Startersavond in Het Trefpunt Verhuur visrecht Gouwebos De sublieme Ford Scorpio in handen van ’’Waddinxveen” Hengelsportvereniging HSW is verpachting gegund Vox Jubilans op EO-televisie Weinig bezoekers op avond met St. Victorkoor Bingo-avond J.A.M. Vos Flyers-heren al uitgespeeld: vijfde plaats C. de Rijke leidt wijkwerk Stichting Zuidplas Gouwebos en ’t Weegje in recreatiekrant Spanning bij damfinales van Excelsior Alternatieve straf voor Waddinxvener Visweken bij De Gouwe Vis Op dinsdagavond 12 mei VAN BUNNINGEN 'BODEGRAVEN Dames Gouda Vacatures Mogelijkheden Toegift Fonkelnieuwe Occasions Met Auto Rij Plezier Garantie Programma o V SIERRA Doordacht Dynamisch. ORION FIESTA 9 ESCORT s3 GEM. REI avond gehouden voor startende ondernemers. CLUBTITELS BIJ MARCHANT n ijzersterk merk 1 Vanaf: 1984 1985 1982 1982 1984 1982 NOORDKADE 16 WADDINXVEEN 1EL01828-10170 H BOSKOOP - Sportschool Marchant heeft met 228 judoka’s uit de regio Bos koop en Waddinxveen haar jaarlijkse clubkampioenschappen gehouden, het- wordt, het recreatieschap ervoor zorg dienen te dragen dat het viswater plan matig beheerd wordt zodat de condities worden gecreëerd voor de aanwezig heid van voldoende vis. Uitgeroepen tot de Auto van het Jaar 1986. Om z'n superieure techniek: standaard uitgerust met Anti Blokkeer Remsysteem (ABS). Om z'n gunstige prijsstelling. Om z'n schitterende styling. Om z'n comfortabele ruimte voor 5 volwassen passagiers. Kom snel voor een proefrit. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 10 april om acht uur houdt de voetbalver eniging Waddinxveen in haar kantine in het sportpark ”de Sniep” een bingo- avond. Tot het prijzenpakket behoort onder andere een half varken. Op de bingo- avond zijn zowel leden als niet-leden van harte welkom. OVERTOCHT 5 - BODEGRAVEN - TEL: 01 726-11 500 WADDINXVEEN - Het visrecht in het middengebied van het Gouwebos is door het recreatieschap Bospark voor 75,- per jaar verhuurd aan de hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW). Het algemeen bestuur van dit schap heeft dat maandagavond tijdens de in Waddinxveen gehouden vergadering besloten. ’Vox Jubilans” bereidt zich nu weer voor op het volgende evenement, te we ten: de jaarlijkse Passie en Paasstonde op de avond voor pasen, zaterdag 18 april, in de St. Janskerk te Gouda. Het gaat hier om een koor- en samen zangavond met medewerking van het eigen jeugdkoor, Pieter Vos (bariton), Klaas Jan Mulder (orgel), Joris Boon (cello) en Wim van der Vliet (trompet). Op het programma staan werken van Bach, Stanton en Shelly en van de diri genten Pieter Stolk en Jan Mulder. De Delftse predikant drs. A. de Reuver verzorgt een korte meditatie. De avond begint om 8 uur. WADDINXVEEN/GOUDA - J.A.M. Vos uit Berghem is benoemd tot direc teur van Fresh Flower BV, Waddinx veen, zo blijkt uit een wijziging in het handelsregister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Mid- den-HolIand. Autc <an het jaar SCORPIO titel gegaan naar Sander Stammers, tweede werd Andy Bos en derde Ruud Menken. Bij de aspiranten won Richard Middelkoop, gevolgd door Michel Has- sefras en Mare Smits. Bij de dames was het Sylvia v.d. Laan die de winst greep. Als tweede volgde Ester van Ginkel en als derde Angela v.d. Laan. In de overige leeftijdsgroepen, ook weer onderverdeeld in gewichtsklassen, waren er eerste prijzen voor Leendert van Ruitenburg, Albert den Hertog, Je roen Verbakel, Rosalinde Verwayen, Er zijn in het bestuur drie open plaat sen, doch het staat vrijwel vast, dat hie rin zal kunnen worden voorzien, het geen is op te maken uit de resultaten van de thans in de wijk Zuidplas gehouden enquétte. De door de stichting geplande activiteiten zullen normaal doorgang vinden. Wij heten U van harte welkom in onze showroom WADDINXVEEN - Voor alle basket balteams van Flyers is de competitie de slotfase ingegaan. Het eerste herente am is zelfs al uitgespeeld, het eerste