ZWEMMERS DE GOUWE AAN KOP reparatie. OP KLEUR KLEUR Kleur op Kleur’ Schade aan uw auto vereist deskundige ’’Topbasketbal” bij Flyers In Waddinxveen-Noord liepen 480 atleten van Korbis uit de beker in Oranjeteam Voor TOOS- Kies voor WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Trimmen bij Korbis-korfbal Hockeydames verliezen: 2-1 Volleybalsters van Be Fair Uitersten bij Aeolus badminton Vierde plaats TOOS-turnster Reigersburgh reikte pony diploma’s uit Spanning in schaaktop van WSV Makkelijke winst van W’veen-za. Schoolkorf- baltournooi turners 2 medailles Gouwe-zwemmer J.W. v.d. Hoek Voor een uitgekiend interieur mW t- S- voor een uitgekiend interieur Twee wedstrijden Prestatielopen FXX^SCHfMAN IFAV WADDINXVEEN Revanche Voorjaarscompetitie Club- kampioenschappen Zaterdag 14 maart wordt er door de se nioren van Aeolus voor de vierde maal gespeeld om de clubtitels. Daar er dit jaar voor het eerst wordt gestreden om de titels in alle spelsoorten worden de clubkampioenschappen voor de eerste maal verspeeld op 8 banen in sporthal "De Sniep” van 9.00 tot 19.00 uur. B-O-wedstrijd arwa lapijtservice 4 4 $focwo PROJEKT EN WONING STOFFERING GAAT U VERHUIZEN? Wilt U informatie? 01828 - 18708 Wij hebben gordijn stof, tapijt en vinyl- vloerbedekking in een unieke in kleur op el kaar afgestemde kollektie bij elkaar gebracht. Een uitgebreid assortiment dat u instaat stelt in één keer uw favoriete inte rieur naar eigen smaak op kleur samen te stellen! GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade 24 FOCWA, kenmerk voorvakwerk hl WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 MAART 1987 Record-deelname Antilope-Ioop Fazantdreef 2 2743 DC Waddinxveen ij A K da'snm hebben met hun goede spel een steeds belangrijke bijdrage in het teamspel. De Flyers adspiranten presteren dan ook telkens weer beter. Dames senioren: 1. Barbara Kamp, PAC Rotterdam (35,49), 2. Bea Wijers, Ilion Zoetermeer.(39.11), 3. Heidy Eij- genraam, AV Holland Leiden (41,04). Heren senioren: 1. Aart Stigter, AAV 36 Alphen (30,32 min), 2. Theo v.d. Veer, AV Holland Leiden (30,35), 3. Cees de Munck, Ilion Zoetermeer (31,06), 4. Rien v.d. Wilt. Clytoneus Woerden (31,31), 5. Kees v.d. Heul, Avantri Schoonhoven (31,46), 6. Peter Schouw, V LTC Den Haag (31,58). Heren veteranen: 1. Bauke de Jong, Avantri Schoonhoven (35,16), 2. Henk v.d. Wilt, Vet. Nederland (35,27), 3. H. v.d. Jagt, AAV 36 Alphen (36,32). WADDINXVEEN - De Gouwe- zwemmer Jan Willem v.d. Hoek is opgenomen in de nationale ploeg die op 2 en 3 mei in Breda het op zal nemen tegen de nationale teams van Zweden en Spanje. Inmiddels heeft al weer een Gou- wezwemmer een limiet voor de Ne derlandse kampioenschappen ge haald. Ditmaal was het Dieter Hooftman die op de 100 mtr schoolslag onder de toelatingsli- miet bleef. En zaterdag behaalde hij tevens op de 100 en 200 mtr schoolslag een NK limiet voor 50 mtr baden. Tenslotte was het Jan Willem v.d. Hoek die op de 200 mtr vrije slag ook een NK limiet behaalde. Groensvoorde 12 2742 DJ Waddinxveen Tel. 01828-16119 Dames veteranen: 1. Annie v.d. Sande, LAT (42,55), 2. Elly v. Tol, AAV 36 Alphen (43,22). WADDINXVEEN - De Waddinx- veense korfbalvereniging Korbis houdt volgende maand - op woens dagmiddag 15 april - weer een schoolkorfbaltournooi op het eigen veld aan de Limaweg. Voor dit tournooi hebben de basisscholen in Waddinxveen, Boskoop en Moer- kapelle deze week een uitnodiging ontvangen. Aan het schoolkorfbaltournooi, waarvan de twee beste ploegen weer kunnen meedoen aan het re- gioschooikorfbaltournooi in Gou da is opnieuw een kleurwedstrijd voor de deelnemende scholieren verbonden. Het tournooi is bedoeld voor de leerlingen van de groepen 7 en 8. Per school