uitgedeeld Jeu de boulers gaan verhuizen Bac-prijzen Wethouder opende ’’Jan van der Linden” W Inleveren De Eendracht wint tournooi Bij autoschadebedrijf werken 4 mensen De Stormvliegers Zestien banen aan de Alb. Thijmlaan Winst ZTTC Korbis wint IDk FL< Loten-actie Sursum Corda voor nieuwe Reigersburgh: 33 geslaagden Geld voor Oranjefeest op 30 april pakketten voor Polen Milieuavond van RPF in Moerkapelle Twee titels erbij voor Rèntokil-ZVH Groeneweg- dames vijfde in Frankrijk koorkleding Be Fair wint eigen tournooi WADDINXVEEN - Het op Tweede Paasdag gehouden pupillen-tournooi van Be Fair is door de Waddinxveners zelf in de poule El/Fl gewonnen. Ze wisten daarmee voor de tweede achter- een-volgende keer de Inge Rehorst-tro- fee in de wacht te slepen. I Kantoorgebouw Modern Feest .W.MI Bril te te Restaurant A. P. van Neslaan 1 2771 DE Boskoop Telefoon 01727-4886/4283 Beheerder: C. W. Dufais Elke zondag geopend voor Diners a la carte r - Pagina 15 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 13 APRIL 1988 WADDINXVEEN - Bij de familie A. ïO I I Klasse L dressuur: Bianca Verkley en Daniëlle Smit.' WADDINXVEEN - De drie en een half jaar oude jeu de boules-vereni- ging Waddinxveen met 30 leden gaat verhuizen van het half verharde trai ningsveld van Waddinxveen-voetbal aan de Limaweg naar het grasveld vóór het tehnispark De Woerd van Waddinxveen-tennis aan de Alber- dingk Thijmlaan. Om de verhuizing mogelijk te maken hebben B. en W. de gemeenteraad voorgesteld 45.000,- subsidie voor de jeu de boulers beschikbaar te stellen. Dit bedrag is 40.000,- lager dan de 85.000,- die is gemoeid met de aanleg van 15 banen en 1 oefenbaan in Wad- dinxveen-Noord. Dat komt omdat de Waddinxveense jeu de boulers veel zelf werkzaamheid aan de dag zullen leg gen. Het grasveld vóór het tennispark De Woerd aan de Alberdingk Thijmlaan, waar het nieuwe jeu de boulescomplex moet komen. (Foto: Sjaak Noteboom). veen moet van de Limaweg bij de korf balvereniging Korbis weg omdat daar binnenkort wordt begonnen met de bouw van een kantoorgebouw voor de Grontmij NV en wat verderop een res taurant voor de familie T. Ververs. In gesprekken met de gemeente heeft de jeu de boules-vereniging te kennen gegeven een complex in eigen beheer te willen hebben, waarbij gekozen is voor het grasveld gelegen vóór het tenni spark ”De Woerd” aan de Alb. Thijm laan. Voor het houden van wedstrijden en Jan van der Linden Autoschade, waar vier mensen in vaste dienst werken, is afkomstig uit Moerkapelle. Het bedrijf beschikt daar over een automobielzaak met het Koreaanse merk Hyundai. De automobieltak van Jan van der Lin den was vorig jaar goed voor de ver koop van 100 auto’s, hetgeen de eige naar een reis naar de Olympische Spe len in Seoel opleverde. vrijdagavond officieel geopend door PvdA-wethouder drs. M. Kraaijestein. Hij deed dat door het tevoorschijn ha len van een heel mooi gespoten auto. dressuur B: Aukje v.d. Graaf, Leonie den Dekker, Miriam Bakhuyzen, Petra Versluis, Joke de Bloois, Dindi v.d. Hoek, Esther Noteboom, Hanneke Lu der, Ilse Verbeek, Marianne Kok, Bas Baars, Candy Rowley, Michel Hordijk, Bjorn Baars, Jennifer v.d. Wagenaar, Manuela Bikbergen en Corine Hordijk. Spingen B: Hanneke Luder, Liana Ver boom, Leonie den Dekker, Aukje v.d. Graaf, Jennifer de Wagenaar, Michel Hordijk, Ilse Verbeek, Dindy v.d. Hoek, Bjorn Baars, Miriam Bakhuy zen, Petra Versluis en Jessica Beekink. De jeu de