Excelsior Volleyballers laten punt liggen De Gouwe tweede reparatie. Dubbeltitelstrijd bij BC Florida Nederlaag voor WSV 2 blijft in hoofdklasse Schade aan uw auto vereist deskundige a Flyers-heren verliezen weer Kampioensteam Aeolus WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE FLGRIDk Weer winst voor Kwiek 1 Winterse vossenjacht Onderlinge Excelsior SANA SPORT BV VERHUISD 5 Bridgedrive voor dove kinderen Springen bij Reigersburgh Junioren van Flyers in kwart-finale s Dames Dames 01828 - 18708 s Jeugd Onderlinge Dames Waddinxveners kan hen behoeden van A Restaurant f’ocwfl GAAT U VERHUIZEN? WERKENDE VERHUIZERS Wilt U informatie? ASSCHEMAN WADDINXVEEN A. P. van Neslaan 1 2771 DE Boskoop Telefoon 01727-4886/4283 Beheerder: C. W. Dufais Elke zondag geopend voor Diners a la carte GLASBEEK Autoschade reparatiebedrijf Noordkade24 2741EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk '^meegenomen... ||i Paginal9 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 10 FEBRUARI 1988 Rhijn op Rakker (tijd 1.30). zakken. I da’sHic ■rmi WADDINXVEEN - Een winst met het kleinst mogelijke verschil (9-7) tegen het bezoekende Samen Sterk uit Hazerswoude betekende behoud in de hoofdklasse van de dambond Midden-Holland voor het eerste team van Excelsior. Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking: kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer zelf-verhuizing met gebruik van verhuis auto, pakmaterialen en diverse hulp middelen. De kampioensteams Aeolus 2 en Aeolus 3, bestaande uit: v.l.n.r. Tjeerd Hillerts (2), Saskis de Heer (2), Hans van Grieken (3), Anita Terlouw (3), Rien de Heer (3), Kora Kros (3), Dick van Ligten (2) en Natasja van Es (2). (Foto: WBC Aeolus). WADDINXVEEN - In het handelsre- gister van de Kamer van Koophandel en Fabrieken heeft Sana Sport BV uit Door met 2-2 gelijk te spelen nadert concurrent Spanning, dat de volle winst pakte, tot op 1 punt. De competitie in de eerste klasse heren wordt ongemeen spannend en lijkt zich toe te spitsen naar de,climax, het treffen tussen koploper Be Fair en Spanning, welk duel in Bleis- wijk zal worden gespeeld. Voor het zo ver is mag Be Fair geen misstappen meer maken. Tegen Thor gebruikte coach Van Dier- men zijn sterkste formatie. Nadat Be Fair een 8-1 voorsprong had genomen, knakte er iets bij de Waddinxveners die en verspeelde na een 15-10 setverlies het tweede wedstrijdpunt van dit sei zoen. punt. Stam versloeg Brinkhorst en P. van Offeren hield een punt over aan het WADDINXVEEN - Bij manege Rei- gersburgh aan de Piasweg is de eerste clubwedstrijd springen in de klasse B, L, M en Z gehouden. De uitslagen daar van zijn: Eigen pony’s klasse B: 1. Danielle Smit- Het damesdubbel kampioenschap werd gewonnen door Herma Schwiebbe en Michelle Zweegman, die in de finale geen moeite hadden met het gelegen- heidsduo Jolanda Suanet en Nel Bouw man (15-3, 15-2). Deze laatsten hadden in de halve finale een goede prestatie geleverd door Ineke Rooks en Joke Boere in 3 games te verslaan. Joke en Ineke legden wel beslag op de 3e prijs, want in de beslissende wedstrijd kregen Edith Storm en Helma Kuijf geen kans (15-11, 15-7L De zeer ervaren Florida 1 dubbel, Ilona Groeneveld en Liesbeth v. Bergeijk, mocht voor een keer bij de heren mee doen, waar zij ongelooflijk fanatisme opriepen en uiteindelijk slechts ze vende werden. Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen. VERVOER - VERHUIZINGEN WADDINXVEEN - Zaterdag hield de Waddinxveense badmintonclub Florida in sporthal ”de Sniep” de jaarlijkse kampioenschappen dames- en herendubbelspel. Bij de dames wonnen Herma Schwiebbe en Michelle Zweegman en bij .de heren Dick van Teylingen en Bert Wijnbergen. Het kampioenschap verliep in een goede sfeer. De titelstrijd enkel en ge mengd dubbel zijn op 10 en 17 april. Er werd wel een extra wedstrijd ingelast op uitnodiging van klubkampioenen Herma en Michelle om de Marchant- wisselbekers. Uitslag 15-8, 15-11 voor Liesbeth en Ilona. WADDINXVEEN - Voor de onderlin ge competitie speelde de damclub Ex celsior de 23e en 24e ronde. De onderlinge damcompetitie kende in de 23e ronde enkele verrassingen. Gert Mannekes en Ruud van Dijk speelden een leuke partij. Op een zet van Ruud forceerde Gert schijfwinst en daarna gaf hij de partij niet meer uit handen. Com- petitieleider Dik Heeren speelde teen Jan de Heer een gelijkopgaande strijd. in de uitgedunde stand met een dam aan niet gewend zijn onder druk te spelen. Ervaren spelers als Peter van Horst en Paul van Yperen kwamen niet meer tot scoren en Be Fair gaf de set uit handen. Ondanks de negatieve invloed van de 3e scheidsrechter, die Be Fair een aantal keren onrecht deed, mag men een 8-1 voorsprong natuurlijk nooit meer weg geven. Be Fair leek dat te beseffen en in de tweede set werd direct een 11-2 voor sprong genomen. Dat Thor nog bij kwam tot 14-14 zegt meer over het spel van de Waddinxveners dan over de kwaliteiten van Thor. Na de dubbele winst Dirk Pijpers/Jack Douma voor Wim Vogelenzang/Jack van Dijk pakte Be Fair de draad weer op en won met 14-16. 01820-29217. De opbrengst is dus bestemd voor dé Nederlandse Federatie van Organisa ties van Ouders van Dove Kinderen (FODOK), het project van het lustrum in september 1988 van de serviceclub. De Soroptimist Club is een club waar van vrouwen lid zijn die per persoon één bepaald beroep of één bepaalde functie vertegenwoordigen. De club heeft on der andere ten doel het bevorderen van het op moreel hoogstaande wijze uitoe fenen van beroep of functie en het le vendig houden van een geest van hulp vaardigheid en van begrip voor de me demens. 3TIP Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. spel. Jaap van der Eist trok de stand vlot gelijk. In het middenspel had hij een schijf veroverd en het eindspel forceer de hij snel naar winst. De winst had mogelijk iets hoger kun nen uitvallen, wanneer Tijmen den Ou den niet al te gretig in het eindspel had gereageerd. Hij wilde te snel naar de re mise en het onnauwkeurig verplaatsen Piet Swart trok tegen de sterke Jan Fase van zijn dam op ’’vragen” werd door zijn tegenspeler meteen uitgebuit. Deze combineerde naar een overmachtseind- Fazantdreef 2 - 2743 DC Waddinxveen 24e ROflde tor jon^er ^on zich naar hartelust uitle- ven. Het meest opvallende van de 24e ronde ven. Neem daarnaast de goede service Door deze nederlaag moet Flyers na van Exselsiors onderlinge damcompeti- van Jack van Dijk en de 7-15 setwinst lange tijd toch de (gedeelde) tweede tie was, dat van de 13 wedstrijden er was een feit. plaats aan de concurrentie overlaten, slechts 1 in een gelijkspel eindigde. De 4e set werd opnieuw bepaald door Alleen een miraculeuze opleving van de Mogelijk is dat gelegen in het feit, dat de partijdig fluitende 2e scheidsrechter. Waddinxveners kan hen behoeden van j- -■- - i—i- iEen