Na inbraak VVN-pijlers ook auto weg Open kijk op Petteplas Boomfeestdag in Zuidplas Voorlichting en educatie Meeting-lid schreef tekst Bejaardenreis nu op 1 juni Jaarverslag 1987 verschenen C.I. Zeilstra pacht toko huishouden Zes mille Opvoering reli-musical voor jarige personeels vereniging Alternatief Collecte voor Sport Gehandicapten Thema-avond vluchtelingen werk W’veen Winkels op 30 april open tot 12.30 uur gestraften mogen blijven j: ’’Milieu en I Vier scholen Aanrijdingen Versoberd plan Bestuur Subsidie Bedrijfsleven Schoorsteenbrandje S: NATIONALE BOOMFEESTDAG 13 APRIL 1988 9 VOOR EEN GOED BOEK J boekhandel veldwijk b.v. de Waddinxveense ouderen gehouden, zoals die traditiegetrouw ^Vinkcldief Waddinxveen WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 13 APRIL 1988 Pagina 19 De dichtbegroeide noordkant van de Petteplas, die door de gemeente zal worden uitgedund voor een beter zicht NAAR op de mooie en unieke veenpias. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - De Waddinxve- ner C.I. Zeilstra pacht ook in het zo merseizoen de toko in het openluchtz wembad aan de Sniepweg. B. en W. hebben dit besluit tot verpachting geno men en meegedeeld aan de gemeente raad. Aan de heer Zeilstra is voor 1988 ook een tijdelijke standplaatsvergunning nabij het scholencomplex/sporthal ”De Sniep” voor de verkoop van ijs ver leend, alsmede een ventvergunning ten behoeve van twee ijskarren. vluchtelingen in Nederland en een kort videofilm over de vluchtelingen in Wad dinxveen vertoond worden. Tot slot zal in enkele korte scènes een aantal mis verstanden nagespeeld worden. WADDINXVEEN - De unieke en fraaie Petteplas zal aan de kant van de Kerkweg-West een meer open karakter moeten krijgen. Aan de kant van de Jan Dorrekenskade-West zal voorlopig alleen het trapveldje worden verbeterd. Spreekster deze avond is mevrouw C. E v.d. Weijde-Vlok uit Gouda over het onderwerp ’’Milieu en huishouden”. Belangstellenden zijn van harte welk om. Ditmaal is het reisdoel de haven van Rotterdam en de residentie Den Haag. Na een paar jaar elders gedineerd te hebben zullen de bejaarde deelnemers ditmaal de avondmaaltijd weer in Avi fauna in Alphen aan den Rijn gebrui ken. door de gemeente voor 2.500,- van het comité worden overgenomen. de KNOV-afdeling Waddinxveen - de plaatselijke middenstandsver- eniging - dat de winkels in dit Gou- wedorp in het algemeen tot half één geopend zullen zijn op 30 april. Omdat het Weekblad voor Wad dinxveen het unanieme besluit van de KNOV-leden publiceerde onder de kop ’’Winkels dicht op 30 april 1988” ontstond enige verwarring, maar zoals de tekst al aangaf be treft de sluiting alleen de middag van Koninginnedag. Die laatste dag van deze maand zul len in ieder geval alle winkels ’s middags gesloten zijn. Ook super markten als Albert Heijn, Basi- smarkt en ALDI-markt. Een en an der is het gevolg van de door de plaatselijke KNOV-afdeling geno men besluiten. Als er winkels toch open zouden willen zijn dan moet daartoe om een speciale vergun ning aan de gemeente worden ge vraagd. WADDINXVEEN - Met medede lingen op de winkeldeur zullen de Waddinxveense winkeliers op Ko ninginnedag (zaterdag 30 april) aangeven of ze die dag tot half één open zullen zijn of de hele dag dicht zullen blijven. Zijn voorbeeld werd gevolgd door 90 Passage Waddinxveen Tel 01828-12620 WADDINXVEEN - B. en W. hebben de gemeenteraad voorgesteld een kre diet van 6.000,- beschikbaar te stellen als bijdrage in de kosten voor de viering van het 25-jarig bestaan van de gemeen telijke personeelsvereniging. West goed zichtbaar wordt, zowel voor de weggebruikers als voor de bewoners van de aangrenzende bejaardenflats. Een deel van het werk kan door de ei gen gemeentelijke dienst verricht wor den, een ander deel moet uitbesteed worden in verband met