da mesteam verloor van Katwijk en de jon- gens-junioren wonnen (117-65), even als Flyers-heren 2. Flyers heren 1 speelde in Maassluis te gen Elementum 2. De heren speelden voor wat ze waard waren, maar konden het tekort aan fysieke kracht niet ophef fen. Zoals in vele wedstrijden dit sei zoen was het dan ook die kracht welke Flyers miste om de wedstrijd naar zich toe te kunnen trekken. Door de 74-69 nederlaag beëindigden de Waddinxveners het seizoen op een wat teleurstellende 5e plaats. Er was meer mogelijk. Zaterdag scoorden Henri Boere (17), Bart Zwamborn (16), Marco Mak (14), René Hazelaar (10 pnt). Flyers heren 2 speelde voor ’t eerst sinds een tijd weer eens lekker en ook be hoorlijk goed. Vooral na rust leidde dat tot veel scoren, 68 punten en de heren wonnen dan ook duidelijk, 105-78. Topscorers: Hugo Sijlaar 25, Peter Zwamborn 18 en Jos van Leeuwen 14 pnt. Flyers heren 3 was voorbestemd om te promoveren maar door reglementaire poespas is promotie niet zo zeker meer. Om het promotierecht nog te verdienen moeten de heren trouwens beter gaan spelen dan vrijdag tegen Popeye 3. De Bodegraafse ploeg had nl. geen enkele moeite met Flyers en het werd dan ook 41-71. Gert Jan Kraaijenbrink scoorde de meeste Flyers-punten. Zwanenburg, Bea Zandstra, Henk Prins, Martijn Baxmeier, Michael Koerts, Haitze Veller, Waldo Janssen, Roald Esveld, Kick v.d. Weijden, Edward Bronmeijer, Martijn van Wout, Mike de Bruin, Maarten Lek en Jeroen Verlaan. Leden van sportschool Marchant na men ook deel aan een tournooi, gehou den op 22 maart door Judovereniging Tai-Otostie in Uithoorn. De Boskoop- se, Waddinxveense en Hazerswoudse judoka’s deden het niet slecht. In de groep 15 jaar en ouder 60 kg werd Andy Bos tweede en Richard Middelkoop derde. In dezelfde leeftijdsgroep 70 kg won Phil Hamerpagt, was er een tweede plaats voor Sander Stammers en een derde voor Edward de Kruyf. Bij de meisjes wist Angela v.d. Laan beslag te leggen op de eerste plaats en bij de jon gere jeugd werd de derde plaats gedeeld door Peter Zwanenburg, Barry Lourier en Vincent van Noppen. WADDINXVEEN - C. de Rijke van de Gerstakker 26 is de nieuwe voorzitter van de Stichting Wijkwerk De Zuid plas. Hij volgt tijdelijk de heer J.M. Waalboer op, die het voorzitterschap beschikbaar heeft gesteld en uit het be stuur is getreden. Het bestuur van de Stichting Wijkwerk De Zuidplas bestaat nu uit: voorzitter C. de Rijke (Gerstakker 26), vice-vooz- itter P. van Kooten (Gruttodreef 41), secretaris J. van Keulen (Gerstakker 13), penningmeester J.C. Westveer (Akker 11), lid P. Weerheijm (Graan akker 60) en lid/vertegenwoordigster bewonersvereniging T.H.M. van der Krogt (Gerstakker 27). Al eerder kwam het recreatieschap Bo- Ook indien een verzoek aan de minister spark rnèï éêri'córit^it-overëënkomst wordt gedaan zal, als dit al gehqngreerd Een klasse op zichzelf. Traditionele lijnen in kombinatie met aërodynamische efficiency, zo luidt de korte karakteristiek van een leider in z'n klasse. Orion Bravo vanaf: 24.695,- Op zijn verzoek werd het ’’Halleluia” van* Handel nog als toegift gezongen. Aan de heer Van Oosten en de heer Van den Hondel werd een bloemetje aangeboden en namens alle aanwezigen werd een bloemetje gestuurd aan het commissielid mevrouw R. van Drimme- len, die wegens ziekte niet aanwezig kon zijn. Voor dat een lied werd gezongen gaf de heer Van Oosten een korte toelichting over de betekenis van het lied. Dit werkte erg verhelderend en verduide lijkte het programma, temeer omdat verschillende liederen bij elkaar hoor den. Kortom een prachtige avond en herhaald mag worden dat het St. Victor koor een grote reputatie geniet en voor weinig koren onder doet in kwaliteit en zang. ze zijn: zelf vergunningen uitgeven om in het Gouwebos te mogen vissen; de minister van Landbouw en Visserij ver zoeken om het viswater in het Gouwe bos aan te wijzen (in dat geval is geen vergunning