in vorm verkerend Be Fair zou ech- langzaam naar de grijze middenmoot te ter de schouders daarover hebben opge- Ondanks nog een hele avond zwoegen slaagde Ritter er niet in het geringe voordeel dat hij bezat uit te bouwen. De partij, die aanvankelijk opnieuw werd afgebroken, werd de dag er na alsnog remise gegeven. eerste tegen titelkandidaat Libanon niet 1 aan te pas. Libanon speelde een beke- i ken spelletje en de Waddinxveensen slaagden er niet in onder die druk van- daan te komen, al deden de aanvallende acties van Marlies van Ringelestein de defensie van de Rotterdamsen huiveren (10-15). 1 In de 2e set kwam Be Fair langzaam maar zeker onder de druk van Libanon p vandaan, spelverdeelster Wilma de Jong, die uitstekend op dreef was, wist keer op keer de scorende aanvalsters te lanceren terwijl Libanon moest toekij ken. Bij een voorsprong van 11-6 viel Marcella Bos geblesseerd uit en Karin Krol was haar vervangster. Be Fair zette zich over deze tegenslag heen en won met 15-11. In de 3e set kon Be Fair het overwicht van de 2e set niet voortzetten. Bij een g stand van 8-13 kwam Marcella Bos te- s rug in het veld vor Miranda Both. Be - Fair vocht terug en met Cora Bos in het 9 achterveld voor Karin Krol kregen de Z Waddinxveensen het beste van het spel. H Libanon zag Be Fair langszij komen op t 14-14. Twee foutservices op rij waren ,L, Bij de jeugd leed Kwiek 1 in de landelij ke competitie een ogenschijnlijk zware 10-0 nederlaag. Uit de cijfers blijkt ech ter dat de jeugdige Kwiekspelers tegen Avanti 3 maar net iets te kort kwamen, want in 7 van de 10 wedstrijden werd slechts op het nippertje verloren. Ook Kwiek 2 liep bij Ilac 2 tegen een 10-0 ne derlaag op en Kwiek 3 moest tegen llac 4 met 8-2 eveneens een nederlaag ac cepteren. Tenslotte verloren ook Kwiek 4 en 6 hun wedstrijden, zodat het al met al een slechte wedstrijdweek was voor de Kwiek-jeugd. van de bezoekende vereniging aan het kortste eind (betere positie). Kees Kramp belandde in een nadelig eindspel met dammen. Hij wist echter de juiste zettenvolgorde naar een verdiende re mise te vinden. De excelsiorspelers Henri Berghout en Teun Twigt troffen tegenstanders, die niets toegaven. Terechte puntendeling werden hier genoteerd. Op dat moment keken de Waddinxveners tegen een 5-7 achterstand aan. Dick Dibbets speelde een sterke positi onele partij, waarbij hij constant het centrum onder controle hield. Een fraaie winst werd hier door hem be haald. De laatste partij van Adriaan Blom moest de beslissing aan Waddinx veen brengen. Adriaan stond in het middenspel een schijf voor. Op force- In het herendubbel wonnen de favorie ten Dick van Teylingen en Bert Wijn bergen de finale van Martien Kuyf en Henk Wolswijk. Na 15-7 winst in de le game kwamen zij in de 2e game ruim achter (3-10). Martien en Henk werden met zeer geva rieerd spel toch weer onder druk gezet en na verlenging bij 14-14 wisten Bert en Dick toch nog met 17-16 deze boei ende partij te winnen. Opvallend was hoe goed Henk Wolswijk zich in dit ge zelschap van B-spelers weerde. De strijd om de 3e prijs werd gewonnen door Ton Horsman en Arie Pieter van Nes, die nog voldoende energie (en ge wicht) in de strijd wierpen om het half zo oude 3e team duo Johan v.d. Ree (18) en Marcel Meijer (18) met 15-11, 17-18 en 15-12 te verslaan. beide zijden buitte Dik een een foutzet meteen uit. In de strijd tegen Cor Barelds misreken de