de inzet van ma chines voor het rooien van struiken en voor grondbewerking. WADDINXVEEN - Woensdag 1 juni wordt weer de jaarlijkse en 56e reis voor wordt georganiseerd door het plaatselijk Comité Seniorenreis Waddinx veen. Het woordje ’’bejaardenreis” blijkt nu te zijn vervangen door ’’se niorenreis”. WADDINXVEEN - In de woonwijk Zuidplas'zijn vanmorgen - woens dag 13 april -1.200 struiken en 14 populieren geplant in het kader van de Nationale Boomfeestdag 1988, die als landelijk thema heeft ”Een wereld vol bomen”. gen van een nooit ontvangen setje giro betaalkaarten. Van de 20 girobetaal kaarten werden 17 kaarten geïnd te Frankrijk. De afgelopen week werd tweemaal aan gifte gedaan van diefstal van een fiets. Vanaf de Overtoom werd in de nacht een bruine Eminent-damesfiets ont vreemd. Een rode Gazelle-damesfiets werd in de nacht ontvreemd vanaf het station. De fiets stond daar afgesloten in de fietsenstalling. WADDINXVEEN - Voorlichting en educatie waren in het afgelopen jaar de belangrijkste pijlers van het werk dat in Waddinxveen door de plaatse lijke afdeling van Veilig Verkeer Nederland (VVN) is gedaan, zo blijkt uit het pasverschenen ’’beredeneerd verslag over het jaar 1987”. WADDINXVEEN - Het interkerkelijk koor Meeting voert vrijdagavond 22 april om acht uur in de Waddinxveense Ontmoetingskerk voor de tweede maal de reli-musical ”De Schepping” op. Op veler verzoek wordt na maanden van voorbereiding het in november met de eerste opvoering behaalde succes herhaald. Het Waddinxveense bedrijfsleven heeft inmiddels een brief van het Comité Se niorenreis gehad met het verzoek om een financiële bijdrage op bankreke ning 366852140 van de Rabobank Wad dinxveen. In een later stadium zullen de deelnemende bejaarden zich op insch- rijfdagen in het Anne Frank-centrum en Huize Souburgh kunnen aanmelden. In de morgen van dinsdag 5 april ont stond een aanrijding op de Kerkweg- West nabij de Dorpstraat. Een vrach twagen met aanhanger trok op na de weg gevraagd te hebben waarbij de aan hanger in aanraking kwam met een stil staande auto. Een dag later gebeurde een aanrijding op de Fred. Hendriklaan nabij de krui sing met de Kon. Wilhelminasingel. Een voor de kruising stilstaande auto bestuurder trok plotseling achteruit op Verder wordt een krediet beschikbaar gesteld van 200.000,- voor rioolherstel in het centrumgebied en 9.577,66 voor de afrekening van het woonwagenschap CjfgPFl VCrPUnnintl Gouwesluis 1987. Middels een ambtenaar van het ge meentehuis is de politie in kennis ge steld van het feit dat er in de gemeente mogelijk gecollecteerd wordt voor de Stichting Emmabloem (tbc-bestrij- ding). Deze stichting heeft echter geen vergunning om te collecteren. In de vergadering van zeven maanden geleden van het college van B. en W. hebben zij de offerte van een extern bu reau voor een inrichtingsplan van het Petteplasgebied ter zijde gelegd, en hebben zij de dienst Openbare Werken en Bedrijven verzocht om een verso berd plan uit te werken voor genoemd gebied. Vervolgens heeft de sectie plantsoenen een voorstel ontwikkeld met een rap portage die in eerste instantie in de werkgroep Ruimtelijke Ordening is ge presenteerd. In dit overleg is overeen gekomen om het ontwerpvoorstel voor de noordelijke rand van het gebied uit het totaalplan te lichten, in het college te presenteren en vervolgens in de ge meenteraad, als zijnde het deelgebied waaromtrent de meeste wensen leven zonder dat sprake is van tegenstrijdige inzichten onder de bevolking. Het totaalplan zal vooralsnog in de eerstvolgende commissievergadering Openbare Werken c.a. behandeld wor den. Het enige dat in het zuidelijk ge bied nu gebeurt is de verbetering van het trapveld, waarvoor in 1987 een be drag van 9.000,- beschikbaar is gesteld in het kader van het wensenpakket naast de