Job Creation kreeg 140 aanmeldingen Eerste Ondernemerscentrum Waddinxveen zit vol Met honderd indieners werd een gesprek gevoerd centrum in ruimte van Axis BV Gemeenteraad legt dit bedrag voorlopig op tafel Opening van Ondernemers- Schoolstrijd om nationale basketbaltitel B. en W. bij NKF Vergadering VVN-afdeling Dana-lnternational Combicare BV C. van der Krans Veham BV Rauch P.M. Filter- Konstruktionen A.G. Vedette Sport Nederland B. V. Brand Installatie techniek B. V. Drukkerij A-twee Op zoek Daelman Systems B. V. Positief Phase Seperations BV Werkwijze Waltex Gereedschappen Import BV NKF H I Lii WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 27 JANUARI 1988 Pagina 15 I Dertien bedrijven 47 arbeidsplaatsen I Een blik in de showruimte van Rauch relatiegeschenken in het Ondernemerscentrum Waddinxveen. (Foto: Rauch). Sinds juli 1987 is Drukkerij A-twee ge vestigd in het Ondernemerscentrum. Inmiddels zijn de activiteiten goed op gang gekomen. A-twee spits zich toe op het vervaardigen van handels- en recla medrukwerk. Met een enthousiast team Het samenstellen van effectieve relatie geschenken is vaak "maatwerk”, waar voor het bedrijf nauw samenwerkt met enkele kunstenaars, zoals een beeld houwer, een glasblazer en een potten bakker. 60.700,- bedroegen. De NKF was bereid de helft van dit be drag voor haar rekening te nemen. Aan de hand van de uitkomsten van dit haal baarheidsonderzoek werd vervolgens beslist of en zo ja in welke vorm er ver der gegaan wordt met Job Creation BV. directie van de NKF is gevoerd als mede in de brief die zij aan deze onderneming hadden gezonden, hadden zij gewezen op de mogelijkheid Job Creation BV te ’s Gravenhage in te schakelen teneinde te trachten nieuwe arbeidsplaatsen in Waddinxveen te realiseren. De huidige particuliere eigenaar van de eerste hal (Rewa-Holland BV) is echter niet bereid en in staat om ook de tweede hal te financieren. Zowel de eigenaar als de gemeente zijn daarom naarstig op zoek gegaan naar een andere belegger, voorlopig echter nog zonder werkelijk resultaat. WADDINXVEEN - De vooruitzichten van NKF Kabel BV aan de Noordkade zijn gunstig. Het college van B. en W. heeft dat met voldoening kunnen conta- teren tijdens het vorige week dinsdag gehouden werkbezoek aan dit bedrijf dat is gespecialiseerd in telecommunica tie. ”De gunstige vooruitzichten zijn ook voor de werkgelegenheid in de gemeen te een goed teken”, vinden B. en W die tijdens het bezoek aan NKF Kabel BV waren vergezeld van enkele ambtena ren. Het college beoogt onder andere via werkbezoeken de relatie tussen de ge meentelijke overheid en het bedrijfsle ven te versterken. In de afgelopen jaren heeft het college reeds eerder werkbezoeken aan de NKF gebracht. De verzelfstandiging van dit bedrijf in 1986 vormde opnieuw aanleiding voor het college een bezoek aan de NKF te brengen om zich te laten informeren over de ontwikkelingen. wordt gewerkt voor lokale bedrijven, maar ook de regio heeft een aantal afne mers opgeleverd, mede door de centra le ligging van het centrum. Gestreefd wordt naar een hoog kwali teitsniveau, dat de basis vormt voor de activiteiten. WADDINXVEEN - De gemeenteraad zal vanavond (woensdag 27 janu ari) op voorstel van het college van B. en W. besluiten om ten behoeve van de realisering van de tweede bedrijfshal voor startende en uitbreiden de ondernemingen in het bedrijvenpark Coenecoop accoord te gaan met een tijdelijk optreden van de gemeente Waddinxveen als eigenaar en be legger. Voor de financiering voor de bouw van dit project aan de Coene- coopweg zullen de raadsleden een krediet van ƒ2.100.000,- op tafel moe ten leggen. In oktober 1986 werd in Waddinxveen gestart met een Job Creation Project. Met behulp van dit project wordt ge tracht om binnen 2 tot 4 jaar 125 nieuwe duurzame arbeidsplaatsen te creëren. Het grootste deel van deze arbeidslaat- sen