Bouw rouwcentrum ging van start Officiële in finale Vrolijke avond voor bejaarden Toi-Toi met Zeeman pas op Boskoopse scholier heropening fietspad Van C.H. de Vries Zn. in W’veen-Noord Tussen W’veen en Reeuwijk Micro Masters Holland 1987 Muziek- Maandag in het AF-centrum Collecte voor PvdA kiest een nieuwe voorzitter Bedrijfs- waterpolo Inschrijving Gouwe College Licht in het aquarium bij De Gouwe Vis Vrijwilligers gevraagd voor peuteropvang Goedkopere muzieklessen volwassenen Zaterdag uitgesteld tournooi Dominee in koffiebar het Anjerfonds Gouwebos en 7 Weegje in recreatiekrant De Schaapskooi concerten in Gouda Demonstraties Wensen Thema Grondverkoop Micro Masters Zwarteweg Videofilmproject L' 4 N- v. i Jurjen Stellingwerff uit Boskoop. Verder zullen de volgende spelers de zeeman tot leven brengen: Mieke Brui- ning, Miehel Boere, Bert Klijn. Sylvia Loomans, Ria Landwier, Marianne Vooges, Henk Keuken, Zeeger van der Houwen en Corrie de Knikker. WADDINXVEEN - Reeuwijks burge meester mevrouw Y. Verstoep-Bauer, voorzitter van het recreatieschap Reeu- wijkse Plassen en omgeving, en VVD- wethouder K.W.Th. van Soest, namens de gemeente Waddinxveen bestuurslid van dit schap, zullen volgende week woensdagmiddag 17 juni het nieuwe fietspad tussen Waddinxveen en Reeu wijk officieel openen. geldt voor alle avonden - is begeleiding toegestaan. Tot op heden was het regel dat de avonden werden bijgewoond door ouderen van 65 jaar en ouder. Met toestemming van de gemeente is vanaf nu mogelijk dat de avonden worden bij gewoond door mensen van 60 jaar en ouder. Is bijv, van een echtpaar één van de twee 60 jaar of ouder en de andere niet, dan kunt u natuurlijk samen komen. Dqze beslissing is genomen omdat steeds meer mensen van 60 jaar en ou der al zijn gepensioneerd of met VUT zijn, althans niet meer actief werkzaam zijn in het.arbeidsproces. gen vorige week woensdag door familie leden en vrienden van het echtpaar De Vries. Zij zien uit naar hun rouwcen trum, dat uniek is voor Waddinxveen. Het Waddinxveense bedrijf verzorgt uitvaarten in tien gemeenten in deze streek. ”De uitgekozen plaats van het rouwcen trum heeft zeer veel voordelen: makke lijke ligging, ruime parkeergelegen heid, vanuit het gebouw lopend naar de begraafplaats en kosten besparend we gens ontbrekén van volgauto’s”, aldus de heer De Vries. Om de bouw van het rouwcentrum mo gelijk te maken nam de Waddinxveense gemeenteraad drie maanden geleden opnieuw het besluit dat ter plaatse een wijziging van het bestemmingsplan Re- creatieplan Gouwebos wordt voorbe reid. Van de provincie kwam een ver klaring van geen bezwaar voor de bouw aan de Alberdingk Thijmlaan. In dezelfde raadsvergadering werd in gestemd met de verkoop van 525 vier kante meter grond voor 105.000,- (excl.btw) aan de heer C.H. de Vries van de Tesselschadelaan 20. Dat komt neer op een grondprijs van 200,- per vierkante meter (excl.btw) voor de bouw van dit rouwcentrum dat er kan komen met een bijzonder planologische procedure. Het drie meter brede fietspad is onge veer 2100 meter lang. De aanleg van het fietspad heeft ongeveer zes maanden geduurd. Wegenbouwmaatschappij J. Heijmans uit Woerden heeft het werk uitgevoerd. De projectkosten van het werk hebben ongeveer 930.000 gulden bedragen. Het ministerie van Land bouw en Visserij heeft hiervan 75% ge subsidieerd. Het resterende deel wordt betaald door het recreatieschap. Het programma voor de opening op 17 juni luidt als volgt. 14.00 uur: Vertrek De Waddinxveense toneelvereniging Toi-Toi met het blijspel ’’Zeeman pas op”. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Jurjen Stellingwerff (16) uit Boskoop, leerling van het Christelijk Lyceum in Alphen aan den Rijn, is één van de deelnemers aan de finale van Micro Masters Holland, de nationale com- puterwedstrijd voor middelbare scholieren in het Haagse Congresgebouw vrijdag 12 en zaterdag 13 juni. WADDINXVEEN - Aan de Alberdingk Thijmlaan, tegenover de alge mene begraafplaats, is een begin gemaakt met de bouw van een rouwcen trum voor het Waddinxveense uitvaartverzorgingsbedrijf C.H. de Vries Zn. Het complex, waarmee 600.000,- is gemoeid, zal op 1 december opgeieverd worden door aannemer J. van Noort Zn. uit Benthuizen. WADDINXVEEN - Volgende week maandagavond om acht uur wordt er in het Anne Frank-centrum een vrolijke en feestelijke avond gehouden voor de bejaarden. De organisatie van deze slotavond van het seizoen 1986-1987 is in handen van de culturele commissie van de Stichting Dienstverleningscentrum Waddinxveen verzorgt 250 uitvaarten per jaar en heeft 5 vaste mensen en 11 part-time-krach- ten voor de administratie en dragers in dienst. De start van de bouw werd gade gesla- De commissie wil graag een inzicht heb ben in de wensen van de ouderen en mindervaliden ten aanzien van de pro gramma’s. Het afgelopen seizoen is een gevarieerd programma gebracht met di verse attracties zoals dia-avonden, een zang-avond, toneelavond en een kerst- middag. Maandagavond zal aan de bezoekers een klein formuliertje worden uitge reikt, waarbij dan gevraagd wordt aan te geven aan welke programma’s de voorkeur wordt gegeven en welke wen sen er verder nog bestaan. Getracht zal dan worden hiermee rekening te hou den. De wensen moeten uitvoerbaar zijn, maar ook financieel haalbaar. Voor wat de slotavond betreft - en dat WADDINXVEEN - Het op Tweede Pinksterdag verregende Pinksterstreek- tournooi van Be Fair-voetbal zal nu ijs en weder dienende komende zaterdag in het Warnaarplamtsoen worden ge houden. De gemeentelijke dienst Openbare Werken en -Bedrijven heeft met deze verschuiving ingestemd. Aan het tournooi zullen zo’n tien ver enigingen meedoen. Gestreden wordt om vier mooie prijzen en om de M. van den Berg-wisselbeker, die nu nog in het bezit is van het Boskoopse Floreant. Ook is er dit jaar een sportiviteitsprijs. De clubs die voor het Pinksterstreek- tournooi hadden ingeschreven waren Berkel, WDS, Floreant, Spirit. Aarlan- derveen, Zwammerdam, Zoetermeer, Hazerswoudse Boys, Moerkapelle. Be Fair, Sportlust en Waddinxveen. Het tournooi begint om half tien en duurt tot vijf uur. Scheidsrechters zijn A.E. van Egdom, J. van Dooyewaard, Th. Klomp, P. de Wolf en Van der Louw. De bouwwerkzaamheden werden ge start door mevrouw Jannie de Vries- Verhoog, echtgenote van Chris de Vries en mede-directeur van het uitvaartver zorgingsbedrijf. C.H. de Vries Zn. De Boskoopse scholier heeft een driedi mensionaal denkspel ontworpen, zoals hij het zelf noemt. De speler ziet op het scherm een spookje dat door een kas teel dwaalt en een opdracht moet ver vullen. Onderweg moeten er allerlei barrières genomen worden. Het spook je moet alle diamanten uit het kasteel mee naar buiten proberen te nemen. Telkens wanneer men een scherm goed is doorgekomen, komt er een nieuw scherm. In totaal zijn er achttien scher men die de speler moet doorlopen. Spookje kan maar door één speler wor den gespeeld. De score verschijnt tel kens boven in het beeld. Honderd jongeren tussen de 13 en 19 jaar zijn de regionale voorrondes door gekomen en strijden om een prijzenpot, die o.a. bestaat uit een computerreis naar Engeland, personal computers, printers en software-pakketten. Een deskundige jury o.l.v. prof. dr. J. Ver- hoeff zal op 13 juni de winnaars aanwij zen. De prijsuitreiking wordt verzorgd door drs. N.J. Ginjaar-Maas, staatsse cretaris van Onderwijs en Wetenschap pen. Zaterdag is dé grote finaledag. Dan vindt de jurering plaats door een acht- tienkoppige jury. Voorzitter hiervan is prof. dr. Verhoeff, verbonden aan de Erasmus Universiteit te Rotterdam, Fa culteit der Economische Wetenschap pen, vakgroep Automatische Informa tie Verwerking. De zaal is geopend voor het publiek van 09.30 tot 17.