Fancy-fair: 5.500 3 Kom naar Verbakel Mode en oordeel zelf over Uw voordeel!!’ Verbakel mode Voorlichtings bijeenkomst van Rabobank ■{S-.'iZKSisï 400 -1 Voordeelcheque van MXX-1 Voordeelcheque van 100. Old Timer, plattegrond, hoog promotiebudget “WJP DE NIEUWE KOLLEKTIE® DAMES-, HEREN- EN KINDERMODE Koffiebar G. Th. B. Mulleman signaleert individualisering met zanggroep Stichting Meubelstad Waddinxveen gaat door 9 Danspaar Van der Lubbe druk bezig Braderie Groensvoorde 26 september HriZSevanf Discussie In 1984 Woonarcade F Plattegrond 1g* s 10.- Vakmanschap Optimisme Nu voordeelcheques sparen betekent straks tientallen guldens besparen! Penmabge koTtanteaankooF Xo l Voordeelcheque van 1 Voordeelcheque van r WADDINXVEEN - ’’Consumenten willen steeds meer zelf hun interieur samenstellen om aan hun inrichting een eigen gezicht te geven”. Boven 500.- ontvangt u voor elke 100 gulden aankoop zelfs 20% in Voordeelcheques. Alle Voordeelcheuqes kunt u tot 31 oktober 1987 bij één van uw eerstvolgende bezoeken bij zowel Dames:, Heren- en Kinder- mode als bij La Lingerie besteden... dus volop tijd om er maximaal van te profiteren!!! KABELKRANT WADDINXVEEN ELKE WERKDAG VAN 7.00 UUR TOT 19.00 UUR OP BELGIË-VLAAMS 2 ’Md Zuidkade 6, Waddinxveen, telefoon 01828-14000*. Iedere donderdag koopavond. ■■hL-'V v 20.-1 SS A~' j® Wat moet u doen? Om u kennis te laten maken met onze nieuwe winterkollektie '87 krijgt u op deze twee weken lang bij elke aankoop van 100.- een Voordeelcheque. En u zult merken dat met die Voordeelcheques de kortingen bijzonder snel kunnen oplopen..! Rekent u maar even mee: - WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 9 SEPTEMBER 1987 Consument zoekt zelf z’n meubels het consumentenge- De door de Stichting Meubelstad Waddinxveen voor de promotie-dctiviteiten aangeschafte old-timer. (Foto: Prof. dr. A. van Doorn. Het echtpaar Guus en Renée van der Lubbe. T Stichting Meubelstad Waddinxveen). Dat is de trend van tegenwoordig vol gens voorzitter G.Th.B. Mulleman van de Stichting Meubelstad Waddinxveen. Hij spreekt in dit verband van een toe nemende individualisering, waarop de Waddinxveense meubelbranche hele maal is ingespeeld. ”Het ziet er naar uit dat de ontwikkeling van meubelboulevards, meubelpleinen en meubelsteden zich in hoog tempo zal WADDINXVEEN - De rooms-katho- lieke Mgr. Bekkersschool aan de Peter Zuidlaan heeft zaterdag een geslaagde fancy-fair gehouden. De opbrengst daarvan bedraagt netto ƒ5.500,-. Dit geld zal worden gebruikt voor aanschaf van audio-visuele middelen ten behoe ve van de basisschool. Voorts is er een plattegrond gemaakt, die de bezoekers snel de weg moeten wijzen naar een tiental meubelbedrij ven van Van Berkesteijn Meubeltoon- zalen BV, Slaapkamercentrum, Meu belfabriek Mulleman BV/M.S. Meube len, Gebr. Bakker Zn Hoogenboe- zem Meubelen en Tapijten, De Eiken Meubelmakers Van Wijk BV, Appel Meubelen en Hogenelst BV. De tien vormen de helft van het aantal deelnemers dat de Stichting Meubelstad Waddinxveen kent. De anderen horen ook duidelijk thuis in het meubelland- schap van dit Gouwedorp, maar hebben veel minder rechtstreekse contacten met het publiek, zodat is afgezien van het noemen van hun namen op de nieu we plattegrond. In de afgelopen periode slaagden de le den van Meubelstad Waddinxveen erin in gezamenlijke advertenties aan de weg te timmeren, kwamen er drukbe zochte Paas-, Pinkster- en Kerstmeu- 5 5- 3 •^■■5 WADDINXVEEN - Komende vrijdag avond 11 september om kwart voor acht is er weer een avond van de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nes se. Daar treedt om half negen de groep ’’What’s in a name” op. Namen, aldus een toelichting van de koffiebar, heb ben tegenwoordig niet zoveel betekenis meer, maar deze groep zingt over een Naam met heel veel betekenis. voortzetten”, aldus de heer Mulleman. ”Er liggen plannen voor de vestiging van een groot aantal meubelconcentra- ties in het land en het staat vast dat het aandeel van de meubelbestedingen van de consument bij de concentraties groeiende is. De consument zegt volm ondig ”ja” tegen deze ontwikkeling, hetgeen blijkt uit de hoge omzetten die in de centra gescoord worden. Het ap- Inleider is prof. dr. A. van