boulesvereniging Waddinx- WADDINXVEEN/MOERKAPELLE - Het nieuwe bedrijfspand van Jan van der Linden Autoschade op het bedrij venpark Coenecoop in Waddinxveen is WADDINXVEEN - manege Reigersburgh aan de Piasweg MOERKAPELLE - De kiesvereniging van de Reformatische Politieke Federa tie (RPF) in Zevenhuizen en Moerka pelle houdt volgende week maandag avond 18 april een openbare regiover- ZEVENHUIZEN - Ondanks een vijfde plaats hebben de voetbaldames van Groeneweg een uitstekende indruk ach tergelaten in Toussieu te Frankrijk. Voor de achtste maal in successie orga niseerde de A.S. Toussieu uit Toussieu, zo’n 15 km van Lyon, met de Pasen een internationaal damestournooi en gezien de voorgaande toumooi-winnaressen zijn daar diverse verenigingen met klin kende namen geweest. Groeneweg was reeds op vrijdag 1 april vertrokken uit Zevenhuizen en de eer ste wedstrijd in haar poule moest Groe neweg op zaterdagmiddag spelen tegen het sterke Vasteras uit Zweden. Na een excursie op maandagochtend in Lyon moesten de dames op maandag middag voor de vijfde en zesde plaats aantreden tegen het tweede team van Vasteras uit Zweden. Groeneweg liet er in deze wedstrijd geen twijfel over be staan wie de beste was en via twee doel punten van Conny Baas werd het 2-0 voor Groeneweg. zochte modeshows in de beide eigen za ken in Moerkapelle en Zevenhuizen. Met 16 mensen (9 vrouwen, 4 mannen en voorjaars- en Bac, waar 22 mensen werken, blinkt uit in een uitgebreide collectie kinderkle ding. tournooien en de verwachte groei van het ledental wil de verenigingen de be schikking hebben over de 15 banen en één oefenbaan. Liefst 56 voetbalwedstrijden wer den er gespeeld en daarnaast na men de 19 teams deel aan het dart- spel, doelschieten, gatenschieten, dobbelsteen schieten, korf gooien en ring gooien. Van iedere school, er deden vier basisscholen uit Zevenhuizen en Moerkapelle mee, deden drie te ams mee voor de wisselbeker, spontaan beschikbaar gesteld door het college van Burgemeester en Wethouders van Zevenhuizen. De resultaten van de voetbalwedstrij den en de punten van de spelen werden van de drie teams bij elkaar opgeleid en zo werd verrassend de christelijke basisschool De Een dracht uit Zevenhuizen winnaar van de wisselbeker. Alvorens de prijzen werden uitge reikt door Laurens Segaar en de wisselbeker door burgemeester A.H. van Gent, (ook zijn collega van Moerkapelle, burgemeester A. Lips, met wethouder Mevr. Feltz waren aanwezig), bedankte Lau rens Segaar de vele vrijwilligers op beide dagen. 31-33-36-43-74; D. Kranenburg 15-50- 79; Gebr. Smaal 16-129-151; H. Brands 17-23-65-81-105-110-120-152; J. de Ou de 18-124; A. Clazing 19-21-54-56-57- 62-83-87-106-139-141-144; M. Heems- bedrijf kan ook terugzien op goed be- bergen 26; M. Strijdhorst 27-30-32-64- -- J - 80-126-130-135; J.S. Heykoop28-29-49- 148; G. Brands 35-60-107-113-115-117- 137; H. Breedijk 39; S. v.d. Noort40; J. 3 kinderen) werd de verukkelijke v.d. Berg 42-45-58-76-138-154; J. Hoe- zomermode getoond, velaken 44-96; G. Jongenden 46-68- 114-142; D. den Hertog 51-63-77-97; C. v.d. Graaf 52-85-86-89-93-127-131-140- 145-150; KI. Koppenaal 55-95-136; W. Breedijk jr. 71-90-146; M. v.d. Wiel 73- 112-149; B. Koole 84-128; A. Heeren 92-108-123; A. Breedijk 94; N. Koppe naal 99, B. Breedijk 102, M. Jongene- len 143. I Bij de heren Rentokil-ZVH 2 liep het - j waren in Wor- mer om het op te nemen tegen VCW. In deze wedstrijd wisten de