Inbraken in Brandweer had vrij rustig jaar Volop plezier bij de Friday Singers auto’s gaan maar door I BRANDWEERFEITEN OP EEN RIJTJE Brandschadecijfer beneden een ton op reis gaan Expositie Collecte voor het Reumafonds Dominee D.J. Modderaar viert jubileum Bestuurster laat meisje gewond liggen Wijk niet uit naar 2e Jeugddienst Immanuëlkerk Wilt u verzekerd Brandweer in cijfers J. ROOKER LEIDT RPF Bloksweg Mini-bazar Stichting De Wingerd Wereld gebedsdag op 4 maart RTW: Zelf wijn maken Vandalisme M. MOS PIANO’S Assistentie Kleine binnenbranden Uitslaande brand Kleine buitenbranden Hulpverlening Schoorsteenbranden Oefeningen Vals alarm Autobranden Waddinxveen Diverse piano’s te koop Zowel nieuw als gebruikt. Op alle instrumenten 5 jaar garantie. St. Victorplein 2 Waddinxveen - Tel. 01828-17970 Open: donderdags en vrijdags van 9.00-17.00 uur of na,, telefonische afspraak. Ook voor STEMMEN, REPAREREN, VERHUUR, ACCESSOIRES, ENZ. WADDINXVEEN - In vier geparkeerde auto’s werd ingebroken, onbe kenden brachten ook een bezoek aan een huis in de Burgemeester Troost- straat en flatbewoners misten girobetaalkaarten. Dat zijn een handvol diefstallen waarmee de Waddinxveense rijkspolitie geconfronteerd werd. WADDINXVEEN - De Waddinxveense vrijwillige brandweer heeft een vrij rustig jaar achter de rug. Het korps moest in 1987 85 maal uitrukken (93 maal in 1986) en het brandschadecijfer bedroeg f. 143.900,- (f. 379.200,- in 1986). Dat blijkt uit het jaarverslag 1987 van de 37 leden tel lende vrijwillige brandweer. Hulp vrijd WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 2 MAART 1988 Pagina 9 wegdek vervuild wegdek kelijk tegen betaling van twee gulden. Bel ons voor inlichtingen: J WADDINXVEEN - De Waddinxveen- se brandweer had in 1987 te maken met vals alarm, autobranden, kleine buiten- branden, schoorsteenbranden, kleine binnenbranden, uitslaande brand, het verlenen van assistentie en hulpverle ning. In het jaarverslag 1987 wordt het zo op een rijtje gezet: Een uitslaande brand in een landbouw- schuur aan de Piasweg op 3 juli en twee dagen later een forse autobrand, waar bij naast een personenauto ook een kampeerbus betrokken was, alsmede op een der laatste dagen van het jaar een hardnekkige binnenbrand in een woonhuis aan de G. van Dort Kroon- weg, waren de grotere klussen op het gebied van de brandbestrijding. aantal kleinere buiten- en binnenbran djes en enkele schoorsteen- en auto- brandmeldinstallatie niet te zijn uitge vonden. ter in het Dijkzicht-ziekenhuis in Rot terdam aan zijn verwondingen overlij den. Voor het overige varieerden de hulp verleningen o.a. in het schoonspuiten van vervuilde en daardoor gevaarlijk geworden wegdekken, het bevrijden van personen uit liften en het verhelpen van storm- en/of wateroverlast. Marcel Toebak. De andere leden zijn Jeannet v.d. Cappelle, Frans v.d. Cap- WADDINXVEEN - In restaurant ’t Baarsje aan de Zwarteweg wordt zater dagmiddag om drie uur een nieuwe ex positie officieel geopend. In het eethuisje van Daam Scharloo worden tot 6 mei aquarellen van Wil Rook uit Gouda geëxposeerd. Prinses Beatrixlaan 64 2741 DH Waddinxveen Telefoon: 01828-12213 ASSURANTIEKANTOOR DERKSEN ZN. Wij hebben er de juiste polis voor. Of u nu op wintersport