J.W. v.d. Hoek club kampioen De Gouwe Dubbele winst voor Be Fair-volley bal DE GOUWE DOMINANT Drie ronden tournooi WSV RECORD- DEELNAME KWIEK Vanavond Lotto-steun WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE ontvangst Royal-Inn Wedstrijden TOOS-gym Gevoelige nederlaag van WSV 1 VERZIJL sport Opluchting na dramatisch verlopen Parijs-Dakar j ’’Blij dat jullie weer heelhuids terug zijn” I Jeugd KABELKRANT WADDINXVEEN ELKE WERKDAG VAN 7.00 UUR TOT 19.00 UUR OP BELGIË-VLAAMS 2 Mieke navigeert prima Pupillen Algemeen Onder de 12 jaar Verder na diefstal Onderlinge Onder de 10 jaar Dames Records W**’' PASSAGE 218 WADDINXVEEN TEL. 01828-17697 NU AL BINNEN! NIEUWE KOLLEKTIE BAD KLEDING SEIZOEN ’88 C^BOSKOOPSE BASKETBALVERENIGING - «42 „WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 27 JANUARI 1988 Pagina 23 WADDINXVEEN - Ook in de derde V 1 volbrengen. Iets wat bij de mannelijke collega’s groot respect afdwong. WADDINXVEEN - Zowel de heren als de dames van Be Fair-volleybal heb ben hun wedstrijden van dit weekeinde met winst afgesloten. De heren hadden in de uitwedstrijd tegen Mutiara niet meer dan 35 minuten nodig om tot een 3-0 overwinning te komen. Het wordt eentonig, maar de Be Fair- heren blijven met kop en schouders bo ven het gros van de eerste klasse teams uitsteken. Alleen Spanning kan volgen, al hebben ook zij inmiddels twee punten achterstand. Tegen Mutiara liet Be Fair opnieuw zien over een moeilijke service te be schikken. Muriara had hier geen ant woord op en een snelle 3-15 was het re sultaat. Isi Antoinette Sevens deed blokkerend goed werk en Wilma de Jong was na een korte inzinking weer terug in de wed strijd. Opgezweept door het publiek be haalde Be Fair via 14-14 een nipte maar verdiende 16-14 setwinst. Be Fair blijft daardoor 1 punt voor sprong houden op konkurrent Kalinko en reist aanstaande week af naar Woer den waar Thornax hen opwacht. hoede was Jaco de Jong aan zijn opmars begonnen. Via een achtste en vijfde plaats stond hij nu vierde. (onder 8 jaar), iets wat de afgelopen ja- ren niet meer was voorgekomen. zwemclub De Gouwe een dominerende rol gespeeld. In Barendrecht wonnen zij met een rui- 3 ontving Boskoop 1 en won makkelijk met 9-1 en Kwiek 4 bleek dooreen 10-0 overwinning veel sterker dan TTVN 6. van de senioren binnenkwamen, waren er slechts 5 overwinningen en 2 gelijke De westrijden werden afgesloten met twee ere-plaatsen op de estafette. De 4 x 100 m wisselslag bij de jongens '73 werd gewonnen door René Jonckheere, Edgar t. Braake, Mark v.d. Zijden en Rogier de Koster in 4.52.0 en de meis- jes-ploeg op de 4 x 100 m vrijeslag met Marion v. Hooft, Erika Vlasman, Gilli an v.d. berg en Diana v.d. Zijden werd in 4.21.8 tweede. wees na een maand van ziekte de aan sluiting weer te hebben gevonden. De kwaliteit van de auto gecombineerd met de goede stuurmankunst van Kees en de uitstekende navigatie van Mieke leidden tot vrijwel constante uitslagen van de dagklassementen. Het echtpaar bleef zich ondanks alles gemotiveerd en energiek handhaven tussen het geweld van de fabrieksteams waarvan de rijders het trouwens gewel dig vonden dat Kees en Mieke het als ’’amateurs” zo goed deden. Mieke Tijsterman was de enige vrouw die deze 10e rally