Reünie Kohnstammschool was duik in ’t verleden Nieuw Leven met 250 dieren I PCW-fractie heeft bezwaren tegen Gastouderproject Waddinxveen Leerlingenavond besluit zilveren viering Huisvrouw centraal bij RTW-radio Tweedaagse bazar van De Gouwebloem Jubileumconcert Hosanna C. de Bas in ’’Ondernemen in Midden-Holland” Asielzoekers Subsidie Verkeer ELKE WERKDAG VAN 7.00 UUR TOT 19.00 UUR OP BELGIË- VLAAMS 2 Schakel Milieu Woningbouw Economische zaken Volksgezondheid 1 WOENSDAG 4 NOVEMBER 1987 Kinderopvang is zaak voor ouders Coenecoop. Coenecoop meer waard geworden De druk bezochte reünie van de 25-jarige Prof. Kohnstammschool voor openbaar Mavo aan de Mauritslaan. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Met het college van burgemeester en wethouders is de PCW-fractie in de gemeenteraad het eens dat het welzijnsbeleid in de eerste plaats een zaak is van vrijwilligers. ”Het welzijn van iedereen is een JAN HAVENAAR (PCW) WADDINXVEEN - Op donderdag 5, vrijdag 6 en zaterdag 7 november zal door de vereniging ’’Nieuw Leven” in Het Trefpunt awi de Stationsstraat voor Weekblad voor - Waddinxveen de 30e maal eèn kleindierenshow wor den gehouden. Er worden op deze show 250 dieren ver wacht, waaronder konijnen, hoenders, dwerghoenders en sierduiven in vele rassen. Donderdag 5 november om 21.00 uur C. DE BAS 600 vierkante meter kantoor. Als oud- aannemer houdt De Bas ook toezich bij de bouw, die tegen het eind van dit jaar moet zijn afgerond. De reünie leverde het bekende beeld op van bezoekers die elkaar direct en pas later herkenden. De school had ervoor gezorgd het verleden goed te kunnen herinneren door foto’s op te hangen en een videoband te laten draaien. zal deze tentoonstelling van pluimvee en konijnenfokkersvereniging ’’Nieuw Leven” worden geopend. De zaal is om 20.00 uw open en de toegang is gratis. aan verkeersonderwijs te doen. Daar naast behoren de verkeersvoorzienin- gen zo te zijn dat een redelijke mate van veiligheid gewaarborgd is. ”Wij willen het college verzoeken al het mogelijk te doen om de Piasweg in z’n geheel van een fietspad te voorzien. De ze weg is volgens ons één van de gevaar lijkste in- en uitvalswegen die we in Waddinxveen kennen. Dagelijks zoe ken vele honderden, vooral schoolkin deren, hierover hun weg. Het in juli geopende Ondememerscen- trum Waddinxveen is een project van de gemeente en het Waddinxveense be drijfsleven. Bovendien gaf Gedeputeer de Staten van Zuid-Holland een subsi die van bijna 160.000 gulden. In het On- dernemerscentrum kan zowel kantoor- als bedrijfsruimte worden gehuurd en dit gaat in nauw overleg met Job Creati on, een zelfstandige onderneming die het creëren van nieuwe bedrijfsactivi teiten als een vak apart beschouwt. Met kennis, ervaring en contacten helpt Job Creation mensen die een eigen be drijf beginnen alle praktische hindernis sen te overwinnen. Job Creation heeft de afgelopen vier jaar veertien ondememerscentra van de grond helpen tillen, samen 24.000 vier kante meter. In totaal werden achthon derd bedrijfsactiviteiten in het hele land opgestart. Deze hebben 1.600 arbeids plaatsen opgeleverd. Het Ondeme- merscentrum op het terrein Coenecoop moet binnen twee tot vier jaar voor 125 arbeidsplaatsen zorgen. De heer De Bas: ’’Alles is er. Dit On- dernemerscentrum is uitermate ge schikt voor de kleine ondernemer. Er zal zeker voor het midden- en kleinbe drijf een stimulans van kunnen uit gaan”. weg vanaf de Beijerincklaan naar Coe necoop lijkt noodzakelijk. Het tijdstip waarop daarmee wordt begonnen, als mede de financiering daarvan moeten echter zeer zorgvuldig worden bezien. De PCW is verheugd dat het Waddinx veense bedrijfsleven een eerste kans krijgt bij gemeentelijke aanschaffingen en uitvoering van werken. ”Wij moedi gen B. en