gaat of een zonnige bestemming kiest, via ons kunt u zich verzekeren, al vanaf de laagste premie's. FINANCIERINGEN VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN WADDINXVEEN - De Waddinxveen- se rijkspolitie is op zoek naar de auto- mobiliest die na een aanrijding met een bromfietser haar gewond op straat liet liggen. Getuigen kunnen schrijven (Postbus 152, 2740 AD Waddinxveen) of bellen (tel. 01828-13688). I.v.m. afwezigheid brandweer Boskoop aldaar waargenomen bij het blussen van een bermbrandje aan het Laag Boskoop Woonhuis Brugweg 79 (slaapkamer) Woonhuis Noordkade 105 Houtmot-opslagplaats bij meubelfa briek Lawax, Staringlaan Woonhuis Buizerdhoek 20 Woonhuis Onderweg 63 Woonhuis Peppelhorst 31 Woonhuis G. v. Dort Kroonweg 3a Schuur bij boerderij Piasweg 18 WADDINXVEEN - J. Rooker is met algemene stemmen herkozen als voor zitter van de afdeling Waddinxveen van de Reformatorische Politieke Federatie (RPF). Dat gebeurde op de laatst gehouden jaarvergadering van de RPF, waar be stuursverkiezingen werden gehouden. Herkozen is ook penningmeesteresse A.J. Senneker-Boerefijn. Niet herkiesbaar stelden zich C.D. de Hek en P. Hardendood. In hun plaats werden gekozen B.C. Oosterom, die al gemeen adjunct wordt, en M.J. van der Haven, die zorg gaat dragen voor publi- citeitszaken. In het bestuur hadden al zitting mevr. A. Molenaar-van Rooijen (secretares se) en Joh. Tanis (propaganda). De eerstvolgende RPF-ledenvergade- ring zal gehouden worden op dinsdag avond 22 maart, met als onderwerp ’’Burgerlijke Ongehoorzamheid”. Passage (vuurtje gestookt -sloop- auto in brand gestoken- tijdens jaarwisse ling) Wingerd (kerstbomen in brand) Vrachtauto op parkeerterrein bij zwem bad (lading houtmot in brand geraakt) Nasmeulen lading houtmot (inmiddels gedeponeerd op terrein langs IJserman- weg) geblust Tunneltje onder oprit hefbrug Bermbeplanting langs Sniepweg, ter rein Henegouwerweg ’t Weegje, berm langs spoorlijn Anne Frankcentrum; personen uit lift bevrijd Weg (rijksweg A12) schoongespoten na verkeersongeval Duikalarm; melding dat een kind door het ijs van de singel Pr. Beatrixlaan zou zijn gezakt (loos alarm) Cirkelflat Havikhoek; personen uit lift bevrijd Woning Peuleyen 9; verhelpen water overlast Jan Dorrekenskade-oost; S.R.V.-wa gen door wegdek gezakt Verkeersongeval Henegouwerweg; be- Woonhuis Vondellaan 11 Woonhuis Bonenakker 12 Woonhuis Heuvelhof 23 De maandagavonden werden weer be nut voor het houden van oefeningen, welke, behoudens een tweetal duikoe- WADDINXVEEN - De Waddinxveen- se rijkspolitie hoopt dat de automobilis ten die van de Beijerincklaan gebruik ■POLITIENIEUWS Uit onderzoek is vastgesteld dat de doorgereden personenauto een pers onenauto moet zijn vermoedelijk van het merk Opel, kleur rood. Schade aan deze auto: een gebroken antenne, een gebroken spiegel en een gebroken ruit. om acht uur een optreden in het Anne Frank-centrum voor de plaatselijke Bond van Ouderen. De muziekavond onder het motto "Ou der worden, bij de tijd blijven” omvat een reeks van bekende country en wes tern-, Indonesische- en Hawai-liedjes. Ook het Nederlandse repertoire wordt natuurlijk niet vergeten. ”Kun je nog zingen, zing dan mee” is het motto van de samenzangnummers. De Friday Singers