Ouders: Let Goud” voor chef-kok op jeugd met auto-emblemen Henk Streng gestopt als schoenhersteller Een rustige Oud en Nieuw I G.J. HEIJN Kerkdiensten via RTW-radio uitgesteld van Amnesty Rabo-avond gemeentehuis Nieuwjaars- instuif rond José van Rijn Soosmiddag bejaarden over Portugal in Gouda Beloning gestolen tractor Behandeling brieven in Kerstfeest bij Dansschool Vijf schrijf- momenten ZES TIPS OVER - A POLITIENIEUWS WADDINXVEEN Wii B- Vuurwerkoverlast Onverzekerd Hobby Schoorsteenbrandje Hakkenbars i Onder invloed Aanrijdingen Samenvoeging Jy i VOOR EEN GOED BOEK A boekhandel veldwijk b.v. ■9r Pagina 15 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 6 JANUARI 1988 .a** 9^. - De gouden legpenning van de Kamer van Koophandel en Fabrieken K NAAR De geboren Boskoper nam het uit 1906 stammende schoenherstellersbedrijfje over op 1 november 1949 van de vorige eigenares wed. I. Doorheim. Omdat Henk Streng al sinds zijn zeventien jaar als schoenmaker werkzaam was kan worden gezegd dat hij al meer dan 40 jaar in het vak zit. WADDINXVEEN - Expertise- en ta xatiebureau G.H. Arntz BV in IJmui- den heeft een beloning uitgeloofd voor degene die een aan de grens van Wad- dinxveen gestolen tractor weet terug te vinden. De tractor werd in het weekeinde van 19 en 20 december gestolen van het opslag- terrein van het gemaal Zuidplas van het hoogheemraadschap van Schieland aan de Noordringdijk in Moordrecht, in het verlengde van de Kanaaldijk. De tractor is van het merk Renault R 751-4. Het chassisnummer is 2481001. De uit 1976 stammende tractor had als motornummer 580, had een oranje-ro- WADD1NXVEEN - In het gemeente huis bestaan nu richtlijnen voor de be handeling van brieven en andere docu menten die de verstuurders verkeerd hebben geadresseerd. Met deze nieuwe richtlijnen, die brie ven bij B.en W. óf bij de gemeenteraad laten terechtkomen als daarvan sprake moet zijn, willen B. en W. voorkomen dat de door burgers ingezonden stukken niet terecht komen waar zij ter behan deling of kennisneming thuishoren. welverdiende rust. Zijn opvolger is Jan Hartman, die het vak heeft geleerd in de keukens van Cravache d’Or in Brussel, Le Grand Vétour in Parijs, De Seinpost in Scheveningen (sous-chef) en La Du chesse in Schiedam (chef-kok). Ton Eckhardt, geroemd om zijn kook kunst, zijn plichtsgetrouwheid, gede genheid en goede gezondheid, werd hartelijk toegesproken door eigenaar M.M. van Velzen van De Gouwe Dis, WADDINXVEEN - De landelijke berichtgeving op radio en televisie en in de krant over de ontvoering van de zakenman Gerrit Jan Heijn en het AVRO-televisieprogramma ’’Opsporing verzocht” brachten ook Waddinxveners op een idee. In totaal gaven ze op het bureau van de Waddinxveense rijkspolitie aan de Mozartlaan zes tips door. De tips hadden hoofdzakelijk be trekking op verdachte en aandacht trekkende plaatsen. De tips zijn overgegeven aan het onderzoekste am die de ontvoeringszaak in han den heeft. De tips hebben overi gens nog niet geleid tot directe on derzoeken in de gemeente. De laatste week van het oude jaar heeft de politie een groot aantal meldingen ontvangen van vuurwerkoverlast. In vrijwel alle gevallen is de politie opge treden na de meldingen. Op diverse plaatsen werd vuurwerk ingenomen en tegen vier Waddinxveners is procesver baal opgemaakt voor het voorhanden hebben dan wel afsteken van vuurwerk. Daarnaast vonden nog twee brandstich- wit. Het landbouwvoerutig was voorzien van een geel aanbouwframe aan de voorzijde en had in de cabine een Van- adel mobilofótm nr. 14. zig de woning in te richten. Een kast werd doorzocht doch de daders vonden niets van hun gading. Tenslotte ontdekte een sleutelhouder een inbraak in een woning aan de Heu velhof. Ook hier waren de bewoners voor enige tijd