Zelfs schaker WSV 1 hield winst (5-3) in eigen huis Florida 1 degradeert Opknappen WSE-veld De Gouwe bezig voor titel én promotie uit Texel naar Waddinxveen Tweede veld wordt hoofdveld SENIOREN Toenemend in auto’s De Gouwe is overweldigend Florida-schoolbadminton WEEKBLAD-SPORT EN RECREATIE aantal inbraken Monique Cammeraat schaatstalent W’veen-zo wint: 2-1 REIZEN BOSKOOP VERZIJL sport KLACHTEN BEZORGING S weelinckhof 31 Telefoon 18950 Herenteam moet daarvoor alles uit de kast halen Flyers-jeugd: halve finale ft l i ELKE WERKDAG VAN 7.00 UUR TOT 19.00 UUR OP BELGIË- VLAAMS 2 Onderling ’’Compleet” Schade aan uw auto vereist i—y deskundige reparatie. |F0CW“ Problemen Dames Eigen beheer «rrmi PASSAGE 218 WADDINXVEEN TEL. 01828-17697 i GLASBEEK AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF Pagina 17 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 17 FEBRUARI 1988 dinxveense Schaak Vereniging WSV gewonnen. inbreng van derden overbodig is. Kabelkrant I J I I WADDINXVEEN - Na het opknappen van het hoofdveld van Be Fair- voetbal aan de Kanaaldijk is nu de renovatie van het tweede veld van WADDINXVEEN - Voor het eerste herenzevental van de wem- en wa- terpoloclub De Gouwe breekt nu de tijd aan dat alles uit de kast gehaald moet worden om inderdaad het felbegeerde kampioenschap van de derde klasse met daarnaast promotie naar de tweede klasse van de KNZB bin nen te halen. WADDINXVEEN - Een aankomend Waddinxveens schaatstalent is zonder twijfel Monique Cammeraat, lid van de schaatsclub Gouda en dit seizoen opge nomen in de Utrechtse baanselectie. len wordt kennisgemaakt met de bad mintonsport. De deelnemers zijn verdeeld in een och- tendgroep (9-12 uur) en een middag- groep (13-16 uur). KLACHTEN? VOOR DONDER DAG 18.00 UUR BELLEN!!! De totale renovatiekosten worden ge schat op f. 78.000,- en worden gedekt door te beschikken over de ’’reserve re constructie groene velden”. De vereniging is beslist geen plaatselijk gebeuren voor Waddinxveners en Bos kopers. Ze willen zich voorlopig richten op de Randstad met latere uitbreiding naar een landelijk gebeuren. Deze keer kreeg Bisschop een nul aan zijn broek. Broddel en Ponsioen deel den het punt. DJ. van Offeren maakte het familiesucces compleet door mevr Wechgelaar te verslaan. Mevr. Timmermans, voor het eerst aan wezig, moest het punt aan Bos laten f Voor mevr. Van Dalen viel het eerste winstpunt te noteren. Dibbets moest te gen haar de Koning omleggen. Weekblad voor - Waddinxveen I Het alles of niets uit de competitiewed- NU AL BINNEN! NIEUWE KOLLEKTIE BAD KLEDING SEIZOEN ’88 Het eerste De Gouwe-team begint ’’compleet” de play-offs. Eric van Leeu wen is genezen van zijn blessure, waard oor deze linkshandige speler wederom op de linkervleugel zal kunnen opere ren. Daarnaast staat nu nieuwkomer Remko Overdam als vaste speler opge- l' Na vorig seizoen viel het gehele toen malige eerste team weg wegens al dan niet tijdelijk stoppen met competitie spelen en verhuizingen. Uit de 3e klasse werden Ilona Groeneveld, Liesbeth v. Bergeijk, Dick v. Teijlingen en John Schouten omhoog geplaatst. Gezien de ervaring en de recente resul taten van deze spelers kon verwacht worden, dat de heren het zeer moeilijk zouden krijgen en de dames goed zou den kunnen meedraaien. Die verwachting is uitgekomen. Lies beth v. Bergeijk en vooral Ilona Groe neveld zouden goed zijn geweest voor een plaats iets boven de middelmoot, maar