Be Fair-manifestatie groeit 4 km. WSE in veilige haven, Be Fair knap gelijk Volop voorbereidende activiteiten aan Kanaaldijk Kees en Mieke voor 2e maal in Marokko Waddinxveense voetbalclubs middenmotors Redelijke vangst EDO BONSAI WINT EIGEN ZAAL VOETBALTOERNOOI BC Aeolus Schutters WSE zoekt De Sperwer WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE FL»RIDk naarjeugd trainers Paastraining voor pupillen van Antilope Eerste jeugd- tournooi van Inge Rehorst- trofee voor Be Fair-jeugd tweede ZWITSERS WINNEN WSE-TOURNOOI L i Zware rit WSE Be Fair Topscorer Gymnastrada Waddinxveen za. Sponsorloop PROJEKT EN WONINGSTOF- FERING h lapijtservice A Restaurant BADDOEK MET LEUKE STRIP- FIGUREN 13,95 PERSTUK "HARWA” VAKKUNDIGE VLOER VERWENNERS DEZE BADDOEK GRATIS BIJ AANKOOP VINYL DYNAMIC A. P. van Neslaan 1 2771 DE Boskoop Telefoon 01727-4886/4283 Beheerder: C. W. Dufais Elke zondag geopend voor Diners a la carte ïjg ■W K’ 1 Ki: stnt:--2 WEEKBLAD VUUR WADDINXVEEN - WOENSDAG 22 APRIL 1987 Het TROS-radio en televisieteam met onder andere Ron Brandsteder. I 1 7 1 Maarten Spanjer en Hein van Nievelt. (Foto: Cees Bakker). Tot meerdere stimulering van de spon sorloop zal degene die het meeste spon sorgeld bijeenloopt met de door Toyo- tadealer Van Leeuwen BV beschikbaar gestelde ballon in de namiddag van 16 mei het luchtruim kunnen kiezen. Eén van de hoogtepunten van Renova tie ’88 is ook de Gymnastrada. Dit inter nationale turnfeest, dat deze zomer in het Denemarkse Herning wordt gehou den, is een idee van de Nederlander J. Sommer. Men verwacht in Denemar ken 22.000 turnenden uit de hele wereld Deze bedacht zich niet en scoorde via een goed schot z’n eerste competitie- doelpunt. Om onbegrijpelijke redenen lieten de Waddinxveners hierna de teugels wat vieren en Floreant 3 perste er nog een offensiefje uit zonder overigens tot re sultaat te komen. De beste kans was weer voor Waddinxveen, toen Arjan Brouwer alleen voor de keeper ver scheen, maar zijn slap schot hobbelde naast. Groensvoorde 12 2742 DJ Waddinxveen Tel. 01828-16119 arwa WADDINXVEEN/BOSKOOP - Het vierde Edo Bonsai-toernooi, in sporthal De Sniep in Waddinxveen, is zaterdag in dubbel opzicht een sportief succes ge worden voor de organiserende club. Het was niet alleen een leuke sportmid dag, waarin ook bekende Nederlanders als Ron Brandsteder, Maarten Spanier en Hein van Nievelt het publiek ver maakten, maar sponsor Ed de. Groot zag zijn eigen Edo Bonsai-team met overmacht het toernooi winnen gotsfield Boys FC uit Bristol (Enge land): eindstand 0-0. De penalties wer den door .de Zwitsers beter genomen, zodat zij de hoofdprijs in de wacht slee pten. In de eerste helft van de wedstrijd tegen Capelle had Jan Willem van Triet al een kans om z’n ploeg op voorsprong te zet ten, maar hij miste net Na een half uur spelen moest een Zwervers-speler de bal van de lijn redden na een kopbal van Kees Mourits. In de tweede helft had WSE het betere van het spel. De oranje-zwarten waren meer in de aanval en hadden ook de be tere kansen. Na twintig minuten bereik te een voorzet van Marcel Jaspers het hoofd van Kees Mourits. Die kopte ech ter hoog over. Vijf minuten later was het wel raak toen de bal in een verwarrende situatie werd gemist door Kees Mourits maar in de re bound door Jan Willem van Triet be heerst werd ingekopt: 1-0. Hierna dicteerde WSE de wedstrijd. Zwervers probeerde nog wel met de moed der wanhoop een beter resultaat te behalen maar de Capellenaren leden te veel balverlies en hun spel werd slor dig. Een ongeïnspireerd zaterdagelftal van Waddinxveen lijkt zich te hebben neer gelegd bij nog een jaar res 2e klasse A. Een tweede treffer voor WSE hing in de lucht en de manier waarop was een lust voor het oog. Na een goede combinatie kreeg Patrick Rijnbeek de bal. Nadat hij aanvankelijk wegdraaide haalde hij de bal magistraal om, precies op het hoofd van Kees Mourits die hem zo voor het inleggen had: 2-0. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se postduivenvereniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Strombeek. Afstand 128 km. In con cours 472 duiven. Gelost om 10 uur. Aankomst eerste duif 11.30 uur. Laat ste 11.43 uur. Snelheid eerste duif 1418 m.p.m. Uitslagen: J. Jansen en Zn. 1-7-14-19-40-41-54; R. v.d. Made 2-12-17-21-26-48-74-111; N. Hoogerdijk 3-5-15-22-82-83; H. Metse laar 4-8-23-35-43-51-53-57-63-71-73-78- 93-97; mevr. G. Twigt 6-36-52-80-85-90; C. Hofman 9-61-94; A.H. Kivits 10-33- 37-79-81-96; J. Verbakel 11-20-28-32- 46- 49-98-101; P. Bonefaas 13; F. Mid delkoop 16-76-106-112; A. Hofman 18- 39-66; N. van Vliet 24-62; J. Troost 25- 47- 69-70-86-102-108; J.W. Sekeris 27- 87-91; J. Toor 29-30-45-64-68-84-110; Comb. Wibo 31-117; F. Rip 34-44-58- 67-100; N. v. Tol 38-65-72; Comb. C. en J. 42-59-60-115; D. Heeren 50-55-56-88- 95-103-107; Ronnie Hofman 75-92; D. Oskam 77-116; H. Vink 89; E. v. Beek 99-105-109; C.A. Bode 104; S. Dijkstra 113; M. Verbeek 114-118. WADDINXVEEN - Het jaarlijkse in ternationale C-junioren-tournooi van WSE-voetbal is dit weekeinde gewon nen door het Zwitserse FC Uster uit het gelijknamige stadje onder de rook van Zurich. In de finale wisten zij geen afstand te ne men van de andere poulewinnaar, Man- WADDINXVEEN - De schuttersver eniging Waddinxveen is in de categorie korpsen hoofdklasse met 1.556 punten tweede geworden tijdens de districts- kampioenschappen luchtgeweer van Zuid-Holland. De titelstrijd werd in Gouda gehouden. De activiteitencommissie is hoopvol ge stemd dat het onderdeel sponsorloop een groot succes zal gaan worden, voor al nu ook de Waddinxveense snelwan- delaar Harold van Beek (die dit jaar Europees kampioen wist te worden) zich bereid heeft verklaard hieraan deel te willen nemen. Particulieren, bedrijven en middenstan- De Boskopers kwamen slechts spaar zaam op de Waddinxveen helft, maar één kans was genoeg om gelijk te ko men. Spits Sleeuwenhoek maakte dank baar gebruik van een misser van Ed den Adel, die in de eerste helft volledig werd overvleugeld door deze slimme spits. Ook aanvoerder Kreuk verloor elk duel om het middenveld van zijn di recte tegenstander Rob Verkerk. Na rust wederom een sterk aandringend Waddinxveen. Een knal van Rein Kreuk had een beter lot verdiend dan de lat. De Waddinxveners kwamen toch weer aan de leiding. Spits Ruud de Lange reageerde attent op een diepe bal en passeerde koel de Boskoopse keeper. Aan het WSE-jeugdvoetbaltournooi namen twee Schotse teams deel. Een doedelzakspeler zorgde in de kantine WADDINXVEEN - WSE heeft zich in de veilige haven van de zondag derde klasse gespeeld door dit Paasweekeinde eerst gelijk (1-1) te spelen tegen het Geervlietse PFC en vervolgens met 2-0 te winnen van Zwervers uit Capelle. De Waddinxveners staan nu met 17 punten uit 19 wedstrijden op de vijfde plaats van onderen. Be Fair speelde zaterdag gelijk (2-2) tegen de sterkere koploper Capelle en blijven daar mee in de middenmoot met 18 punten uit 19 wedstrijden. Inde afdeling Gouda ver loor Waddinxveen-zondag met 1-5 van Nic. Boys. Alleen Cees Bonefaas scoorde tegen. De zondagploeg zakte hierdoor af naar de middenmoot. Waddinxveen-za- terdag speelde gelijk tegen Floreant 3 (2-2). Met nog een half uur voor de boeg was de strijd nog lang niet gestreden. De Ca- pellenaars drongen nu weer sterker aan, maar