Vrouwenraad gaat meer meningen geven Pimex BV bouwt ook in Coenecoop Voor vrouwen MARKANT PROGRAMMA PIANO-DUO i Groen licht voor emancipatie bijna 11 mille VOGELS VLIEGEN S WINTERS TOCH OOK NAA HET ZUIDEN basiseducatie ’88 ■3 Nieuwe voorzitter benoemd Meer gebouwen toegankelijk voor rolstoelers Weer een bedrijf uit Moerkapelle Plattelands- Inwonertal I Gangsterfilm in De Bonkelaar RADIO- TELEVISIE- MONTEUR WINDHORST RADIO vrouwen naar ’’Kerstdorp” VVH-verloting Nieuwe bouwverordening van gemeente Waddinxveen Nieuwjaars receptie PvdA-raadslid: Burgemeester doet veel goed werk Fouten Antenneverbod Verdienste Programma Voorzitter Bolero Vertrouwen Rolstoelers Meer wijzigingen Rijksbijdrage Vragen Winkelen Gouda, K.Tiendeweg/hoek Markt, Tel 01820-21922*. Waddinxveen, Passage 222, Tel. 01828-17522*. Zoetermeer, Dorpsstraat 136, Tel. 070-167555*. Wij zoeken een: voor onze Technische Dienst GOEIE REIS REISBURO J i r Ti Pagina 19 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18 NOVEMBER 1987 Antenneverbod wordt geschrapt I ggj Y.C.M. HOFHUIZEN 1 V Dat blijkt uit gegevens, die RTW-radio- commentator en hoofdredacteur Bert WADDINXVEEN - Het aantal inwo ners van de gemeente Waddinxveen be droeg per 1 november 1987: 24.198. De grens van 24.000 inwoners, die ho gere salarissen en wedde betekent voor het college van B. en W. en enkele to pambtenaren, werd deze zomer stilzwij gend gepasseerd. onist Maurice Ravel. Op donderdag 14 januari wordt het Or lando Kwartet verwacht. Dit kwartet mag zich tot de top-kwartetten van Europa rekenen. Op het programma staan Janacek, Mozart en Ravel. C.A.A. WUNEN PvdA 1 I f Zijde 62 - Boskoop Tel. 01727-3435 eveneens uit Moerkapelle. Voor Pimex bouwt de bouwmaatschap pij Peltenburg BV uit Groot-Ammers een modern en goed geoutilleerd be drijfspand van bijna 1.000 vierkante meter. De Moerkapelse handelsonder- neming verwacht eind mei volgend jaar de nieuwe bedrijfsruimte te kunnen be- In ieder geval moest het nieuwe pro gramma weer onder grote tijdsdruk tot 'stand komen. Waddinxveen vindt dat nauwelijks aanvaardbaar. Dat het programma niet voor 1 oktober kon worden vastgesteld had te maken met de vele storende fouten in met na me het Waddinxveense gedeelte van het ontwerp-programma, die eerst moesten worden opgehelderd. Voor de voorbe reiding van het programma voor 1989 moet veel meer tijd beschikbaar komen voor de besluitvorming^bij de gemeen ten. De grond voor Pimax werd verkocht in de gemeenteraadsvergadering van 26 augustus. Het ging hier om 1.510 vier kante meter voor de prijs van 203.850,- (exclusief btw)De groothan del in ijzerwaren Pimax BV wordt de buurman van het al in Coenecoop bou wende autobedrijf Jan van der Linden, Waddinxveen kreeg toegezonden naar van zijn kanttekening ’’Vrouwen meer op barricaden”. Daarin betoogde de journalist onder meer dat de Waddinxveense vrouwen veel te weinig van zich laten horen en dat ze naar zijn mening nauwelijks aan de weg timmeren. ”Als het openluchtzwembad om finan ciële redenen dreigt te worden gesloten, de jeugd aan een discotheek geholpen wil worden, gesleuteld wordt aan een hoofdwinkelcentrum, er winkels in de woonwijk Zuidplas moeten komen en als de lokale groenvoorziening in be spreking is dan moet daarbij ook de stem van de Waddinxveense vrouw ge hoord worden”, aldus Bert Wouden berg. WADDINXVEEN - De gemeenteraad is door B. en W. gevraagd voor volgend jaar bijna 11 mille 10.950,uit te trekken voor allerlei eman- cipatie-activiteiten van de Stichting Vrouwenraad Waddinxveen, de Ne derlandse Bond van Plattelandsvrouwen, afdeling Waddinxveen, en de GPV-Vrouwenwerkgroep Waddinxveen. langrijke rol spelen. Het samenwer