voor wijk Zuidplas Weer kindertheater in de sportzaal reparatie. Informatie-avond Schade aan uw auto vereist deskundige :ir 11 Waddinxveense ouderen naar Open avond koffiebar i Onder medewerkers voor de tennisbanen vallen geen ontslagen verpleeghuis in Boskoop? Open Dag bij HAVO/Athenuem Voorlichtings avond van Rijnland Offset naar M. Schoutenstraat Computer in bibliotheek met informatie Receptie De Wadde voor G.C. v. Drunen Over speelvoorzieningen en parkeersituatie kynologenclub Open Cirkel over engelen Bridgemarathon op RTW-radio Collecte I Mime-project Wijze van uitgifte 01828 - 18708 Parkeerproblematiek Beraad Speelvoorzieningen Rapport Personele aspecten Feest Eenheid R 1 i Èfocwa A GAAT U VERHUIZEN? HERKENDE VERHUIZERS Wilt U informatie? ASSCHEMAN WADDINXVEEN GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade24 2741EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk 'r I? 1 Jl Pagina 19 A WADDINXVEEN - Gemeente, banen over aan 3 clubs dé in erfpacht uitgege- da'sm 'i^veegenowen. 2743 DC Waddmxveei in de computer van de Stichting Openbare Bibliotheek Waddinx- veen. Tijdens de openingsuren van de bi bliotheek aan de Van Mecklenburg Schwerinlaan hebben de bezoekers volop de gelegenheid alle gewenste en natuurlijk aanwezige informatie op te vragen. Wie belangstelling heeft voor deze gratis vorm van informatie-ver- schaffing kan tot het einde van deze maand de voor het publiek belang rijke gegevens inzenden bij de bi bliotheek, die zal zorgen voor het vastleggen ervan. Voor de juistheid van de informatie blijven de indieners verantwoorde lijk. Zij moeten de bibliotheek ook geregeld laten weten welke wijzi gingen er eventueel aangebracht moeten worden. De computer in het pand aan de Van Mecklenbrug Schwerinlaan is één van de nieuwe aanschaffingen. Het apparaat werd zaterdag 5 sep tember vorig jaar door gemeente ambtenaar Rik Maas officieel in ge bruik genomen. De vraag is nog welke rol de computer met vereni- gingsgegevens zal gaan spelen, ter wijl al jaarlijks in Waddinxveen de gemeentegids huis-aan-huis wordt bezorgd. Er is een muziekboek met diverse stij len van muziek. Je kunt er platen, cas settes en CD’s kopen. Er is een bijbelstudie en volop gelegen heid om gezellig met elkaar te praten. Naast de koffie, frisdranken en boeken zijn er ook zelfgemaakte slaatjes te koop. Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer zelf-verhuizing met gebruik van verhuis auto, pakmaterialen en diverse hulp middelen dacht en gesproken over het werk van de engelen. Toch wordt er in de Bijbel 250 keer over engelen gesproken. i i Naar aanleiding van de kindertheater voorstelling van Mime-groep Oceaan op zondag 7 februari, wordt er in De Oceaan, zondagmiddag 7 februari te zien in de sportzaal Groenswaard. (Foto: Peter Langeveld). Bij de keuze van de wijze van uitgifte zijn de volgende uitgangspunten gehan teerd: Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen. Naar aanleiding van klachten van bewo ners uit de Zuidplas, heeft de gemeente in 1987 in een deel van deze wijk een parkeeronderzoek gehouden, met als doel het oplossen van de parkeerproble matiek. Het gebied, waarin het onderzoek heeft plaatsgevonden wordt omsloten door de Zuidplaslaan en de IJsermanweg en is, om de problemen beter te kunnen lo- caliseren, in zes deelgebieden verdeeld. Uit de resultaten van het onderzoek blijkt, dat er in het totale onderzoeksge bied voldoende parkeerplaatsen aanwe