Be Fair, WSE en Waddinxveen 7 zondag verliezen volop De Gouwe op de weg terug 4i Voetbalclubs te vinden in de middenmoot of lager Zandvoort Kraam Shalom Sponsor WSE D-l Veteranen A-l Be Fair op kop Grootste winst voor Flyers De Gouwe- Theo Thijssenschool wint korfbaltournooi een barbecue WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Matige start van Kwiek veteranen succesvol Afsluiting zomervissen Titelstrijd Antilope besloten met zaalvoetbal- tournooi Van der Wouden (WSV) ongeslagen Tij stermannen winnen in FLORIDA VERLIEST TOOS-GYM VOOR 50- PLUSSERS Sponsor Kalkhoven 3 IB WSE Dames Waddinxveen-za. Vergadering Jeugd-competitie Waddinxveen-zo. Sponsorloop WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 30 SEPTEMBER 1987 De gesponsorde WSE D-l pupillen van WSE-voetbal. 1 vieren. Dat wordt een jaar met veel acti- ten zien dat korfbal leeft met name in WADDINXVEEN - In dit nieuwe sei zoen worden de WSE D 1-pupillen ge sponsord door Verzijl Sport en horeca bedrijf café Sport/sporthal De Sniep van eigenaar Dick Roos. De WSE-pupillen speelden in het gloednieuwe tenue tegenstander kin schoten naar een 6-1 nederlaag en nes telde zich hiermee bovenin de ranglijst. Op de foto staan naast de WSE-pupillen ook sponsor Dick Roos en zijn vrouw. Niet op deze foto, maar wel aanwezig bij de wedstrijd, waren vele ouders. Zondagmiddag werd in het zwembad de Sniep te Waddinxveen de eerste serie wedstrijden voor de jeugdcompetitie gezwommen. De Gouwe, zo bleek na afloop, is deze eerste ronde zeer goed begonnenNa een zeer spannende strijd kwamen de Gouwe-zwemmers als win naars uit de bus. Met maar liefst 29 me- dailleplaatsen, waaronder een aantal estafette-overwinningen. Al binnen 15 seconden miste Jaco van Tol een doelrijpe kans. Maar Jan Ver- weij opende de score voor De Gouwe. Omdat de uitblinkende DOK-speler Tom Eering niet door twee Gouwespe- lers van de bal was af te krijgen kwam de gelijkmaker tot stand. Jaco van Tol los te vervolgens een afstandsschot waar keeper Paul van Haaren geen kijk op WADDINXVEEN - Het gaat goed met het A 1-elftal van Be Fair-voetbal, dat zijn debuut maakt in de hoofdgroep van afd. Gouda. Na 4 wedstrijden staan zij met 7 punten, 12 doelpunten voor en 3 tegen alleen aan kop. De eerste wedstrijd van de competitie ging tegen WSE A-l en werd met 1-2 ge wonnen, waarna tegen Gouda uitge haald werd met maar liefst 7-0. In Bos koop tegen Floreant, werd met 2-2 ge lijkgespeeld, terwijl afgelopen zaterdag het ongeslagen ONA uit Gouda te gast was. In een spannende en sportieve wed strijd won Be Fair A-l met 1-0. De goal werd enkele minuten voor tijd door Rob Asscheman gescoord, doelman Ton Lugthart bleek wederom een zeer goede sluitpost. Via doelpunten van Sees Boonstoppel (2x) en zijn broer Kjeld Boonstoppel plus wederom Jan Verweij liep De Gou we uit naar een 9-3 voorsprong. Ray mond Höhle van DOK kon nog een laatste doelpunt makendoch daar bleef het dan bij. WADDINXVEEN - Komende zater dag houdt de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar herfstdagwed- strijd, de laatste wedstrijd van alle zo mercompetities. Er wordt 2x2 uur gevist van 7.00 tot 9.00 uur en van 9.15 tot 11.15 uur en op gewicht. De kosten zijn 7,50 p.p. en het vertrek is om 6.00 uur vanaf het NS- station. Iedereen die lid is van de HSW kan aan deze wedstrijd deelnemen, er wordt gevist op nummer. WADDINXVEEN - De tafeltennisver eniging Kwiek is het nieuwe seizoen ma tig gestart. Het eerste team verloor met 6-4 van het Nieuwkoopse TTVN 1. De nieuwe aan winst Gerard van Dam bewees waarom hij naar Kwiek is gehaald. Hij won 2 wedstrijden. De andere teamleden konden nog niet erg overtuigen. Ronald Verboon bleef zonder winst en Wim v. Wageningen won 1 wedstrijd. In een zeer spannende wedstrijd werd nog wel het dubbel in het voordeel van Kwiek beslist. De ga- mestanden waren: 21-23, 23-21 en 13- 21. Het laatste kwartier liepen de irritaties aan beide zijden op vooral vanwege de warrige leiding van de scheidsrechter. Twee Waddinxveners werden geboekt en één Be Fair-speler, terwijl libero Koele van Waddinxveen wegens ver meend natrappen uit het veld werd geznden. Een smet op een alleraardig ste wedstrijd. WADDINXVEEN - Op de weekmarkt van komende vrijdag in de Willem de Zwijgerlaan is ook een kraam van evangelisatiegroep Shalom van de Ak- kerwinde 1 (tel. 16463). In de kraam zijn langspeelplaten, cas settes, tegels, kaarten (wens en kerst), Bijbels en kalenders te koop. Ook zijn er compact discs vanaf 29,95. Het was zaterdag tevens de eerste com petitiewedstrijd voor het eerste dames team van De Gouwe. Vorig jaar gepro moveerd naar het district leek het een zware opgave te worden om reeds nu geconfronteerd te worden met een be hoorlijke tegenstander. In dit geval het team van Koudekerk uit Koudekerk. Onder leiding van coach Arie van Hoorn lieten de dames er geen twijfel over bestaan dat zij terecht de kampi- oensvlag droegen. Met niet minder dan 11-2 werd Koudekerk terug naar huis gestuurd. Ook dit was een wedstrijd die het aan kijken meer dan waard was. De dames lieten fris, snel en goed polospel zien. Opmerkelijk was dat dit zevental werkelijk als team speelde en men el kaar doelkansen niet afsnoepte doch dat bijzonder goed werd gelet wie waar lag en wie zich vrij had gespeeld. Peri- odestanden: 3-1,4-1,8-1, 11-2. WADDINXVEEN - In de sporthal ”de Sniep” wordt komende zaterdagavond 3 oktober vanaf zeven uur een vetera nen zaalvoetbaltournooi gehouden. Aan dit tournooi nemen deel de zaal voetbalteams Vandien, WSE, Massa Sport, Dik Bakker Boys, PTT', Bunnik, ‘Baas en Waddinxveen. De finalewed strijden beginnen om tien uur ’s avonds, terwijl de finalewedstrijd staat gepland om kwart voor elf. Het tournooi wordt in twee poules ge speeld volgens de reglementen en spel regels van de KNVB. De poulewedstrij- den duren 14 minuten, waarbij niet van speelhelft wordt gewisseld. Het insch rijfgeld bedraagt 50,-. Weinig agressie en veel balverlies ken merkte de de door Goudil met 3-1 ge wonnen voetbalwedstrijd tegen WSE. Toch hadden de Gouwenaren veel ge luk bij de eerste treffer. Een hard schot van Rokus van Houwelingen werd van richting veranderd, zodat Ton Kling naar de verkeerde hoek ging en het leer tot z’n schrik in het net zag verdwijnen. Na de rust kwam WSE sterk terug. Di rect kreeg Patrick Rijnbeek een kans en toen de snelle Erwin Pleus zijn direkte tegenstander uitspeelde kon die niet an ders doen dan aan de noodrem trekken. De goed leidende scheidsrechter legde de bal resoluut op de stip en Martien Moons bracht WSE op gelijke hoogte. Snel nam Gouda weer voorsprong. Een hard schot van Rob de Jong werd door Ton Kling gekeerd, maar de terugsprin gende bal werd door de attente Frans van Houwelingen hard ingeknald: 