W’veen-tennis vrij redelijk van start reparatie. Volleybalsters halen het net Schade aan uw auto vereist deskundige Aan competitie nemen veertig teams deel Basketballers alle poules Be Fair blijft in de derde divisie Sneldam- tournooi clubteams Edo-Bonsai- tournooi in De Sperwer TOOS-dames op grand prix- toumooien Spanning bij dammers in Twee man op kop in damfinale Flyers bewijzen zich Prijzen bij Tang Soo Do Redelijke vangst HSW Grote kring- wedstrijden in sporthal Waddinxveen- tennis mikt weer op titel teken WNF 1 ■FT s s i i B.V. D.I.O.K. Dames Slijtageslag Op schot Heren Zondag Jeugd Zaterdag i GLASBEEK ■<V Vcrkecr Nederland Pagina 23 SPORTRECREATIE nog redelijk met 3 uit 3. IFOCWA 4 arrms spanning kan worden uitgezien naar hun onderling treffen. Tijmen den Ou den meende tegen Adriaan Blom een damcombinatie te kunnen uit voeren. Na de eerste offer moest hij constate ren, dat hij het verkeerd had gezien. Het stuk winst lag aan de basis van de zege van Adriaan. Dirk Heeren 1 ging tegen Piet Swart met een schijf minder het eindspel in. Dirk had eigenlijk geen andere keus dan het alles of niets-eindspel. De ver wachte winst ging naar Piet Swart. Kees Kramp en Dick Dibbets hadden aan el kaar de handen vol. In een sterk uitge- Ten koste van een schijf wist Dick op dam te komen, doch in de resterende stand had Kees zijn schijven zodanig ge- sposteerd, dat doortocht naar dam - een daarmee remise veiligstellend - niet meer te voorkomen was. Met dit resultaat van het eerste dames team is het seizoen voor Be Fair uiter mate geslaagd verlopen. Met kampi oenschappen voor het eerste en derde herenteam en het tweede en derde da- rolien Rahms had met 20 pnt het leeu- wedeel in de score. Taco Schram en Jeroen Jungschlager (klasse tot 74 kg, groene banden) kwa men elkaar in de finale tegen. Taco won en werd tweede en Jeroen derde. De Waddinxveense sportschool Huk 'i i 1 i De zeven damesteams van Waddinx- veen zorgden voor diverse spannende partijen en lieten vijfmaal een overwin ning noteren. Vooral het eerste en het vierde dames team gaven met een uitslag van 5-0 hun tegenstander weinig kans. Twee kon den met een 3-2 uitslag nog maar net winst boeken, en één nam genoègen met 4-1. Slechts team 6 en 7 van de dames moes ten met 1-4 hun tegenstander de eer la ten, een slechte start die ze met een be ter vervolg zullen moeten goed maken. WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN-WOENSDAG 20 APRIL 1988 De wedstrijd tegen Jumpers was een ware slijtegeslag. In de zeer spannende wedstrijd floten de scheidsrechters voor veel overtredingen en een groot aantal Flyers’ A 1-team was tegen BOB fantas tisch op schot. Maar liefst 18 driepun ters (scoten verder dan 6.25 m) werden er gescoord. Mark van Es had met 8 driepunters het nieuwe verenigingsre- cord te pakken. Ralph Schouten had er 6 en Rudo van Loo 4. Alfred van Noort scoorde 18 pnt. WADDINXVEEN/MOORDRECHT - Zondag voor een week werden de jaar lijkse open kampioenschappen Tang Soo Do van de Waddinxveense sport- feliciteert HEREN SENIOREN 1 met het afgelopen zaterdag behaalde KAMPIOENSCHAP! Wie ook bij D.I.O.K. wil komen basketballen kan bellen naar mevr, de Bruin, tel. 5286. Deze advertentie wordt aangeboden door: T.S.D. Automatisering Boskoop. CS^bOSKOOPSE BASKETBALVERENIGING D/OK WADDINXVEEN - De Waddinxveen se postduivenvereniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit Duf fel. Afstand 106 km. In concours 597 duiven, gelost om 12.00 uur. Aankomst