Achtste rally voor Kees en Mieke Tijsterman Stichting voor scanner luisteraars Goede programmakeuze Boskoop Kerstconcert Sleutelen tot op het laatste moment Aangepast vervoer in speciale folder Voor vierde keer in Parijs-Dakar CNV W’veen BOSKOOP CREATIEF protesteert tegen plannen gezondheidszorg Clubrecord 12-jarige Editha Bergkotte Z 19881 Die Gouwe Sanghers T Bescherming Weg naar succes Maatregelen Route Bezwaren Monsterrally Statuten Geheimhouding DINSDAG 22 DECEMBER 1987 M.MOS ’PARIJS-DAKAR I I Pagina 9 LIBIË 1.000 km 600 .650 9/10 januari 400 900 520 12/13 januari Ter assistentie van Tijstermannen, die I het de toekomst met vertrouwen tege moet kan zien. Mitsubishi Dealenneeting 1987 Uitgeroepen tot Mitsubishi Sportsdri- vers of the Year 1987 De overhandiging van ’’The Spirit of Competition Award” voor de MMC Driver of the Year 1987 (Wereld wijd). Baja Rally Spanje 5e Rally 1987 2e deelname Mitsubishi Pajero 2,6 L Turbo Wegens een gebroken steekas was men genoodzaakt voortijdig af te ha ken. sadressen maar ook financiële regelin gen en adressen over aangepaste ver voersmogelijkheden in deze streek. Djanet 7/8 januari De opening van Boskoop Creatief zal worden opgeluisterd door een perfor mance van de jonge Boskoopse kunst enaar PeKo. Een performance is een optreden, waarbij gebruik gemaakt kan worden van beeldende kunst, voor dracht, literatuur, muziek en/of andere kunstzinnige uitingsvormen. Zij verbeterde hiermee het 8 jaar oude clubrecord met bijna 3 seconden. Edit ha is lid van de schaatsclub Gouda. Toch even wennen, denken we, Jeroen Bosman dirigeert met een rustige, vloei ende beweging, waarop het koor alert reageert, een bewijs dat het zijn wil i en ook doet. De rustige, maar toch persoonlijkheid hebbende Jeroen en de mannen van ”Die Gouwe Sanghers” zullen het sa men wel vinden. We wensen hen in ie der geval een succesvolle toekomst. Het sonore, welluidende geluid van een mannenkoor (door het ontbreken van de damesstemmen) is nimmer te verge lijken met een gemengd koor. Die sono riteit was direct al aanwezig bij het eer- Parijs-Dakar 9e Rally 1987 3e deelname Mitsubishi Pajero 2,6 L Turbobenzi- ne 12e plaats Algemeen klassement le plaats Categorie 4 (beperkt aange past standaardwagens) le plaats privé-equipe El Oued 3/4 januan *700 t. 800, Het koor wist door tekstbeleving en sfeer de juiste toon te treffen, hetwelk eveneens het geval was met een werk van Harold Darke, ’’Troost’loos land- schap” begeleid door orgel en vleugel. Hoogtepunt van het optreden van dit gemengde koor was wel het werkje van John Peterson ’’Son of Mary”. Niet iedereen kan gebruik maken van het openbaar vervoer. Wie een handi cap heeft, is al gauw aangewezen op aanvullende vervoersmogelijkheden. De komende rally wordt de vierde waaraan de équipe Tijsterman/Tijster- man als privé-team meedoet en het is de derde keer dat met een Pajero naar de finish wordt gereden. De bouw van de auto is pas zeer laat, eind november, gestart omdat de kunst stof body niet eerder beschikbaar was. De afgelopen zes weken is er dag en nacht door Kees en Mieke gewerkt en de Pajero is op een aantal details na klaar voor de start. De auto is ruim 300 kg lichter geworden dank zij de kunststof body, terwijl er een andere, snellere achteras met schroefveren werd gemonteerd. De 2,6 liter turbo benzinemotor levert met 220 DINpk 20 pk meer op dan de vorige Pa jero. De topsnelheid bedraagt 180 km/ uur. Het Gereformeerde Kerkkoor begon, hoe kon het ook anders, met het alom bekende kerstlied ’’Komt allen te za nten” op een aardige bewerking van Kees en Mieke Tijsterman van Dat blijkt uit de groenkleurige folder van de Platform Organisaties van en voor Lichamelijk Gehandicapten Mid- den-Holland (POLG). De folder, die is aangeboden aan de Goudse wethouder mevrouw J. Gorter en de Middenhol- landse bestuurder mevrouw J. van Nieuwkoop, betrit niet alleen vervoer- BOSKOOP - Ook dit jaar zullen Bos koopse amateur-kunstenaars rond de jaarwisseling hun werk exposeren in het Praathuis, gelegen op de hoek van de Snij del wijklaan en de Bosweg. Wethouder G.J. te Wechel zal op Tweede Kerstdag (zaterdag 26 decem ber) ’s middags om 3 uur de tentoonstel ling ’’Boskoop Creatief’ openen. De expositie duurt tot en met zaterdag 2 ja nuari. Bescherming van de donateur houdt in dat wanneer er geen toestemming is ver leend tot publikatie (naam en adres), deze gegevens niet aan derden worden vrijgegeven. Restgegevens worden on der geen enkele voorwaarden aan der den verstrekt. De donateur kan te allen tijde zijn toe stemming intrekken of geven, mits hij daarvan schriftelijk mededeling doet aan het bestuur. De donateur kan nim mer toestemming geven tot publicatie van restgegevens, daar deze strikt ver trouwelijk zijn en alleen bekend zijn bij het bestuur van de stichting. .WADDINXVEEN - Geukes-Gouda, in Waddinxveen bereikbaar onder telefoonnummer 12828, is het lokale vervoersbedrijf voor lichamelijk ge handicapten die taxi’s en rolstoelbussen nodig hebben. Timboektoe j 16/17 januari I -P Niamey" WADDINXVEEN - Rally-echtpaar Kees en Mieke Tijsterman van de Tweede Bloksweg hebben zich vorige week woensdagmiddag in Amster dam aan de autosportpers gepresenteerd als deelnemers aan de tiende ral ly Parijs-Dakar. Ze hebben ingeschreven voor de prototype klasse en zul len in een door Kees zelf geprepareerde Mitsubishi Pajero rijden. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Twee gerenommeerde Boskoopse ko ren gaven vorige week woensdag een sfeervol concert in een tot de laatste plaats bezette Gereformeerde Kerk aan de Zijde in Boskoop. Het was ze ker een goede gedachte van het streekmannenkoor ”Die Gouwe Sang hers” èn het Gereformeerd Kerkkoor om samen dit concert te organise ren. Succes was daardoor bij voorbaat verzekerd. Een extra glans aan dit concert werd toegevoegd door een ensemble uit het Boskoper orkest, de bekende organist Ben Kramer en Co Kruiswijk-Schouten aan de vleugel. WADDINXVEEN - De Waddinxveense C.D. Hiemstra en O.L.J. Boe- zelijn hebben de Stichting Scansearch opgericht. De nieuwe stichting wil onderdak bieden aan scanner-luisteraars en het onderling uitwisselen van ervaringen en frequenties tussen hen bevorderen. In ons land zouden er op dit moment 600.000 scanner-luisteraars zijn. Tamanrasset januari *Q**>560 Tessalit 1 13/14 380 In 1986 reden Kees en Mieke met een standaardauto in de marathonklasse. Ze behaalden een fraaie 42e plaats na dat zij door schokdemperproblemen te ruggevallen waren tot een 152e plaats. In 1987 werd gereden in een 2,6 liter Pa jero, een turbo benzinemotor ditmaal, in groep IV. De Tijstermannen behaal den een schitterende 12e plaats in het al gemeen klassement en de overwinning in groep IV. Voor de tiende rally Parijs-Dakar in ja nuari 1988 is gekozen voor deelname in de prototype klasse omdat men daar ge heel vrij in is. Kees en Mieke zijn vast besloten de resultaten van begin dit jaar te verbeteren en willen eindigen als een van de eerste tien. Voorop staat echter dat de monsterral ly, die bijna 13.000 km lang is, uitgere den moet worden. Temeer daar het de bedoeling is dat Kees en Mieke in de Se negalese hoofdstad Dakar een cheque ter waarde van ongeveer 25.000 gulden gaan overhandigen aan de Nederlandse ambassadeur aldaar. Dit bedrag is bestemd voor de leprabe strijding en het is bijeengebracht door de Mitsubishi-dealers, Mitsubishi-im- porteur HNG en een groot aantal Mit- subishi-rijders. Aanleiding