Waddinxveen-tennis op weg naar titel WSE en Be Fair Florida B hebben het moeilijk kampioen Kaarten geschud bij zaterdagtennissers en aan Piasweg CONCOURS REIGERSBURGH Degradatiezorgen zijn nog niet geweken TITEL VOOR WSE C2 Reigersburgh in Muiderberg GSV wint Roos-bokaal Enquete baantj es zwemmers Zilver voor jeu de boules- equipe W’veen Hockeyers gelijk: 1-1 DE GOUWE VERKOOPT PLANTEN LAATSTE SJOEL- AVOND De Sperwer B.V. D.I.O.K. Uitslagen Be Fair Zaterdag Dames 01828 - 18708 Derde plaats Jeugdcompetitie Waddinxveen Muiderberg Waddinxveen-zo Ka I uitkomend in de Zuidhollandse voorjaarscompetitie. da'smt 'r^Oneegenornen... WADDINXVEEN - De derdeklassers WSE en Be Fair hebben het nog moeilijk in de staart van deze voetbalcompetitie. WSE verloor met 2-0 GAAT U VERHUIZEN? ERKENDE VERHUIZERS Wilt U informatie? WADDINXVEEN - In de zondagcompetitie draaien de zondagteams van de tennisvereniging Waddinxveen goed. Het eerste gemengde en het eer ste herenteam kunnen na de overwinningen van afgelopen zondag, resp. 7-1, uit tegen Zoeterwoude en 5-1 uit tegen Waspik, het kampioenschap niet meer ontgaan. G^BOSKOOPSE BASKETBALVERENIGING D/OK ASSCHEMAN WADDINXVEEN Rij* Pagina 29 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 4 MEI 1988 SPORT RECREATIE De dag begint om 09.00 uur met het gaf. Fazantdreef 2 Het kampioen geworden WSE C2-team 1 2743 DC Waddinxveen WADDINXVEEN - Zondag 8 mei houdt de rijvereniging van manege Rei gersburgh aan de Piasweg weer een gro te spring- en dressuurwedstrijd, waar voor de ruiters en amazone’s uit het ge hele land naar Waddinxveen zullen ko men. Het aantal doelpunten werd daarmee gebracht op maar liefst 109. Naast een bloemenhulde door het jeugdbestuur, kregen de jongens ook een etentje aan geboden. districtsselectie bestaat. Alleen Renata Schouten en de GD Janneke v.d. Knaap/Rinaldo v.d. Velde wonnen. oenswedstrijd kwam tegenstander Gou da C3 er niet aan te pas. Het werd uit eindelijk 8-1. De drie teams speelden met opmerke lijk enthousiasme en kenden een uitste kende teamsfeer. WADDINXVEEN - Bijna aan het eind van het seizoen kon Florida-bad- minton toch nog een kampioensteam in de bloemetjes zetten: Florida B, Florida 5 (8-11 jr) is een team met talen tjes, dat steeds beter meedraait. Tegen H. I. Ambacht 4 werd gelijk gespeeld nu de 1-7 nederlaag uit. Rémon van Gemeren (8) won zijn de enkelspel uit 10 wedstrijden. Dennis Steenland bleef in 3 games niet bij hem achter, maar Lisette Kuypers verloor. Sheron Schouten bracht de stand op 3- I, maar verloor de GD enigszins verras send samen met Rémon met de zeer op merkelijke cijfers 15-2, 0-13, 15-18. Ook de andere GD en de DD ging vef- Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking: kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer zelf-verhuizmg met gebruik van verhuis auto. pakmaterialen en diverse hulp middelen De laatste sjoeluitslagen zijn: klasse A: 1. Ton Cozijnsen (1407 punten), klasse B: 1. A. van Leeuwen (1324 punten), klasse C: Ben Bos (1264 punten), klasse D: 1. W. Slingerland sr (1153 punten), klasse E: 1. Janny van Soest (1088 pun ten). Met de herstelde René v.d. Wilk weer Zaterdag was het op eén zonovergoten Op de helft van de damescompetitie is de stand redelijk te noemen. Het le team 29 (le kl) van Lydia Koop behaalden 9 punten en het 4e team 32 (5e kl) van Anke Derks ook. Het 5e team 33 (5e kl) van Corry van Wijnen zorgde voor 10 pnt. Corrie haar team heeft als enige alle drie wedstrij den gewonnen. Zij staan op de 2e plaats met 1 pnt verschil op DDJL met 11 pnt. Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen heeft nog plaats voor mensen die willen recreatiebasketballen woensdagavond in de sportzaal aan de Puttelaan. Maar ook com- petitiebasketballers zijn welkom. Voor opgeven: bellen naar mevr. De Bruyn, tel. 5286. Deze advertentie wordt aangeboden door T.S.D. Automatisering Boskoop. Florida 3 liet zondag de kans lopen om Rijnland 4 (Gouda) te verslaan als re vanche voor de 1-7 uit-nederlaag. Winst voor Tycho Hage en Sharon den Adel en nipt verlies voor Vincent Hart- wijk en Mette Schouten (3games), Met- te, de enige beginner in dit team, is ver rassend snel vooruit gegaan. Hierna wonnen Sharon en Vincent hun GD, maar de andere dubbels gingen helaas VERVOER - VERMUI2IMGEN WADDINXVEEN - Ruiters van mane ge Reigersburgh aan de Piasweg hebben op Koninginnedag meegedaan aan een concours in Muiderberg. Zondag 1 mei werd op het eigen terrein de tweede clubwedstrijd dressuur klasse B.O. ge reden. de gelijkmaker (1-1). Na dit vroege doelpunt in de tweede helft sloeg de pa niek weer duidelijk toe bij Be Fair. Zo moest een aangeslagen Ronald van Do de waard 2 minuten later zijn man weer laten gaan. Uit deze voorzet werd ech ter naast geschoten. Een volgende po ging via een verrassend schot werd door In het zwembad ”de Thermen” in Al- phen aan den Rijn werd op Koninginne dag de slotronde gespeeld om het Ne derlands kampioenschap waterpolo voor kringteams. In het vertegenwoordigde team van de Gouwe-Rijnstreek voor meisjes onder de 16 jaar waren de volgende Gouwe-le- den geselecteerd: Marielle Kroon, Mir jam Overdam en Wendy de Frankrij ker. Dit team werd in het totaal derde van Nederland achter de teams van Overijssel en Rotterdam. In het team van meisjes beneden de 14 jaar waren De Gouwe-leden Patricia Hofman, Marion van Hooft en Sandra Berckenkamp geselecteerd. Ook dit te am bereikte een derde plaats in het Ne derlandse kampioenschap. Hier werden Noord-Holland en Gelderland eerste en tweede. Gesteld mag worden dat het geheel een goed succes is voor de Waddinxveense trainer/coach Leo Nieuwenhuijzen, die samen met Rob Heemskerk beide te ams onder zijn hoede heeft. Bij de rest van de zondagteams hebben vooral het tweede en vijfde team zich gerevancheerd voor de twee zwakke voorgaande wedstrijden. Het tweede team verpletterde Never Out 1 met 7-1 en het vijfde team deed ditzelfde met Bleiswijk 7. Na de helft van de competitie kan ge zegd worden dat het vrij redelijk draait. Er zijn twee zekere kampioenen en de rest doet goed mee in zijn poule en nie mand degradeert. In de 9e competitieweek wonnen de Florida-teams niet, maar de meesten van de vele debuterende jongens en meisjes toch behoorlijke vorderingen gemaakt in vergelijking met de eerste wedstrijden. Florida 1 verloor thuis met 2-6 van Flair 6 (Alphen), dat uit 12/13-jarigenvan de ioren, maar winst in de HD b;acht de eindstand op 4-4. In Waddinxveen viel de volgende uit slag te noteren: le Marlies v.d. Spek op Iwan 129 pnt, 2e Nanda Timmermans op Nancy 123 pnt, 3e. e.a. Kim Rowley op Sonja 120 pnt, 3e. e.a. Laurens Vos op Oritia 120 pnt, 5e. Jessica Gibbon op Aldo 115 pnt. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se postduivenvereniging De Sperwer heeft meegedaan aan een concours van uit St. Ghislain. Afstand 187 km. In concours 557 duiven. Gelost om 8.45 uur. Aankomst le duif 10.50.09. Laat ste 10.59 uur. Snelheid le duif 1499 m.p.m. Uitslagen: D. Griffioen 1-106-109-118; J. Verbakel 2-4-10-14-41-49-52-58-89-98-104-115- 138; D. Boere 3-12-13-29-31-84; J. Jan sen en Zn. 5-9-48-50-74-78-92-114-119; Comb. C en J. 6-11-36-132-133-135; J.P. van Tongeren 7-39-42; H. Metse laar 8-44-45-47-51-67-70-79-107-123- 131; J. Troost 15-111; N. Hoogerdijk 16-19-55-112-113-124; J. Toor 17-24-30- 34-35-61-73-77-86-116-122; T. den Ou den 