Parijs-Dakar wist te scoorden goed. Met Cora Bos voor Ka rin Krol in het achterveld van Be Fair de 3e set met 15-11. In de 4e set verzuimde Be Fair het kar wei af te maken. Persoonlijke fouten, met name in de service en onattent spel van de vaste kern gaven Van Santen alle gelegenheid te herstellen. Invalsters Ineke Bogaard en Corinne van Nielen die uitstekend debuteerden konden daaraan ook niets meer veranderen (12- 15). In de 5e beslissende set nam Be Fair een 5-1 voorsprong. Op dat moment viel Miranda Both met een knieblessure uit en kwam Corinne van Niele voor haar het veld in. Be Fair zakte terug en wis selde bij 5-8 voor Van Santen van veld. Met wondermooie passes van Jannie Zeeman kreeg Be Fair weer vat op de wedstrijd. Het gaat de laatste tijd weer wat beter met het hardzwemmen. Dit jaar had de zwemselectie weer een groep pupillen Komende zaterdag komt Be Fair in de sportzaal Groenswaard in actie tegen D/OK en dient bij aan vang van het tournooi te worden betaald. Bij inschrijving naam, adres en speel- sterkte vermelden. De inschrijving sluit uiterlijk zaterdag 6 februari a.s. Opgave voor deelname kan men richten aan G.L. Torenbeek,!, v. Effenlaan86(tel. 19006). WADDINXVEEN - De Waddinxveen- se tafeltennisvereniging Kwiek is de Vandaag - woensdag 27 januari - wer den in het zwembad De Sniep de win naars bekend gemaakt van deze kampi oenschappen zwemmen 1987. Het had er ditmaal weer eens flink om gespan nen wie er in de verschillende groepen kampioen zou worden. Vol spanning werd er telkens gevolgd hoe de klasse menten zich ontwikkelden. En dat het een zeer roerig tournooi was bleek tel kens weer als de onderlinge posities in de ranglijst weer waren gewisseld. Zo stond er in het algemeen klassement bij de dames Diana v.d. Zijden na drie wedstrijdrondes nog nummer één, op de hielen gezeten door Gillian v.d. Berg. Maar in de laatste ronde moest Diana Gillian toch voor laten gaan. Ook bij de heren is er flink stuivertje gewis seld. De winnaar van vorig jaar Jan Wil lem v.d. Hoek had wat moeite om er in het begin echt bij te komen. Zeer verrassend stond na de eerste rond Edgar t. Braake aan kop gevolgd door Mark v.d. Zijden, Dieter Hoofman en Jan-Willem. Dit viertal heeft elkaar met wisselend succes bestreden. Na de tweede ronde waren de klasseringen weer totaal gewijzigd. Mark had nu de leiding met daar achter Jan Willem en Edgar en ditmaal als vierde Dieter. Maar op de derde avond gebeurt dan toch wat we eigenlijk al verwacht had den. Jan Willem stootte door naar de kop van het klassement, Mark werd weer naar de tweede plaats verwezen op de de voet gevolgd door Dieter. Edgar moest nu even afhaken en belandde op de zevende plaats want uit de achter- Basketbalvereniging D.I.O.K. traint op: Dinsdag: 17.00-18 00 uur: jongens van 8 tot 12 jaar; 18.00-19.00 uur: meisjes van 16 tot 18 jaar; 19 00-20.00 uur: jongens van 16 tot 18 en meisjes van 14 en 15 jaar; 20.00-22.00 uur: dames en heren vanaf 18 jaar. Woensdag: 18.00-19.00 uur: meisjes van 8 tot 11 jaar en van 12 tot 14 jaar. jongens van 14 en 15 jaar. Vrijdag: 18.00-19.00 uur: heren vanaf 18 jaar en jongens van 14 en 15 jaar. Aangeboden door: T.S.D. Boskoop Automatisering. (T - Het jaar 1987 werd in december afgeslo ten met