Informatie avond van Gouwe College Sportweek Waddinxveen Donderdag 9 juni Schoolbazar Nieuwe wegen Muzikanten Collectief Zes kringtitels bij De Gouwe Ziekteverzuim en invloed TM Opbrengsten activiteiten Wereldwinkel Nog volop niet-afgehaalde prijzen van feestmarkten Waddinxveen brengt 2.800,- op Diefstal bij Verbakel is opgelost Nu ook wiskunde Woerden Volwassenen U Leerlinge I VOOR EEN GOED BOEK boekhandel veldwijk b.v. Pagina 11 WOENSDAG 1 JUNI 1988 opent SVS-pand Gouwebos is echt ’n hondenuit laatplaats NAAR Als enige meisje behaalde Marion v. Hooft op de 200m wisselslag bij de meis jes onder de 14 jaar een zilveren medail le in de tijd van 2.37.8. Ook voor haar betekende dit een NK-limiet. tegelijk voor zowel praktijk als theorie worden geëxamineerd. Daarvoor zijn sepciale lokalen ingericht voor de on derdelen schilderwerk, spuittechnie- ken, wandafwerking, beglazingstech- nieken en tekenen en penseeltechnie- ken. Voor de mondelinge theorie zijn lokalen ingericht met de nodige materi alen, gereedschappen en apparatuur en WADDINXVEEN - De door de Stich ting Wereldwinkel Waddinxveen ge houden tweedaagse boekenmarkt heeft 700,- opgebracht. Dit geld wordt ge stort in de eigen kas. Het in De Bonke- laar gehouden benefietcencert voor de Zuidafrikaanse jeugdorganisatie SAY- CO heeft 526,- opgebracht. WADDINXVEEN - De 43e Sportweek Waddinxveen, die op dinsdag 24 mei is begonnen, duurt tot en met zaterdag 11 juni. Het programma voor deze en volgende week is: Op zondag 29 mei trokken de De Gou- we-zwemmers naar Woerden waar zij onder zeer wisselende weersomstandig heden in het buitenbad ’’Batenstein” toch nog tot een aantal goede prestaties wisten te komen. In totaal legden zij hier beslag op vijftien medailleplaatsen. Passage Waddm«veen Tel 01828 12620 WADDINXVEEN/BOSKOOP - Het Gouwebos tussen Wad dinxveen en Boskoop is echt een hondenuitlaatplaats. Dat blijkt uit de resultaten van een monde linge en schriftelijke enquete on der de bezoekers van de groene long, zoals die door het recreatie schap Bospark zijn bekend ge maakt. Het door Staatsbosbeheer ingestelde onderzoek naar het recreatief gebruik van zeer kleine bossen werd in juli, augustus en september van 1986 ge houden. Het Gouwebos wordt veel door volwassen bezocht voor een kor te wandeling en voor de hond uitla ten. Tijdens de vele korte wandelin gen is men vaak vergezeld van de hond. Voor het onderzoek naar het gebruik van het Gouwebos werden de bezoe kers mondeling en schriftelijk onder vraagd. Het aantal afgenomen mon delinge enquêtes bedroeg 325. Van die 325 kwamen 311 ondervraagden vanuit hun eigen woonplaats naar het gebied, slechts 14 hadden een andere vertrekplaats. De bezoekers kwamen voor 23,7% van de gevallen met de auto, 19,7% met de fiets, 56,3% te voet en 0,3% op een andere wijze. Er is een directe relatie tussen het ho- Tot besluit van deze eerste serie wed strijden werd op het estafette nummer, 4xl00m wisselslag, bij de heren een tweede plaats veroverd door de ploeg met Cees Boonstoppel, Mare ter Braake, Kjeld Boonstoppel en Jaco de Jong in 4.32.3. WADDINXVEEN - Zaterdag hield de Koningin Julianaschool aan de Peter Zuidlaan een bazar in het schoolge bouw. Het geheel had een tropisch accent. Di verse lokalen waren ingericht met palm bomen en er klonk ’’Carribean-music”. Omstreeks het middaguur gaf sport school Den Edel een judo-demonstratie die door vele jonge en oude belangstel lenden werd gevolgd. Op de rommelmarkt was het een loven en bieden van jewelste. Potjes, panne tjes, kinderwagens en kasten verwissel den zo van eigenaar. Behalve bekende spelletjes als spijkerslaan, naam van pop raden e.d. was er een bijzonder spel. Van de leerkrachten van de school hin gen baby- en peuterfoto’s. Het bleek een hele kunst ze te