GEMEENTE WADDINXVEEN r n T" TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN A VONDOPENSTELLING VERGADERINGEN BOUWVERGUNNINGEN HINDERWET COLLECTEVERGUNNING VERKIEZINGEN KUNSTEN CULTUUR SPREEKUREN NIEUWE FOLDERS EN BROCHURES LIJSTEN VAN KANDIDATEN 4 2 3 6 5 11 12 9 10 7 8 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01727-4044 070-210001 voor de stemming ter verkiezing van de leden van de Provinciale Staten van Zuid-Holland op 18 maart 1987 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 11 MAARI 19§7 01820-16066 010-362244 CDA V.V.D. D66 (gecombineerd met lijst 7) Delft Delft Centrumdemocraten RPF en GPV GROENEN EVP (gecombineerd met lijst 6) Dekker, H. Voorburg Zeist Renirie, E. De Lier Utrecht Morren, J. Utrecht Krol, H. Amsterdam Molag, E. Delft Sinds januari 1987 is Bureau Burgerzaken van de gemeentesecreta rie in plaats van op dinsdagavond iedere donderdagavond geopend voor het publiek van 19.00 tot 20.30 uur. Met nadruk wordt er op gewezen dat deze avondopenstelling alleen het Bureau Burgerzaken betreft. Alle overige secretarie-afdelingen zijn ’s-avonds gesloten. Partij van de Arbeid Kamermuziekconcert Op donderdag 12 maart a.s. zal het AMSTERDAM LOEKI STAR DUST QUARTET een kamermuziekconcert verzorgen in de raad- P.S.P.-C.P.N.- P.P.R. Waddinxveen, 11 maart 1987. De burgemeester voornóemd, Van der Linden. Staatkundig Gereformeerde Partij Socialistiese Partij Burgemeester C.M. van der Linden: de eerste vrijdag van de maand uitsluitend na afspraak met de secretaresse. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. Wethouder K.W.T. van Sóest:gaat niet door. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Openingstijden Gemeentesecretarie: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Socialistiese Arbeiderspartij 14433 14433 Lijsten van kandidaten De lijsten van kandidaten voor de stemming ter verkiezing van de le den van d« Provinciale Staten zijn elders in deze rubriek afgedrukt. Tevens worden de lijsten op de dag der stemming in elk stemlokaal duidelijk leesbaar opgehangen. De kandidatenlijsten worden niet huis aan huis bezorgd. Nadere informatie: gemeentesecretarie, bureau Burgerzaken, tel. 14433, tst. 242. Manders, (An net) Slob, A. Klück, P. Bos, C. (Kees) Leiderdorp Molier, J.E. (Jeannine) 's-Gravenhage van Veldhuizen, G.R. (Roel) Roffel, H. Nieuwerkerk a/d IJssel van der Weijden, H.G. Gouda Rotterdam Schuurman, W.B. (Wil) Ouder-Amstel Spaans, H. 's-Gravenhage Rieff, G.F. Brielle Boer, W. Stolwijk van Doom, W.G.J. Reeuwijk van der Most geb. de Ridder, AA. Nieuwkoop van der Schilden, D.W.F. Alphen aan den Rijn Lely, M. Gouda Molenaar geb. van Rooijen, A. Waddinxveen van der Meer, H. Nieuwerkerk a/d IJssel Plantfeber, N.E. Papendrecht van der Beek, A Bergschenhoek Ouddorp Leertouwer, drs. H.G. Krimpen a.d. IJssel den Hollander, M. Vlaardingen KIESKRING IV (Gouda) Edel, W. Alphen a/d Rijn Nienhuis, J.K. Dienst openbare werken en bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.00 uur. In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. van Dijk, Joh.D. Gouda van der Vlist, J. (Johan) Schiedam van Rijn geb. Vellekoop, L. (Leni) Krimpen a/d IJssel Knol, MA (Maddy) 's-Gravendeel Nanninga e/v