zig zijn, maar dat in een aantal deelsge- bieden zich de problemen voordoen. Dit zijn met name de gebieden gelegen tussen de Gerstakker, Fazantdreef en de IJsermanweg-Eksterdreef. culieren in Waddinxveen hebben gelegenheid hun plaatselijke en re- VERVOER VERHUIZINGEN het onderhoud en beheer door eigen personeel in principe tegelijkertijd be ëindigt en dat investeringen en exploita tie in het vervolg door en voor rekening van de tennisverenigingen zullen ge schieden. Voordeel voor de gemeente is met na me dat de gemeente in de komende ja- ren géén grote bedragen in renovatie dan wel vervanging van de banen hoeft te investeren en (door afstoting van on derhoud e.d.) ook in de exploitatiesfeer minder risico loopt. Op langere termijn wordt van de privatisering een gunstig effect voor de gemeentebegroting ver wacht. Voordeel voor de verenigingen is, dat zij zelf door het tempo van hun investe ringen, afwegende hun wensen en mid delen, de hoogte van hun lasten kunnen bepalen. Bovendien zijn mogelijk be sparingen te realiseren door zelfwerk zaamheid. knop de personal computer met vereni- gmgsgegevens van de Openbare Bibli otheek officieel in gebruik. Later vierde de bibliotheek de 300.000e uitlening. Bonkelaar een mime-project georgani seerd in de voorjaarsvakantie. Dit mime-project is voor kinderen van 6-12 jaar op maandag, dinsdag en woensdag 15, 16 en 17 februari van 13.30-15.30 uur. Het kost 3,- in totaal. Er kunnen maar een beperkt aantal kin- dern meedoen. Naar aanleiding hiervan hebben de be sturen van de tennisvereniging zich be raden en zijn tot de conclusie gekomen, dat zij de voorkeur geven aan privatise ring van de complexen naar hun vereni gingen. Een en ander op basis van een over dracht om niet van de huidige comple xen (boekwaarde per 1 januari 1988 327.Ö00,-) en een matige jaarlijkse ver goeding voor het gebruik van de grond. Voorwaarde daarbij is dat de gemeente Er is hier duidelijk sprake van een te kort aan parkeermogelijkheden en een aantal parkeervakken blijkt hier niet op de juiste plaats te liggen. Door de gemeente is een voorstel ge maakt voor de aanleg van extra par keervakken met als uiteindelijk doel te komen tot een situatie, waarin een par keerverbod buiten de officiële parkeer vakken mogelijk is. Om nieuwe par keervakken te kunnen creëren zullen er bepaalde groenvoorzieningen moeten verdwijnen. moeten zijn met zo weinig mogelijk be wegende delen. Zoals de plannen nu zijn, komen er twee spelplekken voor de jongste kin deren (Graanakker en Otto-erf), twee speelplekken voor de wat oudere kinde ren (Vlasakker en Otto-erf) en é’én speelplek uitsluitend voor de oudste kinderen (Machtelderf). De gemeente is van plan dit voorjaar een vijftal speelterreinen voor de jeugd aan te leggen en heeft hiervoor een ont werp gemaakt. Bij het ontwerp van de inrichtingsplan- ,Als voorbereiding op de nota buiten- •sportaccommodaties is door de ge meente aan de Grontmij NV opdracht Verstrekt tot het maken van een renova tie- en onderhoudsprognose van de 22 WADDINXVEEN - De mimegroep Oceaan geeft zondagmiddag 7 febru ari om half drie in de sportzaal Groenswaard aan de Wingerd de voorstel ling ’’Elflog en de toverberg” voor kinderen van 6-12 jaar. De middag, ge organiseerd door De Bonkelaar, is toegankelijk tegen betaling van een rijksdaalder. Ook ouders zijn van harte welkom. Kaarten kunnen nu al bij De Bonkelaar worden gekocht (tel. 17272). Bij het privatiseren van de