voor deze actie was het 12 1/2 jarig bestaan van de Mitsubishi Dealer Vereniging in ons land. El Guettara'* 14/15 januari I 450 Woestijn-stop 15/16 januari i Tidjikja 119/20 januari 500* 7 Frans Riessen heeft dat goed begrepenTTyi cprnblP 14 pf Lnnr wiet dnnr tpLethplpvino pn r 4-cZ tv Jeroen Bosman vond zes blazers wel ge noeg om zijn koor te begeleiden. Eerst maar eens proberen, een volgende keer misschien eens het hele Boskoopse Or kest. Het ensemble kweet zich behoor lijk van zijn taak als begeleidend ensem ble. Gelukkig was het nergens over heersend, zij musiceerden vrijuit, he twelk duidelijk gedemonstreerd werd in hun soli: Intrada en in Sarabanda (van Johan Pezelius), een oude Spaanse langzame dans, speels uitgevoerd. Co Kruiswijk en Ben Kramer, beide ge routineerde intrumentalisten op piano en orgel, en in het begeleiden van koren ste werk wat dit koor uitvoerde van Jan ook op deze avond, speelden samen op v.d. Waart. Een éénvoudig, maar mooi orgel en vleugel het Intermezzo uit de lied, zeer gedragen gezongen. Het Wie gelied der Herders van H. Koekelkoren was een demonstratie van homogene koorklank, waarbij het ensemble uit het Boskoper Orkest begeleidde. De inzetten bij het werk van David Willcocks: ’’Once in Royal David’s Ci ty” waren ietwat onzeker, maar dit w< het sfeervol gezongen Stille Nacht, a ca- pella gezongen op een ongebruikelijke tekst. Hier klonk het koor gelijk een or gel. Schitterend. Het zal even wennen geweest zijn, na het tragisch overlijden vlak voor de WADDINXVEEN - De afdeling Wad dinxveen van het Christelijk Nationaal Vakverbond (CNV) heeft zich aange sloten bij de landelijke protestbrief van deze vakorganisatie naar de Tweede Kamer over de plannen van het kabinet- Lubbers met de gezondheidszorg. ’’Door de kabinetsplannen komen juist die groepen in de knel, die in onze maat schappij toch al het moeilijkst hebben”, aldus de Waddinxveense CNV-secreta- ris J.E. de Jong van de Groensvoorde 178. Atlas Rally Marokko 6e Rally 1987 2e deelname Mitsubishi Pajero 2,6 L Turbo 5e plaats Algemeen klassement le plaats Aangepaste standaardklasse le plaats Privé-equipe Boskoop Creatief is dagelijks geopend van 14.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur (ook op zondag). Op oude jaarsavond en nieuwjaarsdag is de ex positie gesloten. De toegang is gratis. 1-^650 Saint- Louis K 21/22 Pakar J850 ^^januari ?g/>3VwJBamako 17/18 Om de gezondheidszorg te herstructu reren is een aantal maatregelen nodig die de verantwoordelijkheid bij organi saties en instanties legt waar die ook werkelijk hoort. Hierdoor wordt de structuur van de gezondheidszorg in zichtelijker: Werkgevers en werknemers dienen ver antwoordelijk te worden gesteld voor de planning en financiering van de ge zondheidszorg. Zij stellen in een nieuw te vormen ziektekostenverzekerings raad budgetten samen. De medici zijn verantwoordelijkheid voor de kwaliteit van de gezondheids zorg. De ziekenfondsen en de ziektekosten verzekeraars voeren dan samen de ver plichte verzekering uit, waarbij zij inde regio de financiering en planning van de riuci t-tA.rn tg zorg afstemmen. Stichting Scansearch is een organisatie die zich bezighoudt met scanners in het algemeen, de scannerluisteraars en in het bijzonder de frequentieco“órdinatie en -verspreiding. Zij verzamelt de door haar donateurs toegezonden frequen ties, verwerkt deze per computer en stuurt hen de gecoördineerde gegevens retour. 