Stolker, L.E. (Loudi) Delft Suurendonk, R. (Rob) Vlaardingen Coomans, M.E. (Marlies) Leiden van de Wiel, F.H. (Frans) Dordrecht Borgman, J. (Joop) Gouda Boerman, C. (Cees) Oostvoorne van der Waals, D.P. (Dennis) Rijswijk Kuiper, A. Hendrik-ldo-Ambacht Bleijerveld, F.J. Dordrecht Bakkers, Th. Schiedam Berning geb. van Oostveen, C.M. Kasius, A. Barendrecht van den Beid geb. Pott, A. Scheveningen Heijkoop, J. Oud Alblas Dudok van Heel geb. Schokking, M.J. Rotterdam van Leeuwen, W.P. Den Haag Veerman, S.J. Krimpen a/d Lek Offringa geb. Knibbe, L.T.M. Voorschoten van Yperen, W.G. Rotterdam Elsenaar, P.M.W. Bergschenhoek de Planque geb. Kuipers, D.C.J. Dordrecht Ridderkerk Haeser, J. Hardinxveld- Giessendam de Jong, ir. D. 's-Gravenhage Klepper, J. Rotterdam Bontrop, W. Den Haag Derks, J.PA. (Jos) Rotterdam van der Kolk, R.E.R. (Richard) Den Haag Hoogeveen, F. (Femmy) Rotterdam van Breugel, J.L.M. (Hans)Rotterdam Ham, J.P.R. (Jeffrey) Rotterdam Strik, H.CAM. (Henk) Rotterdam Tilanus, M.M. (Michel) Rotterdam van den Broek, B. (Brita) Den Haag de Meyer, A.E.M. (Alex) Rotterdam Oosterhuis, S.F.P. (Swier) Leiden Gouda Hakke, A.JA. (John) Rotterdam Zimmerman, MA.T. (Mirian) Rotterdam Roodt, N.J.C. (Nico) 's-Gravenhage Blümer, M. (Marjan) Strijen de Haan, H. (Henk) 's-Gravenhage de Knegt, P. (Peter) Lekkerkerk Lindeman, B.J. (Ben) Rotterdam Bruseker, U. (Utferd) Schiedam van Lint, R.J.T. (Rob) Leiden Adriaansen, JA. (Josje) Dordrecht Wouters, R.W. (Rieme) Delft Commissie van advies voor de bezwaar- en beroepschriften Dinsdag 17 maart 1987, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Belangrijkste agendapunten: Twee bezwaarschriften betreffende inschrijving als woningzoeken de. De stukken liggen op werkdagen ’s ochtends van 08.30-12.30 uur bij het secretariaat ter inzage. Commissie voor de volksgezondheid en milieuzaken Donderdagavond 12 maart 1987, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Belangrijkste agendapunten: Begroting 1987 Regionale Indicatiecommissie Bejaardenoorden. Preventie jeugdtandzorg. Verordening geldelijke steun aan ouderen bij verhuizing (nadere in terpretatie artikel 7, derde lid). De chef van de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening ter gemeentesecretarie heeft aan Simair vergunning verleend voor een collecte in de periode 16 maart t/m 22 maart 1987. Het collecteren dient te geschieden in metalen, verzegelde collecte bussen, terwijl collectanten van een deugdelijk legitimatiebewijs dienen te zijn voorzien. De opbrengst van de collecte wordt ter kennis van het gemeentebe stuur gebracht. De stukken liggen op de dag der Vergadering ter inzage of op andere tijdstippen in overleg met de secretaris van de commissie. Belangstellenden of belanghebbenden kunnen van het spreekrecht tijdens de commissievergadering gebruik maken. Wiegman, J.J. Nieuwerkerk aan den IJssel Muijrers, H.P.J. Nieuwerkerk aan den IJssel Schuyer, E.H. (Eddy) Wassenaar Verstegen e/v Kist, L.C. (Lyda) 's-Gravenhage Schimmel, A. (Arthie) Leiden Rotterdam den Hartog, C. (Cees) Rotterdam van Holst, M. (Marjon) Delft Jansen, R. (Ruud) Hillegom Vellekoop, K. (Kees) Gouda Doolhoff, C.C. (Cor) Alphen aan den Rijn de Vries, M. (Mirjam) Zoetermeer