Zwemwater van 1 b Gouwe slecht en reparatie. Open tournooi van Waddinxveen-tennis Schade aan uw auto vereist deskundige ’t Weegje goed De finales zijn op zondag 12 juli Brons voor Gouwe-zwemmer reunie erg geslaagd Jeu de boulers Clubtitels taekwondo Den Edel Receptie De Gouwe Jeugdkampen Waddinxveen Bedrijfs- waterpolo van De Gouwe legden beslag op 6 medailles Bij HSVW nog enkele open cursusplaatsen TOOS met vakantie Zwemtips Springen bij Reigersburgh WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Favorieten Internationaal Recreatiewater OPRUIMING!! 20-60% KORTING IN TAPIJT-GORDIJNEN VITRAGE’S. Om te onthouden Zwemwatertelefoon b te UW PERSOONLIJKE FELICITATIE OP TELEVISIE? DIVERSE ANDERE ARTIKELEN 1O% KORTING HEEFT U EEN JARIGE, JUBILARIS, BRUIDSPAAR ETC. IN FAMILIE- OF KENNISSENKRING? VOOR SLECHTS ƒ10,- KUNTU HEN FELICITEREN VIA HUN EIGEN T.V. BEL VOOR INFORMATIE 01828-14788 Sfocwd GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade24 2741EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWALkenmerk voor vakwerk Tï PROJEKT EN p. WONING STOFFERING WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 JULI 1987 Op de foto het bestuur van de zestigjarige zwem- en poloclub De Gouwe. REUNIE arwa japijtservice 1 WADDINXVEEN - Ongeveer 150 mensen hebben zaterdagmiddag in Het Trefpunt de receptie van de 60- jarige zwem- en poloclub De Gou we bezocht. Er waren cadeautjes en bloemen van diverse kanten. Burgemeester C.M. van der Lin den en wethouder P.F.J. van Schie (CDA) kwamen namens het ge meentebestuur feliciteren met een polobal als geschenk. voorlopig gesloten. De leiding gaat van een welverdiende vakantie genieten. Men hoopt vanaf 17 augustus weer klaar te staan om ieders spieren weer los te maken. Spelers, die in de afgelopen landelijke competitie gespeeld hebben op het ni veau van eerste klas, overgangsklasse A en B, zullen tijdens de tweede week van het toernooi te bewonderen zijn. In de B 2-categorie staan bij de heren de namen op de lijst van Waddinxveenlid en trainer van de tennisvereniging Berg- vliet te Haastrecht Frank v.d. Berg, F. v.d. Plas, M. Groeneweg en J. Wassink. Bij de dames de gezusters V.d. Ouden rijn uit Alphen a/d Rijn en Karin en Ky- ria Bijsterveldt. Groensvoorde12 2742 DJ Waddinxveen Tel. 01828-16119 den deze voorzien van de meest recente gegevens. De folder Zwemwater in de provincie Zuid-Holland is verkrijgbaar bij ge meenten, waterschappen, VVV-kanto- ren, bibliotheken en bij het bureau Voorlichting en Inspraak van de provin cie Zuid-Holland, Koningskade 1, 2596 AA Den Haag (070-116622). Zwemmen in open water is altijd voor eigen risico. Ga niet zwemmen als het water er verdacht uitziet, in de buurt van lo zingen van afvalwater, bij plaatsen met veel (woon)bebouwing, in jachthavens of andere plaatsen waar veel schepen en woonboten liggen of varen, in vaargeulen en op scheepvaartroutes, bij een gemaal of sluis, op plaatsen waar ratten voorkomen, bij grote aantallen eenden of andere watervogels, op plaatsen waar botulisme heerst. Wees voorzichtig met zwemmen in zandwinplaatsen en ander diep wa ter; er kunnen plotseling koude stromingen voorkomen. Let op kinderen; laat ze nooit al leen zwemmen of spelen in het wa ter. Duik niet in ondiep of troebel wa ter. Pas op voor scherpe voorwerpen op de bodem of langs de oever. Wees voorzichtig met zwemmen in zee; de Noordzee kent gevaarlijke stromingen; zwem daarom nooit te ver uit de kust of bij strekdammen en golfbrekers. Informeer bij twijfel over de water kwaliteit bij de zwemwatertele- foon. Laat geen rommel achter in het wa ter of langs de oever. Terwijl het toernooi ook