Zevenhuizen- se heren na een moeizame strijd de volle winst binnen te halen. ZEVENHUIZEN - Mede dank zij uitstekend voorjaarsweer en ge weldig enthousiasme van de deel nemende jongens en meisjes van de basisscholen uit Zevenhuizen en Moerkapelle kan de schoolvoetbal- commissie Groeneweg-Moerka- pelle terugzien op twee prachtige sportdagen op het sportpark Van ’t Verlaat. Na een welkomswoord door Laurens Segaar, één van de motoren achter dit voetbal- en spel- festijn, werd het startsein gegeven voor zowel het voetballen als de spelen. Klasse L springen: Wouter v.d. Weste- ringh en Bianca Verkley. REGIOnieuws L springen. Er waren 33 geslaagden. Dit zijn ze: De kosten van het aanleggen van 15 ba nen en één oefenbaan worden geraamd op plm 85.000,- (inclusief btw). De jeu de boulesvereniging kan echter door middel van zelfwerkzaamheid deze ba nen aanleggen voor 45.000,- (inclusief btw). De vereniging zal dan de grond graag in erfpacht willen hebben. Gezien de situ atie, waarin de vereniging binnenkort komt te verkeren, alsmede de toene mende belangstelling voor de jeu de boules sport, achten B. en W. een inves teringsbijdrage door de gemeente ver antwoord. Vooral nu is gebleken dat de vereniging een groot gedeelte van de aanleg in eigen beheer uitvoert. Drs. Kraaijestein herinnerde er in zijn openingstoespraak aan dat het auto schadebedrijf voortkomt uit de zo’n veertig jaar geleden in Moerkapelle begonnen tweewielerzaak van de vader van Jan der Linden. Daarna kwamen de auto’s en is er de beschikking over een uiterst modern geoutilleerd autoscha debedrijf in Waddinxveen. De Waddinxveense wethouder, plaat selijk verantwoordelijk voor het werk gelegenheidsbeleid, sprak van een prachtig pand dat bouw- en aannemers bedrijf J. Koster uit Moerkapelle in Coenecoop had neergezet. De nieuwe vestiging omschreef hij als een mijlpaal voor Jan van der Linden. ”Wij zijn blij met de komst van dit autoschadebe drijf'', stelde drs. Kraaijestein. In het bedrijf, waar een aantal scha deauto’s waren opgesteld om te laten zien dat het vaak de moeite waard is om tot opknappen over te gaan, werd ook nog het woord gevoerd door verflever- ancier Glasurit. Jan van der Linden betrok in de hulde aan zijn bedrijf ook zijn medewerkers Klaas, Gerrit en Peter, die hij korte va kanties aanbood voor het vele werk dat zij hadden gedaan rond de Coenecoop- vestiging. Nederland telt op dit moment ongeveer 8.000 bedrijven die zich bezig houden met schadeherstel. Dat zijn er te veel. Alleen de beste bedrijven zullen zich in deze branche kunnen handhaven. Daarbij is een mooi gebouw niet vol doende. Jan van der Linden Autoschade laat zien dat er in een nieuw complex ook sprake is van een zo compleet mogelijk inspelen op nieuwe technologische ont wikkelingen. ”’t Is niet de tent, maar de vent”, viel dan ook tijdens het ope ningsfeest met een drankje en een hapje en met muziek van Eddy C. vaak ge noeg te horen over het perspectief dat voor de Moerkapellenaar en zijn mede werkers wordt gezien. MOERKAPELLE - De Christelijke Gemengde Zangvereniging Sursum diploma gereden voor dressuur B, Corda in Moerkapelle, die vorig jaar springen B, klasse L dressuur en klasse haar 55-jarig bestaan vierde, is toe aan nieuwe koorkleding. Vandaar dat er een loten-actie op touw is gezet. Het 55 leden tellende koor heeft vorig jaar al een fonds gesticht voor de aan schaf van nieuwe koorkleding. Voor dit doel worden er verschillende