Piet van Es zich, die meende, dat de uit te halen Coup Royal geen winst bracht voor zijn tegenspeler. Cor Ba relds zag een schijf winst en voerde de niet te moeilijke combinatie dan ook uit. Winst volgde. Een fraai dammeneindspel was te vol gen tussen Sjaak de Wit en Jan Both. Beide spelers deden ook in deze fase niet voor elkaar onder en deelden de punten. Kees Blonk speelde goed aan vallend in een wat onregelmatige partij tegen Bertus van Eijk. Na eerst schijf winst te hebben bepaald, was afspel naar de winst een kwestie van tijd. In de onderlinge competitie stond de af gebroken partij V.d. Born-Hennink op het programma. Hennink had kennelijk zijn huiswerk goed gedaan gezien de vlotte wijze waarop de partij tot winst yoerde. De beide andere afgebroken partijen van vorige week Ellers-Van Vuuren en Kardol-De Bock werden door Ellers resp. De Bock zonder ver der te spelen opgegeven. In de top vielen weer enkele puntende- lingen te noteren. Zo werden Philipse- Claassen en Van Vuuren-Roosendaal beide remise. Hiervan profiteerde voor al W. van Oort. Via een overwinning op Ellers klom hij van de zesde naar de vierde plaats. Ook Hans van Wouden berg, van 10 naar 6 door een overwin ning op Muit, maakte een flinke sprong op de ranglijst. Gastspeler Van der Knaap toonde aan dat hij het schaken na 15 jaar nog niet verleerd is. Tegen Smit kwam hij wat minder uit de opening, boette zelfs een pion in. Hij wist echter bekwaam af te wikkelen naar een eindspel met lopers van ongelijke kleur waarin Smit’s plu- spion niets waard bleek, remise. moest na een 1 omleggen in de partij tegen Van Berge ijk. Van Egmond zette zijn zegereeks voort. Bos was zijn vijfde slachtoffer in een tegenstander welke verslagen kan successie. worden. De Nijkerkers spelen weliswaar eeïi klasse hoger dan Flyers maar staan ip Dat Flyers’ damesselectie steeds dichter bij het kampioenschap van de tweede klasse komt staat vast maar er kan (nog) niet bepaald gezegd worden dat de da mes op dat kampioenschap afstormen. De dames winnen bijna alles maar meestal toch met onnodig veel moeite. Zo ook afgelopen vrijdag: tegen een zeer matig BVO duurde het te lang voordat men in veilige haven was. Fly ers won dan toch nog ruim: 52-37. Tops- coorsters: Gea Kok 15 pnt, Bemice Posthumus 10 pnt. WADDINXVEEN - Woensdagavond 24 februari houdt de Soroptimist Club Gouda e.o. in samenwerking met de Bridge Club Waddinxveen een bridge drive, waarvan de opbrengst bestemd is voor het uitgeven van informatieve boekjes voor dove kinderen. De Soroptimist Club Gouda e.o. viert dit jaar haar 50-jarig bestaan en heeft als lustrum project bovengenoemd doel gekozen. De bridge-drive vindt plaats in de Casimir school, Groeneweg 27, Gou da. Opgeven is mogelijk bij mevr. J.H. Al- kema-Both, tel. 01828-18514 of mevr. E.T.M. Soelaksana-Triesscheijn, tel. Gouda laten wijzigen dat het nieuwe zaakadres van deze groothandel in spor tartikelen het bedrijvenpark Coene- coop (om precies te zijn Coenecoop 115) is geworden. Sana Sport kocht in Coenecoop 2.886 vierkante meter voor de prijs van 389.610,-, exclusief btw. Met deze grondverkoop stemde de gemeenteraad in zijn vergadering van 17 september 1986 in. Dat gebeurde op voorstel van het colle ge van Ben W dat over deze transactie een zo korte periode had gedaan dat er geen tijd meer was om dit voorstel in de gebruikelijke raadscommissies te be spreken. de voorronde over enkele „weken eindigt en dat diverse spelers in de reste rende wedstrijden alle reserves aan- haald, nu ging men krampachtig spelen spreken om nog zo hoog mogelijk te eindigen. De klassering na de voorron de geeft de plaatsing in de finalepoules aanDe nrs. 1 t/m 6 zullen spelen om het clubkampioenschap. Vrijwel zeker zal dit seizoen een nieuwe kampioen leveren, daar titelverdediger Het eerste damesteam kwam er in de Fred Zaadhof niet het minimaal aantal gestelde partijen zal spelen. Qua gemid delde hebben Dick Dibbets, Piet Swart, Dik Heeren I, Tijmen den Ouden jr. en Adriaan Blom zeer goede kansen de fi- nalepoule te halen. Dik Heeren en Tijmen den Ouden jr. verstevigden hun goede plaatsen op de ranglijst door Ben Hofman en Kees Slootweg te kloppen. Na enkele jaren afwezigheid is Tijmen den Ouden sr. weer aan het damfront teruggekeerd. Zonder twijfel een wel kome versterking voor het Waddinx- veens damteam. Dat hij goede vormbe houd heeft behouden bewees hij in zijn eerste wedstrijd door Henri Berghout op positionele wijze te verslaan. De verrassing van de avond was de par tij tussen Piet van Gils en Cor Rietveld, die vrij hoog stond geklasseerd. Piet sloot deze partij in zijn voordeel win nend af. De enige ’’onbeslist” was de strijd tus sen Crone en Teun Driesse. Deze spe lers sppeelden een redelijk gelijkopgan- de partij en zij waren dan ook aan el kaar gewaagd. tweede plaats kwam hier Robin Koele in 1.26.6. De 200 m rugslag jongens ’71 werd een ruime overwinning voor Jan Willem v.d. Hoek, met 2.19.9 bleef hij 1.0 sec onder zijn persoonlijk record. Jaco de Jong die al eerder de 200 m wis selslag gewonnen had, pakte ook nog even de overwinning op de 100 m vrij- eslag in 0.56.2. Vervolgens waren Ed gar t. Braake en Mark v.d. Zijden op de 100 m schoolslag eerste en tweede in resp. 1.22.3 en 1.18.5. Mark won overi- een behoorlijk pak voor de broek gege- gens de 100 m rugslag bij de jongens ’73 in 1.12.6. Bij de dames op dit nummer was Astrid Cornelissen derde en bij de meisjes ’73 verbeterde Marion v. Hooft haar tijd op de 100 m vrijeslag met 0,3 sec en werdin 1.02.9 eerste op dit nummer. Tenslotte veroverde Barbara Pouw de tweede plaats op hetzelfde nummer bij de meis jes’75 in 1.11.2.De wedstrij den werden besloten met twee estafette nummers. Op de 4 x 100 m vrijeslag werden Gillian v.d. Berg, Diana v.d. Zijden, Marion v. Hooft en Astrid v. Galen tweede in 4.19.1. En ook de ploeg met Jan Willem v.d. Hoek, Marcel t. Braake, Sandér Klaren en Jaco de Jong op de 4 x 100 m wisselslag werd 2e in 4.25.0. Uiteinde lijk wonnen De Gouwe-zwemmers met 3928.8 punten. De voorsprong op GZC, de nummer een in de competitie be droeg toen 26.6 sec waardoor De Gou we een plaats is opgeklommen in de landelijke competitie en nu tweede staat. WADDINXVEEN - Volgende week woensdag 17 februari houdt de jeugd commissie van TOOS-gymnastiek een winterse vossenjacht. Het evenement is voor jong en oud en de deelname is gra tis. ’’Neem gerust je broertje, zusje, vriendje of vriendinnetje mee”, aldus TOOS. Het verzamelpunt is om één uur bij de Kruiskerk in winkelcentrum ”de Passa ge”- WADDINXVEEN - De wedstrijd van het tweede team van de Waddinx- veense Schaak Vereniging WSV tegen Unilever 2 is in een 41/2-3 1/2 ne- op'Black Beauty (stijl 75 pnt), 2. Bianca derlaag voor de Waddinxveners geëindigd. Verkley op Arco (stijl70pnt), 3. Marjo- lein Bonte op Puck (stijl 62 pnt). Van