een internati onaal tintje heeft gekregen door deelna me van spelers uit België, Luxemburg, Algerije en Egypte. Voor de liefheb bers zal er dus zeer veel tennis plezier te beleven zijn. Op de foto het bestuur van de zestigjarige zwem- en poloclub De Gouwe. Eerste rij van links naar rechts Niek de Leeuw, Annelies Verbey, Cees Kroon (voorzitter), Hannie van der Hoek en Marjo Overdam. Op de ach terste rij van links naar rechts Henk Verbey, (tweede voorzitter), Kors van Tilburg, Steef de Frankrijker, Wil Smit (penningmeester) en Jan Verweij (secretaris). Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Op de banen van de tennisvereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan wordt op dit moment het jaarlijks open tournooi gespeeld. De wedstrijden daarvoor zijn zaterdag 27 juni van start gegaan. De finales worden gespeeld op zondag 12 juli. Als mogelijke kanshebbers worden voor de B-categorie bij de heren getipt Marco Scheele uit Barendrecht, E. Lems, E. Schol en G. Barnick. Uitstekend zwemwater, dat aan de strengste Europese richtlijnen voldoet, komt in Zuid-Holland steeds vaker voor. In Rijnland het Oosterduinse Meer, het Braassemermeer, de Zoeter- meerse Plas en de Reeuwijkse Hout. In Delfland en Schieland de Plas Oran jepolder, de Delftse Hout en de Zeven- huizer Plas en in het zuiden van de pro vincie de natuurbaden Helsdingen en Hoornaar, de Bernisse, het Oostvoom- se Meer en het Brielse Meer. De Noord zeekust ten zuiden van de Maasvlakte is ook uitstekend, evenals de Grevelingen en het Haringvliet - met uitzondering van de plaatsen waar lozingen plaatsvin den. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Het zwemwater in de Gouwe - waar overigens volgens de gemeentelijke Algemene Politie Verordening (APV) helemaal niet gezwommen mag worden - is slecht en in ’t Weegje - waar de vissers liever helemaal geen zwemmers zien - goed. Dat blijkt uit gegevens van de provincie Zuid-Holland. Ze staan in de pasverschenen folder ’’Zwemwater in de provincie Zuid-Holland”, die bij de bibliotheek en in het gemeentehuis gratis verkrijgbaar is. Op de aan de receptie voorafgaande feestelijke buitengewone ledenverga dering huldigde De Gouwe drie leden van verdienste. Uit handen van voorzit ter Cees Kroon kregen Nella Kroon- Rietveld, Kors van Tilburg en Henk van Erk de hierop betrekking hebbende on derscheiding uitgereikt als blijk van waardering. De Gouwe kende al zes leden van ver dienste: A.C. v.d. Bosch, C. Rietveld, L. Nieuwenhuyzen, B. den Oudsten, E. Overdam en mevrouw J. Nieuwenhuy zen. Er zijn zes ere-leden: H. Jenné (ere-voorzitter), C. Rietveld, S. Ver sloot, A.P. de Graaff, K. Dikstaal en G.J. v.d. Togt. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. WADDINXVEEN/DEN HAAG - Volgens het provinciaal bestuur van Zuid Holland is ook in water van betere kwaliteit zwemmen niet helemaal zonder risico’s. In veel gevallen is de helderheid niet opti maal. Een duik in het water kan daarom gevaarlijk zijn. Door scheepvaart op de grote rivie ren kan zwemmen, zeker buiten dc kribben, groot gevaar opleveren. Hetzelfde geldt voor veel vaarten en kanalen met pleziervaart. Daar naast komen in de Noordzee ge vaarlijke stromingen voor. Jaarlijks moeten tientallen mensen worden gered die te ver de zee zijn ingegaan. Zwemmers moeten steeds hun eigen veiligheid in het oog houden, wa.it in de meeste ge vallen ontbreekt toezicht op zwem plaatsen in dit open water. WADDINXVEEN - Evenals in voor gaande jaren heeft de jeugd van Wad- dinxveen-voetbal het seizoen afgesloten met jeugdkampen in West-Duitsland en in St. Michielsgestel. Dit jaar was er voor het eerst