dW Metselaar generaal kampioen De Sperwer ’n moeizaam beging Vliegseizoen gekenmerkt door uitgestelde lossingen Waddinxveen E-l kampioen Goede vangst Zaterdagavond tegen De Vuursche uit Baarn o. WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Weer twee titels voor Kwiek-teams Achterstand WSV-schakers Parkiet algemeen kampioen FLORIDA STERKER SENSATIE BIJ FLYERS Antilopers in Goudacross E-pupillen WSE herfstkampioen DANSSCHOOL WADDINXVEEN Kampioenen Waddinxveen-za Dames Dames WSE Op woensdag 6 januari 1988 starten wij een VOLLEDIGE beginnerscursus (paren). Lestijd 19.45-21.45 uur. Inlichtingen of inschrijven: Dagelijks van 19.00 tot 22.00 uur. Telefoon 01828-16000 Staringlaan 19 - Waddinxveen Be Fair Waddinxveen-zo Verloting o.l.v. José van Rijn KABELKRANT WADDINXVEEN ELKE WERKDAG VAN 7.00 UUR TOT 19.00 UUR OP BELGIË-VLAAMS 2 -I Pagina 21 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 2 DECEMBER 1987 In middenmoot lui hooi i De Waddinxvenertjes hebben een erg sterk seizoen achter de rug met maar één verliespunt. Het team speelde zeer constante wedstrijden onder leiding van topscorer Sam Labage. lijkmaker te forceren kreeg Foreholte kansen uit de counter. Vlak voor tijd was Fred van der Voort doorgebroken maar hij werd door de goed uit zijn doel komende Ton Kling afgestopt. De bal stuitte echter omhoog zodat Kling de bal totaal kwijt was. Van der Voort echter niet en hij lobte de bal keurig in het leegstaande doel: 1-3. Na 15 minuten, bij de eerste goedlopen de Siveo-aanval, werd het 0-1. Fraai Wijngaarden, 4-9 aantekende. Cees Boonstoppel maakte er in een leu ke actie nog 4-10 van en toen was eigen lijk de kaars op. Het laatste doelpunt in de wedstrijd werd door De Gouwe vriendelijk toegestaan aan Piet Ber- voets van Numansdorp. Hij verkleinde de nederlaag tot 5-10. Totaal oude duiven A: 1. J. Toor, 2. J. Verbakel, 3. D. Heeren. Midfond: 1. J. Verbakel, 2. M. Tolle naar, 3. mevr. G. Twigt, 4. H. Metse laar, 5. N. Hoogerdijk, 6. J. Toor. Midfond aangew: 1. M. Tollenaar, 2. J. Verbakel, 3. J. Toor. Jonge duiven: 1. J. Verbakel, 2. N. Hoogerdijk, 3. D. Boere, 4. H. Metse laar, 5. J. Jansen Zn, 6. J. Toor. Jonge duiven aangew: 1. D. Boere, 2. R. v.d. Made, 3. J. Verbakel. Fond: 1. H. Metselaar, 2. M. Tollenaar, 3. N. Hoogerdijk, 4. J. Toor, 5. N. v. Vliet, 6. D. Heeren. Fond aangew: 1. A. Hofman, 2. N. Hoogerdijk, 3. H. Metselaar. Navlucht: 1. J. Jansen Zn, 2. J. Toor, 3. D. Heeren, 4. J. Verbakel, 5. N. Hoogerdijk, 6. M. Tollenaar. hoger spelend HZ-Zian aantreden. Dat de De Gouwe-dames dit ’’karwei” niet zouden kunnen klaren stond eigenlijk reeds bij voorbaat vast. Het werd dan ook een 9-2 nederlaag, waarbij aangete kend mag worden dat de De Gouwe-da mes, ondanks hun inzet, eigenlijk geen partij voor HZ-Zian waren. De Gouwe-veteranen deden het weer beter. Met 16-4 werden de veteranen terecht. Van Vuuren klopte Bloem en V.d. Hoek wees Kardol terug. Ritter De zaterdagploeg van Waddinxveen be wees zichzelf een slechte dienst door met maar liefst 0-3 thuis te verliezen van Siveo 2. De Waddinxveners, die hun laatste competitiewedstrijd met 9-1 hadden gewonnen van Floreant 3 wil den aanvankelijk weer een snelle ope ning forceren. Bijna lukte dit toen een harde schuiver van Kees de Zwart in de eerste minuut verlengd door Danny den Adel. Ter nauwernood wist de Siveo-goalie het gevaar te keren. Waddinxveen, aantredend in de nieuwe