging naar de Jozefschool, de tweede prijs was voor de Mr. A. de Roosschool. Bij de jon gens werd de Mr. A. de Roosschool eer ste en de Theo Thijssenschooi tweede. De Eben Haezerschool behaalde de eerste plaats bij het gemengde mini-vol- leybal, de Kon. Julianaschool behaalde de tweede prijs. Daarna werd er gevolleybald door klas 1 en 2 van het voortgezet onderwijs. Bij de jongens behaalde de Kohnstamm- MAVO zowel de eerste als de tweede plaats. Bij de meisjes werd de Kohn- stamm-MAVO eerste en de Samenwer kingsschool tweede. Vervolgens was er groot-volleybal voor de hogere klassen van het voortgezet onderwijs. De mei sjesfinale was zeer spannend. De Wad- de-MAVO werd uiteindelijk eerste en de samenwerkingsschool tweede. Bij de jongens behaalde de samenwerkings school de eerste plaats en de Don Bo- sco-MAVO uit Boskoop werd tweede. Donderdag 8 januari: Arlit-Texaco. Een tijdrit (een speciale, zoals deze rit ten in het Parijs-Dakar-jargon heten) Vrijdag 9 januari: Texaco-Dirkou. Na een twintig kilometer lang verbindings- ritje naar Arbre Thierry Sabine een tijd rit van 506 kilometer door het Nigerse zand. Zaterdag 10 januari: Dirkou-Agades. Eerst een zeer zware tijdrit over 702 mulle woestijnkilometers naar Anou- mekerene waarna nog een verbindings-’ etappe, van 153 km moet worden afge- werkfvoor de rijders echt even kunnen rusten. Zondag 11 januari: precies halverwege hebben de rally-rijders een rustdag in Agades. Maandag 12 januari: Agades-Tahoua. Begonnen wordt met een tijdrit van 358 km naar Tchin-Tabardene, vervolgens een verbindingsetappe van 160 km. Dinsdag 13 januari: Tahoua-Niamey. Weer eerst een tijdrit van 350 km nu naar Abala en dan nog een verbindings- rit van 250 km naar de hoofdstad van Ni ger. Woensdag 14 januari: Niamey-Gao. Na een verbindingsrit van 145 km komen de rijders bij Menaka in Maliwaar van daan een snelheidsetappe van 500 km langs de rivier de Niger volgt. Donderdag 15 januari: Gao-Timboek- toe. Een 418 km lange tijdrit. Vrijdag 16 januari: Timboektoe-Nema. Ook alweer een tijdrit, nu 590 km lang en onderweg passeren de deelnemers de grens met Mauretanië in Bassikounou. Zaterdag 17 januari: Nema-Tidjikja. Na een 277 km lange verbindingsetappe naar Aioun el Atrouss volgt een tijdrit van 458 km naar de etappeplaats. Zondag 18 januari: Tidjikja-Atar. Eerst een tijdrit naar Chinguetti (343 km), dan een verbindingsetappe van 115 km naar Atar. Maandag 19 januari: Atar-Nouadhi- bou. Ook deze dag is in tweeën ver deeld: na een verbindingsetappe van 46 km volgt een tijdrit over 525 naar Nou- adhibou, het vroegere Port Etienne. Dinsdag 20 januari: Nouadhibou-Ri- chard Toll. Een tijdrit van 486 km naar de Mauretanische hoofdstad Nouack- chott, waarna een verbindingsetappe de rijders in Rosso in Senegal brengt. Woensdag 21 januari: Richard Toll- Saint Louis. Na een tijdrit van 160 km tot Dara volgt een verbindingsetappe naar de tweede stad van Senegal. Donderdag 22 januari: Saint Louis-Da kar. De laatste loodjes: een tijdrit van 250 km. Ook tijdens de winterstop is er volop ge legenheid om te voetballen. De juni oren hebben wekelijks oefenwedstrij den op het prachtige Gebako-veld of zijn elders uitgenodigd te voetballen. De pupillen trainen wekelijks in de zaal en op de zaterdag is er zaal- en veiling- voetbal. Be Fair heeft alle teams in geschreven voor het grote veiüngtoer- nooi te Bleiswijk en zaaltoemöoi te Moerkapelle. Het buitenbad van het zwembad De Sniep, waar zomers ook talrijke Bosko pers gebruik van maken, wordt met slui ting bedreigd. De Waddinxveense raad moet begin 1987 beslissen wat er met dat noodlijdende zwembadcomplex moet gebeuren. De zwembaden van De Sniep hebben jaarlijks een verlies van enkele