kan met meerdere te ams worden ingeschreven. Een te am bestaat uit 8 spelers (4 jongens en 4 meisjes) met eventueel reser ves. Bij het wisselen van aanval naar verdediging of andersom kan worden gewisseld. De scholen die meedoen krijgen na de aanmelding een lesbrief over korfbal. Korbis kan er ook voor zorgen dat iemand tijdens de gym les korfballes komt geven. Nadat alle inschrijvingen binnen zijn volgt zo spoedig mogelijk het wedstrijd- programma en de poule-indeling. Op zaterdag namen twee zwemmers van De Gouwe deel aan de Speedo-re- vanche wedstrijden in Leiden. Hierbij veroverde Marion v. Hooft een tweede plaats op de 100 mtr vrije slag meisjes ’75 in de tijd van 1.05.4. Na afloop van deze wedstrijd mocht zij dan ook haar medaille in ontvangst ne men van niemand minder dan Frank Vijver, topzwemmer, die zijn internati onale sporen al ruim heeft verdiend. Op de 200 mtr wisselslag verbeterde zij haar persoonlijke record met 5.9 en ves tigde met de tijd van 2.43.9 een nieuw clubrecord op dit nummer. Tweede was Nautilus met 3159,9 pun ten, derde AZC/Intervam met 3160,9 en vierde VZC met 3179,9 punten. Ook ditmaal waren de Gouwezwemmers weer goed op dreef. In totaal behaalden zij 10 medailles Achtmaal een eerste, zeven maal een tweede en vier maal een derde plaats. WADDINXVEEN - Nadat de dames van hockeyclub Waddinxveen, als de butant in de tweede klasse, een moeiza me start achter de rug, troffen ze in de eerste wedstrijd na de winterstop koplo per Groen-Geel. Dat treffen werd met 2-1 verloren, maar de kansen om in de tweede klasse aanwezig te blijven zijn er nog volop. Na een 4-0 nederlaag in de thuiswed strijd waren de verwachtingen niet al te hoog. Groen-Geel, als verwacht met een sterk offensief, waar de Waddinx- veense verdediging alert op reageerde. Waddinxveen wist de schade in de eer ste helft te beperken tot 2-0. In de tweede helft echter kreeg Wad dinxveen grip op het spel door goed op bouwend te spelen. Dit resulteerde dan ook in een doelpunt vanuit een strafcor- ner door Pauline Chrisstoffels; 2-1 was tevens de eindstand van de wedstrijd. WADDINXVEEN - Aart Stigter uit Alphen aan den Rijn heeft zaterdag middag de door de sportclub Antilope in Waddinxveen-Noord gehouden 19e Langs de Gouwe-loop gewonnen. Hij deed over de wedstrijdloop van 10 kilometer 30,32 minuten. Aan de verschillende lopen van Antilope de den ditmaal in totaal 480 atleten mee. Een record. De Waddinxveense jongens moeten de ze sleutelwedstrijd winnen om in de ra ce voor de tweede promotieplaats te blijven. Om te w'innen zal er echter per fect gespeeld moeten worden want het Delftse Das is de beste ploeg in de com petitie en dan ook de aankomende kam pioen. De wedstrijd begint om 20.45 uur. Voorafgaand aan het topduel speelt Waddinxveen Flyers dames 1 de derby tegen het Boskoopse Diok 1, belangen voor de competitie zijn er bij deze wed strijd niet echt maar het mag duidelijk zijn dat beide teams gebrand zullen zijn op de overwinning. Deze wedstrijd be gint om 19.00 uur. Slechts een tweetal thuiswedstrijden waren er de afgelopen week voor Fly ers. Flyers dames 2 had aan het Pijnac- kerse Guards een zwakke tegenstander. Voor rust speelden de Waddinxveensen onder aanvoering van captain Anja Vink de tegenstander dan ook echt weg. Na rust, 41-9, kwam Guards iets meer tot scoren maar bleef toch slechts achter Flyers aanhollen. Vooral Flyers snelle overschakeien van de verdediging naar de aanval met de snelle speelsters Gea Kok en Nanette Bergw erf droeg veel bij aan de dikke 72-28 overwinning. Sco res: Gea Kok 30, Carolien Rahms 11, Nicole Berg en Nanette Bergwerf beide 10 pnt. Flyers jongens adspiranten 1 speelde te gen het sterke Argus. Met de Flyers ad spiranten, vanouds de leeftijdsgroep waar.blijkt wie het in zich heeft, gaat het prima. Ook de nieuwelingen in het team Om 14.00 uur ging de jeugdprestatie- loop over 1,6 kilometer van start met 45 deelnemertjes van allerlei leeftijden t/m 12 jaar. Moe maar voldaan werd de fi nish gehaald, alwaar een ontvangen vaantje de herinnering aan deze dag blijvend moet houden. Om 14.15 uur werd het startschot gelost voor ruim 300 prestatieloopsters/lopers, die konden kiezen uit afstanden van 3,6 - 6,8 - 10 - 13,2 of 16,4 kilometer. Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking: kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer zelf-verhuizing met gebruik van verhuis auto, pakmaterialen en diverse hulp middelen. Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen. i meegenomen... H Ofschoon van het zeer sterke Argus met 42-75 werd verloren konden de Wad dinxveense jongens terugkijken óp een goede wedstrijd. Scores: Paul Hulst 14, Stefan Gielliet 10, Lennart van Aggele 8 pnt. Een prachtig gekleurd lint van deelne mers ging over het Wilgenlaantje rich ting Boskoop via de Linnaeusweg. langs de Gouwe en over de Staringlaan terug naar de Bosboom Toussaintsingel waar de start had plaatsgevonden. De finish was ter hoogte van de begraafplaats. WADDINXVEEN - Ook zondag hebben de zwemmers van De Gouwe een ruime overwinning geboekt in de derde van de zwemvierkamp tegen AZC/Intervam (Alphen a/d Rijn), VZC (Vlaardingen) en Nautilus (Dordrecht). Vöor de derde achtereenvolgende keer werden zij eerste, ditmaal met een totaal van 3058,9 punten. Ook ditmaal droegen de estafetteploe gen weereen belangrijk steentje bij. Op de 4 x 50 mtr vrije slag werden Miranda Spoel, Barbara Pouw, Sandra Bercken- kamp en Marion v. Hooft eerste in 2.10.9 waarmee zij tevens een nieuw clubrecord vestigden. Ook de jongensploeg met Sander de Jong, Henk Riemens, Robin Koele en René Jonckheere werd op dit nummer in een spannende race nog net voor de ploeg van AZC eerste in 2.14.5. Bij de allerjongste zwemmers was het Gijs Hietkamp, Rogier Wegeriff, Mark Na tion en Sebastiaan Jonckheere die ook op de 4 x 50 mtr vrijeslag eerste werden. De Gouwe is hierdoor inmiddels vrijwel zeker van de eindoverwinning in deze vierkamp. Met 10630.0 punten na drie ronden staan zij nu ruim 263.9 punten voor op nummer twee AZC/Intervam. Tot de laatste paar honderd meter is het spannend gebleven wie uiteindelijk in deze 19e editie zou gaan zegevieren. De eindsprint van Aart Stigter leverde hem nog 3 seconden winst op ten opzichte van Theo v.d. Veer, die in 30 minuten en 35 seconden tweede werd. Het is dit jaar geen toptijd geworden omdat de lopers veel last hadden van de stevige ijzigkoude wind uit het oosten; vooral langs de Gouwe was dit goed merkbaar. De belangrijkste uitslagen zijn: Het succesvolle evenement begon ’s middags om één uur op de Bosboom Toussaintsingel met het startschot voor de wedstrijdloop van 10 kilometer. In totaal werden 135 atletes/atleten in geschreven. Al spoedig scheidde zich een kopgroep van zo’n 6 man af, die in de tweede van de in totaal drie te lopen ronden, werd uitgedund tot 2 koplopers: Theo v.d. Veer (winnaar in 1983) en Aart Stigter (winnaar in 1984). WADDINXVEEN - De Waddinxveen se korfbalvereniging Korbis gaat vol gende week dinsdagmorgen van half tien tot half elf op het veld aan de Lima weg met een trimgroep van start. Voor informatie daarover kan Door Haags- man (tel. 17067) worden gebeld. Van trimmen bij Korbis is het de bedoe ling om zo gezond mogelijk te bewegen, wandelend of rennend, mèt of zonder bal, mèt of zonder (aangepaste) korf- balpaal, kortom trimmen op uw eigen niveau, natuurlijk onder deskundige begeleiding. "Neem uw buurvrouw of