reserveshirt geschonken door Vink Verzekeringen, had een duidelijk over wicht. Vooral de snelle Edwin de Vrindt liet een goede indruk na. Hij was het dan ook waar het gevaar vandaan kwam. Helaas werd er niet geprofi teerd. De Gouwe-dames moesten in de eerste bekerwedstrijd tegen een veel klassen Oók Flyers dames 1 won afgelopen gehouden, maar de terugspringende bal werd door Kok van Leeuwen hard inge schoten: 1-2. Na de rust probeerde WSE de wedstrijd open te breken, maar daardoor werd het steeds rommeliger. Kansen waren er genoeg maar in de afwerking faalden ze schromelijk. Foreholte ruimde rigo- reus alle ballen op en toen WSE in 1 te ste eind. De Van Offerens wonnen beiden met zwart. P. van Offeren won Bos en D.J. van Offeren van Van Bergeijk. Een «.rr ix a._ beslissing en afgebroken. D. van Offe- ren-De Bock, J. van Oort-V.d. Starre en V.d. Geer-De Jong zullen na de no dige huisvlijt er nog eens een avondje voor gaan zitten. men om de partijen uit te spelen. In de onderlinge competitie voert Hen- nink, zo langzamerhand op eenzame hoogte, de ranglijst aan. Ook Ellers kon daar niets aan veranderen. De bezetting van de tweede plaats geeft steeds een stuivertje wisselen te zien. Chris Roosendaal wist met zwart het duel tegen Eric Claassen met als inzet de voorlopige tweede plaats, in zijn voordeel te beslissen. Wolfs, jammer dat hij nogal eens verstek moet laten gaan, versloeg in een enerverende partij Philipse en staat nu vierde. Hij is daar mee aanvoerder van een groep van een tiental spelers met zeer geringe onder linge verschillen. Zo bedraagt het verschil tussen de nrs. 4 en 13 van de ranglijst minder dan 100 punten oftewel 1 winstpartij. V.d. Born klom via een zege op Van Deelen op naar de vijfde plaats. W. van Oort, dit In een uiterst rommelige wedstrijd ver loor WSE van het onderaanstaande Fo reholte uit Voorhout. De ploeg van trai ner Kees Balvers kon op geen enkele wijze imponeren. Vooral de verdedi ging ging telkenmale de fout in tegen het veel fanatiekere Foreholte. Aan inzet ontbrak het niet bij het dit maal in het geel-blauw, gestoken WSE, maar een resoluut ingrijpen in verdedi gend opzicht was er niet bij. Juist in de aanvang van de wedstrijd leek WSE af te gaan op een duidelijke overwinning. Al na 8 munuten trok Patrick Rijnbeek er op uit om na een solo tegen de keeper aan te schieten. In de rebound was Er win Pleus er als de kippen bij om het af te maken: 1-0. Hierna kreeg WSE legio kansen om de score verder uit te bouwen, maar de aanval bleef falen ih de afwerking. Fo reholte kreeg wat meer lucht en begon voorzichtig aan ook aan een beter resul taat te denken. Na een half uur spelen verzuimde de WSE-verdediging de bal op te ruimen in het strafschopgebied. De bal klutste voor de voeten van Stan Uljee die dit buitenkansje resoluut be nutte: 1-1. Vlak voor rust kwamen de Voorhouters zelfs op voorsprong nadat de WSE-ver dediging weer niet resoluut genoeg de bal uit de gevarenzone wegtrapte. Een hard schot van Fred van der Voort werd kwam het spel zeker niet ten goede. Siveo profiteerde 10 minuten later we derom (0-2) en twee minuten later werd de wedstrijd beslist toen een vrije trap langs het slecht opgestelde muurtje werd ingeschoten. Na rust een aanvankelijk drukkende Waddinxveen dat echter g?en resultaat had. Kansen kwamen er wel. Vooral Arjan Brouwer kreeg een goede moge lijkheid. De Waddinxveners vochten echter meer