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 2,50. Om 17.00 uur begint de officiële prijs uitreiking door staatssecretaris drs. Ginjaar-Maas. Tevens zal dan de pre mière plaatsvinden van de videofilm ”Ben jij ook zo bang?”. Deze video moet gaan circuleren op middelbare scholen om de computer-angst bij de jongeren weg te nemen. WADDINXVEEN - Deze en volgende week wordt in Waddinxveen gecollec teerd voor het Anjerfonds Zuid-Hol- land. een afdeling van het Prins Bern- hardfonds. Motto van deze jaarlij kse in zameling is "Het gaat om uw zaak”. Er zal in Waddinxveen gecollecteerd worden door de leden van Concordia, scouting Klimop, Cormula’s, Pieter Maritz en Voorwaarts. Het Anjerfonds zamelt geld in om steun te verlenen aan activiteiten en investeringen op het ge bied van de cultuur, zoals plaatselijke amateuristische muziekbeoefening (harmonie, fanfare, brasband en drum band, majorettes, koren, jeugdwerk en scouting) en algemene culturele activi teiten. Tijdens de openbare ledenvergadering komt ook de actuele gemeentepolitiek ter sprake. Een groot deel van de bij eenkomst zal besteed worden aan een inleiding over het thema ’’brugerlijke ongehoorzaamheid”. Zo zal Tineke Ne telenbos uit Hoofddorp, landelijke be stuurslid, een inleiding houden over het thema ’’burgerlijke ongehoorzaam heid”. Dit thema is de laatste van een serie succesvolle thema-behandelingen voor het vakantiereces. Toi-Toi ingestudeerd onder leiding van regisseur Willem Ouwerkerk. Als van ouds zal Dirk Geers weer zorg dragen voor geluid, licht en decor, terwijl Mari an Bijl het souffleren voor haar reke ning zal nemen. De grime zal Julia Roos verzorgen. Het wordt een vrolijke avond, waarvan een gedeelte zal worden verzorgd door de ouderen zelf namelijk de volksdans groep. Deze groep heeft hard gerepe teerd om haar beste beentje voor te zet ten. terwijl het ook mogelijk is dat aan wezigen uit de zaal aan verschillende dansen kunnen deelnemen. De volksdansgroep is onlangs ook opge treden in het verpleeghuis De Riethoek in Gouda en daar was men vol lof over de prestaties van de groep. We mogen daarom ook verwachten dat in Wad dinxveen velen zullen genieten van dit stukje cultuur. Daarnaast zal Peter van Beest, beter be kend als ’’slager Van Beest", een ge deelte van de avond voor zijn rekening nemen door het spelen van liederen op zijn grote orgel. Van Beest is een be kend organist en speelt op uitnodiging in diverse bejaardenhuizen en andere instellingen. De liederen die worden ge speeld worden afgewisseld door oud- Hollandse liederen, die kunnen worden meegezongen. De tekst van de mee te zingen liederen staan op papier en wordt bij de ingang van de zaal aan de belangstellenden uitgereikt. Het geheel belooft dus een prachtige slotavond te worden. Weer wordt een beroep gedaan op de ouderen en min dervaliden in geheel Waddinxveen naar deze avond te komen. Voor hen die moeilijk ter been zijn of om andere re denen niet op eigen gelegenheid kun nen komen, kan worden gebruik ge maakt van de hand- en spandiensten. Tegen een kleine vergoeding (ƒ!,-) wordt u dan thuis afgehaald en weer thuisgebracht. WADDINXVEEN - Ook in het nieuwe seizoen zal er in De Bonkelaar aan de Beukenhof elke donderdagochtend Ne derlandse taalles worden gegeven aan buitenlandse vrouwen. De niet-schoolgaande kinderen van de lesneemsters en lesgeefsters worden tij dens deze taalles opgevangen door een drietal vrijwilligsters. Het aantal vrij willigsters voor deze peuteropvang is echter te klein. Met ingang van september 1987 heeft men dan dringend behoefte aan uitbrei ding. Bij voldoende aanmeldingen kan men ook eens in de 14 dagen komen. De peuteropvang is van 8.45 uur tot 11.30 uur. Tijdens de schoolvakanties zijn er geen taallessen en peuteropvang. Ook vrijdagmiddag van 14.00 tot 17.30 uur is de zaal opengesteld