kingsorgaan zal ten aanzien van de uit voering een controlerende functie ver vullen. Voor wat betreft de uitvoering van basiseducatie is er nog sprake van een aanloopfase. Na afloop daarvan zal naar wij hopen de uitvoering van basise- ducatie-activiteiten plaatshebben door één volledig regionaal georiënteerde in stelling,” schrijven B. en W. in het voorstel aan de volgende week woens dagavond vergaderende gemeenteraad op het basiseducatie-programma voor 1988 vast te stellen. Als gevolg van de jurisprudentie is het Antenneverbod geschrapt. Ontsiering door antenne kan waar nodig worden tegengegaan op grond van welstandsar- tikelen. Er is dus geen bouwvergunning (meer) vereist voor het bouwen van antennes, gebouwen, maar ook van bedrijfs- en die van de voet af gemeten geen grotere WADDINXVEEN - Het pianoduo Wyneke Jordans en Loe van Doesse- laar heeft het kamermuziekconcert van vorige week donderdagavond in de raadzaal van het gemeentehuis geheel in het teken gezet van de 50ste sterfdag van Maurice Ravel (1876-1937). Ze brachten voor een geïnteres seerd publiek een markant programma t r i Woudenberg van het Weekblad voor -- -- aanleiding t t I t I I i 1 landse Bond van Plattelandsvrouwen vindt bijvoorbeeld dat ook de behoefte aan uitbreidingstijd van de Waddinx veense weekmarkt een punt is waarover de Vrouwenraad een mening zou moe ten geven. Hierbij is ook andere plaats van de weekmarkt aan de orde. Het Ravel-programma bevatte behalve de oorspronkelijke voor quatre-mains geschreven composities, enkele bewer kingen van orkestwerken door de componist zelf zijn Rapsodie Espagnol en Bolero. Verder een bewerking door Ravel van Debussy’s Prélude a l’Après-midi d’un Daar bevindt zich Jaap Kooy’s ’’Kerst- Faune en het le deel uit het strijkkwar tet van Ravel bewerkt door diens leer ling Maurice Delage. Meesterlijk wist Ravel de orkestklank te herschapen tot een heel natuurlijk pi- ano-idioom. Zelfs zijn Bolero, welk werk juist zijn kracht ontleent aan de orkestrale timbre-verschillen en dyna miek, behoudt die kracht in de piano- versie en krijgt zelfs een andere dimen sie. Het mag zeker een verdienste genoemd voorwaarde dat voor de uitvoering hiervan door Waddinxveen niet meer dan 94.807op tafel wordt gelegd WADDINXVEEN - In het buurtcen trum De Bonkelaar draait vrijdagavond 20 november om acht uur de film Wise Guys. De toegangsprijs is 3,50. Wise Guys is een wat komische gangs terfilm van regisseur Brian de Palma, met Danny de Vito en Joe Piscope. De film gaat over twee vrienden, die in het mafia-syndicaat van gangsterkoning Anthony Castelo altijd de onderge schikte klussen moeten doen. Het is hun droom om eens een Italiaans- Joods restaurant te openen. Door een verkeerd uitgevallen weddenschap in de paardenraces met geld van hun baas, komen ze in een lastige situatie en staat hun droom op de tocht. Het programma bevat de volgende on derdelen: Stichting Vrouwenraad, Werkgroep Vrouwenemancipatie en Vrouwentref centrum: Vrouwendag 1988, Deskun digheidsbevordering, Cursus ”Hoe zeg je wat je denkt”, Bestuurstechnische training, Cursus gesprekstechniek, Computercursus en Thema-avonden (totaal ƒ8.850,— Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen, afdeling Waddinxveen: Di verse activiteiten (totaal 800, G.P.V.