Verkerk, G.J. (Gerrit) Schoonhoven Glimmerveen, J. (Coby) Krimpen aan den IJssel Kort, H.K. (Harry) Gouda Terhell, A. (Bram) Capelle aan den IJssel Lobry, E.M.J. (Eugène) Zoetermeer Flapper, A.S.J. (Ate) Spijkemsse Tilanus, C.P.G. (Kees) Woerden Stemmen voor de leden van de Provinciale Staten Op woensdag 18 maart 1987, van des morgens acht uur tot des na middags zeven uur, zal de stemming ter verkiezing van de leden van de Provinciale Staten plaatshebben. De aandacht wordt gevestigd op artikel 128 van het Wetboek van Strafrecht dat luidt: "Hij die zich opzettelijk voor een ander uitgevende aan een krach tens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste één jaar. Zonneveld, C.M.H. (Koen) Den Haag van Baaren, C.L. (Charlotte) Rotterdam van Zeventer, R. (Ruud) Rotterdam van der Vlugt, F.J. (Frans) Den Haag Blom, R.L. (Ron) Boskoop Kraus, S.V. (Sabiene) Leiden van der Geest, M. (Moniek) Zoetermeer Meijsen, AJ. (Anneke) Rotterdam Lubbersen, A.M. (Albert) Zoetermeer Eijbersen, I.S. (Irene) Den Haag Carreon, J. (Jorge) Zoetermeer van Duin, Tb.M. (Thomas) Leiden Oostermann, Y. (Yolanda) Rotterdam Vermeer, W.C. (Wilco) Den Haag van Kempen, P.C.J.W. (Petry) Rotterdam Went, E.R.P.M. (Erik) Noordwijkerhout Sure veen, R.P. (René) Barendrecht Lubbersen, R.J. (Rob) Den Haag van Klink, P.M. (Patrick) Rotterdam JA.M. Janmaat, drs. J.G.H. (Hans) 's-Gravenhage Castermans, F. (Fred) Rotterdam Sangster, mr. R.C. 's-Gravenhage Bijloo, RA. 's-Gravenhage Wassenaar, U. Rotterdam Bogaart, AM. Leiderdorp Zwalve, C.W. 's-Gravenhage de Keijne, J. Rotterdam Doorbreken aanhoudingsplicht De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat burgemees ter en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 50, lid 8, van de Woningwet en gebruikmaking van de zogeheten al gemene verklaring van geen bezwaar van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland bouwvergunning te verlenen ten behoeve van het perceel Kerkweg-Oost 285 voor het gedeeltelijk veranderen van een winkelpand. gen. (Ónder andere het wijzigen van raam- en deurpartijen). Wanneer voor een perceel een voorbereidingsbesluit geldt of een bestemmingsplan in procedure is gebracht, bepaalt de Woningwet (art. 50, lid 2) dat burgemeester en wethouders hun beslissing over bouwaanvragen moeten aanhouden tot de dag waarop dat voorbe reidingsbesluit vervalt, of waarop het nieuwe plan van kracht wordt. Het is mogelijk deze aanhoudingsplicht te doorbreken. Artikel 50, lid 8, van de Woningwet stelt als voorwaarde dat een bouwplan in overeenstemming moet zijn met zowel het geldende bestemmingsplan als'met het toekomstige plan. Aan die voorwaarde voldoet het bovenstaande bouwplan. Het bouwplan ligt met ingang van 12 maart 1987 gedurende 14 dagen tijdens werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder ter in zage ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken en Ruimte lijke Ordening, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. Gedurende deze termijn kunnen door een ieder schriftelijk bezwa ren worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Wad dinxveen, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Uitoefening kiesrecht door personen die in dienstbetrekking zijn