der Hoek ondervond flinke tegen- Manege pony’s klasse B: 1Petra van Es stand van het nieuwe lid Jansen doch wist uiteindelijk de winst naar zich toe Westeringh op Amy (stijl 62 pnt). gen Vriendenschaar 3 zal kunnen bol werken. In de 2e klasse moest Kwiek 2 tegen Fla mingo’s 2 met een gelijkspel genoegen nemen. In de 3e klasse liep Kwiek 4 te gen z’n tweede nederlaag op; Vrienden schaar 13 bleef met 6-4 de meerdere. Kwiek 5 daarentegen won makkelijk met 8-2 van Gouda 4 met Sjouk Walra ven als topscorer. Kwiek 8 zal na de 7-3 nederlaag tegen Flamingo’s 8 afgelopen week, op moeten passen dat het 3e klas- seschap niet op de tocht komt te staan. Kwiek herstelde zich na 2 nederlagen door Vriendenschaar 18 met 7-3 te over troeven. In de 4e klasse krijgt Kwiek 10 het erg moeilijk, want dit team leed met 10-0 te gen ZTTC 2 zijn derde nederlaag. Kwiek 11 moest na 2 overwinningen in Flamingo’s 7 zijn meerdere erkennen. In de 5e klasse deed Kwiek 12 goed werk door Bok 5 een 7-3 nederlaag te bezorgen en Kwiek 13 beet flink van zich af tegen Smash 7 en haalde daard oor met 8-2 de eerste zege binnen. Kwiek 14 bleef op het goede pad door een 6-4 zege op Moerkapelle 5, maar zal het deze week met concurrent Gouda 8 uit moeten vechten. Ook Kwiek 15 weerde zich verdiensteijk en won met 8- 2 van Top 15, waarbij Jan Slagt, terug na een blessure, en Jaap Hardenbol bei den 3x winst boekten. WADDINXVEEN - In de tafeltennis- competitie behaalde Kwiek 1 in de eer ste klasse de derde achtereenvolgende overwinning; ditmaal werd Smash 2 uit Schoonhoven met 7-3 het slachtoffer. Ronald Verboon was de uitblinker die alle 3 zijn tegenstanders in het zand deed bijten. Deze week zal echter moeten blijken of Kwiek het tegen het eveneens ongesla- ren van een tweede schijf winst kon de -t -zat hr.1. speler van Samen Sterk niets anders dan naar dam combineren, dit echter wel ten koste van 3 schijven. In de resteren de 5 om 2 eindspel werkte Blom de par tij overigens voortreffelijk naar winst af. funest vobr Be Fair en de ervaren Rot terdamsen profiteerden (14-16). In de 4e set had Be Fair lange tijd het beste van het spel, met als uitblinkers Jannie Zeeman en Antoinnette Sevens. Be Fair nam een 9-6 voorsprong, maar WADDINXVEEN - Zondag hebben toch stokte de aanvalsmachine bij deze de zwemmers en zwemsters van De stand. Libanon toonde aan een terechte Gouwe zich uitstekend weten te weren titelkandidaat te zijn en profiteerde met in de C-competitie waarin zij tot op dat 9-15. moment derde van Nederland stonden. Al direct begon De Gouwe op de indivi duele nummers met een serie overwin ningen. Gillian v.d. Berg won de 400 m vrijeslag dames in 4.43.1 en bij de heren op de 200 m wisselslag was Jaco de Jong de snelste en tikte in 2.21.0 aan. Ook het derde en vierde programmaonder deel, de 100 m rugslag meisjes en jon gens ’75, was voor De Gouwe. In 1.17,4 was Sandra Berckenkamp de snelste bij de meisjes en René Jonckheere in WADDINXVEEN - De herenselectie 1.18.7 won bij de jongens. Op de van Flyers-basketbal heeft in de strijd om de tweede promotieplaats weer een veer moeten laten. Tegen de aanko mende kampioen Jumpers werd met ruim verschil verloren. Toch ging Flyers tot even na rust zeker gelijk op met Jumpers. De Waddinxve ners speelden weer eens goed. Naarma te de tijd vorderde liet Flyers de tegen stander steeds meer in haar spel kwa men en verliep het eigen spelletje steeds