begroting 1987 van de dienst Openbare Werken. Het Waddinxveense VVN-bestuur ver gaderde in het afgelopen jaar vier keer. Een aantal leden verleende spontaan medewerking aan diverse activiteiten op het gebied van de verkeersveilig heid. leerlingen van de Zuidplas-basisscholen Kardinaal Alfrinkschool, Koningin Be- atrixschool, Annie M.G. Schmidt- school en Bethelschool. WADDINXVEEN - Volgende week woensdagavond 20 april om kwart voor acht houdt de afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Christen-Vrouwen- bond (NCVB) de maandelijkse leden vergadering in De Hoeksteen aan de Esdoornlaan. Op zaterdag 9 april werd een ’’oude be kende” van de Waddinxveense politie aangehouden voor een door hem ge pleegde winkeldiefstal. Hij wilde bij een supermarkt aan de Nesse een krat bier zonder te betalen meenemen. De verdachte die al onder invloed van alco hol verkeerde werd ingesloten. Eenmaal op het bureau bleek voor de man nog een arrestatiebevel open te staan van 7 dagen. In afwachting van plaatsing in een huis van bewaring heeft de man het verdere week-end in de poli tiecel doorgëbracht. Het bestuur wordt voorgezeten door oud-wethouder mevrouw L.M. Ooster- broek-Waagmeester. Zij is de enige vrouw temidden van acht heren. De overige bestuursleden zijn: A.J. Both (secretaris), J. Oskam (penningmees ter), H. van Ek (vice-voorzitter), W.F. Meyer (2e secretaris en belast met de PR), H. van Erk (lid), J.C.M. Mimpen (lid), A.W. Nieuwerf (lid) en A. Siebert (lid). Wie medewerking wil verlenen aan één van de VVN-activiteiten, kan contact opnemen met de heer A. Both, telefoon 01828-15777. Ook worden nog enkele bestuursleden gezocht. Mocht u interes se hebben dan kunt u hierover contact opnemen met voorzitter mevrouw L.M. Oosterbroek (telefoon 01828-13378) of de heer A.J. Both. Voor de reli-musical ”De Schepping” komen 45 enthousiaste leden van Mee ting in actie. Dat gebeurt onder de bege leiding van het combo bestaande uit Rob Helmus (basgitaar) en Martin Vos kuilen (drums). De algehele leiding is in Na afloop van het planten werd voor de handen van Ben Kramer (organist en di- schoolkinderen in De Bonkelaar een film vertoond, welke het nationale boomfeestdagthema van 1988, de be dreiging van de tropische regenwouden, tot onderwerp heeft, zoals te doen ge bruikelijk kregen de kinderen hierbij een boomfeestdagliniaal en een versna pering aangeboden. Met het opknappen van het groen aan de noordkant is 13.500,- gemoeid. De reconstructie vormt een onderdeel van een totaalplan, waarover nog nader ge sproken moet worden. B. en W. vinden dat het noordelijk ge bied, gezien vanaf de Kerkweg-West en de kruispunten met de Esdoornlaan en de Puttelaan, veel te veel een vrij uit zicht op de mooie veenpias onmogelijk maakt. ’’Zoals de Petteplas er nu bij ligt is dit voor Waddinxveen unieke en fraaie ge bied grotendeels verstopt achter hoge beplanting en riet; dit is een bezwaar dat duidelijk door het college onderschre ven wordt”, aldus B. en W. Daarom is er voor de noordkant van de Petteplas een groenplan gemaakt dat voorziet in het rooien van een deel van de beplanting en vervangen daarvan door gazon onder handhaving van de bomen, het vervangen van de beplan ting ter hoogte van het terras en de vlon der door een bodembedekkende be planting, uitdunnen van de te handha ven beplanting en verwijderen van bo men met een slechte gezondheid (wil gen en iepen) en eventueel vervangen door bomen met een lange omlooptijd. Het resultaat van deze maatregelen zal zijn dat de Petteplas vanaf de Kerkweg- geschreven door Hans van Noord uit Hoofddorp. Teksten zijn geschreven door het eigen koorlid Francis Ange- nent. De boomfeestdag werd in Boskoop ge vierd in aanwezigheid van de Zuidhol- landse commissaris der Koningin mr. S. Patijn, in Waddinxveen werd het voor