Iedere werkgever wordt eraan herinnerd dat hijvolgens artikel 110 van de Kieswet, verplicht is te zorgen, dat iedere kiesgerechtigde werknemer, die bij hem in dienstbetrekking is, de gelegenheid krijgt aan de verkiezingen deel te nemen voor zover deze niet, buiten de tijd van zijn dienstbetrekking, hieraan kan deelnemen. Deze verplichting geldt niet ten aanzien vn de werknemers, die uit hoofde van hun dienstbetrekking binnen de voor de stemming be paalde tijd niet vertoeven in een gemeente, waar zij aan de stem ming kunnen deelnememen of in een aangrenzende gemeente tenzij zij om aan de stemming deel te nemen niet meer dan gedurende twee achtereenvolgende uren verhinderd zullen zijn hun arbeid te verrichten. Stemmen elders en stemmen bij volmacht 13 maart 1987. Laatste dag indiening mondelinge verzoeken om el ders te stemmen. Overmorgen 13 maart 1987 is de laatste dag dat een kiezer, die in een ander stembureau zijn/haar stem wil uitbrengen dan het stem bureau waarvoor hij/zij een oproepkaart heeft ontvangen, hiertoe een verzoek kan indienen. De kiezer dient dan zijn/haar oproepingskaart PERSOONLIJK aan te bieden ter gemeentesecretarie, bureau Burgerzaken. Op dit verzoek wordt terstond een beslissing genomen door omzet ting van de oproepingskaart in een kiezerslegitimatiekaart. De kiezer aan wie een kiezerslegitimatiekaart is verstrekt kan uit sluitend met deze kaart aan de stemming deelnemen (in de provincie Zuid-Holland). Indien de kiezerslegitimatiekaart in het ongerede raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt. Verleende vergunningen Burgemeester en wethouders maken bekend dat door hen de vol gende Hinderwetvergunning(en) zijn verleend: - aan Mecolin B.V., voorheen Facacoat B.V., Mercuriusweg21 al hier, voor het uitbreiden van de bestaande inrichting met een op slagplaats voor chemicaliën; - aan Garagebedrijf ”De Kouwe Hoek” B.V., Zuidelijke Dwars weg 16 alhier, voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een garagebedrijf. Deze vergunning(en) en alle daarbij behorende stukken liggen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken en Ruimtelijke Ordening ter gemeentesecretarie, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur in de periode 12 maart 1987 t/m 12 april 1987. Degene die geen gelegenheid heeft de stukken tijdens kantoor uren in te zien, kan desgewenst een afspraak maken om de stukken op maandagavond, gedurende maximaal drie uren, in te zien. De beschikking(en) word(t)/en van kracht na afloop van de ge noemde periode, tenzij voordien een beroep wordt ingediend tegen (een van) deze beschikking(en). Een beroepschrift kan worden in gediend door de aanvrager, de betrokken adviseurs, degenen die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, on der c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht of kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs hiertoe niet in staat zijn geweest. Een beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en moet worden gezonden aan de Raad van State, afdeling Geschillen van Bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA Den Haag. Cornelissen, Th.S. J. (Theo) Rotterdam Poppe, R.J.L. (Remi) Vlaardingen Hannink, J.B. W (Hanneke) Zoetermeer