Doorn, die tot vorig jaar verbonden was aan de Ju ridische Faculteit van de Vrije Universi- teit in Amsterdam. De in 1986 ver vroegd uitgetreden hoogleraar maakt thans nog deel uit van de werkgroep ’’Minimumloon” van de Sociaal-Econ- omische Raad. Prof. dr. Van Doorn schreef een groot aantal artikelen, pu bliceerde boeken en was columnist. De fancy-fair was georganiseerd door een enthousiaste groep ouders. De aan te schaffen apparatuur wordt gebruikt ter ondersteuning van de lessen. WADDINXVEEN - Met een Old-Timer, een plattegrond en een promo- tie-budget voor dit jaar van zeker een half miljoen gulden ontplooit de Stichting Meubelstad Waddinxveen nieuwe activiteiten die moeten on derstrepen dat dit Gouwedorp hèt meubelhart van Midden-Holland is. belshows, verschenen er plattegronds- borden langs de invalswegen van Wad dinxveen en werd de onderlinge band aangehaald, waardoor concurrenten collega’s werden. Meubelstad Waddinxveen is voorstan der van de bouw van een woonarcade in het bedrijvenpark Coenecoop, waar voor ruim twee jaar geleden door Re- horst Bouw BV, Stuurman Partners BV en De Pater Makelaardij BV de plan nen werden ontvouwd: De helft van de beschikbare ruimte in de woonarcade zou door de plaatselijke meubelbranche in gebruik worden genomen, maar het wachten is nog op de komst van een ’’trekker”. Volgens stichtingsvoorzitter G.Th.H. Mulleman heeft zo’n Waddinxveens meubelverzamelpunt duidelijk de be hoefte aan een grote meubelzaak, waar op het publiek af komt. Gezamenlijk kan dan beter worden geprofiteerd van de nieuwe stroom kijkers en kopers. Zoals bekend worden er pogingen on dernomen om het Zweedse woonwa- renhuis Ikea voor Waddinxveen te in- tersseren. De opening van de gratis toegankelijke voorlichtingsavond van de Rabobank Waddinxveen is in handen van directeur G. Visscher. Na de pauze, waarin gele genheid tot het indienen van vragen, is er een discussiemogelijkheid met prof. De Mgr. Bekkersschool werd verrast door de mededeling dat een kleurente levisie was geschonken door Klaverblad Verzekering in Zoetermeer. De loterij leverde een aantal nummers op die nog recht geven op ƒ50,- (111) en ƒ25,- (131). Troostprijzen zijn er gevallen op de nummers 1221, 1643, 425, 1071 en 1296. WADDINXVEEN - Het winkel centrum Groensvoorde is druk be zig met de voorbereiding van een braderie met diverse evenementen op zaterdag 26 september. Het belooft een gezellige dag te worden, zeker ook voor de kinde ren. Voor hen is er op de parkeer plaats voor de winkel een reuze groot luchtkussen waarop ze zich naar hartelust kunnen uitleven. Door de wijk Groenswaard is er voor hen een rit mogelijk met een ponytram. Ook zal er een schmink- team aanwezig zijn om zich bij voorbeeld te laten schminken als clown. Al deze attracties zijn gratis. Ver der is er voor het publiek een rad van avontuur en een standwerkers- how. Uiteraard wordt er ook door de winkeliers het nodige aangebo den met veel voordeel. dr. van Doorn. Als discussieleider treedt op de heer Visscher. De Rabobank Waddinxveen verzoekt iedereen die belangstelling heeft voor de op woensdagavond 16 september te houden voorlichtingsbijeenkomst zich daarvoor op te geven via het telefoon nummer van het hoofdkantoor aan de Kerkweg-Oost, tel. 14566 (toestel 21). Diverse leden en relaties van de bank zijn rechtstreeks voor de bijeenkomst uitgenodigd. Ook een rommelmarkt maakte deel uit van de succesvolle fancy-fair van de rooms-katholieke Mgr. Bekkersschool aan de Peter Zuidlaan. (Foto: Sjaak Noteboom). De Stichting Meubelstad Waddinxveen werd op 10 januari 1984 opgericht. De doelstelling ervan is het bevorderen van de bekendheid en de aantrekkelijkheid van Waddinxveen als centrum van meu belindustrie en -handel en het bevorde ren van de samenwerking tussen de in en nabij Waddinxveen gevestigde be drijven, welke werkzaam zijn in de meubelbranche. Dit samenwerkingsorgaan ontstond op initiatief van burgemeester C.M. van der Linden en PvdA-wethouder drs. M. Kraaijestein. De stichting kreeg in het eerste jaar ƒ10.000,- subsidie en in het tweede jaar ƒ5.000,-. Van gemeente weg wordt al drie jaar ambtenaar C.A.P.M. Loose beschikbaar gesteld voor secretariaatswerkzaamheden. branche weer in