beeld gegeven door CDA-wethouder P.F.J. van Schie. De struiken en populieren werden ge plant op en nabij het speelterrein aan het Machtelderf/Herbarenerf. Het startsein voor de plantactiviteiten kwa men van de wethouder, die ook de eer ste populier plantte. B. en W. hebben besloten voor de seni orenreis een subsidie van 5.000,- te verstrekken. Deze bijdrage, de deelna mekosten van de bejaarden zelf en de giften van de middenstand en het be drijfsleven vormen de inkomsten van het comité, dat wordt voorgezeten door de heer H.C. Kooyman. De jaarlijkse gemeentelijke bijdrage is in de plaats gekomen van de inkomsten van de autoscooterbaan, die steeds op het parkeerterrein Groensvoorde heeft gestaan. Met deze traditie is vanwege de overlast gestopt. De electriciteitskast die daar een plaats had gekregen zal Omdat de bejaardenreis vorig jaar naar het Westduitse Elten ging en eerder naar het Belgische Antwerpen is dit maal naar een reisdoel dichter bij huis gezocht. Aan het uitstapje nemen steeds zo’n 300 ouderen deel. In Rotter dam zal een rondvaart worden gemaakt met de Pieter Caland, terwijl in Den Haag diverse koninklijke plekjes be zocht zullen worden. Op vrijdag 8 april rukte de brandweer uit voor een schoorsteenbrandje in een woning aan de Akkerwinde. De bran dweer had het vuur snel onder controle zodat de schade beperkt bleef. WADDINXVEEN - Volgende week zal er in Waddinxveen weer gecollec teerd worden voor het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten (NFSG), plaatse lijk vertegenwoordigd door mevrouw A. A. Verbakel-Melman van de Noord- kade. Met deze jaarlijkse collecte, die in heel Nederland wordt gehouden, hoopt de organisatie weer veel geld op te halen ten behoeve van de gehandicapten sport. De gehandicaptensport in ons land wordt georganiseerd en gecoördi neerd door de Federatie Sport Gehan dicapten. Georganiseerde sport voor gehandicap ten in ons land is voor een belangrijk deel afhankelijk van geld dat door Ne derlanders wordt gegeven. Dit geld wordt verzameld door de landelijke col lecte en door donaties van partikulieren en het bedrijfsleven. Zonder dat geld zou het er slecht voor staan met de sportmogelijkheden voor de gehandicapte medeburgers. Sporten door gehandicapten vergt namelijk veel meer geld dan voor valide sporten en sporters. Er zijn tal van voorbeelden van daad werkelijke steun aan de gehandicapten sport. Zoals bijv, aanschaf van tandems voor visueel en geestelijk gehandicap ten, zwembadliften, aanpassingen in sportaccommodaties etc. Enkele tienduizenden gehandicapten doen op dit moment in georganiseerd verband, aan sport. Door medeleven in financieel opzicht, kunnen zij dit in de toekomst blijven doen. Volgende week komen de collectanten weer bij iederaan aan de deur. Wie de collecte mocht mislopen kan zijn of haar gift ook storten op giro 5855 of bankre keningnummer 51930896 t.n.v. Nation aal Fonds Sport Gehandicapten te Den Haag. Men wist de woning via de achterzijde binnen te dringen. In de woning werden kasten en een studeerkamer doorzocht. Er werden enkele waardevolle munten ontvreemd alsmede enkele bescheiden. Op zaterdag 9 april werd ingebroken in een woning aan de De Genestetlaan. Men wist in de winkel te komen door de voordeur met een spijkertrekker te for ceren. In de woning werd een puinhoop aangericht. Voor zover thans bekend is, worden in ieder geval sieraden vermist. Tevens werd die dag aangifte gedaan van een inbraak in een flatwoning aan de Tesselschadelaan. Ook hier wist men via de voordeur binnen te komen. Ver moedelijk is het slot, dat niet op het nachtslot zat, teruggedrukt waarna de deur geopend kon worden. Er is nog niet bekend wat er wordt. Op dinsdag 5 april werd namens een transportbedrijf aan de Bredeweg aan gifte gedaan van diefstal van een oranje kleurige