2-1. WSE speelde hierna alles of niks en het werd niks. Eerst kreeg Jan Willem-van Triet nog een mooie kans om WSE op gelijke hoogte te brengen. Een pass van René Moons recht door het midden pik te hij op en ging alleen op de keeper af. Hij omspeelde hem, maar raakte te ver van het doel af. De voorzet werd hierna door Gouda met een lange haal opge ruimd. Direkt hierna werd de WSE-verdedi- ging in een 1 tegen 1 situatie uitgespeeld en met een keurige combinatie bracht Hans de Jong Gouda in een veilige ha ven: 3-1. WADDINXVEEN - In een waterpolowedstrijd die het aankijken waard was heeft het eerste herenteam van De Gouwe zaterdagavond met 9-4 ge wonnen van het Amsterdamse DOK 1. Een week geleden waren de Wad dinxveners met 6-2 de meerdere van Watervlo 1 uit Vleuten-De Meern. De Gouwe lijkt in de derde klasse van KNZB met 4 punten uit 2 wedstrij den de weg terug te hebben gevonden, vooral als nog meer de aanwijzin gen van coach Hugo Boonstoppel worden opgevolgd. WADDINXVEEN - Een matig Be Fair heeft zaterdagmiddag de voet balwedstrijd tegen Leiden met 4-1 verloren. De Waddinxveners stonden in de rust al met 3-0 achter. Het enige Be Fair-doelpunt kwam van Ruud Willemstein. WSE moest eveneens het onderspit delven en wel met 3-1 te gen Gouda. Via een strafschop maakte Martin Moons het enige WSE- doelpunt. Waddinxveen-zondag verloor met 3-4 van Gouderak. De pun ten werden in de tweede helft uit handen gegeven. De Waddinxveense voetbalclubs zijn derhalve in de middenmoot of lager te vinden. WADDINXVEEN - De open Neder landse Kampioenschappen Master Swimming, die zondag in het zwembad ”De drie Wellen” te Harderwijk gehou den werden, zijn voor De Gouwe-mas- ters (veteranen) zeer succesvol verlo pen. Aan deze wedstrijden, waaraan werd meegedaan door 230 zwemmers, waar-, onder deelnemers uit België en Duits land, namen dit jaar ook vier zwemmers van De Gouwe deel: Nico Geers (49), Hans den Boer (56), Nick de Leeuw (27) en Loud Jonckheere (36). In totaal wisten zij beslag te leggen op 9 medailleplaatsen. De absolute topper was ditmaal Nico Geers die vijf ere plaatsen wist te veroveren. Hij werd eerste op de 100 m vlinderslag in 1.22.3, waarmee hij tevens het Nederlands re cord (wat al op zijn naam stond) met 1,3 sec verbeterde en eerste op de 200 m wisselslag. Verder was hij tweede op de 50 m vlin derslag in 35,2 en de 100 m vrijeslag 1.05.3. En tenslotte pakte hij nog een derde plaats op de 50 m vrijeslag in 29.3. Hans den Boer, de oudste zwemmer van het team werd tweede op de 50 m vlinderslag in 39.3 en derde op de 50 m vrijeslag in 32.3. Tenslotte waren er nog twee zilveren medailles voor Loud Jonckheere op de 50 en 100 m schoolslag die hij in 38.2 en 1.24.8 aflegde. Nick de Leeuw die in de nog snelle jaargangen uitkwam, kwam toch nog een paar maal tot een zeer ver dienstelijke 5e plaats. Helaas konden door het zeer uitgebreide wedstrijdpro- gramma de estafettes geen doorgang meer vinden maar ook hierop had de ploeg van de Gouwe zeker een goede kans gemaakt. WADDINXVEEN - In Zandvoort heeft de Waddinxveense rallyrijder Kees Tijsterman met zijn Mitsubishi Pa- j ero tij dens het 4 WD Festival beslag ge legd op de eerste plaats. Van de 35 deelnemers die bij de proloog van start gingen, verschenen (na twee manches) 25 auto’s aan de start bij de fi nale. Na 15 rondes eindigden Kees Tijs terman en R. Oosterbaan (Mitsubishi) op de eerste plaats. Kees Tijsterman verscheen aan de start met dezelfde Mitsubishi Pajero waar mee hij, samen met zijn vrouw Mieke, zowel tijdens de Rally Parijs-Dakar 1987 als in de Atlas Rally in Marokko, in mei van dit jaar, weer goed scoorde. Ook nu bewees de Pajero 2,6 liter tur bo-benzine weer van goede huize te ko men. Zowel bij de proloog als bij de twee manches werd een eerste plaats bereikt. Tijdens de finale viel het deelnemers veld al na enkele rondes uiteen. Van start tot finish reed Tijsterman ruim schoots op kop en had bijna een ronde voorsprong op de meeste deelnemer. Hiermee is het bewijs geleverd dat zo wel Tijsterman als Mitsubishi Pajero het niet alleen goed doen op de moeilijk begaanbare terreinen van de woestijn. De groepen 5 en 6 van de Theo Thijssenschool won het door Korbis geor ganiseerde schoolkorfbaltournooi. In de school gingen de prijswinnaars op de foto. (Foto’s: Sjaak Noteboom). In een matig gespeelde voetbalwed strijd heeft Waddinxveen-zo de punten aan Gouderak moeten laten (3-4) De Waddinxveners kwamen na een matige start in de 22e minuut verdiend op voor sprong toen, via een voorzet van rechts Jaap Baas met een sliding de bal in de korte hoek werkte. In de 42e minuut werd dit uitgebouwd tot 2-0 met een afstandsschot van John Speelman, die van richting werd veran derd en in het net belandde. Vlak voor rust kwam Gouderak gelukkig op 2-1 door een eigen doelpunt als gevolg van een scrimmage op de doellijn na een scherp genomen comerbal. In de tweede helft een ander beeld. Gouderak domineerde en dit resulteer de in twee mooie doelpunten: 2-3. In de 40e minuut wist Waddinxveen op gelij ke hoogte te komen na mis tasten van de Gouderakkeeper. René van Hofwegen kopte de bal beheerst in het doel. Twee minuten voor tijd kreeg Goude rak een terechte strafschop mee, toen een doorgebroken aanvaller ten val werd gebracht. Dit betekende de eind uitslag van 3-4, hard tegen de paal geschoten. Na de 1-0 voetbalde alleen Waddinx veen nog maar en probeerde Be Fair met veel verdedigers de schade beperkt te houden. Vlak voor rust kreeg Peter Krohn in riante positie de kans op 2-0 maar hij mikte op de lat. Na de rust een nog meer aandringend Waddinxveen dat vele kansen creëer den maar evenzoveel maal de kansen niet verzilverde. De allereerste maal dat Be Fair op de Waddinxveense helft kwam was het direct raak. Geheel tegen de verhouding in steldé V.d. Brink de Be Fair-spits in staat 1-1 in te schieten. Het zou nog erger worden voor Wad dinxveen, toen tien minuten later bij weer een counter V.d. Brink Be Fair zelfs op voorsprong bracht. Waddinx veen bleef niet bij de pakken neerzitten en ging op de gelijkmaker jagen maar zowel Edwin de Vrindt als Peter Krohn wisten de kansen niet te benutten, ter wijl enkele fraaie schoten van Kees de Zwart door de Be Fair goalie onschade lijk werden gemaakt. Het was weer een verdediger die Wad dinxveen aan de gelijkmaker hielp. De sterk acterende Jan Monster zag zijn mislukte voorzet over de verbouwereer de Be Fair-keeper in het net verdwij nen. WADDINXVEEN - Het eerste heren team van Flyers behaalde vrijdag voor een dol-enthousiast thuispubliek een prachtige 83-70 overwinning op BC Voorne uit Brielle. In de eerste helft was er aan Flyers’ zijde nog weinig reden voor een juichstem ming. De aanvallen werden immers te veelvuldig afgerond met