Feestweek jubilerend ”De Gouwe” Discussie over gemengd trainen, naar uitwedstrijden met paard en wagen Muziekschool Bouw van Serviceclub schonk ook grote loep met ingebouwde lamp opgehaald bezig met nieuwe seizoen clubgebouw Oranjewijk Rijksgeld voor het Gouwebos Brug naar Gouwebos W’VENERS ACHTER DE GOUWE MM Mensen Bloemen Fusie Rondrit ■I ELKE WERKDAG VAN 7.00 UUR TOT 19.00 UUR OP BELGIË- VLAAMS 2 Geldlening Kampioen Avifauna Volwassenen Kanaaldijk Uitwedstrijden WADDINXVEEN - De 60-jarige zwem- en poloclub De Gouwe is een springlevende vereniging met een rijk verle den. Sinds de oprichting op 7 juli 1927 is er dan ook heel veel gebeurd. ■V WOENSDAG 17 JUNI 1987 Zestig-jarig De Gouwe rijk verleden heeft ’n Rotary op pad met bewoners Souburgh Huize Souburgh gezien vanaf de Passage-flats. (Foto: Siaak Noteboom}. t de heren jeugd. Trudy Vermeulen zal de zwemselectie weer onder haar hoede nemen. Heren 1dat dit jaar wederom een stap je terug moest doen en degradeerde naar de 3e klasse KNZB, zullen ge traind en gecoached worden door de heer H. Boonstoppel. Weekblad voor 1 - Waddinxveen WADDINXVEEN/DEN HAAG - Voor de grondverwerking en in richting van het Gouwebos tussen Waddinxveen en Boskoop zullen grote bedragen nodig zijn. Dat staat in het Rijksmeerjaren- programma Openluchtrecreatie en Toerisme 1987-1991 van minister ir. G.J.M. Braks van Landbouw en Visserij en staatssecretaris drs. A.J. Eevenhuis van Economische Zaken. Dit programma wordt deze week m de Tweede Kamer behan deld. Het Gouwebos - in de Kamerstuk ken ’'Bospark te Waddinxveen” genoemd - is overigens één van de recreatievoorzieningen die worden vermeld in het programma-onder- deel voor 1987 en volgende jaren. Voor de projecten die in de komen de jaren voor uitvoering in aanmer king komen zijn voor de provinci ale besturen voorstellen gedaan. In het Zuidhollandse wordt doorgeg aan met de ontwikkelingen in het kader van de Randstadgroenstruc- tuur, waarin de provincie het mees te geld op dit terrein steekt. Rond half zes werd (nog steeds in stro mende regen) de terugreis naar Wad dinxveen aanvaard. In de hal van het bejaardentehuis werden de bewoners opgewacht door het verplegend person eel. Als herinnering aan deze middag kregen de Souburgh-bejaarden alle maal een bosje gerbera's aangeboden door de Rotary Club-Waddinxveen. Deze club hoopt in het najaar deze vorm van dienstverlening aan de ge meenschap (belangrijk onderdeel van zijn clubdoelstellingen) te herhalen. De Gouwe is ook een synoniem voor de zwembadontwikkeling in Waddinxveen. Begonnen werd in het zwembad aan de Kanaaldijk in de ringvaart (1927) en men verhuis de neer het openluchtzwembad in ”de Sniep” (1968) en het overdekte bad daar (1973). Daar tussendoor werd er getraind in Gouda en Bos koop. De garantie kan naar de mening van B. en W. worden verleend indien de speel tuinvereniging de lasten van deze lening binnen een sluitende exploitatie kan op vangen, rekening houdende met een jaarlijkse onderhoudslast ad f. 500, Met de begrotingen 1987 en 1988 toont zij aan dat een en ander realiseerbaar moet zijn. Chauffeurs en bewoners, volkomen on bekend voor elkaar, maakten kennis met elkaar en probeerden samen een route uit te stippelen om zoveel moge lijk plaatsen en plekken te bezoeken, waar de belangstelling van de bewoners naar uitging. Achteraf bleek dat de meest uiteenlo pende richtingen ingeslagen waren. Terwijl één auto naar Katwijk aan Zee en de duinen was geweest, bleek een tweede naar Schoonhoven, de Vlist, Oudewater en Montfoort gereden te zijn. huidige recreatiestijl. Alle Souburgh-bewoners waren ent housiast over hun ervaringen maar dat waren de leden van de Rotary-club zelf ook. Ook zij