de traditionele clubkampioen- schappen. Na een jaar lang in allerlei wedstrijden, zelfs op nationaal en inter nationaal niveau, hoofdzakelijk met sporters van andere verenigingen te hebben gestreden bonden de zwemmers en zwemsters nu de strijd met elkaar aan. In de tweede set nam Mutiara een 4-2 voorsprong. Trainer/coach Van Dier- man wist zijn mannen echter zo te moti veren dat Mutiara daarna geen punt meer scoorde: 4-15 voor Be Fair. De derde set was tevens de beste set van Be Fair. Snelle aanvalscombinaties en t sco- tiekvereniging TOOS komende vrijdag- rebord en Be Fair verliet onder applaus king. Voor elke groep zijn twee aan trekkelijke prijzen beschikbaar. Het WADDINXVEEN - Het afgelopen jaar mocht de zwem- en polo-club ”De Gouwe” zich verheugen in een toenemend aantal selectie zwem mers. Na het samengaan van de vroegere zwemclub Boskoop en De Gou we uit Waddinxveen begint de nieuwe zwemclub ook buiten deze twee plaatsen meer leden te krijgen zoals Moerkapelle, Nieuwerkerk, Gouda en Zevenhuizen. WADDINXVEEN - In het gymnastie klokaal bij het Koningin Wilhelmina- plein houdt de Waddinxveense gymnas- attent spel brachten een 2-15 op het mumumc txx Met deze stickers timmerden Kees en Mieke Tijsterman aan de weg. MITSUBISHI PAXR04WD220PK A Onder de 12 jaar was het voor wat be treft de eerste vijf plaatsen in het alge meen klassement een uitgemaakte zaak. Na de eerste ronde stond welis waar Ilse v.d. Dussen als eerste maarzij moest deze plaats al snel prijs geven aan Marion v. Hooft. Sandra Berckenkamp volgde dit duo steevast op de derde plaats gevolgd door René Jonckheere en Barbara Pouw. In deze volgorde kwam in de rest van de wedstrijden ook voorjaarscompetitie ingegaan met 19 geen verandering meer. seniorenteams en 6 jeugdteams; waar schijnlijk een record in de ruim 30-jari- ge geschiedenis van Kwiek. Jammer genoeg haalde dit record-aan- tal teams in de eerste competitieweek WADDINXVEEN - Familie, vrienden en kennissen huldigen vanavond in bar-bodega Royal Inn aan het Koningin Wilhelminaplein de Waddinxveense rallyrijders Kees en Mieke Tijsterman van de Tweede Bloksweg. Vanaf half negen staat het echtpaar dat de 10e woestijnrally Parijs-Da kar met een achtste plaats in het al gemeen klassement afsloot in het middelpunt. Dat was zondagmorgen ook het ge val op de luchthaven Schiphol waar Kees en Mieke Tijsterman-van Nielen terugkeerden van hun zwa re avontuur in de woestijn van Noord- en West-Afrika. In de Brainboxer van het restau rant Aviaroma hield Mitsubishi- importeur Hart Nibbrig Greeve een feestje met champagne en ge bak. De sfeer was gezellig, maar aan alles was te merken dat ieder een weer blij was dat het tweetal weer heelhuids van de loodzware monsterrit was teruggekeerd. De rust in de rally Parijs-Dakar was Weergekeerd na de aankomst in Maure- tanië. De rijders hadden een vlak stuk traject, afgewisseld met hier en daar wat zandduinen en stenen afgelegd. Het deed de diefstal van de paspoorten en geld de vorige dag in Kayes vergeten. Voor alle deelnemers was de ontspan ning een reden om aan de resterende dagen weer met frisse moed en een goed humeur te beginnen. Kees en Mieke hebben ondanks enkele motorproblemen en beschadigingen aan hun Mitsubishi Pajero het