Be Fair (gesteund door het ent housiaste publiek) gaf goed partij. De beste kansen waren zelfs voor de thuis club dat door het opdringen van Capelle meer ruimte kreeg. Zo werd een omhaal van Leon Konijn over de uitgelopen keeper via de lat ge keerd en ditzelfde overkwam zijn broer Peter Konijn die zijn lob over zeker 25 meter ook via de lat zag gekeerdInmid dels liep de wedstrijd naar het einde, de hoop op een overwinning begon te glo ren, maar het venijn zat in de staart. Een onschuldig lijkende aanval van Ca pelle kon, doordat de bijna als match- winnaar uitgeroepen Ed v.d. Brink mis taste, onverwachts toch doorkomen waarbij de invallerspits Ad Visser de scoringskans verzilverde. WSE begon zaterdagavond tegen PFC uit Geervliet. In deze goede wedstrijd scoorde Kees Mourits na een voorzet van Marcel Jaspers een mooie goal, waarna Hans de Melker vijf minuten la ter PFC op gelijke hoogte bracht na een misverstand in de WSE-verdediging (1- 1). Dit gelijke spel was ook de eind stand. Op Tweede Paasdag speelden de Waddinxveners tegen Zwervers uit Ca pelle. Door hiervan met 2-0 te winnen raakten de Capellenaren hun kansen op de titel kwijt. WADDINXVEEN - In en rond het te renoveren clubgebouw van Be Fair- voetbal aan de Kanaaldijk gonst het van de voorbereidende activiteiten voor de grote manifestatie op vrijdag 15 en za terdag 16 mei. Na rust bleef Be Fair een licht overwicht behouden en kwam zelfs op voorsprong door Ed v.d. Brink. Deze kreeg de bal aangespeeld uit een corner van Piet Koele die via Arjan Taal bij de vrij staande Ed v.d. Brink terecht kwam. WADDINXVEEN - De hengelsport- vereniging Waddinxveen heeft haar openingswedstrijd van de zomercompe titie achter de rug Er werd gevist in de Amstel. De vangst was redelijk: 18 vissers vin gen 31.520 gr vis. De eerste 5 in de A- groep waren M. van de Toorn (3320 gr), 2. W. Houtman (2740 gr), 3. D. Heeren (2640 gr), 4. R. Aalbers (2520 gr) en 5. A. van Leeuwen (2200 gr). De eerste vijf in de B-groep waren M. van Leeuwen (2460 gr), 2. P. Grooten- dorst (2380gr), 3. J. Rupke (2260gr), 4. L. Bouwer (1060 gr) en 5. J. Dekker (1040 gr). De eerstvolgende wedstrijd in deze competitie is op zaterdag 25 april. Ver trek vanaf het N S -station om 06.00 uur. De beide WSE-elftallen speelden geen rol van betekenis, C-l werd 4e in de ders kunnen via sponsering van deze fenomenale loper de nodige reclame maken via spandoeken of reclamebood schappen, men kan zich hiervoor in ver binding stellen met R. Brandwijk (tel. 19841). Het elftal van zaterdagderdeklasser Be Fair behaalde het twaalfde gelijke spel op de gedoodverfde kampioen Capelle (2-2). Beide elftallen kwamen geladen aan de start. Capelle om kampioen te worden en Be Fair om de marge met de staartploegen niet te verkleinen. Na een verkennend begin was het Ca pelle dat de wedstrijd ging bepalen Het drukte Be Fair op eigen helft terug en kwam meermalen kort bij een doel punt. De in magistrale vorm verkerende Be Fair-doelman Marcel Straver bleek in deze fase goud waard te zijn voor zijn elftal. Met werkelijke formidabele red dingen hield hij zijn doel lange tijd vrij van doorboring. Maar ook hij kon niet voorkomen dat rond een half uur spelen Capelle toch op verdiende voorsprong kwam, toen de bal - geschonken door Aquilar - uit een uittrap spits Paul Kooien bereikte, die ongehinderd door een elkaar aankij kende Be Fair-verdediging gemakkelijk kon scoren. Deze achterstand scheen Be Fair wak ker te hebben geschud. Men werd zich bewust van de eigen mogelijkheden. Twee minuten later was het bijna gelijk toen René v.d. Wilk een voorzet op maat gaf aan Razi Licoumine. die de bal echter naast