herkennen. Uiter aard draaide het rad van avontuur op volle toeren en smaakte het restaurant- gebeuren van Gert-Jan v.d. Loo Party service voortreffelijk. Aan het einde van de dag kon de totaal- opbrengst worden vastgesteld. Na af trek van alle kosten was een bedrag van 2.800,- over. Dit zal bestemd worden voor de aanschaf van een nieuwe klei- oven. De feestcommissie van de school had haar beste beentje voorgezet. activiteiten die men verricht zijn als volgt verdeeld: lange wandeling 14,5%, korte wandeling 60,6%, na tuurstudie 5,2%, trimmen/joggen 6,8%, fietstocht 14,8%, hond uitlaten 39,4%, luieren, zitten, zonnen 9,5%, picknick 2,2%vissen 3,7%sport en spel 17,2%, zwemmen 0,3% en ande re activiteiten 3,1% WADDINXVEEN - De kleding- diefstal welke op 1 februari van dit jaar werd gepleegd bij Verbakel Mode aan de Zuidkade te Wad dinxveen is opgelost. Destijds werd voor 7.000,- aan kleding ont vreemd, nadat men door verbre king het pand was binnengekomen. Een regionaal ingesteld recherche team heeft 12 Rotterdammers aan gehouden en verhoord over ruim 45 autodiefstallen en inbraken in modezaken, waarbij voor tonnen aan kleding werd gestolen. Twee van de verdachten bleken verant woordelijk voor de Waddinxveen- se inbraak. Overigens wordt het bos veel door volwassenen bezocht. In 65,2% van de gevallen bestond de groepssamen stelling uit volwassenen, in 17,8% uit volwassenen met kind(eren) tot 6 jaar, in 7,1% uit volwassen met kin- d(eren) van 6-12 jaar, en in 9,8% uit volwassenen met kind(eren) tot 6 jaar en van 6-12 jaar. Er is geen rekening gehouden met het aantal kinderen, alleen de samenstelling van de groep. Het doel waarvoor men komt, c.q. de De conrectoren en leerkrachten zullen op die avond persoonlijk advies en in formatie over de te volgen opleidingen en vakkenkeuzes verstrekken. De pro spectus is te verkrijgen bij de school en de administratie van het Gouwe Colle ge, Van Hogendorpplein 39, 2805 BM Gouda, telefoon 01820-25144. Het Gouwe College is een stichting voor dag- en avondonderwijs en verzorgt sinds 1972 (school)opleidingen. Deze schoolopleidingen zijn rijksgesubsidie- erd en zijn daarom goedkoop. De afgelopen j aren hebben veel volwas senen gebruik gemaakt van de opleidin gen die het Gouwe College aanbiedt, hetzij om een certificaat of een diploma te behalen, hetzij om de oude kennis weer op te frissen. Daar er combinaties van verschillende dagen en/of avonden, eventueel van verschillende cursusplaatsen mogelijk zijn, is het aantal studiemogelijkheden bijzonder groot. Rekening houdend met het feit, dat ook verschillende niveau’s te combineren zijn (bijvoorbeeld wiskunde op mavo- opleiding en Engels op de havo), valt zelfs te spreken van een gigantisch aan tal mogelijkheden. Vooral nu met in gang van dit cursusjaar het veel goedko per wordt op verschillende onderwijsty- pen gelijk in te schrijven. I op tijd op school te kunnen arriveren, niet langer de toeschouwer voor de tele- maar ik werd het zat”gaat de geslaagde leerlingen van het Gouwe College ver der. ”Ik kreeg het gevoel dat mijn bijdrage- WADDINXVEEN - Volgende week donderdag 9 juni houdt de scholen gemeenschap voor onderwijs aan volwassenen Gouwe College in het schoolgebouw aan de Waddinxveense Prinses Beatrixlaan van 19.30- 21.30 uur weer een informatie- en inschrijvingsavond voor nieuwe leerlin gen. voormalige LHNO-school De Rank. Staatssecretaris gende cijfers: lente 9%, zomer 24%, herfst 6%winter 3% en in 58% van de gevallen maakt het geen verschil. Een verklaring voor dit laatste, vrij hoge, percentage kan zijn dat de hond elke dag uitgelaten moet worden. Kijkt men niet naar de voorkeur maar naar het feitelijk bezoek dan liggen de cijfers nog duidelijker: lente 0,8%, zomer 13%, herfst 0,8%, winter 1,8%, geen verschil 84,6%. In