hadden deze middag veel plezier beleefd aan het initiatief van hun club. In het kader van de Community Service van de Rotary Club (dienstverlening aan de gemeenschap in de meest uitge breide zin het het woord) was door deze club het initiatief genomen om iets te ondernemen voor de bejaarden van Waddinxveen. De directie van Huize Souburgh was bijzonder blij met dit ini tiatief. Zo bleek er behoefte aan een grote loep met ingebouwde lamp voor de leeszaal; deze loep is inmiddels aan geschaft. Ook een abonnement op de bibliotheek voor boeken met grote letters voor de bejaarden zal worden gerealiseerd door de Rotary Club. De grootste wens van de directie was de mogelijkheid om bejaarden eens een middag mee uit te nemen in een auto en hen rond te rijden door Zuid-Holland naar plaatsen en plekken, die de bewo ners van Souburgh zelf zouden kunnen bepalen. En zo reden zaterdagmiddag tussen 1 en 2 uur twintig auto’s met 40 bewoners weg uit de Prins Bernhard- laan. WADDINXVEEN - Rond 40 bewoners van Huize Souburgh aan de Prins Bernhardlaan zijn zaterdagmiddag te gast geweest van de Rotary Club Waddinxveen. Twintig leden van de Rotary Club, de meeste vergezeld van hun echtgenoten, hadden ieder twee bewoners in hun auto meegeno men voor een rondrit door Zuid-Holland; de middag werd besloten met een gezellig samenzijn in Avifauna te Alphen aan den Rijn. Opmerkelijke gebeurtenissen waren de speciale gemeenteraadsvergadering over het ’’ongehoorde” samentrainen van dames en heren door De Gouwe, de ongeregeldheden veroorzakende zwemwedstrijden tussen ”de Brug” en ”het Dorp” en de uitwedstrijden die met paard en wagen, een gesloten vrachtwagen en met een boot werden bezocht. braderie met boerenjazzkapel. En in Benthuizen hing de blauwe wim pel uit bij de prachtig gerestaureerde korenmolen aan de Dorpstraat. Jam mer dat de bejaarden de molen zelf niet konden bezichtigen. De steile trappen waren een te grote belemmering. Maar het zien van bekende piekjes van vroe ger of de veranderingen in landschap en dorpen, vergeleken met soms vijftig of meer jaren geleden, waren voor de be woners van Souburgh soms emotionele belevenissen. In de loop van de middag begon het steeds vaker en steeds harder te regenen maar dat vermocht het plezier van deze WADDINXVEEN - De viering van het 60-jarig bestaan van de zwem- en poloclub De Gouwe omvat natuurlijk ook een receptie. Die receptie zal worden gehouden op zaterdag 27 juni van 17.00-19.00 uur in Het Trefpunt aan de Stationsstraat. Uitnodigingen daarvoor zijn verspreid door voorzit ter C. Kroon en secretaris J. Verweij. Van 20 t/m 25 juni zullen er diverse festiviteiten in het zwembad ”de Sniep” plaatsvinden. Zaterdag 20 juni is er het mix-waterpolotournooi voorleden, maandag 22 juni zijn er 50 meter zwemwedstrijden en dinsdag 23 juni is er een zwemmarathon. Woensdag 24 juni is er een familie-estafette en een waterpolowedstrijd voor de ouders van leden. Donderdag is er een grote zeskamp. Gedurende al de ze activiteiten zijn er voorrondes voor de finale van de play-backshow die tijdens de feestavond voor leden, op vrijdag 26 juni plaatsvindt. Deze feestavond zal gehouden worden in Het Trefpunt aan de Stations straat. Tijdens deze avond is er een Mister-Gouwe verkiezing, zijn er limbo- dansers en vinden er diverse optredens plaats. Zaterdag 27 juni zijn er ’s-ochtends in Het Trefpunt activiteiten voor de jeugd en ’s-middags van 16.00 uur tot 16.30 uur is er een bijzondere leden vergadering. Van 17.00-19.00 uur is er dus de receptie en direct daarna is er een reünie voor de leden en oud-leden van ”De Gouwe”. Voor de reünie heeft ”De Gouwe” getracht alle oud-leden een uitnodiging toe te sturen. Men is er