le duif 13.09 uur, laatste 13.21 uur. Snelheid le duif 1514 m.p.m. Uitslagen: H. Metselaar 1-7-13-43-45-65-86-92- 126; A. Hofman 2-124; N. v. Vliet 3-57- 64-136; M. Tollenaar 4-11-21-32-40-87- 96-99-105; C.G. Hofman 5-9-23-82-109; D. Boere 6-34-38-79-94-98-114-117- 123-144-149; R. v.d. Made 8-97-118; J. Troost 10-20-70-100-137; J. Verbakel 12-22-24-29-36-39-53-66-68-128-139- 140; J. Toor 14-25-35-59-62-81-84-107- 141-147; J. Jansen en Zn. 15-17-18-28- 42-74-78-80-113-115-130; N. v. Tol 16- 69-73-77-88-120; D. Heeren 19-47-110- 121-142; J.P. v. Tongeren 26-27; J.W. Sekeris 30-112; T. den Ouden 31-72; Mevr. G. Twigt 33; Comb. C en J. 37- 50-52-90-103-106-133; A.H. Kivits 41- 61-71; P. Bonefaas 44-91; W. Breedijk 46-83-108-119-132-148; Mevr. E.J. de Wit 48; C.A. Bode 49-75; N. Hooger- dijk 51-55-56-58-104-129-131-134-135; F. Rip 54-60-93-122; E. v. Beek 63-89- 102-116-125; F. Middelkoop 67; D. Griffioen 76-138; H. Vink 85-127-146; M. Verbeek 95-102; D. v.d. Spek 111; R. Hofman 143-145. mesteam en de aanwas van leden gaat Be Fair vol goede moed beginnen aan de voorbereiding op het nieuwe sei zoen. Be Fair begon tegen Kalinko met Ria Stuyfsand en Liesbeth van Diermen in de basis en met Cora Bos als spelver- deelster. Er was een gelijkopgaande strijd in de eerste set die bol stond van spanning. Met Miranda Both, ingé bracht aan het net, forceerde trainer Gerard Lupgens de beslissing en trok Be Fair de set met 17-15 naar zich toe. In de tweede en derde set gaf Be Fair het initiatief uit handen. Veel foutservi- ces en een te eenzijdige aanval over de buitenkant die niet scoorde gaven Ka linko de kans met 9-15 en 4-15 te profi teren. WADDINXVEEN - De tennisvereniging Waddinxveen is de nieuwe competitie ingegaan met 40 teams. De landelijke zondag-competitie telt 10 teams terwijl, verdeeld over de dinsdag, woensdagmiddag en zaterdag, in districts en regionaal verband door 30 teams wordt deelgenomen. WADDINXVEEN - De in moeilijkheden geraakte volleybaldames van Be Fair hebben het net gered door tegen Kalinko met 3-2 aan het langste eind te trekken. Door deze uitslag hebben de Waddinxveensen hun plaats in de derde divisie van de nationale volleybalcompetitie behouden en de gradeert Kalinko naar de promotieklasse. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Autoschade reparatiebedrijf Noordkade24 2741EV Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk In het prestige duel tegen Spanning, de nummer twee uit de eerste klasse, heeft heren 1 van Be Fair laten zien dat het kampioenschap geen toevalstreffer was. Met Victor Jonker en Jack Douma in de basis wist Be Fair de wedstrijd met 3-0 te winnen. De setstanden 15-10,15- 6 en 17-15. Van Diermen moest het zonder de mid- denaanvallers Edwin van Erk en Koen Dukker doen. Paul van Yperen schoof hierdoor op naar de hoofdblokkeerder- spositie. Be Fair is door deze overwinning met 5 punten voorsprong op Spanning kampi oen geworden. In de bekerstrijd zit Be Fair inmiddels in de halve finale. Zater dag om 12.00 uur ontmoeten de Wad- dinxveners in sportzaal ’’Groenswaard” de Delftse promotieklasser Punch. zij een goede schotselectie van Marian Vujanic kwam Flyers al vrij snel ruim voor. Na rust met wederom Dirk Rijns- burger als beheerst scorende uitblinker, kon Flyers soepel spelend de overwin ning pakken met 95-74. Opvallend daarbij was dat Flyers verdedigend toch niet alert was, anders had het verschil WADDINXVEEN - Vijf dames van de gymnastiekvereniging