een kamp in West-Duitsland georganiseerd door de kampcommissie. Deze reis, die be stemd was voor de A-B-jeugd, werd erg enthousiast ontvangen en na afloop was iedereen ook erg tevreden. Tijdens de reis werden een aantal wedstrijden ge speeld tegen plaatselijke teams als TUS Hellenthal en Lendchensiebenrath die met goede resultaten werden afgeslo ten. Het A-team speelde respectievelijk 0-1 en 3-4 waarbij men bij de laatste wed strijd een 3-0 achterstand wist om te zet ten in een 4-3 winst. Het B-team wist eveneens van beide teams te winnen na melijk met 0-1 en 4-9. Verder is men tijdens deze reis nog bij de Bundesliga wedstrijd FC Köln-HSV geweest. Deze reis heeft in totaal 2 da gen geduurd, die dan ook volledig benut werden. De rest van de jeugdafdeling tot en met de F-pupillen hadden weer hun kamp opgéSlagen in een jeugdherberg te St. Michielsgestel dat zoals vanouds erg goed was. Ondanks de regenachtige dagen kan ook dit kamp geslaagd genoemd wor den wat te danken was aan een uitge breid s(ècht-weer-programma, maar tussen de regendruppels door was er buiten ook nog heel wat te beleven zoals bijv, eilandvoetbal in het plaatselijke zwembad, speurtocht en ook nog een aantal voetbalwedstrijden tegen plaat selijke teams. De overige teams komen na hun poule- wedstrijden uit in kruiswedstrijden en finales. Zij strijden om de wisselbeker beschikbaar gesteld door Van der Loo jongens- en mannenmode te Boskoop. Vrijdagavond 3 juli is de finale waarna om plm. 22.00 uur de prijsuitreiking zal plaatsvinden. Iedereen is iedere avond hartelijk welkom van 20.00 tot 22.00 uur om de wedstrijden te bekijken. De toegang is gratis. WADDINXVEEN - De jubilerende sportschool Den Edel aan de Noordka- de heeft de clubkampioenschappen te- akwondo gehouden. Hieraan namen deel leden van de sportschool uit Wad dinxveen, Gouda en Schoonhoven. De wedstrijden bestonden uit een meer- keuzesysteem. Men kon punten verdie nen in 3 onderdelen: poomseelopen, hand/beentechnieken en sparren. Geheel apart stonden de breektesten. Bij deze vorm van wedstrijdsysteem kwamen zowel de recreatie als de wed strijdsporters aan hun trekken. De prijswinnaars waren: in groep 1 juni oren en adspiranten lage banden: Adspiranten: 1. Robbie Severien, 2. Tony Tromp. Junioren: 1. Andy Vons, 2. Vincent Tham, 3. Dennis Vooys. Dames: 1. Chantal Heerma v. Voss, 2. Wanda de Keizer. WADDINXVEEN - TOOS-gymnas- In groep 2 senioren lage banden: 1. Ap- tiek houdt met ingang van maandag 6 pie Koenekoop, 2. Jeroen Harkema, 3. juli de deuren van de gymnastiekzalen Jurgen Vos. In groep 3 senioren hoge banden: 1. Jan M. v.d. Linden, 2. Guido ter Beek, 3. Erik Haxe. Bij de breektesten: 1. Jan M. v.d. Lin den, 2 Jum Koster, 3. Lars Vrijhof. De resultaten van het zwemwateron- derzoek uit 1986 laten zien dat de kwali teit van het zwemwater in de provincie Zuid-Holland vorig jaar is verbeterd ten opzichte van voorgaande jaren. De kwaliteit van de Valkenburgse Plas is goed (was slecht), terwijl de kwaliteit op andere lokaties, zoals de Nieuw- koopse Plassen en de Binnenbedijkte Maas, uitstekend is (was goed). Daar staat tegenover dat de zwemwa- terkwaliteit van ’t Joppe (Kagerplassen) en de Zuideinderplas (Nieuwkoopse- plassen) van uitstekend naar goed is gegaan. Waterschappen en Rijkswaterstaat on derzoeken in de zomermaanden de bac teriologische kwaliteit van het Zuidhol- landse recreatiewater (75 plassen, vaar ten en rivieren). De provincie Zuid- Holland verzamelt deze gegevens en maakt op basis hiervan een indeling naar uitstekend, goed en slecht zwem water. De receptie in Het Trefpunt veranderde al gauw in een reünie van de zwem- en