echter (helaas) van overtuigd dat bepaalde personen vergeten zijn en bovendien kon men niet alle adressen achterhalen. Mocht u als oud-lid belangstelling hebben om de reünie bij te wonen, of mocht u iemand kennsn die de reünie ook wel bij zou willen wonen, neem dan even contact op met de voorzitter van de jubileumcommissie de heer E. Overdam, tel. 13021. team zelfs naar de hoofdklasse. In dat zelfde jaar doet een sponsor zijn intre de. De Gouwe krijgt drie jaar Roubos Transporten BV als sponsor en de naam wordt gewijzigd in Roubos de Gouwe. Het eerste jaar in de hoofdklasse eindig den de heren op een verdienstelijke ne gende plaats. De daaropvolgende jaren blijven verdere successen echter uit. Het kringbestuur van de Gouwe-Rijn- streek besloot zelfs het afgelopen jaar aan haar de Provincie-bokaal uit te rei ken. Een derde wagen maakte een zoekslag via Moerkapelie, Zevenhuizen. Rotte- meren, Zoetermeer, Benthuizen, ha- zerswoude-Dorp en Boskoop. De chauffeur van deze auto kreeg bij Moer- kapelle meermalen te horen dat dit dorp het ”knipmessen-dorp" werd genoemd. Op deze zaterdagmiddag was er een WADDINXVEEN/BOSKOOP - Een verzuim van jaren is aan de Boskoopse kant van het Gouwebos eindelijk verlo pen. De Brug van het Wilgenlaantje langs het Gouwebos was aan één kant al ge ruime tijd aan het verzakken. Destijds is verzuimd - of vergeten - voldoende palen te slaan ter fundering. De oever kon de brug op een gegeven moment niet meer houden. Enkele weken geleden werd een deel van de brug voor alle zekerheid maar weggehaald. Onlangs zijn de noodzake- lij ke palen geslagenzodat de brug weer een tijdje meekan. In dezelfde gemeenteraadsvergadering behandelt de raad het voorstel van B. en W. tot het garanderen van een geldbe legging voor de aankoop van een club gebouw aan de J.W. Frisoweg. Het bestuur van de speeltuinvereniging ’’Oranjewijk” is voornemens op korte termijn zijn huidige onderkomen aan de J.W. Frisoweg te vervangen. Hij ver zoekt de gemeente thans de betaling van rente en aflossing te garanderen van een voor deze vervanging noodzakelij ke financiering. De bouwkundige staat van het huidige gebouw, waaronder met name het vloergedeelte, is dermate slecht dat het gebouw ongeschikt is geworden om er de gebruikelijke speeltuin/buurtactivi- teiten in te houden. De vereniging wil daarom een nieuw clubgebouw plaatsen met een levens duur van plm. 25 jaar. De investerings kosten hiervan bedragen f. 44.280, Bij voorjaarsnota 1987 heeft de raad on langs ten behoeve van deze investering een steld ad f. 7.000,Indien het éénmali ge subsidie ad f. 7.000,op de totale in vesteringskosten ad f. 45.000,rond in mindering wordt gebracht resteert een bedrag ad f. 38.000,te financieren. De vereniging ontvangt een jaarlijks vast subsidiebedrag ad f. 2.772,Dit subsidiebedrag stelt haar in staat een 25- jarige annuïteitenlening aan te trekken ad f. 32.000,Het verschil ad f. 6.000,(f. 38.000,minus f. 32.000,wil de vereniging deels door zelfwerkzaamheid bij de binnen-afwer- king reduceren en deels financieren door externe fondsverwerving. Het 60-jarig bestaan van De Gouwe is ook het verhaal van mensen die zich soms jarenlang hebben ingezet voor het voortbestaan emhet reilen en zeilen van deze vereniging, die vorig jaar fuseerde met de zwemclub Boskoop. Bovendien zijn er de sportieve prestaties, want het waterpolozevental heeft tenslotte in de hoofdklasse van de KNZB (1979-1981) gespeeld. Los van alles is het jubilerende De Gou we ook een gezellige vereniging. Mede gezien het ledenaantal van ”De Gou we” (ruim 300) is het ontbreken van een clubhuis dan ook een groot gemis. Het bestuur van ”De Gouwe” is zich hiervan bewust en onderzoekt de moge