W. gaarne aan om dit beleid zo breed mogelijk gestalte te geven”, betoogde de PCW-fractievoorzitter. WADDINXVEEN - De 25-jarige Prof. Kohnstammschool voor openbaar MA VO aan de Mauritslaan heeft de festivi teiten rond het zilveren bestaan vorige week zaterdagmiddag voortgezet met een drukbezochte en heel gezellige reünie van oud-leerkrachten en oud- WADDINXVEEN - ”De renovatie van de oude brug over de Gouwe heeft uiteindelijk zeven miljoen gulden gekost. Een hoop geld, maar ik ben blij dat het er toch van is gekomen. Want dankzij die brug is het be drijventerrein Coenecoop veel meer waard geworden. Het is voor het goederenvervoer een belangrijke verkeersader. Hadden de vrachtwagens eerst terug gemoeten naar de hefbrug van Waddinxveen, dan was er on nodig tijd en dus geld verloren gegaan”. De heer De Bas is ook de man die zijn eigen Keurgroep heeft geadviseerd om van Zoetermeer naar Coenecoop te ver huizen. De vestiging aan de Berkelse- weg in Zoetermeer (1365 vierkante me ter bedrijfsruimte en 200 vierkante me ter kantoor) was namelijk te klein ge worden en staat inmiddels voor 540.000 gulden te koop. Het nieuwe pand van de Keurgroep, waarvoor C. de Bas in mei van dit jaar de eerste paal heeft gesla gen, telt ruim 3000 vierkante meter: 2500 vierkante meter bedrijfsruimte en zaak voor iedereen”, stelde fractievoorzitter Jan Havenaar in de algeme ne beschouwingen over de gemeentebegroting voor 1988 namens de PCW (SGP/HKV/GPV/RPF). leerlingen. De school had al een evenement voor de leerkrachten en een receptie achter de rug, terwijl donderdagavond 5 novem ber een grootse leerlingenavond in de veilinghal aan de Bredeweg op het pro gramma staat. Het tot nu toe gevoerde beleid op het gebied van de ruimtelijke ordening en de woningbouw heeft de instemming van de PCW. ”Dat u tijdig, voordat Zuidplas en stadsvemieuwingslokaties zijn volgebouwd al gaat denken waar in de toekomst de uitbreiding van Wad dinxveen zal moeten plaatsvinden, vin den ook wij een juiste zaak. Wees ech ter voorzichtig een besluit hierover te spoedig openbaar te maken. De ge schiedenis moge u tot voorzichtigheid manen”, stelde Jan Havenaar. Wat de woningbouw betreft heeft de PCW grote zorgen omtrent de geplande woningbouw door de Humanistische Bouwstichting in het Brugcentrum. Als de inlichtingen juist zijn, dan is de bouw op deze plaats geheel van de baan. Dit klemt temeer, daar de gemeente een groot bedrag voor haar rekening heeft genomen om deze grond te zuiveren, om daarmee de bouw van deze huizen te bespoedigen. In dezelfde lokatie aan de Gouwekant is nog ruimte voor de bouw van 5 luxe ap partementen. ”Wij hebben begrepen dat er voldoende belangstelling voor be staat, maar dat deze belangstelling wordt afgeremd door het feit dat op de ze grond de erfpachtclausule rust. De PCW stelt u voor deze grond zo snel mo gelijk te verkopen en de erfpachtsge- dachte geheel te laten varen”, gaf de PCW-fractie te kennen. Wat de woningbouw in de Dorpstraat betreft is de PCW van mening dat het aankopen van de grond wel zal lukken. Ook daar is weer bodemverontreiniging geconstateerd. ”Wij vernamen dat geen krediet aan de raad zal worden ge vraagd voor het zuiveren van deze grond, maar afgewacht zal worden tot gelden door een andere overheid ter be schikking worden gesteld. Houdt dit in dat tot die tijd de bouw aan de Dorp straat op een laag pitje wordt gesteld of zelfs geheel stil komt te liggen vroeg Jan Havenaar zich af. Na de buitengewoon moeilijke econ omische omstandigheden van de laatste jaren, waarin sprake was van stagnatie en recessie, verkeren we thans globaal bezien weer in een situatie waarin voor uitgang wordt geboekt in de ontwikke ling van onze economie, hetgeen geluk kig ook op plaatselijk niveau merkbaar is. Het