tonnen en daar moet wat aan gedaan worden, vindt de gemeenteraad van Waddinx veen. Temeer ook, daar het overdekte bad hard toe is aan noodzakelijke tech nische vernieuwingen. Het buitenbad, dat het grootste tekort heeft, zou kun nen worden gesloten. Het college van Burgemeester en Wet houders van Waddinxveen wil nu van hun gemeenteraad weten of de raad het huidige zwembadcomplex aan de Sniep- weg wil handhaven of samen met Bos koop een nieuw - gezamenlijk - bad in het Bospark neer wil zetten. Na een kort bezoek aan de Nieuwjaars receptie van de vereniging in de belen dende bar ”De Point” begin men welge moed aan het vervroegde karwei tegen de Delftenaren. Eerste heer Robert Slot kwam pas laat op gang, doch kwam in de tweede game net iets te kort om er een derde game uit te slepen. Met 6-15/ 13-18 was de eerste partij voor de Delft- se heer. Ook de partij van tweede heer Wilfried Hövener kende een zelfde ver loop. Hier waren de gamestanden 2-15/ 15-18. Eerste dame Yolanda Slot kwam net als beide heren moeizaam op gang, doch zij bleek wel in staat het eerste partijpunt met 10-12/11-6 binnen te halen. Tweede dame Carolien Slootjes had minder in te brengen bij haar tegenstandster. Met 6- 11/3-11 was de partij voor de Delftse op- ponente. WADDINXVEEN - De bridgeclub Waddinxveen heeft haar tweede serie van zes wedstrijden afgesloten. Door goed, soms wel wat gewaagd, spel wis ten de heren Moons en Van Duppen al na enkele avonden een flinke voor sprong op de andere paren te nemen en deze zelfs de laatste avonden door sco re’s tegen andere paren van 100% nog uit te bouwen. Dit betekende dat in de stand om het al gemeen clubkampioenschap van het seizoen 86/87 de heren Moons-v.Dup pen nu 55.22% hebben en het echtpaar Kuypers 55.01%de rest van de paren is op flinke achterstand gezet. De op Oudejaarsdag in de Parijse voor stad Cergy Pontoise gehouden proloog over 7 kilometer leverde voor het echt paar Kees en Mieke Tijsterman in de ca tegorie auto’s (280 equipes) een 23e plaats op. Een goede prestatie, maar opvallend was wel dat zij 30 seconden meer nodig hadden voor het traject dan vrachtwagenchauffeur Jan de Rooy uit Son. Ze kregen dan ook te maken met een lekke band, maar bleven toch door rijden. De proloog was één grote modderpoel, waar volop kon worden geglibberd. Het Waddinxveense rallypaar was echter al lang blij hieraan te hebben kunnen mee doen, want de technische keuring in Rouen was niet probleemloos verlopen. De keurmeesters bepaalden namelijk dat de benzinetank moest worden ver plaatst. En dat gebeurde, want anders hadden Kees en Mieke onverrichterza- ke naar de Tweede Bloksweg moeten terugkeren. Op Nieuwjaarsdag werd naar het Spaanse Barcelona gereden. De rit over 1.200 kilometer deed de Waddinxve ners iets terugvallen naar een hogere plaats in het autoklassement. Vrijdag werd de rallykaravaan (280 personen auto’s, 140 motoren en 70 trucks) in drie veerboten overgezet naar Algiers, het eerste Afrikaanse tussenstation op de in totaal 12.000 kilometer lange monster- tocht. De eerste dagen in het koude en be sneeuwde Noordafrikaanse Algerije, waar tot en met vandaag - woensdag - wordt gereden hebben Kees en Mieke Tijsterman het verre van gemakkelijk gehad. De ritten Algiers-Ghardaia (623 km) op zaterdag en Ghardaia-El Golea (455 km) op zondag hebben het de twee bijzonder moeilij k gemaaktMede door problemen met de spoorvorming, door dat in een diepe kuil werd gedoken, handhaafden de Waddinxveners zich in het autoklassement. In een ambtelijk commentaar op de ont- wikkelingsvisie voor het zwembadcom plex van Waddinxveen van het Bureau De Vries en Partners lijkt het erop dat het Sniepcomplex behouden moet wor den. ”Het Bospark is