missers. Al leen van nabij de basket werd, door Mi ke Heerkens en Dirk Rijnsburger, ges coord. Aangezien het verdedigen van de snelle, hoogspringende Brielse spe lers ook nog niet zo best ging was het BC Voorne dat leidde. Het grootste ver schil was er bij 25-36. Na net voor rust al wat te zijn ingelopen (ruststand 34-40) kwam Flyers na rust steeds dichterbij BC Voorne. In de 9e minuut werd het dan ook gelijk: 53-53. Even viel Flyers toen nog wat terug, 58- 62, maar vanaf dat erop-of-eronder mo ment sloeg Flyers haar slag. Onder aan voering van de werkelijk formidabel schietende Robbert Kaufman snelde Flyers voorbij de tegenstander. Via 67- 62 konden de Waddinxveners met veel mooie acties BC Voorne ruim verslaan: 83-70. De zaterdagploe.g. van Waddinxveen sleepte in de derby tegen Be Fair 4 een punt weg in een vooral van Waddinx veense kant goed gespeelde wedstrijd. Het eerste half uur kon Be Fair gelijke tred houden met Waddinxveen al moest het toezien dat Waddinxveen een hand vol kansen om zeep hielp. Daarentegen wist Be Fair de handige rechtsbuiten V.d. Brink tegenstoten te plaatsen zonder overigens gevaarlijk te worden. Voordat Arjan Brouwer 1-0 scoorde na een fraaie vrije trap van Hans v. Offeren, had Kees de Zwart al Op zaterdag 7 november wordt er bij Korbis een sponsorloop gehouden op het veld aan de Limaweg. Er worden die dag extra leuke dingen georganiseerd zoals een demonstratie van de Honden Sport Vereniging Waddinxveen en nog veel meer. Op. 1 januari gaat het jaar van start WADDINXVEEN - De Waddinxveen se gymnastiekvereniging TOOS gaat een sport-overdag-activiteit organise ren voor 50-plussers. De ouderen, die lange tijd niet meer hebben gesport en toch wel weer eens willen ’’bewegen” zijn vanaf woensdag 7 oktober van 13.30-14.30 uur welkom in de gymnas tiekzaal aan de Staringlaan. ”Wij starten dan speciaal voor 50-plus sers een cursus van 11 weken, waarvan de eerste les gratis is. De lessen zullen gegeven worden onder deskundige lei ding van de heer R.G. Leunis. Centraal staat het ’’bewegen in zijn algemeen heid”. Daarnaast gezelligheid met leef tijdsgenoten. Dezer cursus kost slechts 45,-”, aldus TOOT-gymnastiek. Voor inlichtingen kan men bellen naar M. Leunis (tel. 15576) of N. de Ruyg- Schardam (tel. 14827). WADDINXVEEN - Na drie ronden in de onderlinge competitie van de Wad dinxveense Schaakvereniging is V.d. Wouden de enige met een score van 100%. Vorige week versloeg hij Stam. De afgebroken partij tussen Philipse en W. van Oort werd naar verwachting door de witspeler gewonnen. Hennink en Kardol kwamen nog niet tot een be slissing en braken af. Bloem hield Wolfs knap in evenwicht. Prins leverde een goede prestatie door Smit te kloppen. Hetzelfde kan van Asscheman en Claas sen gezegd worden, die beiden met zwart spelend, resp. Ellers en V.d. Hoek versloegen. De overwinningen van Van Deelen en Hiddink op resp. J. van Oort en Bisschop lagen min of meer in de lijn der verwachtingen. Goor ver sloeg Van Egmond. De partijen P. van Offeren-Hugo Ze venbergen, V.d. Geer-D. J. van Offeren en Chris Roosendaal-Muit eindigden al le, vaak na harde strijd, in remise. De partij tussen de oud-bestuursleden To renbeek en Ritter werd afgebroken in een stand waarin Ritter zichzelf iets meer kans geeft. Ponsioen werkte de hatelijke nul weg door Bos te verslaan. Ook Hans van Woudenberg kwam tot zijn eerste