Lol is er af voor de twee Eben Haëzerschool Tij stermannen eerste damwinnaar Dubbele winst voor Be Fair-volleybal Jaarlijks scholentournooi van VOO en Excelsior TOOS-receptie WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE Moeizame winst voor Bridgenacht van W’veen in Het Trefpunt Getuigen gezocht van botsing Dick Dibbets leidt dammers van Excelsior Marcel Toebak kreeg pluim voor vele werk P. v. Deelen wint WSV- schaaktournooi Visplan ’tWeegje Flyers ELKE WOENSDAG JUDO IN WADDINXVEEN MARCHANT SPORT Standen Poulewinnaars Standen Uitslagen Jan de Rooy weg Dames Heren Grenzen In Boskoop geven wij: Beat-ballet, Jazz-ballet, Klassiek-ballet, Aerobic-dancing, Konditietraining, Aikido, Judo, Jui-Jitsu, Taekwon-do, Boksen, Body Building, Fitness-training, Zonnebank en Badminton. WADDINXVEEN - In een volleybalwedstrijd vol gezonde vechtlust en overtuiging hebben de Be Fair-dames met 3-1 gewonnen van AV’40. Da mes 2 speelde niet. De heren-volleyballers versloegen het geroutineerde DOS met 3-1. o.l.v. Richard de Bijl, 5e Dan, van 17.30 t/m 19.30 uur. KONDITIETRAINING OP MUZIEK van 19.30 t/m 20.30 uur. In de gymzaal Anna van Burenstraat te Waddinxveen. Alle lessen worden gegeven door gediplomeerde leerkrachten. INLICHTINGEN: Zijde 104 - Boskoop - Tel. 01727-4025 WADDINXVEEN - De vrijdag en zaterdag gehouden tweedaagse ten toonstelling van de Waddinxveense postduivenvereniging De Sperwer heeft zich in een enorme belangstelling mogen verheugen. Vooral vrij dagavond was het clubgebouw aan de Stationsstraat overvol. WADDINXVEEN - De hervormde Eben Haëzerschool (Jan Dorrekens- kade-Oost) heeft het zaterdag in Het Trefpunt gehouden scholendam- tournooi voor de groepen 3 en 4 gewonnen door 44 punten te verzamelen. Komende zaterdag zijn 192 leerlingen van de groepen 5 en 6 in 24 poules van elk acht dammertjes aan de beurt op de tweede dag van de 16e editie van dit door de Vereniging voor Openbaar Onderwijs en de damclub Ex celsior georganiseerde tournooi. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 13 JANUARI 1988 Pagina 21 W. Breedijk had mooiste duiven O Straver (hoogste score 323 punten). alerteam leerd dat Kees en Mieke Tijs- terman toch zouden proberen volgende week vrijdag het strand in de Senegale se hoofdstad Dakar te halen. Het tweetal reageerde op de twee do den die in het afgelopen weekeinde zijn gevallen in de omstreden woestijnrally, die sinds 1979 al 20 mensenlevens heeft Tweede werd de rooms-katholieke St. Paulusschool (Jacob Catslaan) met 41 punten, derde de protestants-christelij- ke De Savornin Lohmanschool (Win gerd) met 40 punten en vierde de pro- testants-christelijke Groen van Prinste- rerschool (Tollenslaan) met 24 punten. In de grote zaal van Het Trefpunt tra den zaterdag in 19 poules van elk 6 deel nemers scholieren van de 3e en 4e groe pen van het Waddinxveense basison derwijs achter de damborden aan. laar, 6. J. Verbakel. Klas 4-oude doffers boven 500 km: 1. W. Breedijk, 2. Comb. Wibo, 3. H. Metselaar, 4. M. Verbeek, 5. J. Verba kel. Klas 5-oude duivinnen onbevlogen: 1. M. Verbeek, 2. W. Breedijk, 3. H. Met selaar, 4. J. v. Tongeren, 5. Comb. Wi bo. Klas 6-oude duivinnen tot 200 km: 1N. Hoogerdijk, 2. D. Heeren, 