Wisselend succes Be Fair-tennis Diploma’s van Anton Geesink Titels in zicht bij Waddinxveen-tennis theo thussenschool Nipte zege Jeugd staat er bij deze club goed voor korfballers SPONSOR THEO THIJSSEN met 24 teams WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Clubwedstrijd voor ponies René Kleiweg zestiende Schoolhockey- tournooi Waddinxveense meisjes delen in successen Clubrecord Henriette Crielaard De Gouwe triomfeert Voorsprong koploper WSV slinkt Vrijwel alle ziektekosten worden vergoed... Dames DRUKWERK en FOTOKOPIEËN van A4 tot formaat 43x61 cm snel en voordelig bij: reproset waddinxveen DRUKKERIJ EN FOTOKOPIEER-SERVICE Noord ka de 70 Jeugd Dames Kring- kampioenschappen Zondag j 1 ...als u ’n keer een ongelukje krijgt. Inclusief huisarts, fysiotherapeut, medicijnen en alternatieve geneeswijzen. Toch is de premie uitgesproken laag. Wij kunnen u er alles over vertellen. WADDINXVEEN - Halverwege deze competitie kan Be Fair-tennis in alle categorieën uitzien naar promotie-tennis. Alleen het totale aantal zal zoals gebruikelijk sterk beïnvloed worden door de returns. Gelet op de resultaten van de afgelopen weken is er toch een opgaande lijn constate ren. GAAT U VERHUIZEN? Wilt U informatie? 01828 - 18708 BFAv WADDINXVEEN i meegenomen... 'Z Ml ■Jif' WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 20 MEI 1987 'r Fazantdréef2 - 2743 DC Waddinxveen Een hand van Anton Geesink en een diploma dat hij je hoogst persoonlijk A da'smWd Bel ons even voor inlichtingen. Klasse L: 1. Karin de Graaff met mr. Azor (120 pnt), 2. Leonie v. Rhijn met Rakker (118 pnt), 3. Mischa v.d. Kraats met Tristar (110 pnt). Klasse M: 1. Kim Bom met Ramzes (134 pnt), 2. Ester Veldstra met Roana (114 pnt). Zo hebben team 4 en 5 van de zaterdag mixed competitie goede vooruitzichten, team 1 en 2 zullen zich nog moeten in spannen om hier eventueel bij te kun nen komen, terwijl team 3 nog het nodi ge oefenwerk voor de boeg heeft. les gezet moeten worden om het kampi oenschap alsnog te behalen. Team 25, eveneens in de 3e klasse, zal komende zaterdag om de eer gaan strij den tegen Langeland. De eerste ont moeting tegen hen werd met 3-2 verlo ren, de andere 3 ontmoetingen werden gewonnen. Team 26 zal zich in de 4e klasse handha ven. De meeste punten worden door de jongens uit dit team gemaakt. De meis jes moeten nog wat meer wedstrijderva- ring opdoen, de zenuwen spelen hen nog teveel parten. overhandigt. Dat is een gebeurtenis in je leven! En wanneer je dan ook nog weet dat Geesink juist is benoemd tot lid van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) dan is het inderdaad een bijzonder moment. Dat ondervond in ieder geval Joost Brouwer uit Zevenhuizen, leerling van de Waddinx veense sportschoolhouder Jan Timmers. WADDINXVEEN - Leerlingen van de aan de Gerstakker wonende sportschoolhouder Jan Timmers (30) hebben dit weekeinde uit handen van judoreus Anton Geesink een diploma gekregen. De Waddinxvener is met zijn sportschool actief in Zoetermeer, Zevenhuizen, Pijnacker en Bergschenhoek. Littooy plaatste zich in de top-tien door een niet door iedereen verwachte over winning op Ellers. J. van Oort-v.d. Star re werd evenals in de eerste ronde een overwinning voor Van Oort. de Theo Thijssenschool aan de Ker- kweg-Oost een zaak heeft. De shirts zijn blauw geschaduwd met witte opdruk en schoolvignet. Ze ko men van Massa Sport van de Nesse. De kousen werden geschonken door ie mand die onbekend wenst te blijven, terwijl de broeken van de oude tenue’s worden gebruikt. (bij