-Vrouwenwerkgroep Waddinx- veen: Cursus politieke basisvorming voor vrouwen (totaal 1.300, i 1 De Stichting Vrouwenraad Waddinx veen wordt sinds kort voorgezeten door mevrouw Y.M.L. de Jong-Dernison. Zij is in die functie VVD-gemeente- raadslid mevrouw M.C. Wientjens-van der Velden opgevolgd. De ABVO-KA- BO maakt sinds kort geen deel meer uit van de Vrouwenraad, die bijna alle vrouwenorganisaties in Waddinxveen overkoepelt. In 1988 wordt weer invulling gegeven aan de Internationale Vrouwendag (op of omstreeks 8 maart). De nu lopende cursus ’’Spreekvaardigheid” zal vol gend jaar worden vervolgd met de cur sus ’’Vergadertechniek”. De cursus ’’Klussen in huis” is afgelast vanwege de kosten. Op het programma staat ook nog een voorlichtingsavond in verband met de voorbereidingen voor een bevolkings onderzoek naar baarmoederhalskan ker. De Gemeenschappelijke Gezond heidsdienst Midden-Holland heeft hier om gevraagd. De thema-avonden van de Stichting Vrouwenraad Waddinxveen zijn of worden gehouden over vandalisme, maatschappelijk werk en vrouwen en werk. WADDINXVEEN - De door de Vrou welijke Vrijwillige Hulpverlening (WH) gehouden verloting voor de be jaardensociëteit in het Anne Frank-cen- trum is afgerond met de trekking. Er zijn prijzen gevallen op de volgende nummers: le prijs 1995, 2e prijs 419, 3e prijs 1130 en 4e prijs 1268. De overige prijzen zijn op de volgende lotnummers gevallen: 1298, 2003, 2479, 642, 168, 978, 1141, 2466, 355, 161, 2327, 575, 701, 1709, 1572, 104, 2296, 990, 1368, 1506, 780, 834, 1790, 2125, 1571, 1069, 1378, 2438, 1936, 1128, 2231. Een aantal prijzen kunnen nog afge haald worden bij mevr. A.C.M. Moe- rings-Verweij, P.C. Hooftstraat 3 tus sen 17.00 en 18.00 uur. WADDINXVEEN - De Stichting Vrouwenraad Waddinxveen wil meer van zich laten horen. Naast de organisatie van thema-avonden, cursussen i en vergaderingen is de Vrouwenraad vast van plan het gemeentebestuur te adviseren over allerlei Waddinxveense kwesties. WADDINXVEEN - In het bedrijvenpark Coenecoop is ook een begin gemaakt met de bouw van het nieuwe bedrijfspand voor handelsonderne- ming Pimex BV uit Moerkapelle. De eerste paal werd vorige week dins dag geslagen door mevrouw Van der Poort, mede-eigenaresse van dit be drijf. WADDINXVEEN - De gemeente Waddinxveen wil het groene licht gaan geven aan het programma basiseducatie 1988 regio Midden-Hol land, waaronder dus ook dit Gouwedorp valt, zij het onder de strikte In de gemeenteraadsvergadering van volgende week woensdagavond zal het Waddinxveense emancipatieprogram- ma worden vastgesteld en zal goedkeu ring worden gehecht aan de daarvoor te maken kosten. Bekend is dat de PCW- fractie het hiermee niet eens zal zijn. 2.525,overschreden, werd tijdens ae- ze bijeenkomst gepoogd om tot een ver deling van de beschikbare subsidie te komen, zodat alle activiteiten in het concept-programma emancipatie-acti- viteiten 1988 zouden kunnen worden opgenomen. In overleg kwam een verdelingsvoorstel tot stand waarmee totaal een bedrag van 10.950,gemoeid is. Aan de hand van de ingediende programma’s en begrotingen en van het genoemde verdelingsvoorstel is het concept-ge- meentelijke programma opgesteld. Bovendien is de redactie van een aantal artikelen aangepast, vereenvoudigd, geschrapt of duidelijker omschreven. Verder is waar mogelijk de stofkam doorheen gehaald. Wat in de nieuwe bouwverordening op valt is het schrappen van het antenne verbod en het voor rolstoelgebruikers geschikt maken van niet alleen openbe- ii_; reL logiesgebouwen. Al die panden moeten vanaf de openba re weg tenminste één toegang hebben die door rolstoelgebruikers gebruikt kan worden. trekken en vandaar met een nog grotere voorraad en een uitgebreide showroom de steeds groeiende afnemerskring opti maal van dienst te kunnen zijn. Daar Pimex inmiddels 21 jaar bestaat is een van de eisen van deze tijd aangepast volwassen bedrijfspand beslist noodza kelijk geworden voor deze steeds voor uitdenkende handelsondememing. Na in Moerkapelle en omliggende plaatsen lang rondgekeken te hebben, is