tegen zichzelf dan tegen de tegenstander. De geroutineerde Siveo- verdediger gaf echter geen krimp, ter wijl de vele vaak zinloze afstandsscho ten een gemakkelijke prooi waren voor de Siveo-keeper. WADDINXVEEN - De Waddinxvener H. Metselaar is het afgelopen jaar de sterkste geweest onder de 47 leden tellende postduivenvereniging De Sperwer. Ook in de sterke Kring Gouda en omstreken, waar ruim 650 leden om de eer strijden, wist deze liefhebber tot de top door te dringen. Een prachtige 3e plaats was het resultaat. WADDINXVEEN - De Waddinxveen- se tafeltennisvereniging Kwiek heeft vorige week weer twee kampioenen kunnen verwelkomen. Bij de senioren was dit het team van Kwiek 10 en bij de jeugd het team van Kwiek 1. Het kampioen geworden seniorenteam is gedurende de competitie ingeslagen gebleven. Men won met 6-4 van concur rent Gouda. Piet van Es bleef ongesla gen. Henk Vermeulen won 2 en invaller Mark Waterreus 1 wedstrijd. Bij de jeugd is Kwiek 1 naar de landelij ke competitie gepromoveerd. Ondanks het niet meespelen van eerste speler Ronald Commissaris werd met 7-3 van Vriendenschaar 3 gewonnen. Gabor Vroegop, Friso v.d. Heide en Hubert Welsman wonnen resp. 3, 2 en 1 wed strijd. Voor de laatste speelronde heeft Kwiek werd de bal ingekopt achter de verbou- nog 1 kampioenskandidaat: Kwiek 14. wereerde V.d. Berg. Geschrokken re- F of nog lager ADDINXVEEN - In de middenmoot of nog lager. Daar zijn bijna hal verwege de competitie de Waddinxveense voetbalclubs te vinden. Be Fair, dat zaterdagmiddag gelijk (2-2) speelde tegen SVPTT, staat met 9 punten uit 10 wedstrijden op de zevende plaats. WSE, die zondagmiddag met 1-3 van Foreholte verloor, staat met hetzelfde resultaat als Be Fair op de 9e plaats. In de afdeling Gouda staat Waddinxveen-zondag, dat gelijk (1-1) speelde tegen Cabauw, met 8 punten uit 9 wedstrijden op de derde plaats van onderen. Waddinxveen-zaterdag verloor met 0-3 van Siveo 2. DONK naar Gouda teruggestuurch t was de 59e wedstrijd op rij waarin De Gouwe veteranen ongeslagen bier ven. Precies op de helft van de competi tie scoorde Hans den Boer het 100e doelpunt voor dit team. Ook dit was nog niet eerder in voorgaande competitie voorgekomen. Ondanks moedig verzet waren Dick v. Teijlingen en John Schouten niet opge wassen tegen de beide heren van de top club Duinwijk. Na een 3-3 tussenstand resulteerde dit in verlies in beide GD’s en een 3-5 eindstand. Tegen Aigis 1 uit Zoetermeer kon Flori da 2 niet het verwachte rendement uit de damesenkels halen (2 x verlies in 3 games) en dat kon in de zeer gelijkop- gaande dubbels en GD’s niet worden goedgemaakt. Eindstand 3-5. WADDINXVEEN - Zaterdag hebben de E-l-pupillen van Waddinxveen- voetbal in B leiswij k hun eerste kampi oenschap behaald. De laatste wedstrijd tegen Soccer Boys werd met 3-0 gewon nen. I WADDINXVEEN - In de uitwedstrijd van het derde team van de Waddinx veense Schaak Vereniging WSV tegen het Goudse Messemaker 3 hebben de Waddinxveense schakers een 4-2 ach terstand opgelopen. De twee afgebro ken partijen, die donderdag in Wad dinxveen uitgespeeld zullen worden, bieden echter nog een kleine mogelijk heid alsnog een gelijkspel uit het vuur te slepen. De wedstrijd van het met twee invallers uitkomende derde team van WSV tegen Messemaker 3 verliep niet van een leien dakje. Alleen D. van Offeren, vanuit de opening de ene na de andere pion ver overend, wist zijn partij