30 december 1987 tot en met 22 janu ari 1987. Er zijn gedurende 8.321 km proeven. De verbindingsroute is 4.553 km lang en het parcours meet 12.874 km. 30 december Versailles - Vergy Cergy - Cergy Cergy - Versailles I januari Versailles - Sete (780 km) 2januari Traversee Sete - Alger 3januari Alger - El Oued (600 km Algerije) 4januari Piste Oubliee El Oued - Sahan Berry (52 km) Sahan Berry - Bir Larache (250 km) Bir Larache - Hassi Messaoud (292 km) 5 januari Piste de l’Or Noir Hassi Messaoud - Pipe 30” (113 km) Pipe 30” - Station TRT (287 km) Station TRT - Bordj Omar Driss (208 km) 6januari Piste Fantastique Bordj Omar Driss - In Ecker (800 km) In Ecker - Tamanrasset (187 km) 7 januari Piste des Contrebandiers Tamanrasset - Tahifet (72 km) Tahifet - Djanet (530 km) 8 januari Piste de l’Enfer Djanet - Djado (742 km Niger) 9januari Piste de l’Infini Djado - Arlit (668 km) 10januari Piste de l’Azalai Arlit - Agadez (746 km) II januari Repos Agadez 12januari Piste du Mil Agadez - Tahoua (400 km) Tahoua - Itchigin (252 km) Itchigin - Niamey (167 km) 13januari Piste Papillon Niamey - Mangaize (146 km Mali) nog net tijd hebben voor een laatste training, zal Edenaar Wim Tijsterman (broer van Kees) meevliegen met het vliegtuig van TSO. Voorts zal het fa- brieksteam van Mitsubishi Motors Cor poration MMC de nodige assistentie verlenen en de reserve-onderdelen voor Kees en Mieke meevoeren. Zodoende zijn zij in staat om als privé-team zónder een eigen volgteam aan deze steeds pro fessioneler wordende rally deel te ne men. Het fabrieksteam van MMC heeft voor de tiende rally Parijs-Dakar weer een zestal nieuwe Pajero’s gebouwd en zal met de équipes Cowan-Syer en Carli- que-Maingret trachten het succes van 1985 te herhalen. Toen eindigden de Mitsubishi’s Pajero van Sonauto op de eerste en tweede plaats in het algemeen klassement. Deelname van Kees en Mieke Tijster man aan de 10e rally Parijs-Dakar wordt mogelijk gemaakt door het Mit subishi Dealerteam Holland, Unigarant verzekeringen, Koni, Bridgestone, Wintershall en Helly Hansen. ge Editha Bergkotte heeft tijdens schaatswedstrijden op de Utrechtse kunstijsbaan bij de meisjes-pupillen de 1000 meter gewonnen in een tijd van 2.03.6. Zo zijn de donateurs verzekerd van up- to-date informatie die elke twee maan den wordt toegestuurd via info ’’Luis terpost”, met daarin nog veel meer in formatie voor hobbyisten. Hierbij gaat het wel om testen, schema’s, uitleg over bandencommunicatie en andere we tenswaardigheden Tevens geven wij advies voor het maken van de juiste keuze in de aanschaf van dergelijk materiaal. 'Parijs-Dakar 7e Rally 1985 le deelname Mercedes-Benz 300 GD privéauto 12e plaats Algemeen klassement le plaats Diesel personenauto’s De uitdaging en spanning die deze monsterrally met zich mee brengt vormt voor dit Waddinxveense echt paar dè motivatie tot deelname. Mangaize - Kidal (500 km) 14januari Piste des Carrieres d’Obelisque Kidal - Tessalit (450 km) 15 januari Piste de l’Apocalypse Tessalit - Lemjebir (698 km) 16 januari Piste Rene Caille Lemjebir - Tombouctou (630 km) 17 januari Piste du Fleuve Tombouctou - Nampala (378 km) Nampala - Bamako (498 km) 18januari Piste des Singes Bamako - Kati (21 km) Kati - Kayes (510 km) 19 januari Piste des 1000 Pas Kayes - Kiffa (282 km Mauretanie) Kiffa - Moudjeria (248 km) 20januari Piste des Crocodiles Moudjeria - Chogar (368 km) Chogar - Nouakchott (306 km) 21 januari Piste de la Canne a Sucre Nouakchott - Rosso (210 km) Rosso - Richard Toll (150 km Sene gal) 22 januari La Piste Rose Richard Toll - M’Boro (220 km) M’Boro - Dakar (80 km). kerst van Aad Vos vorig jaar, aan de jonge dirigent Jeroen Bosman. Daar is tijd voor nodig. Dit eerste officiële op treden van ”Die Gouwe Sanghers” on- Piet Rippen. De bezetting van dit koor der zijn leiding wekt de verwachting dat is, in tegenstelling tot veel andere ge mengde koren, vrij goed te noemen. Dirigent Frans van Riessen heeft niet te klagen over de stemverhoudingen