benodigd en mag men met één gewone hengel vissen) en het viswa ter in het Gouwebos verpachten aan een hengelsportvereniging, bijvoorbeeld hengelsportvereniging W addinxveen Een kombinatie van kracht en styling. Een doorbraak in de autowereld, door zijn geavanceerde vormgeving, zijn toonaangevende techniek en zijn komfort. O O O y* Vanaf: Daar straalt het rijplezier vanaf. Snel, wendbaar, kompleet, verrassend ruim en nog lekker zuinig ook. En voor een vriendelijke Fiesta Finesse Vana,: 16.998,- vanaf: 17.658,- Onze AutoRijPlezier garantie dekt naast motorische en mechanische stonngen ook uitiaat en de accu1 FORD fiesta 1.1 Grijs metallic1983 FORD escort 1.1 laser Beige metallic1984 FORD escort 1.3 laser gas Wit1984 Op basis van een aantal overwegingen achtte het bestuur de laatste optie de meest wenselijke voor het recreatie schap. Indien vergunningen zelf uitge geven worden, moet niet alleen tijd geïnvesteerd worden in de noodzakelij ke administratieve afhandeling maar moet ook zorggedragen worden voor noodzakelijk planmatig beheer van het viswater. Voor beide taken heeft het schap of niet de mankracht of de speci fieke deskundigheid in huis. Op het programma staan onder meer welkomstwoord door de Wethouder van economische zaken van Waddinx veen, drs. M. Kraaijestein; film: ”Praat-show”, een interview met zo juist gestarte ondernemers o.l.v. Koos Postema; inleiding door een adviseur van het VNO (Waar haalt de starter zijn informatie vandaan?); L. J. Poot van het Regionaal Instituut Midden- en Klein bedrijf Zuid-Holland (RIMK) (Hoe wordt een ondernemingsplan opge steld?); J.A. de Gruijl over het Wad dinxveen Job Creation Project; gele genheid tot het stellen van vragen aan een forum van deskundigen en moge lijkheid tot een kort persoonlijk ge sprek met diverse aanwezige adviseurs van betroken instanties. Belangstellenden kunnen een gratis toegangsbewijs aanvragen/afhalen bij het gemeentehuis te Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433 of bij de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Midden-HollandWestha- ven 52 Gouda, telefoon 01820-14877, mevr. Greet Schellaars. Gezien de te verwachten opkomst is het aan te raden bijtijds een toegangsbewijs af te halen. De tussen Boskoops burgemeester J.H. Reinders en de HSW-bestuursleden A.A. van ’t Hof (voorzitter) en H. J.M. Elkhuisen (secretaris) gesloten over eenkomst voorziet er in dat iedereen zonder al te veel belemmeringen in het Gouwebos tussen het Wilgenlaantje en de spoorlijn Gouda-Alphen aan den Rijn zal kunnen vissen. De verpachting houdt in dat leden van de hengelsport vereniging zonder meer in het Gouwe bos kunnen vissen. Niet HSW-leden kunnen bij de boswachter van de groene long tussen Waddinxveen en Boskoop een jaarvergunning voor 20,- kopen (het lidmaatschap van de hengelsport vereniging kost 25,- per jaar) en een dagvergunning voor ƒ,2,-. Deze dagver- gunning zullen ook bij de hengelsport- zaken in beide plaatsen te koop zijn. over dé verhuur van het visrecht in het Gouwebos aan de hengelsportvereni ging Waddinxveen. Ingevolge de ge meenschappelijke regeling behoort het verhuren van het visrecht tot de com pensatie van het schap, met dien ver stande echter dat het vaststellen van de voorwaarden waaronder dat dient te ge beuren door het algemeen bestuur moet worden geregeld. Zoals bekend zijn er drie mogelijkhe den om, op basis van de Visserijwet de visserij in het Gouwebos te regelen De- WOENSDAG 8 APRIL 1987 WADDINXVEEN - Spanning, uiterste concentratie, misrekening en lichte te- leurstelling waren enkele kenmerken van de tweede finaleronde van Excelsi ors onderlinge damcompetitie. Terecht kan gezegd worden, dat er sprake is van spanning waar het gaat om alle standen in de poules na slechts 2 wedstrijden. In de le finalegroep had Tijmen den Ouden een goede stand tegen Fred Zaadhof en behaalde zelfs schijfwinst. Een fatale foutzet bij het verdere