vorenstaande betekent echter niet, dat we er nu zijn. Integendeel, de voort durende problemen rondom de langdu rige werkloosheid geven nog immer zorg. Activiteiten in het kader van de werkloosheidsbestrijding, zoals aan sluiting bij het werkgelegenheidsbeleid van het GAB, scholing van met name langdurig werklozen en gemeentelijke projecten voor jongeren, zijn dan ook noodzakelijk en hebben de volledige steun van de PCW. In het economische perspectief is het de taak van de (lokale) overheid om voor uit te kijken en groeibelemmerende fac toren weg te nemen. Verbetering van de infrastructuur speelt hierbij een belang rijke rol. De actieve aanpak van het col lege in dezen wordt gewaardeerd. De opening van de Coenecoopbrug en de noordelijke ontsluiting van het be drijvenpark Coenecoop zijn van vitaal belang. De a*nleg van een ontsluiting?- BOSKOOP - De Chr. Zangvereniging Hosanna zet, met haar dameskoor, mo menteel alles om op woensdag 11 no vember om acht uur goed voor de dag te komen tijdens het jubileumconcert, dat op die avond in de Gereformeerde Kerk te Boskoop wordt gegeven. Hosanna viert (overigens op heel be scheiden wijze) dit jaar het 70-jarig be staan. Ter gelegenheid hiervan wordt een jubileumconcert gegeven, waaraan behalve door de beide koren wordt meegewerkt door de Boskoopse so praan Lisette Emmink en de alt Joke de Vin als soliste. De muzikale begeleiding wordt verzorgd door het Dordts kame rorkest en Margriet den Hartog, conti nuo (orgel). De algehele leiding is in handen van de dirigent, Herman F. Kapteijn, die al ge durende 35 jaar (de helft van het aantal jaren dat Hosanna bestaat) dirigent is van het koor. Voor deze gelegenheid is een afwisse- lend programma samengesteld. Uitge voerd worden onder meer werken van Heinichen, Handel en Telemann. Hoogtepunten van deze avond zijn evenwel de uitvoering van het bekende ’’Gloria” van Vivaldi, door gemengd koor, solisten en strijkers en van het ’’Stabat Mater” van Pergolesi door da meskoor, solisten en strijkers. Tijdens de pauze van het concert wordt er in de Loods gratis een kopje koffie aangeboden. Na afloop van het concert is er, eveneens in de Loods, gelegenheid om het bestuur van Hosanna met dit ju bileum te feliciteren. Toegangskaarten a 7,50 per stuk zijn verkrijgbaar bij de leden van Hosanna en ’s avonds aan de kerk. WADDINXVEEN - De jaarlijkse ba zar van de Stichting De Gouwebloem wordt in het Anne Frank-centrum ge houden op vrijdag 6 november (15.00- 21.00 uur) en zaterdag 7 november (14.00-17.00 uur). Óp de bazar zijn diverse stands waar ar tikelen worden aangeboden die door bij ons ingeschreven deelnemers werden vervaardigd. Ook het rad van avontuur zal diverse zaken aan de man brengen die door de deelnemers thuis werden gemaakt. Voorts is er een bloemen- en planten- kraam en een enveloppen- en koffie- kraam. De jeugd kan zich uitleven met ballen gooien en er ook nog leuke prij sjes mee winnen. De baten worden aangewend voor aller lei activiteiten, zoals de jaarlijkse dag tocht, Kerstmiddag en op verjaardagen een presentje. Ook met St. Nicolaas worden de deelnemers niet vergeten. Verder zijn er ook een aantal mede werksters die regelmatig bij de stichting ingeschreven mensen bezoekt. Terecht wordt door Ben W. gesteld dat bromfietsers en fietsers behoren tot de meest ongevalsvatbare verkeersdeelne mers. Het is dan ook van het grootste belang dat juist voor deze categorie ver keersdeelnemers voorwaarden gescha pen worden om zo veilig mogelijk aan het verkeer deel te nemen. Daarbij behoort zeker goed verkeers onderwijs op de scholen. Ook de scho len voor voortgezet onderwijs zouden moeten zoeken naar mogelijkheden iets De Waddinxveense ondernemer C. de Bas (63) is er in het magazine ’’Onder nemen in