doel om als privéteam bij de eerste 10 te eindi gen in het algemeen klassement bereikt. tenaanvalsters van de Haagsen (8-15). In de 2e set schakelde Be Fair om naar het 1-5 systeem met Miranda Both op de buitenpositie. Be Fair name hierdoor het initiatief over en wist ook de tegen stander meer onder druk te zetten met een moeilijke service (15-10). In de derde set drukte Be Fair goed door. Wilma de Jong voorzag de aanval- sters van goede set-ups en met name Mi randa Both en Marlies v. Ringelenstein WADDINXVEEN - De voetbalvereni ging Waddinxveen steunt de KNVB-ac- tie voor de werving van nieuwe abon- nee-Lotto-leden. die er op is gericht de tanende omzetten van de stichting de Nationale Sporttotalisator te doen ke ren. Door de aanwezigheid van andere lega le, maar vooral ook illegale lotto’s heeft de stichtihg grote moeite de gestelde doelstellingen jaarlijks te halen. Van de winsten vloeit een niet ombelangrijk deel terug naar het club- en verenigings leven. ’’Waddinxveen” ondrsteunt deze actie dan ook en biedt aan belangstellenden hun inschrijfformulier administratief te verwerken. Donderdagavond is hiervoor gelegen heid in het clubgebouw in het sportcom plex de Sniep. Tevens kan men terecht bij het Mobil-benzinestation, bij de winkel van Dekasportprijzen aan de le- plaan, bij mevr. Flier, Lijsterbesstraat 64 en dhr. Frikken, Elzenhorst 103. In de onderlinge competitie wist DJ. van Offeren zijn afgebroken partij te gen De Jong, ondanks aanvankelijk ma teriële achterstand, remise te houden. In de top van de ranglijst veranderde weinig. Vanwege de competitiewedstrijd maak te een aantal spelers gebruik van het recht niet aan te hoeven treden. Hennink handhaafde zijn ongeslagen status. Tegen Chris Roosendaal werd het punt gedeeld. Hans van Wouden berg en Van Vuuren kwamen wat bij via overwinningen op Ellers en Van den Hoek. Ook Smitskamp klom enkele plaatsen. Na zijn overwinning op Muit zit hij in de ’’wachtkamer” van de top-tien. Ritter- Prins en Van der Wouden-Ket eindig den in remise. Besemer vergaloppeerde zich in de opening tegen Smit en kon op geven. Alblas, tegen Kardol goed uit de ope ning gekomen, ging tegen het cavalerie- geweld ten onder. Faay-D. van Offeren werd remise. Versluis en V.d. Geer, beiden met wit spelend, zegevierden resp. over Van Sandijk en Hugo Zeven bergen. Ook P. van Offeren kwam, evenals de andere Van Offerens, tot re mise. Hier kreeg Stam de andere helft. De routine van Van der Starre bleek Van Bergeijk te machtig. Dibbets, vori ge week goed begonnen, moest nu de eer en het punt aan Brinkhorst laten. Dat de aanhouder wint bewijst Van Eg- mond. Na lange tijd op de eerste winst te hebben moeten wachten kwam hij nu tegen Ponsioen tot zijn derde overwin ning in successie. Mevr, van Dalen moest het punt aan Bos laten. In de groep onder de tien jaar was het al snel een uitgemaakte zaak. Na drie wedstrijden gewonnen te hebben zette Sebastiaan Jonckheere ook de laatste ronde op zijn naam en werd hiermee winnaar in deze groep. De strijd om de volgende plaatsen was wat spannender. Na de eerste ronde waren deze als volgt De dames kwamen uit tegen het gerou tineerde Van Santen dat er alles aan doet om degradatie te ontlopen. Het zelfde geldt voor Be Fair