Fitness-centr./v.d. Loo) Tel. 01828-18640 ASSURANTIEKANTOOR DERKSEN ZN. PRINSES BEATRIXLAAN 64 2741 OH WADDINXVEEN TELEFOON 1018281 12213 FINANCIERINGEN VERZEKERINGEN - HYPOTHEKEN WADDINXVEEN - Manege Reigers- burgh aan de Piasweg hield zondag twee clubwedstrijden voor ponies. De uitsla gen: Klasse B: 1. Marjolein Bonte met Puck (129 pnt), 2. Petra van Es met Savage (126 pnt), 3. Nina Hölzel met Billy (124 pnt), 4. e.a. Aletta v.d. Breggen met Lucky Boy (122 pnt), 4. e.a. Vincent Hölzel met Billy (122 pnt), 6. e.a. Karin Bosman met Claudette (120 pnt), 6. e.a. Patty Paling met Amy (120 pnt), 6. e.a. Karin v.d. Horst met Aldo (120 pnt), 6. e.a. Manuela Bikbergen met Rino (120 pnt). Van de drie gemengde zaterdagteams gaat Waddinxveen 12 (5e klas) op kop. De laatste wedstrijd (tegen Passing Shot) zal de beslissende worden. Wad dinxveen 11 (3e kl) en 13 (5e kl) zullen zich goed kunnen handhaven. Bij de heren boven de 25 jr zijn er liefst vier van de zes teams die duidelijk naar kampioenschap knipogen. Met invaller Gert Boere (die zijn beide partijen won) heeft Waddinxveen 14 (le kl) te genstander Be Quick 14 uit Gouda met 3-2 overtroefd. En verder gaan de teams 17, 18 en 19 (resp 5e, 5e en 6e kl) recht op een kampioenstitel af. Alle drie teams staan met een ruime voorsprong aan het hoofd van hun afde ling. Waddinxveen 18 heeft nog geen wedstrijd verloren. Het viertal Geus, Lont, Hornes en V.d. Vlies speelt af en toe een driesetter maar heeft tot nu toe de tegenstanders alleen maar aan een gewonnen partijtje laten ruiken. Deze keer werd T.C. Schiebroek voor de tweede maal met 5-0 gesloopt. Team 17 - bestaande uit de heren Fran ken, Driessens, Bergwerf en Wesselo en team 19 - met de heren Oostendorp, Spillenaar, Taal en Kapaan (geholpen door invaller Fransen) laten weinig twij fel bestaan over wie de sterkste in hun afdeling is. Elk met 4 overwinningen op hun tegenstanders zal hun een kampi oenschap zeker niet ontgaan. Voor te am 16 zal de 4e kl een verloren zaak worden. Degradatie lijkt hier helaas on afwendbaar. En voor team 15 kan hand haven bereikt worden. WADDINXVEEN - Bij de zaterdag-senioren van de tennisvereniging Waddinxveen komen een vrij groot aantal kampioenschappen in zicht. Van de tien zondagcompetitieteams maken er nog zeker drie kans op een titel. De dames speelden op een verregende dinsdag. De jeugd van Wad dinxveen staat er goed voor. Kardol wist de taaie verdediging van Ritter niet te ontmantelen, remise. Ook de partijen Goor-Ket en V.d. Born- Muit eindigden in puntendelingen. Prins trok tegen Van Beuzekom aan het langste eind. Smit brak af tegen Versluis in een stelling die hem de nodige zorg zal baren. Alblas en D. van Offeren wonnen van resp. Bisschop en V.d. Ree. Ook Hugo Zevenbergen kwam tot winst. Van Ber- geijk moest hem de eer laten. Van Eg- mond klopte Roefs en P. van Offeren bleef tegen Brinkhorst aan de goede kant van de score. Een verregende dinsdag was het vorige week met 4 damesteams thuis op de ba nen aan de Alberdingk Thijmlaan: team 29, 30, 31 en 32. Team 20 van J. Wesselo heeft de inhaal- dag vrijdag benut om in de Gouwe Inn een 4-1 winst op Lexmond te veroveren. Team 30 week uit naar de hal in Moord recht en verloor met 3-2 van VLTC. Team 31 van Fransje Moret en team 32 van Lydia Nicodem hebben na 6 uren geduldig wachten toch nog gespeeld op de Woerd. De beloning was voor team '32. Tine Engelsma won haar single met 7-6,-6-3 en de 2e en 3e dubbel werden ook in winst omgezet op Stolwijk. De beide jeugdteams in de leeftijdsklas se t/m 14 jaar bezetten