voor publiek. De finalisten demonstreren dan graag hun programma’s aan geïnteresseer den. Om 20.00 uur vindt in het nabijge legen Museon de Nationale Computer quiz plaats onder leiding van drs. Matt Heffels, hoofdredacteur van Personal Computer Magazine. Teams bestaande uit finalisten nemen het tegen elkaar op voor wat betreft hun kennis van computers, programmeren enzovoort. Daarna krijgen alle finalis ten en hun begeleiders een omnimax- voorstelling aangeboden in het Omni- versum. In jeugdhotel De Ockenburgh brengen ze de nacht door. Micro Masters Holland wordt dit jaar voor de derde achtereenvolgende maal georganiseerd door Aspeslagh Commu nicatie, in opdracht van de Ministeries van Onderwijs en Wetenschappen en Economische Zaken. De video-film "Ben jij ook zo bang?” werd eveneens geproduceerd door Aspeslagh Commu nicatie en mogelijk gemaakt door het Ministerie van Onderwijs en Weten schappen. Het fietspad loopt van de Bloemendaal- seweg - in het verlengde van de Zwarte- weg, tegenover het restaurant ’t Baar sje - naar de Reeuwijkse Nieuwdorper- weg. Vlak langd de noordkant van rijks weg A 12 (Utrecht-Den Haag) komt het nieuwe pad op die bestaande weg uit. per bus vanaf parkeerplaats bij ’t Praat huis in 't Weegje naar fietspad 8, 14.30 uur: Opening fietspad en fietstocht door Reeuwijkse Hout, 16.00 uur: Terug naar ’t Praathuis. Waddinxveense De Gouwe Vis. De door de heer Brokke te houden le zing zal de aquariumliefhebbers overi gens geen echt panklare oplossing ge ven voor speciale problemen, maar wel zullen er enkele nieuwe aspecten aan de orde komen, waar aquaria hun voordeel mee kunnen doen. Zo zal aan de orde komen wat licht ei genlijk is, wat voor invloed de kleur op planten heeft, wat is kijklicht en wat is groeilicht. Naast het gedeelte dat vrij diep ingaat op de fotosynthese, zullen er ook enkele technische details aan de orde komen zoals: Hoe werkt een TL buis en hoe ko men de diverse kleuren in zo’n buis. Ook zal er een kostenberekening ge maakt worden over de kosten ten op zichte van de lichtopbrengst en een glo bale berekening over het aantal lampen boven de bak. De invloed van licht op de vissen zal ook niet aan het programma ontbreken. De lezing is geen lezing met dia’s, zodat er vee! ruimte is voor discussie. Wel zullen er enkele dia’s vertoond worden óm het geheel te ondersteunen en ook enkele dia’s over de lichtproeven die bij het Natuurkundig Laboratorium van Phi lips gedaan zijn. WADDINXVEEN - In de komende vrijdagavond te houden bijeenkomst van de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse zal het woord worden gevoerd door ds. De Graaf. Hij zal die avond spreken over het the ma ”God is op de penning, zijn wij het ook?” waarin hij de jongeren oproept aandacht te hebben voor onze naasten. De koffiebar is open vanaf kwart voor acht. lingen is actief bezig met computers. Een veel grotere middengroep staat er afwachtend tegenover en weet totaal niet, wat de computer voor hen kan be tekenen. De videofilm "Ben jij ook zo bang?” is met name op deze groep gericht en heeft ten doel hen te informeren over computers en hen te stimuleren ze te gaan gebruiken. In de film komen jon geren aan het woord, die al met compu ters werken of die ze voor hun hobby ge bruiken. Tevens wordt getoond op wel ke manier de computer al in het dage lijks gebruik kan functioneren en wat de voordelen daarvan zijn. "Ben jij ook zo bang?”, heeft een speel se opzet en is door jongeren voor jonge ren gemaakt. De film zal beschikbaar worden gemaakt voor alle scholen die daarom verzoeken. De produktie werd mogelijk gemaakt door het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen. Micro Masters Holland is een nationale computerwedstrijd voor middelbare scholieren van 13 t/m 19 jaar. De wed strijd wordt gehouden in twee rondes. In de afgelopen maanden hebben enke