TOOS hebben al meegedaan aan twee van de drie grand- prix-tournooien in Zutphen en Bever wijk. Het vijftal bestaat uit Wendy Kerver, Mandy de Graaff, Fleur de Bree, Chan tal van Daalen en Ester Natnaar. De twee laatsten kwamen onlangs over van het Zoetermeerse Pro Patria. De even eens uitverkoren Yada v.d. Hoek moest wegens een blindedarm-operatie ver stek laten gaan. Wendy Kerver, Chantal van Daalen en Ester Natnaar komen uit in de klasse IV-B. In Zutphen werd Ester, die lek ker draaide, 5e. Chantal werd 24e en Wendy 26e. In Beverwijk waren in deze klasse veel deelneemsters: 47. Ester presteerde weer goed en werd nu 7e. Bij Chantal en Wendy ging het ook wat beter dan de week ervoor. Chantal werd 22e en Wen dy 27e. Mandy de Graaff komt uit in klasse III- B. In Zutphen ging het niet zo lekker. Bij brug maakte ze een behoorlijke fout waardoor ze uiteindelijk als 22e eindig de. In Beverwijk ging het ook iets beter, nog niet echt vlekkeloos, maar Mandy eindigde hier op een redelijke 9e plaats. Fleur de Bree turnt in klasse II-B. Zij werd in Zutphen én Beverwij k 1 leBei de keren ging haar balk niet echt goed terwijl ze verder heel redelijk draaide. Fleur turnde vorig jaar in klasse III-B bij DOD-Utrecht en is nadat ze in Wad dinxveen is komen wonen bij TOOS ge komen. De 3e en laatste Grand Prix wedstrijd is op zaterdag 7 mei in Overveen. Van de 3 tournooien die de meisjes draaien tel len de twee beste prestaties en kunnen ze daardoor de Nederlandse kampioen schappen halen die op zaterdag 28 mei worden^ehouden. Met vijf overwinningen, een gelijkspel en vier nipte nederlagen is voor Wad dinxveen de zondagcompetitie vrij re delijk begonnen. Het eerste gemengde team (2e klasse) en het eerste herente am (3e klasse) hebben allebei een voor schot genomen op het kampioenschap door met respectievelijk 7-1 van Leim- onias 6 en 6-0 van Achter de Bogen 1 te winnen. Waddinxveen 2 gemengd verloor met 3- 5 van Buytenwegh 1, terwijl Waddinx veen 3 met dezelfde cijfers won van Ti- od 4. De heren 2 verloren met 4-2 van HTV 1De heren 3 speelden gelij k (3-3) tegen Zevenhuizen 2. Heren 4 won van De Gouwe Smash 1 met 4-2. De jeugdteams van de zaterdag deden het iets beter: vijf van de zes teams scoorden hier een overwinning. Vooral de winst van het derde team (2e klasse t/ m 17 jr) tegen plaatsgenoot Be Fair 25 is noemenswaard, daar hierin een paar heel jeugdige spelers een uitgekookte tactiek lieten zien, waar de tegenstan ders geen antwoord op hadden. Voor de mini-competitie speelden deze keer drie teams op de baan aan de Al- berdingk Thijmlaan. Drie teams (14 en 3) verloren, Waddinxveen 2 speelde ge lijk tegen Moordrecht 4 (6-6) en Wad dinxveen 5 won met 10-2 van Oaze 1. WADDINXVEEN - In de laatste week van de reguliere competitie hebben de basketbal-heren van de Waddinxveense Flyers met twee goede overwinningen hun capaciteiten waargemaakt. Woensdag werd voor het thuispubliek in een zeer spannende wedstrijd met 110-102 de tweede nederlaag opgelegd aan Jumpers, de ploeg die kampioen is geworden Zaterdag werd met een dui delijke 95-74 winst belager Blitz afge schud. Na de goede resultaten van vorige week bezet Flyers samen met BC Voorne de derde plaats, één punt achter Binnen land. Deze laatste ploeg moet nog een gestaakte wedstrijd uitspelen en bij een nederlaag vervalt die ene punt zodat drie ploegen dan de 2e plaats bezetten. Het recht op deelname aan de promo- tiestrijd zal dan via beslissingswedstrij den verworven moeten