de verkeerde kant van de paal schoot. Be Fair bleef het initiatief houden, hoe wel Straver nog eens vakkundig moest optreden na een listig genomen vrije trap van Capelle. Vijf minuten voor rust werd Be Fairs inzet beloond toen Erny Dieckman uit een vrije trap Leon Ko nijn bereikte die geen pardon kende en 1-1 scoorde. doordrongen van het feit dat dit een mo gelijkheid biedt aan iedereen die sym pathiseert met Be Fair om al lopend een steentje bij te dragen aan de renovatie van het clubgebouw. De spelende leden ervaren dan ook we kelijks de noodzaak van deze renovatie, als zij bezweet na een inspannende wed strijd in een bedompte kleedkamer te recht komen waar een goede luchtver versing om de zweet-, douche- en riool- lucht voldoende af te voeren ten enen male ontbreekt. Dit alles voor een helaas matig bezette publieke tribune. Het toernooi werd za terdag gehouden op de eerste zomerse dag van het jaar. waardoor ongetwijfeld veel mensen liever buiten bleven. Het deed echter aan de sportieve strijd geen afbreuk. Renovatie ’88 heeft bijvoorbeeld voor de sponsorloop de in Waddinxveen wo nende Europees kampioen snelwande len Harold van Beek gecontracteerd, terwijl er een Gymnastrada wordt ge houden, die deze zomer in Denemarken dunnetjes zal worden overgedaan. Het sinds vorig jaar actieve Edo Bonsai- zaalvoetbalteam, al twee maal toer- nooiwinnaar in Reeuwijk, versloeg de gevreesde winnaars van de eerste drie edities van dit toernooi, Smit Internati onale (1-0) en Sony (4-2) en pakte ook de sterke nieuwkomer Yashica in met 5- 0. Ongeslagen haalde het Boskoopse te am de eindstreep, al moest het in zijn Voor de sponsorloop op vrijdagavond 15 mei is een ware wervingsactie voor sponsors ontstaan onder de spelende en niet-spelende leden. Het idee om een ■sponsorloop te houden lijkt geweldig aan te slaan. Zowel jong als oud zijn WADDINXVEEN - WSE-voetbal is naarstig op zoek naar nieuwe jeugdtrainers. De verbintenissen met de huidige jeugdtrainers wor den niet meer verlengd. Ofschoon WSE goede ervaringen heeft met de huidige jeugdtrainers, André Disseldorp en Willem den Besten, blijkt voortzetting van de verbintenissen niet meer mogelijk. André Disseldorp, voormalig trai ner van de C-, D- en E-selectie, kan er niet meer de tijd voor vrijmaken en Willem den Besten, nu nog trai ner van de A- en B-selectie, kan niet voldoen aan de wens van de vereniging om de A-, B- en C-selec- tie te laten trainen door de hoofd jeugdtrainer. WSE heeft gemeend, zeker gezien het resultaat en enthousiasme bin nen de huidige A-, B-, C-, D- en E- selectie, om door te gaan met twee betaalde jeugdtrainers om zoveel mogelijk jeugdleden een ddekwate training te kunnen bieden. De taakverdeling zal iets anders ko men te liggen. Gezocht wordt naar een jeugdtrai ner voor de D- en E-selectie, ge dacht wordt aan een trainer tussen de 20 en 35 jaar, die in de namiddag deze twee groepen achter elkaar kan trainen tweemaal per week. Tevens wordt er gezocht naar een jeugdtrainer voor de A-, B- en C- selectie, die deze groepen tweem aal per week traint en zorg draagt voor de begeleiding op de zaterdag. Ook voor deze invulling wordt bij i voorkeur gedacht aan iemand van i 20 tot 35 jaar, in het bezit van trai- ningsdiploma. In de uitwedstrijd tegen degradatiekan didaat Floreant 3 kwamen zij niet ver der dan een mager 2-2 gelijkspel. De Waddinxveners, waar geen moment viel te bespeuren dat zij streden voor promotie, begonnen goed Een corner- bal van Rein Kreuk kwam voor de voe ten van Cock v.d. Zaan die laag en droog uithaalde: 1-0. De wedstrijd was toen slechts 5 minuten oud. De Waddinxveners wilden het kar wei snel