GEMEENTE WADDINXVEEN Zwaardvechters, zangers en zaalvoetballers zweten in De Sniep BO UWVERGUNNINGEN GEMEENTELIJKE ENQUETE ZUIDPLASLAAN OP BEUERINCKLAAN AANGESLOTEN ZOMER VAKANTIE AKTIVITEITEN 1988 LUILAKVIERING OPROEP VACATURE COMMISSIE SOCIAAL CULTUREEL WERK SPREEKUREN VAKANTIEREGELING 1988/1989 INFORM A TIEBIJEENKOMST VESTIGING DISCOTHEEK OPENING OPENLUCHT ZWEMBAD/SLUITING OVERDEKT ZWEMBAD COLLECTEVERGUNNING TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN i Kaarten af te halen in de Toko van het openlucht zwembad “de Sniep”. 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01727-4044 01828-17613 01820-28011 Seizoenaanbieding van de TOKO in het openluchtzwembad “de Sniep” Te huur ligstoelen voor: 1 dag f 3,— 1 kopje koffie gratis 1 week f 12,50 1 maand f 25,— 2 maanden f 40, 3 maanden f 50,— (hele seizoen) Pagina 3 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18 MEI 1988 01820-16066 010-362244 Zomervakantie: I Verzoek om vrijstelling i uur worden waarop Datum van ingang: Man/Vrouw Geboortedatum Naam en voornamen Uitstekende respons van bedrijfsleven Adres Woonmplaats Postcode ƒ18,- ƒ36,— BESTELBON (met pasfoto(’s) inleveren bij het zwembad Abonnementen met een geldigheidsduur van 4 maanden c De afdeling Gouda e.d. van de natuur beschermingsorganisatie was met een stand en films in het restaurant van ’De Sniep’ actief, mocht het inschrijfgeld 2.30 uur - 3.30 uur: 3.30uur - 5.30uur: Ervaringen in voorgaande jaren leren dat de wijze waarop luilak te genwoordig wordt gevierd nog maar weinig heeft te maken met de oorspronkelijke vorm van luilakviering: er vindt veel geluidsover last plaats en er worden vaak vernielingen aangericht. Dit alles is voor de Waddinxveense Rijkspolitie aanleiding om ’’be leidsmatig” op te treden tegen excessen, dit wil zeggen dat de poli tie zal optreden tegen verkeersovertredingen zoals het rijden met een bromfiets zonder uitlaat, het veroorzaken van verkeersgevaar lijke situaties, het plegen van vernielingen en het veroorzaken van overlast. disco optreden van de band Candy Dulfers Funky Stuff disco optreden van de band Livety De belangrijkste taken zijn: - het bevorderen van het club- en buurthuiswerk; - het bevorderen van het jeugd- en jongerenwerk; - het uitvoeren van het beheer en de exploitatie van de gemeente lijke accommodaties; - het uitvoeren van het inhoudelijk werkgeverschap; - het verdelen van de financiële middelen op grond van de goed gekeurde activiteitenplannen. In de commissie is wegens het vertrek van een der leden een vakatu- re ontstaan. Belangstellenden worden opgeroepen in deze vakatu- re te voorzien. Van kandidaten wordt verwacht dat zij een zodanige kennis van en affiniteit met het sociaal cultureel werk hebben dat verwacht mag worden dat een wezenlijke bijdrage tot het werk van de commissie geleverd kan worden. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de secretaris van de commissie dhr. J.H. Eling (tst. 272). Kandidaten kunnen zich schriftelijk melden tot 20 mei bij het Col lege van Burgemeester en Wethouders, postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Zangers Beide ex-profs kwamen uit voor het 2,25 3,90 Herfstvakantie: Kerstvakantie: Voorjaarsvakantie: Paasvakantie: Mei-week: In verband met schoolgebonden omstandigheden kunnen er per school kleine wijzigingen voorkomen. - Een klein kamp voor kinderen van 6-8 jaar op donderdag en vrij dag 11 en 12 augustus. - Een zomerkamp voor kinderen van 9-12 jaar van maandag 11 juli tot vrijdag 15 juli. Dit kamp wordt gehouden in Lisse in een scouting-accommodatie. Het programma bestaat uit sport- en spelaccommodaties; zwem men; speurtocht; bonte avond met kampvuur enz. De kosten voor dit kamp bedragen 50,-. Voor het tweede kind uit een gezin 45,-. meld dienen te worden. Abonnementen zijn alleen verkrijgbaar in het zwembad. De abonnementen hebben een geldigheidsduur van 4 maanden, die elke dag van het jaar kunnen ingaan. Diversen 1. Het in bewaring geven van waardevolle voorwerpen onder eigen verantwoordelijkheid 2. Duplicaat abonnement abonnement abonnement gezinsabonnement bijkaarten houders Pas-65 - Een zomerkamp voor jongeren van 14-18 jaar van 9 tot en met 15 juli in de Ardennen. De eerste 2 dagen zullen aktiviteiten plaatsvinden in een overdekte accommodatie en daarna zal een 5-daagse loop-trektocht worden gehouden. Tijdens deze 5 dagen zijn er allerlei aktiviteiten zoals vlotvaren, ’’abseilen”, grottentocht enz. ’a Avonds en ’s nachts wordt er gebivakkeerd in geïmproviseerde tentjes. De maaltijden worden door iedereen zelf klaargemaakt op houtvuurtjes. De kosten voor dit kamp bedragen 150,-. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. Waddinxveen, De burgemeester voornoemd, Van der Linden. 14433 14433 i I I 1. Wijk Zuidplas 1980, en voorts na ontvangst van verklaringen van geen bezwaar van Ge deputeerde Staten van Zuid-Holland als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet. i I BOSKOOP/WADDINXVEEN - De Waddinxveense sporthal ’De Sniep’ was zaterdag het toneel van het Edo- Bonsai toernooi. Het vijfde dat Bonsai- importeur Ed de Groot organiseerde en daarom een bijzonder karakter had. Het toernooi, dat traditioneel gespeeld wordt met zaalvoetbalteams van vesti gingen van Japanse bedrijven in ons land, stond ditmaal in het teken van het Wereld Natuur Fonds. d. e. Evenals vorig jaar organiseert De Bonkelaar ook dit jaar een aantal aktiviteiten in de zomervakantie voor kinderen en jongeren. In de nacht van vrijdag 20 op zaterdag 21 mei a.s. zal weer de jaar lijkse luilakviering plaatsvinden. De commissie Sociaal Cultureel Werk is een commissie die een aan tal bevoegdheden van de raad gedelegeerd gekregen heeft op het gebied van het sociaal cultureel werk. Soort abonnement a, b, c enz. Burgemeester C.M. van der Linden: vrijdag 20 mei 1988 van 10.00- 12.00 uur, uitsluitend na afspraak met de secretaresse. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. Wethouder K.W.T. van Soest: vrijdag 20 mei 1988 van 10.00-12.00 uur. b a. b. De openingstijden zijn als volgt: maandag t/m vrijdag van 07.00-19.45 zaterdag en zondag 10.00-16.45 uur Voor het schooljaar 1988-1989 geldt het volgende vakantierooster voor de scholen voor openbaar en bijzonder basis- en voortgezet onderwijs. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst: Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Wereld Natuur Fonds AH Stars team waarin ook de Amsterdamse zangers Dries Roel vink en René Froger schitter den. Daar sommige van de sterren later kwamen en ook voortijdig moesten ver trekken, deden er nogal wat gasten in het WNF All Stars team mee. Zo ver schenen ook de Waddinxveense tenue- sponsor (Massa-Sport) Teun Bron en zijn zoon Erik binnen de lijnen, maak ten de Boskopers Mark van Bemmel en keeper Ad Verkleij deel uit van het team en speelde ook Henk Graafland van Rozenburcht-van Rootzelaar mee. De als een echte ’star’ keepende Verkleij werd bovendien in de laatste wedstrijd Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd na het verlenen van vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, aangezien het bouwplan in strijd is met de bepalingen van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: van het All Stars team nog vervangen door de vroegere Grafic-Bonsai keeper Willem Kruiswijk, tevens een van de organisatoren van het toernooi. Een ge slaagde come-back van de boekhande laar want hij liet zich tegen Kawasaki meer één keer passeren. opstrijken en kreeg bovendien nog eens voor elk gescoord doelpunt één gulden van sponsor De Groot uitgekeerd. Honderddrie doelpunten in de warme hal betekende derhalve evenzovele gul dens, een bedrag dat door toemooiwin- naar Sony nog eens verdubbeld werd. Al met al waren de dames van het WNF, die ook nog pandaberen ver kochten en donateurs voor het fonds wierven, best tevreden met het resul taat. Het had allemaal nog beter gekund als er méér publiek naar de wedstrijden was komen kijken, maar de hoge tem peratuur (het was zweten in de hal) De sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Afhankelijk van het weer wordt het donderdag een stranddag of iets leuks binnen, ’s Avonds eten in De Bonkelaar een quiz-pro- gramma en dan samen een nachtje slapen in De Bonkelaar. Vrijdag staan ochtendgymnastiek, diverse knutselaktiviteiten en andere spelletjes op het programma. Dit kamp kost 