tennisbanen wordt ervan uitgegaan dat de exploita tie en het beheer van de tenniscomple xen volledig worden afgestoten naar de tennisverenigingen, hetgeen inhoudt dat na overdracht in beginsel geen ge- meentepersoneel meer werkzaam zal zijn op de banen. Het personeel, werkzaam op de tennis banen, is in een vroeg stadium op de hoogte gebracht van het voornemen tot privatisering van de tennisbanen en is op de hoogte gehouden over de voort gang hiervan. Uitvoerig is gesproken over de personele consequenties. Aan betrokkenen is toegezegd dat nie mand ontslagen zal worden en dat in overleg naar vervangende werkzaamhe den zal worden gezocht, welke in princi pe in de sportsector zullen liggen. Voorts is toegezegd dat het personeel in financiële zin geen nadeel zal hebben van de privatisering. De privatisering door middel van uitgif te in erfpacht is reeds besproken in en heeft de instemming van de commissie openbare werken, bedrijven en sportza ken en de commissie voor de financiën. WADDINXVEEN - Ouderen die in Waddinxveen-Noord wonen en in een verpleeghuis ondergebracht moeten worden zouden wel eens kunnen uitwij ken naar Boskoop, waar een verpleeg- Uit voorstellingen elders is gebleken dat de mimegroep Oceaan met hun spel, het decor, de lichtinstallatie de onge looflijkste dingen doen. Het belooft in de sportzaal Groenswaard weer een groot feest te worden voor iedereen die van theater houdt. Elflog speelt zich af in een tiental scenes. De spelers zijn Bibi Bijleveld, Henk Be- zemer, Hanneke Oey, Frank van Oos ten, Hadewiena Scholten en Aad Wie- man. De decorconstructie en het licht is van Joop Wolters. De regie is in handen van Hanka van der Flier. De dagelijkse besturen van de drie ten nisverenigingen zijn bij de gevoerde ge sprekken steeds gezamenlijk opgetre den. Eerder was al gebleken dat de drie besturen unaniem van mening zijn dat de belangstelling voor de tennissport zodanig is, dat van opheffing van één der verenigingen de komende jaren geen sprake zal zijn. Gezien het positieve verloop van de ge sprekken is in 1987 afgezien van het voornemen om de op stelpost geplaatste kapitaallasten (voorzien voor 1986/ 1987) aan te spreken. Wel is een toezeg ging van vroegere datum, te weten het vernieuwen van de hekwerken op het complex Warnaarplantsoen in 1987 ten uitvoer gebracht (ten laatste van de een malige ruimte 17.000,- bij voorjaar snota 1986 beschikbaargesteld). WADDINXVEEN - Vanavond - woensdag 27 januari - wordt in Het Trefpunt de tweede voorlichtingsavond gehouden van de kynologenclub Gouda en omstreken. De eerste avond was maandag en was bedoeld voor eigena ren van honden van 3-9 maanden. Van avond is de informatie bedoeld voor be zitters van honden van 9 maanden en ouder. De voorlichtingsavonden zijn bedoeld om belangstelling te wekken voor de op zaterdag 6 en maandag 8 februari van start gaande nieuwe cursussen, zo heeft secretaresse mevrouw W. Bakker van de kynologenclub ons laten weten. Ze woont in Stolwijk en haar telefoonnum mer is 01826-668. De kynologenclub Gouda en omstre ken, sinds 1948 erkend door de Raad van Nederland, houdt ook dit jaar weer haar jaarlijkse hondenshow. Op zondag begint om acht uur. Iedereen is welk- 31 januari, vanaf 10.00 uur, kan men in ’Florida’, van Nesstraat 1Boskoop een keur van rashonden bewonderen, die door deskundige en erkende keurmees ters worden besproken. .Om 12.30 uur volgt een demonstratie WADDINXVEEN - Volgende week