Nieuwe huisvuilauto Wijkbewoners V erlichting tegen inbraak Aangestoken brandjes zorgen voor buitenlichten L. Verhoef (41) verongelukt op de Piasweg NPV en NCVB IJsermanweg afgesloten Schrijfster in koffiebar De Schaapskooi Oprichting afdeling van de NPV Noorlander bouwt 52 koopwoningen in Zuidplas k. POLITIENIEUWS WADDINXVEEN y Voorwaarden Aanrijdingen Lamptypen Aanhoudingen Inbraakpreventie Beveiligings- armaturen NCVB Schade aan uw auto vereist I deskundige reparatie. F° c”n t- In de feestmaand is de Post een pak van je hart V Beveiligings- Uc- verlichting Beijerincklaan Onder invloed F WADDINXVEEN - In de kleedkamer van Be Fair-voetbal aan de Sniep- weg en bij de Hervormde Bethelschool a an de Heggewinde zijn brandjes gesticht, zo heeft de Waddinxveense rijk spolitie laten weten. GLASBEEK AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF Vreemdelingen- en reed over het achterwiel. g/fc 4/ Ky post Pagina 9 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 9 DECEMBER 1987 i ke verlichting veroorzaakte verblinding ffTTTB De Nederlandse Bond van Plattelands vrouwen, afdeling Waddinxveen, houdt op dinsdag 15 december om acht uur in Het Trefpunt een Kerstavond. Het ei gen koor zal Engelse kerstliederen ten gehore brengen. De heer W. Nijhof zal de voordracht ’’Christmas Carol” van Dickens voorgedragen. WADDINXVEEN-Ook de Waddinx- veense vrouwenorganisatie haken in op het Kerstfeest. WADDINXVEEN - In de hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse is komende vrijdagavond te gast de schrijfster Marleen Ramaker. Het programma begint om half negen en de deuren zijn al vanaf kwart voor acht open. Er is volop gelegenheid om met elkaar te praten over de dingen die jongeren bezig houden. De nieuwe huisvuilauto, die de in 1980 gebouwde huisvuilauto vervangt, be staat uit een door Boonstoppel BV gele verd Daf-chassis en een Kronenburg opbouwsysteem. De auto, die compleet 275.000,- kost, is technisch verbeterd plaatsen aan te wijzen. Het gaat daarbij vooral om steegjes, gangpaden tussen huizen of schuurtjes, achtertuinen en de omgeving van garages. Beveiligingsverlichting kan in die situ aties een effectieve en relatief goedkope oplossing bieden en een psychologische barrière vormen voor mensen met min der goede bedoelingen. verlichting denkbaar. Enerzijds kan de verlichting bedoeld zijn om de poten tiële inbreker te verblinden, zodat hij de situatie nog maar moeilijk kan overzien terwijl tegelijkertijd de aandacht wordt gevestigd op zijn nadering van het be schermde eigendom, en anderzijds al leen om de aanwezigheid van de kandi- daat-inbreker zichtbaar te maken. Het eerste type beveiligingsverlichting is bijvoorbeeld in het leger goed be- afgenomen. Het door deze man be stuurde voertuig bleek tevens voorzien te zijn van kentekenplaten met twee verschillende kentekens. In de nacht van woensdag 2 december Oorzaak was een auto die het parkeer vak in wilde rijden en daarbij de uit te- maakte een koprol, terwijl zijn fiets ge heel verbogen werd. De fietser bleef heid van VVD-wethouder K.W. Th. van Soest en CDA-welhouder P.F.J. van Schie. (Foto: Sjaak Noteboom). plas 820 woningen bouwen, een aantal dat al dich is genaderd. In de verkoopvoorwaarden is geregeld dat voor de binnen het verkochte gepro- Op woensdag 2 december werd aangifte Dat er steeds meer mensen zelf voor een t 4» WADDINXVEEN - Donderdagavond acht uur wordt in de hal van de her vormde Bethelkerk aan de Bilderdij- klaan de 102e afdeling van de Neder landse Patiënten Vereniging (NPV) op gericht. Er is een aanvulling op het programma van die avond gekomen en wel dat naast NPV-directeur G. van den Berg ook mevrouw mr. R. Geurtsen het woord zal voeren. Zij zal spreken over de doel stelling van de NPV, terwijl de heer Van den Berg spreekt over het onderwerp ’’Gezondheidszorg ook uw zorg”. Op de Waddinxveense avond zal ook een