Volleybalsters pakten Kalinko Titelstrijd bij Florida WSE klimt op rang lijst, Be Fair gelijk Kleur op Kleur’ Heren De Gouwe in spanning, dames behaalden de titel Waddinxveners worden middenmoters Schoolschaak Kies voor Rob Schilperoord (45) overleden OP KLEUR KLEUR WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Be Fair Al voetbalt weer Flyers-heren winnen saai Schakers toch gelijk: titelkans VISTITEL HSW VOOR M. REICHARD Voor een uitgekiend interieur V WSE Waddinxveen-za. Be Fair Waddinxveen-zo voor een uitgekiend interieur Kampioen DRUKWERK en FOTOKOPIEËN van A4 tot formaat 43x61 cm sne/ en voordelig bij: reproseb uuaddinxveen DRUKKERIJ EN FOTOKOPIEER-SERVICE Noordkade 70 Onderlinge Junioren Florida jeugd Heren 1 Jeugdkampioen K I f I ■"R arwa apijtservice PROJEKT EN WONING STOFFERING A* Wij hebben gordijn stof, tapijt en vinyl- vloerbedekking in een unieke in kleur op el- ....z'A kaar afgestemde kollektie bij elkaar gebracht. Een uitgebreid assortiment dat u instaat stelt in één keer uw favoriete inte rieur naar eigen smaak op kleur samen te stellen! O - T. j 4 De Gouwe-waterpoloOp de achterste rij van links naar rechts: J 3 OH WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 APRIL 1987 De tweede helft kreeg WSE de wind te gen en dat resulteerde in een meer ver dedigende speelwijze. SMV probeerde met veel inzet toch een puntje mee naar Rotterdam te nemen. Het was vooral te danken aan een gebrek aan kreativiteit dat dit de Rotterdammers niet lukte. Hoge ballen over het doel of ver naast en als een schot dan al gericht was dan was de attente Ton Kling nog een sta in de weg. Het laatste kwartier kon WSE zich weer wat bezig gaan houden met aanvallen nadat de druk van SMV was weggeëbd. Een doelpunt werd niet meer gescoord waarmee WSE met deze povere maar toch nuttige overwinning met voldoening de kleedkamer kon op zoeken. Rob Schilperoord is jarenlang jeugdlei der van WSE geweest. Tevens was hij penningmeester van het jeugdbestuur. De laatste drie jaren was hij leider van het eerste elftal van WSE waarmee hij het kampioenschap en promotie naar de 3e klasse meemaakte. WADDINXVEEN - Na een slopende ziekte is op 44-jarige leeftijd Rob Schil peroord overleden. WADDINXVEEN - De volleybalsters van Be Fair wonnen weer eens met 3-1 van Kalinko, een mooi resultaat voor de Waddinxveensen die na een aantal nederlagen op rij naar de vijfde plaats in de derde divisie G wa ren teruggevallen. De heren nestelden zich op de tweede plaats in de eer ste klasse door met dezelfde cijfers (3-1) te winnen van Dosko 1 uit Stol wijk. Een titel behaalden de meisjes B-jeugd door met 3-0 van Zevenhui zen te winnen. De strijd om de vierde plaats is nog niet beslist. Van Deelen, die van Chris Roosendaal moet winnen om zich plaat- 'sen, heeft weliswaar een pion voor de kwaliteit en dreigt een tweede te win nen, doch het is zeer de vraag of de winjt gerealiseerd kan worden. Zo niet, dan plaatst Chris Roosendaal zich bij de laatste vier. in de laatste ronde voor wat de plaatsing in de nacompetitie betreft een beslissing* gevallen. Hans van Woudenberg wees Eric Claassen resoluut terug en won overtuigend. Groensvoorde 12 2742 DJ Waddlnxveen Tel. 01828-16119 WADDINXVEEN - De Vereniging voor Openbaar Onderwijs (VOO) en de schaakclub WSV organiseren op za terdag 4 april van 9.00 tot 13.00 uur schaakwedstrijden voor alle basisscho len van Waddinxveen en omstreken in het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bijnenpad 1. Belangstellenden zijn van harte welkom. DSZ-De Gouwe was een gelijkopgaan- de strijd. De periodestanden waren 2-2, 2-2, 2-2 en 3-3. Voor de Waddinxveners scoorden Erik van Leeuwen (3), Jaco van Tol (4) en Marco Kraak (2). Er