3. W. Seke- ris, 4. D. Degenhardt, 5. R. v.d. Made. Klas 7-oude duivinnen tot 500 km: 1W. Breedijk, 2. M. Verbeek, 3. J. Verba kel, 4. E. v. Beek, 5. H. Metselaar, 6. D. Heeren. Klas 8-oude duivinnen boven 500 km: 1 H. Metselaar, 2. N. Hoogerdijk. Klas 9-jonge doffers onbevlogen: 1. R. Hofman. Klas 10-jonge doffers tot 200 km: 1. D. Heeren, 2. J. Verbakel, 3. D. Heeren, 4. J. v. Tongeren, 5. E. v. Beek, 6. W hoofdaanvalster op de plaats van Anto inette Sevens. Aanvoerster Jannie Zee man kreeg hierdoor slechts een een- Eben Haëzerschool: Maaike Dekker, Martijn van Dijken, Nico Baas, Wiebe de Haan, Jessica Vermeulen, Johan Luchtgeweer staand: Hoofdklasse: 1. Jan Holleman, hoogste score 282 pun ten (clubrecord); A-klasse: 1. Wim Straver (hoogste sco re score 256 punten), 3. Wemer v. Loenen (hoogste score 263 punten); B-klasse: 1. Gerard Heemskerk (hoog ste score 228 punten); C-klasse: 1. Jan van der Neut (hoogste score 256 punten), 2. Hans van der Mo- tij, zodat elke partij maximaal 10 min. duurde. De gevolgen laten zich raden. Zenuwslopende veldslagen, waarbij in het heetst van de strijd stukken worden weggegeven, dames ”en prise” worden - -ir_ rz-----j-|a ~*i. En dat alles door die onverbidde lijk voorttikkende klok, die steeds snel- Deelname van Kees en Mieke Tijsterman aan Mitsubishi Dealerteam Holland, Unigarant Verzekeringen, Koni Bridgestone, Wintershall en Helly Hansen. Op vrijdag 8 januari omstreeks 09.00 uur werden op de kruising Chopinlaan- Beethovenlaan twee fietsertjes aange reden. Vlak voor de kruising werden ze aangereden en kwamen ten val. Beide fietsen werden licht beschadigd en één van de meisjes liep een gekneus de arm op. De bestuurder van de bestel auto stapte uit, schold naar de meisjes en reed weer weg. Getuigen van dit on geval worden verzocht contact op te ne men met de politie. Breedijk, 7. H. Metselaar, 8. N. Hoog erdijk. Klas 11-jonge doffers tot 400 km: 1. J.W. Sekeris, 2. N. v. Tol, 3. H. Metse laar, 4. N. Hoogerdijk, 5. Comb. Wibo, 6. M. Verbeek. Klas 12-jonge doffers boven 400 km: 1 J. Verbakel, 2. R. v.d. Made, 3. N. v. Tol, 4. N. Hoogerdijk. Klas 13-jonge duivinnen onbevlogen: 1 R. Hofman. Klas 14-jonge duivinnen tot 200 km: 1 W. Sekeris, 2. D. Heeren, 3. D. Degen hardt, 4. W. Breedijk, 5. H. Metselaar, 6. mevr, de Wit. Klas 15-jonge duivinnen tot 400 km: 1. H. Metselaar, 2. N. v. Tol, 3. W. Breed ijk, 4. W. Breedijk. Klas 16-jonge duivinnen boven 400 km: I. D. Heeren, 2. H. Metselaar, 3. N. V. Tol, 4. E. v. Beek, 5. J. Verbakel. Klas 17-late jonge doffers: 1. E. v. Beek, 2. M. Verbeek, 3. M. Verbeek. Klas 18-late jonge duivinnen: 1. H. Metselaar, 2. E. v. Beek, 3. M. Ver beek, 4. M. Verbeek. Eindstand. Viertallen: 1. W. Breedijk 369 1/2, 2/3 H. Metselaar/J.W. Sekeris, beiden 368 1/2 punten. Kees en Mieke Tijsterman doen het overigens uitstekend in de tiende editie van de rally Parijs-Dakar. Terwijl op een kwart van de rally reeds eenderde van het deelnemersveld is uitgevallen, raakte Kees steeds meer ingespeeld op z’n Mitsubishi Pajero ondanks dat het hem aan trainingstijd heeft ontbroken omdat de Pajero op het laatste moment gereed is gekomen. De concurrentie met de gerenommeerde fabrieksteams is bikkelhard