dat nog altijd niet ”op veilig” staat. En dus beloofde het een spannend duel te worden. Be Fair moest het zonder de geblesseer de Marcella Bos en Henriette Both stel len, hetgeen coach Lupgens er toe Turnmmnptitip bracht met twee spelverdeelsterste star- 1 tit riLUrriydlllC ten en met Antoinette Sevens op de bui- Zaterdag 30 j anuari wordt er geturnd in ten-positie de 2e ronde van de turncompetitie. De- In de eerste set profiteerde Van Santen Kees en Mieke Tijsterman bij het vertrek van één der laatste etappes in de tiende editie van Parijs-Dakar. (Foto: se pakten daarnaast op de 100 m school- rond van de jeugd-competitie heeft de slag ook nog eens zilver en goud in resp. 1.27.9 en 1.24.5. Opmerkelijk was ook de eerste plaats' van Diana v.d. Zijden op de 200 m rug- me voorsprong van 150 sec van ZPB slag meisjes’71 (2.41.1) waarmee zij be- Unico, DZV Martens en De Hoogwerf. Dit goede resultaat was overigens hard nodig. De Gouwe maakt, mede door het grote aantal goed tijden, weer kans om terug te komen aan de kop van het landelijke klassement. Na de tweede ronde waren zij van de tweede naar de derde plaats gezakt maar het minime puntenverschii met de nummers een en twee, GZC en Torpedo-Heba, biedt nog alle mogelijk heden. De Gouwe opende deze ronde al direct met een overwinning op de 4 x 50 m wis selslag estafette. Bij de jongens ’75 zwommen René Jonckheere, Cyril Ul- brich, Robin Koele en Sander de Jong op dit nummr 2.29.6 en pakten daarmee goud. Op de individuele nummers waren De Gouwe-zwemmers ook weer goed op dreef. In totaal wonnen zij vijfentwintig medailles, tien maal goud, acht maal zil ver en zeven maal brons. Op sommige onderdelen beheersten zij de totale uit slag zoals de 200 m vlinderslag jongens ’71 waar alle drie de plaatsen voor De Gouwe waren. Remco de Frankrijker was zeer verras send derde in 2.12.1 terwijl hij niet eens in de snelste serie startte. Jan Willem v.d. Hoek en Dieter Hoofman waren een en twee in 1.59.5 en 2.10-.9. Hetzelfde gebeurde op de 100 m rugslag meisjes ’75. Sandra Berckenkamp wer- de derde (1.18.5), Ilse v.d. Dussen werd tweede (1.16.8) en Marion v. Hooft won dit nummer in 114.2. Marion en II- WADD1NXVEEN - Op zaterdag 13 fe bruari hoopt de Waddinxveense Schaak Vereniging haar 34e drie-ronden-tour- nooi te houden. Zowel club- als huis- schakers zij die dag van harte welkom in het Anne Frank-centrum aan het Jan van Bijnenpad. De deelnemers zullen worden inge deeld in groepen van 4 en wel naar speelsterkte. De partijen duren maxi maal 2 uur, dus één uur per speler. De minimum leeftijd om aan het tournooi deel te kunnen nemen is 16 jaar. De eerste ronde wordt gespeeld van 10.00-12.00 uur, de tweede ronde van 13.00-15.00 uur en de derde en laatste ronde van 15.00-17.00 uur. verdeeld: tweede Ronald Bas, derde de laatste ronde volgt de prijsuitrei- Rens Visser en vierde Rogier Wegeriff. Maar na de tweede ronde was deze vol gorde al weer totaal veranderd. Op de inschrijfgeld bedraagt ƒ8,- per persoon tweede plaats stond nu Mark Nahon, derde was Tamara Spoel en Rogier be hield zijn vierde positie. De derde ron de leverde weer een nieuwe situatie. Mark behield zijn tweede plaats, Rens kwam terug op drie en Tamara zakte een plaatsje en deelde die