afmaken en kregen daar ook le gio mogelijkheden voor. Ook nu maak ten ze weer de fout van deze mogelijk heden geen gebruik te maken. De mooiste kans kreeg Arjan Brouwer, die een scherp gesneden voorzet van Edwin de Vrindt voor het intikken had, maar zijn techniek liet hem in de steek. Een goede actie van spits De Lange leek succes te krijgen, maar Jaap Lips was niet attent, waardoor de bal voorlangs ging- WADDINXVEEN - De E- en F-teams van Be Fair-voetbal hebben het eigen tournooi op Tweede Paasdag gewonnen en zijn daarmee in het bezit gekomen van de Inge Rehorst-trofee, de felbe geerde prijs waar af 10 jaar om gespeeld wordt en die nog nooit door Be Fair zelf was gewonnen. De F-teams wonnen al hun 4 wedstrij den. De E-teams wonnen er 2 en speel den er 2 gelijk. WSE werd tweede met 3 punten minder, Berkel 3e, Floreant 4e en Nieuwkoop 5e, tevens laatste. Het Noordafrikaanse autosporte- venement beslaat in het totaal 8000 km, waarvan 4000 speciale klasse mentsproeven. De proloog wordt verreden in het Zuid-Franse Be ziers. De eigenlijke rit start in het Het gemotiveerde en energieke ral- ly-echtpaar zal opnieuw trachten een overwinning en/of prima klas sering te behalen in de zware rit door het Atlasgebergte. Tijdens de laatsgehouden rally Parijs-Dakar heeft de formule Tijsterman/Mit- subishi Pajero zijn kracht bewezen. Deelname aan de Atlas rally is mo gelijk gemaakt dank zij het Mitsu bishi Dealerteam Holland, Chlori de Accupower en Bridgestone. Marokkaanse Tanger en eindigt in Marrakech. Hoewel de Atlas Rally korter is dan de rally Parijs-Dakar mag deelna me aan de rit niet onderschat wor den. De Tijstermannen houden dan ook rekening met een zeer zware rally; dwars door het Atlas gebergte vol stenen en keien en moeilijk berijdbaar woestijnzand. De Mitsubishi Pajero 2,6 1 is voor deze eerste ’’oefenrally” geheel ge reviseerd om de uitdaging in Noord-Afrika te kunnen aangaan. Niet alleen de Tijstermannen be reiden zich alweer voor, ook de concurrenten van drie maanden ge leden zijn weer van de partij. laatste wedstrijd, uitgerekend tegen het andere clubteam Grafie Bonsai een punt (3-3) laten liggen Edo Bonsai was niet alleen toernooi- winnaar maar had ook de topscorer in zijn gelederen. Dat was Peter van Soest die er zaterdagmiddag maar liefst zes tien inkegelde. ’’Ik wou dat hij zo bij Floreant speelde' verzuchtte Floreant- voorzitter Chris van Kregten, die een groot deel van het toernooi vanaf de tri bune volgde en ook zijn zoon Erik als gastspeler in het TROS-radio en televi- sie-team zag uitkomen. Yashica mocht de sportiviteitsprijs mee naar huis ne men. Het eindigde op een gedeelde tweede plaats met Smit en Sony. De prijzen werden uitgereikt door zan geres Nancy Boyd, die dezer dagen suc ces boekt met haar single en gelijknami ge elpee met stukken uit de jaren zestig, ’’Let’s hang on" De zangeres was on der de indruk van de opzet van dit toer nooi voor Japanse bedrijven waarbij al le deelnemers, behalve met bekers, ook met een schitterende Bonsai-kalender of een door Ed de Groot geschreven Bonsai-boekje naar huis gingen. poule terwijl het peil voor C-2 zeker te hoog lag. Zij werden 5e. Ondanks dat het weer niet optimaal was, kan de organisatie terugkijken op een geslaagd evenement met voetbal lertjes uit vijf landen: Schotland, Zwit serland, Engeland, Frankrijk en Neder land. WADDINXVEEN - De Paashaas heeft de jaarlijkse Paastraining voor de ruim 75 pupillen van de sportclub Antilope extra feestelijk gemaakt. Bij aankomst op de baan verwelkomde dit dier de pupillen (kinderen vanaf 6,5 jaar, die worden getraind door Pam Wennekes). Ze mochten daarna eieren zoeken, die op