financiële acties gestart. Allereerst zal er deze maand een grote verloting worden gehouden. De hoofd prijs hiervan is een dames- en herenrij wiel. De trekking van deze verloting zal op 30 april (Koninginnedag) door bur gemeester A.W. Lips worden verricht. Op deze dag zal er tevens op het plein bij dorpshuis ”Op Moer” een kraam zijn van ’’Sursum Corda”, waar allerlei artikelen te koop zullen zijn, maar ook verschillende attrakties. De vereniging is ook toe aan een nieuwe piano. De gelden hiervoor zijn reeds voor een belangrijk deel bij elkaar. To taal zal er voor de aanschaffingen onge veer 18.000,- nodig zijn. In de poule voor E2/F2 teams werd de Verzijl Sport-wisselbeker uitgereikt als sportiviteitsbeker aan de pupillen van Nieuwkoop. - Vrijdag is er bij Al Afgelopen zaterdag wón het Al elftal in Oude water van Unio met 0-3, bij de rust stond het 0-1. ZEVENHUIZEN - Het eerste seni orenteam van de Zevenhuizense Tafel- tennisclub (ZTTC) onderstreepte zijn kampioenschap door afgelopen vrijdag de thuiswedstrijd met 10-0 te winnen van ILAC 6. De vijfde 10-0 overwin ning, dit seizoen, van ZTTC. De vorige keer werd ILAC 6 met 7-3 verslagen door ZTTC. Deze wedstrijd was de één na laatste wedstrijd in deze competitie- ronde, waarin ZTTC dus al niet meer te verslaan is. ZTTC heeft meer kampioens teams in huis. Ook het 3e seniorenteam heeft in deze competitie het kampioenschap we ten te behalen. Wim Zielman, John Walter en Gert Haan zorgden daar voor. WADDINXVEEN - Het Oranjefeest op zaterdag 30 april wordt ook door de gemeente Waddinxveen financieel mo gelijk gemaakt, zo blijkt uit een besluit dat het college van B. en W. heeft geno men en aan de gemeenteraad heeft meegedeeld. Ten aanzien van Koninginnedag-activi- teiten zal aan verenigingen, die buite nactiviteiten organiseren, een bedrag van 700,- beschikbaar worden gesteld, terwijl aan verenigingen, die geen bui- tenactviteiten realiseren een bedrag van 350,- zal worden verstrekt. Koninginnedag 1988 zal in Waddinx veen voornamelijk weer door wijk- en buurtcomité’s inhoud worden gegeven, ’s Morgens is er op de Beukenhof de jaarlijkse kindermarkt van de Lions Club Waddinxveen. De winkels zijn tot half één ’s middags open. ZEVENHUIZEN/MOERKAPELLE - In de nieuwe winkel van textiel-confec- tie-woning/projectinrichting Bac aan de Dorpstraat in Zevenhuizen zijn de mi- dweekvakanties in één van de bunga lows van Center Parcs ter waarde van 450,- uitgereikt aan Marianna Schurink uit Zevenhuizen en het echtpaar C. v.d. Knijff-Breedijk uit Moerkapelle. Beiden hadden meegedaan aan de actie rond het openings- en lustrumfeest van de Bac-winkels in Zevenhuizen en Moerkapelle. In Zevenhuizen opende burgemeester A.H. van Gent een nieu we winkel en in Moerkapelle werd het 5-jarig bestaan van de winkel in de Dorpstraat daar gevierd. WADDINXVEEN - Korbis-korfbal heeft ODI met 6-5 verslagen. De Wad dinxveners kwamen overigens wel met 0-1 achter, maar Truus Visser scoorde vervolgens 1-1 uit een omdraaibal. Toch liep ODI daarna weg naar 1-3 en miste Korbis twee strafworpen. Johan van Tilborg zorgde voor een 2-3 ruststand. In de tweede helft met wind mee was het eerst Mirjam de Boer die 3-3 scoorde en vervolgens Wim Lebbing die een straf- worp verzilverde: 4-3. Toch kwam ODI langszij 4-4, maar Rob Poldervaart zorgde voor 6-4 en daarmee pakte Kor bis de winst ondanks de tegentreffer vlak voor tijd: 6-5. i I Both aan de Lindengaarde 7 kan men