met Ronald. WADDINXVEEN - Dat een kat in het nauw soms gevaarlijk uit de hoek kan komen ondervond het eerste team van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV. Tegen het puntloos onderaan staande NRSG/W. Steinitz 1 werd in Rotterdam een toch wel onverwachte en zeker gevoelige nederlaag geleden (2 1/2-5 1/2). Het team van het deftige Nieuw R’dams Schaakgenootschap had een aantal al wat ouderen oud-hoofdklasse- en KNSB-spelers in de gelederen. En wat het betekent als deze er nog eens echt voor gaan zitten moesten de WSV-ers tot hun schande aan den lijve ondervin den. Alleen Chris Roosendaal behaalde een vlotte overwinning. Via nederlagen van Van Vuuren, Claassen, Hiddink, Bloem en W. van Oort kwamen de Rot terdammers op een beslissende 5-1 voorsprong. De twee afgebroken parti jen van Philipse en Hans van Wouden berg werden resp. gewonnen en remise gegeven, waarmee WSV niet eens gek weg kwam. Na dit resultaat staat WSV met 2 ge wonnen en 2 verloren wedstrijden in de middenmoot. Van de resterende 3 wed strijden zal er echter nog een gewonnen moeten worden om zich in de eerste klasse te handhaven. Dinsdag 26 janu ari speelde WSV 2 in Rotterdam-Zuid tegen Shah Mata 4. se Kwiek 4 met 7-3 van Top 8 met een hoofdrol voor veteraan Leo Buurman, won Kwiek 11 in de 4e klasse met 8-2 van Top 12 en was in de 5e klasse Kwiek 14 met 6-4 net te sterk voor Top 19. Ver- >-ƒ•, i der was er in de 3e klasse nog een royale UlteinaeilJK 8-2 zege voor Kwiek 6 op Reeuwijkl. Algemeen club kampioen 1987 is dus geworden Jan Willem v.d. Hoek. De tpiicrrl eerste dame van dit jaar is evenals vorig J w jaar Gillian v.d. Berg. In de categorie Bij de jeugd bevocht het in de le klasse onder de 12 jaar gaat de eerste prijs naar debuterende Kwiek 2 een gelijkspel te- Marion v. Hooft. Bij de zwemmertjes gen Gouda 2 met een hoofdrol voor Ad- onder de 20 jaar is dit maal Sebastiaan die de Wit die 3 maal zegevierde. Kwiek Jonckheere kampioen geworden en de onbetwiste pupillen kampioen is dit maal Arno v.d. Dussen. >7 iXT ze wedstrijden kan men volgen vanaf 2 van de onrust bij Be Fair en de zwakke uur in de gymnastiekzaal aan de Starin- blokkering op de goed doorslaane bui- glaan. Voor TOOS komen uit: Wendy Negen man, Mirjam v.d. Woudt, Mascha Smeels, Esther Glasbeek, Mandy de Graaff en Marieke Koele. Reserve is Fleur de Bree. Zij nemen het op tegen de ploegen van Boskoop en KDO Lekkerkerk. Er moe ten vier onderdelen afgewerkt worden: balk, vrije oefening, brug ongelijk, en sprong. Al meteen op de eerste avond werd er met succesvol een aanval gedaan op het slechts een bescheiden aantal overwin- kringrecörd op de 10 x 50 m vrijeslag ningen binnen. Bij de 18 uitslagen die heren. Jaco de Jong, Sander Klaren, Kjeld en Cees Boonstoppel, Jan Willem v.d. Hoek, Roland Bakker, Remco de spelen tegeover 11 nederlagen. Frankrijker, Mark v.d. Zijden, Erwin Kwiek 1 ging in de le klasse goed van Arnold, Dieter Hoofman en Edgar t. start door een 7-3 overwinning op Top 2 Braake zetten op zowel de 5 x 50 m als uit Haastrecht, waarbij Wim v. Wage- de 10 x 50 m in 2.08.2 en 4.24.0 een ningen met 3 zeges goed de toon aangaf. nieuw kringrecord. Een tweede ge- Kwiek 2 daarentegen moest in Gouda slaagde record-poging werd