maar het sportieve echt paar lijkt volkomen op zeker naar de fi nish te sturen. Met de fabrieksrijders Lartique en Co wan van het officiële Mitsubishi-fa- brieksteam als derde respectievelijk vijfde in het algemeen klassement voor zich, stonden Kees en Mieke in de 8e etappe op een schitterende tiende plaats. Precies de klassering die de rustige doordouwers uit Waddinxveen zich voor hun équipe en de Pajero-proto had voorgesteld. Maar er is nog heel wat ki lometers in de genadeloze woestijn te gaan. Als het goed is zijn ze de grens met Niger gepasseerd. De komende an derhalve week zijn nog Mali, Maureta- nië en Senegal aan de beurt. De mooiste jonge doffer was van J.W. Verbakel en de mooiste jonge duivin was van D. Heeren. De verdere uitsla gen waren als volgt: Klas l-ouder doffers onbevlogen: 1. D. WADDINXVEEN - Tijdens de druk bezochte Nieuwjaarsreceptie van de dit jaar 20 jaar bestaande schuttersvereni- voorzitter Piet ging Waddinxveen werd in het clubge bouw aan de Alberdingk Thijmlaap het lid Marcel Toebak bedankt voor het ve le werk dat hij in de afgelopen 20 jaar voor de vereniging gedaan heeft. Ook werden door de vice-voorzitter W.A. de Winkel de prijzen uitgereikt van de competitie 1987. Inmiddels is het hele team van DAF Trucks uit de rally vertrokken na het do delijke ongeval met de Nederlandse na vigator. De Eindhovense vrachtwagen gigant besloot daarna nooit meer aan de rally Parijs-Dakar mee te zullen doen, hetgeen betekent dat Kees en Mieke Tijsterman hun ’’maatje” Jan de Rooy - die zeven keer meedeed - kwijt zijn als zij zouden besluiten met het Parijs-Da- kar-avontuur door te blijven gaan. Het is duidelijk dat de rallysport Kees en Mieke Tijsterman behoorlijk in de ban hebben, zeker nu er steeds meer fa- briekssteun voor de privé-rijders in het verschiet ligt. Tenslotte is Kees van plan In tegenstelling tot het wat meer serieu ze dammen (ijzingwekkende stilte en al leen getik van de klokken) was er een gezellige sfeer. Veel aanwezige ouders en belangstellende leerkrachten maak ten dat de grote zaal in Het Trefpunt bij na tjokvol was. met 3-1. PVC won verrassend van koploper Sliedrecht zodat Be Fair op een gedeel de 9e plaats staat met Kalinko en met 3 punten achterstand op PVC. Aanstaan de zaterdag ontmoeten PVC en Be Fair elkaar in Rijswijk. Dames 2 kwam niet in actie en Dames 3 bleef met een 3-1 overwinning op Nivoc 2 koploper in de 2e klasse. Het eerste damesteam van Flyers won met 38-44 van het Goudse Springers. De Waddinxveensen kwamen in de tweede helft los van hun tegenstander en legden daarmee de basis voor de irinst. Het Flyers meisjes-junioren-team ver loor nipt van 44-45 van het Leiderdorp, dat daarmee aan kop kon blijven. De volleybalsters begonnen de wed strijd tegen titelkandidaat AV’40 met Marlies van Ringelenstein als hoofd- aanvalsters, die een puike wedstrijd speelde. Overigens keek Be Fair al snel tegen een 5-0 achterstand aan in de eer ste set waarin AV’40 liet zien waarom zij op de tweede plaats staat in 3 G. Met snelle aanvalscombinaties waren zij de trage Waddinxveense verdediging keer op keer de baas. Toch wist Be Fair langszij te komen, maar een aantal fou ten op rij brachten de set met 15-11 in