18-21-69; F. Rip 20-23-96-103-126- 134; N. van Tol 22-46-81-137; M. Tolle naar 25-28-38-63-128; W. Breedijk 26- 94-108-117; N. van Vliet 27-64-65-66- 99-100-121; H. Vink 32-85-139; D. De genhardt 33; Mevr. G. Twigt 37-88; A. Hofman 40-59-97-127; F. Middelkoop 43-54-71; Mevr. E.J. de Wit 53-56-82- 91; C.A. Bode 57-136; J.W. Sekeris 60- 87-95; Th. Twigt en Zn. 62; P. Bonefaas 68-75-125; E. van Beek 72-101-130; C.G. Hofman 76-80; D. Heeren 83-120; A. Kievits 90; M. Verbeek 93; R. v.d. Made 102-105-110; D.P. v.d. Spek 129. WADDINXVEEN - Woensdagavond 11 mei is in het clubgebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan de laatste sjoelavond van dit seizoen. Óp deze avond worden bekers uitge reikt aan de eerste drie van elke klasse en aan ieder die minimaal 10 avonden geweest is zal een aandenken aan dit sei zoen worden overhandigd. Henk Eshuis (brood- en banketbakker uit Moerkapelle) zal een door hem be schikbaar gestelde wisselbeker over handigen. WADDINXVEEN - Het Goudse GSV heeft het op Koninginnedag gehouden tournooi van Be Fair-voetbal voor A-l en B-l-elftallen gewonnen, waardoor het in bezit kwam van de Piet Roos Jr.- bokaal. Met 12 punten bleef het 2 punten voor op Be Fair die de 2e prijs in de wacht sleepte. Schoonhoven werd derde, Sportlust vierde en de winnaar van de twee voorgaande jaren, JAC uit Den Haag, werd laatste. Het wordt spannend aan het eind van de competitie in de hoofdgroep van afd. Gouda, waar door punten-verlies van koploper ONA en fouten van de achter volgers er ineens een kans is voor het A- 1 elftal om de hoofdprijs te winnen. Be Fair A-l staat met 1 punt achter op ONA, op de tweede plaats, 2 punten voor nummer 3. Hiermee was Be Fairs kruit verschoten en zal uit de twee resterende wedstrij- i en thuis tegen SV PTT, alsnog getracht moeten worden dat ene punt binnen te halen. Even later werd een inzet van Arjan Taal van de lijn gehaald. Het zag er dus echt hoopvol uit met de rust. Na rust had HBSS al na 7 minuten suc ces. De linkerspits passeerde het hele rechterverdedigingsblok van Be Fair en in de basis begon Be Fair op een zonnige uit zijn voorzet scoorde Rob v.d. Meer WADDINXVEEN - De in de midden moot vertoevende hockeyclub Wad- dinxveen heeft met 1-1 gelijk gespeeld tegen Bodegraven. Op het veld in het sportpark ”De Sniep” werden een straf- bal en een strafworp niet benut door de Waddinxveners. van WSE. (Foto: WSE-voetbal). WADDINXVEEN - Bij de start van de landelijke competitie van de Jeu de Boulebond kwamen op de eerste dag 128 equipes van drie man in actie. Van de jeu de boulesclub Waddinxveen namen 5 equipes aan de competitie deel. Twee hiervan vielen in de prijzen. De equipe Wijbenga en Warmelink be haalden een zilveren medaille. Op 15 mei zal de tweede krachtmeting plaats vinden. opgave en bracht de stand op 5-1 Het bleef eenrichtingsverkeer op het doel van Schoonhoven. Robin Leunis- sen, die heel goed speelde, werd op rechts aangevallen en met een mooie '1 van. Vlak voor tijd mocht Schoonhoven in een van de spaarzame aanvallen nog te- genscoren: 6-2. In Muiderberg werden deze resultaten behaald: Dressuur B-3 ring 1: 3e Patty Paling op Amy 124 pnt. Dressuur B-3 ring 2: 2e Aletta v.d. Breggen op Lucky Boy 121 pnt. Dressuur L-ll ring 4: 6e Karin de Graaff op Mister Azor 114 pnt. Speingen B klassiek: le Aletta v.d. Breggen op Lucky Boy. Springen B progressief: 2e Aletta v.d. Breggen op Lucky Boy. Springen L klassiek: 4e Wouter v.d. Westeringh op Isolda. Springen L-progressief: 2e Henk Jan Oldenbanderingh op Shyla, 4e Wouter v.d. Westeringh op Isolda. Springen M-klassiek: 2e Leonie van Rhijn op Rakker. Springen M-progressief: 2e Daniëlle Verwey op