de stap naar het zeer hoge niveau bij de heren konden Dick v. Teijlingen en John Schouten zo snel niet maken. Dick v. Teijlingen verbeterde zich wel en had als tweede heer kansen gehad, John Schouten ’’koesterde” een achille speesblessure en bleef ver van zijn zo nodige topvorm. Het team heeft de stemming er deson danks goed in weten te houden en dat is belangrijk, ook voor de animo om door te gaan in het seizoen 88/89. Daarmee herhaalde deze hoofdgroep- speler zijn prestatie van vorig jaar. De beste WSV-schaker tijdens dit tournooi was A. Versluis. Aan het jaarlijkse drie-rondentournooi namen 136 schakers deel, voornamelijk afkomstig uit de Rotterdamse en Haag se Schaakbond. Onder hen waren vele oude getrouwen, die elk jaar op de tweede zaterdag van februari in Wad dinxveen komen schaken. Doch voor velen was het de eerste ken nismaking met het WSV-tournooi. Ze ker voor de heer A.C. Bakker die er de verre reis uit den Burg op Texel voor over had. De hoofdgroep werd dus gewonnen door C. de Leeuw uit Woerden met 2 1/ 2 punt. H. J. Alberts uit Den Haag werd met 1 1/2 punt tweede. Groep 2 was stop geenszins op haar lauweren gerust. Tal van oefenpartijen en tournooien te gen vaak sterkere tegenstanders werden met wisselend succes gespeeld. VVN moeten de dames hiervan kunnen win nen. Daarna volgen 2 uitwedstrijden, de eer ste op zaterdag 27 februari tegen RZV dat op de 5e plaats staat en zaterdag 5 maart tegen Raket 2 uit Delft dat op de 7e plaats staat, op zaterdag 12 maart volgt de thuiswedstrijd tegen het tweede damesteam van LZ-’86 (8e) en zaterdag 19 maart wederom ”uit” tegen de Wiekslag dat op de laatste plaats staat. Het venijn kan ook hier in de staart zit ten want evenals de heren wordt de al lerlaatste wedstrijd gespeeld op zater dag 26 maart om 18.30 uur tegen Raket 1 uit Delft. Dat kan die 26e maart nog een gezellige boel worden in het zwembad. In de competitie, waarin de dames spelen, gaan de eerste twee over naar de bonds- competitie. HZ-Zian, dat op de tweede plaats staat, wordt niet meer ontmoet. Vorige week speelde men reeds de tweede wedstrijd en deze werd met een gelijk spel afge sloten. brecord meisjes C verbeterd. Dit stond directievoering door derden (Heidemij sinds 13 maart 1981 op naam van kern- groeplid Ingrid Paul. WADDINXVEEN - Het eerste team van Florida-badminton heeft het in de tweede klasse van de landelijke competitie niet gered en degradeert naar de 3e klasse. Alleen tegen mededegradant Flash 1 uit Alkmaar werd gewonnen. Florida 1 bereikte in 1980 de 2e klasse. WADDINXVEEN - De vijfde competitiewedstrijd van het eerste team van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV tegen het Rotterdams^ Shah Mata II was een wedstrijd van alles of niets. Geen enkele partij eindigde onbeslist. WSV hield met 5-3 de winst in eigen huis. de LJsselduikers mt Vleuten op wSE-voetbal aan de Willem de Rijkelaan aan de beurt. Met het opknap- o veid, <jat za] WOrden bestemd als hoofdveld, is zo’n f. 78.000,- gemoeid. B. en W. hebben de gemeenteraad voorgesteld dit bedrag be schikbaar te stellen. WADDINXVEEN - Het jongens-juni- orenteam van Flyers-basketbal heeft de halve finale van de strijd om de beker van de Nederlandse basketbalbond be reikt. Het team bewerkstelligde dat door overtuigend van Sparta Nijkerk te winnen. Voor het in niet zo grote getale opgekomen thuispubliek won Flyers met 93-61. Flyers startte met een 10-0 