te winnen. In valler Hugo Zevenbergen en Alblas be haalden verdienstelijke remises. Muit, invaller Brinkhorst en Torenbeek moesten echter in hun Goudse oppo nenten hun meerdere erkennen. De beide afgebroken partijen, van kopman Ket en Goor, bieden echter nog een kleine kans dat de stand nog gelijk ge trokken kan worden. De stellingen zijn zodanig dat hun tegenstanders het niet op arbitrage wilden laten aankomen en a.s. donderdag naar Waddinxveen ko- WADDINXVEEN - Zondag speelden in de sporthal ”de Sniep” alle badmint onteams van Florida eindelijk op hun sterkst en er werden direct veel betere resultaten geboekt. Florida 1 (achtste) ontving de ongesla gen koploper in de 2e klasse NBB, Nas hua Duinwijk 5. In Haarlem was kans loos met 1-7 verloren. Nu zat Florida veel beter in de wedstrijd. Ilona Groeneveld won in .een adembe nemende partij van de sterkste speelster in deze klasse met 11-8 in de 3e game. Ook Liesbeth v. Bergeijk won haar en kel en samen zorgden zij voor ’t derde punt. fel storende middenvelders de PTT’ers bijna geen mogelijkheid gaven hun ge liefde spelletje met hoge voorzetten vanaf de zijlijn richting de Blanesen uit te voeren. Integendeel, zelfs Be Fair kreeg volop gelegenheid de score uit te breiden. Tot viermaal toe kwam men alleen vóór de keeper te staan. Inmiddels begon de wedstrijd naar het einde te lopen en gooide PTT er nog een extra schepje bovenop. Dit resulteerde in de 40e minuut tot de gelijkmaker van invaller Maarten Spaans. Die uit een ondoorzichtige scrimmage voor het doel van Be Fair de bal via een been van een verdediger achter de volkomen kansloze Wilco Vermey deponeerde. werden als volgt verdiend: Kampioen oude doffer: D. Heeren NL- 85-1375608 Kampioen oude duivin: R. v.d. Made NL-86-1116768 Kampioen jonge duif: D. Boere NL-87- 5790388 Generaal: 1. Metselaar, 2. J. Verbakel, 3. N. Hoogerdijk, 4. J. Toor, 5. D. Heeren, 6. M. Tollenaar, 7. J. Jansen Zn. Generaal aangew.: 1. J. Toor, 2. J. Ver bakel, 3. D. Heeren. Vitesse: 1. J. Toor, 2. J. Jansen Zn, 3. H. Metselaar, 4. N. Hoogerdijk, 5. J. Verbakel, 6. D. Heeren. Vitesse aangew: 1. D. Heeren, 2. J. Toor, 3. J. Verbakel. Totaal oude duiven: 1. H. Metselaar, 2. J. Verbakel, 3. J. Toor. riode. Na 2 nederlagen en stond voor afgelopen zaterdag de thuis wedstrijd tegen Jodan Boys op het pro gramma. Jodan Boys, dat op een derde plaats stond met 2 punten vóór Be Fair A-l op de ranglijst, moest het onderspit del ven. Door 2 doelpunten van Harold den Heyer won Be Fair met 2-1 en staat sa men met Jodan Boys op de derde plaats, 2 punten achter Nieuwerkerk a/d IJssel en Unio. Ook in eigen vereniging is de strijd hef tig geweest. Uiteindelijk eindigde J.W. Verbakel als tweede, N. Hoogerdijk als derde, J. Toor als vierde, D. Heeren als De kampioenschappen in de vereniging vijfde, M. Tollenaar als zesde en ten slotte J. Jansen en Zn als zevende gene- raal-kampioen. Het vliegseizoen 1987 werd gekenmerkt door vele uitgestelde lossingen. De oor zaak hiervan was het slechte weer van de afgelopen zomer. Men sprak van een absoluut dieptepunt. Hopelijk is het weer voor het komende vliegseizoen ons beter gezind. Thans genieten de duiven van hun rust periode. Voor de komende tijd staan er voor de Waddinxveense duivenliefheb bers nog enkele evenementen op het programma zoals de kampioenenhuldi ging en de jaarlijkse clubtentoonstel- ling. Tegen SVPTT forceerde Be Fair direct