dient in het op het bedrijvenpark Coenecoop geplande Ondernemerscen trum te worden gerealiseerd, daar el ders in Waddinxveen weinig geschikte bedrijfsruimte voorhanden is. Inmiddels is enige tijd geleden de eerste bedrijfshal van dit Ondernemerscen trum, dat uiteindelijk zal bestaan uit twee bedrijfshallen, opgeleverd. WADDINXVEEN - Het Onder nemerscentrum Waddinxveen in het bedrijvenpark Coenecoop, de ideale oplossing voor de huisves ting van nieuwe en uitbreidende kleine bedrijven, wordt komende vrijdagmiddag 29 januari officieel geopend. Nu inmiddels zo goed als alle be drijfsruimte benut wordt door de in het centrum gevestigde bedrij ven, is het ondoenlijk gebleken om de ontvangst in het Ondernemers centrum zelf te laten plaatsvinden. De ’’overbuurman” Axis-aandrij- vingen B.V. heeft echter voor deze gelegenheid één van haar bedrijfs- en magazijnruimte voor het ope nings gebeuren ter beschikking ge steld. De Stichting Waddinxveens On dernemers Centrum heeft de gede puteerde voor economische zaken van de provincie Zuid-Holland, H.A. van der Meer, bereid gevon den de openingshandeling te ver richten. Nadat rond 14.50 uur deze hande ling is verricht, zetten alle bedrij ven gevestigd in het Ondernemers centrum hun deuren open voor ge nodigden en overige belangstellen den. Op een ontspannen wijze kan dan kennis worden gemaakt met de ondernemers en hun bedrijven. De totstandkoming van dit Onder nemerscentrum, vooralsnog be staande uit één bedrijfshal maar in de toekomst uit twee bedrijfshal len, is van wezenlijk belang voor het oplossen van de huisvestings problemen van kleine bedrijven. Door dat starters en kleine uitbrei dende bedrijven in het Onderne merscentrum vrij kleine units kun nen betrekken, die zij bovendien huren en niet hoeven te kopen, wordt voor veel kleine bedrijven de huisvestingsproblematiek - opge lost. Zo wordt een belangrijke hindernis genomen op weg naar een succes vol ondernemerschap. Rauch exclusieve promotieartikelen en relatiegeschenken is een bedrijf dat het begrip relatiegeschenken ruim neemt. Onder andere blijkt dit uit de gevarieer de collectie, die in de nieuwe showroom goed tot zijn recht komt. Daarnaast heeft de promotie (bedrijfs) kleding een dermate sterke groei door gemaakt, dat dit met ingang van deze maand een zelfstandige onderneming zal worden onder de naam van Promo Design B.V. Volgens het bedrijf is het beste cadeau ’’iets fijns” dat de ontvanger erg graag wil hebben. Er zit iets van luxe, van ver wennen aan het gewenste cadeau. Naast de cadeau-geschenken voert het bedrijf speciaal voor acties en beurzen een uit gebreid assortiment reclame- en promo tieartikelen. WADDINXVEEN - De afdeling Wad dinxveen van de Vereniging Veilig Ver keer Nederland komt vanavond (woensdag 27 januari) in vergadering bijeen. Op deze bijeenkomst, die voor alle le den en belangstellenden toegankelijk is, zullen aan de orde komen de dit jaar te houden activiteiten van de plaatselij ke afdeling, zoals de praktische en schriftelijke verkeersproef voor de leer lingen van de hoogste klassen van het basis-onderwijs. De vergadering vindt plaats in het ge meentehuis en vangt aan om 19.3Ü uur. Brand B.V. is een uitbreidend bedrijf, dat bedrijfsruimte heeft gehuurd in het Ondernemerscentrum In oktober 1986 is dit bedrijf gestart met de handel in en installatie van sanitair, C.V. en keukens, alsmede de aanleg van riolering, gasleiding en waterleiding en het aanbrengen van dakbedekking en lood- en zinkwerk. Deze werkzaamheden worden gereali seerd in zowel nieuwbouw, renovatie, verbouwingen en als onderhoudswerk. Momenteel werkt men met 11 mede werkers. Naar uitbreiding wordt vooral gestreefd in de afdeling onderhoud, voor zowel bedrijven als particulieren. dinxveen nieuwe arbeidsplaatsen kon kingsschool scheppen viel toen nog geen concreet antwoord te geven. Alvorens Job Cre ation de