over winning, dit tem koste van V.d. Starre. Faay deed de laatste plaats van de ran glijst over aan V.d. Ree door deze te verslaan. D. van Offeren tenslotte leverde een uitstekende prestatie door tegen Van Vuuren tot aan de tijdcontrole stand te houden. In de afgebroken partij heeft- Van Vuuren weliswaar aanvalskansen, doch het zal nog wel enige huisvlijt ver-' gen een sluitende winstvoering te vin den. WADDINXVEEN - Vrijdag was ih de sporthal ”de Sniep" de officiële presen tatie van de meisjes-selectie in hun door Kalkhoven Sleutels en Sloten uit Gouda geschonken trainingspakken. Dank zij de door de Waddinxvener F. J. Kalkho ven overhandigde outfits komt nu ook de meisjes-selectie, welke uitkomt op het hoogst mogelijke niveau in het net uit. Overigens speelden de meisjes niet zo lekker als de trainingspakken zaten want van het zeker niet sterkere BVO (Alphen) werd dik verloren: 43-58. Lin da de Vries met 14 en Babette Heerkens met 10 pnt scoorden het meest. had: 2-1. De tweede periode was het wederom De Gouwe dat de toon aangaf, doch het veldoverwicht in deze periode niet hele maal waar kon maken. Het was in een man meer situatie dat Jan Verweij, na een doelpunt van DOK, 3-2 kon maken. In de derde periode kon De Gouwe via doelpunten van Jeroen van Tol en Mar co Kraak en een tegendoelpunt van Tom Eering een voorsprong van 5-3 ne men. De vierde periode, in vorige sei zoenen altijd de bottle-neck voor De Gouwewas in zij n geheel voor de thuis club. Hier bleek dat De Gouwe qua conditie tot veel meer in staat was. WADDINXVEEN - Het eerste team van Florida-badminton verloor zondag met 1-7 van het Haarlemse Duinwijck 5. In de enkelspelen gingen de Waddinx veners en Boskopers kansloos ten on der: Dick vanTeijlingen met 15-4 en 15- 2, John Schouten met 15-6 en 15-7, Lies- beth van Bergeijk met 11-0 en 11-0 en vervolgens Herma Schwiebbe met 12-0 en 11-4. In de dubbelspelen kon wat meer tegen stand geboden worden, wat resulteerde in een gewonnen damesdubbel: 15-7, 15-11. Een 1-7 nederlaag derhalve, re den voor de spelers en trainer Fred Pa ling binnenkort de bakens te verzetten. Het tweede team kwam iets eervoller uit de strijd, maar moest de zege toch ook aan de tegenstanders laten: 3-5. De dames Michelle Zweegman en Jolanda Suhanet neutraliseerden de door de heren opgelopen achterstand in het en kelspel, maar via slechts één winstpartij in de dubbelspelen, de mix-partij van Rob Sikking en Michelle, werd de ne derlaag een feit. Invaller Bert Wijnbergendeed enorm zijn best maar kwam conditioneel te kort. Florida drie speelde tegen Saturnus uit Woerden en verloor met 2-6. Ook in dit team was Jolanda Suhanet actief en scoorde de enige winst in het enkelspel. Ineke v.d. Knaap ging hierin net aan in drie games ten onder. Samen met Erik Besemer won Jolanda een mix-partij en daarbij bleef het. Het vierde team was redelijk op dreef, met name Gert Bogaards won drie par tijen, wat een stevige basis was voor de uiteindelijke 4-4 uitslag. Team 5 ging roemloos ten onder met 0-8, waartegen over team 8 een prima 5-3 winst neerzet te met een uitblinkende Nel Bouwman in een hoofdrol. Dinsdag 6 oktober is er een wedstrijd- vissersvergadering. Deze avond wordt gehouden in café-restaurant De Unie en begint om 20.00 uur. Eventueel te be handelen onderwerpen kunnen ingele verd worden bij de wedstrijdleiding, AfqfioctT-QQt TQ WADDINXVEEN - De openbare Theo Thijssenschool aan de Kerkweg- Oost heeft het door de Waddinxveense korfbalvereniging Korbis gehouden tweedaagse schoolkorfbaltournooi ge wonnen. De school had het beste van de 29 deelnemende teams, die afkomstig waren van 18 scholen. Het Theo Thijssenschoolteam van de groepen 5 en 6 won alle vier gespeelde wedstrijden, waardoor acht wedstrijd- punten werden behaald. Op de tweede plaats kwam de De Savornin Lohman- school en op de derde plaats de Eben Haézerschool. Ruim 300 kinderen hebben meegedaan aan het schoolkorfbal voor de groepen 5 en 6. Een week eerder speelden 80 kin deren van de groepen 3 en 4 het korfbal- spel. Het was een aangepaste versie van de korfbalsport voor kinderen van deze leeftijd. Voor deze kinderen is het dus veel meer spel, vandaar dat Korbis ook geen prij zen had voor de eerste tot de derde plaats, maar gewoon voor elke school een herinnering. En voor elk kind na tuurlijk een leuke schoolkorfbalsticker. Ook bij de groepen 5 en 6 was er voor el ke school een herinnering en voor elk kind een sticker. De winnaars van de kleurwedstrijd (60 kinderen totaal) zijn de zaterdag na hun toeurnooi uitgenodidgd voor een feest/ spelletjesavond. Ook daar was het een drukte van jewelste met alleen maar ge weldige kinderen. Korbis verwacht binnenkort het 200e lid te kunnen verwelkomen, wellicht een jongen of meisje die tijdens de school- korfbaltournooien kennis hebben ge maakt met Korbis of een dame uit de trimgroep want ook daar blijven de da mes binnenstromen. WADDINXVEEN - De sportclub An tilope heeft zaterdag de jaarlijkse club- kampioenschappen gehouden. Gestart werd er door de jeugd met de spring- nummers, terwijl de wat oudere groe pen al met verspringen en discuswerpen konden beginnen. Er waren 80 deelne mers. De dag werd afgesloten met een barbecue. De goede indeling van alle leeftijds groepen over de dag en naar de verschil len de atletiekonderdelen, hebben er voor gezorgd dat de organisatie soepel draaiend het omvangrijke programma kon afwerken. Om 17.00 uur volgde de prijsuitreiking, waarbij per groep de nummers 1, 2 en 3 werden geëerd met een medaille. Alle deelnemers kregen een kaart waarop hun behaalde prestatie waren bijgesch reven. De clubkampioenen 1987 zijn: DTR: Marleen de Wit; HTR: Henk Braat; Vet: Ferry Bonsel; Jongens C: Gudo Swarts; Jongens D: Dennis Berger; Meisjes D: Henriette Crielaard; Jongens pup A: Marcel Berger Jongens pup A: Martijn Zalm Meisjes pup B: Karin Vletter JOngens pupB: Gerrit Jan van Heemst; Jongens pup C: Bastiaan de Roo; Dames: Corrie Burghoorn; Heren: Kees v.d. Berg; Meisjes A: Siska Compeer; Meisjes B: Mariska Boom; Meisjes C: Mariska Valk. Bij het hoogspringen jongens pupillen A vestigde Marcel Berger een nieuw clubrecord met een hoogte van 1.20 me ter. Bij de meisjes pupillen B kreeg Ka rin Vletter het dit seizoen voor de derde keer voor elkaar om op de 40 meter sprint een nieuw clubrecord te lopen, thans in 6,8 seconden. Bij de jongens pupillen B was het drin gen om een clubrecord op de 40 meter sprint. Liefst 3 deelnemers vestigden met een gelijke handgeklokte tijd van 6,1 seconden het nieuwe clubrecord. De dag werd afgesloten met een barbecue. De organisatie kan terugblikken op een geslaagde dag met goede atletiekpresta- tiac von rlo nnw» QO Hf* 1 nPmt-c ff

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 19