Vergeer, K.T.M. (Cor) Leiden Riem, JA.M. (Joke) 's-Gravenhage Heijwegen, JA. (Jan) Spijkenisse Hannes, G.WA.M. (Gerard) Alphen aan den Rijn Epping, FA. (Frans) Woerden Schot, J.B. IJan) Rotterdam Vugts geb. Middelburg, A (Berty) Vlaardingen Jonas, P.P.M. (Paul) Zoetermeer Koppers geb. Wentink. J.M.W. (Ans) Leiden van Lierop, B.J.R. (Boudewijn) 's-Gravenhage Schols geb. Guns, H.J.W.M. (Henriêtte) Spijkenisse van Zijl, P.M.M. (Peter) Alphen aan den Rijn van der Molen, J.P. (Jan Paul) Dordrecht van Poppel, J.M. (Hans) Capelle aan den IJssel van Wezel, A (Arnold) Vlaardingen Visser, JA.H. (Joop) Zoetermeer Eekman geb. Maes, C.G.E. (Corry) Leiden de Ruiter, P. (Piet) Leidschendam van der Cdk, J.W.T.M. (Jan)Spijkenisse Zuidam, G.C. (Gerard) Alphen aan den Rijn Zegers, P.H.M. (Piet) 's-Gravenzande Rietveld geb. Bohnen, L. (Lenie) Capelle aan den IJssel Trooster, F. (Fred) Vlaardingen Rood, Th.Th. (Dick) Zoetermeer Geervliet, A. (Aart) 's-Gravenhage Bos, H. (Henk) Rotterdam van der Sluis, TA. Rotterdam Steegh, J.P.R.M. (John) Leiden Meijer, E.Th.M. (Erik) Rotterdam van der Helm, S.J. (Siem) Rotterdam Pasman, H. (Hekon) Leiden van Noort, W.J. (Wim) Leiden Crans, C.N. (Cor) Zwijndrecht Driessen, J.C. (Jan) 's-Gravenhage Stein, M.F. (Marion) Voorburg Boelsma, A.P. (Arthur) Rotterdam van Houwelingen geb. den Houting, E. (Bep) Dordrecht van 't Hof, F.J.M. (Hans) Strijen van Putten, M.D. (Riet) Leiden Sleutels geb. de Wit, I.C.M. (Ilona) Delft Wind, J.P. (Jan Pieter) Groningen Postma, E. (Erik) Rockanje Teegelaar, D. (Dick) Spijkenisse Schuiten, W.P.J. (Wim) Capelle a/d IJssel Nieuwenhoven, RA. (Rudi) Wassenaar van der Veer, M.H.J.Th. (Ted) Rozenburg de Jong, B. (Bas) Bergschenhoek Boon von Ochsée, G.E.L. (Gerard) 's-Gravenhage de Ruijter, W.F. (Erik) Reeuwijk Snelders, E. (Egon) Leiden Merison, H.H. (Huib) Numansdorp Warmerdam, G.M. (Gert) Zoetermeer Kortz, FA. (Boeddha) Rotterdam Schenk, R.F.M. (Ron) Nootdorp Alarmering Brandweer b-gg- Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Nootdorp van Strien, GA. Alphen aan den Rijn van Soest, K.W.Th. Waddinxveen van Wijk geb. Bouwland, F.G. Leiden In de hal van het gemeentehuis zijn de volgende nieuwe folders en brochures Verkrijgbaar - ”De Provincie, tussen rijk en gemeente” van de provincie Zuid- Holland; - "Bestemmingsplannen sluiten nu beter aan op de praktijk” van het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer. van Doeveren, A.J.E.J. (Aad) Delft van Duinen, drs. D. (Diana) Scheveningen van der Kaaij, L. (Leen)Rotterdam Beaart, C.J. (Kees) Lekkerkerk Moerland, A. (Bram) 's-Gravenhage Sc hadeedrs? C.W.E. (Bessie) Wassenaar Ruarus, ir. M.J. (Maarten) 's-Gravenhage Jansen, Th.F.J. Noordwjk Günther (v), I. 's-Gravenhage Verbeek, J.W. Rotterdam Overwater, Sch. Strijen Waterman, R.E. Stemmen bij volmacht Het stemmen bij volmacht kan thans alleen nog door middel van overdracht van de ontvangen oproepingskaart. Daartoe dient de op de voorzijde van die kaart voorkomende verklaring te worden inge vuld en door volmachtgever en gemachtigde te worden onderte kend. Deze volmachtgeving kan tot op de dag van de stemming (18 maart 1987) buiten de gemeentesecretarie om geschieden. Er behoeft dus geen verzoek bij de gemeentesecretarie te worden ingediend. Wel is het bij volmacht stemmen door middel van over dracht van de oproepingskaart aan twee voorwaarden verbonden, te weten: 1volmachtgever en gemachtigde moeten beiden in hetzelfde stem district als kiezer zijn ingeschreven en 2. gemachtigde mag de stem van de volmachtgever uitsluitend tege lijk met zijn eigen stem uitbrengen. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht naderhand in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Een gemachtigde mag niet meer dan twee aanwijzingen als zodanig aannemen. Indien de volmachtlegitimatiekaart in het ongerede raakt, kan geen nieuwe worden verstrekt. Houtman, ir. M. Leiden Barendregt, H.G. Barendrecht Coster, drs. JA. Bergambacht Boon, ing. H.E.J. Gouda van de Ketterij, K. Middelharnis Meijdam, J. De Lier de Jonge, CA.E. Vlaardingen van Middelkoop, E. Berkel en Rodenrijs van Arkel, drs. J.G. Alphen a/d Rijn van Haatten, drs. M.P.H. 's-Gravenhage van Dijk, A.W. Papendrecht Catsburg, C. zaal van het gemeentehuis en niet zoals eerder aangekondigd PARADE. Het blokfluitensemble, bestaande uit Daniel Brüggen, Bertho Driever, Paul Leenhouts en Karei van Steenhoven, zal werken ver tolken van o.a. Frescobaldi, J.S. Bach, Purcell en Vivaldi. Kaartverkoop: Buro Burgerzaken, ’s-morgens van 8.30-12.30 uur en vanaf een half uur voor de aanvang van het concert, aan de zaal. Het concert begint om 20.30 uur. Platjé, J. 's-Gravenhage den Drijver, AR. Rotterdam Meijer, J.C. Ouder-Amstel den Teuling, W.MA Rotterdam de Regt, M.H. Feddema, dr. J.P. (Hans) Woubrugge de Jong, A.W.J. (Anneke) Leiden Marrink, H.J. (Henk) 's-Gravenhage van der Vlies, H. (Hans)Dordrecht Diepenhorst, P.J. (Peter)Rotterdam de Groot, J. (Jan) Alphen a/d Rijn van der Meij, A. (Albertus) Rijnsburg Schutte, J. (Jan) 's-Gravendeel de Graaf, A. (Aad) Vlaardingen Middelbos, A. (Andries) Herkingen Bres, W. (Wilma) Delft Geuze, A. (Anita) 's-Gravenhage van der Kloet, mr.V. (Victor)Leiden Sinke, R.J. (Rainier) Dordrecht Mol. ir. J. (Nanne) Nootdorp van der Meer geb. de Bruijn. TJ. (Tineke) Oud-Beijerland van Bockel, H. Alphen a/d Rijn van der Meer, PA. (Peter) Leiderdorp Oosterlee, J. (Jac) Rotterdam Brouwer de Koning, T (Tim) Woubrugge Meeuwisse, J. (Joost) 's-Gravenhage Blaauw, J.Ph., (John) Alphen a/d Rijn van Eijle, B.J. (Berti) Rotterdam Heesbeen, E.R. Maassluis Hoogendijk geb. Hoogerbrugge, J. Alphen a/d Rijn Metselaar, C.P. (Cor) Hazerswoude-dorp Elkhuizen, G. (Gerard) Ridderkerk van der Horst (v), P. Maassluis van den Berg, drs. A. (Aart) 's-Gravenzande Enthoven, G.M.W. (Guido) Delft Leerdam Vermeulen, W.P. Krimpen a.d. IJssel Van Aalst, G. Puttershoek Uithol. J.C. Vlaardingen Schotten, L.M.P. Capelle a.d. IJssel Veldhoen, M. Ridderkerk de With, H. Groot-Ammers van der Plas, K. Hardinxveld- Giessendam Lensveft, M.W. Vlaardingen Groenendijk, A. 's-Gravendeel Dankers, J. Waddinxveen van Gent, ing. W. Ridderkerk van Dieren, H. Lexmond den Braber, A.D. Rotterdam Korporaal, B. Sliedrecht van Stuyvenberg, mr. A Westmaas Noorland, CA. Oud-Alblas Visser, P. van Herk, W.M. Nieuwland Kroeger, P.G. Den Haag van den Berg, W. Katwijk aan Zee van Katwijk, W.J.V. Vlaardingen Rip (v), E.F. Voorburg Hörchner, P. Berkenwoude Waterreus, W Waddinxveen Klein, JA. Bleskensgraaf van Wijngaarden, A. Capelle a.d. IJssel Boers ma (v), L.H. Den Haag Scheurwater, A. H.H.