al enige hoekschoppen en hield men de Hagenaars goed onder druk. Dit ope- ningsoffensie leverde in 5 minuten een doelpunt op van Razi Licoumine. Zich knap vrij spelend maakte Razi geen fout en passeerde de keeper met een zuiver schot. Na dit doelpunt hield Be Fair een tijd lang het overwicht, maar halverwege de eerste helft kwamen de Hagenaars meer opzetten. Het gevaar kwam vooral van de boomlange spitsen, de gebroeders Blanes. Om deze te beteugelen had Be Fair Ronald van Dodewaard op de meest getructe Blanes gezet. Dit bleek een uitstekende zet te zijn. Ronald hield het hoofd koel en kreeg gedurende de wedstrijd steeds meer greep op de oude nestor. Verdedigend stak Be Fair toch goed in elkaar, met de jonge Wilco Vermey op doel (prima uit trappen en solide ingrijpen), Fred Klomp die de tweede Blanes redelijk onder controle had, Marco Noordhoek die de als aangever voor de Blanes fun gerende aanvoerder weinig mogelijkhe den gaf en aanvoerder Aart Bos die de gaten wist te dichten en weer kort op zijn oude niveau lijkt te geraken. Op het middenveld kon Emy Dieckman zich weer helemaal uitleven en strooide met bekeken passes naar zijn medespe lers. Zo ook in de 30e minuut toen hij Ed v.d. Brink in de ruimte in stuurde maar wiens venijnige kopbal toch nog werd gestopt. Tot hierna kreeg PTT een vrije trap te nemen. De bal werd weer hoog in de doelmond gebracht en topscoorder Wim Blanes hoog boven de Be Fair-ver- dediging uittorende wist via een felle kopstoot te scoren. Dit doelpunt bracht Be Fair nauwelijks uit haar evenwicht en men zocht de aan val weer op, dit leidde kort voor rust tot een nieuwe voorsprong. De in het nauw gedreven verdediging van PTT trok een Be Fair-aanvaller naar beneden waarop Peter Konijn het vonnis via een straf schop voltrok. Na rust gingen de Hagenaars met meer mankracht de aanval versterken. Dit le verde echter weinig succes op daar de De eerste helft van Waddinxveen-zon dag tegen Cabauw (1-1) gaf een gelij- kopgaande wedstrijd te zien met weinig kansen aan beide kansen. De beste kans op een doelpunt heeft Cabauw gehad, maar die werd terecht wegens buiten spel afgekeurd. De tweede helft begon Waddinxveen goed. Het tempo werd opgeschroefd en er werd directer gespeeld. Het spel speelde zich gedurende twintig minuten af op de helft van Cabauw, maar er werd maar één keer gescoord. Uit een cor- nerbal wist Tom Plantfeber koppend te scoren. Na dit doelpunt begon Waddinxveen te rug te zakken. Tijdens een rommelige situatie voor het Waddinxveendoel kon de Cabauw-spits Robert Vermeulen de bal bemachtigen en beheerst scoren, 1- 1. Het laatste kwartie was niet van beste kwaliteit, met de beste kansen voor Ca bauw. Er werd echter niet meer ges coord. i i WADDINXVEEN - De vogelten- toonstelling die De Vogelvrienden voor de dertigste maal drie dagen lang in Het Trefpunt heeft gehou den is een bijzonder groot succes geworden. De publieke belangstelling was heel groot. Voor een behoorlijk aantal van hen was dat aanleiding om lid te worden van de vereniging. Ook de keurmeesters waren heel goed te spreken over het aantal en de kwaliteit van de vogels. Algemeen kampioen werd de heer W. Heuvelman met een oranje- voorhoofd parkiet. Kampioen tro pische vogels werd de heer G. de Heer met een purper glans spreeuw. Kampioen kanaries werd de heer CJ. Streefkerk met een goudgele kanaries. Tegen Numansdorp zijn De Gouwe- heren eigenlijk geen