Midden-Holland” van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland bijzonder over ver heugd dat deze zomer de Coenecoop brug werd geopend. Dit cruciale bouw sel aan de rand van Waddinxveens nieu we bedrijventerrein Coenecoop luidt wat de economie van de Gouwe-ge- meente betreft namelijk een nieuw hoofdstuk in: van stilstand naar vooruit gang, met een gerenoveerde brug als schakel. Dankzij een prijs van 135 gulden per vierkante meter kan het nieuwe bedrij venterrein van Waddinxveen prima In dat licht vernemen wij gaarne van u concurreren met de omliggende ge- hoeveel in Waddinxveen woonachtige personen onder begeleiding staan van het Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs. Een daaraan verwante vraag is of het minieme bedrag aan subsidie aan het Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs daarmee in enige verhouding staat en zo ja, welke”? ”Het is jammer dat de belangstellijg voor het Job Creation Project minder groot is dan aanvankelijk werd ver wacht. Wij vinden het een goede zaak dat starters met steun van de gemeente worden aangetrokken. Huisvesting in het bedrijfsverzamelgebouw op Coene coop moet naar de mening van de PCW slechts mogelijk zijn voor echte starters. Dat wil zeggen, dat ondanks de matige belangstelling, bestaande bedrijven, die een deel van de bedrijfsuitoefening naar het goedkope bedrijfsverzamelgebouw zouden willen verplaatsen, ter voorko ming van concurrentievervalsing daarin geen plaats krijgen”. Er bestaat thans duidelijkheid over de uitbreiding van het hoofdwinkelcen trum in westelijke richting. ”Wij bren gen nogmaals onder uw aandacht dat de PCW grote waarde hecht aan het zo in tensief mogelijk betrekken vande mid denstand (KNOV) bij de verdere ont wikkelingen. Het bestaansrecht van de huidige winkelcentra in de wijken, ver dient daarbij eveneens nauwgezet be trokken te blijven”, vindt de PCW-frac- tie. ”Als die Coenecoop-brug er niet was gekomen”, zegt de Waddinxveense on dernemer nog maar eens ten overvloe de, ”dan had ik de Keurgroep waar schijnlijk niet geadviseerd om naar Waddinxveen te verhuizen. De ver voersproblemen waren dan namelijk te groot geworden. Die brug is dus een be langrijke schakel geworden en zal zich op den duur zeker terug betalen. Bo vendien is het bedrijventerrein van Waddinxveen met 135 gulden per vier kante meter (die prijs wordtvolgens burgemeester C.M. van der Linden ver hoogd naar 157 gulden) het goedkoopst en hebben we van het gemeentebestuur veel medewerking gekregen”. ”De vergunningen waren zeer snel rond. Het gemeentebestuur van Wad dinxveen heeft inderdaad waargemaakt dat het veel belang hecht aan de bedrij vigheid. Ik ben er dan ook niet bang voor dat Coenecoop binnen enkele ja ren vol zal zijn. Nu de eerste schapen over de dam zijn, zal de rest spoedig vol gen. Daarvan ben ik overtuigd. Maar we moeten nu al kijken naar waar het volgende bedrijventerrein kan worden ontsloten, anders raken we weer achter. Er zijn namelijk nog genoeg bedrijven die naar de Randstad zouden willen ver huizen. Tenslotte maak je hier de mees te omzet”. ”De taak van de overheid daarbij dient ook slechts stimulerend en voorwaar denscheppend te zijn”, ging de PCW- fractievoorzitter verder. Hij noemde het juist gelden voor het sociaal cultu reel werk in de Zuidplas op stelpost op te nemen, zodat de raad bij het daad werkelijk beschikbaarstellen van deze kredieten het geheel inhoudelijk kan beoordelen. ”Wat het Gastouderproject betreft, zijn onze bezwaren duidelijk. Grenzen, waar het gaat om de opvoeding van jon ge kinderen worden hier ruimschoots overschreden. Kinderen, door de Schepper van alle leven aan de ouders geschonken, zijn een verantwoordelijk heid van die ouders. Zij zullen eens re kenschap moeten afleggen voor de wij ze waarop zij