le honderden deelnemers op provinci aal niveau gestreden voor een plaats in de finale en op zaterdag 13 juni demon streren 100 finalisten hun inzendingen aan een nationale jury en aan het pu bliek. De inzendingen zijn vaak van een ver rassend hoog niveau. Zij bestaan uit ei gen ontworpen software-programma’s en of technische apparaten, die aan de computers worden gekoppeld. De demonstraties zijn door het enthou siasme van de deelnemers en de orgina- liteit, die eraan ten grondslag ligt, leuk om mee te maken. Tevens geven zij een goede indruk van wat de Nederlandse Wizz-Kids kunnen presteren. De finale is op vrijdagmiddag 12 juni en zaterdag 13 juni geopend voor het publiek. WADDINXVEEN - Het Gouwebos en ’t Weegje staan weer genoemd in de nieuwe provinciale krant ’’Vrije Tijd Zuid-Holland”, die informatie geeft over recreatiemogelijkheden in deze provincie. Van de groene long tussen Waddinx veen en Boskoop wordt gemeld dat de ze grotendeels is aangelegd en vanuit beide gemeenten bereikbaar is. In het jonge bosgebied zijn wandelroutes uit gezet. Ook is het mogelijk met een roei bootje rond te varen in de verbrede vaarten. In het Gouwebos is veel speel ruimte voor de jeugd. ’t Weegje in Waddinxveen-Zuid, be heert door het recreatieschap Reeu wijkse Plassen en omgeving, is bekend om zijn weidevogels. Bij Het Praathuis zijn bootjes te huur om de plas op te gaan. De provinciale krant is gratis verkrijg baar op het gemeentehuis. De krant geeft informatie over de mogelijkheden voor openluchtrecreatie in de provin cie. Daarbij gaat het niet alleen om re creatie in het landelijk gebied maar vooral om recreatieve mogelijkheden in de nabijheid van de grote steden. ’’Vrije Tijd Zuid-Holland" besteedt aandacht aan onder andere wandelen, fietsen, trekkershutten, plankzeilen, kanoën en zwemmen in Zuid-Holland. In het hart van de krant bevindt zich een overzichtskaart van de provincie waar op 34 recreatiegebieden staan aangege ven. Van elk gebied is bovendien een korte beschrijving opgenomen. In de krant staan ook adressen waar men meer ”re- creatie-informatie” kan krijgen. Daar naast geeft de krant het provinciale pro gramma voor recreatieve activiteiten in 1987. GOUDA - De sectie Muziek van de Culturele Raad Gouda wil evenals vorig jaar een serie concerten organiseren in de verplaatsbare muziektent op de Markt te Gouda. Op de donder- en zaterdagen is er in de periode van 13 juni tot en met 2 juli de gelegenheid in de muziektent op te tre den. De Culturele Raad vraagt een ieder die belangstelling heeft voor het verzorgen van een optreden (op de donderdagen van 20.00 tot 21.30 uur en op de zaterda gen van 1400 tot 1530 uur) te reageren Een kleine kostenvergoeding is is be schikbaar. Heeft u interesse met uw koor, orkest, kapel of fanfare een optreden te verzor gen dan wordt u verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de Culturele Raad Gouda, Vredebest 1 Gouda, telefoon 01820-13800, toestel 151/138. WADDINXVEEN - Vanavond - woensdag 10 juni - wordt er van half acht tot half tien een inschrijvingsavond gehouden in het Gouwe College, de dagschool voor volwassenen aan de Prinses Beatrixlaan. Tijdens deze avond is informatie te ver krijgen over de verschillende opleidin gen voor atheneum, havo, mavo en me ao. Naar het nieuwe fiestpad wordt al jaren lang uitgezien. Het is al meer dan tien jaar een eerste prioriteit van het recre atieschap. Een deel van het pad loopt over de mooie Oostkade. De fietsers zullen dit voorjaar snel bezit nemen van het nieuwe pad, dat er overigens nog wat geïsoleerd bij komt te liggen. De gemeente is dan ook in de weer een fietspad ten zuiden van de Zwarteweg, vanaf het kruispunt met de Middelburg- seweg en de Brugweg, aan teleggen. De provincie wil dit jaar hiervoor vier ton van de in totaal zes ton op tafel leggen. Later wordt bekeken in hoeverre