poloclub De Gouwe die een rijke histo rie heeft, zo viel ook te constateren op de mini-expositie met fotomateriaal, kranteknipsels en andere spullen uit het verleden. Op die plek werden natuur lijk allerlei herinneringen opgehaald. Ook werden er blikken in de toekomst geworpen. In financieel opzicht zijn die niet rooskleurig want het bestuur van de zwem- en poloclub rekent er op dat de lasten van zwembadhuur weer zullen gaan toenemen van 60.000 naar 100.000 Tijdens deze eerste week wordt het D 1 onderdeel, alsmede het veteranen toer nooi afgewerkt. De toernooicommissie heeft gemeend bij het eerstgenoemde onderdeel geen leeftijdsbeperkingen in te bouwen, zodat aan dit toernooi van zeer jong tot zeer oud kan deelnemen. Als alternatief voor de wat gevorderde leeftijd zal dit jaar voor de tweede maal het veteranen toernooi op de lijst staan. Dames van 40 jaar en ouder en heren van 45 jaar en ouder mochten voor dit onderdeel inschrijven. De toernooi commissie ziet dit onderdeel, nu steeds meer mensen met VUT te maken krij gen, als een onderdeel voor de toe komst, welke categorie door de Ko ninklijke Lawn Tennis Bond zeer wordt geanimeerd. Helaas echter is de inschrijving voor dit onderdeelnummer nog aan de magere kant gebleven. Zij wijten dit aan nog onbekend zijn van deze tennis moge lijkheid. Alle begin is echter moeilijk en de commissie blijft erop hopen, dat ook deze leeftijds categorie te zijner tijd zal ’’doorbreken”. In de zomer van vorig jaar hebben ruim 800 mensen de zwemwatertelefoon ge beld. Gezien deze grote belangstelling zal de provincie Zuid-Holland ook dit jaar het informatienummer weer open stellen. 1 De meest actuele gegevens over de kwa liteit van het recreatiewater zijn weer beschikbaar bij de provinciale zwemwa tertelefoon (070-117550). Daarnaast staan op een aantal belangrijke zwem plaatsen borden waarop de kwaliteit van het water en de temperatuur staan aangegeven Iedere twee weken wor- Bij de dames Corine Vrijenhoek uit Rotterdam, A. Smalt, J. Kiewitt en ons jeugdige tennistalent uit eigen regio en vereniging Marie José Rutten. Het meeste recreatiewater in Zuid-Hol land is van goede kwaliteit en voldoet aan de landelijke normen. De grote ri vieren zijn ingeschikt om in te zwem men. Dit geldt overigens ook voor een groot aantal vaarten en kanalen: Gou we, Oude Rijn, Korte Vlietkanaal, Oegstgeester Kanaal en Katwijkse Ka naal. Het water van de Linge was in 1986 nog erg slecht, maar de nieuwe zuiveringsin stallatie in Leerdam zal tot verbetering van de waterkwaliteit leiden. De organisatie van een dergelijk groot toernooi is zonder sponsoring niet meer te realiseren. De firma’s Noorlander Bouw uit Leiderdorp en Van Munster Sanitair uit Gouda hebben aan het suc ces van het toernooi hun steentje bijge dragen. WADDINXVEEN - Zondag is bij manege Reigersburgh aan de Piasweg de tweede clubwedstrijd springen verre den. Dit werd buiten gehouden en ge lukkig was het de gehele tijd droog. De uitslagen waren als volgt: Klasse B: 1. Pauline van Rhijn met 0 strafpunten en 69 ptn voor de stijl, 2. Daniëlle Smit met 3 strafpunten en 68 ptn voor de stijl, 3. Manuela Bikbergen met 3 strafpunten en 67 ptn voor de stijl, 4. Mira van de Linde met 3 strafpunten en 66 ptn voor de stijl, 5. Marjolijn Bon te met 4 strafpunten en 67 ptn voor de - stijl Klasse L: 1Leonie van Rhijn met Rakker, 2. Ka rin de Graaff met Mr. Azor. Klasse M: 1. Mischa van de Kraats met Tristar, 2. Sandra van der Voort met Return. Klasse Z: Yvette Ribbens met Isolda. In de C-categorie worden als mogelijke winnaars getipt bij de heren Mark Lui ten, R. Veldhuis, Robbert v.d. Draai en