Candy. Florida 6 (7-10 jr) had vervroegd ge speeld in Nieuwveen en verloor na een spannende wedstrijd met 5 lange drie: games-partijen met 3-5. Winst voor Je roen van Boxtel, Roel Kalkman in de enkels en voor de HD met Jeroen en Pa trick van Esseveld, die met zijn 7 jaar, Florida’s jongste competitiespeler aller’ tijden is. WADDINXVEEN - Op het plein bij de gereformeerde Kruiskerk aan de Passa ge houdt de zwem- en poloclub De Gou we komende zaterdag een bloemen- en plantenmarkt. Ten behoeve van de clubkas zal ver koop plaatsvinden van geraniums, salvi- a’s, afrikanen, alysum, begonia’s, azale a’s, fuchsia’s, miniatuurrozen, sierhees ters en coniferen. Daar alle planten afkomstig zijn van Boskoopse kwekers kan gesteld worden dat uitsluitend eerste kwaliteit verkocht wordt. Het is te hopen dat de commissie Gou- we-plus, die dit geheel organiseert, op beter weer kan rekenen dan enige we ken geleden toen door slecht weer de verkoop letterlijk en figuurlijk in het water viel. tennispark aan de Alberdingk Thijm laan weer een heus feest. Naast de Oranjebitter, die voor een ieder klaar stond om te toasten op de Koningin, werd ook voor de nodige winstpunten gezorgd. Een dubbel feest dus. Na deze derde kompetitiedag, waarbij men dus ieder team van de poule één maal heeft ontmoet, kunnen er reeds enkele kaarten geschud worden. Het le heren team won met 3-2 van Charlois. Dit goede voorbeeld werd gevolgd door het 2e team. Zij wonnen van Driebrug- gen met maar liefst 4-1. Drie overwin ningen op een rij belooft nogal wat. Captain Frank Hes: ’’Echt vooruit lo pen op een kampioenschap doe je ei- genlij k nietmaar de kans is er. De bal is rond en zal dit altijd blijven. De laatste is nog lang niet geslagen”. Het team onder de bezielende leiding van Wil Driessens rekende resoluut af met Schiebroek met maar liefst 5-0. Al leen Jan Franken moest echt vechten in zijn single voor een winstpunt. Na 2 1/2 uur kon hij de punten definitief naar zich toetrekken. Het herenteam waar Wim de Lang deel van uitmaakt won met 3-2. Wim won zijn single met een wel zeer aparte uit slag: 0-6, 6-0 en 6-0. Het team van Her man de la Croix heeft deze competitie nog niet ondervonden wat verliezen is. Ook dit maal werd gewonnen met dui delijke cijfers 5-0. Het veteranenteam van Rien van Kem pen verloor met 4-1. Het enige winst punt werd verdiend door Ferry van Wij nen en Henk Hendriks. Het team vam Flip Kapaan zal de komende week waarschijnlijk veel op het tennispark aanwezig zijn om de tweede helft van de competitie beter in te zetten. Opnieuw werd namelijk verloren met 4-1 Voor het eerst deze competitie verloor het gemengde team onder leiding van captain Willem Wesselo met 3-2. De captain was geblesseerd en zorgde voor een waardige invaller: Jan de Bruin. Hij kreeg echter last van een blaar op zijn hand waardoor zijn racket meer een gloeiend stuk hout was wat moeilijk in de hand kon worden gehouden. Daarnaast kreeg ook Menno Goedhard last van een enkelblessure waardoor van een 100% sterke bezetting dus ze ker niet gesproken kan worden. De uit wisseling over drie weken zal dus echt laten zien wie zich de kampioen mag noemen. Het eerste veteranenteam, vorig jaar wel kampioen maar net nog niet gepro moveerd naar de hoofdklasse A, moet wel alle zeilen bijzetten om dit jaar niet te degraderen. Hun derde 4-1 nederlaag hadden zij deze zaterdag tegen het de gelijk tennissende DDH uit Dordrecht. De komende return tegen Hiaten (H.I. Ambacht) zal voor de reddende punten moeten zorgen en anders gaan ze onher- roepelijk terug naar de le klasse. Er zit misschien een kampioenschap in de lucht. Het eerste team 29 (le kl) won met 3-2. Wil Hornes en Nienke Verhey