parkertol, merk Fein. De tol lag in een ketelhuis waar meerdere mensen toegang tot hadden. In de periode tussen eind maart en be- hiervan trapte op het koppelingspedaal gin april werd getracht in te breken in in plaats van het rempedaal. een bedrijf aan de Maarten Schouten- Later op de avond vloog een motorrij- straat. Van een openslaand raam wer- der uit de bocht op de Oranjelaan bij de den scharnierpennen uitgetikt waarna hakkerii daar De motorrijder raakte getracht werd het raam uit te nemen. Dievenklauwen wisten te voorkomen dat men binnen kon komen. Op donderdag 7 april werd getankt zon der te betalen bij een Shell-benzinesta- tion aan de rijksweg A 12. Er werd voor 46,- aan benzine getankt. De pompbe diende wist een Belgisch kenteken te noteren. In overleg met de belgische po litie zal getracht worden de verdachte te achterhalen. Op zaterdag 9 april werd aangifte ged- geheel vernield. De automobilist aan van diefstal van een handtas uit een horeca-gelegenheid in Waddinxveen. De eigenaresse had de tas even onbe heerd achtergelaten. In de tas bevonden zich ongeveer 200,- en sleutels. In de nacht van dinsdag 5 april werd tweemaal ingebroken in auto’s. Vanuit een op de Stationsstraat geparkeerde auto werd een autoradio-equaliser ont- vreemd. Door het verbreken van de autoruit ging het autoalarm af. De da ders wisten de equaliser nog weg te ne men maar moesten de autoradio laten zitten. vernield. Ontvreemd werd een autora- dio-cassetterecorder. Een inwoner van Waddinxveen heeft vorige week giro-afschrijvingen ontvan- tuigen tegen een op de Limaweg stil- De in het oog springende activiteiten van 1987 waren de praktische verkeers- proef voor scholieren voor de hoogste groepen in het basisonderwijs en een fietskeuring in samenwerking met de rijkspolitie, voorlichting aan de ouder raad van de samenwerkingsschool voor HAVO-Atheneum, voorlichting voor ouderen in het Anne Frank-centrum, gratis controle van banden en verlich ting voor de automobilisten en een ogentest in samenwerking met de plaat selijke garagehouders, een stand op de kinderrommelmarkt in Zuidplas en de deelname aan het discussieprogramma over het verkeer in Waddinxveen op de RTW-radio. Het afdelingsbestuur, dat het boekjaar 1987 met een positief saldo kon afslui ten, gaat dit jaar door met allerlei voor- lichtings- en educatie-activiteiten. Op het programma staan zaken als voorlichting in de hoogste klassen van het voortgezet onderwijs, de praktische verkeersproef voor scholieren in de hoogste groepen in het basisonderwijs met een fietskeuring, voorlichting over het gebruik van de autogordel, verlich- tingsactie en bandencontrole en/of cur sus ’’Pech aan de auto” met ogentest, voorlichting voor ouderen en voorlich ting op braderieën. WADDINXVEEN - Het bij de afde- ling plantsoenen van de gemeentelijke verlaten en te leren je aan te passen in dienst Openbare Werken en -Bedrijven het land van opvang. optrekken met alternatief gestraften Er zullen een videofilm over drie blijkt goed te zijn bevallen. B. en W. hebben dan ook besloten, zo hebben ze de gemeenteraad laten we ten, tot continuering van het verlenen van medewerking voor plaatsing van al ternatief gestraften bij de gemeente. X.UUC11 UUJTC1I. v Vorige week dinsdagavond besloot - I in plaats van het rempedaal. Later op de avond vloog een der uit de bocht op de Oranjelaan bij de bakkerij daar. De motorrijder raakte een paaltje en kwam ten val. De 55-jari- ge bestuurder is naar het Bleuland Zie kenhuis overgebracht met een gebro- ken duim en pijnlijke ribben. Een inwoner van Boskoop is bekeurd 'i voor het doorrijden na een aanrijding. De aanrijding gebeurde op zaterdag 9 april op de kruising van de Piasweg en de Bredeweg. De Boskoper nam de bocht te kort en reed daarbij een fietser «J aan. Het achterwiel van de fiets werd reed cl na de aanrijding door. Hij is aan de hand van een opgegeven kenteken ach-.