Gouwe-heren nemen 6-8 lastige klip Be Fair en WSE blijven puntloos Degratatiegevaar voor volleybaldames Mooie dingen voor dames- en herenteam Gelijk spel - op valreep voor WSV 2 Gouderak-Waddinxveen werd gestaakt Den Edel in de prijzen Korbis wint Springwedstrijd Reigersburgh Flyers tegen kampioen van Nederland Streekderby Rentokil-ZVH Be Fair-dames brengt 900 gulden op Spelregel- team WSE wint weer Gerrit Molenaar nr. 77 in Kuopio Bndge-avond Vangst bleef onder de maat Waddinxveen-za Zwarte band Schade aan uw auto vereist r-y deskundige jW reparatie, Heren Heren Uitslagen Dames 2 en 3 Onderlinge 4 arms „BASKETBALVERENIGING D.I.O.K. Stichting Luilakvoetbal maakt bekend dat de inschrijfformulieren voor het luilakvoetbal voor 21 mei a.s. kunnen worden afgehaald op 9 maart a.s. BESLIST ALLEEN van 6 tot 8 uur 's avonds bij Piet van den Nieuwendijk, Tuinstraat 83, Boskoop Het bestuur speelt elke donderdag avond van 22.00-23.00 uur recreatiebasketbal voor dames en heren senioren (vanaf 18 jaar). I I I De Waddinxveense marathonschaatser Gerrit Molenaar rijdt zaterdag 5 C^BOSKOOPSE BASKETBALVERENIGING WADDINXVEEN - De nog in degradatiegevaar verkerende volleybal dames van Be Fair zorgden zaterdag in de derde divisie G voor een verras sing door Leython de eerste thuisnederlaag van dit seizoen toe te brengen. De heren-volleybalsters herstelden zich met winst tegen Thor. WADDINXVEEN - In de uitwedstrijden zijn zowel het eerste dames- als het eerste herenzevental van De Gouwe met winst naar huis terugge keerd. De dames wonnen met 3-5 van het Rijswijkse RZV en de heren wonnen met 6-8 van Aquarijn. De waterpolosters hebben nu alle kans dit seizoen te promoveren. Voor de heren zit ook iets heel moois in het vat. maart de alternatieve Elfstedentocht in het Finse Kuopio. (Foto: Chiori). I GLASBEEK AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF FOCWA, kenmerk voor vakwerk WADDINXVEEN - De jongens-juni- Fair oren van Flyers-basketbal ontmoeten komende zaterdagavond om kwart over acht in de sportzaal Groenswaard aan de Wingerd in de halve bekerfinale het team van direktbank Den Helder, de re gerend beker- en landskampioen. Dat Flyers voor deze halve finale een topploeg zou loten was bekend, maar de Waddinxveense jongens hadden het toch wel iets beter kunnen treffen dan met Direktbank. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 2 MAART 1988 Pagina 19 ^SPORT RECREATIE .J I De volgende judoka’s vielen in de prij zen: le plaats: Maurits v.d. Horst en Barry van Bommel, 2e plaats: Frederik de Bas, Lennard Bron, Victor Boere, Johan van Mullem en Martijn Vos. Dat werd na rust door Frits Visser en Wim Lebbing onmiddellijk rechtgezet WADDINXVEEN - Zaterdagderdeklasser Be Fair heeft door met 2-3 van titelkandidaat Leiden te verliezen de winst uit handen laten glippen. De Waddinxveners, die met 2-0 voor hebben gestaan, behouden 13 pun ten uit 14 wedstrijden. WSE verloor met 0-2 van Gouda, hoewel de Wad dinxveners gelijk hadden kunnen spelen. Ook de Oranjewijkploeg heeft dezelfde cijfers als Be Fair. Gouderak-Waddinxveen werd zondag een kwartier voor het einde bij de stand 0-0 gestaakt wegens hele slechte weersomstandigheden. De B-junioren van WSE verloren met 1-0 van Sliedrecht. de Leidenaren de bal op de stip depon eerde na een wel stevige, maar sportie- 2 minuten voor tijd scoorde Albert Sie- ra zelf de derde Leidse treffer en liet het alles gegeven hebbende Be Fair met le ge handen achter. WADDINXVEEN - Manege Reigers burgh aan de Piasweg hield zondag voor een week de eerste B.O.