vriendin mee en kom het de eerste 4 keer gratis pro beren. Voor uw baby of peuter hebben wij een prima opvang in onze Korbi- stro”, aldus Door Haagsman. WADDINXVEEN - TOOS-turnster Marieke Smallegange heeft in Krimpen a/d Lek een vierde plaats behaald bij de Provinciale Kampioenschappen-B. In totaal hadden 24 deelneemsters, uit 4 verschillende kringen, zich geplaatst voor deze wedstrijd. Met deze vierde plaats (28.25 punten) was zij de beste turnster van de kring Gouda. Marieke begon haar wedstrijd bij het paardspringen. Zij moest als eerste en liet een perfecte sprong zien, die de be ste bleek te zijn van de hele wedstrijd. Met 8.20 was de eerste plaats voor haar en was dat een prima start van haar wed strijd. Bij de brug verliep het minder goed. Zij draaide een redelijk goede oe fening maar niet goed genoeg om hoog te eindigen. Bij de balk ging het, ondanks een kleine misstap, erg goed. Marieke beëindigde haar wedstrijd met een prima vrije oefe ning, waarin zij erg hoge sprongen liet zien. Deze oefening werd beloond met 6.95. Het bestuur van Antilope had alle om wonenden van dit atletiekfestijn van te voren op de hoogte gesteld. Ook de be woners aan de Noordkade waren geïn formeerd, terwijl de vrachtwagenchauf feurs volop hun medewerking hebben gegeven door hun auto of op de Alber- dingk Thij mlaan te laten staanof elders te parkeren. WADDINXVEEN - De volleybalsters van Be Fair zijn uitgeschakeld voor de strijd om de nationale volleybalbeker. Voor de Waddinxveensen was Gemini 1dat in de tweede divisie speelt, duide lijk een "maatje te groot”. Met een complete selectie tot zijn be schikking koos trainer/coach Gerard Lupgens wederom voor het 1-5 systeem met Cora Bos. Aanvoerdster Jannie Zeeman, die de komende 2 wedstrijden niet aanwezig zal zijn - werd buiten de basis gelaten. Een snelle 5-0 achterstand werd met goed volleybal door Be Fair weer inge lopen en tot 11-11 ging de stand gelijk op en mocht Be Fair zich de smaakma ker noemen. Twee van de drie tactische wissels, die Lupgens bij deze stand deed, hadden niet het gewenste effect en de Waddinx veensen konden hun ritme niet meer oppakken. Gemini bedacht zich geen moment en maakte het karwei af (11-15). De flair van de le set leek in de 2e set geheel ver dwenen. Persoonlijke fouten en veel onnauw keurigheden aan Be Fair-zijde gaven het zelfverzekerde Gemini, dat over een goede veldverdediging beschikt, ge noeg mogelijkheden om ook deze set te winnen (6-15). Ook in de 3e set bleef het 1-5 systeem gehandhaafd, ware het dat nu Jannie Zeeman de uitvoerende spelverdeelster was. Tot 9-9 ging de strijd gelijk op en Be Fair had met een beetje meer geloof in eigen kunnen de set ook kunnen win nen. In plaats daarvan werden echter teveel blokkeringsfouten gemaakt waardoor de linkshandige hoofdaanvalster van Gemini gemakkelijk kon profiteren. Met 10-15 was het 3-0 verlies een feit en kan Be Fair zich volledig op de resteren de competitie wedstrijden gaan concen treren. Zaterdag wacht de volleybal sters in sportzaal de Groenswaard de ontmoeting tegen kampioenskandidaat "Utrecht", een wedstrijd waar men in het Be Fair-kamp met spanning naar uitkijkt. WADDINXVEEN - In de top van de ranglijst in de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaakvereni ging wordt het met de week spannen der. Philipse liep via een overwinning op Eg bert Schroten weer wat in op koploper Van Vuuren. De laatste kwam tegen Eric Claassen remise overeen. Hierd oor behoudt Eric een riant uitzicht op plaatsing bij de bovenste vier wat recht geeft op het spelen in de nacompetitie. Van de overige kanshebbers raakte de niet spelende Van Deelen weinig ach terop doordat Chris Roosendaal remise speelde tegen Smitskamp. Hans