een riante 2e plaats in hun poule en zullen zich dus ze ker handhaven in resp de le en 3e klas- WADDINXVEEN - Bij de in Krimpen aan den IJssel gehouden Nederlandse kampioenschappen turnen voor juni oren en heren is TOOS-junior René Kleiweg 16e geworden met 42.40. Hij draaide drie toestellen goed, maar bij het paard-voltige ging het mis, evenals bij de rekoefening. Bij de turners (18 jr en ouder) waren er twee TOOS-vertegenwoordigers: Nico Stoter en Siebe Verweij. Beide heren draaiden een hele goede wedstrijd en scoorden dan ook alleen cijfers boven de 7,9. Op die manier behaalde Nico Stoter een 7e plaats en Siebe Verweij een 8e. WADDINXVEEN - Waterpolo-meis- jes van De Gouwe hebben kunnen de len in de successen van de teams van de KNZB-kring Gouwe-Rijnstreek, die in het Arnhemse sportcentrum Papendal hebben getreden om het kampioen schap waterpolo voor streekteams. In de klasse meisjes onder de 14 jaar werd het team van de Gouwe-Rijn streek kampioen van Nederland. Zij wonnen met klasse de wedstrijd tegen Kring Gelderland, Overijssel en Rot terdam. In dit team speelden drie leden van de zwem- en poloclub ”De Gouwe”, te we ten: Mariëlle Kroon, Wendy de Frank rijker en Mirjam Overdam. Ze worden getraind en gecoacht door de Waddinxvener Leo Nieuwenhuij- zen. Hij wordt ook de"nieuwe jeugdtrai ner van de zwem- en poloclub "De Gou we”. In het team voor meisjes onder de 16 jaar was het Gouwe-lid Gillian v.d. Berg geselecteerd. Zij eindigde met haar team op een vierde plaats. De dames dinsdag-competitie levert tot nu toe een team dat bijzonder goed draait nl. team 30. De overige teams hebben nog inhaal-wedstrijden te goed en is het moeilijk te voorspellen hoe het verdere verloop zal zijn. Als laatste maar toch niet onbelangrijk het aankomend Be Fair-talent in de mi- ni-competitie op woensdagmiddag. De ze jongens en meisjes doen het erg leuk en gaan dan ook iedere woensdag met veel plezier onder begeleiding van ent housiaste ouders het mini-competitie geweld weer in. Hier staat sportief spe len en ervaring opdoen op de eerste plaats. Een groot aantal verenigingen en indivi- duelen nam dit weekend deel aan een speciaal judocollege van Anton Gees ink, in het Ponypark Slagharen. Al vijf jaar geeft hij daar les. Het Ponypark is juist begonnen aan ’t vijf en twintigste seizoen en daarom zijn ook de colleges voor judoka’s dit jaar extra feestelijk. Er is gekozen voor een gloednieuwe formule. Jeugd, recrean ten en wedstrijdjudoka’s krijgen drie dagen lang les van Anton Geesink en zijn assistenten. In de internationale Ju do Federatie draagt Geesink de eind verantwoordelijkheid voor de opleidin gen. De tweede helft werd door Korbis sterk ingezet en hoewel Vanonta eerst scoor de lukte het wederom Jan Minekus en Pieter Slootweg middels enkele snelle acties onder de paal de voorsprong te vergroten tot 4-7. Daarna echter verviel Korbis weer in een ongeïnteresseerd rondballen zon der resultaat. Hoewel de scheidsrechter enkele, op z’n minst eigenaardige, be slissingen nam kan dit toch niet als ex cuus voor het vreemde wedstrijdver- loop gelden. Vanonta wist namelijk door enkele zuivere schoten en een strafworp de leiding over te nemen: 8-7. Gelukkig kwam Korbis weer bijtijds in vorm en kon het door doelpunten van alweer Jan Minekus en Pieter Slootweg met 8-9 alsnog de winst binnenhalen. Deze zenuwslopende wedstrijd bete kende voor Korbis-scherpschutter Rob Poldervaart tevens het einde van zijn loopbaan bij het vlaggeschip van Kor bis. Hij doet een stapje terug ten behoe ve van het aanstormende jeugdtalent. Dan staan u verschillende mogfelijkheden ter beschikking: kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer zelf-verhuizing met gebruik van verhuis auto, pakmaterialen en diverse hulp middelen. Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen. A VERVOER - VERHUIZINGEN WADDINXVEEN - In de voorlaatste ronde van de nacompetitie van de Wad dinxveense Schaakvereniging zag ko ploper Van Vuuren zijn voorsprong op Philipse tot een half punt slinken. Aanvankelijk leek Van Vuuren tegen Chris Roosendaal regelrecht op de overwinning af te stevenen. Een minder nauwkeurig vervolg gaf Roosendaal echter de gelegenheid langszij te komen en een verdiende remise uit het vuur te slepen. Hans van Woudenberg kon de pionnen opmars niet stuiten, waardoor de laatste Van Vuuren tot op een half punt kon naderen. Volgende week zal in de parti jen Hans van Woudenberg-Van Vuuren en Chris Roosendaal-Philipse uitge maakt worden wie zich WSV Clubkam pioen 1987 mag noemen. In de top van de Keizercompetitie trad se. Een goede prestatie, want beide te ams bestaan uit jonge kinderen, de meesten niet ouder dan 12 jaar. In de leeftijdscategorie t/m 17 jaar ko men 3 teams uit. Team 24, in de 3e klas se, had tot afgelopen zaterdag alles ge makkelijk gewonnen. Het verlies met 4- 1 kwam dus hard aan. Er zal alles op al- WADDINXVEEN - Henriette Criel aard van sportclub Antilope heeft tij dens de door de Zoetermeerse Ilion ge organiseerde persoonlijke kampioen schappen voor de CD-jeugd (12-15 jaar) een clubrecord behaald. Ze stak in een glanzende vorm. Op de 60 meter behaalde zij een 2e plaats in 8,8 sec. Bij het verspringen kwam zij tot een nieuw persoonlijk re cord en een tweede prijs met 4,29 mtr bij de kogel met 8,53 eveneens een nieuw persoonlijk record en een 3e plaats, terwijl het hoogspringen een be kroning werd van de gehele dag door een 2e prijs weg te slepen met een nieuw clubrecord van 1,40 mtr. Bij de jongens C liep Patrick Staring in de halve finale de 100 mtr in 13 secon den rond en behaalde daarmede een 6e plaats. Bij het verspringen kwam een persoonlijk record naar voren met 4,44 mtr. Mariska Valk liep zich op de 80 mtr in de finale waar zij eervol in 11,3 sec eindigde. De 600 mtr ging in 1.57.39 min. en ver 4.02 mtr. Martine Broek man liep de 80 mtr in 12 sec rond, de 600 mtr in 1.59.14 min en stootte de kogel 6,29 mtr ver. Bij de meisjes C liep Annelies Dekker zowel de 80 mtr vlak als ook de 80 mtr horden in resp. 11.8 en 15.36 sec. Ro bert Smaal had deze keer op slechts 1 nummer ingeschreven en zette zich vol ledig in op de 1500 mtr die hij in 5.06.1 min besloot. De meisjes D waren op dreef, waarbij Joyce Pommerel de 60 horden in 16.69 sec nam, de 600 mtr in 2.21.35 min over brugde, bij het verspringen 2.88 mtr be haalde en op het hoogspringen een nieuw persoonlijk record behaalde met 1.10 mtr. Ook Petra Vletter nam deel aan de 60 mtr horden, waarbij ze in de supersnelle tijd van 13.19 sec de finish passeerde. De 1.000 mtr tenslotte werd in 3.43.5 af gelegd. Mariska Smaal, altijd goed voor een verrassing, kwam deze keer tot 6.30 mtr bij het kogelstoten en 4.05.00 min op de 1.000 mtr. vorige week een wisseling van de wacht op. Koploper Van Deelen liep tegen de altijd moeilijk te bestrijden W. van Oort een nederlaag op. Eric Claassen nam. via een remise tegen Wolfs, op zich een uitstekende prestatie, de lei ding van hem over. Van Deelen, die nu tweede staat wordt gevolgd door Wolfs en W. van Oort. Bloem, die Smitskamp versloeg, rukte op naar de vijfde