lijkheden voor de bouw van een eigen clubhuis. Andere zorgen van het be stuur hebben betrekking op de toe komst van het zwembad. De recente verhogingen van de toegangsprijzen vormen bepaald geen stimulans voorde zwemsport en de plannen voor het ver kleinen van het buitenbad en de moge lijke verbouwingen brengen veel onze kerheid voor de toekomst met zich mee. De Gouwe tracht de zwemsport onder de gehele Waddinxveense en nu ook Boskoopse bevolking te stimuleren. Dit blijkt wel uit activiteiten die betrekking hadden op de opleiding voor zwemvaar- digheidsdiploma's, het verzorgen van het trimzwemmen en het organiseren van schoolzwemwedstrijden. In 1983 organiseerde De Gouwe spon- sorzwemmen en 173 deelnemers zwom men ruim 4.000,-bijeen voor de stich ting Gouwebloem die zich inzet voor de gehandicapte medemens. In het najaar van 1985 besluit de ge meente Boskoop het zwembad "de Bal lon': definitief te sluiten. De Zwemclub Boskoop komt zonder zwemaccommo- datie te zitten. De Gouwe helpt de Bos koopse Zwemclub uit de nood en de trainingen worden geïntegreerd. De samenwerking tussen beide vereni gingen verloopt bijna probleemloos en op 6 juni 1986, tijdens een buitengewo ne ledenvergadering besluiten beide verenigingen te fuseren en samen ver der te gaan onder de naam zwem- en po loclub De Gouwe. De naam De Gouwe blijft dus voortbestaan. Het resultaat van de fusie is op sportief gebied vooral zichtbaar bij de prestaties van de zwemmers. Voor het eerst in de geschiedenis heeft De Gouwe een afge vaardigde, in de persoon van Jan Wil lem v.d. Hoek, in de nationale zwem ploeg en diverse zwemmers en zwem sters vertegenwoordigen De Gouwe tij dens de Nederlandse Zwemkampioen- schappen. In haar leeftijdsklasse behoort Marion van Hooft zelfs tot de absolute top van Nederland. De successen van de zwem ploeg zijn vooral te danken aan de inzet en bekwaamheid waarmee Trudy Ver meulen de zwemploeg van De Gouwe begeleidt. In 1979 promoveerde het eerste heren- WADDINXVEEN - Talrijke Waddinx- veners hebben zich 60 jaar ingezet voor een goed draaiende zwem- en polovere- niging De Gouwe. Daar wist eerste voorzitter wijlen N. Bontenbal over mee te praten en dat weet de huidige voorzitter van De Gou we, C. Kroon. In het eerste bestuur hadden zitting de heren N. Bontenbal (voorzitter), J.A. van Eyk (penningmeester), W. van de Berg (secretaris), J. van Wessem, A. Riedemans en K. van Nielen. Van hem is thans nog alleen de heer J.A. van Eyk, woonachtig in Schoonhoven, in le ven. Na 24 jaar voorzitter te zijn ge weest (1947-1971) beëindigde de heer H. Jenné zijn werkzaamheden in het be stuur en werd benoemd tot ere-voorzit- ter van ”De Gouwe”. Tijdens een bijzondere ledenvergade ring werden de heren C. Rietveld en S. Versloot benoemd tot ere-lid. Na 16 jaar als secretaris en 11 jaar als voorzitter gefungeerd te hebben beëin digde in 1982 de heer A.P. de Graaff zijn werkzaamheden in het bestuur en werd hij tot ere-lid benoemd. De huidi ge voorzitter, de heer C. Kroon, nam zijn taak over. Toch bleven de successen van De Gou we het afgelopen jaar niet alleen be perkt tot het zwemmen. Onder leiding van trainer/coach A. van Hoorn, is da mes 1 op overtuigende wijze kampioen geworden. Ook de heren veteranen wis ten voor het tweede achtereenvolgende jaar kampioen te worden. De ploeg, die voornamelijk bestaat uit oud-spelers van het eerste herenteam, is nu al 43 achtereenvolgende wedstrijden ongeslagen. Het team bestaat uit L. Nieuwenhuyzen, E. Overdam, H. v.d. Bosch, K. van Tilburg, F. v.d. Bosch, W. den Boer, C. v.d. Linde, H. van Erk, H. v.d. Linde, M. van Bergen, P. de Graaff en H. den Boer. Verder zijn jongens A, meisjes C en meisjes pupillen kampioen