voorpsrong vanwege het feit dat Sparta Nijkerk een klasse hoger speelt. De Waddinxveners bleken dit ’’cadeautje” echter in het ge heel niet nodig te hebben: de Nijkerkse ploeg werd vrijwel moeiteloos versla gen. In de wat matte eerste helft bouwde Fly ers een gedegen 20-punts-voorsprong op. Alleen nét voor rust viel het spel wat terug. Na rust herstelden de Waddinxveners zich sterk en lieten een zondermeer goed teamspel zien. Binnen het team waren het vooral Sven Thijs, Flyers’ be ste man in deze wedstrijd, en Ralph Schouten, met veel sterke scores, welke bewondering bij het publiek oogstten. Flyers won derhalve met gemak en groot verschil: 93-61. De jongens gaan hierdoor naar de halve finale waarin ze vrijwel zeker een van de beste junioren teams van Nederland tegen zullen ko men. De scores van Flyers waren: Ralph Schouten 28 punt, Rudo van Loo en Mark van Es beiden 15 punt, Sven Thijs 13 punt en Alfred van Noort 10 punt. WADDINXVEEN - Zo’n 220 jongens en meisjes nemen komende zaterdag in de sporthal ”de Sniep” deel aan de jaar lijkse Florida-badmintondag voor de scholen. Vi^een reeks vaardigheidsspe- Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk Monique Cammeraat, die haar tijd met liefst zeventien seconden verbeterde, Daarnaast kan er op basis van het be- maakte er 5.21.4 van. Een verbetering stek dat voor Be Fair is gehanteerd een que Cammeraat van de Lijsterbesstraat 53 is een naam die we in de schaatssport sectie Plantsoenen, zodat ook hierin de nog vele malen tegen zullen komen. Na terugtrekking van het 3e klasse-te- am voor de aanvang van de competitie speelde het 4e klasse-team nu als Flori da 2. Ook hier grote problemen. Wekenlange blessures van drie spelers zorgden ervoor dat het team de eerste competitiehelft nooit in de vaste opstel ling speelde. Uiteindelijk verving Her- ma Schwiebbe de definitief uitgevallen Ellen Slof. Bijna steeds werd met 3-5 verloren, een te klein om nit alles op al les te zetten. Te meer, omdat degrada tie de terugkeer naar het district beteke nen zou en daaruit promoveren is erg moeilijk. De tweede competitiehelft verliep be ter. Uiteindelijk kon in januari met clubkampioen Ronald Struys als (onge trainde) invaller toch de doorbraak worden gemaakt. Florida behaalde drie zeges op rij Gouda 2: 6-2/Eridos 4 (Z’meer) 8-0/Zigo 1 (Alphen) 7-1 en dat betekende de degradatie voor Zigo met 4 punten uit 14 wedstrijden, een zeven de plaats voor Eridos (7 pt) en een zesde voor Florida (8 pt). Voor Rob Sikking, Arie P. v. Nes, Her- ma Schwiebbe en Michelle Zweegman een terechte beloning voor hun positie ve instelling in dit moeilijk seizoen. In het open C-D toernooi van de Bode- graafse B.C. Vederlicht behaalden en kele Florida-deelnemers zondag goede resultaten. In het dames-enkel C werd Michelle Zweegman tweede na een zeer span nende finale (11-6 1-11 9-11) tegen C. Kortekaas. In de D klasse behaalde Arie v.d. Bos ook de tweede plaats. In het gemengd-dubbel C speelde Mi chelle voor het eerst samen met Johan v.d. Ree een toernooi. Toch bereikten zij de finale. Dat werd een Waddinxveense derby te gen het echtpaar Slot van Aeolus. Mi chelle en Johan wonnen deze uitermate spannende partij met 15-11 13-18 18-13 en behaalden dus een prachtige le prijs. dienen te zijn. ’’Echter, je weet het nooit. Waterpolo is een spannende en ook moeilijk voorspelbare tak van sport”, aldus voorzitter Cees Kroon. De vereniging probeert