de keus uiteindelijk gevallen op meubelstad Waddinxveen. Pimex levert als groothandel een uitge breid hang- en sluitwerk en bevesti gingsmateriaal uit roestvrijstaal voor zeer veel uiteenlopende doelgroepen. Daarnaast heeft Pimex 5 exclusieve Be- nelux-vertegenwoordigingen voor een gespecialiseers programma interieur- en meubelbeslag, wat afgestemd is op projectenbouw, interieurbouwers, meubel- en betimmeringsbedrijven. Zeer recent heeft Pimex ook de exclu sieve Benelux-vertegenwoordiging ver kregen vanhet eersteklas Japanse be drijf Sugatsune (Tokio), dat al 10 jaar lang specialist is op het gebied van roest- vrijstaai interieurbeslag, zoals roest vrijstalen inboorschamieren, grepen, sloten en plankdragers. worden dat Wyneke Jordans en Leo van Doeselaar het publiek kennis heten ma ken met de toch zelden uitgevoerde be werkingen van Ravel. Met recht verdienen deze quatre-mains bewerkingen een plaats op een piano recital. Zeker wanneer ze op zo’n gloed volle manier verdedigd worden als door Wyneke Jordans en Leo van Doeselaar. De pianisten, beiden leerlingen van Jan Wijn, vormden een vrijwel naadloze eenheid. Ook bleken zij zich moeiteloos te bewegen in de diverse stijlbeelden, waarmee Ravel zich al experimente rend bezighield. Met een ragfijn toucher in de impressi onistisch getinte delen van de Rapsodie Espagnol en Ma Mère l’Oye, puntig in de Malaguena en Habanera en helder in de beschrijvende delen van Ma Mère l’Oye. Concertbezoekers, voor wie de Bolero niet meer zonodig hoeft, werden wel licht aangenaam verrast door de quatre- mains versie. Met ingehouden energie werd heel uitgewogen naar een climax toegewerkt, teneinde uit te barsten in een tomelozë krachtexplosie, zonder onbeheerst te worden. Wyneke Jordans en Leo van Doeselaar belichtten op overtuigende wijze de veelzijdig comp- voering genomen programma’s een be- Deze financiële voorwaarde stelt de ge meente omdat er in de stukken geen di recte relatie kan worden gelegd tussen het financieel overzicht van de basise ducatie in deze streek en de activiteiten overzichten van de instellingen. Boven dien durft het bestuur van het samen werkingsorgaan Midden-Holland niet te garanderen dat alle geplande activi teiten en voorgeschreven contacturen passen binnen het budget per instelling. De basiseducatie-activiteiten in 1988, die voortvloeien uit de nieuwe rijksre- geling en voortborduren op het pro gramma van dit jaar, worden door de gemeente Waddinxveen te weinig gedif ferentieerd en geschakeerd genoemd. Duidelijk is dat ook in het nieuwe pro gramma de aandacht voor etnische groeperingen en culturele minderheden in verhouding tot andere potentiële groepen/gebruikers aanzienlijk is. ”Wij vertrouwen erop dat bij de voor bereiding van het programma 1989 ex tra aandacht zal worden besteed aan de wenselijke spreiding en aan de afstem ming op de behoeften. In dit verband kunnen de ervaringen van de nu in uit- WADDINXVEEN - Waddinxveen krijgt een nieuwe bouwverordening. De gemeenteraad heeft dit stuk ter vaststelling in de vergadering van vol gende week woensdagavond toegestuurd gekregen. In de nieuwe bouw verordening, naar een model van de Vereniging van Nederlandse Ge meenten, zijn de rijkswetgeving van nu, jurisprudentie en de (nieuwe) ontwikkelingen in de bouwtechniek verwerkt. WADDINXVEEN - De afdeling Wad dinxveen van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen gaat volgende week dinsdag op excursie naar Lisse. t--1* TTZ»»TZ dorp”, waar de koffie en gebak al klaar staan. Na de koffie kunnen de Wad dinxveense leuke ideeën opdoen voor Sinterklaas en Kerst. De lunch wordt gebruikt in het Boule vard Hotel te Noordwijk, waarna