moment in gevaar geweest ofschoon het team, zoals ge bruikelijk, eerst weer wat moeizaam op gang kwam. Geluk hierbij was dat het team van Numansdorp in deze periode gewoon te zwak was om De Gouwe maar enigszins te kunnen belagen. Een doelpunt van Kjeld Boonstoppel sloot deze periode met 0-1 Gouwevoordeel af. In de tweede periode kwam er wat meer spel in de wedstrijd. Doelpunten van Ed den Boon (2x), Jaco van Tol en een te gendoelpunt van Aat Stolk bepaalden een 1-4 voorsprong voor De Gouwe. De derde periode werd door De Gouwe ontspannen afgewerkt. Mocht eerst Fred Jan Zevenbergen van Numans dorp nog een tegendoelpunt maken, toen was het De Gouwe dat de zaak ging dicteren. Via Jaco van Tol werd een 2-5 voor sprong genomen. Een wat onhandige in het Gouwe-blok gaf Hans Piederiet de gelegenheid terug te komen tot 3-5. We derom Jaco van Tol, Jan Verwey en Kjeld Boonstoppel bepaalden de peri ode stand op 3-8. In de vierde periode geloofde De Gou we het wel. Kjeld Boonstoppel tikte De Gouwe naar 3-9, terwijl nieuwkomer in Deze week zal tenminste gelijk moeten de Numansdorpse formatie, Wim van ageerden de Wad'dinxveners en dit worden gespeeld tegen NTTC 8. Vorige kwam het spel zeker niet ten goede. week werd door Kwiek 14 met 10-0 van BOK 3 gewonnen. Alle spelers bleven ongeslagen. Kwiek 1 won de belangrijke wedstrijd tegen Ilac 3 (met oud-Kwiekspeler T. Daalhof) met 7-3. Meest opvallende speler was Ronald Verboon. Hij bleef ongeslagen. Van zijn teammaten won Gerard v. Dam 2 en Wim v. Wagenin- gen 1 wedstrijd. Verdere overwinningen waren er voor: Kwiek 2, 3,9,13,14,15 en 18. WADDINXVEEN - Aan de 30e nati onale Gouda-cross hebben zaterdag ook enkele jeugdige atleten van de Waddinxveense sportclub Antilope meegedaan. Bij de meisjes-junioren C werd Sabinje Ververs 19e terwijl Mariska Smaal en Petra Vletter 5e en 6e werden in dezelf de groep. Ook bij de junioren D had Antilope een vertegenwoordiger in Robert Langen huizen, die beslag wist te leggen op een 14e plaats. Robert Smaal tenslotte bjj de jongens C werd 5e, terwijl Marisksa Boom bij de B-meisjes 5e werd. mer, ondanks een pion achterstand, knap remise te houden. Versluis ging tegen Muit ten onder. V.d. Wouden en Goor tekenden voor de enige remise van de week. Smit en V.d. Ree, beiden enkele weken afwe zig, vierden hun rentree met overwin ningen op resp. Van Sandijk en Stam. Faay trok tegen Bisschop aan het lang- weekend, dankzij een allesbehalve lin- kende 32-41 op Luba (Zoeterwoude) blijven de dames de ongeslagen aan voerster van hun competitie. De dames staan hoewel nog niet echt goed draai- drietal partijen kwam (nogj^niet tot^een en(j terecht bovenaan want ondanks dat zij door blessures flink verzwakt zyn wisten zij zaterdag de wedstrijd waarin heel veel tegen zat en vrijwel niets lukte dus toch te winnen. A.s. vrijdag ont moeten de dames thuis het sterke Ar gus. Op de foto staan Patrick, Karsten, Davey, Mario, Ronald, Sam, Mike, Roy, Dennis, Samir, David, Andre, Ilona, Keith en de leiders Rob en Dave en trainer Ben v.d. Sluis. (Foto: Waddinxveen-voetbal). WADDINXVEEN - Zaterdag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar vijfde wedstrijd in de winter competitie. Er werd gevist in de Drecht. De vangst was goed: 13 vissers wisten in eerste instantie nog door Ton Kling 49.400 gr vis te vangen. De eerste vijf -* jeze Qehtend waren: J. Verhoef (8370 gr), M. Reichard (7710 