zoveel mogelijk service te geven door een aantal speci fieke punten te hanteren. Bijv, zo mo gelijk van huis ophalen van de gasten en naar het vertrekpunt te brengen. Voor echtparen van 65 jaar en ouder is er een speciale kortingsregeling. De reizen zijn geschikt voor licht gehandicapten en de meest stringente voorwaarde is wel dat men een trapje moet kunnen lo pen. Het doel van de vereniging is voor de le den en met de leden vakantie reizen te creëren voor iedereen ouder dan 45 jaar. Speciaal zal worden gerekend op de oudere welke niet zo graag meer met een gewone reis mee wil omdat daar ex tra begeleiding ontbreekt. Senioren Reizen stuurt met elke groep een bege- leider/ster mee welke in het dagelijks le ven in de verzorgende sector werkzaam is. WADDINXVEEN - Langzaam maar zeker ontwaken de Waddinxveense voetballers uit hun winterslaap. Het zondagteam van Waddinxveen won ver diend met 2-1 van Stolwijk, de nummer twee van de ranglijst. Het verschil had nog groter kunnen zijn. De eerste helft van Waddinxveen-Stol- wijk gaf een gelijkopgaande wedstrijd te zien met kansen voor beide ploegen. Jeugdspeler Gert van Bruggen debu teerde en speelde een verdienstelijke eerste helft. Stolwijk kwam in de 20e minuut bijna aan de leiding toen Stolwijk-aanvaller Noorlander de buiitenspelval ontweek en alleen op doelman Eric Plaisier af ging, het schot ging echter over. Vijf minuten later was het echter wel raak. Na een verdedigingsfout kwam de bal op rechts voor en werd ingeschoten: 0-1. De verdiende gelijkmaker liet niet lang op zich wachten. In de 30e minuut rukte Peter Hofman op tot de achterlijn. Zijn goede voorzet ging over Stolwijk dole man Scheer heen en werd beheerst door Jaap Baas ingekopt: 1-1. Deze zelfde speler speelde vlak voor de rust in een één tegen één situatie de keeper uit, maar zijn inzet was te zacht en kon op de doellijn weggewerkt wor den. De tweede helft gaf een veel sterker Waddinxveen te zien. In de 2e minuut schoot invaller Marcel van Leeuwen op de paal. Ditzelfde overkwam Rob Flier geven voor dit team, in de 15e minuut. Een doelpunt kon niet uitblijven. Jaap Baas zag de keeper ver voor zijn doel staan en met een prachti ge lob scoorde hij fraai. De druk van Waddinxveen duurde voort. In de 30e minuut werd Edwin Boss net buiten het strafschopgebied onderuit gehaald (de laatste man werd hiervoor opgeschreven). Uit de vrije schop schoot Rene van Hof wegen op de kruising van paal en lat. Even later miste Jaap Baas nog een heel goede kans na goed voorgeven van Pe ter Heeren In de laatste 10 minuten kwam Stolwijk nog opzetten zonder echter gevaarlijk te worden. In deze periode werd er nog een Stolwijkspeler wegens ruw spel op geschreven. Vorig jaar heeft de gemeentelijke dienst Openbare Werken en -Bedrijven een begin gemaakt met de renovatie cy clus van groene velden door middel van de renovatie van het hoofdveld van Be Fair. Dit veld is zonder noemenswaardi- ge problemen voorzien van een nieuwe toplaag en drainage en is na de winter stop weer bespeelbaar. Omdat Be Fair pas een renovatie achter de rug heeft en er betreffende de voet balvereniging Waddinxveen en de hoc keyclub in het sportpark ”de Sniep” nog vraagtekens zijn, aangaande een moge lijke herindeling, ligt het volgens de ge meente voor de hand om in 1988 het veld van voetbalvereniging W.S.E. (Oranjewijk) te renoveren. Blijkens het laatste N.S.F.