het tniddenprogramma zal worden gevuld met diverse interessante demonstraties. Het vertrek is om 9 uur vanaf de Passage en thuiskomst ongeveer 17 uur. De reis zal per bus gemaakt worden. Tenminste één der toegangen'van een tot bewoning bestemd gebouw dat van liften moet zijn voorzien, alsmede één der toegangen van een voor publiek be stemd gebouw, bedrijfsgebouw en lo giesgebouw niet vanaf de openbare weg voor rolstoelgebruikers bereikbaar zijn. Vrijstelling kan worden verleend indien de aard, de ligging en het gebruik van het gebouw zich daarvoor lenen. Een zuiver plaatselijk punt in de nieuwe bouwverordening is die met betrekking tot de grondwaterstand, die in Wad dinxveen vrij hoog is. Daarom is be paald dat de hoogteligging van vloeren van ruimten van tot bewoning bestemde gebouwen tenminste op 0,30 m boven peil en tenminste 0,75 m boven de nor male hoogste grondwaterstand ter plaatse moet liggen. Dit zijn de resterende voornaamste wij zigingen: OVan de ’’vrijstellingen” en de ’’nadere eisen” is ongeveer de helft vervallen. Veel vrijstellingen zijn veranderd in niet van toepassing-bepalingen, met na me in de gevallen die geen bestuurlijke afweging behoeven. Het aantal onder- handelingsmomenten tussen de over heid en burger wordt daarmee aanzien lijk verminderd. Beleidsrelevante vrijs tellingen krijgen hierdoor weer vol doende bestuurlijke aandacht. ODoublures met andere regelingen zijn zoveel mogelijk verwijderd. Bijvoor beeld: herhalingsvoorschriften uit de Woningwet, het Postbusbesluit, Model verordening, behandeling van bezwaar- en beroepschriften en de model-APV. ODe brandveiligheidsvoorschriften voor tot bewoning bestemde gebouwen zijn vervangen door een verwijzing naar de betreffende NEN-normen. Ook hierdoor kan een groot aantal ’’nadere (brandveiligheids)eisen” vervallen. ODe bepalingen over gas, water en elek triciteit zijn sterk verkort waar mogelijk te verwijzen naar de standaardlever ingsvoorwaarden van de nutsbedrijven. Voorschriften die al voortvloeien uit vast jurisprudentie over algemene be ginselen van administratief recht zijn geschrapt. OOngeveer tweederde van de nadere re gelen is geschrapt. OHet aantal gevallen waarin een bouw vergunning vereist is, verminderd door uitbreiding van de vergunningsvrije ca tegorieën. Oln de eisen voor de inrichting en inde ling van woningen en wooneenheden zijn enkele praktische vereenvoudigin gen aangebracht. ODe warmte-isolatie-eisen voor wanden en daken van woningen zijn ter bevor dering van de energiebesparing ver hoogd. OHet invoeren van een standaardbreed- temaat voor de deuropening van de hoofdtoegang van woningen en woon gebouwen ten behoeve van de toegan kelijk voor rolstoelgebruikers. OEen herziening van de toelichting op de Model-bouwverordening ter wille van een grotere gebruikersvriendelijk heid. Onder meer is de algemene inlei ding herschreven en zijn in het jurispru dentie opgenomen. WADDINXVEEN - De nieuwjaarsre ceptie 1988 van de gemeente ten behoe ve van de bevolking en het bedrijfsleven zal worden gehouden op maandag 4 ja nuari van 17.00 tot 19.00 uur. Daarmee zet het gemeentebestuur een nieuw leven ingeblazen traditie voort, want toen burgemeester C.A. van der Hooft hier werkzaam was werd een einde gemaakt aan de jaarlijkse nieuw jaarsbijeenkomsten uit onvrede met raadsbeslissingen. Al enige jaren is de rijksbijdrage ten be hoeve van emancipatie-activiteiten op genomen in de uitkering die wordt ont vangen in het kader van het Besluit Proefgemeenten. Op de gemeentebe groting is ten behoeve van emancipatie- subsidie 13.920,geraamd. Dit betreft de som van 3.000,(maxi male subsidie in het jaarlijks exploita tietekort