10,-. Abonnementen Door middel van het inleveren van onderstaande bestelbon aan de kassa kunt u in het bezit komen van een abonnement. De tarieven voor de 4-maandelijkse abonnementen en geldig voor zowel het overdekt- als het openlucht zwembad zijn als volgt: 1. voor personen t/m 18 jaar en houders bejaardenpaspoort 2. voor personen 19 jaar en ouder 3. gezinsabonnement, basiskaart kaart voor elk gezinslid per stuk (ook met foto) Burgemeester en wethouders zijn voornemens de gevraagde vrijs telling te verlenen, genoemde verklaringen van geen bezwaar aan te vragen en na ontvangst van die verklaringen de gevraagde bouw vergunningen) te verlenen. Met nadruk worden ouders van minderjarige kinderen gewezen op hun verantwoordelijkheden voor de gedragingen van deze kinde ren. De Rijkspolitie zal de ouders van minderjarige kinderen die tijdens de luilakviering strafbare feiten plegen of daarbij betrokken zijn, na verhoor van deze kinderen, uitnodigen nog dezelfde nacht op het bureau van de Rijkspolitie te verschijnen. De rijkspolitie laat echter ook weten oogluikend te zullen toestaan dat de Waddinxveense jeugd in het kader van de luilakviering za terdagmorgen 21 mei 1988 vanaf 04.00 uur slapers wekt, onder de voorwaarde dat dit niet op een al te hinderlijke wijze gebeurt. Voorts adviseert zij de inwoners van de gemeente om preventieve maatregelen te treffen, zoals het uitzetten van de deurbel en het niet onbeheerd buiten laten staan van allerlei goederen, om zo doende eventuele ergernis te voorkomen. 17 oktober t/m 21 oktober 1988 26 december 1988 t/m 6 januari 1989 6 februari t/m 10 februari 1989 24 maart t/m 31 maart 1989 1 mei 1989 t/m 5 mei 1989 Voortgezet onderwijs: 4 mei (Hemelvaartsdag) 5 mei 1989 (Bevrijdingsdag) Pinkstervakantie: 15 mei t/m 17 mei 1989 Voortgezet onderwijs: 15 mei 24 juli t/m 1 september 1989 Voortgezet onderwijs: vanaf 17 juli 1989 a 62,50 a 95,— a f 120,— a 20,— a 62,50 62,50 95,- 120,— 20,— hield begrijpelijk veel potentiële lief hebbers weg. En veel vaste toemoooi- bezoekers uit Boskoop ontbraken van wege de kampioenswedstrijd van Floreant. Zij hebben ook een leuke middag gehad, maar de mensen die toch de Waddinxveense sporthal op zochten, konden genieten van soms hoogstaand zaalvoetbal. Wie het zeven uur volhield zag, zoals gezegd, méér dan honderd doelpunten èn sterren als Barry Hulshof en Jan van Deinsen in actie. Het grote aantal bedrijven dat inmiddels heeft gereageerd vormt een prima resultaat, gelet ook op het feit dat bij veel bedrijven toch een zekere enquête-moeheid bestaat. Ondanks dit tot tevredenheid stemmende resultaat wil het gemeen tebestuur er bij de bedrijven, die de enquête nog niet hebben inge vuld, op aandringen om dit alsnog te doen. Voor een evaluatie en eventuele herijking van het gemeentelijk beleid is het tenslotte wenselijk om een zo volledig mogelijk beeld te krijgen van nieuwe ontwikkelingen en tendenzen in het Waddinxveense bedrijfsleven. Voor zowel de kinder- en jongerenwerk-aktiviteiten geldt dat voor al diè kinderen of jongeren die verder niet met vakantie gaan na drukkelijk worden uitgenodigd zich aan te melden. Als de eigen bijdrage een probleem zou opleveren, en ook voor verdere informatie kan kontakt opgenomen worden met: Ria van Dijk (kinderwerk) of: Paul van der Vlis (jongerenwerk) De Bonkelaar, Beukenhof 5, Waddinxveen. Telefoon: 01828- 17272 1. een perceel aan de Limaweg - het gedeelte, dat is gelegen ter hoogte van de v.m. IJsermanweg- nabij de aansluiting op de Dreef aldaar: Het oprichten van een kantoorgebouw. Rond 19 mei a.s. zal de Zuidplaslaan op de Beijerincklaan worden aangesloten. Het verkeer kan dan van het nieuwe kruispunt ge bruik gaan maken. Begin dit jaar werd met de werkzaamheden aan het kruispunt beg onnen. In verband met het intensieve sluipverkeer werd de IJser manweg voor het verkeer afgesloten. Het busverkeer kon door middel van een bussluis van de IJsermanweg gebruik blijven ma ken. Deze bussluis zal voorlopig gehandhaafd blijven. De Beijerincklaan zal de status van autoweg behouden. 