-springwed strijd. De uitslagen hiervan waren: 1. Aukje v.d. Graaf op Hannes (70pnt), 2. Jennefer de Wagenaar op Rodey (69 pnt), 3. Mirjam Bakhuijzen op Rodey (67 pnt), 4. Mirjam Smit op Savage (66 pnt), 5. Dindi v.d. Hoek op Savage (65 pnt), 6. Ilse Verbeek op Savage (64 pnt) en 7. Bjorn Baas op Anemoon (63 pnt). mes onnodig veel fouten maakten, raakten de Waddinxveensen steeds be ter ingespeeld en kon spelverdeelster Wilma de Jong, die van prima passes werd voorzien, de attente aanvalsters aan het scoren zetten. Met name Anto inette Sevens en Marlies van Ringelen- stein kwamen een aantal keren goed door. Verdedigend was Be Fair haast niet te kloppen hetgeen Leython de das omdeed (11-15). In de derde set nam Be Fair opnieuw het initiatief. Met goede passes van Karin val zelfs damewinst! Hiermee was het gelijkspel een feit. Deze advertentie wordt aangeboden door T.S.D. - Automatisering Boskoop. l I I I I I I I Ricardo v.d. Krans (net 15 jaar gewor den) heeft de zwarte band gehaald. In record tempo heeft hij eerst zijn 100 wedstrijdpunten gehaald, om daarna als een van de jongste van Nederland zijn zwarte band (is le Dan) te behalen. Krol en de driemeteraanval via Marcel la Bos was Be Fair opnieuw sterker (11- 15). D/OK WADDINXVEEN - Zaterdag was de Waddinxveense sportschool Den Edel van de partij op een judowedstrijd in Nieuwerkerk a/d IJssel. WADDINXVEEN - Komende za terdag spelen de dames van Zeven- huizense Rentokil-ZVH en Be Fair tegen elkaar in de sporthal Groens- waard om 16.00 uur. De eerste ontmoeting in Zevenhui zen resulteerde in een sterke 3-0 overwinning voor de dames van Rentokil-ZVH. Maar de dames van Be Fair zijn momenteel in een goede vorm. Afgelopen zaterdag wisten de Waddinxveense dames koploper Leython in eigen huis een 1-3 nederlaag toe te brengen, zodat de uitslag van de wedstrijd tussen Be Fair en Rentokil-ZVH niet echt voorspelbaar is. De Zevenhuizense dames zullen al les eraan doen om aan de kop mee te blijven spelen zodat de volle winst noodzakelijk is. i i Offeren in het 16-meter gebied onderuit werd gehaald. Rob Koele benutte met een harde lage schuiver. Lang duurde het echter niet of Be Fair kwam weer aan de leiding. Renée v.d. Brink benutte de ruimte die ontstond door de aanvallende acties van libero Koele. Middels spits De Lange kreeg Waddinxveen drie unieke mogelijkhe den, maar aanvoerder Brouwer ver prutste ze alle drie. Be Fair maakte dankbaar gebruik van het nog heftiger pratende Waddinxveen en middels Re née v.d. Brink scoorde zij de uiteindelij ke 1-3 uitslag. Ricardo is vanaf zijn 6e jaar lid van sportschool Den Edel en viert dus vol gend jaar zijn 10-jarig ’’jubileum”. Ook is deze succesvolle judoka uit Waddinx veen geselecteerd voor Jong Oranje. Door dit resultaat verzekerde W.S.V.II i zich, met 6 uit 6 en de wedstrijd tegen Ree capituleren. hierdoor de minimale kans op het kam pioenschap, waarvoor overigens wel een grote overwinning op Berkel I no dig zou zijn geweest, in rook opgaan. Waddinxveen startte veelbelovend het geen in enkele kansjes tot uiting kwam. Arjan Brouwer was na goed storend werd dicht bij de openingstreffer, ter- Na de eerste set, waarin de Be Fair-da- wijl een hard schot van Willem Schakel maar net overvloog. Rein Kreuk, de veel teveel pratende spits van Waddinxveen, kreeg een unie ke kans, maar was zelfzuchting en schoot naast terwijl aanvoerder Brou wer zich tevergeefs aanbood. Een kwar tier voor rust was het Be Fair die de lei ding nam en deze voorsprong tot aan de rust koesterde met veel mankracht ach terin. Na rust een opdringerig Waddinxveen. Trainer Honkoop had spits De Lange ingebracht voor verdediger De Graaf. Eindelijk ging er weer eens een dreiging uit van de Waddinxveen-aanval, waar de lastige Ruud de Lange de Be Fair- verdediging keer op keer in moeilijkhe den bracht. Libero Koele die voor veel aanvallende acties zorgde, voelde aan dat er kansen waren. De Waddinxveners kwamen dan ook snel op gelijke voet, nadat Hans v. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 Het eerste herenteam herstelde zich na de puntendeling tegen Thor met een overtuigende 3-0 overwinning op Nivoc via de setstanden 15-7,15-2,15-3, waar bij een hoofdrol was weggelegd voor Wijnand Burger. Zaterdag speelde de selectie van trai- ner/coach van Diemen een onderlinge oefenwedstrijd omdat tegenstander IJs- selvogels om discutabele redenen niet fcwam opdagen. Komende zaterdag ko men de heren niet voor de competitie in aktie. van Korbis-korfbal heeft een verdiende geven mede dank zij de onverzettelijke 7-6-overwinning behaald op ODI. De Waddinxveners stonden vrijwel de ge hele wedstrijd stond Korbis aan de goe- WADDINXVEEN - In een meer span nende dan fraaie strijd sleepte het tweede team van de Waddinxveense Schaak Vereniging WSV op de valreep nog een gelijkspel uit het vuur tegen het derde team van Reeuwijk. Het begon allemaal niet zo best voor de Waddinxveense reserves. Na snelle re mises van achtereenvolgens Kardol en Ritter volgden nederlagen van v.d. Born en Littooy. Na amper 2 uur spelen keek W.S.V. tegen een 1-3 achterstand aan. Invaller v.d. Wouden, spelend aan het 8e bord, verkleinde deze door een eind spel, waarin zijn Koning een zeer actie ve rol speelde, in winst om te zetten. Er gloorde hoop toen v.d. Starre een ge weldige aanval, ingeleid door een zoe noffer, creëerde die mat of damewinst zou moeten opleveren. In een vlaag van schaakblindheid zette hij echter zijn eigen dame ”en prise” en kon opgeven, (2-4). Alles hing toen af van de eerste twee borden. Ellers had inmiddels de kwaliteit ge wonnen en wikkelde bekwaam af naar winst. Van den Hoek stond lange tijd gelijk. Toen zijn tegenstander wat min der sterk voortzette was v.d. Hoek er als Dat de De Gouwe-heren de lastige klip Aquarijn zouden omzeilen had eigen lijk niemand voor mogelijk gehouden. De meest fervente supporter van dit te am had op zijn hoogst een gelijk spel voor mogelijk gehouden. Dat het een overwinning is geworden is een pluim op de hoed van Hugo Boonstoppel en zijn mannen. In een bijzonder goed van de De Gou- gen achterstand kan. Dit bleek duide lijk in de derde periode. Men ging on derling in het water liggen ruziën en op dat moment kon de tegenstander profi teren. Ook het ’’hang en trekwerk” van Aqua rijn werd weer toegepast. Overigens met zeer weinig succes. De Gouwe hield het hoofd koel en kon via Eric van Leeuwen een man meer situatie uitbui ten, 3-6. De vierde periode kenmerkte zich door vrij hard spel van Aquarijn zijde. Fred Eefting opende de score 4-6 direct ge volgd door een doelpunt van Cees Boonstoppel via een assist van Marco Kraak. Het waren R. Bakker en R. Hout die Aquarijn nog in de buurt van De Gou we brachten, 6-7 doch het laatste woord was van Jaco van Tol. Via een assist van Jan Verwey tilde hij de Gouwe naar 6-8. Aquarijn moest qua techniek het spel plus de punten aan de Gouwe laten. Aanstaande zaterdag om 18.30 uur speelt De Gouwe een thuiswedstrijd te gen De IJsselduikers uit Vleuten. Wordt dan wederom gewonnen dan kan men zich reeds gaan opmaken voor een kampioenschap en een promotie aan het eind van deze maand. De Gouwe leidt nu met 4 punten voorsprong op Aquarijn. WADDINXVEEN - Zaterdag was de zevende wedstrijd in de wintercompeti tie van de hengelsportvereniging Wad dinxveen HSW. Er werd gevist in de Haarlemmer ringvaart. De vangst was beneden het gemiddelde: 