wonnen zeer overtuigend hun dubbel met 6-2,6- 2. Team 30 (3e kl) won ook met 3-2. Gerda Bouman en Bep Wekking won nen beiden hun enkelspel met resp. 6-2, 6-1, en 6-3, 6-1, uitslagen die er mogen zijn. Wilma Nederhof en Bep Wekking wonnen met goed spel 6-1,6-3 hun dub bel. Team 31 (4e kl) konden helaas de laat ste dubbel niet in winst omzetten. Ali v.d. Pol en Tini Piers verloren met 6-2, 6-4. De uitslag werd 3-2 in het voordeel van TC Ouderkerk. In de woensdagmiddag-competitie won Waddinxveen 4 thuis met 12-0 van Schiebroek 4 (gemengd t/m 14 jaar), verloor Waddinxveen 5 met 2-10 van Lommerrijk (gemengd t/m 12 jaar) en won Waddinxveen 1 met 7-5 van Drie- bruggen (jongens t/m 12 jaar). Wad- dinxveen 2 speelde uit 6-6 gelijk tegen Love ’70 (gemengd t/m 10 jaar) en Wad- dinxveen 3 won met 12-0 van Schie broek 3 (gemengd t/m 10 jaar). dressuurrijden, daarna volgt in de mid dag het springen. ^.lle activiteiten zullen buiten gehouden worden. Er is een grote tent waar men consumpties kan verkrijgen en er zijn diverse stands. Het belooft een gezellige, sportieve dag te worden en het is de moeite waard om te komen kijken. De inslag van rechts leverde de thuis club een doelpunt op: 1-0. Nog voor de pauze werd het gelijk. In de tweede helft werd er tijdens deze best aardige hockeywedstrijd niet meer gescoord. partij van drie kwartier. Uitslag 3-5. Florida 4 kreeg tegen Rewic 5 geen werd in de twintigste minuut beloond. Een foute terugspeelbal kon hij onder- de werd zijn voet onderuitgetikt, zodat een tweede strafschop volgde. John opzij gaf, de bal terug kreeg en Straver Speelman benutte deze gemakkelijke kansloos passeerde (1-2). Na dit doelpunt besefte Be Fair dat het ene noodzakelijke punt nog niet binnen was en was men zich weer bewust dat er geconcentreerd gewerkt moest worden om tot resultaat te komen. Via Fred schuiver maakte hij er 6-1 Klomp kwam Peter Konijn tot een uit stekend schot dat via de lat achter de lijn kwam. Vervolgens werd Razi Licoumine inge zet voor Leon Konijn en nadat Marcel Straver een open kans van HBSS teniet deed, was het weer Peter Konijn die een vliegend schot losliet dat in de uiterste hoek door de keeper werd wegge stompt. In een door Waddinxveen-zondag zeer goed gespeelde wedstrijd werd Schoon hoven overklast: 6-2. De beginfase gaf een Schoonhoven te zien dat op links gevaarlijk was. Waddinxveens’ sluitpost Henk van Ge- looven gaf echter geen krimp. Wad- dinxveen was technisch de betere ploeg met goede aanvallen. Dit leidde na een kwartier spelen tot het eerste doelpunt. Peter Heeren brak op links door en zijn goede voorzet werd door coming-man Robin Leunissen in getikt. Even later werd een hard schot van Mi chael Sip uit het doel geslagen. John Speelman verzilverde de toegekende strafschop: 2-0. In de dertigste minuut volgde weer een mooie aanval. Na goed combinatiewerk kwam Rob Flier vrij voor de keeper en dat betekende 3-0. Waddinxveen nam wat gas terug en dat leidde even voor rust tot een tegentreffer: 3-1. Na de rust wederom een veel sterker Waddinxveen. Na een kwartier spelen ging een doorbraak door het centrum die met een schot vanaf de zestienme terlijn door Michael Sip werd afgerond: 4-1. eërT flitsende actie van Marcel Straver Het g°ede storende werk van Jaap Baas onschadelijk gemaakt. werd in de twintigste minuut beloond. Rond de 20e minuut keek een apatisch Een foute terugspeelbal kon hij onder reagerend Be Fair ademloos toe hoe scheppen. Toen hij de keeper uitspeel- Rob v.d. Meer vanaf de middenlijn so- lerend op het doel afging, even een pass WADDINXVEEN - Nadat dit seizoen al de kampioensvlaggen gehesen kon den worden voor WSE ClEl en E2 ge lukte het nu ook