Delftse handen. In de tweede set kreeg Be Fair meer en meer het heft in handen. Een gevarieer de aanval en een moeilijke service wa- 262 punten), 2. Henk Groen (hoogste ren de sterkste wapens van de Waddinx veensen. Met 15-11 werd deze set ge wonnen. In de derde set ging de strijd gelijk op. Het publiek zag twee hardwerkende te ams en lange spannende rallyes. Het zag er naar uit dat AV’40 deze set zou gaan len (hoogste score 252 punten), 3. Joop winnen toen zij een 11-14 voorsprong namen. Een sterke service reeks pres- sie-volleybal van Be Fair brachten de WADDINXVEEN - Er zal voor het water in ’t Weegje in Waddinx- veen-Zuid een concept-visbeheers- plan worden opgesteld. Dit plan zal in één van de komende bestuurvergaderingen van het re creatieschap Reeuwijkse Plassen, waarvan ook Waddinxveen lid is, worden behandeld. Ten behoeve van het noodzakelij ke uitdunnen van schubvissoorten in de plas van ’t Weegje is eind vo rig jaar al een zegenvisserij (vissen met een groot net) gehouden, zo meldt het verslag over het vierde kwartaal van het schap. Het algemeen bestuur van het re creatieschap hield vanmorgen in het gemeentehuis van Reeuwijk de 57e vergadering. In het schap heeft nu ook zitting het nieuwe CDA- raadslid Wil Waterreus-de Vries. Zij is in de vacature van D. Wester- duin aangewezen als vervangster van PvdA-fractievoorzitter Bep Vermeij. Tukker (hoogste score 230 punten); D-klasse: 1. Bertus Verhoef (hoogste score 236 punten), 2. Ko Tol (hoogste stand alsnog op 16-14. score 221 punten), 3. Ton Berg (hoogste in de vierde set acteerde Karin Krol als score 217 punten); Jeugdklasse: 1. Rick Hipke (hoogste 228 punten), 2. Wim van Doorn (hoog ste score 230 punten), 3. Piet Koetsier mansblok tegenover zich zodat zij zich aanvallend naar hartelust kon uitleven. Be Fair maakte opnieuw een ogen- 54.34%, 2. hr. Wegman-Bolsterlee 54.27%, 3. echtp. Knijf 53.82. Groep C: 1. echtp. Evers 54.53%, 2. mw. Kool-Hr. v. Kempen 53.87%, 3. echtp. v. As 53.40%. Groep D: 1. dms. v. Dort-Verbakel 55.17%, 2. mw. Tak-Hr. v. Tilborgh 53.83%, 3. echtp. v. Zwieteren 53.49%. De nummers 1 en 2 uit B, C en D-groe- pen promoveren. WADDINXVEEN - Het eerste basket balteam van Flyers-heren behaalde vrij dag een zeer moeizame overwinning op het veel lager geklasseerde Fun (Delft). De Waddinxveense basketballers scho telden het thuispubliek een onaantrek kelijke wedstrijd voor welke 91-80 als eindstand kende. Ook debet aan het ge ringe kijkgenot was het matige fluiten van het arbitrale duo. Flyers keek zeer lange tijd tegen een achterstand aan. Men had te weinig weerwoord op de aanvallen van Fun, welke veelal bestonden uit snelle solo- acties. Flyers’ aanval draaide niet om dat als een aantal eerdere wedstrijden, de lange mensen zich onvoldoende van hun taak kweten. Flyers had bijvoorbeeld bijna geen aan vallende rebounds. Het enige waar het Flyers-publiek nog even voor ging zitten was het goede schutterswerk van junior Mark van Es die daarmee Flyers op een gegeven moment in de race hield. Na een 64-64 stand in de 31e minuut kon Flyers de tot dan toe aanwezige achter stand ombouwen in een aan de stand verplichte overwinning. Het werd 91- 80. René Hazelaar met 22 en Mark