gedaan tegen Vriendenschaar 9 met een 7-3 ne- door de ploeg met Sandra Bereken- derlaag genoegen nemen en hetzelfde kamp, Barbara Pouw, Ilse v.d. Dussen, overkwam Kwiek 3 tegen Vrienden- Marion v. Hooft en Anneloes Beek op schaar 7. de 5 x 50 m vrijeslag meisjes onder de 12 In de 7 duels die Kwiek de afgelopen jaar. Ook zij vestigden een nieuw re- week met Top uit Haastrecht uitvocht, cord in 2.41.8. werden er 4 in het voordeel van Kwiek Bij de ’’masters” die deze clubkampi- beslecht en gingen er 3 verloren. oenschappen ook mee deden zette Hans Naast de reeds genoemde overwinning de Boer een Nederlands record op de van Kwiek 1 op Top 2, won in de 3e klas- 100 m rugslag. Nico Geers zette een nieuw Nederlands record op de 100 m vlinderslag en de 100 m rugslag in de ca tegorie 45 tot 49 jaar. "Kees en Mieke, jullie deden het fan tastisch”, adverteerde Mitsubishi op de dag na de aankomst. In die advertentie werd gezegd dat de prestatie van het tweetal respect afdwingt, want Parijs- Dakar is bijna 13.000 Kilometer afzien tnet snelheden van 200 kilometer per pur en meer, geen praatpalen, geen en kele paal en geen wegen. Mitsubishi meldt dat de twee als een trein door de woestijn reden met hun Mitsubishi Pajero met 225 ronkende pk’s uit 4 cilinders en met de schitteren de achtste plaats in het algemeen klasse ment een indrukwekkende prestatie hebben geleverd. Parijs-Dakar is zon der twijfel een bizarre tocht vol gevaar, jiitdaging en uitputting, maar heeft ook alles te maken met betrouwbaarheid van mens en voertuig. ”In dat opzicht Zijn Kees en Mieke geen amateurs, piaar professionals”, aldus Mitsubishi. I In de laatste dagen van Parijs-Dakar hadden Kees en Mieke Tijsterman uit licht op een uiteindelijk achtste plaats in het algemeen klassement. Na het uit vallen van de diverse Nederlandse te ams bleven Kees en Mieke als enig Ne derlands team nog in de strijd. Zelfs de Pajero’s van het fabrieksteam lieten ze op een gegeven moment achter zich in de klassering. avond onderlinge wedstrijden voor 12- van de Mutiara-aangang de Moord- jarigen en ouder en wordt daar zaterdag rechtse sporthal. de tweede ronde van de turncompetitie afgewerkt. Op vrijdagavond zijn er voor de adspi- Radius 4 dat met 0 punten hekkésluiter rant dames en adspirant heren en dames is van de eerste klasse. en heren onderlinge wedstrijden geor ganiseerd. Deze wedstrijden beginnen om half acht en de wedstrijdleiding is in handen van Peter Kobrua. De adsp. dames/dames turnen op vier onderdelen: brug ongelijk, lange mat, minitramp-paard en ringen. Bij de adsp. heren/heren zijn dit brug gelijk, ringen stil, trampoline-tafel en lange mat. De adsp. heren mogen één van de ze onderdelen laten vallen. Mitsubishi). WADDINXVEEN - ”We zijn blij dat jullie heelhuids weer thuis zijn, |vant dat is en blijft het belangrijkste”. Met deze woorden werden Kees en Mieke Tijsterman zondagmorgen op de luchthaven Schiphol verwelkomd door de directie van Mitsubishi-importeur Hart Nibbrig en Greeve. Het tweetal keerde toen net terug vanuit de Senegalese hoofdstad Dakar, waar hun deelname aan de woestijnrally Parijs-Dakar was afgesloten met een achtste plaats in het algemeen klassement.

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 23