afwezig. Volgens de sleutelhouder moet de inbraak ge pleegd zijn tussen donderdag 25 decem ber en zaterdag 2 januari. Op het eerste oog is alleen de videorecorder ont vreemd. De bewoners komen de komen van de week weer thuis en zullen nader gehoord worden. burgemeester C.M. van der Linden, Kamervoorzitter T. Hopman en rus tend architect T.W. Verweij. Dat gebeurde tijdens een kleine sa menkomst in De Gouwe Dis, waar de chef-kok temidden van enkele vaste re laties, vrienden en medewerkers af scheid nam. Ton Eckhardt was sinds 1977 aan het Waddinxveense eethuisje verbonden. Hij maakte van de moge lijkheid gebruik vervroegd uit te treden. het allemaal vanzelf gaat. Maar bij na vraag wordt verteld, dat ook zij onder aan begonnen zijn en nog steeds regel matig worstelen met eikaars benen en tenen. De instuif duurde tot na 11 uur en een groot aantal bleef nog gezellig wat na praten. Ook dat hoort bij zo’n dans avondje. Twee onverzekerde auto’s zijn vorige week van de weg gehaald. In deze zaak werd de gebruikelijke procedure ge volgd. De Leiderdorpse en Rotterdam se eigenaar hebben zeven dagen gele genheid hun auto te verzekeren en daar van bescheiden te overleggen bij de po litie. Hun auto krijgen zij dan vervol gens terug. Wel wordt er procesverbaal opgemaakt. WADDINXVEEN - Het nieuwe jaar is de aan de leplaan wonende schoenhersteller H.C. Streng (67) rustig begonnen. Met ingang van vrij dag 1 januari heeft hij namelijk voorgoed de deur gesloten van zijn een mansbedrijfje in het karakteristieke groene houten gebouwtje aan de Jan Dorrekenskade-West, een zijstraat van de Dorpstraat WADDINXVEEN - Waddinxveen beleefde vorige week een betrekke lijk rustige viering van Oud en Nieuw. Er deden zich in de nacht van don derdag 31 december op vrijdag 1 januari volgende de rijkspolitie geen noemenswaardige incidenten voor. In totaal werden acht meldingen ont- tinkjes plaats door baldadige jeugd. Op vangen van brandstichting. Deze von den plaats op het Kon. Wilhelmina- uit naar een schoorsteenbrand in een woning aan de G. van Dort Kroonweg. De brandweer wist het vuur binnen kor te tijd te bedwingen. De schade bleef beperkt. WADDINXVEEN - Een gouden leg penning met oorkonde van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland en enkele herden- kingsmunten van Waddinxveen vielen op de middag van Oudejaarsdag de scheidende chef-kok van restaurant De Gouwe Dis aan de Zuidkade, de Gou wenaar Ton Eckhardt (57), ten deel. De kok geniet na, nu 40 jaar in de hore ca werkzaam te zijn geweest, van een De Waddinxvener deed de laatste twee jaar zijn werk als hobby. Hij was im mers gepensioneerd. Zijn leeftijden het feit dat ook zijn echtgenote, de als cas- sière van het zwembadcomplex beken de mevrouw M. Streng-Ballering (60), binnenkort vervroegd zal uittreden de den hem besluiten een punt achter de zaak te zetten. Henk Streng stond er om bekend dat hij alles maakte. Als menige hakkenbar had opgemerkt dat een schoen of een laars niet meer te repareren zou zijn herstelde de Waddinxvener het schoei sel op bewonderingswaardige wijze. Vaste klanten bleven dan ook de weg vinden naar de Jan Dorrekenskade- West. Ze brachten en haalden daar hun schoe nen, een karwei dat Henk Streng in vroeger jaren zelf deed. Dan haalde hij de schoenen op om ze weer gerepareerd terug te bezorgen. Zo ging dat toen. "Schoenhersteller is een moeilijk vak", weet Henk Streng. "De jongelui zijn er vaak te ongeduldig voor. Als het goed is moet je om de twee jaar een andere/ baas hebben om het goed onder de knie te krijgen. Daar komt bij dat we nog al tijd in het weggooitijdperk zitten. En: de mensen lopen niet meer. Ze fietsen, rijden auto. Dat zie je aan de schoe nen”. In de vroege morgen van maandag 28 december rukte de brandweer en politie