van Woudenberg kwam wat dichter bij de begeerde vierde plaats door zijn afge broken partij tegen Ritter in winst om te zetten. Smit kwam op een wel heel gemakkelij ke, maar geen plezierige manier aan de overwinning in zijn afgebroken partij tegen Van Bergeijk. De partijen Ellers- v.d. Hoek en W. van Oort-Besemer werden remise. Bloem klopte Kardol gedecideerd. Ook Bisschop kwam tot winst. Ponsioen werd zijn slachtoffer. Van Sandijk en Ket bleven resp. Van Egmond en P. van Offeren de baas. De partij Torenbeek-Tol werd afgebro ken in een in materieel opzicht ongelij ke stand met nog heel veel pionnen op het bord. Er vielen deze week erg veel remises te noteren. Zo werden D. van Offeren-Goor, Alblas-Versluis en Lit- tooy-de Bock allemaal, na min of meer hevige strijd, remise. Muit brak af tegen v.d. Starre in een stand die hem op het oog weinig kans meer biedt. J. van Oort tenslotte kende geen pardon met Prins. WADDINXVEEN - Twee medailles waren er zaterdag voor TOOS-gymnas- tiek, dat deelnam aan de provinciale kampioenschappen turnen voor jon gens en heren in Papendrecht. Het ere metaal ging naar Dirk Verweij en Nico Stoter. TOOS was in Papendrecht vertegen woordigd met zes turners. Bij de jeugd- turners (12-16 jr) deed Bart Kerver mee. Bart draaide een redelijke wed strijd maar hij kon (nog) niet echt mee doen aan de strijd om de medailles en werd 10e met 40.05. Bij de junioren (16-18 jr) deden Dirk Verweij en René Kleiweg mee. René had zijn dag niet maar eindigde deson danks met 43.35 op de 6e plaats. Dirk deed het beter en wist zich met 48.05 naar een zilveren medaille te turnen. Bij de turners (19 jr en ouder) werd TOOS vertegenwoordigd door Siebe Verweij en Nico en Jaco Stoter. Jaco presteerde maar op 3 toestellen zoals het zou moeten en eindigde daardoor met 44.65 slechts op de 9e plaats. Siebe presteerde een stuk beter. Hij scoorde 9.10 voor vrije oefening en 9.30 voor rekstok, maar door een tegenval lende brugoefening kwam hij met 49.20 niet hoger dan een 5e plaats. Nico moest het weer opnemen tegen zijn rivaal van de laatste 4 jaar: Hans Trompert uit Rotterdam. Na 5 toestel len stond Nico, die een 9.35 kreeg voor zijn paardsprong, acht-tiende punt ach ter op Hans en het moest dus komen van het laatste toestel. Helaas was dit paard-voltige, een toe stel waar Nico Stoter regelmatig proble men mee heeft. Zo was het ook nu, want Nico Stoter behaalde slechts een 7, terwijl Hans Trompert 8.65 voor zijn oefening kreeg. Hierdoor werd Hans met 53.35 eerste en moest Nico met 50.90 genoegen nemen met een tweede plaats. Omdat de beste 10 per categorie zich plaatsen voor de districtskampioen- schappen, die op 5 april in Amsterdam zijnhebben alle TOOS-turners zich ge kwalificeerd voor deze kampioenschap pen, een resultaat waar iedereen tevre den over kan zijn. WADDINXVEEN - Op de manege De Reigersburgh aan de Piasweg is vrijdag diploma-gereden voor ponies. De ge slaagden zijn: B-dressuur: Janine Veenstra, Daniëlle de Mol, Raimond Both; L-dressuur: Robbie Hogendoorn, Henk Jan Oldenbanderingh; L-springen: Simone Osse, Robbie Ho gendoorn, Henk Jan Oldenbanderingh. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA kenmerk voor vakwerk. 