worden. Flyers moet dus in spanning wachten op de uit slag van die ene wedstrijd en, eventu ele, bondsbeslissingen inzake Binnen land dat niet kan promoveren naar de le klasse. WADDINXVEEN - Zaterdag hield de herigelsportvereniging Waddinxveen HSW haar extra wedstrijd die het begin van de zomercompetitie betekent. Deze wedstrijd werd gevist in de Oude Rijn nabij Zwammerdam. De vangst was re delijk: 10 vissers wisten 21720 gr vis te vangen. De prijswinnaars waren: 1. M. Reichard (5390 gr), 2. L. Pouwer (3500 gr) en 3. H. de Kwaatsteniet (3440 gr). De eerste wedstrijd in de zomercompe titie is zaterdag 23 april. Deze wedstrijd wordt gevist in de Oude Rijn. Vertrek voor deze wedstrijd is om 5.45 vanaf het NS-station. Óp zondag 24 april begint tevens de zondagcompetitie. Deze wordt even eens in de Öude Rijn gevist. De loting van de kantnummers is om exact 7.00 uur. De wedstrijd begint om 7.30 uur. De prijsuitreiking van de wintercompe titie vindt plaats op zaterdag 23 april in Bar Bodéga Royal Inn en begint om 14.30 uur. WADDINXVEEN - Vrijdagavond 22 april zal in de grote zaal van Het Tref punt voor de 5e keer het sneldamtour- nooi voor clubteams (achtallen) worden gehouden. In ieder geval zullen 12 teams - en er kunnen nog enkele aanmeldingen wor den verwacht - aan dit tournooi deelne men. De organisatie van dit tournooi is in handen van de Waddinxveense dam vereniging Excelsior. Excelsiors KNDB-arbiter Cor Stolker treedt op als scheidsrechter. De wedstrijden, waarbij elke speler in elke partij maximaal 10 minuten be denktijd heeft, vangen aan om 20.00 uur. De deelnemende verenigingen zijn: ADC (Alphen aan den Rijn), BDV (Bleiswijk), DC Boskoop (Boskoop), Damlust (Gouda), DID (Zoetermeer), HDC (Alphen aan den Rijn), DC Kijk Uit (Zegveld), LDC (Leiderdorp) en RDC (Rijnsburg). Excelsior neemt zelf in ieder geval met twee teams deel aan dit tournooi. De le prijs is beschikbaar gesteld door de be heerder van Het Trefpunt. WADDINXVEEN - Na de vierde ron de in de diverse damfinales blijft het bij Excelsior ongekend spannend waar het gaat om de bezetting van de bovenste plaatsen. In deze gevallen hebben de spelers bijna een gelijk aantal punten. Daaruit mag ook terecht worden afge leid, dat de krachtsverschillen miniem blijken te zijn. De winst van Dick Dibbets op Tijmen den Ouden betekent, dat Dick zo goed als zeker de nieuwe clubkampioen kan worden genoemd, te meer daar Piet Swart remiseerde tegen Kees Kramp. Om winnaar van de finalepoule te wor den, zal Piet Swart de laatste wedstrijd tegen Dick Dibbets in winst moeten om zetten. Het kampioenschap kan Dick niet meer ontgaan gezien zijn goede score in de voorronde. Een moeilijk en onregelmatig eindspel was te volgen in de strijd van Piet Swart en Kees Kramp. Kees had een onvoor delige schijf op zijn linker vleugel, doch ondanks dat moest Piet waken voor di verse dreigingen door combinaties op zijn centrumschijven. Op een gegeven moment kon Kees een combinatie naar remise forceren. Analyse zou moeten uitwijzen of er winst voor Piet had in ge zeten. Adriaan Blom bereikte tegen Dik Heer en 1 een eindspel met aan beide zijden dam, doch winstvoordeel in de schijven kwantiteit 3 om 1. Dirk kan de over- machtswinst ondanks knap verweer, niet verijdelen. In de tweede poule was Ruud van Dijk zich dankzij winst op Jaap van der Eist op de eerste plaats. Teun wist de winst op positionele wijze (buitenspel zetten van enkele schijven van de tegenstan der) te winnen. In