met dit enorme geschenk zijn omgegaan.” Het beschikbaarstellen van financiën voor bewustwording en ontwikkelings samenwerking is voor de PCW slechts dan juist, als met die bedragen slechts de medemens in nood gediend wordt. Er mag dus niet een doel nagestreefd worden een bepaald beleid van een be paalde overheid te steunen, dan wel te bestrijden. ”Het openstellen van de raadzaal voor Waddinxveense amateurkunstenaars achten wij éen goede zaak. Immers, het raadhuis is een gebouw waar iedere Waddinxvener zich thuis moet voelen. In dit huis wordt altijd gestreefd naar kwaliteit, dus ook dat aspect lijkt ons gewaarborgd.” Een brede kunstzinnige vorming lijkt de PCW in principe een zinnige zaak. meenten. Maar alles staat of valt tegen woordig met goede verbindingen. De Coenecoopbrug was dan ook noodzake lijk en de heropening van het oude vi aduct - dat enkele jaren geleden werd afgesloten in verband met de realisering van het Gouwe Aquaduct - is door on dernemend Waddinxveen dan ook met luide bijval begroet, niet in de laatste plaats door de heer C. de Bas, eigenaar van twee doe-het-zelf- en drie speel goedzaken. De Bas is een ondernemer pur sang en nauw betrokken bij de Waddinxveense economie. Hij maakt deel uit van het overlegorgaan werkgelegenheid van de gemeente Waddinxveen, was jarenlang voorzitter van de plaatselijke afdeling van het Koninklijk Nederlands Onder nemers Verbond (hij is sinds een jaar vi- ce-voorzitter) en zit in de mentorraad van de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Midden-Holland en helpt in die functie startende ondernemers. Bovendien is de heer De Bas secretaris van het Ondememerscentrum Wad dinxveen en voorzitter van de Coöpera tieve Vereniging Keurgroep 70, een in- koopcombinatie voor doe-het-zelf-de- taillisten. Het kan dan ook geen toe val zijn dat juist het Ondememerscentrum en de Keurgroep hun toevlucht hebben gezocht op het nieuwe bedrijventerrein Deelname aan de opvangregeling voor Asielzoekers (ROA) wordt door de PCW als een plicht ten opzichte van on ze naasten gezien. Bij de opvang passen wel enige kanttekeningen. De vreemdelingen in kwestie behoren tot een bijzondere groep van personen, aangezien zij voor het overgrote deel slechts tijdelijk, todat over hun verzoek om toelating als vluchteling is beslist, in Nederland mogen blijven. Bij het voo- renstaande wordt aangetekend dat 90% van alle asielverzoeken wordt afgewe zen, hetgeen natuurlijk niet betekent dat deze mensen geen goed onderdak behoeven. Integendeel, voor de komst van deze mensen naar Waddinxveen dient dit onderdak verzekerd te zijn en wel op reguliere wijze. Een factor waarmee goed rekening ge houden moet worden, is het feit dat de afgewezen vreemdelingen daadwerke lijk het land moeten verlaten. Enerzijds betekent dit, dat gewaakt moet worden voor te nauwe integratie in onze samen leving en anderzijds dat deze mensen gedurende langere tijd (maanden) niets om handen hebben. Daarvoor moeten voorzieningen/oplossingen gevonden worden. Overleg, samenwerking en goede werkafspraken met de plaatselij ke vereniging van vluchtelingen zijn een noodzaak. Aangezien de vreemdelingen van wie vaststaat dat zij Nederland moeten ver laten vanzelfsprekend hun opvang plaats vrijmaken, vindt er frequent wis seling van personen plaats. Dit brengt met zich dat er voor de ambtenaren'be slat met het toezicht op vreemdelingen (verwijdering), alsmede voor de ambte naar belast met vreemdelingenzaken ter secretarie (administratie) een verhoog de werkdruk ontstaat. ”Een goede voorlichting naar de bevol king kan misverstanden voorkomen en wordt door onze fractie aanbevolen. Voorts blijven wij graag op de hoogte van de ontwikkelingen rond deze op vang”, aldus Jan Havenaar. WADDINXVEEN - ’’Huisvrouw, wat doe je nog meer is het thema van het informatieprogramma ’’Rondom de hefbrug”, dat komen de zaterdag door de lokale omroep RTW wordt uitgezonden via de FM-zender 101.1 Mhz in stereo. Het volledige RTW-programma ziet er zo uit: 00.00-01.00 uur: Dag week Hal lo weekend. Presentatie Jan Ku- per. 12.00-13.00 uur: Klassieke muziek. Presentatie Ben Evertse. 