worden geleid door WADDINXVEEN - Volgende week wordt er in Waddinxveen gecollecteerd voor het Nationaal Reumafonds. Het leven kenmerkt zich door beweging en snelheid. Wie goed ter been is, heeft daar soms al moeite mee. Laat staan de 300.000 reumapatiënten die Nederland telt. Reuma haalt de vaart uit ieders leven. Het Nationaal Reumafonds zet zich vol energie in om die vaart er weer in te brengen. Het maakt de omgeving leef baar, past ontspanning en vakantie aan en stimuleert het contact met lotgeno ten. Het Reumafonds is tevens de grote mo tor achter het zoeken naar de oorzaak van reuma. Varkensmesterij2e Bloksweg 54 Bedrijfspand, Staringlaan Computer Service B.V Beukenhof Autobrand Rijksweg A12 Gemeentehuis Woonhuis Kamilleveld 17 (reeds ge blust) Flatgebouw Tesselschadelaan Flatwoning Peppelhorst 82 Autobrand Coenecoopbrug Transportbedr. Maas, Bredeweg 23 Woonhuis Jan Dorrekenskade-O 55 Woonhuis Jan Dorrekenskade-O 57 Bejaardentehuis ’’Souburgh” Bedrijfspand Axis, Coenecoop feningen, waaraan ook duikploegen van andere regio-korpsen deelnamen, ge houden werden in korpsverband. Aan één grotere oefening gehouden in de samenwerkingsschool voor HAVO/ Atheneum aan de Sniepweg, deed ook de plaatselijke E.H.B.O.-afdeling mee. Overigens werd dit jaar ook een nieuw soort oefening gehouden, n.L het op doen van stratenkennis in combinatie met proefrijden, dat gelet op de snelle uitbreiding van onze gemeente in de wijk Zuidplas, geen overbodige luxe is. Dat er steeds voldoende variatie in het oefenprogramma is, moge blijken uit het overzicht in bijlage IV. Bij de wedstrijden van de kring ”10 ge meenten Gouwe-IJssel”, welke op 26 september te Bodegraven werden ge houden, was bevelvoerder Maarten Koetsier met zijn ploeg wat gelukkiger dan vorig jaar. Met 732 punten wist hij met zijn ploeg een achtste plaats te be zetten. Zelf eindigde hij als bevelvoer der ook op een achtste plaats. WADDINXVEEN - Zondagmiddag 6 maart om vijf uur wordt er in de her vormde Immanuëlkerk aan de Prinses Beatrixlaan een jeugddienst gehouden. In samenwerking met mevr. S.C.B. Hermanus uit Zoetermeer is voor deze dienst (en wordt) het thema ”In Liefde Geloven” nader uitgewerkt. Hierbij komt tot uitdrukking dat we in de liefde mogen geloven én dat we in een liefdevolle (vertrouwde) omgeving mogen geloven. Het Christelijk Jongerenkoor Nebarec- ha (laat ons geloven!uit Utrecht zal de lenring, Alpherwetering, Heemraad- weg, Overtoom, Mercuriusweg en Sniepweg. Van deze 11 gevallen is tot op heden nog maar in één geval aangifte gedaan. De raakte verkeersslachtoffers, waarvan het laatste ongeval met dodelijke af loop. Het bevrijde, overigens zwaar ge- Een tweede duikalarm in juni ’’auto in wonde, slachtoffer zou enkele dagen la de Gouwe” bleek niet loos te zijn, maar gaf wel de nodige hilariteit toen bleek Schoolplein Mr. A. de Roosschool (Wingerd 45) Vuilniszakken langs Da Costaweg Tunneltje onder Prov. hefbrug Wachthuisje bij bushalte langs de Sniepweg Wegberm langs rijksweg A12 Vuilcontainer aan de Wingerd Schoolplein Bethelschool, Waddepad WADDINXVEEN - In totaal werd vorig jaar 85 maal de hulp van de Waddinxveense brandweer inge roepen voor brandbestrijding, het verlenen van hulp in andere geval len dan bij