geworden. Vooral bij de jeugd gaat het op water- pologebied erg goed. Wendy de Frank rijker. Mariëlle Kroon en Mirjam Over dam zijn in het kringteam van meisjes onder de 14 jaar kampioen van Neder land geworden en Wim Vermeulen, keeper van jongens A is geselecteerd voor de Nederlandse Jeugdselectie. Omdat De Gouwe het belangrijk vindt dat de jeugd goed begeleid wordt heeft men het komende seizoen goede en er varen trainers op de kant staan. A. van Hoorn blijft de trainingen en de begelei ding van de meisjes en de dames verzor gen en de heer Nieuwenhuyzen is aan getrokken om dit doen bij de jongens en middag niet bederven. Dat bleek uit de reacties van de bewoners toen ze elkaar weer terugzagen in Alphen aan den Rijn. Rond vier uur reden de Rotary-leden met hun Souburgh-gasten in de stro mende regen het Avifauna-park bin nen. In de grote zaal van het restaurant werd eerst een kopje koffie of thee ge nuttigd en daarna iets frisser of iets ster ker. En toen kwamen de verhalen los van de ervaringen van deze middag. De een was naar het huis van zijn ouders ge weest, de ander had onverwachts een bezoek gebracht aan zijn zoon en schoondochter. Een derde had huizen en gebouwen gezien, die hij zelf gemet seld had. Een vierde had voor het eerst de Reeuwijkse plassen gezien in hun Eerder maakte de Stichting Streekmu- ziekschool Waddinxveen bekend dat de tarieven voor onderwijs aan volwasse nen zijn verlaagd om deze categorie meer kansen te geven. Zo is het maxi- mumtarief van 330,- per kwartaal voor volwassenen verlaagd naar 175,- indien in groepjes van drie leerlingen wekelijks 50 minuten les wordt geno men. WADDINXVEEN - Het besluit dat er planologisch rekening mee wordt ge houden dat aan de J.W. Frisoweg door de speeltuinvereniging Oranjewijk een nieuw clubgebouw zal worden neerge zet zal door de volgende week woens dagavond vergaderende gemeenteraad opnieuw worden genomen omdat het oude al een jaar oud is en zal verlopen. Door de raad is op 28 mei 1986 een voorbereidingsbesluit genomen voor een perceel grond aan de Jan Willem Frisoweg naar aanleiding van een ver zoek van de speeltuinvereniging ’’Oran jewijk” voor het plaatsen van een nieuw clubgebouw aldaar. Een dergelijk besluit was noodzakelijk, omdat het geprojecteerde bouwplan in strijd was met het bestemmingsplan ’’Oranjewijk”, waarin de grond ter plaatse is bestemd voor ’’groenvoorzie ning”, waarop geen bebouwing is toege staan. B. en W. hebben inmiddels overleg ge pleegd met het bestuur van de speel tuinvereniging inzake de realisering van het nieuwe clubgebouw. De officiële bouwaanvraag wordt binnenkort tege moet gezien. In 1964 komt er in de gemeenteraad van Waddinxveen een discussie op gang over de bouw van een nieuw verwarmd zwembad. Op initiatief van burgemees ter C.A. v.d. Hooft werd in 1965 de stichting ’’Vrienden Van Het Zwem bad” in het leven geroepen die als taak had om een basisbedrag van 100.000,- bijeen te brengen. In 1968 werd een begin gemaakt met de bouw van het open bad aan de Sniep- weg. Het eerste graafwerk werd ver richt door de secretaris van de boven vermelde stichting, de heer A.P. de Graaff (op 8 oktobèr 1973) zorgde de commissaris van de Koningin in Zuid- Holland, mr. M. Vrolijk, voor de ope ning van het overdekte zwembad. De Gouwe-leden kunnen nu het gehele jaar in hun ’’eigen” zwembad zwemmen. De trainingen werden geïntensiveerd en de resultaten bleven niet uit. Kees Buurman werd tijdens de kringkampi- oenschappen 2e op de 100 meter school slag in een tijd van 1.18.3 sec. In 1976 werd dames 1 getraind en gecoached door de heer L. Nieuwenhuyzen kampi oen en promoveerde naar de 2e klasse KNZB. Op initiatief van De Gouwe werd in 1974 de Waddinxveense