da- mes-heren. Natuurlijk, versterking is altijd welkom, maar met het beschikba re materiaal is goed te werken. Dat bleek in het bijzonder bij de uitvoering moet opvolgen van het koraal uit het Kerstoratorium r'- van J.S. Bach. Bach geeft aan zijn kora len meer inhoud dan het eenvoudige Evangelische kerklied, waarvoor ze be doeld zijn. Parijs-Dakar 8e Rally 1986 2e deelname '■Mitsubishi Pajero 2,3 Turbodiesel standaard 42e plaats Algemeen klassement 5e plaats Marathon-klassement (standaardwagens) 3e plaats Dieselklasse De Tijstermannen raakten in gesprek met de Mitsubishi-importeur Hart Nibbrig Greeve, die hen samen met het Mitsubishi team Holland in de ge legenheid stelde om mee te rijden in de Marathon-klasse. De Pajero werd door Kees voorzover de Marathon- klasse dat toestaat aangepast aan de - eisen van de woestijn. Atlas Rally Marokko 5e Rally 1986 -- le deelname - Mitsubishi Pajero 2,3 L Turbodiesel 9e plaats Algemeen klassement le plaats Dieselklasse Baja Rally Spanje 4e Rally 1986 le deelname Mitsubishi Pajero 2,3 L Turbodiesel 64e plaats Algemeen klassement De 10e rally Parijs-Dakar duurt van WADDINXVEEN - Voor het Wad dinxveense rallyechtpaar Kees en Mieke Tijsterman van de Tweede Bloksweg is de deelname aan de op woensdag 30 december van start gaande Parijs-Dakar 1988 de achtste internationale rally waaraan ze mee doen. Lasser/automonteur Kees Tijsterman (34) en telefoniste/receptioniste Mie ke Tijsterman-vah Nielen (32) pre senteerden zich vorige week woens dagmiddag in Amsterdam-Sloterdijk aan de pers. Hun lijst ziet er zo uit: In de brief aan de Tweede Kamerleden zegt ook de Waddinxveense CNV-afde- ling ernstige bezwaren te hebben tegen de voorgenomen plannen. Deze bezwa ren worden ingegeven door het feit dat de bereikbaarheid van de gezondheids zorg ernstig wordt geschaad door het vragen van eigen bijdragen en het be perken van het ziekenfondspakket. Als alternatief wordt gewezen op het CNV-plan voor de gezondheidzorg waardoor groepen niet in de knel ko men maar juist een beroep wordt ged aan op de solidariteit van verzekerden. Uitgangspunt van het CNV-plan is een ziektekostenverzekeringsmodel zodat iedereen een beroep kan doen op de ge zondheidszorg als dat noodzakelijk is, zonder dat daarvoor extra betaald hoeft te worden. Het plan houdt onder meer het volgen de in: Er moet een volksverzekering komen met een premie naar draagkracht. Ie dereen draagt zijn steentje op procentu ele basis bij. Vaste premie bedragen, ei gen risico’s en eigen bijdragen worden door het CNV afgewezen. De solidari teit tussen verzekerden dient bepalend te zijn. Het verzekeringspakket moet in elk ge val de basiszorg bevatten zoals verwij zing naar specialisten en hulp van de tandarts (ingrepen in de basiszorg zoals voorgesteld door de Commissie Dekker en het kabinet worden afgewezen). Degene die een uitgebreider pakket wil kan zich daar tegen een bepaalde pre mie voor verzekeren. Handhaving van het principe dat reke ningen voor medische hulp direct doorgaan naar ziekenfondsen en verze keraars. Kees en Mieke zullen evenals de andere Nederlandse deelnemers op woensdag 30 december arriveren in Versailles. Op de crossbaan van Cergy-Pontoise wordt daar de gebruikelijke proloog verreden. Op Nieuwjaarsdag volgt de eerste etap pe naar de Zuidfranse havenstad Sète, waar men zich inscheept voor de over steek naar Algiers. Op zondag 3 januari gaat het dan verder door Noordwest-Afrika en zal er weldra sprake zijn van een woestijnrally. De équipes die de moordende rit weten uit te rijden en op 22 januari op het strand van Dakar aankomen, hebben er dan 8.321 km proeven en 4.553 km ver bindingsroute opzitten. Opnieuw is er sprake van ”de zwaarste” rally, hoewel Parijs-Dakar