-Ambacht Noordeloos Leiden Ammerlaan geb. Oosterlaan, AWA. Pi/nacker Verwotf, J. Ameide Biesheuvel geb. Vermeijden, J.E. Den Haag van der Lee, A.P. Naaldwijk Harting, Joh. Alphen a.d. Rijn Holst geb. Brink, M. Schoonhoven de Koning, A.B.J. Zwijndrecht Rienks, L.H.B. Nieuwerkerk a/d IJssel van der Stoep, T.P. Pijnacker Vos, AR.R. Bleiswijk Vink, J. Bergambacht van der Meer, HA. Numansdorp Aalbers, W.H.M. Delft Hekkelman, J.W. Leiderdorp Kokxhoom geb. Papenhove, M.M. Leiden Kruijk, PA. Naaldwijk Feenstra (v), S. Gouda Voorn, H.M.C. Bodegraven van Atten, L.W.J. Rotterdam Pool, J. (Jan) Leiderdorp Fermina, H.G. (Hubert) Dordrecht van Woerden, HA.C. (Harry) Alphen a/d Rijn van Baarsel, P.W. (Piet) 's-Gravenhage Hessing, R.C. (Ruud) Leiden Wetsema, K. (Kees) Rotterdam Jeekel, J.F. (Hans) 's-Gravenhage Pietërs, P.C. (Flip) Dordrecht van Zanten, W.G. (Wim) Geervliet ÖëyK.H. (Hin) de Jong, A. (Arie) Leiden van Schijndel geb. Brosens, J.J.W. (Miep) Monster van der Zalm, CA.L. Kees Warmond Erasmus, J.H. (Hans) Voorburg Roes, Th.H. (Theo) Leiden van der Hulst e/v van de Weerd, A.J.E. (An) Alblasserdam Westerink e/v van den Broek, A.R. (Anneke) Valkenburg a/d Rijn Sterringa, T.J.M. (Thea) Gonnchem Schippers, H. (Henk) Ridderkerk Tensen, M. (Marcel) Koudekerk a/d Rijn Diehle e/v Koen, B.J. (Diny) Barendrecht Roest, N.F. (Koos) Zoetermeer van der Velden, U. (Ijsbrand) Vlaardingen Hollaar, J. (Jaap) Hellevoetsluis de Block, H.G. (Harm) Schiedam Comijs, J. (Jan) Dordrecht van Oord, G.D. (Govert) Schipluiden Tigges, AJ. (Lex) Schiedam de Jeu, E.G. (Elly) Alphen a/d Rijn Wiersema, M.U. (Menko) Noordwijk Bakker, JA. (Bram) 's-Gravenzande Se pers, I.D. (Bas) Leiderdorp Gaaff, A (Aris) Voorburg Staarink, T. (Ton) Leidschendam Smit e/v Kaiis’l. (Edith) Puttershoek Bruil, B. (Boudewijn) Cappeile a/d IJssel Wansink, A. (Toon) Spijkenisse Oskam, CA. (Kees) Papendrecht Venis, G.P. (Gerrit) Sliedrecht Schoots, L.M. (Leo) Ridderkerk de Graaff geb. Wevers, E.J. van Riel, M. Rotterdam Nolten, J. Wassenaar van der Goot, H.Br. Rozenburg Slob geb. Minkema, G. Groot-Ammers de Monchy, S.J.R. Albrandswaard Hofman, J.P. Maasdijk Boelen, M.J.J.M. Leimuiden de Haze Winkelman, RA.E. 's-Gravenhage van Wijngaarden geb. Teriouw, A.C. Bergambacht van Duin, J.C. Rotterdam Voorburg Voermans geb. Neleman, C.M. Voorschoten Gehner geb. Ellenberger, I.J. Leiderdorp Hoogendijk geb. van Holst Pellekaan, M.L. Vlaardingen Smith, R. Rijswijk van Velzen, NA. Schipluiden van der Veen geb. van Lessen, B.W. Alpen aan den Rijn Wijnants, J. Blokland, dr. J. Capelle a/d IJssel de Jongh, drs. AH. Leerdam Senneker, K. Waddinxveen Evertse, mr. J.L. Hardinxveld- Giessendam Bouwmeester, J. Vlaardingen Kamsteeg, drs. AT. Dordrecht van Gurp, J. Stellendam gem. Goedereede Langerveld, ir. S. Zoetermeer Bems, drs. R.M.M. Rotterdam van der Linde, dr.ir. B.J. Berkel en Rodenrijs ten Hove, drs. J.H. Katwijk Schoneveld, W. Rozenburg Geleijnse, B. Boskoop van der Boom, mr. C. Dordrecht van Dalen, A Zwijndrecht Klapwijk, D.

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 3