zijn nog twee play-offswedstrijden te spe len, waaraan de eerste komende zater dagavond in het overdekte zwembad ”de Sniep” tegen WVZ uit Zoetermeer. Van De Gouwe is het eerste damesteam van de kring Gouwe-Rij streek kam pioen geworden. De Waddinxveensen promoveren naar de eerste klasse van het district nadat zaterdagavond het Zoetermeerse ZNZ met 9-2 het onder spit moest delven. Het zag er in de eerste periode beslist (bij Fitness-centrJv.d. Loo) Tel. 01828-18640 niet naar uit dat de De Gouwe-dames een dusdanig overwicht op de tegen standsters zouden hebben. Ze startten, waarschijnlijk toch wel wat onder de in druk dat bij winst het kampioenschap gevierd zou kunnen worden, bijzonder zenuwachtig. Het was voornamelijk ZVZ dat de toon aangaf en de De Gou we-dames naar hun taktiek deed zoe ken. Het was maar goed dat deze periode doelpuntloos bleef, want met een goal tegen had het wellicht een geheel ande re wedstrijd geworden. Coach Arie van Hoorn had dit snel bekeken en bracht in de tweede periode Elly Middendorp in het spel. Deze wist de broodnodige rust te brengen en het spel van de De Gou- we-kant wat sneller en agressiever te maken. Ponsioen deelde het punt met Bisschop. Van Sandijk scoorde tegen Brinkhorst een punt. Zevenbergen wist de toch niet zwakke P. van Offeren het punt te ont futselen. Ook rivalen Versluis en V.d. Starre kwamen, evenals in de eerste ronde, remise overeen. Ellers klom via een zege op Goor weer iets op de ran glijst. Smit en Asschëman sloten na een ingewikkelde partij de vrede, remise. pelle 2, werd na een hele avond spelen i opnieuw afgebroken. Egbert heeft in middels een pionnetje moeten inleve ren, doch met Lopers van ’’ongelijke kleur” hoeft dit nog niet doorslagge vend te zijn. Langzaam klimt WSE op de ranglijst na de overwinning tegen het Rotterdamse SMV. Twee kostbare puntjes konden worden toegevoegd aan het totaal waar mee de ploeg van Douwe Oppedijk de finitief in de middenmoot is terecht ge komen. De eerste helft begon goed, een aanval lend WSE zorgde al gelijk voor moge lijkheden. Met de sterke wind in de rug werd massaal de aanval gezocht. Al na tien minuten mondde dit uit in een doel punt, een gave voorzet van Jan Willem van Triet bereikte Marcel Jaspers die koel de bal in het net liet verdwijnen. WSE bleef aandringen, een solo van Kees Mourits liep dood op de zwakke Rotterdamse defensie. Rob Verbakel schoot hard in maar zag zijn schot net naast gaan. Na een half uur spelen kreeg Patrick Rijnbeek twee maal de kans om de bal met het hoofd in het doel te koppen maar de attente keeper Van de Broek stond op de goede plaats. SMV kon toch nog wat terug doen, een goed genomen vrije trap van Ger van de Broek beland de op de lat maar verder kwam de ploeg van de Kralingse zoom niet. WADDINXVEEN - Slaagt het eerste herenzevental van De Gouwe erin om in de tweede klasse van de KNZB te blijven? Dat is in de Waddinx- veense waterpolowereld de meest gestelde vraag van dit moment nu De Gouwe zaterdag een punt weghaalde bij DSZ (9-9). Het derde team sloot het seizoen met een nederlaag af. Het bezoekende Nieuwerkerk a/d IJssel 2 trok met een 3 1/2-2 1/2 voorsprong huiswaarts. Zo op het oog lijkt de afgebroken partij van Littooy heel moeilijk te houden. Toren beek lijkt wel een remise te kunnen be vechten. Vermoedelijke uitslag derhal ve 3-5. Van de partijen die wel tot een beslis sing kwamen moesten zowel kopman Ritter als Ket en Alblas de Koning om leggen. Muit wist zijn partij in even wicht te houden en behaalde een ver dienstelijke remise. Prins en D. van Of feren scoorden de Waddinxveense pun ten. Door dit resultaat bleef het, op pa pier toch niet zo zwakke team, met punten uit 7 wedstrijden toch wel wat