plaats. Egbert Schro ten hield voorzitter Besemer op remise. De heren teams van 18 t/m 24 jaar be ginnen ingespeeld te raken waarbij te am 7 nog mogelijkheden heeft op pro- motie-wedstrijden. Bij de andere heren-teams zijn tot nu toe alleen de te ams 10, 11 en 15 die zeer sterk voor de dag komen en goede kans op promotie wedstrijden hebben. De teams 9, 12, 13 en 19 zullen er nog hard voor moeten vechten. Voor de te ams 8, 11, 16, 17 en 18 zal het waar schijnlijk een verblijf in de onderste re gionen zijn. De zaterdag-competitie voor de jeugd verloopt tot nu toe zeer succesvol. Van de 8 teams maken er 4 een goede kans op promotie-wedstrijden té weten team 21, 22, 23 en 26. De andere 4 hebben een score van 50% en zullen hieraan nog wat moeten doen. De nieuwe formule blijkt te voorzien in een grote behoefte. Daardoor ontstaat een unieke situatie waarin nu reeds 1876 Nederlandse, Spaanse, Engelse en Westduitse judoka’s bij het Ponypark Slagharen hebben ingeschreven voor de lessen van de man die zich elders op de wereld bezig houdt met het opleiden van leraren-experts. De leerlingen die hebben ingeschreven voor een van de judoweekends in Slag haren krijgen tijdens zo’n driedaagse cursus volop gelegenheid hun judo-in- zicht te vergroten aan de hand van spe ciaal voor de groepen door Geesink ge selecteerde technieken. WADDINXVEEN - Met een zeer rui me voorsprong hebben de zwemmers van De Gouwe afgelopen zondag de laatste en beslissende ronde van het zwem-vierdaagse toernooi, met AZC/ Intervam, VZC Vlaardingen en het Dordrechtse Nautilus winnend weten af te sluiten. Hiermee werden zij tevens winnaar van deze vierkamp waarin zij tot viermaal toe de concurrenten met als grootste de ploeg van AZC/Intervam, te snel af bleken te zijn. In totaal veroverden zij tien eerste, ne gen tweede en negen derde plaatsen. Op de individuele nummers wist de zwemster Diana v.d. Zijden een nieuw clubrecord te vestigen op de 100 mtr wisselslag meisjes onder de 16 jaar in de tijd van 1.11.4 wat haar tevens een eer ste plaats op dit nummer opleverde. Ook de estafette ploegen droegen deze keer weer een belangrijke steentje bij. Op de 4 x 50 mtr wisselslag meisjes on der de 14 jaar werden Nancy v. Leeu wen, Arielle v.d. Velden Angelique v. Oyen en Barbara Pouw 2e in 2.24.8 en bij de jongens op dit nummer wonnen Mare Tobé, Edgar t. Braake, Mark v.d. Zijden en Rogier de Koster eerste in 2.18.6. Zaterdag zwommen de Gouwe-zwem- mers in Katwijk aan Zee de tweede se rie wedstrijden voor de kringkampioen- schappen van de kring Gouwe-Rijn streek. Deze keer leverde dit drie titels op en maar liefst tien tweede en derde plaatsen. Kring kampioenen werden Edgar t. Braake op de 100 mtr school slag jongens ’73 met een tijd van 1.16.7, de tweede plaats op dit nummer was ook voor een Gouwe-zwemmer. Mark v.d. Zijden won deze in 1.21.6. Ook op de schoolslag maar dan bij de jongens ’72 werd kampioen Dieter Hoofman in 1.16.4 en de derde kampioen voor de Gouwe eveneens op de schoolslag, jon gens ’70/’69 werd Mare t. Braake in 1.14.1. De overige medailles vielen op de 100 mtr. vlinderslag bij de meisjes ’75 werd Marion v. Hooft 3e in 1.21.0 en op de zelfde slag bij de meisjes ’71 Diana v.d. Zijden eveneens 3e in 1.14.7. Marion wist op de 200 mtr rugslag te vens de 2e plaats te veroveren in 2.47.6 en Diana deed het bij de meisjes onder de 16 al niet minder, ook zij werd op dit nummer 2e in 2.36.7 terwijl haar zus, Annet v.d. Zijden bij dé dames 3e was in 2.48.2. Diana en Marion verbeterden beiden op deze 200 mtr nummers het