14 vissers vin gen 20730 gr. vis. De eerste vijf waren: 1. R. Jenner (4620 gr), 2. M. Reichard (2360 gr), 3. H. de Haan (2060 gr), 4. M.C. Kers (1960 gr) en 5e H. Romeijn (1680 gr). De vierde set werd een afstraffing voor Leython. Het Leiderdorpse publiek bracht de handen regelmatig op elkaar voor de Waddinxveense acties en met een moeilijke service, van onder andere Marlies van Ringelenstein, hield Be Fair Leython onder druk (1-15). Na tien minuten sloeg de vlam in de pijp van Be Fair-Xerxes. Dank zij subliem spel van Marcel Straver, de formidabele inzet van Aart Bos en de koppende kracht van de lange Fred Klomp hield Be Fair stand. A groep: 1. Hrn. de Bruin - Luytjes 61.46% 2. Dms. Ebens - Slob 59.38% 3j. Dms. Koelman - Kamp 57.29% B groep: 1. Dms. Verbakel - Yben 65.42% 2. Echtp. Knijff 58.00% Dms. Menger - Konings 54.58% C groep: 1. Dms. v. Wijk - Okkerse, 60.56% 2. Dms. v. Wijnen - Bokhoven 56.67% 3. Echtp. v.d. Oever 56.11% Bovendien werd het staatslot, dat uitge loofd was aan het paar met het hoogste percentage, uitgereikt aan de dames Verbakel - Yben. Jaco van Tol de Gouwe naar 3-4 tillen. Toen daarna Kjeld Boonstoppel een goede De Gouwe-aanval met een doel- Dat de Rijswijkse C. Mandi met een al- punt kon afrondgn, 3-5 was het eigenlijk les of niets poging RZV nog een doel- met Aquarijn gedaan. punt bezorgde, 3-5 kon de overwinning Het blijkt dat Aquarijn als ploeg niet te niet meer in de weg staan. Zaterdag spe len De Gouwe-dames een uitwedstrijd tegen Raket 2 uit Delft, aanvang 16.00 uur. De zaterdagploeg van Waddinxveen be wees zichzelf een slechte dienst door an dermaal niet te kunnen winnen van Be Fair 4. Be Fair 4, geen schim meer van het elftal van vorig seizoen, speelde het slim en had vooral mee dat zij mét el kaar praatte, terwijl de Waddinxveners het tégen elkaar deden. WADDINXVEEN - Ruim negenhon-1 derd gulden heeft de door de Soroptir mist Club Gouda en omstreken samehi met de bridgeclub Waddinxveen gehou den bridgeavond opgebracht. I X 1 J 1 - - J - - J I J 1 X^xT I delandse Federatie van Organisaties van Ouders van Dove Kinderen), hei; project van het tiende lustrum van de Nouwer-serviceclubs in september 1988. Er werd in 3 groepen gespeeld. Dames 2 herstelde zich na de nederlaag bij Nivoc van vorige week tegen IJssel- vogels. Zonder de geblesseerde Joke Baars, miste Be Fair een stukje overtui ging maar pakte wel de volle winst. Hierdoor blijft Be Fair 2 met 4 punten op Nivoc de nummer één van de eerste klasse. Dames 3 moet het de rest van het sei- r6 zoen zonder de geblesseerde spelver- Dit geld is bestemd voor de Fodok(NeL deelster Ineke Boogaard doen. Met in- valster Ria Stuyfzand en de goed debu terende Anneke Verwoerd werd echter toch de volle winst gepakt tegen Zeven huizen 4 waardoor Be Fair 3 kampi- oenskandidaat van de 2e klasse blijft. In de onderlinge competitie bond Hen- nink deze week W. van Oort aan zijn ze- gekar. Philipse handhaafde zijn 2e plek' door een remise tegen Hans van Wou- denberg. Eric Claassen klom naar de, derde plaats door revanche te nemen voor de in de eerste cyclus geleden ne-\ derlaag tegen Chris Roosendaal. Van Vuuren en Wolfs deelden het punt.- De partijen Hiddink-Smitskamp en v.d.J Knaap-Bloem werden afgebroken. zo ook Versluis-Smit, waarin wit na lange. - tijd in het voordeel te zijn geweest, zich". vlak voor het afbreken lelijk vergalop- peerde. Het Helderse team vertegenwoordigt dankbaar gebruik namelijk de absolute top in het Neder- - Er': landse jeugdbasketbal. Het team werd vorig seizoen met een straatlengte ver schil Nederlands kampioen en met ge mak bekerwinnaar. Tot de Direktbank- spelers behoren dan ook een aantal vol waardige eredivisiespelers. De taak van de Waddinxveen Flyers is dus niet makkelijk, de jongens moeten proberen hun capaciteiten voor 200% te benutten om de tegenstander partij te bieden. Wie weet kan het kleine Flyers wel voor een stunt zorgen. de kippen bij om de aanval te openen, vlak voor het afbreken lelijk vergalop- Deze leverde hem eerst kwaliteitwinst peerde. op en enkele zetten later in een mataan- Muit en J. van Oort bleven met zwart Prins en Goor de baas. De partijen Al->3 blas-v.d. Geer en Stam-van Sandijk?' werden met ongelijksoortig materiaal^ remise. Van Bergelijk moest voor v.d.-'» Ree cani tul eren. het puntloos onderaanstaande Rock II Brinkhorst, vorige week niet genoemd?-, nog voor de boeg, van een comfortabele als een van degenen die in de simultaan?», plaats in de middenmoot. Reeuwijk zag Hennink een remise afdwong, versloeg-:. nu mw. Timmermans. Ponsioen zege<V vierde over mw. van Dalen en Brobbe£\ trok tegen Bisschop aan het langst^? eind. WADDINXVEEN - De Waddinx veense marathonrijder Gerrit Mo lenaar is komende zaterdag, even als de vorige week genoemde Wim Rip en Cock van Lith in het Finse Kuopio voor de deelname aan de alternatieve Elfstedentocht. Voor de Waddinxvener (nr. 77) is het sluitstuk van het schaatsseizoen 1987-1988, waarin schaatsen op na tuurijs in ons land niet mogelijk was. En dus moest er uitgeweken worden naar diverse kunstijsba nen. Gerrit Molenaar, gesponsord door Chiori (jeans en Jackets), heeft zich op de fiets voorbereid op het krachtsinspanning in Finland, waarvoor dg gehele Chiori-ploeg in actie komt. Conditioneel zal de 200-km-wedstrijd voor Gerrit geen problemen opleveren. Dit heeft hij reeds diverse malen bewezen op de bekende Rottemerentocht en niet te vergeten Friese Elfstedentocht. De koude is een grotere vijand in Finland. Een temperatuur van -20 graden is hier geen uitzondering. Een goede voorbereiding en ver zorging tijdens de wedstrijd moe ten hem naar de finish brengen. De AVRO-televisie besteedt ruim aandacht aan dit unieke jaarlijkse sportgebeuren. WADDINXVEEN - Het spelre- gelteam van de WSE-voetbaljeugd heeft vrijdagsvond op een zeer overtuigende manier de halve fina le van de KNVB-West 2 in Vlaar- dingen gewonnen. De Waddinxve ners, die 453 punten verzamelden, spelen op vrijdagavond 18 maart in Leerdam de finalewedstrijd. Het team, bestaande Giullaume v. Wilgen, Robert de Zeeuw, Sjoerd Starren en Frank Jacobi en onder leiding van Inge Rehorst, behaalde 78 punten meer dan Vlaardingen en 108 meer dan Vuren. Deze 3 clubs zullen in ieder geval op 18 maart aantreden tijdens de fi nale van West II in Leerdam; waar W.S.E. vorig jaar op een uitsteken de 2e plaats eindigde achter H.S.S.C. De vragen in Vlaardingen werden gesteld door de heer Bannet, scheidsrechter uit het betaalde voetbal, en werden gehonoreerd door 5 juryleden met een open ju rering, waarbij het hoogste en laag ste cijger afvielen. Ook individueel waren de W.S.E.’ers de beteren Giullaume v. Wilgen werd eerste met 128 pun ten, gevolgd door Frank Jacobi met 111 en Robert de Zeeuw met 109 punten. Sjoerd Starren viel met 105 punten net buiten de prijzen. In to taliteit werd 21 maal de maximale scoren van 30 punten behaald. De totale eindstand van Vlaardin gen: 1 W.S.E. (453 punten), 2 Vlaardingen (375 punten), 3 Vuren (345 punten), 4 D.H.L. (318 pun ten), 5 Rijnsburgse Boys (302 pun ten) en 6 Neptunus (254 punten). we-overwicht dat tot uidrukking kwam in een doelpunt van Angela Faber: 1-2. Ook hierna kwam RZV direkt terug Aquarijn bracht (2-2). met een tegendoelpunt van H. Leget (2- Hierna nam Aquarijn nog eenmaal