plaatselijk bestuur van de Neder landse Patiënten Vereniging worden ge kozen. naar een op de Alberdingk Thijmlaan verzakte auto. De bestuurder hiervan wilde keren omdat hij niet verder kon en raakte verzakt in de berm. Bij con trole bleek de man tevens onder invloed van alcohol en wel zodanig dat een bloedproef werd afgenomen. Op verzoek van de politie uit Bodegra ven zijn vorige week drie Waddinxve- ners aangehouden in verband met hun aandeel in computerdiefstallen. Eén Waddinxvener heeft de diefstallen be kend, terwijl de andere twee voor he ling verhoord werden. bleken. Te weinig wordt deze theorie in de praktijk toegepast en men dient van geluk te spreken indien een woning na middernacht in het licht staat van straat verlichting. Preventieve maatregelen ter voorko ming van inbraak kunnen in drie catego rieën ingedeeld worden: organisatori sche, bouwkundige en elektronische. Verscherpte waakzaamheid is een voor beeld van een organisatorische preven tieve maatregel. De klassieke methode van een waakhond is dat ook, evenals het merken van eigendom ze moeilijker verkoopbaar te maken en rechtmatige eigenaars achteraf te kunnen traceren. Ook het toepassen van beveiligingsver lichting moet als een organisatorische maatregel worden gezien. Preventieve maatregelen van bouwkundige aard omvatten onder meer het aanbrengen van deugdelijke sloten op deuren en rampen. Het elektronische inbraakalarm en ge sloten videosysteem behoren vanzelf sprekend in de derde categorie thuis. Natuurlijk heeft het nauwelijks zin bouwkundige en elektronische maatre gelen te treffen als men niet allereerst de organisatorische zaken correct gere geld heeft. En zoals al eerder gezegd, omvatten die organisatorische zaken ook de verlichting. WADDINXVEEN - De gemeenteraad heeft er vorige week op voorstel van het college van B. en W. mee ingestemd dat er in de woonwijk Zuidplas grond wordt verkocht aan de directie van Noorlan der Bouw BV in Leiderdorp voor de bouw van 52 koopwoningen. Het gaat hier om de Verkoop van drie percelen grond met een gezamenlijke oppervlakte van ongeveer 8.300 vier kante meter. De verkoopprijs bedraagt 1.378.000,-. Noorlander gaat op die plek (16e uit werking van het bestemmingsplan Zuidplas, exploitatievak B) 40 premie C- en 12 vrije sector woningen bouwen. Volgens een vijf jaar oude afspraak mag het Leiderdorpse bouwbedrijf in Zuid- ged aan van inbraken in woningen. Inge- bro ken werd in woningen aan de Jul. van Stolberglaan, de Beatrixlaan, de Vomdellaan, de Tesselschadelaan (2x), de Jan Luykenstraat en de P.C. Hooft- stmat. Bijl alle woningen werd via de achterzij de ingebroken. Bij de flatwoningen we rd ingebroken in woningen op de eer ste etage waarbij men op het balkon kl< >m en vervolgens de achterdeur for ce erde. De buit bestond uit kleine be- dr agen geld, enkele sieraden en girobe- sc'heiden. N aar het schijnt is er een nieuwe rage ontstaan door auto’s van hun ’’em bleem” te ontdoen. De afgelopen week w erden weer twee keer aangifte gedaan van dit soort feiten. Blij een garagebedrijf aan de Starin- g liaan werden van drie geparkeerde a uto’s emblemen ontvreemd. Terwijl e en in de Willem Il-straat geparkeerde Mercedes eveneens van zijn ’’sterem- tdeem” ontdaan werd. Hen 14- en een 15-jarig meisje werden )p zaterdag 5 december betrapt in een zelfbedieningswinkel aan de Passage nadat zij een winkeldiefstalletje ge pleegd hadden. Na verhoor zijn de meisjes aan de ouders overgedragen. Vaak hoort men de mening verkondi gen dat een goede straatverlichting vol staat voor een adequate bescherming van het aan de straat gelegen gedeelte van het huis. En inderdaad, in sommige straten zal een inbreker zich wel enkele malen bedenken om zijn plannen te ver wezenlijken. Echter, rond middernacht wordt de straatverliching in ons land op de meeste plaatsen omgeschakeld. In het kader van de energiebesparing gaat