woensdagavond 3 februari is er weer de maandelijkse avond van de hervormde Beheer op Kynologisch Gebied in ontmoetingskring De Open Cirkel. De avond in De Hoeksteen aan de Nesse Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Een beeld uit de voorstelling Elflog en de toverberg van de mime-groep WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 27 JANUARI 1988 Fazantdreef 2 1exploitatie en investeringen zullen in het vervolg voor rekening van de ge bruikers (in casu de verenigingen) ge schieden; 2. de gemeente dient een zekere invloed te behouden ten aanzien van het ge bruik van de uit te geven gronden en ba nen, met name ten aanzien van dp hand having van de bestemming; 3. de grond waar de tennisbanen liggen zou niet permanent uit gemeentelijk ei gendom moeten verdwijnen. Op basis van deze uitgangspunten is ge kozen voor uitgifte in erfpacht van de grond met de daarop aanwezige tennis banen en overige opstallen, gecombi neerd met een opstalrecht. Deze uitgifte in erfpacht zal plaatsvin den voor onbepaalde tijd, met dien ver stande dat de gemeente het erfpach- trecht zal kunnen beëindigen in het al gemeen belang dat wil zeggen in het be lang van de ruimtelijke ordening. Alsdan zal de gemeente de verenigin gen schadeloos dienen te stellen voor de door hen gedane investeringen. De handhaving van het gebruik als tenni saccommodatie is in de erfpachtover- eenkomst vastgelegd door middel van een kettingbeding. Tevens is handha ving van de bestemming mogelijk door middel van het bestemmingsplan. Ten behoeve van de thans bestaande verenigingsgebouwen zijn reeds opstal rechten gevestigd. Omdat het in erf pacht uit te geven perceel mede omvat de grond waarop de verenigingsgebou wen zich bevinden, kunnen deze opstal rechten beëindigd worden. Op deze wij- WADDINXVEEN - In het programma ”Dag week, hallo weekend”, dat de lo kale omroep RTW komende vrijdag nacht van elf tot één uur via de FM-band 101.1 Mhz uitzendt wordt vanuit Het Trefpunt rechtstreeks verslag gedaan van de nachtbridgemarathon, die dan aan de gang is. In het door Peter Teunisse gepresen teerde programma zullen spelers vertel len over dot edele spel der kaarten en zal de speelstand nauwlettend gevolgd worden. Afgewisseld met softpopmu- ziek en easylistening jazz belooft het twee uur luistergenot te worden. De door de bridgeclub Waddinxveen georganiseerde ’’Nacht van Waddinx veen” zal op vrijdagavond 20.00 uur worden geopend door de voorzitter van de bridgeclub. Deze bridgemarathon van twaalf uur zal drie zittingen omvat ten met berekening van de tussenstand na elke zitting. De laatste zitting eindigt op zaterdag morgen om acht uur. De einduitslag zal om negen uur bekend gemaakt worden In het informatieve programa van de RTW ’’Rondom de hefbrug" zal een te rugblik worden gegeven op de ’’Nacht van Waddinxveen”. De kosten van deelname aan dit bridge- evenement bedragen 17,50 per per soon, inclusief koffie bij aanvang en het ontbijt op zaterdagmorgen. Opgeven kan nog bij dhr. Van As, tel. 16648 of bij dhr. Straver, tel. 14717. WADDINXVEEN - Het Moordrechtse bedrijf Rijnland Offset van de heer P.J. Schmidt wil een nieuw bedrijfspand gaan bouwen aan de Maarten Schouten straat in Waddinxveen. Het college van B. en W. heeft de van avond - woensdag 27 januari - vergade rende gemeenteraad voorgesteld voor F. 97.875,- (exclusief btw) een stuk grond van 725 vierkante meter te verko pen aan de Moordrechtenaar. Aan de