op zich al de hoogste eisen stelt aan mensen en mate riaal. Het is dan ook een prestatie om de finish te halen, nog afgezien van de krachtmeting met internationaal erva ren rallyrijders. Arlit J Balise Berliet "j 8/9 januari Agadez aankomst 10, 850 rustdag 11 |>k vertrek 12 januariC Opera Cavaleria Rusticana van Mas cagni, een goede keuze. Een initiatief dat zeer gewaardeerd werd door het publiek en beloond met een warm applaus, evenals de improvi satie op het orgel door Ben Kramer. Gezamenlijk besloten de koren deze avond, die gekenmerkt werd door een ■erd onmiddellijk goed gemaakt door goede programma-keuze, met het Ere - zij God in samenzang met de aanwezi gen die met een weldadig gevoel huis waarts keerden. Volgens de statuten heeft de Stichting Scansearch ten doel de coördinatie, re gistratie en verspreiding van nieuw ge vonden, in gebruik zijnde frequenties in het gebied van vijf en twintig tot dertien honderd Megahertz (met uitzondering van radio- en televisiebanden), het ver strekken van informatie over de activi teiten op de frequenties en het verstrek ken van informatie over de aanschaf van ontvangstapparatuur en/of verbetering van ontvangstmogelijkheden. Het vermogen van de stichting zal wor den gevormd door: donaties, inschrijf gelden, heffingen en omslagen, revenu en van vermogen en schenkingen en an dere toevallige baten. Het bestuur van de stichting bestaat uit tenminste twee leden. De bestuursle den worden gekozen door het stich tingsbestuur. De leden van het bestuur genieten geen beloning voor hun werk zaamheden. Zij hebben wel recht op vergoeding van de door hen in uitoefe ning van funktie gemaakte kosten. De financiële bijdrage bedragt 25,- per jaar. Daar komt nog eenmalig inschrijfgeld van 10,- bij Voor dit bedrag krijgt men een gratis abonnement op ’’Luisterpraat”, het bulletin van Scansearch met daarin nieuwe, gewijzigde en aanvullende fre quenties, apparatuurtesten, tips, we tenswaardigheden en laatste nieuws op hobby-gebied en een volledige hobby- ondersteuning door de stichting en haar donateurs via voorlichting en informa tie. Indien men zich in de loop van het jaar heeft aangemeld als donateur, is men niet het hele bedrag aan ons verschul digd. De berekening van het dan te be talen bedrag geschiedt volgens een be paalde tabel. Het initiatief tot de oprichting van Scan- search werd genomen door medehob- byisten die het tijd vonden voor een ei gen club voor scannerluisteraars. Zo’n aparte club, in de vorm van een stich ting, was er nog niet en dat is vreemd in een land met veel scannerluisteraars. Feit is dat die er nu wel is en wij bieden u nu de mogelijkheid zich bij ons aan te sluiten. ’’Uniek voor deze stichting is de be scherming die wij onze donateurs bie den. het is namelijk bekend dat scan- nerhobbyisten om uiteenlopende rede nen hun naam niet vermeld willen zien staan. Scansearch verzekert absolute geheimhouding van gegevens, maar men kan ook beperkte toestemming ge ven om gegevens vrij te geven”, aldus de Waddinxveense secretaris O.L.J. Boezelijn. Het lidmaatschap van zijn stichting kost 25,- per jaar. De stich ting heeft als postadres Postbus 334, WADDINXVEEN - De aan de Bos- Waddinxveen en is in Waddinxveen te- boom Toussaintsingel wonende 12-jari- lefonisch bereikbaar op werkdagen van 20.00-22.00 uur via het telefoonnum mer 13051. «"'START PAR .MAROKKO k V t$20/21 januari [f300 Algiers 3januari 68o\ Hassi-Messaoud 4/5 januari Bordj Omar Driss 5/6 januari ALGERIJE de Tweede Bloksweg, het dezer dagen volop gefotografeerde echtpaar dat voor de vierde maal deelneemt aan de woestijnrally Parijs-Dakar. (Foto: Sabel en Daniels). liKlOGfSroHE' HB i S, 5 J w 7.

Weekblad voor Waddinxveen | 1987 | | pagina 9