het C2-voetbalelftal van WSE het kampioenschap binnen te halen. Het team van de coaches Hans Matze en Michel Noordervliet leverde dit seizoen slechts één punt in en ook in de kampi- Afgelopen zondag versloeg Florida B Ook het tweede team moest ondervin- het uiterst zwakke SV Krimpen C met 8- den, dat er bij Flair momenteel veel ta- 0. Daarmede beëindigden Gerda Hout- lent goed bezig is; 2-6 verlies in Alphen man, José ten Hagen, Jolande Bosman, tegen Flair 7. Winst alleen voor Belinda Gert Hoogerbrug, Rob Boot en aan- Leunis en de HD Cock Slagter/Leon voerder Jos v.d. Heiden de competitie Meisel. zonder puntenverlies. Florida A sloot de competitie af met twee nederlagen: 3-5 tegen Flair A en 2- 6 tegen Saturnus A in Woerden. Alleen de zusters Nel Horsman (DE en DD) en Riet Doeve (DD) zorgden voor tegen- punten. Eindstand waarschijnlijk der de. Florida C, bestaande uit beginners van september, sloot de competitie even eens met twee nederlagen af. Tegen Re- verloren, ook de DD na een marathon- wic E kon alleen Anneke van Veen haar partij winnen en tegen kampioen Rijn land E werd zondag weliswaar opmer- kans: 0-8. Dit team met zijn vele begin- kelijk goed tegenstand geboden, maar ners is wel erg sterk ingedeeld naar nu alleen Max Griebling wist ook het laat- blijkt. Eerder werd wel gelijk gespeeld ste punt te winnen. Eindstand waar- tegen Vederlicht 5, hetgeen weer moed schijnlijk toch derde. gaf. WADDINXVEEN - Het Actieco mité Zwembad, aangevoerd door drs. M. de Vries van de Da Costa- weg 20 en in de weer voor de belan gen van de vaste baantj eszwem mers. houdt deze week een enque te onder de ruim 150 baantjes- zwemmers, die onlangs via een handtekeningactie, protesteerden tegen de gemeentelijke plannen tot afschaffing van de abonnementen en het niet meer verwannen van het buitenbad. Gevraagd wordt onder meer naar wensen, klachten en zwemgewoon- ten. Met de resultaten van deze en quete hoopt het comité nieuwe ac ties te kunnen voorbereiden. het HBSS-doel. Een voorzet van Ro nald van Dodewaard bereikte Arjan veen-zondag met 6-2 van Schoonhoven. Taal wiens inzet gestopt werd. De Waddinxveners staan in deze com- Tien minuten later was het Fred Klomp petitie op de derde plaats van onderen die een uitstekende pass gaf op de met 16 punten uit 18 wedstrijden. Dit- scherp staande René v.d. Wilk die al- maal kwamen de Waddinxveense doel- leen op de keeper afgaande feilloos punten van Robin Leunissen (2), John scoorde (1-0). Speelman (2), Rob Flier en Michael Sip. van het Goudse Olympia en staat met ONA óp een gedeelde laatste plaats den zaterdag uit tegen Zevenhoven met 16 punten uit 20 wedstrijden. De degradatie voor de Waddinxveners komt nu wel heel gevaarlij k dichtbijAls er niet uit een ander vaatj e y/ordt getapt kan WSE - dat met grote inzet speelt - de derde klasse vergeten. Be Fair kon zich ook niet helemaal vei- Koninginnedag welgemoed aan de wed- lig stellen door de 1-2-nederlaag tegen strijd tegen de Schiedammers van HBSS. Het enige Waddinxveense doel- HBSS om tenminste het ene punt bin- punt in deze toch wel gelijkwaardige nen te halen waardoor het derde klas wedstrijd kwam van Fred Klomp. Na de serschap veilig gesteld kon worden, rust zakte Be Fair, dat in de competitie Na een aanvankelijke stormloop van op de vijfde plaats van onderen staat HBSS, waarin Marcel Straver en Marco met 17 punten uit 20 wedstrijden, helaas Noordhoek zich onderscheidden, kwam wat weg en werd de voorsprong die het Be Fair na 20 minuten gevaarlijk voor team had, verspeeld. In de afdeling Gouda won Waddinx- iwEN i kerkstsaat ai i bleiswijk ’offset tel ow»2 wtss

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 29