opdracht aanvaardde werd er eerst een haalbaarheidsonderzoek inge- In de sporthal de Sniep zullen teams steld. Dit onderzoek moest uitwijzen of - en zo ja hoeveel - nieuwe arbeidsplaat sen Job Creation denkt te kunnen reali seren. Aan de instelling van dit onderzoek wa ren kosten verbonden. Deze werden ge- Algemeen is bekend dat het onderhoud aan het rioleringsstelsel in grote delen van het land veel te wensen overlaat. De opzet van Veham is dan ook om hier op in te spelen, door een totaal pakket aan diensten te bieden, Dit wil zeggen: ri oleringswerken, kabel- en leidingswer- ken alsmede het herstellen van de be strating. Uit het beeldmerk van Daelman Sys tems B.V. kan worden opgemaakt waar het bedrijf zich mee bezighoudt; electri- citeit. Het bedrijf levert componenten en complete electriciteitsinstallaties voor industrie en utiliteitsbouw. Het is een startend bedrijf dat in het Onderne merscentrum kantoorruimte heeft ge huurd. Vaak is Daelman Systems vanaf het tijdstip dat een project in voorbereiding is hier al bij betrokken. Adviezen voor materiaalkeuze, technische voordelen en kostprijzen worden dan gaarne ver strekt. Het bedrijf werkt nauw samen met we reldbekende concerns, zoals: General Electric Company U.K Hawker Sidde- ley U.K Dulmison Square D en P B Engineering. Dana-lnternational is een uitbreidend bedrijf dat kantoorruimte huurt in het Ondernemerscentrum In maart 1986 is de heer S. van Romondt met het bedrijf begonnen. Het is een im- en export bedrijf in levensmidde len. Geëxporteerd wordt er voornamelijk naar het Caribisch gebied en Ijsland, terwijl er overwegend vanuit Venezuela en Columbia wordt geïmporteerd. De directie van de NKF reageerde posi tief op dit onderdeel van de voorstellen. Als uitvloeisel daarvan vond een ge sprek plaats met twee vertegenwoordi gers van Job Creation. Op de vraag of Job Creation in Wad- P.M. Filter is leverancier van filterpa- tronen en componenten voor de ont- stoffings-, aanzuiglucht- en vloeistoffil- tratie. Het zwaartepunt ligt in de handel van bij het moederbedrijf in Zwitser land, geproduceerde P.M. filterpatro- nen. Het bedrijf heeft zusteronderne mingen in Denemarken (produktie), Italië, Duitsland, Frankrijk en Taiwan. De P.M.-Filterpatronen worden voor namelijk ingezet in stofzuig- en preuma- tische transportinstallaties. Daarnaast voert het bedrijf de verte genwoordiging van de Australisch-En- gelse firma Goyen Controls die in haar programma magneet- en membraan- ventielen heeft. Deze worden toegepast in industriële ontstoffingsfilter installa ties. Het bedrijf, dat momenteel reeds aan enkele gerenommeerde filterinstal- latie bouwers levert, verwacht in 1988 een omzetgroei van circa 100% met als afzetgebied de Benelux. ger te laten optreden. Het streven is erop gericht dit project onder te brengen bij een particuliere be legger. Wanneer dit op korte termijn niet lukt, is het college er voorstander van om, in overleg met de eigenaar van de eerste hal, voor beide hallen één be heersvorm te ontwikkelen. Voor de realisering van de bouw van dit project verzoeken B. en W. de raad een krediet van 2,1 miljoen, excl. BTW, beschikbaar te stellen en dit voorbands ten laste van het grondbedrijf te bren gen. De andere huurders zijn: - Waltex Gereedschappen Import BV - Drukkerij A-twee - Dana International - Phase Separations BV - P.M. Filter-Konstruktionen AG - Veham BV - Rauch promotieartikelen en relatiege schenken - Daelman Systems BV - C. van der Krans, import- en groot handel in baby- en kinderkleding - Vedette Sport Nederland BV - Combicare BV - Brand Installatietechniek BV Op initiatief van de gemeente Waddinx veen kreeg Job Creation B.V. in januari 1985 de opdracht om de haalbaarheid te onderzoeken van het starten van een werkgelegenheidsproject gekoppeld aan het opzetten en exploiteren van een Ondernemerscentrum. Geconcludeerd werd