gr), H. de Haan (5340 gr), R. Jenner (4800 gr) en H. Romeyn (4160 gr). De volgende wedstrijd in deze competi tie is op zaterdag 12 december. Er wordt dan gevist in het Amsterdam Rijnka naal. Vertrek voor deze wedstrijd is om 7.00 uur vanaf het NS-station. genj situaties probeerde alsnog de ge- Zaterdag 5 december is er de jaarlijkse Sint Nicoiaaswedstrijd. Opgave van deelname kan tot donderdagavond 8.00 uur bij de wedstrijdleiding. Kosten 7,50 p.p. Het vertrek voor deze wed strijd is om 7.00 uur vanaf het NS-stati on. De trekking van de grote verloting vond plaats op vrijdagavond en op de volgende lotnummers zijn de prijzen gevallen: 3248, 3544, 0007, 1445,1302, 0875, 2407,0052,1411, 2073,1165,2723,2476,1000,2376, 1709,1089,1209,1496,1754,0345, 1441,3140,1670,2968,3144,1756, 0598,3028, 2609,0341. De prijzen kunnen worden afge haald bij de heer H. Groen, Beet hovenlaan 30. I De Gouwe wint WADDINXVEEN - Het eerste heren-waterpoloteam van De Gouwe van DONK naar Gouda teruggestuunh heeft zaterdagavond een goede 5-10 overwinning behaald op de waterpo- Diorwas de 59e wedstrijd op,rij waarin loërs van de zwemclub Numansdorp. Het was voor de Waddinxveners in ’s Gravendeel een gemakkelijke overwinning. Komende zaterdagavond moet aangetreden worden tegen De Vuursche uit Baarn. Bij de dames verloor De Gouwe 1 met 9-2 van HZ-Zian 1. overwinning in successie, nu op Smits- kamp. Het tegenovergestelde geldt voor Prins. Na de deze week geleden nederlaag te gen Hans van Woudenberg komt hij weer m de buurt van zijn uitgangspositie het lamgeslagen Blitz mocht René Ha zelaar de eindstand op 78-75 bepalen. Met deze wel heel penibele overwinning wist zijn afgebroken partij tegen Bese- behoudt Flyers haar gedeelde 2e plaats, j •- j twee punten achter de koploper. De scores: René Hazelaar 21, Robbert Kaufman 18, Mike Heerkens 12, Marco Mak en Dirk Rijnsburger beiden 10 pnt. WADDINXVEEN - In de diverse pu pillencompetities van de afdeling Gou da worden nu de herfsttitels verdeeld, want zaterdag 5 december is de laatste competitiedag en daarna gaan de meis jes en jongens de zaal in. Zaterdag 28 november sleepten 2 E-pu- pillen teams van WSE het ’’herfstkam- pioenschap” in de wacht. Het succes volle E1 (onlangs nog goed voor een 1-1 gelijkspel bij Excelsior) won al haar wedstrijden, evenals de laatste tegen Nieuwerkerk E 2 (1-0). Be Fair A-l WADDINXVEEN - Op sensationele Op het juiste moment heeft Be Fair A-l wijze pakte het eerste herenteam van zich hersteld van een minder goede pe- Flyers-basketbal in de thuiswedstrijd tp- - afgelastingen êen B1‘tz 1 (Voorschoten) de overwin- - - ning. Op de valreep wonnen de Wad dinxveners met 78-75. Overigens wa shet maar een matig bas- ketbalduel. Flyers startte goed (16-5), maar dat bleef ziet zo. Blitz nam de lei ding over. Toen de Waddinxveners mfct nog 50 seconden te spelen een 66-74 achterstand had had het thuispubliek de overwinning al op het conto van Blitz geschreven. Voorbarig want Flyers verrichtte in dje laatste seconden echt stuntwerk. Door fraaie afstandsschoten van Robbert Kaufman kwamen de Waddinxveners seizoen matig gestart, boekte zijn derde op 2 punten van BLitz. Met het Flyers- o publiek op de banken wist Marco Mak een aanvallende reboudn te verzilveren en met een bonus-vrije worp tekende hij voor de winnende score. Dankzij een domme overtreding van

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 21