leidt tot een dramatische verslechtering van de situatie. En dan praten we nog niet eens over de situatie waarin ook nog één of meerdere van de ingeschakelde lampen van de straatverlichting is uitgevallen. Niet al leen uit oogpunt van verkeersveiligheid maar ook voor de beveiliging van wo- 1 A J A1 1 zich mee. Immers, voor de inbreker ontstaan er weer volop mogelijkheden om ongezien zijn gang te gaan. Wanneer energiebesparing echt moet, is dimmen van straatverlichting tot een bepaald minimum niveau een veel bete re methode dan het gedeeltelijk afscha kelen, zo is uit onderzoek bij Philips ge- Overigens bedragen de energiekosten WADDINXVEEN - Maandagmorgen is bij de gemeentewerf aan de Noordka- de de nieuwe huisvuilauto van de ge meente Waddinxveen in gebruik geno men. Hierbij waren naast medewerkers van de huisvuilophaaldienst ook wet houder P.F.J. van Schie (Openbare Werken) en wethouder K.W.Th. van Soest (milieuzaken) aanwezig. één op de twee lampen domweg uit. Dat Philips heeft speciale beveiligingsarma- Deze avbnd staat in het teken van het Kerstfeest en wordt door eigen leden verzorgd. De muzikale begeleiding ver zorgen Kees en Karin van Garderen. jecteerde achterpaden dé eigenaren van de aangrenzende percelen elkaar recht van overpad dienen te verschaffen. Het achterpad dient voor gezamenlijke kos ten te worden aangelegd en ingericht overeenkomstig een door de gemeente goed te keuren plan. Op vijf nader op de verkooptekening aangegeven plaatsen dient een tuin muur te worden aangebracht en instand gehouden. Het ontwerp van deze tuin muur behoeft de goedkeuring van B. en W. De verkoopprijs van de te bouwen woningen zal niet hoger zijn dan de ver koopprijs van overeenkomstige wo ningtypes zoals gebouwd op de deze zo mer verkochte grond voor de bouw van 44 woningen. De afdeling Waddinxveen van de Ne derlandse Christen Vrouwenbond (NCVB) houdt woensdagavond 16 de cember om kwart voor acht een leden- vergadering in De Hoeksteen aan de Esdoornlaan. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk De nieuwe huisvuilauto wordt bemand door 2 beladers en een chauffeur. Zij halen per dag ongeveer 25.000 kg huis vuil op afkomstig uit ongeveer 1000 wo ningen. Als men die cijfers ziet, reali- ten opzichte van de oude huisvuilauto. Zo kan men aan de huisvuilophalers ook klein chemisch afval afgeven dat dan in een speciale KCA-kast op de auto wordt opgeborgen. Het beladings- systeem van de auto is met een kleine in greep geschikt voor het laden van mini containers. De gemeente onderzoekt namelijk op dit moment of de invoering daarvan wenselijk en mogelijk is. vorm leent dit type, dat nog iets efficiën ter is dan de SL-lamp, zich uitstekend voor toepassing in beveiligingsverlich ting. Datzelfde geldt ook voor de lagedruk natriumlamp, welbekend door zijn toe passing als straatverlichting. Het is de meest efficiënte lamp die er bestaat. Het 18 watt type van Philips straalt eve- neveel licht uit als een gloeilamp van 150 watt, en dat terwijl zijn betrouw baarheid - gedurende zijn lange levens duur - voortreffelijk is. voor het laten branden van de toegepas te 11 watt PL-lamp en 18 watt lagedruk natriumlamp gedurende de nachtelijke uren respectievelijk 4 en 6 cent per nacht, dit is per maand 1,20 en 1,80. Het eerste geval van brandstichting deed zich zaterdag 5 december voor in de kleedkamer van de voetbalvereni ging Be Fair. Onbekenden hadden hier twee borden in brand gestoken. Door dat het vuur tijdig ontdekt werd kon er ger worden voorkomen. Men wist het vuur zelf te blussen. Op woensdag 2 december werd de poli tie in kennis gesteld van een begin van brand bij de Bethelschool aan de Heg gewinde. Bleek dat het ging om een in brand gestoken bromfietsbenzinetank. Na aankomst van de politie doofden de vlammen uit zichzelf. De reeds gewaar schuwde brandweer kon ook niet an ders constateren dan dat de brand