en om de baan waren verstopt. De speciale Paastraining bestond uit 2 atletiekgerichte onderdelen, die nu in een ander jasje waren gestoken. Het. technische nummer balgooien werd ver anderd in het spel eier-ballen-regen, terwijl bij het onderdeel estafette, de estafettestok werd verwisseld door een ei. De met kippen en grote eieren gevulde kippenhokken waren in het slotspel ver werkt en waarbij de kinderen zich naar hartelust konden uitleven. Het trainingsuur werd besloten met de prijsuitreiking van de mooist gekleurde Paasplaten, het drinken van limonade en het uitdelen van chocolade-eieren en een Paaskuiken. WADDINXVEEN - Donderdag 23 en vrijdag 24 april houdt de Waddinxveen se badmintonclub Aeolus in de sporthal "de Sniep’’ voor de eerste maal een jeugdbadmintontournooi Mede dankzij geldelijke steun van "Ha ve en Goed” Verzekering en Financie ringen uit Zoetermeer is het dit jaar mo gelijk geworden dit tournooi te organi seren. Diverse verenigingen uit de regio zijn uitgenodigd om deel te komen ne men. Uiteindelijk zullen 12 teams in drie leef- tijdscategorien donderdag van 9.00- 18 30 uur en vrijdag van 9 00-18.00 uur strijden om de eerste plaats en de ver enigingswisselbokaal beschikbaar ge steld door ”Deka Sportprijzen” uit Waddinxveen. Na de achtste speelweek in de jeugd- competitie blijkt het le team van bad mintonclub Aeolus vaster dan ooit op de eerste plaats te staan. In de uitwed strijd tegen het 3e van BC Rewic te Reeuwijk boekte men een vrij eenvou dig bevochten 7-1 overwinning. Met nog twee wedstrijden voor de boeg staat men nog zonder puntenverlies stevig aan kop. te mogen begroeten, waaronder 2500 deelnemers uit Nederland. Dit internationale turnfeest, zonder wedstrijdelement, neemt een week in beslag warbij Nederland naast de geza menlijke demonstraties, samen met België een show zal opvoeren genaamd Belland, waarin getoond wordt wat op turn- en dansgebied op een breed vlak mogelijk is. Ook de kring Gouda en Omstreken van de KNGV doet aan deze manifestatie mee en deze Goudse groep, waar TOOS-trainster Ria Zwijnenburg een drijvende kracht is, geeft op zaterdag 16 mei tijdens Be Fair-Renovatie ’88 een half uur durende demonstratie. Een ieder die kennis wil maken en niet in de gelegenheid is om deze zomer in Denemarken aanwezig te zijn, een unieke kans om deze demonstratie van de turnsport dicht bij- huis te aanschou wen. Terwijl iedereen al dacht aan een be nauwde overwinning, was het toch weer spits Sleeuwenhoek die vlak voor tijd aan alle illusies een einde maakte. Hij mocht van de Waddinxveense achter hoede en een weifelende Co Hoger- brugge frank en vrij de gelijkmaker in schieten, een gedesillusieerd Waddinx veen achterlatend, waar Jos Kortlever zijn debuut maakte. WADDINXVEEN - Het Wad dinxveense rally-echtpaar Kees en Mieke Tijsterman van de Tweede Bloksweg nemen volgende maand voor de tweede maal deel aan de Atlas Rally in Marokko: in dezelf de Mitsubishi Pajero 2,6 1 turbo- benzine als waarmee ze zo’n schit terende prestatie leverden in de ral ly Parijs-Dakar (12e plaats alge meen klassement). De Atlas Rally wordt verreden van 1 tot 13 mei en is voor de Tijster mannen een goede training voor de 10e Parijs-Dakar in januari. De équipe Tijsterman/Tijsterman, die bij de afgelopen rally Parijs-Dakar als eerste privé-rijders de finish in Dakar bereikte en 12e werd in het algemeen klassement, is vastbeslo ten om opnieuw van de partij te zijn. De Lansbrekers voor veel sfeer Op de rechts wisselen de aanvoerder van FC Uster (Zwitserland) en de WSE'er Marchano Doelsemat vaantjes uit. (Foto’s: WSE).

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 15