groen jack. De afgelopen week werden drie fietsen ontvreemd. Twee van de ontvreemde fietsen zijn inmiddels weer boven water vördêrde paren allemaal kunnen. Het De man was naar het bureau overge- De nu rustende Waddinxveense schoenhersteller, jarenlang met zijn vrouw een bekend gezicht als begelei ders van de jaarlijkse bejaardenreis, heeft al zijn klanten doorverwezen naar Een 41-jarige inwoner uit Nieuwegein verraste in de nacht van woensdag 30 december de Waddinxveense politie door spontaan een kerstbal uit de kerst boom pp het bureau te plukken en deze vervolgens op te eten. De man was naar het bureau overge- bracht nadat hij door surveillanten slin- gerend rijdend was aangetroffen op de A 12. Op het bureau heeft de man een bloed- proef ondergaan. Toen deze procedure achter de rug was werd de man in af wachting van zijn invrijheidstelling even in de hal van het bureau geplaatst waar hij zijn rare eetgewoonte begon. Contact met de EHBO van het zieken huis leerde dat het feit weinig kwaad kon als de man maar veel dronk en ont- bijtkoek at. Ter ontnuchtering is de man vervolgens ingesloten. De volgende morgen wist de man zich niets van het voorval te herin- j neren. Hij is naar huis gestuurd zonder rijbewijs. Dat heeft de politie ingehou den omdat de man al meerdere alcohol- delicten op zijn naam had. WADDINXVEEN - De Waddinxveense rijkspolitie heeft de hulp van de ouders ingeroepen om een einde te kunnen maken aan de diefstal van auto-emblemen en type-aanduidingen, die de laatste tijd geregeld plaats 'vindt. Het gaat om emblemen van allerlei automerken en de diefstallen vinden op verschillende plaatsen en tijdstippen -plaats. In dit soort gevallen heeft de po litiepraktijk uitgewezen dat daders ver moedelijk in jeugdige kringen gezocht moeten worden, die deze emblemen verzamelen. De politie vraagt dan ook de ouders van jongeren attent te zijn op de aanwezigheid van dergelijke emble men bij hun kinderen. De politie adviseert de ouders dergelij ke ontwikkelingen kritisch te volgen en navraag te doen bij hun kinderen om trent de herkomst van de emblemen. «choenhandel P. Bremmer aan de Ker- kweg-Oost. Deze en andere collega’s sprongen ook in als Henk Streng ziek was. "Met de hakkenbars heb ik het niet zo op. Dat is natuurlijk een tijdverschijn sel, maar daar moet het allemaal veel te snel gaan. Alles heeft zijn tijd nodig, ook het goed maken van schoenen en laarzen”, aldus de leplaan-bewoner, die bij zijn komst naar Waddinxveen eerst in een woonwagen achter de Dorpstraat woonde, tot besluit. Op de kruising van de Chopinlaan-Es- doornlaan-Kerkweg-West vond op maandag 28 december een aanrijding plaats tussen een auto en een motorrij der. De automobilist verleende, ko- WADDINXVEEN - De eerste soos middag voor ouderen in het Anne Frank-centrum houdt de Vrouwelijke Vrijwillige Hulpverlening dinsdagmid dag 12 januari om drie uur. Dan zullen de aanwezigen nader gein- de kap en een cabinedak van gebroken formeerd worden over de in Waddinx veen werkzame telefooncirkels van het Rode Kruis. Bij wijze van uitzondering is er dinsdagmiddag 19 januari weer een soosmiddag vfcor ouderen. WADDINXVEEN/GOUDA - De Ra bobank Waddinxveen verkoopt kaarten van 4,50 voor de op maandagavond 1b januari om acht uur in de Goudse Schouwburg in Gouda te houden reisin- formatie-avond over Portugal. De Rabobank heeft in samenwerking met Arke en Hotelplan en het Portu gees Verkeersburo het programma voorbereid. Op deze avond wordt uit voerig informatie gegeven over Portu gal als vakantieland. Dia-series en gastsprekers van Arke en Hotelplan zullen uitgebreid laten horen en zien wat Portugal te bieden heeft. In de informatiekramen is veel documen tatie voorhanden. Portugal is een aantrekkelijk vakantie land met veel