het gevorderd mid denspel was Ruud van Dijk op een ge geven moment gedwongen tegen Gerrit van der Zijden een winnend lijkende damcombinatie te nemen. Na voltooi ing van de slagzet bleek, dat Gerrit in de resterende stand een zogenaamde ’’plakker” kon nemen, daar de door Ruud behaalde dam op slag bleef staan. De punten konden daarna worden ge deeld. In de derde poule hebben Gerrit Heer en en Piet van Gils zich iets los gemaakt van de overige deelnemers. Piet van Gils klopte Jan de Heer. Gerrit Heeren had in een eindspel met elk een dam twee schijven meer dan Adriaan Zwa nenburg. Een remiseaanbod van Adri aan werd dan ook terecht van de hand gewezen. In de vele vangstellingen werd de winst door Gerrit gerealiseerd. In de 4e poule was de grootste verras sing de nederlaag (na eerder twee keer te hebben gewonnen) van Gert van Mannekes. Dit kon worden gezet op naam van de jeugdige Fred van Beek, die meteen met Gert van Mannekes met elk 4 punten uit 3 wedstrijden aan de kop gaat in deze groep. De overige wed strijden eindigden in remises en dat be tekent, dat in deze poule nog volop spanning aanwezig is. Voor een zestigtal enthousiaste tennis- sers/sters is afgelopen zaterdag de com petitie weer aangevangen. Voor een zestal teams bleek de korte inspeeltijd van 2 weken dat het tennisseizoen ge opend is voldoende om goede resulta ten neer te zetten. Het le gemengde team uitkomend in de 3e klasse begon haar eerste competitie- dag goed door te winnen van Alexan dria met 3-2. Het le herenteam uitko mend in de le klasse moest helaas we gens regen een herendubbel van Gert Boere en Jaap Derks afbreken. En dat terwijl ze na een le verloren set goed bezig waren om de 2e set naar zich toe te trekken. Op de officiële inhaal- dag 12 mei zullen de heren hun best doen om de 3-1 voorsprong om te zetten tot 4-1. Het 2e herenteam uitkomend in de der de klasse won met 4-1 van het Rotter damse Kralingen. Het 2e gemengde te am spelend in de 5e klasse, won met zeer overtuigende cijfers. Alleen cap tain Herman de la Croix zorgde voor een iets moeizaam begin door de eerste wedstrijd in drie sets te winnen. WADDINXVEEN - Komende zater dagmiddag van één tot vijf uur wordt de Waddinxveense sporthal ”de Sniep” in bezit genomen door de jeugdturners, turnsters en jeugdturners en turners van de verenigingen aangesloten bij de kring Gouda en Omstreken. Deze wed- strijdmiddag wordt mede georganiseerd in samenwerking met de gymnastiek vereniging TOOS. De deelnemende verenigingen komen op deze wedstrijden uit met min. 6 en max. 24 deelnemers per groep. De be oordeling is niet per vereniging maar per groep en is persoonlijk bij de 3 toe- stelonderdelen. Elke deelnemer(ster) ontvangt een di ploma met daarop vermeld de behaalde punten. Voor elke groep wordt het ge middelde per 3 toestellen bepaald en dit is maatgevend voor de prijs. Normaal geldt een eerste prijs voor 24 punten of meer; een tweede prijs voor 21-24 pun ten en een derde prijs voor 18-21 pun ten. Het meedoen aan de vrije oefening op muziek is verplicht en hiervoor moet de groep minstens een 6 behalen wil het re sultaat van de 3 toestelonderdelen gel den voor een prijstoekenning. Elke groep kan dus in de prijzen vallen mits dan minstens een 6 voor de vrije oefening behaald is. Voor de hoogstge- plaatste groepen van deze middag zijn wisselbekers beschikbaar. Bij de meisjes/dames wordt geturnd op balk, lange mat en sprong. De jongens/ heren doen ringen, lange mat en sprong. Daarbij