brand danwel voor het houden van toezicht c.q. het uit voeren van controles. Aan naburige gemeenten behoefde dit jaar geen assistentie te worden verleend, behoudens in één geval, waarbij voor de brandweer van Boskoop werd waargenomen bij het blussen van een bermbrandje aan het Laag Boskoop aldaar, om dat de brandweer Boskoop op dat moment afwezig was. In enkele gevallen werd het alarm tijdens de uitruk ingetrokken, om dat geen hulp meer nodig was. Voorts werd in een aantal gevallen alleen de officier van dienst opge roepen, die in deze gevallen een onderzoek uitvoerde en alleen het karwei kon klaren: dit betrof met name gevallen van wateroverlast. De gevallen waarbij de Waddinx veense brandweer uitrukte, betrof fen: 14 x voor loos alarm danwel geen dienst (meer) behoeven te doen; 5 x voor autobranden; 15 x voor kleine buitenbranden; 3 x voor schoorsteenbranden; 7 x voor kleine binnenbranden; 1 x voor uit slaande brand; 1 x voor waarne ming voor Boskoop. De totale geraamde brandschade bedroeg daarbij 143,900,-. Voorts werd uitgerukt: 28 x voor hulpverlening anders dan bij brand; 11 x voor toezicht, contro les, onderzoeken. In totaal werden 46 brandrappor- ten en 28 hulpverleningsrapporten aan het Centraal Bureau voor de Statistiek opgezonden. tot de voertuigen. De daders ontvreem den auto-radio’s en radio cassette-re corders. De afgelopen week werd er ingebroken in een woning in de Burgemeester Trooststraat. De dader verschafte zich de toegang tot de woning door met be hulp van een ijzerdraadje door de brie venbus de deur te ontsluiten. Bewoners waren vergeten de voordeur op nacht slot te doen. De afgelopen week heeft men kans ge zien om door middel van hengelen we derom aan de Wilgenhorst, Elzenhorst en Tesselschadelaan girobetaalkaarten uit de brievenbussen te hengelen. Het gevolg is dat de bezitters hun rekenin gen ’’leeg zien lopen”. WADDINXVEEN - De in Alphen aan den Rijn wonende emeritus-predikant ds. D.J. Modderaar uit Waddinxveen heeft er zondag bij stilgestaan dat hij 45 jaar geleden in het ambt werd beves tigd. Ds. Modderaar werkte van 1969- 1980 in dit Gouwedorp. Dirk Jan Modderaar werd 30 januari 1915 te Groningen geboren. Hij be zocht daar het Christelijk Willem Lode- wijk Gymnasium en studeerde aan de Theologische Hogeschool te Kampen. Na zijn studie verrichtte hij korte tijd hulpdiensten te Zevenhuizen (Gr.) en op 28 februari 1943 werd hij te Twijze- lerheide predikant. In 1946 vertrok hij naar Oude Pekela waar hij tot 1950, toen hij predikant te Appingedam werd, stond. Hij deed in 1955 intrede te Rotterdam-Zuid. Daarna ging hij naar Voorschoten (1960) en van 24 augustus 1969 tot aan zijn emeritaat op 1 februari 1980 was hij verbonden aan de kerk van Waddinx veen. Na zijn emeritaat verrichtte hij nog hulpdiensten te Aarlanderveen en Al phen aan den Rijn. Hij vervulde diverse functies. Zo was hij onder andere lid van de particuliere synode van Zuid- Holland-West en Zuid-Holland-Oost. WADDINXVEEN - De Stichting De Wingerd houdt komende zaterdag van 10.00-17.00 uur in de protestants-chris- telijke De Savornin Lohmanschool aan de Wingerd een mini-bazar. Met deze bazar wordt geld ingezameld voor de door de stichting te houden kin derspelen op Koninginnedag. Voor