-rapport zijn alle drie velden van W.S.E. renovatie- behoeftig. De wens van de club is om het 2e veld te renoveren en dit vervol gens tot hoofdveld te bestemmen. Technisch gezien is dit goed mogelijk, temeer omdat de onderhoudsbegroting 1988 voorziet in de vervanging van het hek rond dit veld, zodat dit in combina tie met de renovatie op de afmetingen van een hoofdveld geplaatst kan wor den. De wedstrijd tegen de reserves van Shah Mata kenmerkte zich door hevige strijd op alle borden. Van Deelen was de eerste die winst door WSV kon aan tekenen. Zijn voorbeeld werd gevolgd door Philipse en het jeugdige trio Chris Roosendaal, Eric Claassen en Hans van Woudenberg. Alleen het topbord, bemand door Van Vuuren en de twee staartborden met Bloem en W. van Oort leden een neder laag. Hoewel de krachtsverschillen in de eerste klasse zeer gering zijn lijkt WSV met 6 punten uit 5 wedstrijden een goede kans te hebben zich te handha ven. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se rijkspolitie vindt dat de autoinbraken in Waddinxveen, evenals de complete diefstal van auto’s, nog steeds toene men. In de afgelopen week werd in totaal ne genmaal aangifte gedaan van autoinbra ken. In twee gevallen werd er niets ont vreemd, maar werd wel schade toege bracht aan de voertuigen omdat er auto- ruitjes vernield werden. In de overige zeven gevallen werd wel buit gemaakt. In alle gevallen werden radio’s en radio-cassetterecorders uit de auto’s weggenomen. In één geval was de buit zelfs ruimer en bestond naast ra- dio-apparatuur ook nog uit een rijbe wijs, een paspoort, eurocheques en een bedrag aan geld. De voertuigen stonden geparkeerd op de vijverlaan, de Kerkweg-West, het Floriserf en het Herbarenerf, de Sweel- inckhof, de Passage, de Mercuriusweg en de J. Dorrekenskade-Oost. Uit de aangiftes blijkt dat de diefstallen vooral na middernacht gepleegd worden. Voor wat betreft de auto-inbraken en - diefstallen gaat het landelijk beeld ook voor Waddinxveen gelden, aldus de rijkspolitie. Waddinxveense auto’s zijn voor talloze dieven een favoriet object, omdat ze een vrij gemakkelijk doelwit zijn. De buit ligt meestal voor het grijpen, de toegang is vaak niet te ingewikkeld. De rijkspolitie: ”In Waddinveen zijn we de laatste tijd geconfronteerd met dief stal van accessoires in de binnenzijde van de auto’s zoals radio-apparatuur en diefstal van waardevolle voorwerpen uit de auto zoals geld en bescheiden”. ”U kunt het een dief gemakkelijk ma ken, maar u kunt hem ook te slim afzijn door een aantal voorzorgsmaatregelen te nemen. Maatregelen die u in feite niets of bijna niets kosten”. Die maatre gelen zijn: Laat geen kostbare voorwerpen zoals tassen, camera’s, geld e.d. in de auto achter. Draai het stuurwiel door totdat hij in het stuurslot valt, sluit ramen, por tieren en kofferdeksel goed en herme tisch af, parkeer uw auto zoveel moge lijk in het zicht en in het licht en regi streer merk, typeaanduiding en serie nummer van de radio-apparatuur en merk ze met uw postcode. De preventiefolder ’’Diefstal van en uit auto’s” ligt voor iedereen klaar op het politieburo. WADDINXVEEN - De zwemmers van De Gouwe hebben met overweldigend succes zondag de eerste serie wedstrij den gezwommen in de vijfkamp met W.V.Z. uit Zoetermeer, Racket uit Delft, G.Z.C. uit Gouda en Z.P.B. Unico uit Barendrecht. De zwemsters en zwemmers verover den ditmaal niet minder dan vijf en twintig medailles. Deze serie successen werden geopend