Maarten Schoutenstraat wordt door Rijnland Offset een drukkerij ge vestigd. De grondtransactie heeft de in stemming van de raadscommissies voor de financiën en voor de ruimtelijke or dening, woningbouw en bedrijfsterrei nen. De heer Schmidt, in Moordrecht aan de Westbuurtstraat 2 gevestigd, dient zorg te dragen voor aanleg en instandhou ding van voldoende parkeerruimte op eigen terrein, zo staat er in deze ver koopvoorwaarden. Gebruik van deze parkeerruimte is verplicht. Verder is geregeld dat de bouwvergun ning uiterlijk gisteren - dinsdag 26 janu ari - dient te zijn aangevraagd. WADDINXVEEN - Volgende week gaan in Waddinxveen 80 vrijwilligers/ sters op pad voor de jaarlijkse collecte van de Koninklijke Nederlandse Ver eniging voor Eerste Hulp Bij Ongeluk- huis gebouwd kan gaan worden, ken (EHBO), afdeling Waddinxveen. De EHBO’ers willen bijblijven met hun kennis en vaardigheid. Daarom oefe nen zij elke veertien dagen met elkaar in de Ontmoetingskerk. Ook doen zij allen de reanimatie-cur- sus. Hierbij leren zij een patiënt die een hartaanval heeft gekrgen, te reanime ren tot deskundige hulp aanwezig is. Deze kennis heeft al veel levens gered. Ook in Waddinxveen. Daarom blijven de EHBO’ers oefenen. Maar deze oefenavonden kosten geld. Onder andere aan materiaal en zaal- huur. Daarom vragen zij om financiële steun. Zij komen langs in de week van 31 januari - 5 februari. WADDINXVEEN - De speelvoorzieningen en de parkeersituatie in de woonwijk Zuidplas. Die onderwerpen staan centraal op de donderdag avond 28 januari tussen zeven uur en half tien in de gemeenschapsruimte van de Kardinaal Alfrinkschool en de Koningin Beatrixschool te houden informatie-avond van de gemeente Waddinxveen. Directeur Schouten van het verpleeg huis Bloemendaal ziet namelijk op kor te termijn mogelijkheden voor de bouw van een speciaal verpleeghuis in Bos koop. Dit als gevolg van een provinciaal plan dat wat ruimer uitvalt nu het minis terie van WVC een totaal van zestig ver pleeghuisbedden als experiment heeft betiteld, waardoor de normale subsidie regelingen niet van toepassing zijn. ze zal voor het gehele complex een uni forme regeling gaan gelden. De kosten van vestiging van het erf- pachtrecht (overdrachtsbelasting plus notariële en kadastrale kosten) zullen ten laste van de gemeente komen en be dragen plm 45.000,-. Op basis van een afschrijving in 40 jaar en 7% rente, bedragen de kapitaallas ten 3.375,- op annuïteitenbasis. Met de dekking van deze lasten is rekening gehouden bij het vaststellen van de jaar lijks verschuldigde canon. om. Het thema van deze avond is ”Zij enge len verleden tijd?”. Drs. G.P. Olbertijn uit Gouda, die ook de auteur is van het boek ’’Denken over de engelen van God” zal een inleiding houden. gedrag- en gehoorzaamheidsoefenin- Er wordt in het algemeen weinig ge- gen. Een mooie gelegenheid om te kij ken hoe men kan leren met de hond om te gaan. WADDINXVEEN - De christelijke scholengemeenschap voor MAVO/ LTO/LHNO De Wadde aan de Sniep- weg neemt donderdagmiddag 11 febru ari officieel afscheid van de heer G.V. van Drunen, adjunct-directeur van de LTO-afdeling van de school. Na een officieel gedeelte wordt er in het schoolgebouw die middag van 16.30- 18.00 uur een receptie gehouden. Oud- leerlingen en hun ouders worden door het schoolbestuur van harte uitgeno digd dit afscheid mee te maken. Adjunct-directeur G.C. van Drunen maakt gebruik van de VUT-regeling. De leraar