uit was. Er werd geen noemenswaardige schade aangericht. Verkrijgbaar van i t/m 31 decer nber 1987 in boekjes van 2° en verpakkingsideeën: Cassetrepost, de Gelukskoerier, speciale feestverpakkingen en nog veel meer. dus niet verwonderlijk en zeker niet overbodig. Dan gaat het niet alleen om dat bekende lichtpuntje bij de voor- of achterdeur, maar om effectieve beveili gingsverlichting die aan alle eisen vol doet. Let wel, er is niets tegen het be kende ’’bolletje” bij de deur, maar ge bruik bij voorkeur geen gloeilamp. Om dat de lamp als beveiligingsverlichting de hele nacht blijft branden, is het aan te bevelen om een uiterst efficiënte en betrouwbare lamp te kiezen. In zo’n toepassing is de gloeilamp eigenlijk ach terhaald. Er bestaan nu lampen die vpel zuiniger met energie en bovendien erg betrouw baar zijn. Een directe vervanger van de gloeilamp is bijvoorbeeld de SL-lamp van Philips, waarvan de 18 watt versie evenveel licht uitstraalt als een normale kend. De opzettelijk door een dergelij- gloeilamp van 75 watt, en dat geduren- ke verlichting veroorzaakte verblinding de een vijf maal langere levensduur. is echter onaanvaardbaar in woonwij- Vervolgens is er de PL-lamp. Door zijn ken. Hier komt alleen beveiligingsver lichting in aanmerking die het gebouw zelf en het omgevende terrein verlicht, zonder omwonende of het verkeer te hinderen. Beveiligingsverlichting is per definitie ’’absoluut betrouwbaar”. Andere be veiligingssystemen zouden nog omzeild kunnen worden, verlichting niet. De misdadiger moet kiezen tussen het risi co van ontdekking door de verlichting te laten branden, of het risico dat zijn aan wezigheid wordt opgemerkt door het doven van de verlichting. Er zijn twee vormen van beveiligings- Mooi om te zien en extr a voordelig: speciale decemberzegels voor uw Kerst- en Nieuwjaarskaarten m et een korting tot 15 ct. per kaart of envelop. stuks. Op het postkantoor v/indt u ook andere cadeau- turen ontwikkeld voor toepassing in de particuliere sector. Ze zijn leverbaar in twee uitvoeringen: met PL-lampen voor wit licht en dus een goede kleurweerga- ve, of met lagedruk natriumlampen (Mini-SOX) die het bekende monoch- romatische, gele licht uitstralen en zor gen voor een maximale lichtstroom en ningen brengt dit onnodige risico’s met uitstekende contrastwerking. -- - j. 1--- jye armaturen zijn voorzien van een lichtgevoelige cel die fungeert als auto matische aan/uit-schakelaar. Bij inval lende duisternis wordt de lamp inge schakeld; bij het aanbreken van pe dag schakelt de beveiligingsverlichting zich zelf uit WADDINXVEEN - Het Waddinx veense verkeer heeft weer een dode geëist. Vorige week woensdagmiddag verloor Plasweg-bewoner L. Verhoef (41) het leven bij een ernstig ongeval op de zo gevaarlijke Piasweg. De eenzijdige aanrijding gebeurde een week geleden rond twee uur ’s middags. De Waddinxvener reed in zijn pers onenauto over de Piasweg, waarbij hij door onbekende oorzaak in de berm ge raakte. Vermoedelijk heeft de bestuurder een stuurcorrectie uitgevoerd waarna het voertuig aan de overzijde van de weg te gen een boom tot stilstand kwam. Het slachtoffer moest door de bran dweer uit zijn auto worden bevrijd. Bij aankomst in het Bleulandziekenhuis te Gouda werd geconstateerd dat het slachtoffer was overleden. De overdracht van de nieuwe gemeentelijke huisvuilwagen op de gemeentewerf aan de Noordkade in aanwezig- Een ander ernstige aanrijding gebeurde - - vorige week maandag rond 15.25 uur halverwege de Beijerincklaan. De be stuurster van een personenauto, die vanuit Waddinxveen richting Bredeweg reed, raakte door onbekende oorzaak in de berm. Een stuurcorrectie hielp niet waarna de auto in volle vaart tegen een boom klap te. Door deze klap brak de auto finaal in tweeën. De bestuurster werd uit de auto geslingerd en raakte niet levensgevaar lijk gewond. Zij is opgenomen in het Bleuland