Kwiek KOPPOSITIES gelijk DE GOUWE-TEAMS tweede in E Gouds meisje wint W S V-schaaktournooi 10 km-race De Gouwe Crossloop Zowel dames als heren waterpoloën VINK SPONSORT WSE Hennink (WSV) op voorsprong Voorstel I WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE 8?5 14?5 35. Goed weekend Flyers-teams Bowling-titels voor D. Geers en J. Scheuierman Danspaar in Slagharen Be Fair A2 wint fors gemeente privatisering tennisbanen Piet Swart bovenaan bij Excelsior WSE-jongeren trainen met FC Utrecht FLORIDA VERLIEST Elf WSE-teams pupillen in zaalvoetbal- competitie 17?5|21?5 in Sjoeiavond ^VANEEÜWEN Clubwedstrijd springen bij Reigersburgh ^Beaujolais Primeur^ een zaak van Prestige! Speedo Jeugd Kampioenschappen Andere groepen laiiffii Dames IPrestigi VOOR EEN GOED BOEK boekhandel veldwijk b.v. KABELKRANT WADDINXVEEN ELKE WERKDAG VAN 7.00 UUR TOT 19.00 UUR OP BELGIË-VLAAMS 2 1987 Beaujolais Primeur A.C. mcRuï 1 Pagina 21 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18 NOVEMBER 1987 0 NAAR (•undJupAi Passage Waddmxveen Tel 01828-12620 Coebergh Bessen Verhoeven Jonge zich na de sluitingsdatum van inschrij ven hadden aangemeld, maar toch graag aan het toumooi mee wilden doen. Fred v.d. Wouden uit Gouda be haalde de eerste plaats. 1 y1" I Vieux Per saldo resteert na overdracht van de tenniscomplexen en het beheer, voor de gemeente eenzelfde last ad plm 35.000,- per jaar. Zaterdag hebben de jongste zwemmer- tjes weer deelgenomen aan wedstrijden voor het landelijke Speedo tournooi. Ondanks de goede prestaties zoals die van Tamara Spoel op de 100 m school slag of Ronald Bas, Arno v.d. Dussen, Mark Nahon en Rogier Wegeriff op de 100 m vrijeslag wisten geen van De Gouweleden zich ditmaal in de prijzen te zwemmen. Bij de jeugd heeft men nog 1 kampi- oenskandidaat Kwiek 1. Het team won zaterdag met 6-4 van Ilac 2. Omdat con current BTTV een steekje liet vallen door van Ilac te verliezen, heeft Kwiek nu een voorsprong van 4 punten op de concurrenten. Verder was er een over winning voor Kwiek 2. Counoisier Cognac HENKE5 Zaterdag ontmoet De Gouwe in een thuiswedstrijd IJsselduikers. Met dit te am heeft De Gouwe nog een appeltje te schillen. Immers in de uitwedstrijd ver raste dit team De Gouwe helemaal door de enorme mandekking die zij toen toe pasten. De 8-8 van toen dient nu te wor den omgezet in een overwinning. Deze wedstrijd begint niet om 19.15 uur zoals gewoonlijk, doch om 18.30 uur. tigd aan de Overtoom 35, werden ge legd via het zaalvoetbal. De heer Vink ziet via shirtreclame mo gelijkheden zijn bedrijf meer naambe kendheid te geven. Het bestuur van WSE is verheugd met het nieuwe tenue voor het derde elftal en waardeert deze bijdrage zeer. De tijd om van I Beaujolais Primeur te t\ genieten is maar kort, itk Natuurlijk kiest u dan voor kwaliteit! Daar- voor moet u bij ons zijn. Wij hebben een Primeur, vol fruit en KL goed van kleur. Vanaf donderdag 19 november a s. MA verkrijgbaar WADDINXVEEN - Hoewel voor het eerst in dit seizoen de acht teams van Florida-badminton in de vaste opstellin gen konden spelen, werden geen winst punten behaald. In Beverwijk verloor Florida 1 met 2-6 van Heemskerk 1De wapenfeiten wa ren winst voor Ilona Groeneveld, voor de damesdubbel en 1 game van de drie voor John Schouten. Gevolg: weer