Dirk Pijpers verrichtte in de 3e set pri- moeizamer. Zo werd Flyers toch nog ma spelverdelend werk en invaller Vic- u~*-1 1 tor Jonker kon zich naar hartelust uitle ven. Neem daarnaast de goede service van Jack van Dijk en de 7-15 setwinst was een feit. De 4e set WADDINXVEEN - Het tweede en werd het bezoekende team met 6-2 ver- derde team van de Waddinxveense bad- slagen en dus was promotie en feit, mintonvereniging Aeolus zijn kampi- Het derde team was officieel al op 8 ja- oen geworden. nuari kampioen geworden, doch wilde Voor het tweede team kon het kampi- in de laatste thuiswedstrijd nog even la- oenschap worden binnengehaald door ten zien dat dit niet ten onrechte was ge in de laatste wedstrijd het bezoekende beurd. Dat dit team in een hogere klasse team van Mijdrecht te verslaan, waard- weinig problemen zal hebben om zich te oor een punt voorsprong behouden zou handhaven, hebben ze duidelijk aange- blijven. In een aantrekkelijke wedstrijd toond. op Savage (stijl 63 pnt), 2. Wouter v.ch, te halen. Ket versloeg Prins en Bloem Eigen pony’s klasse L: 1. Henk-Jan O(- zegevierde over Goor. Torenbeek denbanderingh op Shyla (tijd 1.29), 2. moest capituleren voor Van der Wou- Vincent Hölzel op Billy (tijd 1.25 en 4 den. Het bestuurstreffen tussen Bese- strafp). mer en Kardol werd door de laatste in Eigen pony’s klasse M: 1; Leonie van zijn voordeel beslecht. Ook J. van Oort kwam weer tot winst. De Bock, die een stuk offerde voor een aanval die niet doorsloeg, moest hem de hand geven. De enige partij die niet tot een beslissing kwam was die tussen Al- blas en D. van Offeren. Van der Starre bleef Van der Geer de baas, alhoewel de laatste zeker niet kansloos was. Van Sandijk en Littooy speelden een zeer enerverende partij met matdreigingen over en weer. Lit tooy was het echter die ze wist te ver werkelijken. Ponsioen kende geen pardon met het nieuwe lid mej. Wegchelaar. Het tref- die klasse hopeloos onderaan. Dit is dus fen tussen twee andere nieuwe leden dé kans voor Flyers om de halve finalés Dibbets en Broddel, werd door de laat- van de bekerstrijd te halen iets wat in de ste gewonnen. geschiedenis van de vereniging nog niet eerder gelukt is. Afgelopen vrijdag hadden de jongens- junioren tegen het Goudse Springers niet zo’n goede generale repetitie. Tot de 10e minuut na rust wist Flyers de wedstrijd overtuigend te dicteren, maar door concentratieverlies liet men de Goudse ploeg nog gevaarlijk dicht in de buurt komen. Net op tijd kreeg Flyers toch nog vol doende controle over het spel om met 92-84 te mogen winnen. Rudo van Loo met 30 en de goedspelende Sven Thijs WADDINXVEEN - De heren-volleyballers van Be Fair hebben in de uit- met 20 pnt waren de topscores. wedstrijd tegen het geroutineerde Thor een kostbaar punt laten liggen door met 2-2 gelijk te spelen. Het eerste damesteam verloor met 1-3 van Libanon. WADDINXVEEN - De jongens-juni- oren basketbal selectie van Flyers mog- Faay en Hugo Zevenbergen deelden het ten komende zaterdag aantreden in dp -’--j -- - r, kwart-finale van de competitie omde1 van wilden mviu vtii pum wui aan uui basketbal-beker. treffen met V.d. Ree. D.J. van Offeren Om 20.15 uur in de Groenswaard-sport- lang gevecht zijn koning zaal vangt de wedstrijd van Flyers tegen - --• --”--- -Sparta Nijkerk aan. Aan Sparta Nijkerk hebben de Waddinxveners op papier k 4

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 19