onder de verwachtingen. In de onderlinge competitie van WSV is De zaterdagvoetballers van Waddinx veen hebben het zich in en tegen Zwam- merdam onnodig moeilijk gemaakt. Met de stormachtige wind in de rug wis ten zij voor de rust niet tot scoren te ko men tegen een tegenvallend Zwammer- dam 2. Zwammerdam, dat vorige week koplo per Be Fair 4 nog een puntje had afge snoept, kon zijn reputatie in het geheel niet waarmaken. Voor de rust was het WADDINXVEEN - Zaterdag 4en zon dag 5 april wordt in sporthal de Sniep door badmintonclub Florida wederom het clubkampioenschap in de categorie ën heren-enkel en mix-dubbel georgani seerd. Bij de heren verdedigt Ronald Struys zijn titel, terwijl bij de dames Conny v.d. Hijden haar wisselbeker graag voor het tweede jaar in de prijzenkast wil zet ten. De speeltijden zijn zaterdag van 9.00 tot 20.00 uur en zondag van 10.00 tot 17.00 uur, waarbij de finales om cir ca 14.00 uur aanvangen. WADDINXVEEN - Winst voor Flyers- heren 1, verlies voor Flyers-dames 1 en een mooie overwinning van Flyers-da mes 3. Dat waren de belangrijkste resul taten van dit weekeinde voor de plaatse- lijke badmintonners. De vrijdag gespeelde thuiswedstrijd van Flyers-heren 1 tegen het Barendrechtse Binnenland 2 werd een zeer saaie verto ning. Flyers liep veelal wat aan te rom melen tegen de vrij zwakke tegenstan der en het duurde dan ook tot halverwe ge de tweede helft toen de Waddinxve ners de vereiste afstand konden nemen. Op dat moment werd Binnenland dan ook (nog) duidelijk verslagen: 94-72. Veel van deze overwinningen valt op het conto van René Hazelaar, die een uitstekende partij speelde met 36 pun ten. Verdere scores: Mark van Es 14, Marco Mak 13, Rijk Meuleman 13, Henri Boe- re 12 en Bart Zwambom 6 pnt. Flyers dames 1 verloor uit in Roelofa- rendsveen met maar een gering verschil van het sterke Dunkinn. Vrijdag spelen de dames thuis tegen Grasshoppers. Flyers dames 3 haalde een mooie over winning op naaste concurrent Sigi 1 (Delft). Een goede tweede helft leidde tot de 41-32 winst. Scores: Anita Lam- mertse 14, Jesca van Loo 11 pnt. De Flyers-jongens junioren 1 zagen af gelopen zaterdag hun kans op promotie nagenoeg geheel verdwijnen. De Wad dinxveense jongens speelden tegen het Goudse Springers en verloren deze slechte wedstrijd met 72-66. Door deze nederlaag hebben de Flyers nu 2 punten achterstand op de naaste concurrenten. De ploegen waren behoorlijk aan el kaar gewaagd. Flyers liet, nu onder lei ding van interim-trainer Duco Tjeerde, goed en gevarieerd spel zien en Sprin gers heeft ontegenzeggelijk een com pleet team. Het zondagteam van Waddinxveen klimt langzaam maar zeker naar de top van de eerste klasse van de KN VB-afde- ling Gouda. De Waddinxveners ver sloegen nu met 3-1 Oudewater. Het was overigens een matige wedstrijd. De Waddinxveense doelpunten kwamen van Ed Sloof en Cees Bonefaas. Na de gemengde competitie voor seni oren vangt altijd de jeugdcompetitie aan, waarbij ook de jeugdafdeling van Florida zich niet onbetuigd laat. Maar liefst 8 teams zijn er dit keer ingeschre ven, een teken van de toegenomen be langstelling van de jeugd voor het bad minton. Team 1 presteert prima en heeft na 4 wedstrijden evenzovele punten ver overd. De team leden Marco Overes, Marcel Meijer, Sebastiaan Hage, Jan- neke v.d. Knaap en Renate Schouten zullen er zeker nog diverse aan toevoe gen, gezien hun enthousiaste inbreng. Een ander team dat goed draait is team 7 bestaande uit Marro ten Zweege, Ri chard van Vliet, Sheron Schouten en Li sette Kuijpers. Voor de overige teams is de tegenstand wat erg zwaar, niet ver wonderlijk aangezien voor velen het de eerste keer is dat zij aan de competitie deelnemen. WADDINXVEEN - De