ver loop was partijverlies. Fred heeft nu de volle score uit 2 wedstrijden. Piet Swart wist tegen Ruud van Dijk in het eind spel zijn positioneel voordeligere stand op goede wijze in winst om te zetten. In de kritieke tijdnoodfase werd de par tij tussen Kees Kramp en Dick Dibbets door velen nauw gevolgd. In een gelijk waardige 4 om 4 fase verzuimde Dick een afruil, welke remise zou brengen. Hij gokte op een eventuele door Kees te maken foutieve ruil. Kees kwam echter met een andere voorzetting, kwam eer der op dam en had op dat moment de partij in 3 a 4 zetten gedwongen kunnerr uitmaken. Een verkeerde damverplaat-. sing bracht Dick een zwaar bevochten puntendeling, iets wat de toeschouwer^ niet meer hadden zien zitten. Piet van Es won in de 2e poule knap zijn eerste wedstrijd tegen Jaap van der Eist. Adriaan Blom en Teun Twigt re- 1 miseerden tegen elkaar en dat brengt daar volop spanning. Evenals in de eerste ronde het geval was, eindigden ook nu alle wedstrijden in groep 3 in een puntendeling. Analyse zal vermoedelijk uitwijzen, dat Gerrit Heeren zijn eindspel tegen Koert Zwa nenburg in winst had kunnen omzetten. In groep 4 wonnen Jan de Heer en Cro ne hun partijen. In de eerste ronde ver loren beide spelers. Cor Stolker kwam remise overeen met Dik Heeren 2 en gaat in deze poule aan de leiding. In groep 5 speelde Nico Grouw knap ge lijk tegen de sterke Kees Slootweg. Fred van Beek herstelde zich van zijn nederlaag van de vorige week. Vijf van de 6 deelnemers in deze groep zijn nog goede kanshebbers voor poulewinst. WADDINXVEEN/ROTTERDAM - De Rotterdamse politierechter mr. N.P. Muusse heeft een 19-jarige Wad dinxvener veroordeeld tot een alterna tieve straf van 40 tot 50 uur in een soci ale instelling. Hij werd schuldig bevon den aan diefstal van twee auto’s en joy riding in een derde. De jongen stal in november 1985 een auto bij garage M. van Velde aan de Dorpstraat. In april 1986 verdwenen er auto’s bij garagebedrijven aan de Sta- ringlaan en aan de Henegouwerweg. De dienstplichtige militair werd toen vrij vlot in Utrecht in de kraag gegre pen. Op een doodlopende weg kon hij geen kant meer op, zodat hij in het wa ter van een sloot sprong in een poging de hem achtervolgende politie van zich af te schudden. De Waddinxvener heeft een passie voor autorijden. Voor de rechtbank betoog de hij de auto’s alleen maar te hebben weggenomen voor autoritjes en niet met de bedoeling om ze door te verko pen. De officier van justitie mr. G.P. v.d. Beek sprak echter van een behoorlijke hoeveelheid strafbare feiten, zodat hij vier weken voorwaardelijke gevange nisstraf eiste. Deze straf kan echter in bijzondere ge vallen worden Omgezet. Deze zomer wordt bekeken of de Waddinxvener zijn straf in een sociale instelling waar kan maken. Zo’n avond van de Goudse Kamer wordt nu voor de tiende maal gehou den. In een tijdsbestek van bijna twee jaar bezochten ongeveer 2.500 belang stellenden 9 drukbezochte bijeenkom sten in de regio Midden-Holland. Op de Waddinxveense startersavond wordt getracht zoveel mogelijk een ant woord te geven over het beginnen van een eigen bedrijf. De Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Midden-Holland organiseert deze avond in nauwe samenwerking met het Verbond van Nederlandse On- Richard Cordes. Peter^Hartveld, Peter dernemingen (VNO), het Regionaal In stituut Midden- en Kleinbedrijf Zuid- Holland (RIMK), alsmede de Algeme ne Bank Nederland, Amrobank, Ned. Middenstandsbank en de Rabobank. WADDINXVEEN - Op initiatief van de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Midden-Holland wordt er in Het Trefpunt aan de Stations straat op dinsdagavond 12 mei om zeven uur een praktische informatie- Nu het visrecht aan een hengelsportver eniging is verpacht, wordt het visstand- beheer geprivatiseerd en houdt het re creatieschap invloed op de wijze waar op dat gebeurt en biedt het recreatie schap iedereen de