klei ner geworden kansen op handhaving in de 2e klasse. Florida 2 verloor de return tegen Aristo 2 in Scheveningen wat ongelukkig met 3-5. Michelle Zweegman was na 4 1/2 week (gekneusde hand) ook weer van de partij en het team voor het eerst com pleet. Na veel spanning een 3-3 tussenstand. Helaas gingen daarna beide G.D.’s ver loren. M. Zweegman/R.Sikkingmet 16- 17, 16-17 en H. Schwiebbe/A.P. van Nes 6-15,14-17. Florida 3 kon het gelijkspel in de return tegen Mijdrecht 2 uit niet herhalen. Met een gloednieuwe speelster, Brigitte Pees uit Oude water, verloor het team met 2-6. Winst voor Jolanda Suanet en de dames dubbel. WADDINXVEEN - Het collega van B. en W. komt zeer binnenkort met een voorstel aan de gemeenteraad ten aan zien van de privatisering van de tennis banen. Dat heeft wethouder P.F.J. van Schie (CDA) laten weten in de raadscommis sie voor de financiën. WD-fractievoor- zitter ir. K.A. Warmenhoven stelde over deze zaak, die in de toelichting op WADDINXVEEN - Het eerste tafel- tennisteam van Kwiek speelde gelijk te gen Vriendenschaar 6. R. Verboon bleef ongeslagen. G. van Dam won 2 wedstrijden maar W. v. Wageningen bleef ditmaal zonder winst. Van de seniorenteams zijn er nog 3 kampioenskandidaten over. Kwiek 9 won ditmaal met 6-4 van Vrienden schaar 23. T. Steenwinkel (100%) won 3, G. Venmans 2 en J. Sterke 1 wed strijd. Uit de resterende 3 wedstrijden heeft men nog slechts 1 punt nodig om kampioen te worden. Kwiek 10 was de ze week goed voor een 9-1 overwinning op Boskoop 3. P. v. Es en H. Vermeu len wonnen ieder 3 wedstrijden. Kwiek 14 bleef zonder te spelen op de le plaats met 2 punten voorsprong op de concurrent NTTC. G. v.d. Torren heeft 100%. Verdere overwinningen waren er voor Kwiek 2, 4, 5, 7, 3,15. Ter voorbereiding van de nota buiten sportaccommodaties is door de ge meente aan Grontmij NV opdracht ver strekt tot het maken van een renovatie- en onderhoudsprognose van de 22 ten nisbanen welke de gemeente beheert en verhuurt. Dit onderzoek heeft uitgewezen dat in de komende 15 jaar een aanzienlijke in vestering is (ten bedrage van plm. 1,5 miljoen) om de banen geleidelijk te ren overen c.q. geheel te vervangen. Aan de besturen van de drie tennisver enigingen (die de huurders zijn), is op grond van bovengenoemde ramingen meegedeeld dat een en ander zal leiden tot sterke verhoging van de huurtarie- ven (van thans 10.000,- per baan per jaar tot plm 20.000,- in het jaar 2000), omdat het gemeentelijk uitgangspunt is dat het jaarlijks tekort op de exploitatie van de tennisbanen beperkt dienen te blijven tot de voor 1987 geraamde plm 35.000,- per jaar voor 22 banen. Naar aanleiding van deze mededeling hebben de besturen van de tennisver enigingen zich beraden en zijn tot de conclusie gekomen dat zij de voorkeur geven aan privatisering van de comple xen naar hun verenigingen. Een en an der op basis van een overdracht om niet van de huidige complexen (boekwaarde plm 330.000,-) en een matige erf- pachtscanon. Voorwaarde daarbij is dat de gemeente het onderhoud en beheer door eigen personeel tegelijkertijd beëindigt. Aan deze laatste voorwaarde kan zonder grote financiële nadelen voor de ge meente worden voldaan omdat deze naar verwachting binnen 2 jaar in de ei gen organisatie kan worden opgevan gen. WADDINXVEEN - Vijftig bewoners van de Bomenwijk zijn zaterdag naar de Blinkert in Capelle aan den IJssel ge trokken om uit te maken wie zich dit jaar de bowling-kampioen van de wijk en speeltuinvereniging De Paddestoel mocht noemen. De vorige titelhouder K. Droog, wist zijn titel niet te prolongeren en moest die afstaan aan D. Geers. Uitslagen heren: 1. D. Geers (125 pnt), 2. J. Dolfing sr. (112 ptn), 3. K. Droog (106 ptn). Bij de dames wist J. Scheuierman de eerste plaats op te eisen. Hier was de uitslag als volgt: l.J. Scheuierman (98 ptn), 2. Th. Kok (86 ptn), 3. R. van Leeuwen (77 ptn). Gouwe Smash) met in totaal 22 tennis banen aan de Alberdingk Thijmlaan, aan de Sniepweg en in het Wamaar- einduitslag bepaald op 18-0. De Gouwe plantsoen. blijft hierdoor het totaalklassement aanvoeren. Wanneer zij zaterdag het Delftse Raket 1 op gelijkspel weten te houden heeft men een uitstekende uitgangspositie strijken, hetgeen op zich geen schandck is. W. van Gort buitte een fout van Kar> Smit, 3. Marjolein Bonte, 4. Manuela dol goed uit en won. Versluis en Toren-* Bikbergen, 5. Aletta v.d. Breggen. Klasse L: 1. Leonie van Rhijn, 2. Karin de Graaff.Klasse M: 1. Mischa v.d. Kraats. Klasse Z: 1. Yvette Ribbens. Henkes Jonge Jonge Genever Graangenever WADDINXVEEN - Vanavond - woensdag 18 november - is er om half acht weer een sjoeiavond van de sjoel vereniging Waddinxveen in het clubge bouw van de schuttersvereniging Wad dinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan. De uitslagen van de laatste sjoeiavond zijn: Klasse A: 1. Ton Cozijnsen jr. (1429 ptn), klasse B: 1. G. v. Renesse (1297 ptn), Klasse C: 1. mevr. T. v. Helden (1235 ptn), Klasse D: 1. W. Slingerland sr. (1112 ptn( en Klasse E: 1. mevr. Zoetekouw (1007 ptn). springen. De uitslagen hiervan zijn: Klasse Bo: 1. Jennifer de Wagenaar, 2. Anette van Offeren werd afgebroken. Vliet, 3. Lianna Verboom, 4. Corina Hordijk, 5. Leonie Dekker, 6. Mirjam Goor moest tegen Van Vuuren de vlag; Bakhuyzen. strijken, hetgeen op zich geen schande Klasse B: 1Vincent Hölzel, 2. Daniëlle is. W. van Gort buitte een fout van Kar> zxvv \7orclmc pn I Arp beek deelden het punt. Besemer en Rit*; ter braken af in een interessante stan<£ waarin Besemer een pion meer heeft. Ket kon het na lange en taaie tegen»? stand niet bolwerken tegen V.d. Wou* den. Muit profiteerde van een misgreep van J. van Oort. Het komende weekeinde worden in het Combi-bad te Dordrecht de Nederland se kampioenschappen estafette’s ge houden. Het team van De Gouwe bij de meisjes onder de 12 jaar heeft hier zeker een goede kans om bij de eerste drie te eindigen: Voorzitter G. Besemer van W.S.V. opende het tournooi. Hij verwelkomde de jeugdspelers en begeleiders uit Wad dinxveen, Gouda, Leidschendam, Zoe- terwoude, Leiderdorp, Schiedam en wenste een ieder een genoeglijke schaakdag toe. Onder leiding van W. v.d. Hoek en G. Toerenbeek werden 5 ronden per groep gespeeld met een bedenktijd van 30 min. per speler. De hoofdgroep werd na een moeizame slotronde gewonnen door Lydie Nieuwstraten uit Gouda. In het laatste rechtstreekse duel met concurrent Gary Barnes uit Leidschen dam, lukte het Gary bijna z’n achter stand van 1 punt op Lydie goed te ma ken. Met groot materieel voordeel, doch met de vlag op vallen, overzag hij echter