mogelijkheden. Het raakt meer en meer in trek bij de vakantie gangers. Voor de natuur- en cultuurlief hebbers is Portugal een paradijs en een bezoek zeker de moeite waard. In de Algarve vindt men langs de kust schilderachtige vissersplaatsen en ver stilde dorpjes met witgelakte huisjes in moorse stijl. In de pittoreske vissersha- ventjes kunt u al vroeg op de dag de zo juist binnengebrachte vangst van de vis sers zelf kopen. En dan nog maar te zwijgen van het 30 kilometer lange zandstrand van de land tong Troia. Dit zijn een paar voorbeel den van de mogelijkheden die Portugal als vakantieland biedt. Ook het eiland Madeira is een interes sante vakantiebestemming. Funchal, de hoofdstad van Madeira is met zijn ca. 100.000 inwoners tevens de oudste stad van het eiland. Vele bezienswaardighe den zoals het Palaciao de Sao Lourenco, Museum Municipal en de 17e eeuwse kathedraal getuigen van een roemrijk verleden. Ook de sportliefhebber komt aan z’n trekken. Op Madeira kunt u waters kien, tennissen, golfen, minigolfen of zwemmen in het zwembad van uw hotel of in zee. ’s Avonds staan de deuren van het casino, diverse dancings en gezellige bars gastvrij voor u open. voorrang aan de motorrijder. De laatste werd licht gewond en kon na ter plaatse behandeld te zijn door een arts weer naar huis. Op woensdag 30 december vond een aanrijding plaats op de Stationsstraat ter hoogte van het groene kruisgebouw. Een uit parkeerstand wegrijdende auto werd aangereden door een passerende auto. Diezelfde dag vond een kop-staart-aan- rijding plaats op de Henegouwerweg. Een uit een uitrit komende auto reed de Henegouwerweg op en wilde iets ver derop een andere inrit inrijden. Toen de auto hiertoe remde werd deze aan de achterzijde aangereden door achterop komend verkeer. Voor twee automobilisten begon het j aar minder goed. In de middag van vrij dag 1 januari beiden betrokken bij een aanrijding op de Staringlaan. De aanrij ding ontstond doordat een auto, ko mende vanuit de richting van de Brede- rolaan linksaf de Herman Heijerman- slaan in wilde rijden. Bij het afslaan werd deze aangereden door een uit te genovergestelde richting komende personenauto. In totaal werden drie in zittenden van de voertuigen gewond en met letsel overgebracht naar het Bleu- land Ziekenhuis te Gouda. De twee bij de aanrijding betrokken voertuigen zijn door een takelbedrijf afgevoerd. In de avond van Nieuwjaarsdag vond een tweede aanrijding plaats. Ditmaal op de kruising Henegouwerweg nabij de hefbrug. Een van de Kerkweg-Oost komende auto, die linksaf de Henegou werweg op wilde rijden zag een tegen ligger vanaf de Brugweg over het hoofd Beide auto’s werden door de aanrijding beschadigd. Geen voorrang verlenen was de oor zaak van een aanrijding op zaterdag 2 januari nabij de afrit van de Coene- coopbrug met de Henegouwerweg. Een van de afrit komende auto, die linksaf richting Gouda wilde gaan, verleende geen vrije doorgang aan een auto die vanuit Gouda richting Waddinxveen reed. WADDINXVEEN - Er wordt deze maand nog begin gemaakt met de gere gelde uitzending van diensten uit Wad dinxveense kerken door de lokale om roep RTW. Dat heeft het Overlegorg aan Waddinxveense Kerken meege deeld. De uitzending van de eerste kerkdienst zou komende zondag lü januari plaats vinden. Daarvan wordt afgezien in ver band met het niet gereed zijn van de noodzakelijke technische voorzienin gen. De lokale omroep RTW zond in het voorbije jaar 1987 al drie kerkdiensten uit. Dat waren diensten uit de Remon strantse Kerk (officiële ingebruikname door mr. Pieter van Vollenhoven), de hervormde Immanuëlkerk (intrede ds. A. A. van Houwelingen) en de Ontmoe- tingskerk (Nachtmis). De geregelde uitzending van Waddinx veense kerkdiensten gebeurt door de RTW in samenwerking