nog de verplichte vrije oefening. Verheugend is de grote deel name (13 verenigingen) aan deze wed strijden. Gesteund door de trouwe aanhang wist Be Fair zich in de 4e set te herstellen. Met Joke Baans op het midden en Mar lies van Ringelestein op de buitenposi tie leek Lupgens de winnende formatie te hebben gevonden. De aanval, ge stuurd door Wilma de Jong, en de blok kering van Be Fair funktioneerden opti maal en via 14-9 trok Be Fair de set met 15-12 naar zich toe. In de 5e set werd het feest compleet. De verdediging van Kalinko moest het af leggen tegen de slagkracht van Marlies van Ringelestein. Na de veldwissel bij een 8-1 voorsprong ging Be Fair goed door en serveerde Joke Baans het laat ste punt 15-2, waarop het feestgedruis losbarstte. RVC/Libanon werd kampi oen in de derde divisie G. spelers moest de wedstrijd dan ook voortijdig verlaten. Flyers had een uitstekende eerste helft maar de opgebouwde voorsprong, rust stand 56-38, verdween na rust met rasse schreden. De wedstrijd, waarin overi gens niet veel echt goed basketbal te zien was, werd zinderend spannend wat zich uitte in een 84-84 stand bij het eind signaal: verlengen dus. Dankzij uitblinker Dirk Rijnsburger bleef Flyers in de verlenging op de been zodat er met een 96-96 stand een 2e ver lenging uitrolde. Daarin had Flyers met het uitgedunde Jumpers geen moeite meer en het werd 110-102. Naast Dirk Rijnsburger (33 pnt) liet ook Flyers nieuwste aanwinst Marian Vujanic met 16 pnt enkele mooie scores aantekenen, Rijk Meuleman had 13 punten. Tegen Blitz had Flyers het alleen in het begin moeilijk, een lichte achterstand werd echter vrij vlot ingelopen en dank- WADDINXVEEN - Nadat er drie ron den in de damfinales van Excelsior zijn afgewerkt, moet worden vastgesteld, dat er nog volop spanning in de 4 poules aanwezig is. Diezelfde spanning is ook aanwezig in menig wedstrijd, waar volop strijd wordt geleverd. Gebruikelijk is dan ook, dat de spelers in deze fase van de competitie alle beschikbare bedenktijd nodig hebben. In de eerste poule zijn nog 4 spelers in de race om het clubkampioenschap. Voorzitter Piet Swart en ex-clubkampi- oen Dick Dibbets gaan hier aan de lei- het, die de spanning geheel terug ding met een punt voorsprong. Met bracht. Een goede winst op Teun Twigt bracht hem meteen samen met Teun aan de kop in deze groep. Henri Berg hout, die gelijk speelde tegen Jaap van der Eist, blijft met 1 punt minder, doch ook een wedstrijd minder gespeeld, dit tweetal goed volgen. Teun Driesse en Gerrit van der Zijden bleken aan elkaar gewaagd, althans zo doet de puntende- ling vermoeden. Adriaan Zwanenburg was in de derde poule verantwoordelijk voor terugkeer van de spanning. Zijn winst op Piet van Gils bracht beide spelers op 3 uit 3 wed strijden. Gerrit Heeren blijft koploper daar de overige ontmoetingen onbeslist dunde stand werd positiespel gespeeld, eindigden. - •-* In de vierde groep lijkt Excelsiors ta- lentvolle jeugd nu toe te slaan. Fred van Beek en Kees Slootweg namen door overwinningen op A. Crone en Gert van Mannekes meteen de leiding. De niet spelende Piet van Es staat echter In de tweede poule nestelde Teun Twigt Iers benaderd: Gerrie Mühren, Barry Dat men in Waddinxveen op Tang Soo Hulshof, Pim Doesburg, Harrie van der Do-gebied op de juiste weg is blijkt wel Ham, Jan van Deinzen, Gerard van der uit de 5 prijzen die door de Waddinxve- Lem en Wim Meijers hebben toegezegd ners zijn behaald. dat zij op zaterdag 14 mei naar