een 2). Het was dezelfde Angela Faber die voorsprong via Fred Eefting 3-2 doch in deze periode De Gouwe op 2-3 daarna was het De Gouwe die dicteer- bracht. de. Via assists van Cees Boonstoppel en De vierde en laatste periode was het de Niek de Leeuw konden Ed den Boon en conditie die de Rijswijkse dames parten - ging spelen. Astrid van Galen en Gillian v.d. Berg tilden De Gouwe naar 2-5. Dat het bij de dames niet bepaald van we-kant gespeelde wedstrijd werd een leien dakje ging bewijst wel het sco- Aquarijn eerst in de gelegenheid ge- reverloop in deze wedstrijd. In een 2x steld hun eigen spelletje te spelen. Dit man meer situtie in de eerste periode za- resulteerde dan ook direkt in een 2-0 gen de De Gouwe-dames geen kans te voorsprong van Aquarijn. Toen De doelpunten. Gouwe dacht het spelletje door te heb- In de tweede periode opende Corinne ben nam men zelf het initiatief. Via een Oudijk (wie anders?) in een man meer assist van Marco Kraak was het de situatie de score: 0-1. Erg lang plezier avond goed spelende Jaco van Tol die 2- had men niet van deze voorsprong want 1 kon aantekenen. zeer snel kwam RZV via A. van Veen terug, 1-1. In de tweede periode was het eveneens De derde periode gaf wat meer De Gou- De Gouwe dat de touwtjes aantrok. Via --- i een man.meer.sjtuatie was het weder om Jaco van Tol die De Gouwe naast Zo rond de dertigste minuut nam Lei den even een adempauze waar Be Fair van maakte. Eerst was het Erny Dieckman die na een voorzet van de sterk spelende Rene v.d Wilk nog naast schoot, maar twee minu ten later was daar Ruud Willemstein die een voorzet van rechts gaf waarop Razi Licoumine de bal - geschonken door Aguilar - knap in de touwen joeg. Het wild enthousiaste publiek, waaron der veel jeugdigen, vergat de koude en vuurde hun favorieten luidkeels aan. Weer was het Rene v.d. Wilk die zich vrij speelde in Marco Leen in stelling bracht. Diens kopbal ging echter net naast. Met een niet verwachte en gezien de spelkwaliteiten van Leiden geflat teerde voorsprong ging de rust in. De tweede helft startte Leiden met pri ma verzorgd voetbal en zette Be Fair van meet af onder drukEen soms wan- WADDINXVEEN - Het eerste team kelend Be Fair bleef echter goed partij inzet van Ed v.d. Brink en Marco Noordhoek. Totdat de 10 minuten aan brak en scheidsrechter Both tot verbijs- de kant van de score. Al snel nam het tering van heel Be Fair en onbegrip bij een 3-1 voorsprong door treffers van Wim Lebbing en Pieter Jan Slootweg. Door fouten kwam men vlak voor rust ve charge rond rand strafschopgebied. op een 3-4-achterstand. Sterspeler Albert Siera nam het ca deautje dankbaar in ontvangst en scoor de beheerst. De verkleinde marge inspi- reerde de Leidenaren enorm, met hun en de voorsprong werd niet meer uit goed verzorgd veldspel overstroefde zij handen gegeven. Be Fair. De zwartwitten konden alleen via indi viduele acties nog iets terug doen. Zo zag Ronald van Dodewaard een effect vol schot via de lat overgaan. Was Erny Dieckman bij een doorloopbal kort bij z’n tweede treffer. Maar Leiden stal de show en tien minuten voor tijd kwam dan de gelijkmaker. Eerst waren de handen nog op elkaar geweest voor een flitsende actie van Marcel Straver, toen een uitgekookte pas van Albert Siera de vrijstaande Fred Kanbier bereikte en op diens inzet had zelfs Marcel Straver geen antwoord. Toch redelijk verzoend met het gelijke spel tegen deze sterke tegenstander be paalde Be Fair zich tot consolidatie. Leiden wilde echter nog meer en via Al bert Siera werden de aanvalsactiviteiten nog even opgevoerd en met succes want

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 19