het resterende deel van de Brugweg van een fietspad voorzien kan worden. WADDINXVEEN - Licht in het aqua rium is het onderwerp dat van alle kan ten wordt belicht op de maandagavond 15 juni om acht uur in Partyhome aan de Passage te houden bijeenkomst van de Waddinxveense aquariumvereniging Onder Nederlandse jongeren heerst nog veel onwetendheid over de moge lijkheden van de (personal) computer. Slechts een kleine groep enthousiaste- WADDINXVEEN - De organisa tie van het bedrijfswaterpolotour- nooi dat van 29 juni tot en met 3 juli in zwembad ”de Sniep” te Wad dinxveen wordt gehouden, heeft al een aantal positieve reacties gehad. Het gaat hierbij vooral om de tradi tionele Boskoopse deelnemers. Daarom hier een oproep aan alle Waddinxveense bedrijven om ook mee te doen, zodat het bedrijfswa- terpolotoumooi een groot Wad- dinxveens/Boskoops spektakel wordt. De uiterste inleverdatum van het inschrijfformulier is zaterdag 13 ju ni 1987. Inlichtingen over dit tour nooi kunt u krijgen bij Sjaak Bon- tekoe, tel. 01727-5633 of Peter van der Loo, tel. 01727-3362. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se toneelvereniging Toi-Toi brengt ko mende zaterdagavond 13 juni om acht uur een blijspel op de planken over een zeeman. De vraag is of de zeeman moet oppassen of dat Toi-Toi op de zeeman past. Het blijspel wordt gebracht in de to neelzaal van het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bijnenpad. De toe gangsprijs bedraagt 6,50, 65-plussers en kinderen tot 12 jaar 3,25. ’’Zeeman pas op” is een blijspel van Philip King en Falkland Cary en is door WADDINXVEEN - De Stichting Streekmuziekschool Waddinxveen aan de Zuidkade heeft er op gewezen dat volwassenen veel goedkoper muziekon derwijs kunenn krijgen. Lesgelden voor volwassenen zijn nu reeds vanaf 87,50 per kwartaal. Een groep van 3 leerlingen van gelijk niveau en interesse zal wekelijks 50 minuten les kunnen krijgen voor 175,- per kwar taal. Daarbij zijn er dan ook nog vele sa menspelmogelijkheden tegen zeer ge ringe kosten. Kortom, de muziekschool is niet alleen aantrekkelijk door de vele mogelijkhe den, de professionele docenten die van alle markten thuis zijn (dus ook lichte muziek), maar nu ook door de betaal baarheid. ”De muziekschool voor iedereen”. Dat is het motto van het nieuwe beleidsplan voor de komende jaren van de Streek muziekschool Waddinxveen. Tot op he den was het een dure zaak voor volwas senen om instrumentaal onderwijs te krijgen via de muziekschool. ”In een tijd van meer vrije tijd, werk loosheid en een levendige belangstel ling om (opnieuw) muziek te maken, is het een logische beslissing de prijzen voor volwassenen lager te doen wor den”, aldus directeur Krijn Koetsveld van de Streekmuziekschool Waddinx veen, die volwassenen wel adviseert snel te beslissen en zich op te geven (tel. 14422). WADDINXVEEN - De afdeling Wad dinxveen gaat een nieuwe voorzitter kiezen ter opvolging van de plotseling vertrokken eerste vrouw Sonja Rinsma en gaat praten over de burgerlijke onge hoorzaamheid. Dat gebeurt allemaal op de donderdagavond 11 juni om acht uur in het buurtcentrum De Boog te houden openbare ledenvergadering van de Waddinxveense socialisten. Nog niet bekend is wie de nieuwe PvdA- voorzitter zou kunnen worden. Kandidaten kunnen worden aangemeld tot een kwartier voor de vergadering. Ook telefonische opgave is mogelijk (sekretariaat, tel. 16108). Verder zal de verkiezing plaatsvinden van een nieuw bestuurslid. Hiermee zal het huidige Pvd A-bestuur weer op voltallige sterkte gebracht worden. Kandidaat voor een bestuursfunktie is al gesteld Aad van Holsteyn, Potgieterstraat 13. ;ostem tb jsubsidie van het van LaVi Recreatieschap Reeuwijkse Plassen ■Maa I mmmmém» m mmmmmmv a» mm» Aanleg fietspad tussen Reeuwijk MMMMM* M» MMMM en Waddinxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 13