Ziekenhuis te Gouda. Een deel van de in tweeën gebroken auto raakte te water. Daar niet duide lijk was of zich nog inzittenden in dit deel van de auto bevonden hebben dui kers de sloot afgezocht. Naar later bleek was de bestuurster de enige inzittende geweest. De Beijerincklaan is enige tijd afgeslo- WADDINXVEEN - Er is ergens in ons land een wijk waar een unieke op lossing is gevonden voor de vele onverlichte gangpaden achter huizen, tus sen schuren en bij garageboxen. Door dit probleem gemeenschappelijk aan te pakken is de wijk op deze plaatsen nu voorzien van duurzame buitenverlichting. De kosten voor dit project zijn, mede dank zij het ontwikkelen van een goed lichtplan voor de totale wijk, zeer beperkt gebleven. Philips Nederland verleende haar mede werking aan de totstandkoming van het lichtplan, gaf advies en leverde de speciale armaturen. Het probleem van onverlichte gangpaden is, op initiatief van enkele bewo ners, grondig aangepakt. Allereerst werd het idee om gemeenschappelijk tot een oplossing te komen voorgelegd aan de wijkvereniging. Op haar beurt benaderde deze Philips Nederland met het verzoek een advies te ge ven hoe dit idee in de praktijk gestalte kon krijgen. In overleg met een elektrotechnische installatiebureau is toen een compleet verlichtingsplan opgesteld. Dit plan geeft aan op welke wijze de donkere plaatsen zo economisch mogelijk kunnen worden verlicht. Niet alleen het aantal en soort armaturen worden erin beschreven, ook de plaats en wijze van monteren. Ter illustratie: op basis van het lichtplan is in de betreffende wijk een goed resultaat bereikt met gemiddeld één armatuur per vijf woningen. De een malige investeringskosten, voor aanschaf en installatie van de armaturen, bedragen per gezin circa 60,-. Het energieverbruik van de armaturen is, door toepassing van 18W lagedruk natriumlampen, zeer laag. Gevoegd bij de lange levensduur van deze lampen, resulteert dit in een bedrag aan on derhoud en energie van nog geen twee gulden per gezin per maand. WADDINXVEEN/E1NDHOVEN - Ook in Waddinxveen is het aantal in braken in particuliere woningen de af gelopen jaren drastisch toegenomen. Om die reden wordt er steeds meer aan dacht besteed aan preventieve maatre gelen. Deskundigen op het gebied van misdaadpreventie zijn er van overtuigd dat bijvoorbeeld verlichting een uiterst doeltreffende eerstelij nsverdediging kan vormen. Donkere en verlaten plaatsen geven mensen doorgaans een onbehaaglijk ge voel. Niet zo verwonderlijk overigens. Het is een statistisch gegeven dat kwaadwillenden zich bij voorkeur hul len in de mantel der duisternis. Dat geldt voor de kleine dief en zinloos ver nielende vandaal, maar ook voor de geraffineerde beroepsmisdadiger. Inbraken vinden voornamelijk ’s nachts plaats en in meer dan zeventig percent van de gevallen aan de (donkere) zij- of achterkant van de gebouwen. In vrijwel elke woonwijk is een aantal donkere seert men zich dat een belader per dag ongeveer 12.500 kg huisvuil verwerkt. Grof vuil wordt eens per week op woensdag opgehaald, beurtelings in één van de vier wijken die speciaal voor de huisvuilophaaldienst zijn ingedeeld. Als men zich realiseert wat een belader per dag allemaal moet tillen, moet het voor de inwoners van Waddinxveen een kleine moeite zijn om het grove huisvuil (zoals brandbaar huisvuil en puin) zo veel mogelijk handzaam klaar te zetten, zodat het door één persoon gemakke lijk te tillen is. Door de zorgvuldige ten geweest voor alle verkeer om de po- bundeling van grof vuil wordt boven- litie en hulpinstanties vrij hun werk te dien zwerfvuil voorkomen. laten doen. Tegen een Hagenaar wordt procesver baal opgemaakt omdat hij onder in vloed achter het stuur van zijn auto werd getroffen. Hem is een bloedproef gedaan van een doorrijden na aanrij- ding. Een op de Fredrik Hendriklaan geparkeerde VW personenauto werd in de flank