zo om de twee of drie maanden pakketten inleveren voor Polen. Het is nu ook mogelijk iedere maand een pakket te versturen. Dat kan op de eerste donderdag van de maand bij de familie T. van Loon, wonende in Reeu- wijk, van Goghstraat 22. Het inleveren op die donderdag kan dan van 2-5 uur 1 ’s middags en van 7-9 uur ’s-avonds. De pakketten moeten echter wel min stens 9 kilo wegen en verpakt zijn in een stevige doos, met een touw er om heen. Plak er geen pakpapier om heen met adressen er op, want dat kan moeilijk heden geven. De Poolse douane scheurt bij een eventuele controle het papier er af en gooit dat dan weg en dan staat er geen adres meer op de doos. De kosten van verzending bedragen 2,75 per ki lo. Vrachtbrieven met een lijst van Poolse woorden is verkrijgbaar bij de familie Both aan de Lindengaarde 7. Op de vrachtbrieven moeten de waren die worden verstuurd in het Pools zijn ver meld, vandaar de lijst met Poolse woor den. Het maximumgewicht van een pakket is 20 kilo. Men mag natuurlijk wel meer pakketten versturen, maar dan niet zwaarder dan 20 kilo per pakket. De prijswinnaars in de nieuwe interieur-winkel van A. Bac in Zevenhui zen. (Foto: Sjaak Noteboom). k Feest bij Jan van der Linden Autoschade waar plotseling een heel mooi gespoten wagen te voorschijn kwam nadat PvdA-wethouder drs. M. Kraaijestein (derde van rechts) het sein had gegeven. Naast hem Jan van der Linden en zijn echtgenote. (Foto: Sjaak Noteboom). ZEVENHUIZEN - De Zevenhuizense postduivenvereniging De Stormvliegers hield haar eerste wedvlucht vanuit Roosendaal met 617 duiven. Snelheid le duif 1104.334 m.p.m. Gelost in Roosendaal 14.45 uur met een bewolkte noorden wind. Aankomst le duif 15.2836 uur (J. Stofberg). Uitsla gen: J. Stofberg 1-38-48-69-72-75-101-103- 116CZweere 2-22-91 -98-111-133-153; E. Strijdhorst 3-121-125-132; C. Nobel 4-78-134; T. en A. Looien 5-34-53; A Ctipknnrtpn comb, de Graaf/van Rijs 6-11-14-70; ncitc/tuut itzrt E,P. Verschoor 7-10-37-88; L. van Erk De prijswinnaars waren getrokken uit 8-24-25-41-47-61-66-67-147; M. van de stapels actiekaarten, die bij een be- Rijk 9-59-82-100-104-109; Joh. Breed- steding van minimaal vijftig gulden ijk 12-118-119-122; S. Duursma 13-20- door Bac waren uitgedeeld. Er waren ook nog zes tweede-prijswinnaars. Zij kregen een taart van 20,-. Met de festiviteiten is het openings- en lustrumfeest van Bac afgelopen. Het ZEVENHUIZEN - Zaterdag werden bij Rentokil-ZVH weer twee teams kampioen. Bij de herenafdeling werd het zesde en het negende herenteam kampioen van resp. de derde en vierde klas Gouda. Zaterdag kreeg Rentokil-ZVH het te am van Detach/Animo op bezoek. Dit team staat op de tweede plaats en had alleen nog van Rentokil-ZVH verloren. Doordat de naaste concurrenten Nas- hua/VCG en Deltalloyd/AMVJ beide verloren, was er een kans dat de Zeven huizense ploeg zich nog vaster op de derde plaats zou zetelen, maar de winst werd uit handen gegeven. Zaterdag speelden de heren van Rento kil-ZVH 2 en de dames van Rentokil- ZVH hun voorlaatste kompetitiewed- strijd. De dames wonnen in Woerden van het team van Thomax 2 een gerouti neerde ploeg. gadering in het Moerkapelse dorpshuis ^lza(er<jag ook goed. Zij Op deze avond, die om acht uur begint, zal het Vlaardingse RPF/SGP-raadslid Cor de Jonge spreken. Het onderwerp is het milieubeleid 19..Nu. De toegang is vrij en iedereen is welkom.

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 15