300 meter voor de kruising met de Zuidplaslaan zal een maximum snelheid van 70 km/uur worden ingesteld. Om een veilige en vlotte afwikke ling van het verkeer te bevorderen zijn op de Beijerincklaan uit- voegstroken aangebracht en wordt het verkeer met verkeerslichten geregeld. Het gemeentebestuur van Waddinxveen is voornemens medewer king te verlenen aan de vestiging van een discotheek nabij het zwembad aan de Sniepweg. Op dinsdag 24 mei a.s. is er een informatiebijeenkomst waar de plannen voor een discotheek door het college van burgemeester en wethouders nader zullen worden uiteengezet en toegelicht. De bijeenkomst vindt plaats in de raadzaal van het gemeentehuis en begint om 20.00 uur. Eenieder die daar belangstelling voor heeft wordt van harte uitge nodigd aanwezig te zijn. Ruim 50 van de ruim drie weken geleden benaderde Waddinx veense bedrijven, heeft inmiddels de door de gemeente verspreide enquête beantwoord. Via deze enquête probeert de gemeente meer te weten te komen over de huidige vestigingsplaats van een bedrijf, eventuele verhuis plannen van een bedrijf, de vervulling van vacatures in een bedrijf en de behoefte en belangstelling van een bedrijf voor kinderop vang. Het gemeentelijk openlucht zwembad in het sportpark ”De Sniep” zal voor het publiek worden opengesteld op zaterdag 21 mei 1988 om 10.00 uur. Het overdekt zwembad wordt met ingang van dezelf de datum gesloten. - Een vakantie-spelweek voor kinderen van 6-12 jaar van maandag 15 tot vrijdag 19 augustus in Alphen aan den Rijn. Het thema voor deze week is: circus. Er zullen diverse aktiviteiten worden gedaan zoals schminken verkleden; er komt een kindertheatergroep; sport- en spelaktivitei- ten; knutselopdrachten enz. De kosten voor deze week bedragen 17,50. Gedurende deze termijn kunnen tegen het voornemen om vrijstel ling te verlenen door een ieder schriftelijk bezwaren worden inge diend bij Burgemeester en Wethouders van Waddinxveen, Raad huisplein 1 te Waddinxveen (postadres: Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen). Deze abonnementen dienen voorzien te worden van een pasfoto. Bij aankoop van een abonnement dient een pasfoto ingeleverd te aan de achterzijde naam en geboortedatum ver- Toegangsprijzen: 1. enkel bad t/m 18 jaar en houders bejaardenpaspoort 2. enkel bad 19 jaar en ouder 3. 10-badenkaart t/m 18 jaar en houders bejaardenpaspoort 4. 10-badenkaart 19 jaar en ouder Alarmering Brandweer b-gg- Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdièrist geestelijke en sociale nqod Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Meldpost milieuklachten In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling met de daarbij behorende stukken, waaronder bouw- en situatietekeningen, ter inzage met ingang van 19 mei 1988 gedurende 14 dagen, tijdens werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur, voor een ieder bij de afdeling Ruimte en Bouw van de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, Raadhuisplein 1 te Waddinxveen. De chef van de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie heeft aan het Nederlandse Rode Kruis vergunning verleend voor een collecte in de periode van 23 mei tot en met 5 juni 1988. Het collecteren dient te geschieden in metalen, verzegelde collecte bussen, terwijl collectanten van een deugdelijk legitimatiebewijs dienen te zijn voorzien. De opbrengst van de collecte wordt ter kennis van het gemeentebe stuur gebracht. De burgemeester van Waddinxveen maakt bekend dat een verzoek om afgifte van een bouwvergunning is ingediend ten behoeve van: In het kader van de beleidsmatige aanpak is in de luilaknacht een nachtprogramma georganiseerd in de Bonkelaar. Het programma is: 0.00 uur - 1.00 uur: 1.00 uur - 2.20 uur: Het toernooi begon overigens meteen spectaculaire demonstratie Japans zwaardvechten door leden van de in ’hakama’ geklede sportschool van Yan de Haan uit Nieuw Vennep, waar veel aan Japanse vechtsporten wordt ge daan. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven 1,25 f 10,- Op algemene feestdagen en algemeen erkende Christelijke feest dagen is het bad geopend als op zondag. Nadere informatie wordt desgevraagd gaarne verstrekt door me vrouw B. van der Zouw, van de afdeling Algemene Zaken, tel 01828-14433, tst. 115.

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 3