mogelijkheid in het Gouwebos te vissen. WADDINXVEEN - Het Gouwebos en ’t Weegje staan weer genoemd in de nieuwe provinciale krant ’’Vrije Tijd Zuid-Holland”, die informatie geeft over recreatiemogelijkheden in deze provincie. Van de groene long tussen Waddinx- Boskoop wordt gemeld dat de- ---| en vanuit beide gemeenten bereikbaar is. In het de die soms op het scherpst van de snede -. gezet. Ook is het mogelijk met een roei bootje ron(j te varen jn (je verbrede vaarten. In het Gouwebos is veel speel ruimte voor de jeugd. ’t Weegje in Waddinxveen-Zuid, be heert door het recreatieschap Reeu- wijkse Plassen en omgeving, is bekend om zijn weidevogels. Bij Het Praathuis zijn bootjes te huur om de plas op te gaan. De provinciale krant is gratis verkrijg baar op het gemeentehuis. De krant geeft informatie over de mogelijkheden voor openluchtrecreatie in de provin cie. Daarbij gaat het niet alleen om re creatie in het landelijk gebied maar vooral om recreatieve mogelijkheden in de nabijheid van de grote steden. ’’Vrije Tijd Zuid-Holland” besteedt aandacht aan onder andere wandelen, fietsen, trekkershutten, plankzeilen, kanoën en zwemmen in Zuid-Holland. In het hart van de krant bevindt zich een overzichtskaart van de provincie waar op 34 recreatiegebieden staan aangege ven. Van elk gebied is bovendien een korte beschrijving opgenomen. In de krant staan ook adressen waar men meer ”re- creatie-informatie” kan krijgen. Daar naast geeft de krant het provinciale pro gramma voor recreatieve activiteiten in 1987. WADDINXVEEN - Volgende week donderdagavond 16 april zendt de EO- televisie opnamen uit van het Paascon- cert, dat in de Rotterdamse De Doelen is geven en waaraan ook werd meege werkt door de Hervormde Gemengde Zangvereniging Vox Jubilans met 150 leden uit Waddinxveen. Vox Jubilans vormde met koren uit Pa- pendrecht, Oosterbeek en Oud-Alblas een groot gemengd koor onder leiding van dirigent Pieter Stolk. Tot de mede werkers behoorden verder de sopraan Sylvia Leentvaar, de alt Marijke Bon- kes, een groot orkest, de pianist Loek v.d. Leeden en de organist Martin Zon- nenberg. De grote Doelenzaal, die voor deze ge legenheid versierd was met schitterende bloemstukken, was geheel gevuld met een aandachtig publiek, dat genoot van de muzikale prestaties. Alle uitvoeren den oogsten terecht veel succes. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Vol gende week maandagavond-13 april om acht uur houdt de Waddinxveense aquariumvereniging De Gouwe Vis in Partyhome aan de Passage een lezing over het kweken van vissen. Deze boei ende lezing wordt gehouden door de heer H. van der Bijl uit Wageningen. De heer Van der Bijl heeft zelf visteelt gestudeerd en een eigen bedrijf gehad waarin per maand 20.000 vissen werden gekweekt. Een man met kennis en prak tijkervaring, bovendien een boeiend verteller. Hij zal beginnen met een algemene in leiding en vervolgens verschillende technieken besprekenwaardoor water kwaliteit en voedsel bijv, uitermate ge schikt gemaakt kan worden voor het kweken van grote hoeveelheden vis. Typisch een avond waar geïntesseerde aquarianen hun vragen en problemen eens kunnen voorleggen aan een ken ner. Flyers-dames 1 speelde thuis tegen Grasshoppers 2, een hoog geklasseerde ploeg. Ook al spélen de dames de tweede competitiehelft heel wat sterker dan de eerste, ze blijven een midden moter. Van lager geklasseerde teams wordt meestal makkelijk gewonnen maar te- gen hoger geklasseerde teams komen ze telkens tekort. Van Grasshoppers werd dus ook verloren. Lange tijd was het een gelijkopgaandé strijd, maar in de tweede helft hadden de Waddinxveensen weer eens last van het bekende ’’deksel op de basket” en ging de winst naar Katwijk mee: 53-65. Bernice Posthumus (17) en Linda de Vries (14) scoorden het meest. Zater dag spelen de dames in Gouda tegen het zwakke Springers de laatste partij. De Flyers-jongens junioren behaalden