Wad- Remco van Es (tot 64 kg, gele banden) dinxveen komen. Maar er zullen nog behaalde een derde prijs. Aad Hoog- andere grote namen worden gevraagd endoorn (klasse tot 74 kg, gele banden) en ook TROS-journalist en program- werd eerste, terwijl hij bij de wedstrij- mamaker Hein van Nievelt maakt zijn den in stijlvormen (hyongs) derde werd, opwachting in dit team. Van Nievelt, die als speler van het TROS RTV-team aan alle voorgaande tournooien deel nam, zal ook de bekers uitreiken. Naast dit WNF All Stars, Edo Bonsai en Grafie Bonsai, doen de volgende teams Tti traint elke dinsdag- en vrijdagavond Ivvnïmüv//// WADDINXVEEN - Zondag is de groter kunnen zijn. Scores: Marian Vu- landelijke tenniscompetitie weer van janic 28, Dirk Rijnsburger 23 en Mike start gegaan. Het eerste team van de Heerkens 18 pnt. mee: Akai, Kawasaki, Nissan, Sony en in de gymzaal van de voormalige Jan Smit Internationaal. De wisselbeker Ligthartschool aan de Kerkstraat, wordt verdedigd door één van de orga niserende clubs namelijk Edo Bonsai. De eerdere edities van het tournooi zijn gewonnen door Smit (tweemaal) en So- ‘v_d. Schee (4e dan), Jeroen ny- Jüngschschlager, Remco van Es, Taco Schram en onder zittend Ivo Moerman en Aad Hoogendoorn. WADDINXVEEN - Het vijfde Edo- Bonsai tournooi, waarvoor op zaterdag middag 14 mei acht zaalvoetbalteams naar sporthal ”de Sniep” in Waddinx veen komen, staat ditmaal in het teken van het Wereld Natuur Fonds. Sponsor Ed de Groot van Edo Plant Holland wilde aan het eerste lustrum van zijn traditionele ’’Japanse” tour nooi een goed doel verbinden en dat is het Wereld Natuur Fonds geworden, dat op de tournooi-zaterdag ook met stands en films in ”de Sniep” aandacht school Huk Tti gehouden in de Rotter- voor haar werk zal vragen. De organisa- damse sporthal Schiebroek. Aan dit tie heeft een team van ex-voetbalprofs tournooi, waar zich 150 enthousiaste uitgenodigd dat onder de naam WNF deelnemers hadden voor ingeschreven, All Stars aan het tournooi zal deelne- deed ook een geselecteerde groep uit men. Voor dit team is al een aantal spe- Waddinxveen mee. Dat men in Waddinxveen op Tang Soo Op de foto van links naar rechts: start gegaan tennisvereniging Waddinxveen is inge deeld in de tweede klasse, nadat het vo- p. rig jaar, tijdens de promotie-wedstrijd, uames op een haar na de promotie naar de Met in het achterhoofd de wedstrijd om overgangs-klasse B had gemist. het kampioenschap van vrijdag tegen Mede doordat het door de firma Van Jumpers (de Sniep, 20.45 uur) behaalde Munster (sanitair) te Gouda gesponsor- Flyers’ damesselectie een prima 54-28 de team de gehele winter met elkaar se- overwinning op Luba. Behalve in de rieus heeft getraind in de Waddinxveen- laatste minuten voor rust waren de da- se tennishal, is het thans extra gemoti- mes te sterk voor de tegenstander. Ca- veerd het beoogde doel dit jaar te berei- -ken Mede vanwege het feit, dat Edwin Baan heeft besloten naar het oude nest terug i te keren, is het team sterker geworden?, Hij heeft de afgelopen jaren overgangs; klasse B gespeeld voor Soest. Het team is verder samengesteld uit de talentvolle Goudse dames Stephanie van Munster en Yvonne Ivens en last but not least de bondstrainer Ron groot. Het team is ingedeeld in een poule met de tennisverenigingen Leimonias 6, Zoeterwoude 1 en het Goudse Be Quick 1. De eerste wedstrijd werd zondag ge- speeld op het tennispark ”de Woerd”. *Of>

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 23