dat een door Job Creation uit te voeren werkgelegenheidsproject moge lijk was, met als doelstelling het realise ren van 100 a 125 arbeidsplaatsen. Echter wel met dien verstande dat er om te kunnen voldoen aan de behoefte aan kleinschalige kantoor- en bedrijfsruim te, een Ondernemerscentrum zou wor den gebouwd. Uiteindelijk is gekozen voor de vestiging van een Onderne merscentrum, bestaande uit twee be drijfshallen, te realiseren op het bedrij venpark Coenecoop. Het Waddinxveens Job Creation Pro ject bestaat uit twee onderdelen: de activiteiten van Job Creation, wat betekent het leveren van hulp en bege leiding aan startende en kleine uitbrei dende bedrijven; en de realisering van een tweetal be drijfshallen. Schakel tussen beiden vormt de Stich ting Waddinxveens Ondernemers Cen trum (S.W.O.C.). Deze Stichting is op drachtgever en contractpartner voor Job Creation. Zij beslist over de toela ting van bedrijven in het Ondernemers centrum. Als leden participeren in deze Stichting de gemeente en de sponsors van het project welke zijn de Bouwcombinatie bestaande uit Rewa-Holland B.V De Pater Makelaardij en Architectenbu reau Stuurman en Partners, de NMB, de Ondernemerskring ’’Industrieel Contact Waddinxveen” en het KNOV- afd. Waddinxveen. Daarnaast maken enkele adviseurs deel uit van de Stichting, zoals de Kamer van Koophandel en het Gewestelijk Ar beidsbureau. Overigens levert het G.A.B. een niet-onbelangrijke finan ciële bijdrage aan dit project, vanuit de verwachting dat door het onderhavige project werklozen direct of indirect aan het werk kunnen worden geholpen. Naast de middelen die beschikbaar zijn gesteld voor de werkzaamheden van Job Creation hebben gemeente en pro vincie beiden subsidie toegezegd voor de realisering van de eerste bedrijfshal. De provincie heeft een voorlopige sub sidie van maximaal 159.340,- de bouw van de eerste bedrijfshal alsmede een leegstandsgarantie voor een termijn van 3 jaar van 159.340,- voor de tweede bedrijfshal toegezegd. Als particuliere belegger is voor de eer ste hal Rewa-Holland opgetreden, met de bouw werd in september 1986 begon nen. Eind september 1987 is de eerste hal uiteindelijk opgeleverd. Zeer snel nadien waren alle beschikbare kantoor- en bedrijfsruimten verhuurd waardoor er momenteel hard gewerkt wordt aan het op een zo kort mogelijk termijn realiseren van de tweede be drijfshal. Het Job Creation Project Waddinxveen is in oktober 1986 van start gegaan. Na een moeilijk aanloop fase is echter sinds WADDINXVEEN - Het Job Creation Project Waddinxveen heeft in de afgelopen tijd te maken gehad met zo’n 140 aanmeldingen voor het star ten van een eigen bedrijf of het uitbreiden daarvan. Met honderd indie ners werd over hun ideeën van gedachten gewisseld. Uiteindelijk vestig den zich 13 bedrijven in het Ondernemerscentrum Waddinxveen met 47 nieuwe arbeidsplaatsen. Phase Seperations BV,voorheen beter bekend onder de naam A.T.S heeft als uitbreidend bedrijf in het Onderne merscentrum bedrijfsruimte gehuurd. Het is een bedrijf dat zich beweegt op het terrein van de gas- en (hoge druk) vloeistofchromatografie, een schei- dingsmethode die reeds lange tijd wordt toegepast. Phase Seperations handelt niet in deze apparatuur zelf, maar uitsluitend in de toebehoren zoals chemicaliën voor de scheidingskolommen, metalen koppe lingen, kranen, filtertjes en buismateri- aal, en fabriceert daarnaast nog een en kel klein instrument als bijvoorbeeld een doorstroommeter voor vloeistoffen en gassen. Het bedrijf is een handelsfirma met im porten uit Engeland, Amerika en Duits land, en handelt verder voor 95% in Ne derland. de opening van het eerste gebouw de belangstelling aanzienlijk groter gewor den. Zo’n 140 personen hebben zich bij het project aangemeld met plannen/ ideeën over het starten of uitbreiden van een eigen bedrijf. Met ruim 100 hiervan zijn gesprekken gevoerd, 