bouwkunde en tegelijkertijd adjunct-directeur van de LTO-afdeling gaat na 9 jaren de scholengemeenschap verlaten. Hij kan wat meer tijd gaan be steden aan hobby’s en gaan genieten van een wat rustiger leven. Jarenlang heeft hij zijn uitstekende kwaliteiten als docent bouwkunde gege ven aan zijn LTO-leerlingen in Alphen a/d Rijn en Veenendaal. Menige jonge man, die hij in ’t vak heeft opgeleid, heeft een eigen bedrijf, ook in Wad dinxveen en omgeving. Voor alles geldt voor hem: Vakmanschap is meester schap. En behalve hét vak was er voor hem ook het vak. Tijdens de dagopleidingen was er plaats voor een open gesprek over zijn Heer en Heiland, die hem tot gids is geweest, ook in moeilijke tijden. Zijn zegswijze: ’’Houdt het bij hout” is be kend, evenals zijn hartelijke lach. Als adjunct-directeur sinds september 1982 had de heer Van Drunen een waar devolle inbreng in het beleid van de school. Als adviseur bleef hij de verbou wingen begeleiden (keuken, restaurant, tekenlokaal, naailokaal, computer ruimte en lokaal kantoor-verkoop zijn inmiddels gereed). Gemeente-ambtenaar Rik Maas stelt op Zaterdag 5 september met een druk op de Het Goudse verpleeghuis Bloemendaal heeft al geruime tijd een goede ver standhouding met De Mendelhof in Boskoop. Vandaar dat wordt gedacht aan een dependance in Boskoop, als de verbouwing van het Goudse tehuis klaar is. Het uitgangspunt is dat ouderen, bij een verhuizing van een verzorgingshuis naar een verpleeghuis, zoveel mogelijk in hun eigen omgeving te blijven om hun sociale contacten in stand te houden. Komt er in Boskoop inderdaad een ver pleeghuis, dan zouden hier mensen uit Waddinxveen-Noord, Moerkapelle, Zevenhuizen en Reeuwijk onderge bracht kunnen worden. Het gaat daarbij om licht gedragge- stoorde ouderen. Een groep die snel toeneemt en een eigen opvang vereist. Vaak kunnen deze mensen nu niet goed worden opgevangen, terwijl zij ook aan een volledig verpleeghuis nog niet toe zijn. De nieuwe kindertheatervoorstelling is er één uit een reeks in deze winterperi ode. De eerste werd gehouden tijdens de Waddinxveense Kunstdagen in okto ber. De voorstellingen zijn tot nu toe steeds uitverkocht geweest. In ’’Elflog en de toverberg” speelt de elf Elflog op een oefenweide bij de berg. Plotseling hoort hij on-elfse geluiden; nieuwsgierig gaat hij er op af. Daar zijn 3 vreemde wezens die Elflog in de val lokken en hem zijn vleugels afrukken. Verbijsterd en woedend op zichzelf be seft Elflog wat er gebeurd is. Er zit nu niets anders op dan de vreemde wezens achterna te gaan. Op zijn reis maakt El flog spannende dingen mee, maar hij zet door. Uiteindelijk krijgt hij hulp van de goede fee Irismei van de Toverberg en krijgt hij zijn vleugels terug. Elflog kan dan weer terug naar elfenland. hebben. Tevens is er van uitgegaan, dat de speeltoestellen onderhoudsarm WADDINXVEEN - De hervormde koffiebar De Schaapskooi aan de Nesse houdt komende vrijdagavond vanaf kwart voor acht een open avond. Er is dan weer van alles te doen in de koffiebar. Er is een boekenhoek met boeken en tijdschriften die je vrij kunt bekijken of kopen. WADDINXVEEN - De samenwer kingsschool voor HAVOrAtheneum aan de Sniepweg houdt op zaterdag 6 fe bruari van 10.30-14.30 uur een open dag. Op deze dag worden in het schoolge bouw diverse activiteiten georganiseerd opdat ouders en toekomstige leerlingen kennis kunnen nemen van de vele facet ten van de samenwerkingsschool. Aan dacht zal