van Es met 21 punten waren de topscorers. Deze maand krijgt Flyers alleen maar sterke tegenstanders tegenover zich zo dat het hard tijd wordt dat de heren al hun zinnen op de gewenste promotie gaan zetten. De door de heren Wassenaar en Van Huisstede gekeurde duiven waren over het algemeen in een prima conditie. Zo’n 297 duiven werden gekeurd. Gro te winnaar werd W. Breedijk met de mooste oude doffer, tevens mooiste van de gehele tentoonstelling, alsmede de mooiste oude duivin. WADDINXVEEN - Het echte plezier voor het Waddinxveense rally- echtpaar Kees en Mieke Tijsterman om de tiende editie van Parijs-Dakar uit te rijden is voorbij. ”Het zit steeds in je hoofd, nee, het is niet zo fijn meer om in je auto te zitten”, zie Mieke Tijsterman-van Nielen maandag op de rustdag in Agadez in Niger. Kees Tijsterman: ’’Maar we zijnnueen- maal hieraan begonnen en maken de rally ook af”. WADDINXVEEN - De bridgeclub Waddinxveen houdt in de nacht van vrijdag 29 op zaterdag 30 januari de ’’Nacht van Waddinxveen”. De start van dit bridge-evenement is om 20.00 uur in Het Trefpunt in de Sta tionsstraat en de laatste kaart zal ’s och tends om 8.00 uur gelegd worden. Daar na is er een gezamenlijk ontbijt. Om 9.00 uur zal de Trefpuntbeker aan de winnaars worden uitgereikt. Daarnaast zijn nog een aantal aantrek kelijke prijzen te verdienen. Inschrij vingen is nog mogelijk, telefonisch on der nummer 16648 of 14717. WADDINXVEEN - Na 20 ronden, ge speeld voor Excelsiors onderlinge dam- competitie, lijkt er enige aftekening te komen, waar het gaat om bezetting van de kopposities. Enkele verrassingen in de 18e en 19e ronde waren winstpartijen van Piet Swart op de jeugdige Tij men den Ou den, Adriaan Blom op de nog volop in de kop meedraaiende Dik Heeren 1 van van Gerrit van der Zijden op Teun Twigt. Kees Blonk was verantwoordelijk voor de eerste seizoennederlaag van Henri Berghout. Op positionele wijze kwam de winst van Kees tot stand. Een tweede goede prestatie werd door Gerrit van der Zijden geleverd door Dick Dibbets op een puntendeling te houden. Zonder zelf te spelen kwam Dick Dib bets na de 20e ronde aan de leiding. De ze klassering heeft hij te danken aan Fred Zaadhof, die op fraaie wijze een eindspelwinst tegen v Swart bewerkstelligde, waardoor Piet naar de 3e plaats duikelde en Fred Zaadhof zichzelf naar de 2e plaats zag gepromoveerd. In de 20e ronde herstelde Tijmen den Ouden zich van zijn nederlaag uit de 18e ronde. Hij overrompelde Bertus van Ei- jk. Nico Gouw liet vanuit een gelijk waardige stand tegen Cor Stolker een leuke combinatie met dam zien en dat betekende enkele zetten later winst. Dik Heeren 1 had beter spel tegen Sjaak de Wit. Dik nam een combinatie naar dam, waarbij Sjaak ook op dam kwam. Dik had echter een volgende slagzet- combinatie, waarbij veel schijven van het bord verdwenen, in petto. Een fraaie winst van Excelsiors rondspellei- der. Zeer spannend was het eindspel (een Woldouby-achtige stelling) tussen Kees Blonk en Kees Kramp. Na een enkele vereenvoudiging in deze stand werden de punten gedeeld. Ruud van Dijk en Piet van Es leken aan elkaar gewaagd. Piet kon ten koste van materiaal naar de damlijn oprukken. Dit lukte Ruud echter ook