13 be drijven zijn inmiddels gestart of hebben hun kleinschalige activiteiten uitge breid. Met 15 personen is Job Creation thans actief om te bezien of zij daad werkelijk kunnen starten. Bij de 13 gestarte bedrijven worden 47 nieuwe arbeidsplaatsen verwacht. De activiteiten van de gestarte bedrijven zijn zeer divers. Het volle Ondernemerscentrum, de huidige aanmeldersstroom en het nau welijks aanwezig zijn van alternatieve bedrijfshuisvestingsmogelijkheden in Waddinxveen doen een ieder reikhal zend uitzien naar een tweede bedrijven- hal. Het Waddinxveens Job Creation Pro ject schept ideale voorwaarden om: een nieuw bedrijf te beginnen; een bestaand, klein bedrijf uit te brei den; Dit doet het Job Creation Team door niet alleen te adviseren maar ook daad werkelijk te helpen; tot 2 jaar na de start te begeleiden; de haalbaarheid van die- eën te toetsen en het mede helpen op stellen van een ondernemersplan; kre diet- en subsidieaanvragen voor te be reiden en te begeleiden; het leggen van contacten met externe adviseurs; on dersteuning bij het vinden van geschikte bedrijfsruimte en te ondersteunen bij alle voorkomende startproblemen. Waltex is een uitbreidend bedrijf, dat reeds langere tijd bestaat en dat kan toor- en bedrijfsruimte heeft gehuurd in het Ondernemerscentrum. Het bedrijf heeft van een tiental buiten landse fabrieken op exclusieve basis de alleenvertegenwoordiging voor Neder land. Het woord ’’gereedschappen” in de naam heeft betrekking op ’’draaimon- ment” gereedschappen, gebruikt bij boutverbindingen, waarin het bedrijf in het bijzonder is gespecialiseerd. Ook worden reparatie, afstellingen en con trole in het eigen bedrijf uitgevoerd. Het artikelenpakket van het bedrijf wordt in heel Nederland verkocht, ech ter wel hoofdzakelijk aan de grotere in- dustriën zoals chemische- en petroche mische plants, electronische industrieën (o.a. computers), machinefabrieken, luchtvaart, scheepswerven, staalbouw, bruggenbouw alsmede industrieën in de Veham BV is in 1983 gestart als aanne mingsbedrijf A. van Hees te Waddinx veen en is later omgezet in Veham BV. Het bedrijf voert werken uit in de sector grond, water en wegenbouw, wat bete kent dat er bestratingswerken worden uitgevoerd, rioleringswerken, alsmede kabel- en leidingswerken. Veham heeft inmiddels een personeelsbestand van 30 personen en heeft de omzet in 3 jaar tijd weten op te voeren tot 3 miljoen gulden. Van der Krans is een uitbreidend be drijf, dat bedrijfsruimte heeft gehuurd in het Ondernemerscentrum. Sinds 1 oktober 1985 importeert het bedrijf ba by- en kinderkleding rechtstreeks uit di verse landen. Men levert aan grossiers- combinaties en direct aan de detailhan del. Het leveringsprogramma bestaat voor namelijk uit pakjes - jurkjes - jogging- pakjes in de maten 56 tot maat 80. Daar naast laat men sweatshirts, T-shirts en joggingpakjes in de maten 74 tot 140 met bepaalde figuren bedrukken. Vedette Sport is een startend bedrijf dat bedrijfsruimte huurt in het Onderne merscentrum. Het bedrijf is een groot handel in sportartikelen, waarbij het dan met name gaat om de basiskleding van de actieve sporter. Vedette Sport brengt bovendien een Combicare is een gestart bedrijf dat in het Ondernemerscentrum bedrijfruim- te heeft gehuurd. Het bedrijf levert alle nodige hulpmid delen voor stomapatienten. Daarnaast heeft het bedrijf alle deskundigheid in huis om de stomapatient te begeleiden. De directie van het bedrijf, bestaande uit Aat van der Leden en Arthur Smid, kent de problematiek van de stomapa- tient als geen ander. Zo is bijvoorbeeld Aat van der Leden verantwoordelijk voor de oprichting van de stomakrant Colofoon, een kwartaalblad dat een grote lezerskring heeft opgebouwd. Volgens Arthur Smid, erkend stoma- verpleegkundige, valt de stomazorg uit een in twee zaken. Enerzijds de noodza- kelijke hulpmiddelen, anderzijds-enzo