geen goede locatie en ook voor het Bospark is voor Wad dinxveen niet aan te bevelen”. Interes sant is ook: ”De gemeente Boskoop zal bij handhaving van de huidige locatie niet meebetalen aan de exploitatielas ten: bespreekbaar moet worden ge maakt subsidie van gemeente Boskoop voor Boskoopse leden van de zwem- club, reddingsbrigade en invaliden- en ouderenzwemmen. Geregeld is inmid dels de kostendekkende verhuur- van het instructiebad ten behoeve van het schoolzwemmen Boskoop”. Mocht Waddinxveen dus het Sniepcom plex handhaven dan zal Boskoop mee moeten gaan betalen. Wethouder Van Ooi-Houtman reageert laconiek op dit ’’standpunt” van Waddinxveen. "Ze kunnen dat wel willen en het kan wel bespreekbaar gemaakt worden, maar haalbaar is zoiets natuurlijk niet. Bovendien staat onze subsidieverorde ning iets dergelijks niet toe. Waar we - terecht - wel aan meebetalen is het schoolzwemmen. Dat kost Boskoop elk In de eerste gemengddubbel werd de spanning weer teruggebracht in de wed strijd. Het koppel Yolanda Slot/Wil- fried Hövener boekte met 8-15/15-3/15- 5 winst en bracht de stand hiermee op 2- 3. Het tweede koppel Carolien Slootjes/ Robert Slot had aanzienlijk minder in te brengen en verloor met 8-15/5-15. In zowel de heren- als de damesdubbel boekten de Delftenaren een overwin ning met respectievelijk 8-15/9-15 en 14- 18/12-15. Dit resulteerde uiteindelijk in een 2-6 nederlaag voor het le van Ae olus, dat hierdoor de opwaartse lijn van de laatste wedstrijden gestagneerd zag worden. Aanstaand weekeinde wordt het eerste volledige kompetitiepro- gramma afgewerkt in dit jaar, waarbij alle zes teams van Aeolus weer in aktie zullen komen. Dit belooft nog heel wat voor de ko mende wedstrijden als de omstandighe den beter zijn. Gerard van Dijk reed een persoonlijk record met 2.53.31. WADDINXVEEN - In deze winterstop voor de voetbaljeugd van Be Fair is het een goed moment de balans op te ma ken. De Be Fair-jeugd startte dit seizoen met drie jeugdtrainers: L. Vugts (A en B-ju- nioren, tevens hoofd jeugdtrainer), D. Vleggeert (C en E-junioren/pupillen) en C. van Triet (D en F-pupillen). Bo vendien is een aantal hulptrainers en jeugdleiders iedere week actief om de naam van Be Fair hoog te houden. A-l staat op de tweede plaats. Promotie naar de hoofdgroep moet lukken. A-2 heeft het moeilijk, moet nogal wat spe lers afstaan aan A-l in verband met blessures en staat laatst op één na. B-l in de hoofdgroep vecht voor iedere punt en staat in de middenmoot. B-2 draait goed en heeft tot nu toe een vierde plaats veroverd. Naast het voetbal staat ook de activitei- WADDINXVEEN - Sportschool Den Edel aan de Noordkade houdt zaterdagmiddag 10 januari vanaf half twee een ’’open dag”. Er wor den dan demonstraties gegeven van de sporten die in de Waddinxveen se sportschool van Bert den Edel beoefend kunnen worden, terwijl de kinderen in de gelegenheid wor den gesteld aan de lessen mee te doen. Bij Den Edel kunnen worden beoe fend judo, jiu-jitsu, teakwon do, fitness en aerobic dancing. Ook zal op donderdag 8 januari weer wor den gestart met de afslankcursus ’’Gezond en sportief afslanken”. Men is ook in de gelegenheid om met deze cursus op zaterdag 17 ja nuari te starten. ’’Omdat het weer de tijd van sneeuw en het ijs is, willen velen weer de ski’s onderbinden. Het is erg goed om het lichaam weer op een rustige, niet geforceerde ma nier te laten wennen aan de toch niet zo allerdaagse skibewegingen. Daarom wordt u ook in de gelegen heid gesteld om bij ons ski-gymnas- tiek te volgen. Dat is een verant woorde voorbereiding op het skige- beuren”, aldus sportschoolhouder Bert den Edel. Kees en Mieke Tijsterman.

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 15