met het Overle gorgaan Waddinxveense Kerken. Van dit overlegorgaan zijn zes kerkgenoot schappen lid. Die deelnemende kerken zijn: de Cen traal Hervormde Gemeente, de Gere formeerde Kerk, De Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), de Hervormde Immanuëlkerkgemeente, de Remon strantse Kerk en de Rooms-katholieke Kerk. WADDINXVEEN - In de dansschool Waddinxveen aan de Staringlaan is het Kerstfeest gevierd. Dansleraar José van Rijn kon op deze speciale dansavond 130 mensen begroeten. In de dansschool was alles versierd. De tafels waren in stemming gebracht en een paar kerstbomen pronkten met hun ballen, slingers, pieken en verlichting, dat het een lieve lust was. Maar bove nal: er was naar goede gewoonte een or kest. Deze keer een viermans formatie, de Confetti’s, bestaande uit een toetse nist, een drummer, een gitarist en een basgitarist. Nog geen kwartier na het begin waren de leden van de dansschool aan het dan sen op de muziek van het orkest of aan het genieten van de koffie met kerst- staaf. Door de vele nieuwelingendie er waren werd veel gelegenheid gegeven de begindansen te doen. Bij iedere dans was het dan ook gezellig druk op de vloer. José van Rijn had weer voor een prima tafelschikking gezorgd. Tussen het dan sen werd dan ook geanimeerd gepraat met tafelgenoten en anderen. Tegen één uur ’s nachts werd de slotserie aan- gekondigd. Het orkest gaf zich nog eens helemaal. De zaal was dolenthousiast en bedankte het orkest en de organisa tie met étn langdurige staande ovatie. een speelplaats aan het Waddepad werd een autoband, die als schommel fun- plein, op het schoolplein van de St. Jo- geerde, in brand gestoken. Hier werden zefschool in de Victorwijk, de Passage, drie jeugdige daders van bekend. De de Pr. Marijkestraat, de Piet Heinstraat ouders hebben schadevergoeding in het en de Noordkade. In alle gevallen be- vooruitzicht gesteld. trof het kleine branden die geen of na- Ook aan de Zuidplaslaan en de Willem genoeg geen overlast of gevaar oplever- de Rijkelaan trachtte de jeugd brandjes den. Wel zijn een aantal brandjes door te stichten. Ook hier werden jongeren tussenkomst van de brandweer geblust, door de politie onderhouden en werden Voorts werden meldingen ontvangen de ouders in kennis gesteld. van vuurwerkoverlast die veroorzaakt werd door feestgangers dit tot laat in de nacht doorgingen. Ook werden een aantal auto’s aangetroffen op de rijbaan van de Overtoom en de Mercuriusweg. Baldadige jeugd heeft deze auto’s ver moedelijke op de rijbaan gezet. Door tussenkomst van de politie werden deze auto’s weer langs de rijbaan geplaatst. Ook werd tot tweemaal toe een in- braakalarm bij een bedrijf aan de Over toom afgehandeld. Vermoedelijk is vuurwerk hier de oorzaak van geweest. Schoenmaker H. C. Streng in zijn bedrijfje, dat is ondergebracht in het groene houten gebouwtje aan de Jan Dorre kenskade-West, een zijstraat van de Dorpstraat. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Deze maand zijn er vijf momenten waarop Waddinxve ners kunnen schrijven voor de vrijlatin*’ van politieke gevangenen, zoals Am nesty International dat voorstaat. Die schrijfavonden zijn: maandagmid dag 11 januari vanaf 13.30 uur bij Ineke de Wolff, Peuleyen 174 (tel. 15376); maandagavond 11 januari vanaf 20.00 uur bij Bep Tetteroo, Klaverveld 9 (tel. 16691); dinsdagmiddag 12 januari vanaf 13.45 uur bij Astrid v.d. Berg, Molen- ring 63 (tel. 16229); woensdagavond 13 januari van 20.00-21.00 uur bij Hannie Okkes, Chopinlaan 26 (tel. 16078); maandagavond 18 januari van 19.00- ^O.OO uur bij Marijke de Groot, Kievit- dreef 19 (tel. 10082). Geschreven kan worden voor de 47-ja- rige predikant Ho Hien Ha in Vietnam die een gevangenisstraf van 8 jaar uitzit. Hij werd veroordeeld omdat hij "pre