13.00-14.00 uur: Popexpress. Pre sentatie Rob Menke. Interview met Bart van Leeuwen en Eric de Zwart van Veronica. Er kan weer worden gebeld voor een plaat van de archief-LP voor de volgende uit zending (tel. 10379). 14.00-15.00 uur: Hans v.d. Hoek Special. Presentatie Hans v.d. Hoek. Special over de officiële opening en fancy-fair op de nieuwe basisscholen Koningin Beatrix en Kardinaal Alfrink in de wijk Zuid plas. Enkele teamleden van beide scholen zijn in de studio. Tevens zijn er interviews te beluisteren. 15.00-17.00 uur: Rondom de hef brug. Presentatie Bert Westerman. Thema: Huisvrouw, wat doe je nog meer? Programma over vrouwen die buiten het huishouden en het gezin nog andere activiteiten heb ben. 17.00-17.30 uur: Sport-info. 17.30-18.00 uur: Programma voor Arabisch sprekenden. Presentatie Amed Sahli. In onze tijd wordt de kwaliteit van het milieu in bijzondere mate bedreigd. In opdracht van Onze Schepper hebben wij de aardè te bouwen en te bewaren en derhalve rust op ons allen ten aan zien van het natuurlijke milieu een spe ciale verantwoordelijkheid”, stelde Jan Havenaar. ”Wij zijn dan ook verheugd dat het col lege zijn verantwoordelijkheid serieus neemt en met name de milieubewus- twording door allerlei activiteiten tracht te bevorderen. De milieuvoorlichtings- markt heeft aangetoond dat goede voorlichting kan bijdragen tot de bevor dering van een beter milieubesef van de inwoners van Waddinxveen”. De overdracht van milieutaken aan de Milieudienst Midden-Holland heeft de instemming. De aanpak van de proble men op grotere schaal biedt betere mo gelijkheden tot instandhouding en ver betering van ons milieu. Nu het com- postvat is geïntroduceerd wacht de PCW met belangstelling de notitie met betrekking tot eventuele invoer van de minicontainer af. ”Wij dringen er op aan de bodemver ontreiniging binnen onze gemeente, in nauw overleg met de provincie, met voortvarendheid te blijven aanpakken. Voorts is de PCW-fractie van mening dat grote prioriteit gegeven moet wor den aan de handhaving van de milieure- geling”. Gezondheid en gezondheidszorg zijn een belangrijk goed waarop we volgens de PCW zuinig dienen te zijn. De meest recente ontwikkelingen in de gezond heidszorg geven echter aanleiding ter verontrusting, met name onder oude ren. Voorheen bestonden er algemeen gel dende gedragsregels voor behande laars. Dat is tegenwoordig niet meer zo. Duidelijke, gemeenschappelijke grond slagen voor het handelen ontbreken. Bovendien wordt grote waarde gehecht aan het zelfbeschikkingsrecht van de mens. De levensbeschouwelijke en et hische pluriformiteit is groot. Een belangrijk punt van zorg is de kos- tenbehandeling. Het gaat daarbij niet meer alleen om de vraag wat goed is voor de patiënt, maar ook wat goed is voor de gemeenschap: derhalve moeten keuzen worden gemaakt. Gelukkig be staan er thans medisch-ethische com missies in ziekenhuizen en verpleeghui zen, die de belangen van de patiënt be schermen. Daar waar mogelijkheden zijn om terzake voorlichting te geven, nodigt het PCW het college van B. en W. uit het nodige te verrichten. Een ander punt van zorg betreft het spook van de verslaving, dat zich in ve lerlei vorm openbaart. De PCW-fractie gaat ervan uit dat het college drugsver slaving bestrijdt en de opvang, begelei ding en nazorg van deze mensen waar mogelijk bevordert. Kabelkrant

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 15