aangereden waardoor een deuk ontstond. De dader bleef onbekend. Een eigenaar van een op de Passage ge- heeft de politie een onderzoek ingesteld parkeerde auto kwam er beter vanaf na- j dat hij zijn voertuig met schade terug vond. De veroorzaakster bleek wel de moeite genomen te hebben haar identi teit achter te laten zodat de schade gere geld kan worden. Een dag later werd een op de Kon. Wil- helminasingel aangereden fietser afge scheept met een slag in zijn wiel. Een ■w r j 7 achteruit rijdende auto raakte de fietser m n tm /eroorzaker is een Volvo-stationcar CUrlirULC „lvl |jet kenteken gelijkend op SR-93- De politie Waddinxveen heeft de afge- JJ. Dit kenteken bleek echter niet te lopen week, in samenwerking met dekloppen. De politie verzoekt deze be- loontechnische dienst een vreemdelin - stuurder zich te melden. gencontrole gehouden. De control) 5 Op donderdag 3 december werd een op de Juliana van Stolberglaan rijdende fietser aangereden door een achterop komende auto. De auto sloeg, komende vanaf de Kerkweg-Oost, rechtsaf de Ju- werd uitgevoerd in het landelijk gebiei j van Waddinxveen bij diverse tuinders. Een buitenlander werd bekeurd voo r het niet tonen van identiteitspapierer 1. Twee illegaal verblijvende werknemers liana van Stolberglaan in. De fietser werden overgegeven aan respectieve lijk de polifie Rotterdam en Utrech t. Een buitenlander bleek gesignaleerd ite wonderwel zonder letsel. staan voor de directie vreemdelingenza- Op vrijdag 4 december ontstond een ken van het Ministerie. aanrijding op de Henegouwerweg nabij de verbindingsweg naar de Goudse i^ai mvvuj UU1IX.UZ.V11 «uw. Wh r»,Poort. Een linksafslaand voertuig zag adequate buitenverlichting zorgen is LJiejSiaiien een tegenovergestelde komende Een Boskoper is door de politie aanp;e- personenauto te laat. houden in verband met een door hem Op de Brederolaan voor de winkelgale- gepleegde diefstal van een bromfiets, rij werd op vrijdag 4 december en brom- De bromfiets stond gestald voor een >;;a- fietser met duo-passagier geschept, fetaria aan de Kerkweg-Oost en werd daar door de Boskoper weggenomen! Daar hij herkend werd kon de man aan- genovergestelde bromfietser over het gehouden worden. De bromfiets had hij hoofdzag. De bromfietser en zijn passa- nog in bezit en is inmiddels weer te rug gier raakten licht gewond. bij de eigenaar. Tenslotte werd op zaterdag 5 december Op dinsdag 1 december werd aang ifte een aanrijding behandeld op de Brug- gedaan van diefstal van een portem on- weg. Twee elkaar tegemoet komende nee uit de kleedkamer van de sport; taal auto’s raakten elkaar bij het passeren van de Samenwerkingsschool voor IA- met de spiegels die daarbij sneuvelden. VO-Atheneum aan de Sniepweg. Een dag later werd aangifte gedaan van vermoedelijke diefstal van girobet aal kaarten. Aangeefster heeft de doo r de girodienst verzonden girokaarten n ooit ontvangen. Het wordt niet uitgestoten dat de girobetaalkaarten uit de brie ven- bus gelicht zijn. Op vrijdag 4 december werd een onaf gesloten race-crossfiets ontvreemd van af de Vondellaan bij garage Van Bey- WADDINXVEEN - De IJsermanweg num. Het betreft een Alan-fiets, 1 deur jn de wijk Zuidplas is nog altijd afgeslo- zwarten van aluminium. De waard s van ten en dat duurt zo’n twee maanden de fiets is 3.000,-. iang. Diezelfde dag werd aangifte gedaaia van diefstal van een aanhangwagen De F aanhanger is vermoedelijk ergens im no- om vanaf de Dreef de Akkers, die aan vember weggehaald. De aanhanger stond gestald op de IJsermanweg en is vandaar weggehaald. Er zijn omleidingsroutes aangegeven de IJsermanweg grenzen, goed te kun nen bereiken. De weg wordt voorzien van een nieuwe De afgelopen week werd bij de politie deklaag tussen de Dreef en de Zuidpla- Waddinxveen weer zevenmaal aa ngifte slaan. A. a.,‘ - - e*' --a 3 ,a'

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 9