een simpele patstelling, waard oor de partij alsnog remise liep. Lydie behield haar voorsprong en werd uitge roepen tot toumooikampioen. WADDINXVEEN - Het echtpaar Bec- ker-Hof, dat de kleuren van de aan de Staringlaan gevestigde dansschool Waddinxveen verdedigt, moest dit weekend naar Slagharen voor wedstrij den om de Holland Cup. Opnieuw bereikten zij de finale en wer den daarin tweede. Door de resultaten van de laatste weken zijn ze tevens ge promoveerd naar de D-klasse. WADDINXVEEN Weinig voetbal voor de Be Fair-junioren en pupillen afgelopen zaterdag. Er werd enerzijds door het inhaalprogramma, ander zijds door het minder mooie weer, door slechts enkele teams gevoet bald. A-2 was zeer succesvol. In een uitste kend gespeelde wedstrijd, thuis tegen Oudewater wonnen zij met 5-1 door doelpunten van Marcel van Zanten (2x), John de Bruyne, Maurice v.d. Neut en Marcel Hornis. Doelman Paul Visser werd slechts lx gepas seerd. B-l verloor thuis tegen Vep B-l met 2-3. Beide Waddinxveense doelpun ten werden gescoord door Henk Ko ren. Het C-3 elftal, sinds enkele we ken bij de K.N.V.B. door Be Fair in geschreven, behaalde zijn eerste over winning: 5-3. Be Fair heeft inmiddels 7 junioren en 9 pupillenteams in het veld. De grootste overwinning werd door het D-l elftal behaald, met maar liefst 11-0 werd gewonnen. WADDINXVEEN - WSE-voetbal is met elf pupillenteams toegelaten tot de pupillen-zaalvoetbalcompetitie, welke dit seizoen wordt georganiseerd door de KNVB, afdeling Gouda. De komende periode wordt in de maan den december, januari en februari door de pupillen van WSE gestreden in de sporthallen van Gouda, Waddinxveen, Moordrecht en Woerden. De start van deze competitie is zaterdag 28 novem ber en elk team speelt 20 wedstrijden. voor de tweede helft van de competitie. Dat wil dan zeggen dat de eerste helft van deze competitie wordt afgesloten met een toppositie en zonder één verlo ren wedstrijd. In groep 2 hield Wilfried Janz uit Gouda de touwtjes strak in handen en bleef z’n tegenstanders met sterk schaken voor. Peter Verwoerd uit Leiderdorp nam de tweede prijs mee naar huis. Het onderonsje van de Leiderdorpspe- lers Edwin van Hastert en John Kerk vliet in groep 3 werd beslist in het voor deel voor Edwin, John moest genoegen nemen met de tweede plaats. Daniël van Loenen uit Schiedam was oppermachtig in groep 4. Hij won alle 5 partijen en ontving hier de eerste prijs. Rogier v.d. Velde werd verdienstelijk tweede. In groep 5 speelden evenals in groep 3 Leidersdorpers de hoofdrol. Peter v.d. Neut werd eerste en Wijbe Evenhuis legde beslag op de tweede prijs. Ook in groep 6 was er succes voor Lei derdorp. Hier hield Harre v.d. Nat geen spaan heel van de tegenstanders en won alle 5 partijen op rij. Angela van Loe nen uit Schiedam bereikte knap de tweede plaats. Zusje Diana van Loenen speelde het best bij de allerjongsten van het tour nooi in groep 7. Merel Groenenwegen uit Spijkenisse speelde prachtig naar de tweede plaats. Groep 8 werd gevormd door spelers die WADDINXVEEN - Het eerste herenzevental van De Gouwe-waterpolo heeft de aansluiting met de kop van de competitie weten te behouden. In een goed gespeelde wedstrijd werd het thuisspelende Amsterdamse DOK met 4-10 verslagen. Ook de waterpolodames behielden de koppositie