Reddingsbri gade opgericht. In 1977 vormde de pro motie van heren 1 naar de eerste klasse KNZB een prettige basis voor de vie ring van het 50-jarig bestaan, een uitste kend resultaat van trainer/coach A. Domburg. Bij de zwemmers, die eerst jaren door de heer L. Nieuwenhuyzen en later door de heer T. Sol getraind werden, gingen de prestaties met sprongen voor uit. Vooral Marc Faber onderscheidde zich door o.a. 6 jaar achtereen clubkam pioen van De Gouwe te worden. In 1985 kreeg de heer K. van Tilburg sr, die ruim een halve eeuw waterpolo bij De Gouwe had gespeeld, de nodige aandacht. Van deze unieke prestatie wordt zelfs melding gedaan in de lande lijke pers. De geschiedenis van De Gouwe begint eigenlijk bij het gereed komen van het zwembad aan de Kanaaldijk in de zo mer van 1927. Voor 30.000,- liet de gemeente een voor die tijd uiterst mo dern zwembad bouwen. Nog datzelfde jaar neemt De Gouwe met twee herenzeventallen aan de toen- éénmalige subsidie beschikbaar ge- rnalige waterpolocompetitie van de kring Gouda deel. In 1930 telde De Gouwe 60 leden en de contributie be droeg voor de heren 2,50 en voor de adspiranten 1,-. In 1927 werd ook de damespoloclub ’’Ontspanning Door Inspanning”(ODI) opgericht. Er was wel enige samenwer king tussen beide verenigingen, maar het was verboden om samen te trainen. Na 1937 gaan ODI en De Gouwe samen verder als WZC ”De Gouwe”. Protes ten tegen het ongehoorde samentrainen van dames en heren maken zelfs een speciale gemeenteraadsvergadering noodzakelijk. In de oorlogsjaren zorgden de wedstrij den van het eerste herenzevental voor de nodige ontspanning bij de Waddinx veense bevolking. De wedstrijd tegen de Forel werd door 650 belangstellen den bezocht. In 1945 ging De Gouwe ook ’s winters trainen. Iedere zaterdagavond gingen vele leden per autobus van de Gebr. Buitelaar de trainingen in het Spaar- dersbad in Gouda volgen. De organisa tor en stimulator hiervan was de heer C. Rietveld. In datzelfde jaar werd tijdens de bestuurvergadering het voorstel aan genomen om geen wedstrijden meer te organiseren tussen ”de Brug” en ”het Dorp” omdat er vaak ongeregeldheden plaatsvonden. Een jaar later promoveerde het eerste herenteam naar de tweede klasse KNZB waarin het de daaropvolgende 31 jaar zou blijven spelen. Het kampi- oenszevental bestond uit de heren A.C. v.d. Bosch, L. Verhoeff, H. v.d. Linde, H. de Wilde, P. Versloot,!. Broeren K. van Tilburg. Het bezoeken van de uitwedstrijden ging vaak per paard en wagen, in een ge sloten vrachtwagen of met een boot. Ook had men een ludieke oplossing voor het koude water in het Kanaal. Men huurde een stoomketel en ver warmde daarmee het water. WADDINXVEEN - De Stichting Streekmuziekschool Waddinxveen is weer begonnen met het inschrijven van nieuwe leerlingen voor het komende seizoen 1987-1988. Wie belangstelling heeft voor muziek maken en beter wil leren spelen kan te recht bij de muziekschool aan de Zuid- kade, die door directeur Krijn Koets veld wordt geleid. Eén van de kenmerken van de muziek school is,.dat er enorm veel keuzemoge lijkheden zijn: electronisch orgel, klas siek orgel, piano, saxofoon, viool, cello, dwarsfluit, blokfluit, gitaar, basgitaar, slagwerk, hobo, klarinet, trombone, trompet, hoorn en accordeon. Al deze vakken worden gegeven door gediplomeerde docenten op een rijkser- kend instituut. Naast de instrumentale vorming wordt aan iedere leerling gedu rende de opleiding mogelijkheid gebo den om in ensembles te spelen. Een leuke mogelijkheid om meer ple zier in muziek te krijgen. Deze ensem bles zijn voor instrumentale leerlingen heel goedkoop (max. 25,- per jaar). Kabelkrant

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 15