van vrouwenraadhuis ”De Vlieger”) en 10.920,(subsidie ten behoeve van emancipatie-activiteiten op basis van de voormalige rijksbijdra ge)- Schriftelijk zijn de vrouwenorganisaties gewezen op de mogelijkheid subsidie aan te vragen. Een vijftal vrouwenorga nisaties heeft van deze mógelijkheid ge bruik gemaakt. Op 6 oktober heeft een bespreking met deze organisaties plaatsgevonden. Omdat de gezamenlijke aanvragen het beschikbare subsidiebedrag met In de Vrouwenraad blijken oud-CDA-. gemeenteraadslid Jos Groenendijk- Bernard en oud-VVD-wethouder Lous Oosterbroek-Waagmeester al gevraagd te hebben naar mogelijkheden om de Vrouwenraad een oordeel te laten vel len over Waddinxveense zaken. Jos Groenendijk wil dat de Vrouwen raad adviezen uitbrengt over relevante zaken zoals het hoofdwinkelcentrum en de toekomst van het zwembadcomplex in het sportpark ”de Sniep”. ’’Over het al of niet sluiten van het openluchtzwemnad moet op korte ter mijn al een oordeel gegeven worden”, zo blijkt Lous Oosterbroek-Waagmees ter te hebben opgemerkt. Binnen het dagelijks bestuur van de Vrouwenraad blij kt overigens ook al over dit soort za ken te zijn gediscussieerd. Zo is een vragenlijst in de maak over het winkelen in Waddinxveen. Vrouwen- raadlid Karin Menken van de Neder- hoogte hebben dan 5 meter (was in Waddinxveen 6 meter). Tussen de nieuwe 5 meter-grens en de inmiddels gegroeide praktijk, bestaat evenwel enige discrepantie, in die zin dat een door 27 MC-amateurs veel ge bruikte - en ook standaard in de handel verkrijgbare - staafantenne van 5,5 m hier net niet onder valt. Dit wordt door de VNG erkend. Het Besluit ruimtelij ke ordening dat op 1 juli 1986 in werking is getreden, bepaalt een hoogte van 5 m. Op formele gronden is in de bouwveror dening hierbij aangesloten. C.M. VAN DER LINDEN Burgemeester WADDINXVEEN - Voor de wo ningbouw in Waddinxveen doet burgemeester C.M. van der Linden veel goed werk. Die mening heeft PvdA-gemeente- raadslid Ch. A.A. Wijnen gegeven in een extra partijvergadering over de gemeentebegroting voor vol gend jaar. Hij hield zijn partijgenoten voor dat Waddinxveens eerste burger, die ruimtelijke ordening en wo ningbouw in zijn portefeuille heeft zitten en dan ook voorzitter is van de raadscommissie voor de ruimte lijke ordening, woningbouw en be drijfsterreinen, als een ”bok op de haverkist” zit voor wat betreft de toewijzing van bouwcontingenten. ’’Burgemeester Van der Linden doet veel goed werk voor Waddinx veen”, aldus het socialistische ge meenteraadslid dat anderhalf jaar geleden nog met hem in de clinche lag over de saaiheid van bouwen in de woonwijk Zuidplas. Maar na de snelle start in 1983 en I de nu afgesloten inhaalperiode zijn er tussen de Piasweg en de Be- ijerincklaan nieuwe bouwwegen in geslagen. Een recente rondgang van de raadscommissie, waarbij PvdA’er Wijnen niet aanwezig kon zijn, heeft dat gewezen. De wijk wordt gevarieerder. De PvdA-raadsfractie is het eens met het huidige en toekomstige ruimtelijke ordeningsbeleid van Waddinxveen. In 1992 zal de woon wijk Zuidplas zijn volgebouwd. Het college van Burgemeester en Wethouders gaat het komend jaar bekijken waar verder nieuwe hui zen gebouwd kunnen worden. Dat kan in aansluiting op Zuidplas, aan de andere kant van de Piasweg bij de Onderweg en op diverse, braakliggende lokaties binnen de* bebouwde kom. Zorgen hebben de socialisten over' het feit dat er in dit Gouwedorp ”nog veel te weinig sociale woning bouw plaatsvindt”. In Waddinx veen is de helft van alle te bouwen woningen in de sociale sfeer. Ge zien de groei van Waddinxveen wordt dit te weinig gevonden.

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 19