de lift, heeft het pu bliek weer meer oog voor kwaliteit en kan de concurrentie uit het verre bui tenland het hoofd worden geboden. De aangeschafte Old-Timer wordt door de Stichting Meubelstad Waddinxveen overal in de streek ingeschakeld op eve nementen waar veel mensen komen. Het wordt het visitekaartje van de geza menlijke meubelbranche in deze ge meente met tegen de 30.000 vierkante meter toonzalen. peleert ook aan drag”. "Het is vanzelfsprekend dat de koper, om zijn keuze te bepalen, het eerst gaat kij ken op plaatsen waar geconcentreerd veel meubelen te zien zij nDaar mag hij een breed assortiment verwachten. Wij in Waddinxveen zijn in staat met onze duizenden vierkante meters showroom en ons gedifferencieerd aanbod, de con sument een volledig beeld van Meubel- land te geven. De kans dat hij in één keer vindt wat hij zoekt is bij ons zeer groot”, meent de heer Mulleman. Meubelstad Waddinxveen prijst zich gelukkig met deze ontwikkeling omdat zij ”de consument van heden” op excel lente wijze van dienst kan zijn door de goede bereikbaarheid, probleemloos parkeren, het kolossale assortiment door het aanwezige vakmanschap, waardoor het publiek op de juiste wijze wordt voorgelicht èn door de vele mo gelijkheden om aan bijzondere verlan gens van de consument te voldoen. "Het is jammer dat velen onze moge lijkheden en gemakken nog niet ken nen daarom hebben wij als stichting ge meend hieraan te moeten werken en meer met onze kwaliteiten naar buiten te treden. Ter realisatie hiervan hebben wij een plattegrondfolder laten ontwer pen, die wij in grote oplagen hebben la ten drukken, om het de consument ge makkelijk te maken onze meubelsho- wrooms te bezoeken”. ’’Wij gaan ze niet huis aan huis bezor gen maar gaan ze op opvallende ludieke wijze uitdelen aan het publiek. Op vele evenementen in de regio zal Meubel stad Waddinxveen aanwezig zijn met zijn daartoe aangeschafte ’’Old Timer” om de consument plattegronden, stic kers en petten mee te geven”. ”Wij menen met deze aanschaf een nog grotere bekendheid te krijgen in de re gio Midden-Holland en daar buiten. In het centrum van het land met een bevol- kings-agglomeratie van ruim 4 miljoen inwoners moet Waddinxveen hèt Meu- belcentrum bij uitstek worden voor zo wel de consument als de aanbieder” zegt de heer Mulleman tot slot. 'Uy WADDINXVEEN - De Rabo bank ’’Waddinxveen” houdt vol gende week woensdagavond 16 september om acht uur in het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bij- nenpad een voorlichtingsbijeen komst over het onderwerp ’’Econ omische vooruitzichten”. Op deze avond zal worden ingegaan op de een dag eerder verschenen Miljoe nennota - de rijksbegroting voor 1988 - van het kabinet Lubbers/Nij- pels. Dat bleek op de maandagmiddag in res taurant ’t Baarsje aan de Zwarteweg ge houden persconferentie van de Stich ting Meubelstad Waddinxveen, waar de plannen door de bestuursleden G.h.B. Mullemen (voorzitter), C.A.P.M. Loo se (secretaris), drs. J.C. Brink (Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland), G. van Wijk (voor zitter reclamecommissie) en A.J. Böink (penningmeester) werden ontvouwd. De toenemende stroom van kijkers en kopers, de grote samenwerking tussen de meubelfabrikanten en meubeltoon- zalen in Waddinxveen en de recente opening van de Coenecoopbrug over de Gouwe, waardoor met name Waddinx- veen-Zuid beter bereikbaar is gewor den, zorgen voor veel optimisme binnen Meubelstad Waddinxveen. Bovendien zit de landelijke meubel- WADDINXVEEN - Eén van de dans scholen die in Waddinxveen aan een nieuw seizoen is begonnen is dansschool Van der Lubbe, de grootsche hobby van de aan de Wilgenhorst wonende Guus (32) en Renée van der Lubbe (28) Overdag is hij onderwijzer aan de Mgr. Bekkersschool en zij kapster, maar op maandag-, woensdag- en vrijdagavond geven ze in Het Trefpunt hun befaamde danslesen. Snel, goed en met plezier dansen leert het enthousiaste Waddinxveense tweet al aan kinderen (gevorderd), kinderen/ jongeren (beginners), ouderen (begin ners en gevorderden) en paren. Ze ge ven voorts privéles en bieden wedstrijd- programma’s. VERBAKEL STROOIT MET NAJAARS- KORTINGEN..! Oft STIPAHLW

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 13