2741 EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 WADDINXVEEN - De twee jeugdte- ams van badmintonclub Aeolus die af gelopen zondag in aktie kwamen zorg den, wat wedstrijdverloop betreft, voor twee uitersten. Zowel het 2e als het 4e jeugdteam speelden een vervroegde thuiswedstrijd voor de vijfde kompeti- tieweek. Het 2e ontving in sportzaal Groens waard het 6e van BC Florida uit Alphen a/d Rijn. Het bezoekende team heerste soeverein op alle fronten en gaf het 2e geen enkele kans op zelfs maar een ga- me-winst. Men leed dan ook een gevoe lige 8-0 nederlaag. In de wedstrijd van het 4e team tegen het 8e van BC Merenwiek uit Leiden waren de rollen echter volledig omge draaid. Hier deelde het team van Ae olus de lakens uit. De ene na de andere partij werd met het grootste gemak bin nengehaald. Uiteindelijk werd het hier een gemakkelijke 8-0 overwinning. Het 4e team heeft, evenals het 2e trou wens. na deze wedstrijd inmiddels al de helft van de kompetitie er op zitten. Het ziet er naar uit dat dit team, bestaande uit Ilse van Steijn, Jacqueline v.d. Ruit, Diana Bot, Bob Kruit en Hugo Maat heel goed mee zal kunnen komen in klasse F afdeling 74 van het distrikt Zuid-Holland. Ook in het kader van de voorjaarscom petitie werd er zondag thuis een wed strijd vooruit gespeeld. Het A-team van Aeolus ontmoette in het team van Ze venhoven A. uit de gelijknamige plaats, een gelijkwaardige tegenstander. Zo wel in de enkelpartijen als de gemengd- dubbels nam het bezoekende team een voorsprong. Maar het team van Aeolus bleef in de race door telkens de stand weer in even wicht te brengen. In de herendubbel nam men zelfs voor het eerst een voor sprong (4-3), doch ditmaal brachten de dames van Zevenhoven in de dames- dubbel de partijen weer op gelijke hoogte en eindigde de wedstrijd aldus in een 4-4 gelijkspel. Zowel in de recreatie- als de competitie- klasse zijn er naast het gebruikelijke da mes- en herenenkelspei wedstrijden in het gemengddubbel en het dames- en herenenkelspel. Wie interesse heeft om een kijkje te komen nemen, kome ge rust even langs. De toegang is gratis. Zondag was er een wedstrijd voor po nies in de klasse B-O. Dit was voor ve len de eerste wedstrijd. De uitslagen waren als volgt: Dressuur: l.e.a. Janine Veenstra, l.e.a. Daniëlle de Mol, 3. Monique Kok, 4.e.a. Marika Verboom, Annet van Vliet, Diane Overkamp, Barry van Houten, Thijs v.d. Valk; Springen: 1. Monique Kok, 2. Daniëlle de Mol, 3. Jessica Gibon, 4. Dindi v.d. Hoek. WADDINXVEEN - Vrijdagavond kan de Waddinxveense basketbalver- eniging Flyers haar publiek in de sporthal "de Sniep” aan de Sniepweg een ware basketbaltopper voorschotelen. Dan wordt namelijk de wed strijd tussen Flyers’ jongens-junioren 1 en Das 1 gespeeld. WADDINXVEEN - De winterstop duurt ook voor de zaterdagvoetballers van Waddinxveen wel erg lang. Afgelo pen zaterdag werd benut met een oefen partij op het halfverharde trainingsveld tegen de zaterdagmiddagploeg van Bo- degravep. Het klasseverschil was te groot en de Waddinxveners combineer den dan ook frank en vrij naar een uiterst royale zege (8-0). Schoot Edwin de Vrindt nog juist naast en werd een fraaie actie van Ruud de Lange even fraai verwerkt door Bode- graven-goalie Geris, 10 minuten voor de rust was het een leep genomen vrije trap van Hans van Offeren die terugleg de op Cock v.d. Zaan, welke de score opende. Even later was het weer raak toen Arjan Brouwer de rebound van een goed schot van V.d. Zaan intikte. Voor de rust werd het zelfs nog 3-0 na een fraaie com binatie tussen Kreuk, Brouwer en De Lange, waarvan laatstgenoemde voor het doelpunt zorgde. Al snel in de tweede helft werd het 4-0, een vrije trap van aanvoerder Kreuk werd door een Bodegraven-verdediger in eigen doel geslagen. Waddinxveen bleef doorgaan en voerde de score re gelmatig op. Achtereenvolgens Cock v.d. Zaan, Arjan brouwer, Ruud de Lange en Rein Kreuk brachtten de stand op 8-0. Dat Bodegraven toch de eer kon redden was te wijten aan onvoldoende uitver dedigen van de Waddinxveners. De za- terdagtrainer, die van te voren een uiterst kritische "talk” had gehouden, kon tevreden terugblikken op een pro- duktief Waddinxveen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 19