belangrijk - is echter de voorlichting en ondersteuning van stomapatienten, die soms van de ene op de andere dag wor den geconfronteerd met een drastische ommekeer in hun bestaan. De verandering aan het'lichaam - het stoma op de buik - is iets waarmee men moet leren omgaan. Als er problemen zijn moet een patient direct ergens te recht kunnen. Bij Combicare kan dat omdat het bedrijf 24 uur per dag paraat is. Voor nadere informatie over Combi care kan men bellen naar 01828 - 11777. nieuw merk op de markt onder de naam ”In Fit”. Verder onderscheidt het bedrijf zich van haar concurrenten door de vrij unieke samenwerking die met een Bel gische sportkledingproducent (Vedette Sportswear Belgie) tot stand is geko men. Hierdoor kan naast scherpe prij zen ook een zeer snelle levertijd worden gerealiseerd. Naast de meer gangbare artikelen zal ook gestart worden met een winter- sportlijn, die dan met name zal bestaan uit artikelen op ”fun”-gebied zoals: snowsurfers, snowboards en monoski’s en de aanverwante opvallende kleding, de afnemers zijn de sportdetailhandel in het hele land. WADDINXVEEN - In het Ondernemerscentrum Waddinxveen aan de Coenecoopweg in het gelijknamige bedrijvenpark zijn 13 bedrijven met 47 arbeidsplaatsen gevestigd. Eén van hen is Job Creation BV, dat dit werkgelegenheidsproject begeleidt. Spoed is echter geboden en wel, omdat in de huidige eerste bedrijfshal alle be schikbare ruimten zijn verhuurd en er elders in Waddinxveen, zoals gezegd, weinig geschikte bedrijfsruimte aanwe zig is. Voor Job Creation wordt het als gevolg hiervan zeer moeilijk om startende en kleine uitbreidende bedrijven op een ef fectieve wijze te begeleiden, daar men momenteel voor één van de meest voor komende problemen, te weten het vin den van geschikte bedrijfshuisvesting, in veel gevallen geen oplossing kan aan dragen. Hoe langer de realisering van de tweede bedrijfshal daarom op zich laat wach ten, des te meer moet worden gevreesd dat Job Creation, hoewel niet door ei gen toedoen, de geplande doelstelling niet weet te realiseren. Om te voorkomen dat deze vrees be waarheid wordt, stellen B. en W. de raad voor om te besluiten de gemeente, ten behoeve van de realisering van de tweede bedrijfshal, als eigenaar/beleg- Tweede bedrijfshal kost 2,1 miljoen medische sector. Het bedrijf hoopt in het nieuwe onderkomen de verkoop- en serviceactiviteiten verder te kunnen uit breiden. WADDINXVEEN - De samenwer- voor HAVO-Atheneum aan de Sniepweg is vrijdag 29 januari de gastheer van het nationale NASHUA basketbaltoernooi 1988. van de Oranje Nassau MAVO uit Biltho- ven, de Kweekschool voor Handel uit Amsterdam en de samenwerkings school voor HAVO-Atheneum uit Waddinxveen in de le voorronde uit maken wie door mag gaan naar de vol- raamd op 51.000,- (excl. btw), zodat gende ronde. deze kosten inclusief btw en afgerond De teams worden gevormd door leerlin gen uit één van de brugklassen (de jon gens uit klas 17 en de meisjes uit klas 13 en uit twee derde klassen (jongens uit 38; over de meisjes moet nog beslist worden). Naast deze vier klasseteams, zullen nog twee schoolteams deelnemen. De oorsprong van het Job Creation project is al een dikke drie jaar oud. Toen legden de gemeente Waddinx veen en NKF Kabel BV aan de Noord kade samen 60.700,- op tafel voor de inschakeling van Job Creation BV om werkloos wordende NKF-ers zo spoedig mogelijk aan een nieuwe baan te hel pen. B. en W. vroegen de toen vergade rende gemeenteraad het Waddinxveen- se deel van 30.350,- beschikbaar te stellen. B. en W. stelden dat door het faillisse ment van Eminent Electronics BV en de reorganisatie, met daaraan verbonden ontslagen, bij de NKF te Waddinxveen, het aantal werklozen in onze gemeente relatief sterk dreigde te stijgen. In het overleg dat door B. en W. met de A «Bs F T’ *1 T L».

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 15