op het zwakke Jumpers (Den Haag) een ruime overwinning: 117-65. Alleen in de periode dat Fleyers bewust met de minst-ervaren ploeg speelde konden de Jumpers een rol van betekenis spelen. Scores: Mark van Es (31), Jasper de Rij ke (19), Wolter Zwijnenburg (17), Rob van de Vaart (15) en Alfred van Nooit (12 pnt). De junioren moeten de 2 reste rende wedstrijden winnen om 4e te blij ven. Vanaf: 37.078,- WADDINXVEEN - In het Anne Frank-centrum is dinsdagavond voor de Waddinxveense bejaarden opgetreden het room-katholieke St. Victorkoor. De avond werd gehouden op initiatief van de culturele commissie van de Stichting Dienstverleningscentrum Waddinx veen. Zo teleurstellend als de opkomst was, zo schitterend was hetgeen het koor on der leiding van de heer J.P. van Oosten met aan het orgel de heer A.M. van den Hondel, ten gehore bracht. De zaal was matig gevuld met bezoekers, maar de bezoekers die er waren, waren zeer ent housiast en hebben enorm genoten. Het St. Victorkoor zong met grote over gave en enthousiasme. Voor de pauze werden liederen gezongen uit de lij- denstijd en na de pauze liederen over Pasen. Duidelijk was merkbaar wat voor verschil er in deze liederen is. Vooral de liederen ’’Tenebrae factae sunt” van M. Haller en het ’’Were you there” een negro spriritual, waren schit terend. Na de pauze was het een en al jubel wat ten gehore werd gebracht. Opvallend was de zuiverheid waarmee het koor en met name het ’’Halleluia” van Handel tot slot was indrukwekkend, met een staande ovatie. Daverend was het applaus van het pu bliek. In de pauze waren er tal van be zoekers die er niet over uit konden zo mooi zong dit koor. Een feit is dat dege nen die niet aanwezig waren veel heb ben gemist. Ook met de samenzang werd enthousi ast meegezongen wat de heer Van Oos ten deed opmerken dat alles tesamen één groot goed koor is. In zijn slo twoord gewaagde de voorzitter van het prachtige dat geboden werd. Om een beeld te geven van de kosten die met het visstandbeheer gemoeid zij n het volgende. Bij een onderzoek van de visserijkundig ambtenaar van het minis terie van Landbouw en Visserij is ge constateerd dat het viswater in het Gou webos zal dichtgroeien als er geen maat regelen worden getroffen. Zo’n maatre gel zou kunnen zijn het starten van een graskarperproject. In het kader van een dergelijk project worden in een afgescheiden viswater graskarpers uitgezet die ervoor zorgdra gen dat overmatige hoeveelheden wa terplanten verwijderd worden. De hek werken, die de graskarpers moeten ver hinderen ”het ruime sop te kiezen”, en de aanschaf van de benodigde graskar pers kosten al gauw rond de 4.000,-. Jaarlijks is voor de benodigde aanvul ling van de grasverkopers nog ongeveer 250,- benodigd. Genoemde prijzen zijn gebaseerd op de speciale condities die hengelsportverenigingen hebben bij de aankoop van graskarpers; het recre atieschap zal waarschijnlijk onder de zelfde condities vis kunnen kopen. Met inbegrip van de kosten van deskun dige advisering en administratieve af handeling van bijv, de afgifte van ver gunningen moet - als het recreatieschap de zaak in eigen hand houdt - voor het eerste jaar als snel op een bedrag van rond de 5.000,- worden gerekend. FORD escort 1.6 L Wit FORD escort 1.3 laser Rood metallic FORD sierra 2.0 L Blauw metallic1983 FORD sierra 2.3 Van diesel Wit1984 FORD sierra 2.3 Van diesel Blauw metallic1985 BMW 316 Beige BMW 31 6 Rood TOYOTA tercel Grijs metallic OPEL kadett 1.2 N Grijs metallic De meest verkochte auto van de jaren '80, omdat hij alle voordelen biedt van een praktische, gezinsgerichte auto met vele dynamische eigenschappen. O/V Escort Bravo Vanaf: U. O O U, - vanaf: 22.888,- veen en J ze grotendeels is aangelegd geen een groot^aantal partijen oplever- jonge bosgebied zijn, wandelroutes uit werden uitgevochten. In de categorie junioren/senioren is de

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 11