en hij wist daarbij een tweede schijf te veroveren en even later stelde hij winst zeker. Donderdag 14 januari treedt Excelsiors eerste achttal in Het Trefpunt aan tegen het eerste team van DC Boskoop, een wedstrijd in de competitie van de Dam- bond Holland (aanvang 19.45 uur). De heren van Be Fair kwamen in actie tegen het geroutineerde DOS. Midden- aanvaller Koen Dukker ontbrak bij de Waddinxveners. Be Fair speelde geen sterke wedstrijd. Coach Van Diermen begon met Dirk Pijpers als spelverdeler en J ack van Dij k op de diagonaal De eerste set won Be Fair met 10-15. In de tweede set nam Wim Vogelenzang het spelverdelen over en kwam ook Jack Douma het veld in. Het gebrek aan wisselmogelijkheden op het midden brak Be Fair op en het werd 15-5 voor Dos. Na een moeizame start in de 3e set, boog Be Fair een 11-6 achterstand om naar een 13-15 winst. De vierde set won Be Fair opnieuw met miniem verschil. Goed blokkerend wonnen de Waddinx veners deze set met 14-16. Zaterdag komt IJsselvogels naar Wad dinxveen. Een topper waar Be Fair naar toeleeft en waarin bij winst afstand kan womden genomen van de concurrenten voor de titel. Feit is dat Mieke Tijsterman vorig jaar, na de derde deelname aan Parijs-Da kar, zich al liet ontvallen genoeg te heb ben van de jaarlijkse drie weken in Noord- en West-Afrika. Hoewel het tweetal ervan overtuigd is Uitslagen 3e competitieronde: dat je voor een groot deel de veiligheid Groep A: 1. Hoedemaker 56.73%, 2. zelf in de hand hebt beseffen ook dat zij echtp. d. Haag 54.14%, 3. hrn. Moons- het eigenlijk gekkenwerk is, want ook va. Duppen 54.09%. het avontuur en het doorzettingsvermo- Groep B: dms. Slob-V.d. Roovaart gen van de mens kent grenzen. Veldhuis, Simon Hardendood, van Luxemburg. De Savornin Lohmanschool: Loomans, Daniel Benders. Kardinaal Alfrinkschool: Lennard Kos ter, Chantal Lovisa. Bethelschool: Dik Berghout, Johan van gezet, ja zelfs Koningen worden gesl; gen. E.. Lambooy, Norbert Evers, Sabrina Ier lijkt te gaan lopen. Nadat de kruit dampen waren opgetrokken kwamen de volgende resultaten uit de bus: In groep 1 werd Van Deelen, zoals ge meld, met 5 1/2 uit 6 glorieus winnaar. Hij werd op de voet gevolgd door Phi- lipse die op zijn beurt Hennink 1 1/2 punt achter zich liet. Groep 2 was voor Hiddink met 5 uit 5. Hugo Zevenbergen en V.d. Starre volg den op2punten. V.d. Born wongroep3 met 4 uit 5. Hij bleef daarmee Kardol een halfje voor. I won Littooy, die in de voor- dag 16 januari van vijf tot zes uur een ronde zijn kruit kennelijk droog gehou- --u- - den had, met de maximale score (5 uit 5). In groep 5 was een beslissingswed- (hoogste score 204 punten). Luchtpistool: 1. Peter Ham (hoogste score 301 punten), 2. Peter Lebbing schijnlijk onoverkoombare achterstand (hoogste score 348 punten), 3. Wim goed en won gesteund door het publiek Straver (hoogste score 323 punten). de vierde set met 16-14 en de wedstrijd de 10e Rally Parijs-Dakar wordt mogelijk gemaakt door het Heeren, 2. H. Metselaar, 3. E° v. Beek, 4. comb. C. en J. Klas 2-oude doffers tot 200 km: 1. comb. Wibo, 2. E. v. Beek. Klas 3-oude doffers tpt 500 km: 1. R.v.d. Made, 2. W. Breedijk, 3. M. Verbeek, 4. H. Metselaar, 5. H. Metse- .3 t 4 I 3 .3 i 3 3 I 3 3 3 3 3 I 3 3 3 I 3 3 3 3 3 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 .3 3 3 3 I 3 3 WADDINXVEEN - Het traditionele 3 Nieuwjaarssnelschaaktournooi van de Waddinxveense Schaakvereniging werd dit jaar gewonnen door P. van Deelen. 