door Arno v.d. Dus- sen die op de 100m vrijeslag bij de jon gens onder de 10 jaar derde werd in 1.34.7 en daarmee maar liefst -6.3 sec onder zijn persoonlijk record bleef. Mark Nahon kon echter nog sneller en werd tweede op het zelfde nummer in 1.21.4. Op de 100 m schoolslag jongens onder de 14 jaar waren er twee plaatsen voor De Gouwe. Marc Tobe werd hier derde in 1.25.8 en Rene Jonckheere tweede in 1.18.5. Rene werd tevens der de op de 100 m schoolslag in 1.31.0. Eri ka Vlasman en Marion v. Hooft werden resp. derde en tweede in 2.42.7 en 2.35.0. De bijzonder goede tijd van Marion le verde haar een aantal clubrecords op, zij verbrak het record onder de 14 jaar, onder de 16 jaar en bij de dames. Mari on won verder nog de 100 m vrijeslag onder de 16 jaar in 1.03.6 en werd derde op de 100 m schoolslag onder de 14 jaar in 1.25.4. Bij de dames en de heren was er flink wat vuurwerk. Astrid v. Galen won de 100 m vrijeslag in 1.018 en Jaco de Jong won dit zelfde nummer bij de heren in de snelle tijd van 0.54.5. Verder ging Dieter Hoofman met 0.58.6 voor het eerst onder de ’’magische grens” van 1 minuut. Een tweede zwemmer die onder de 0.55.0 ging was Jan-Willem vd Hoek bij de jongens onder de 16 tikte hij in 0.54.9 als eerste aan gevolgd door Mark vd Zij den in 0.58.2. Ook de jongste zwemmertjes wisten zich prima te weren. Jolanda Spoel werd derde op de 50 m rugslag bij de meisjes onder de 10 jaar in 0.54.9 en Mark Nahon pakte bij de jongens de tweede plaats op dit nummer in 0.42.1. Tenslotte won de estafetteploeg met Il se vd Dussen, Nancy v. Leeuwen, Erika Vlasman en Marion v Hooft de 4 x 100 m wisselslag in 4.28.9 en de jongens ploeg met Dieter Hoofman, Edgar t Braake, Mark vd Zijden en Jan-Willem vd Hoek won de 4x 100 m vrijeslag in 3.58.3. Al met al een prima opening van dit toernooi waarvan de volgende ronde op 27 februari plaats zal vinden. WADDINXVEEN - Woerdenaar C. de Leeuw heeft het zaterdag in het Anne Frank-centrum gehouden 34e drie-rondentournooi van de Wad- voor Ben Riksen uit Schiedam met punt na een beslissingspartij tegen E? Brandenburg uit Rotterdam. Van de organiserende vereniging waren- 18 leden van de partijMet 5 eerste en 4* tweede prijzen scoorden zij precies het gemiddelde. De meest succesvolle Waddinxveens^ schakers waren A. Versluis (gr. 20) er^ A. Littooy (gr. 29) die de maximale sco-* re van 3 uit 3 behaalden. De overige eer ste prijswinnaars waren A. v.d. Starred (gr. 17) en J. Muit (gr. 21) met 2 1/2 punr en J.H. Stam (gr. 24) met 2 punt.? Tweede prijzen werden gewonneq door: G. Besemer (gr. 12) met 2 punt en, H. v.d. Born (gr. 5), W. van Oort (gr. 6j> en A.D. Kardol (gr. 10) met elk 1 1/2 punt. Vf////, Vclig Verkeer Nederland ■■■■rz/// De eerste wedstrijd in de laatste ronde wordt als thuiswedstrijd voor De Gou we afgewerkt op zondag 21 februari om 18.00 uur. In deze wedstrijd tegen De Vuursche uit Baar moet De Gouwe in staat zijn de punten in huis te houden. Op zaterdag 27 februari wordt een uit wedstrijd gespeeld tegen medekoploper Aquarijn uit Nieuwegein. Zoals bekend zal hier reeds de basis gelegd moeten worden voor de promotie. Aquarijn, een zeer sterke tegenstander, moet het hebben van veel hang- en duw- werk. De Gouwe zal er blijk van moe ten geven dat zij dit spelletje nu goed door heeft en haar eigen spel moet spe len. Op zaterdag 5 maart komt het sterke te am van bezoek. In het begin van de competitie was dit