hengelsport- vereniging Waddinxveen heeft zaterdag haar laatste wedstrijd in de wintercom petitie gehouden in de Haarlemmer- ringvaart in Badhoevedorp. De vangst was goed: 11 vissers vingen 53560 gr vis. De eerste vijf waren: 1. M. Reichard (12540 gr), 2. R. Jenner (6340 gr), 3. H. Romeyn (5900 gr), 4. M. Hoogerdijk (4920 gr) en 5. Avan Leeu wen (4840 gr). De kampioen van de wintercompetitie is na een geslaagde en goede competitie geworden M. Reichard met 42730 gr vis. Tweede is geworden D. Heeren met 42620 gr (dit na aftrek van de twee slechtste wedstrijden), 3. A. van Leeu wen, 4. M. A. van Leeuwen en 5. J. Ver hoef. In totaal is er in deze competitie 481.760 gr vis gevangen. Op zaterdag 4 april is er de afsluitende wedstrijd. Deze gaat gevist worden in het Kanaal door Voorne en Putten. Dit is een wedstrijd die op nummer gevist gaat worden. Vertrek hiervoor is om 06.30 uur vanaf het NS-station. Op zaterdag 11 april is er de jaarlijkse middag waarop er de prijzen van de competitie uitgereikt worden. Deze middag is in Royal Inn aan het KW.- plein en is van ’s middags 14.00 uur tot 16.00 uur. Op 11 april begint ook de zo mercompetitie. programma’s hiervoor zijn te verkrijgen bij de wedstrijdleiding van HSW. De wedstrijd tegen Kalinko, waarvan de Be Fair-dames twee jaar achtereen niet konden winnen, werd gespeeld zonder de geblesseerde Marcella Bos, maar met aanvoerster Jannie Zeeman weer in dé gelederen. Be Fair keek al snel tegen een 4-0 ach terstand maar trok met Miranda Both en Gonnie Mastenbroek in een opval lende rol het initiatief naar zich toe en won met 15-9. In de 2e set maakte Be Fair het zich moeilijk door onnodig veel stopfouten en onnauwkeurig spelverdelen. Toch wisten de aanvalsters keer op keer het gat in de Kalinko-verdediging te vin den, 15-13. De derde set kwam Kalinko met een ge reorganiseerde verdediging en een ster ke middenanval goed terug en won ver diend met 7-15 van de Waddinxveensen die hun vorm even kwijt waren. In de 4e set bracht de onhoudbare aan val van invalster Annemarie de Rooy de Scheveningse verdediging tot wanhoop. Toch verzuimde Be Fair in eerste in stantie voldoende hiervan te profiteren. Kalinko kon tot 13-12 goed bijblijven en zelfs bij een stand-van 14-12 voor Be Fair tot 14-14 bijkomen. Serveerfouten van beide teams maak ten het nog spannender: Be Fair bleek üiteindelijk de sterkste en won deze set met 16-14. De drie punten bleven der halve in Waddinxveen en volgende week kunnen de Be Fair dames in de uitwedstrijd tegen Thornax laten zien of er nog meer te halen valt dan een 5e plaats. Het was Alma v.d. Meer die in een man- meer-situatie 1-0 wist te scoren. Dezelf de speelster maakte er na een goede aanval via Angela Faber 2-0 van. Num mer 3 op het scorebord was van Elly Middendorp, terwijl de licht geblesseer de Annet v.d. Zijden 4-0 aantekende. De derde periode was voor Angela Fa ber. Met twee doelpunten bracht zij de stand op 6-0. De vierde periode werd door De Gouwe wat minder serieus ge nomen. Elly Middendorp en Karin Beu- kema maakten er 8-0 van, terwijl Erna Pos een strafworp nog mocht missen. De De Gouwe-dames geloofden het nu wel. Het was Lia Pieterman van ZVZ die tot tweemaal toe Gouwe-keepster Annemarie v.d. Plas met een afstand- schot/boogbal kon passéren. Het laatste Gouwe-doelpunt kwam van Corinne Oudijk: 9-2. Direct na het laatste fluitsignaal werd coach Arie van Hoorn vakkundig te wa ter gelaten en kon voorzitter Cees Kroon de dames in de bloemen zetten. gaven zich gemakkelijk gewonnen, 15-9 voor Be Fair. De vierde en laatste set was opnieuw spannend en Be Fair bleek over de sterkste zenuwen te beschikken, 15-13 en een 3-1 overwinning. Eerder zaterdagmiddag werd opnieuw een