3 Met een totaalscore van 10 1/2 uit 11 bleef hij meervoudig snelschaakkampi- oen Philipse juist een half puntje voor. Na twee weken ’’rust” begonnen de Waddinxveense schakers, zoals gebrui kelijk, het nieuwe jaar met een onder ling snelschaaktournooi. De 31 deelne mers, ingedeeld in 5 ongeveer even ster ke groepen, speelden eerst een voor ronde. Afhankelijk van het resultaat in deze voorronde plaatste men zich voor een van de vijf finalegroepen. De bedenk- Mady tijd bedroeg 5 min. per persoon per par- Max een groot deel van zijn werkzaamheden te baseren op de autosport. Maar of zij zullen blijven meedoen aan Parijs-Dakar is de vraag, tenzij de rally- De bridgeclub sloot haar twee competi- geëist. Overleg met het .Mitsubishi De-organisatie water in de wijn gaat doen, tieronde van 8 wedstrijden af, waarbij een grotere veiligheid voor de deelne- de leiding voor het clubkampioenschap- mers afdwingt en meer rustpauzes voor pen 87/88 werd overgenomen door het de deelnemers gaat inlassen. echtpaar Hoedemaker. Stand clubkampioenschappen na 2 van de 5 competitieronden: 1. echtp. Hoedemaker 55,04%, 2. echtp. Kuypers 54.65%, 3. hrn. Moons- van Duppen 53,61%, 4. echtp. d. Haag 52,84% en 5. mw. Ebens-Hr. Schutte 52.45%. Elswij k. St. Paulusschool: Jeroen Kock, Suzan ne I Kortekaas. Jan Ligthartschool: Jeroen Postma. Rehobothschool: Philip Boekholt. Groen van Prinstererschool: Annelous Ramp. - Koningin Beatrixschool: Jeroen Joling. Vanaf 9.30 tot 12.00 uur speelden de jeugdige dammers hun wedstrijden, waarna voorzitter P. Swart van de dam vereniging Excelsior de stand kon be kend maken. Het eerste team van de Eben Haëzer school wist met 3 punten voorsprong be slag te leggen op de eerste plaats en het definitief bezit van de wisselbeker. Het winnende vijftal was: Martijn Russcher, Maaike Dekker, Martijn van Dijken, Lennart van Hoven en Nico Baas. Alle poulewinnaars ontvingen een vaantje en kregen van de beheerder van Het Trefpunt een tractatie aangeboden. Aan de aanwezige leerkrachten werd studiemateriaal met betrekking tot het damspel verstrekt. WADDINXVEEN - De multi-sport- vereniging TOOS houdt zaterdagmid- In groep 4 nieuwjaarsreceptie in de TOOS-soos aan de J.W. Frisoweg. Bij TOOS zijn er vele mogelijkheden strijd nodig. V.d. Geer trok hierin tegen om te bewegen onder deskundige bege- De Jong aan het langste eind. leiding. Er zijn groepen gymnastiek, Deze week begint het serieuze schaak- turnen, trimmen (ook overdag), jazz- werk weer. Donderdag 14 januari ont- aerobic, alles zowel voor mannen als vangt WSV 2 de reserves van Unilever vrouwen en nu ook gymnastiek voor 50- uit Rotterdam. Het derde team treedt plussers voor dames/heren. op dezelfde avond aan tegen Moerka- Over deze lessen kan men inlichtingen pelle 3. Maandag 18 jan. trekt WSV 1 krijgen bij mevr. N. de Ruyg-Schar- naar Rotterdam om NRSG/W. Steinitz dam, tel. 14827. 1 te bekampen.

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 21