worden besteed aan presenta tie van alle vakken, leerlingenactivitei ten, lesmateriaal, bibliotheek, leerlin genbegeleiding, boekenfonds, tweejari ge brugperiode, computeronderwijs, doorstroming HAVO-Atheneum, ken nis van het geestelijk leven en decanaat. Verder vindt de school het belangrijk, dat ouders ook van gedachten kunnen wisselen met de verschillende geledin gen binnen de school: Commissie van Bestuur, Vereniging, Ouderraad, Me dezeggenschapsraad, docenten, onder wijsondersteunend personeel, school leiding en natuurlijk leerlingen. *1 Gemeente doet 22 tennis tennisbanen, welke de gemeente be heert en verhuurt. Bijna een jaar gele den (25 februari 1987) bood de Gront mij NV het definitieve rapport aan. Het onderzoek heeft uitgewezen dat in de komende 10 a 15 jaar een investering vereist is van in totaal plm 1,5 miljoen, om de banen geleidelijk te renoveren c.q. geheel te vervangen. Aan de besturen van de drie tennisver enigingen, die thans huurder zijn, is op grond van bovengenomede ramingen medegedeeld, dat een en ander zal lei den tot een sterke verhoging van de huurtarieven (van thans plm 10.000,- per baan per jaar tot plm 20.000,- in het jaar 2003). Dit vanwege het gemeentelijk uitgangs punt, dat het jaarlijks tekort op de ex ploitatie van de tennisbanen beperkt dient te blijven tot het voor 1987 ge raamde tekort van plm 35.000,- per jaar voor 22 banen. WADDINXVEEN - De 22 gemeentelijke tennisbanen zullen worden overgedragen aan de drie Waddinxveense tennisverenigingen Waddinx veen, De Gouwe Smash en Be Fair. Voor deze banen betalen de clubs elk de symbolische prijs van één gulden, terwijl ze een matige jaarlijkse ver goeding moeten gaan betalen voor het gebruik van ven grond. De drie tenniscomplexen hebben een boekwaarde van 327.000,-. Het tenni spark De Woerd van de tennisvereni- ging Waddinxveen aan de Alberdingk ^Thijmlaan is 120.000,- waard, dat van de tennisvereniging De Gouwe Smash in het Warnaarplantsoen 60.000,- en dat van de Stichting Tennispark De Bui tenhof (Be Fair) aan de Sniepweg 150.000,-. Over de privatisering van de tennisba nen, die in erfpacht met de daarop staande hekwerken en overige opstallen zullen worden overgedragen, zal in de vanavond (woensdag 27 januari) te hou den gemeenteraadsvergadering worden gesproken en beslist. B. en W. hebben de raadsleden voorge steld tot privatisering door middel van erfpacht van de tenniscomplexen (ge combineerd met een recht van opstal) .over te gaan, 45.000,- op tafel te leg gen voor het betalen van de over drachtskosten en ermee akkoord te igaan dat het college alle nadere maatre gelen kan nemen en nadere afspraken kan maken met de tennisverenigingen .die voor de realisering van de privatise ring nuttig en nodig zullen blijken te ‘zijn. De toelichting op de plannen is in han- nen is er rekening mee gehouden dat den van CDA-wethouder P.F.J. van kinderen van verschillende leeftijds- Schie. Hij zal ook de discussie met de groepen hun eigen actieradius en hun aanwezige bewoners leiden. Voordat de eigen specifieke wensen bij het spelen avond met een gescheiden behandeling van de beide plannen van start gaat heeft men tussen zeven uur en half acht de mogelijkheid de plannen voor de speelvoorzieningen in te zien en tussen half acht en half negen die voor parkeer problematiek. instellingen, verenigingen en parti- gionale informatie op te laten slaan L

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 19