jeugdteam van Be Fair-volleybal kampioen. Waren het twee weken gele den de jongens-aspiranten, nu was het de beurt van de meisjes B-jeugd. Aan- gemoedigd door de ouders wonnen zij met 3-0 van rivaal Zevenhuizen. Onder leiding van trainer/coach Dory v.d. Meent wonnen de meisjes de eerste set met 15-4. Ook de tweede set hadden zij het beste van het spel en wist met na me Kim Emnes de bal keer op keer op de grond te krijgen, 15-5. De derde set ging het helemaal goed en in een sneltreinvaart werd het 15-3 voor Be Fair en mochten aanvoerster Anne ke Verwoerd en haar team de bloemen in ontvangst nemen. WADDINXVEEN - Ook voor het A 1 voetbalelftal van Be Fair rolt de bal weer voor de competitie. De thuiswed strijd tegen RVC ’33 werd door de Wad dinxveners met 1-0 gewonnen, een stand die al bij rust was bereikt. Jan Marten Houweling was de matchwin- naar. Zaterdag stond een zware wedstrijd voor Be Fair (derde in groep 1 van de afd. Gouda) op het programma tegen Gouda A 1, die vierde staat met even veel punten, maar een wedstrijd meer gespeeld. Een heel belangrijke wed strijd, die geleid werd door eerste divi sie scheidsrechter Govers. De 0-0 uitslag was vooral voor Be Fair een meevaller. Dat er geen enkele te- gengoal werd gescoord was het goede werk van de lang geblesseerd geweest zijnde keeper Wilco Vermeij. Tegen hekkesluiter Groote Lindt kwam Be Fair niet verder dan een 0-0 gelijk spel, maar het was toch weer een be langrijk competitiepunt voor de Wad dinxveners. Be Fair had zelfs kunnen winnen als de formatie van Ab Rozen- daal een beter gebruik had gemaakt van een en al Waddinxveen dat de klok het windvoordeel in de eerste helft. Aanvoerder Piet Koele greep goed in toen een bal plotseling voor het Be Fair- doel kwam. Ook de Waddinxveense keeper Marcel Straver deed goed werk. Rens Overdijk, Leon Konijn en René v.d. Wilk misten. In de tweede helft werden de zaken wat krachtdadiger aangepakt, maar de stootkracht ontbrak om tot scoren te komen. De afwerking ontbrak tot tweemaal toe, terwijl een paar maal het doel ook op een haar na werd gemist. De heren volleyballers van Be Fair nes telden zich afgelopen zaterdag op de 2e plaats in de le klasse met een 3-1 over winning in de uitwedstrijd tegen Dosko 1 uit Stolwijk. Met Koen Dukker, die vanwege de dienstplicht niet meer kan trainen, op de bank en Eric Gelderloos als zijn vervanger begon Be Fair met een 5-0 achterstand. Coach Van Diermen wist zijn mannen in een time out duidelijk te maken dat een overwinning niet vanzelf komt. Dosko heeft het geweten. Met 15-8 maakte Be Fair korte metten. De tweede set daarentegen verliep rom melig en de thuisspelende ploeg profi teerde door met 16-14 te winnen. Dosko kon het niveau van de Waddinxveners in de derde set weer niet evenaren en Een uitstekende prestatie voor de dit seizoen voor het eerst bij de senioren optredende Roosendaal. Van Vuuren en Philipse, die zich reeds plaatsten, konden vrijuit spelen. Van Vuuren kwam tegen Bloem tot remise, of was het andersom? Philipse gaf J. van Oort geen kans. De partij V.d. Hoek-W. van Oort werd af gebroken in een stelling waarin de wit- speler drie lichte stukken en twee pion nen voor een Dame heeft. Besemer en Wolfs kenden geen kenden geen pardon met hun tegenstanders Smitskamp en Kardol. WADDINXVEEN - Zondagderdeklasser WSE klimt in de competitie weer wat omhoog nu in een slechte wedstrijd met weinig kansen met 1-0 van SMV werd gewonnen. De Waddinxveners staan nu op de zevende plaats van boven met 16 punten uit 17 wedstrijden. Be Fair kwam tegen degradatiekandidaat Groote Lindt niet verder dan 0-0. Een middenplaats (16 punten uit 17 wedstrijden) voor de bespelers van het Warnaarplant- soen. De zaterdagvoetballers