door met niet minder dan 18-0 het Alblasserdamse wiekslag klop te ge ven. WADDINXVEEN - De Goudse Lydie Nieuwstraten heeft het zaterdag in het Anne Frank-centrum gehouden tiende jeugdschaaktournooi van de Waddinxveense Schaak Vereniging (WSV) gewonnen. Aan dit tournooi namen 45 meisjes en jongens deel. De jeugdige schakers werden in het AF-centrum verdeeld in 8 groepen van gelijke sterkte of van gelijke leef tijd. WADDINXVEEN - Het derde elftal van WSE-voetbal, dat uitkomt in de re serve eerste klasse van de KNVB afde ling Gouda, wordt sinds kort gespon sord door Vink Verzekeringen uit Wad dinxveen. De eerste contacten met de heer N. Vink van Vink Verzekeringen, geves- WADDINXVEEN - In de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaakvereniging vergrootte Hennink opnieuw zijn voorsprong. Zelf bezorg de hij de tot dan toe ongeslagen Prins zijn eerste nederlaag. Chris Roosendaal versloeg nummer twee Van Deelen. Eric Claassen, num mer drie, kwam tegen Ellers niet verder- dan remise. In de periode lukte het De Gouwe via Jaco van Tol een voorsprong van 0-1 te nemen. Toen men eenmaal aan de afemtingen van het bad (22 meter) was gewend en men wist waar de medespe ler kon worden gevonden liep de De Gouwe-machine wat gemakkelijker. Via Kjeld Boonstoppel (2x) en Jaco van Tol (2x) en met slechts 2 tegengoals van Dok liep De Gouwe in de tweede peri ode uit naar een 2-5 voorsprong. In de derde periode was het wederom De Gouwe dat de toon aangaf. Combinaties liepen nu vlekkeloos en het overwicht van De Gouwe steeds sterker. Via Cees Boonstoppel, Ed den Boon en wederom Kjeld Boonstoppel en wederom 2 tegengoals van Dok werd het nu 4-8 in het voordeel van De Gou we. De vierde periode leverde nogal wat misverstanden op. Kjeld Boonstoppel doelpuntte 2x achtereen, doch slechts één goal werd op het wedstrijdformulier aangetekend. Daarnaast werd door de jurytafel verkeerd aangegeven dat Jan Verwey inmiddels tegen zijn 3e per soonlijke fout was aangelopen waard oor hij door de goed oplettende scheids rechter alsnog naar de kant werd verwe zen. Zijn vervanger mocht zonder meer op ongeoorloofde wijze te water springen. Normaal zou dit een uitsluiting beteke nen. Het was inmiddels 4-9. Marco Kraak maakte dan de 10 (eigenlijk dus 11) vol. In de 4e periode gelukte het de uitstekend op dreef zijnde doelman Kors van Tilburg een strafworp te ke ren. WADDINXVEEN - Na de twaalfde ronde van Excelsiors onderlinge dam- competitie voert voorzitter Piet Swart met een goede score van 1 punten uit 11 wedstrijden en een moyenne van 1.636 de ranglijst aan. Winst van Excelsiors praeses in deze ronde op Adriaan Zwa nenburg bracht hem op de eerste plaats. In verband met een uitwedstrijd van Ex celsiors 2e achttal werden slechts 9 wed strijden uitgeschreven. Knap mag de re mise van Ben Hofman op Sjaak de Wit worden genoemd. Een fraai eindspel vanuit een ietwat klassiek middenspel was te volgen tus sen Jaap van der Eist en Henri Berg hout. Terwijl de laatste zetten nog moesten worden gespeeld, werd deze partij aqn enkele tafels al volop geanaly seerd. Daar werd veelal een puntende- ling ontdekt en dat verliep in dejsartij ook zo. Kees Kramp ondervond knappe tegen stand van Dik Heeren II, die zelfs in de 7 om 7-einds.tand zelfs beter leek te staan. Ten