dikte tegen de revolutie”, maar Amnes ty is van mening dat predikant Ha wei gerde gehoor te geven aan een bevel tot in beslagneming van de evangelische Tran Cao Van Kerk in Ho Chi Minh Stad. Brieven worden ook geschreven voor de 49-jarige advocaat Abd Al-Majid Manjouneh, die al 7 jaar zonder aan klacht of vorm van proces wordt vastge houden na een eendaagse algemene sta king. Zijn gezondheid is slecht en hij krijgt geen behoorlijke medische ver zorging. "Zolang er nog steeds mensen worden opgepakt vanwege hun politieke of godsdienstige overtuiging. Zolang er nog steeds mensen gevangen zitten zon der aanklacht of proces. Zolang er nog steeds mensen worden gemarteld of de doodstraf krijgen. Zolang is het bittere noodzaak het werk van Amnesty Inter national te steunen door het schrijven van brieven”, aldus de werkgroep Wad dinxveen van Amnesty International. *De gouden legpenning van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Midden-Holland kreeg de scheidende chef-kok van resturant De Gouwe Dis aan de Zuidkade uil handen van voorzitter T. Hopman (rechts). (Foto: Sjaak Noteboqm). t r f *^5 Per 1 januari 1988 is de rijkspolitie Waddinxveen en Boskoop een groep geworden. Dit betekent dat beide poli- tie-eenheden een organisatorische een heid vormen. In beide plaatsen kan de mende vanaf de Kerkweg-West, geen bevolking terecht op een politiebureau. De inwoners van Waddinxveen zullen weinig merken van deze samenvoeging. Het Waddinxveense bureau is 24 uur per dag geopend en bereikbaar. Daar naast is er constant een surveillance- voertuig bereikbaar voor de afhande ling van impulsen. ^^Passage Waddinxveen Tel 01828-12620 WADDINXVEEN - Op Nieuwjaars- DipfstflhPU dag hield de dansschool Waddinxveen J aan de Staringlaan haar Nieuwjaarsin- Op maandag 28 december werd vanuit stuif. Vanaf 8 uur ’s avonds was de zaal een winkel aan de Brederolaan een pot- open en kwamen de vele dansvrienden je met ongeveer 70,- ontvreemd. Het uit Waddinxveen en omgeving binnen, potje stond naast de kassa en bevatte de Na de uitwisseling van goede wensen voor 1988 startte danslerares José van Rijn met de eerste serie quick steps. Binnen de kortste tijd was de vloer daarna gezellig vol. Het bloed kruipt opbrengst van de krantenverkoop. De dader heeft het volgende signalement: Turks/Marokkaans uiterlijk, lengte on geveer 1.50 m, kort zwart krullend haar, o donkere broek, fel gekleurd blauw/ toch waar het mag gaan en voor dansers heerlijk bewegen op muziek. Het leuke aan deze avonden is altijd, dat je ook eens kunt kijken naar wat ge- Zt en afgeleverd bij de rechtmatige eigena- Hj kt dan of het geen moeite kost en dat ren. De fietsen werden ontvreemd van- af de Julianastraat, de Dorpstraat en de Nesse. Een groene Fongers herenfiets wordt nog vermist. De afgelopen week werden vier wonin ginbraken bij de politie gemeld. In de nacht van zondag 27 op maandag 28 de cember werd ingebroken in een twee onder een kap woning aan de Stations straat. Aan de achterzijde van de wo ning werd een uitzetraam opengebro ken. Diverse kamers en kasten werden .doorzocht. Doodat de bewoners niet thuis waren is er nog niet bekend wat er 'ontvreemd is. Een sleutelhouder ont dekte de inbraak en meldde deze bij de politie. Een tweede inbraak vond plaats in de nacht van woensdag 30 op donderdag 31 december. Ingebroken werd in een wo- ning aan de De Genestetlaan. Hier wer den twee ramen geforceerd. Uit de wo ning werden een cd-speler, een videore- 'corder, een tuner-versterker en Neder- landse en buitenlandse valuta ont- vreemd. In de periode tussen donderdag 31 de cember en 2 januari werd ingebroken in een flat aan de Tollenslaan. De flat was I 'nog onbewoond, doch men was wel be- f

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 15