van Waddinxveen wonnen met 2-1 van Zwammerdam 2. sloeg, maar zij wisten het net niet te vin den. Vele kansen werden gecreëerd maar evenzovele kansen werden onbe nut gelaten. Hans v. Offeren, die onopvallend ac teerde, was nog het dichtst bij een doel punt. Zijn actie werd echter onregele- mentair beëindigd waarbij de scheids rechter ’’slechts” een vrije trap gaf. Na de rust, nu met de sterke wind tegen, bleek dat Waddinxveen duidelijk meer in zijn mars had dan zijn tegenstander. Dit werd al snel beloond door een doel punt waar Ed den Adel aan de basis stond. Een snel genomen vrije trap be reikte spits De Lange, die vervolgens de volsprintende Cock v.d. Zaan aanspeel de, die beheerst en koel de Dammerse doelman passeerde. Aangespoord door dit succes bleven de Waddinxveners de betere ploeg al werd de druk van de Dammenaren wat gro ter. Gesteund door de wind zochten zij driftig de aanval maar stuitte daar op een hechte Waddinxveense verdediging waarin Rob Koele, Klaas v.d. Hoek en Ed den Adel een hoofdrol vertolkten. De Dammenaren trachtten hierna via afstandschoten succes te behalen, maar de tot toen toe niet in actie hoevende keeper Hoogerbrug wist ook dit gevaar te bedwingen. Dave Lindhout, ingeval len voor Edwin de Vrindt, had bijna succes toen hij de te ver uit zijn doel ge lopen Zwammerdam keeper met een verre lob passeerde. De Dammers libe ro kopte het gevaar weg. Arjan Brouwer scoorde even later 2-0 maar om onduidelijke redenen werd dit doelpunt afgekeurd (Buitenspel?). Zwammerdam drong nog wel aan maar de Waddinxveense achterwaartsen, de ze wedstrijd veruit het sterkste deel van de ploeg, stond geen kansen toe, waard oor aanvoerder Kreuk met vreugde een winnend formulier kon ondertekenen. WADDINXVEEN - De schaakwed strijd WSV 1 - Nieuwerkerk a/d IJssel 1 die bij de stand 2-3 werd afgebroken, is na het uitspelen van de drie afgebroken partijen toch nog in een gelijkspel (4-4) geëindigd. De tegenstander van W. van Oort zag het hopeloze van zijn stelling in en gaf zich zonder verder te spelen gewonnen. De partij van Kardol werd algemeen als zeer moeilijk, zo niet verloren, be schouwd, De enig juiste zet bleek door de Waddinxvener afgegeven te zijn en de analyse had nog een reddingsplan opgeleverd. Zijn Nieuwerkerkse tegenstander durf de, terecht, geen risico’s te nemen en stond herhaling van zetten toe, waard oor de remise een feit was. Dit was het sein voor Van Vuuren om in een Toren eindspel, waar voor beide spelers niets meer te halen was, remise aan te bie den. Dit werd meteen aanvaard. Door dit resultaat zit WSV 1 nog volop in de race om het kampioenschap. Van het allergrootste belang is de uitslag van de wedstrijd Reeuwijk 2 - Messemaker 2, die vorige week bij de stand 3-3 werd afgebroken. Mocht Messemaker win nen, en volgens de geruchten is daar kans op, dan heeft WSV evenveel wed- strijdpunten als de Gouwenaars, doch 3 1/2 bordpunt meer. Eindigt de wedstrijd in een gelijkspel, dan heeft Reeuwijk evenveel wedstrijd- punten, maar heeft dan een 1/2 bord punt meer. Alles hangt dan af van de uitslagen van de wedstrijden Nieuwerk erk - Reeuwijk (31-03) en Alblasser- waard - WSV (03-04). De partij Egbert Schroten - Marcel den Haan uit de wedstrijd WSV 2 - Moerka- Het kampioen geworden eerste damesteam van De Gouwe-waterpolo. Op de achterste rij van links naar rechts: trainer/coach Arie van Hoorn, Angela Faber, Alma v. d. Meer, Karen Beukema, Corrine Oudijk. Op de voorste rij van links naar rechts: Annet v.d. Zijden, Karin van Eeuwen, Els Gerritse, Erna Pos, voorzitter Cees Kroon, Elly Middendorp, Annemarie v.d. Plas. (Foto: Sjaak Noteboom). F F z Z 7 yi A t'<r L

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 19