clubrecord. Op de 200 mtr schoolslag werd Annet wederom 3e in 3.19.9 en bij de meisjes onder de 18 jaar tikte Astrid Cornelissen als derde op dit nummer aan in 3.06.1. Ook bij de jongens waren er medailles te verdelen, voor Mark v.d. Zijden was er een 3e plaats op de 200 mtr wisselslag jongens onder de 14 jaar in 2.35.3 en Jan-Willem v.d. Hoek werd op dit num mer bij de jongens onder de 16 jaar in 2.27.8. Tenslotte zwommen twee estafettes ploegen van de Gouwe een plaats bij de eerste drie, Erika Vlasman, Marion v. Hooft, Diana v.d. Zijden en Gillian v.d. Berg op de 4 x 100 mtr vrijeslag meisjes onder de zestien jaar 3e in 4.25.0. Op de 4 x 200 mtr vrijeslag jongens onder de 16 jaar waren het Mark v.d. Zijden, Dieter Hoofman, Remco de Frankrijker en Jan Willem v.d. Hoek die als tweede aantikten in de tijd van 9.04.0. Volgen de week worden de volgende rondes van dit toumooi gezwommen WADDINXVEEN - Voor de laatste veldwedstrijd van dit seizoen reisde het eerste twaalftal van Korbis-korfbal za terdag naar Rozenburg voor het nipt ge wonnen treffen (8-9) tegen Vanonte 1. Al vroeg in de wedstrijd kwam Korbis op voorsprong door een doorloopbal van Aart Westerduin en een strafworp, die door Wim Lebbing werd benut (0- 2). Een tegendoelpunt van Vanonte kon de opmars van Korbis niet stuiten. Afstandschoten van Jan Minekus en Rob Poldervaart en een strafworp van Pieter Slootweg brachten de stand al snel op 1-5. Hierop volgde een periode waarin Korbis door ongeconcentreerd spel en veel foutieve passes het verder uitlopen vergat. Vanonta profiteerde van de situatie door tot 3-5 terug te ko men. Het eerste zondagteam, dat met 5-3 van Zoetermeer won moet zondag tegen mede-kampioenschapskandidaat Tiod winnen om zeker te zijn van het kampi oenschap. Team 3 doet het na het verlies in de eer ste wedstrijd goed en blijft winnen. Nog twee keer winst en het kampioenschap is binnen. Het eerste team is al vrijwel kampioen en heeft van de nog 12 te ver spelen wedstrijden nog maar 1 punt no dig. Het 5e en 7e team en het 2e en 3e heren team handhaven zich zeker en hebben allemaal nog een klein kansje op het kampioenschap, maar dan moet alles meezitten. WADDINXVEEN - In groep 5 is de protestants-christelijke Koningin Juli- anaschool en in groep 6 is de openbare Klaas de Vrieschool winnaar geworden van het door de hockeyclub Waddinx veen vorige week woensdag gehouden scholenhockeytournooi, dat opnieuw een groot succes is geworden. De Waddinxveense en Boskoopse scho len, die maar éénmaal konden trainen, brachten deze keer 24 teams op de been. Alle teams speelden vijf wedstrij den van vijftien minuten. Helaas konden niet alle scholen die zich hadden aangemeld meedoen. Er wordt nu op woensdag 27 mei een vierkamp gehouden tussen de scholen die er bui ten vielen. Er werd zeer sportief gestreden, waar bij door een enkele begeleider toch nog weleens werd vergeten dat dit toumooi wordt gehouden om met de hockey sport kennis te maken en waarbij de winnaar niet zo belangrijk is. Veel kinderen hebben ervaren dat hoc key een technisch moeilijke sport is waaran echter iedereen kan meedoen. Hockey is meer een volkssport dan som migen nog schijnen te denken. WADDINXVEEN - De openbare Theo Thijssenschool aan de Kerkweg- Oost heeft nieuwe sporttenues kunnen aanschaffen. Tijdens het schoolvoetbaltoernooi in het kader van de Waddinxveense Spor tweek, zullen ze worden gedragen. De shirts werden geschonken door Bep Ba- elde bloemenboetieks, welke tegenover v 9 J

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 21