koste van een schijf kon Kees een doorloopcombinatie nemen. Op dat moment wisten beide spelers dat de punten gedeeld waren. t i i in Gouwebos met 400 man i I WADDINXVEEN - De zaterdag dooi de sportclub Antilope in en om het Gouwebos gehouden crossloop was eer, goede gelegenheid voor de Waddinx veense atleten om zich te laten zien. De wedstrijd, de eerste uit een serie vari vier in de Goudse streek, viel onder de; auspiciën van de KNAU, afdeling Gou da waartoe verenigingen behoren uit de omgeving van Waddinxveen. De wedstrijd verliep vlekkeloos en de resultaten waren, ondanks het zware parcours, voortreffelijk. Om 13.00 uur viel het eerste startschot voor de B- meisjes, terwijl daarna tot 15.05 uur toe, zo’n dik vierhonderd atleten zijn weggeschoten voor hun race om een goede klassering. Voor de Antilopers waren de resultaten als volgt: Heren veteranen: Wim Schild 18e plaats,Heren: Hans Boere 22e plaats, Marco Rodenburg 46e plaats, Jan Droog 55e plaats. Jongens C 2e jaars: Robert Smaal 5e plaats, Rutger Lueks 12e plaats. Meisjes C le jaars: Martine Broekman 6e plaats, Sabine Ververs 8e plaats, Ol ga de Niet 21e plaats. Meisjes D: Petra Vletter 2e plaats, Ma- riska Smaal 3e plaats, Marjolein Broek man 10e plaats, Jeichina Stolk 40e plaats. Jongens D: Robert Langenhuizen 5e plaats, Mare Janssen 23e plaats, Lau rens Lueks, Peter Groot 34e plaats, Da niel Slingerland 42e plaats. In tegenstelling tot eerder berichten is de volgende cross in Alphen aan den Rijn op zaterdag 19 december. Ook het ongeslagen record van Hiddink; ging er deze week aan. Hier was Philip» se verantwoordelijk voor. Hans varf. 1T k/UUVUL/Vl j; A.11111L uv glijst. Nu werd De Bock het slachtoffer»» WADDINXVEEN - Het eerste dames- seniorenteam van Flyers-basketbal heeft het afgelopen weekeinde met 59- 37 de uitwedstrijd tegen de Guards uit Pijnacker gewonnen. Het team was niet op volle sterkte daar vijf vaste speelsters ontbraken. Heren-senioren 1 trad vrijdagavond in de Sniep tegen Cadey ’73 in het veld. In een goed gespeelde wedstrijd won Fly ers via een 41-34 ruststand met 106-67. Met de juniorenteams ging het minder goed. De heren-junioren konden slechts met 5 spelers naar Schiedam en verloren daar met 108-71Flyers eindig de de wedstrijd met slechts drie spelers in het veld. De dames-junioren verloren met 49-69 van BZ ’72. Uitslagen van overige teams: Heren-ju nioren 2 verloren met 40-69 van Oegst- geest, meisjes-adspiranten wonnen met 100-27 van Rijnvalken. Dames-seni- oren 2 won met 54-32 en dames-seni- oren 3 won met 36-35. Heren-adspiranten 2 verloor met 30-48 van de Guards en de meisjes-adspiran ten wonnen met 32-25 van het Boskoop- se Diok. Heren-senioren 4 verloor vrij dag van Sigi met 62-69. De meisjes-ka- detten wonnen van Zoebas met 42-29. WADDINXVEEN - Na een zeer spectaculaire strijd wisten afgelopen zondag de zwemmers en zwemsters van De Gouwe in Naaldwijk als tweede uit de strijd te komen. Na een afstand van tien kilometer, die door 30 zwemmers werd overbrugd, tikte de laatste zwemmer van De Gouwe Jaco de Jong op slechts 38.4 sec van de winnaar, WVZ uit Zoetenneer, aan in 1.57.09.4. GfHEVH COÜRypISIEf IMKi 80CAN0 A ST GEORGES OE RENEWS WADDINXVEEN - Manege Reigers burgh aan de Piasweg, die zondagmid dag 22 december het twaalf en een