team in staat De Gouwe volledig te verrassen en de punten in huis te hou den. In de loop van het seizoen viel dit team wat terug, maar dient toch als out sider goed in de gaten te worden gehou den. Als team opereert De Gouwe zeer -sterk. Loopt het echter in de eerste mi nuten van de wedstrijd niet, dan zakt het team wat in elkaar en worden voor de tegenstander kansen te over gescha pen. Op zaterdag 12 maart is reeds de return tegen De Vuursche in Baarn en de week daarop de uitwedstrijd tegen de IJssel- duikers in Vleuten. Op zaterdag 26 maart zal, als alles naar verwachting loopt, de thuiswedstrijd te gen Aquarijn dan nog een formaliteit strijd van het eerste werkte kennelijk' door in de tegelijkertijd gespeelde 20e' ronde van de onderlinge competitie. Van de 17 gespeelde partijen eindigden er slechts 2 in remise en werden er 2 af gebroken. Niet minder dan 13 partijen’, kwamen tot een beslissing, welke 8 keer in het voordeel van zwart uitviel. Vanwege de competitiewedstrijd waren, er in de top van de ranglijst weinig parti jen. Ook Smitskamp vermocht niet ko ploper Hennink beentje te lichten en> verloor. Ket hield kranig stand tegen v.d. Born. De afgebroken stelling lijkt echter voor v.d. Born wat plezieriger. Hiddink en Ellers deelden het punt na een partij vol dreigingen over en weer. Kardol wist de aanval van Smit af te. slaan en over te nemen, at in een over winning resulteerde. Na een lang ge vecht moest Muit tegen v.d. Wouden alsnog capituleren, hoewel het er erg re* mise-achtig uitzag. Goor en Versluis braken aanvankelijk af doch besloten later tot remise. Bese mer versloeg J. van Oort en D. van Of feren bleef de Bock de baas. Littooy van v.d. Starre kruisten voor de zoveelste, maal de degens met elkaar. Deze keer kwam v.d. Starre als winnaar uit de bus, Van der Geer overwon Faay. De Bos- koopse ’’derby” Van Sandijk-v.d. Ree. werd door v.d. Ree gewonnen. P. van Offeren klopte van Beuzekom. Ook vo- rige week weer winst voor Van Eg- mond. WADDINXVEEN/BOSKOOP - Na vier jaar proefdraaien is in Boskoop de Vereniging Senioren Reizen Boskoop, gevestigd aan de Zijde, een officiële sta tus aangegaan, zo meldt Kate Goudri- aan van de vereniging. Komend weekeinde gaan de play-off- wedstrijden van start voor de Waddinx veners, die met 25 punten uit 14 ge speelde wedstrijden, waarvan 12 ge wonnen, 1 verloren en 1 gelijk gespeeld, bovenaan staan. Weet coach Hugo Boonstoppel zijn spe- De Gouwe heeft in de verplichte winter- Iers dusdanig te beïnvloeden dat zij ”het koppie” erbij houden, dan moet het echter kunnen gelukken. Het eerste damesteam van De Gouwe - met 22 punten uit 12 wedstrijden, waar van 10 gewonnen en 2 gelijk - krijgt in totaal nog 6 wedstrijden ”af te werken”. Gesteld kan worden dat ook de dames hun lot min of meer in eigen hand heb ben. Aanstaande zaterdag om 18.30 uur wordt de thuiswedstrijd tegen Merwede 2 gespeeld. Gezien de competitiestand Ze heeft tijdens de eerste drie kilometer Afgaande op de ervaring, die in het af- op de kunstijsbaan in Utrecht het clu- gelopen jaar is opgedaan met Be Fair, is j:jjizii.ijtj Adviesburo) overbodig. Alle toezicht en afspraken kunnen direct gemaakt worden met de betreffende opzichter van de sectie Plantsoenen. Daarnaast kan er op van het oude record van 13.6 sec. Moni- bestek opgesteld worden door de sectie Voorbereiding in nauw overleg met de

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 17