-; terhaald. De bestuurder bekende het feit. Diezelfde dag ontstond een aanrijding tussen een bromfietser en een autobe- stuurder op de Brugweg bij de Middel- burgseweg. De bromfietser wilde ko- mende vanaf het parallel gelegen fiet- 3 spad de Brugweg oprijden en zag daar- bij de op dezelfde hoogte rijdende auto over het hoofd. De bromfiets is o verge- •-) bracht naarhet bureau van politie om- J* dat de bromfiets niet verzekerd bleek. Kennelijk hadden de daders nog meer Op zaterdag 9 april ontstond een aanrij- auto’s op het oog omdat van diverse ding op de kruising van de Dreef, Lima- auto’s in de omgeving de ramen schoon- weg en de Tweede Bloksweg. Een van geveegd waren. Ook werd ingebroken de Tweede Bloksweg komende auto in een auto op de Joh. Postlaan. Bij de- wilde de Dreef rechtdoor oversteken en ze inbraak werd een gehele portierruit zijn weg via de Limaweg vervolgen. Bij -/-x_.-1j--het oversteken verleende hij geen voor-’, rang aan een automobilist op de Dreef. Door de aanrijding werd een der voer- »4 staande auto gedrukt. rigent). Ben Kramer vervangt Hedzer v.d. Giezen (vaste dirigent bij Mee ting), die ziek is. De reli-musical ”De Schepping” han delt over het eerste hoofdstuk in de Bij bel. Iedereen vindt het zo vanzelfspre kend dat er na een nacht weer een nieu we dag komt. Ook is het zo vanzelfsprekend, dat er in het voorjaar weer nieuwe takken aan de bomen komen, of dat er nieuw leven bij een moeder groeit. ’’Zoveel zaken in ons leven, die zo na tuurlijk lijken, dat men er verder niet meer bij stilstaat. Toch is juist dit eerste hoofdstuk uit de Bijbel zo belangrijk ter ondersteuning van ons geloof”, aldus Meeting. De hele schepping zit vol positieve be loftes en nieuwe kansen. Het verhaal WADDINXVEEN - Volgende week voor deze muzical werd gevonden in het dinsdagavond 19 april om acht uur bijbelboek Genesis. De muziek werd houdt de Stichting Vrouwenraad Wad dinxveen een thema-avond over het vluchtelingenwerk in het vrouwenraad huis De Vlieger aan de Staringlaan. De avond is voor zowel vrouwen als man nen. Han Erath, voorzitter van de Stichting Vluchtelingenwerk Waddinxveen e.o zal een inleiding houden over de opvang van vluchtelingen in Nederland en in ’t bijzonder in Waddinxveen. Een Eritrese vluchtelinge zal vertellen over wat het is je eigen land te moeten POLITIENIEUWSB - WADDINXVEEN - Bij een woninginbraak in de nachtelijke uren van vorige week maandag 4 april in een huis aan de Weidezoom werd ook de auto meegenomen. De sleutels ervan lagen in huis. Het gaat hier om een Honda Civic Shuttle, kleur grijs en voorzien van het kenteken KS-45-TJ. De auto is nog spoorloos. en reed daarbij tegen een achter haar stilstaande auto aan. Op donderdag 7 april ontstond een ge compliceerde aanrijding op het Noor- deinde waarbij de nodige schade werd toegebracht. Een automobilist die over het Noordeinde reed haalde een voor hem rijdende auto in. Vanuit een inrit van het Noordeinde draaide een andere auto het Noordeinde op en kwam in aanrijding met de reeds inhalende auto. De inhalende auto week na de aanrij- ding uit en duwde twee geparkeerde Jjj auto’s op elkaar. De auto van de inhaler bleek zodanig y' beschadigd dat deze moest worden af- gesleept. De bestuurder bleek onder in vloed van alcoholhoudende drank. Na blaasproeven is hem een bloedproef ge- precies vermist vorderd hetgeen hij weigerde. Tegen de man is proces/verbaal opgemaakt. Diezelfde dag ontstond een aanrijding ”.j op de kruising van de Sniepweg, Dorp- Jï straat en Piasweg. Een stilstaande auto»’ die linksaf stond voorgesorteerd werd aan de achterzijde aangereden door een i achterop komende auto. De bestuurder

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 19