Willem Frederiks. Bij de dames Aleid Vink, N. Vermeulen, S. Hartkoorn en M. Kouts taal. WADDINXVEEN - Het door de zwem- en poloclub De Gouwe georga niseerde bedrijfswaterpolotournooi in het Waddinxveense zwembad ”de Sniep” is inmiddels in volle gang. Er wordt gespeeld door in totaal dertien teams in drie poules met recreanten en één met team waar overwegend actieve waterpoloërs in spelen. In de professionele poule spelen vijf te ams een dubbele competitie om de wis selbeker beschikbaar gestéld door Zijderhand Transport in Moerkapelle. Het jubilerende De Gouwe had in Het Trefpunt een expositie ingericht, waar aan de hand van foto’s, kranteknipsels, vaantjes, prijzen en bekers een beeld werd gegeven van de rijke geschiedenis van de Waddinxveense zwem en poloclub. (Foto: Sjaak Noteboom). gulden per jaar. Ook zullen de wensen om in het complex aan de Sniepweg eens te kunnen beschikken over een ei gen onderkomen vooralsnog niet geho noreerd kunnen worden. De Gouwe heeft het 60-jarig bestaan niet alleen met een receptie en een bij zondere ledenvergadering gevierd, maar ook met een feestavond en allerlei zwemwedstrijden vorige week en een dagelijks bedrijfspolotournooi deze week. WADDINXVEEN - De Hondensport vereniging Waddinxveen (HSVW) heeft met de zaterdag op het terrein aan de Middelburgseweg gehouden trai- ningsdag het seizoen 1986-1987 afgeslo ten. Volgende maand wordt er weer begonnen met een gehoorzaamheids- cursus voor honden, waarvoor nog en kele plaatsen open zijn. Bij de hondensportvereniging is in het afgelopen seizoen weer een aantal acti viteiten de revue gepasseerd. Onder an dere zijn er drie gedrags- en gehoor- zaamheidscursussen gegeven en hebben er diverse trainingen voor gevorderde honden plaatsgevonden met daaraan natuurlijk verbonden het examen- doen. Ook kan de HSVW met trots stellen, dat zij, zeker met succes voor deelne mers en organisatie, op 30 mei de orga nisator is geweest van de eerste Neder landse mini-hondenbiathlon (een zware veldloop met hindernissen). De HSVW, welke al een kleine 5 jaar in Waddinxveen actief is, opent op zater dag 1 augustus voor leden en cursisten opnieuw haar terreinen aan de Middel burgseweg te Waddinxveen. Op die dag starten weer een aantal zogenaamde ge drag- en gehoorzaamheidscursussen o.l.v. ervaren instructeurs. Voor deel name aan deze cursussen zijn nog enke le plaatsen vrij. Mochten er mensen zijn die gedurende 15 lessen hun hond de grondbeginselen van gehoorzaamheid bij willen brengen c.qde hond een wat socialer gedrag aan willen leren, dan kunnen deze mensen zich opgeven bij de volgende telefoon nummers: 01827-5190 en 01828-17073. Natuurlijk kunt u ook bellen voor infor matie. Mochten er mensen zijn die met hun hond al reeds in bezit zijn van het gedrags- en gehoorzaamheidsdiploma, afgegeven door de Raad van Beheer, dan wil de HSVW deze mensen er op at tent maken, dat voor deze categorie hondenbezitters er trainingen voor de gevorderden-proeven c.q. hindemis- werk/demonstratietraining en prakti sche training gegeven worden. Over favorieten is nog weinig te voor spellen, omdat elk jaar weer zeer jong tennis talent aan het firmament ver schijnt. Als mogelijke kanshebbers werden door de toernooi leiding bij de heren de namen S. de Ruiter, S. van Overbeek, M. Derks en E. van Jeveren getipt. Bij dfe dames vallen de namen E. Simon en J. Koöl. De eerste tennisweek zak komende za terdag om 14.00 uur worden besloten met een stukje tennisgenot op A-ni- veau. Streekgenoot Wim Groeneveld zal dan een demonstratiepartij spelen tegen de oud-Nederlandse kampioen Ton Sie. Zondag daaropvolgend wor den de finale partijen