dat doel is er in de wijk Groenswaard ook al gecollecteerd. Voor de mizi-bazar kunnen spullen worden ingeleverd op de adressen Win gerd 171,175,177, 225 en Klaverveld 1. Op zoek is men verder naar levensmid delen en in goede staat verkerende spul len. Ophalen van deze spullen kan ook door telefoneren met 17118, 12574, 15123,14757 en 15827. Personenauto woonwagenkamp ”De Sniep” Personenauto Herman Heyermanslaan Personenauto Rijksweg A12 Personenauto Henegouwerweg Kampeerbus en personenauto in de De Ruyterstraat Het ongeluk gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag omstreeks 01.09 uur op de kruising Zwarteweg-Brugweg- Middelburgseweg. De bromfietster, een 17-jarige inwoon ster van Waddinxveen, werd met een hersenschudding en een gebroken sleu telbeen overgebracht naar het Bleuland Ziekenhuis in Gouda. dat het om een gestolen auto ging, waar van de dieven zich hadden willen ont doen door hem in de Gouwe te rijden. Een derde duikalarm in september werd tijdens de uitruk ingetrokken, maar een vierde duikalarm op 30 no vember was van ernstige aard. Een auto was in de sloot langs de Beijerincklaan geraakt en aangezien de inmiddels uit het wrak bevrijde, zwaar gewonde be- Voor het overige waren er weer een stuurster niet kon worden gehoord, werd gezocht naar mogelijk meerdere inzittenden van de autowelke er geluk- brandjes en natuurlijk niet te vergeten kig niet bleken te zijn. een aantal malen loos alarm. Nog steeds Op 5 september raakten twee kinderen blijkt de storingsloze automatische vast in het drijfzand van een opgespoten 1N.S.-terrein in de nabijheid van ’t Weegje. Gelukkig kon het alarm tijdens de uitruk worden ingetrokken, omdat tt, 1^, de kinderen inmiddels reeds waren be- De hulpverleningen anders dan bij Een drietal malen moest worden uitge brand waren in 1987 weer zeer gevarie- rukt voor het bevrijden van bekneld ge- erd. Eén wollen kindermuts op het ijs van de singel langs de Prinses Beatrix laan zorgde voor gelukkig loos alarm. onnen werkzaamheden om een aanslui ting te maken met de Zuidplaslaan. ”Het is slechts een tijdelijke situatie”, aldus de politie. ”Met een beetje geduld moet dit lukken. Hopelijk lijdt deze tijdelijke maatregel er niet toe, dat men als weggebruiker in .de ochtendspits veelvuldiger gebruik gaat maken van de Ouderen in het AF-centrum is toegan- Tweede Bloksweg, want dan komen de ----,J schoolgaande kinderen, die per fiets van deze weg gebruik maken in de pro blemen.” De automobilisten, die dage lijks gebruik maken van de Beijerinc- klaan, hebben ervaren dat zij in een file moeten staan voor de daar tijdelijke ge plaatste verkeerslichten. Men is namelijk begonnen met de uit voering van een aansluiting op de Zuid plaslaan. Hierdoor heeft men sleuven moeten graven met een diepte van on geveer 60 cm. Omdat dit aan de berm- zijde is, besloot men ter plaatse het ver keer over één rijstrook te laten rijden, zodat voorkomen wordt, dat een van de verkeersdeelnemers in dit toch wel on plezierige gat terecht zou komen. Ter verduidelijking en uit oogpunt van de verkeersveiligheid, gebeurt dit door middel van tijdelijke verkeerslichten, pe verkeerslichten zullen ook geduren de de avonduren en in het weekend in bedrijf blijven, zolang de werkzaamhe den nog niet klaar zijn. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se zanggroep Friday Singers, bestaande uit drie dames en vier heren, verzorgen pelle, Carla Carels, Dik Carels, Ria volgende week woensdagavond 9 maart Vacquier en Rein Vacquier. -u.-ia- '2e zingen niet alleen, maar bespelen ook de muziekinstrumenten gitaar, pi- maken begrip hebben voor de daar beg- ano, key-board, kulintang, bongo, J- harmonica, ukelele, rumbabollen, fluit en tamboerijn. De liederen zijn met eigen arrangemen ten opgezet. De Friday Singers traden al een aantal maal in het Anne Frank-cen trum op, sinds ze in november 1986 ont stonden. De avond van de Bond van WADDINXVEEN - De Wereldge bedsdag van dit jaar wordt vrijdag avond 4 maart gehouden in het kerkge bouw van de Remonstrantse Kerk aan de Zuidkade. De bijeenkomst begint om zeven uur. Het katholieke jeugd koor onder leiding van Theo Smeenk, het fluitensemble o.l.v. Mevr. Sirre en de organist J. Heikamp zullen eraan meewerken. De liturgie voor 1988 is gemaakt door vrouwen uit Brazilië. Het thema door hen bewerkt is ’’Open deuren”. Brazilië is een land met vele mogelijkheden dat deuren zou kunnen openen om de kwa liteit van het leven te verhogen, niet al leen voor haar eigen bevolking maar voor alle mensen op aarde. Want de rijke wouden van de Amazo- ne-rivier zijn een belangrijke bron van zuurstof voor de wereld. Er zijn onme telijke stukken bouwland die een ’broodmand” voor de wereld zouden kunnen worden. Er zijn overvloeidige dienst op een muzikale wijze ondersteu natuurlijke rijkdommen, inclusief mi- nen. neralen, waarvan vele nog niet zijn ont dekt. De meeste mensen trekken naar de stad en vinden daar armoede. De georgani seerde arbeiders vechten voor landher vormingen in een land waar slechts 9% van de bebouwbare grond is geculti veerd. Er zal gecollecteerd worden voor: land- bouwwerk onder indianen in de staat Mato Grosso, opbouwwerk in de wijk Villa Matrazzo in Sao Paulo en voor daklozen in Nairobi. Wereldgebedsdag is al sinds jaren geen vrouwengebedsdag meer. Iedereen is van harte welkom. Liturgieboekjes a f. 0,75 kan men bij de ingang van de kerk kopen. Is de afstand naar de kerk een bezwaar, dan kan men voor vervoer bel len naar Ans van der Meulen, tel. 15380. De Waddinxveense Friday Singers bestaan uit 3 dames en 4 heren, bijeen gebracht door M. C. Toebak. De afgelopen week werd de politie we derom geconfronteerd met een 4-tal autoinbraken. Deze vonden plaats in de nachtelijke uren. Door het inslaan van ruiten, dan wel het openwrikken van een deur schafte men zich de toegang politie verzoekt of een ieder wil nagaan die zijn voertuig op een van deze loka- ties parkeerd, een Mercedes of VW-em- bleem mist. Indien dit het geval mocht zijn, dan hoopt de politie dat benadeel de alsnog aangifte doet. kneld geraakt slachtoffer bevrijd Middelburgseweg-Zwarteweg; wegdek schoongespoten Slooppanden Dorpstraat 13-15; storm schade verholpen Peppelhorst; stormschade verholpen (omgewaaide boom) Diverse adressen; stormschade verhol pen Zuidkade; verontreinigd wegdek (na baldadigheden) schoongespoten ’t Weegje; stormschade verholpen (om gewaaide boom) Verkeesongeval Kanaaldijk; bekneld geraakte slachtoffers bevrijd Duikalarm; auto in de Gouwe; bleek gestolen auto, welke men in de Gouwe had gereden Diverse adressen; wateroverlast verhol pen 2 Kinderen in drijfzand terechtgeko men (opgespoten N.S.