half- Woudenberg klimt gestaag op de ran»* jarig bestaan viert met een pas de deux, glijst. Nu werd De Bock het slachtoffert hield zondag de vierde clubwedstrijd Wolfs versloeg Smitskamp. Van deu Bom maakte tegen V.d. Hoek geet£ fout en won. De partij Bloem-D. vat£ Offeren werd afgebroken. Het door Vink Verzekeringen in nieuwe tenues gestoken derde voetbalelf tal van WSE. (Foto: WSE). Deze estafette werd door de zwemmers en zwemsters uit alle leeftijdscatagorie- ën gezwommen in nummers van 100, 200 en 400 m. Aanvankelijk kwamen zij na de opening door Mark Nahon, die in de leeftijd onder de tien jaar valt, op een eerste plaats te liggen. Mark verbe terde op de 100 m vrijeslag zelfs zijn persoonlijk record. De strijd kreeg al spoedig een ander beeld en na twee kilometer lag De Gou we derde. Na 4100 m kon de zwemmer Jan Willem v.d. Hoek weer wat van de achterstand goed maken op de 400 m vrijeslag. Hij pakte hierop maar liefst 75 m terug. De Gouwezemmers konden uiteinde lijk hun voorsprong op het Delftse DZV/Martens, wat derde werd, vergro ten tot 1.44.4 min. zodat deze geen be dreiging meer vormde voor het zilver. Na DZV volgde Campus met 2.01.26.9 en de Hoogwerf met 2.03.46.2. i De Gouwe-dames maakten er tegen Wiekslag weer een goede promotietoer voor het Waddinxveense waterpolo van. Met niet minder dan 18-0 werd Wiekslag terugverwezen. Deze grandi oze overwinning werd zonder meer be haald door de prima techniek en condi tie van de Waddinxveense dames. De wedstrijd kenmerkte zich door bij zonder snelle combinaties van Gouwe- zijde waardoor de tegenstandster vol komen werd overklast. Via Alma v.d. Meer, Angela Faber (2x), Corinne Ou- dijk (2x) en Marjan de Koning liep De Gouwe al naar 6-0. In de tweede periode namen de dames wat gas terug en werden ’’slechts” 2 doelpunten gescoord. In een man-meer situatie scoorde Elly Middendorp, ter wijl Angela Faber weer een van haar be faamde schoten in een 8e doelpunt wist om te zetten. De derde periode gaf weer wat meer be weging in het water. Via Marjan de Ko ning (vanavond als jeugdspeelster weer goed op dreef), Angela Faber, Els Ger- de begroting voor 1988 van de gemeente ritse, Karin van Eeuwen en Gillian v.d. naar buiten kwam, een vraag over de Berg werd het 13-0. stand van zaken. De Alblasserdamse dames wilden wel Er zijn in Waddinxveen drie tennisver- poloën, doch de fysieke kracht ontbrak enigingen (Waddinxveen, Be Fair, De te enenmale. Corinne Oudijk. Karin van Eeuwen, Angela Faber, Gillian v.d. Berg en wederom Angela Faber werd Van Sandijk en Hugo Zevenbergeo- kwamen tot een puntendeling. Littoojf versloeg Alblas, terwijl V.d. Geer tegen; Stam ten onder ging. Faay trok tegea»; Van Beuzekom aan het langste eind. 3 De broederstrijd tussen D.J. en P. van, WADDINXVEEN - De WSE-jeugd- Offeren werd in het voordeel van laatst* voetballers Marco Scheurwater en Den- genoemde beslecht. J. van Offeree» nis Jager, uitkomend in het A 1-team kwam tegen Van Bergeijk tot een over'v van WSE, zijn door de sponsor van FC winning. Bisschop kende geen pardon^ Utrecht uitgenodigd om een jaar lang met Brinkhorst. Het nieuwe lid De Jong» mee te trainen met de jeugdselectie van startte met een overwinning op Van Egs.' FC Utrecht. mond.

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 21