van alle categorie ën gespeeld. Tijdens de tweede week van juli zal een kwalitatief zeer sterk B- en C-toernooi worden gespeeld. Als tennisvereniging prijst Waddinxveen-tennis zich zeer ge lukkig, als enige in de Goudse regio een dergelijk sterk B-toernooi te kunnen en mogen organiseren. Deelnemers uit de tennis-districten Rotterdam, Den Haag, Leiden, Utrecht en zelfs Noord- Holland en Overijsel zullen van de par tij zijn. WADDINXVEEN - De leden van de anderhalf jaar oude jeu de boules-ver eniging Waddinxveen hebben voor gro te verrassingen gezorgd door goede re sultaten te boeken tijdens de landelijke jeu de boules-competitie waaraan voor het eerst werd meegedaan. Er werden 6 medailles meegenomen naar Waddinxveen. Na vier competitie- dagen in, respectievelijk Schiedam, Dordrecht, Breda en Gouda, waar 5 ge mengde triplettes tegen diverse dis- trictsploegen uitkwamen, waren de uit slagen als volgt: De triplettes Waddinxveen 1 en 2 eindigden in de 3e klasse en de triplettes Waddinxveen 3, 4 en 5 eindigden in de 4e klasse. In Gouda speelde Waddinx veen 1 nog ’n promotiewedstrijd voor de 2e klasse, hetgeen helaas niet lukte. WADDINXVEEN - Op de zaterdag en zondag gehouden Nederlandse kampi oenschappen zwemmen in Amersfoort heeft de Gouwe-zwemmer Jan Willem v.d. Hoek van de Boskoops/Waddinx- veense zwemclub beslag weten te leg gen op de bronzen medaille op de 200 m vrijeslag. Jan Willem werd hierop derde in een tijd van 2.05.29, wat tevens goed was voor een nieuw clubrecord en persoon lijk record met -1.7 sec. Verder kwam hij op de 100 m vrijeslag tot een tijd van 0.58.61 en op de 200 m rugslag 2.26.4, een nieuw clubrecord. Voor De Gouwe zijn deze NK-wedstrij- den toch al zeer uniek, in de eerste ron de, die het afgelopen weekeinde ge zwommen werd, kwamen er vijf zwem mers en een zwemster voor tien pro- gramma-onderdelen aan de start. Dat zij hiervoor in de afgelopen weken hard getraind hadden, onder de leiding van Trudy Vermeulen, bleek uit het feit dat allen in de eindstand op een hogere plaats zijn uitgekomen dan dat zij in de kwalificatie waren geplaatst en het aan tal dubben persoonlijke records dat. werd verbeterd. Voor De Gouwe zwommen Mark v.d. Zijden de 100 en 200 m vrijeslag in 1.01.33 en 2.10.80, een PR-2.2. Edgar ter Braake zwom de 200 m schoolslag in 2.48.27 een PR-0.2 en Dieter Hoofman kwam op dit nummer tot een tijd van 2.49.46. De jongste Gouwe-zwemmer in dit tournooi, Robin Koele, verbeterde op de 100 m vlinderslag zijn persoonlijk re cord met maar liefst 5.0 sec. Zijn tijd was 1.28.26. Het enigste meisje dat voor De Gouwe uitkwam was Marion v. Hooft. Zij kwam deze keer twee maal aan de start op de 400 en 800 m vrij eslag. Op de 400 m zwom zij 5.06.57, een nieuw clubrecord en PR-6.0 sec. Op de 800 m kwam zij aan in 10.39.79. Het ko mende weekeinde wordt de laatste ron de van de Nederlandse kampioenschap pen in Amersfoort gezwommen en ook dan zullen De Gouwe-zwemmers weer aan de start verschijnen met een aantal potentiële prijswinnaars. Op vrijdagavond worden o.a. de 1500 m gezwommen. Hierop komen Jan Wil lem v.d. Hoek en Mark v.d. Zijden uit. Beide zwemmers zwemmen op zaterdag en zondag ook nog de 100 m rugslag, 100 m schoolslag, 200 m wisselslag en de 400 m vrijeslag. Ook de ’schoolslagspe- cialisten’ Edgar ter Braake en Dieter Hoofman zullen op zaterdag deelne men. En op de 100 m rugslag start René Jonckheere. Eveneens zwemt Maron v. Hooft de 100 m rugslag en de 100 m vrij eslag. Volgende week zullen we ook van deze ronde uitgebreid verslag doen. I' 1 j Weekblad voor -■■■■- Waddinxveen

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 21