-terrein, aanleg nieuw baanvak nabij ’t Weegje); geen dienst behoeven te doen, kinderen wa ren reeds bevrijd Duikalarm; auto in singel Bilderdij- klaan; alarm tijdens uitruk ingetrokken Tweede Bloksweg; vervuild wegdek schoongespoten Diverse adressen; stormschade verhol pen (omgewaaide bomen) Kromme Esse; vervuild schoongespoten Bouwkeet Henegouwerweg; onderzoek naar mogelijke aanwezigheid van diese lolie onder deze keet Cirkelflat Havikhoek; personen uit lift bevrijd Henegouwerweg; schoongespoten Singel Dreef; op verzoek van rijkspoli tie geassisteerd bij het opdreggen van een stoffelijk overschot Duikalarm; auto te water in sloot langs Beijerincklaan; bestuurster was reeds bevrijd, maar kon niet worden gehoord; gezocht naar mogelijk meerdere inzit tenden Verkeersongeval IJssermanweg; zwaar gewond slachtoffer bevrijd (slachtoffer enkele dagen later aan verwondingen overleden) Verkeersongeval Henegouwerweg; lek- Door de politie werd een nader onder kende benzinetank; wegdek schoonge- zoek ingesteld naar aanleiding van het spoten gooien van molotov-cocktails. De jeug dige daders, geïnspireerd door een film hadden, zelf deze cocktails geconstru eerd. Gelukkig zijn deze brandbommen niet afgegaan. De daders wilden deze brandbommen gooien bij een echtpaar waar ze een he kel aan hadden. Gelukkig was de politie er snel bij en kon erger voorkomen wor den. Uit het verdere onderzoek kwam naar voren, dat een van de daders sinds eind januari en begin februari in zo’n 11 ge vallen van voertuigen emblemen had af gehaald. Deze voertuigen stonden op de navol gende lokaties: Schielandweg, Oranjel- aan, Kerkweg-Oost, Noordkade, Mo- WADDINXVEEN - Zelf wijn ma ken is het thema van het program ma ’’Rondom de hefbrug” dat ko mende zaterdagmiddag door de lo kale omroep RTW wordt uitgezon den. Het volledige programma van de RTW voor zaterdag 5 maart ziet er zo uit: 00.00-01.00 uur - Dag week, hallo weekend. Presentatie: Peter Teu- nisse. 12.00-13.00 uur - RTW’s Country Mix. Country en westemprogram- ma. Presentatie: Ted Valk. 13.00-14.00 uur - Popexpress. Pre sentatie: Ron Menke. Er kan weer worden gebeld voor een plaat van de archief-LP. Verder wordt in de uitzending het codewoord weer ge noemd. Wordt u gebeld en kent u het woord dan ontvangt u een pla tenbon. 14.00-15.00 uur - Van toen naar nu. Ouderenprogramma. Presentatie: Henk van Willegenburg en Marijke Jongerden. 15.00-17.00 uur - Rondom de hef brug. Informatief programma. Pre sentatie: Bert Westerman en Ger da Cortvriendt. Als thema wordt u geïnformeerd over het onderwerp ’’Zelf wijn maken”. Natuurlijk wordt ook aandacht besteed aan enkele actuele onderwerpen. 17.00-17.30 uur - Special. Vicky Brown gaf met The New London Chorale deze week verscheidene voorstellingen in De Doelen in Rotterdam. Nanny Vogelaar inter viewde The New London Chorale en Vicky Brown. 17.30-18.00 uur - Programma voor Turks-sprekenden. Presentatie: Saluh Hayranoglu. 18.00-18.30 uur - Programma voor Arabisch-sprekenden. Presentatie: Ahmed Sahli.

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 9