de mondelinge enquête is gevraagd aan de hand van een aantal activitei ten met welk doel men naar het Gou webos kwam. In de schriftelijke en quête is gevraagd welke activiteiten bij vrijwel elk bezoek worden beoe fend. Voor het Gouwebos levert dit het vol gende beeld op: lange wandeling 20,6%, korte wandeling 71,3%, na tuurstudie 4,8%, trimmen/joggen 4,9%, fietstocht 11,7%, hond uitlaten 50,2%, luieren/zitten/zonnen 6,5% en sport en spel 6,2%. Het Gouwebos scoort met 71% korte wandeling 20% hoger dan het gemid delde van de vijf onderzochte kleine bossen. Een andere conclusie die de onderzoekers trekken is dat zeer klei ne bossen veel gebruikt worden om de hond uit te laten, hetgeen vooral blijkt bij het Gouwebos uit het aantal hondenuitlaters, dat zeer hoog scoort (50%) ten opzichte van het gemiddel de (25%). ge percentage te voet komende en de nabijheid van het gebied ten opzichte van de woonbebouwing. In het ge bied zelf gebruikt men in 15,4% van de gevallen de fiets en gaat 84% te voet. Hoeveel jaren bezoekt men het ge bied al? Eén tot 5 jaar antwoordde 19,1%, 5 tot 10 jaar antwoordde 24,6% en 10 jaar en langer antwoord de 56,3%. Voor het overgrote deel van de be zoekers is de gang naar het Gouwebos al langer dan vijf zelfs tien jaar en meer. Beziet men de frequentie dan blijkt de belangstelling eveneens groot te zijn: 28,2% komt tot lx per maand, 12,2% komt lx per maand tot lx per week, 20,1% komt 1 tot 2x per week en 39,5% komt meer dan 2x per week. WADDINXVEEN - Donderdag 9 juni is voor de Stichting Vakopleiding Schilders- en Stukadoorsbedrijf een feestelijke dag. De staatssecretaris van het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, mevrouw drs. N. Ginjaar-Maas, opent dan het nieuwe opleidings- en examencentrum aan de Esdoomlaan 26 te Waddinxveen. Tevens zal zij het nieuwe kantoor aan de Noordkade 94 in gebruik stellen. Op zaterdag 11 juni a.s. houdt de SVS voor de inwoners van Waddinxveen en de vakgenoten uit de wijde omgeving, open huis aan de Esdoomlaan te Wad dinxveen. Het gebouw is dan te bezich tigen van ’s morgens 10.00 uur tot ’s middags 16.00 uur. Iedereen is dan van harte welkom. WADDINXVEEN - Zaterdag zijn de laatste ronden van de kringkampioen- schappen in de kring Gouwe-Rijnstreek begonnen. In het zwembad ’’Mieren weide” te Katwijk aan Zee behaalden de De Gouwe-zwemmers zesmaal een ereplaats. Op de 400m vrije slag werd Jan-Willem v.d. Hoek kringkampioen bij de jon gens onder de 16 jaar in 4.20.7. Ook de tweede plaats was voor een Gouwe- zwemmer. Mark v.d. Zijden veroverde het zilver in 4.30.2. Het mag duidelijk zijn dat in een groot aantal korte wandelingen van korter dan één uur de hond wordt uit gelaten. De aanwezige speelweide scoort met 17% ook relatief goed. In het westelijk gedeelte zal dit hopelijk ook zo zijn. De verblijfsduur ligt echter wel op merkelijk laag: 38,6% is niet langer dan een half uur in het gebied en 57,1% niet langer dan één uur. Om de mensen langer te houden zouden er meer c.q. andere voorzieningen moe ten komen. Hiervoor is echter het fi nanciële draagvlak gering. Degenen die mondeling zijn geën quêteerd zijn later ook schriftelijk nog eens geënquêteerd. Van de 325 mondeling geënquêteerden hebben 253 mensen schriftelijk gereageerd ofwel een respons van 77,8%. Beide enquêtes zijn representatief. Bij de schriftelijke enquête is onder meer gevraagd aan welk seizoen men de voorkeur geeft om het bos te be zoeken. In procenten geeft dit de vol- voedselvoorziening bestond. Het wer den voor mij van die gladde afgesleten steentjes. Telkens als ik één van die dat steeds meer. Ik wilde meer weten, niet achter blijven en wie weet, met een meer uitgebreide kennis iets gaan doen”. ’’Vandaar dat ik besloot om me ’smor- Voor beide zwemmers betekende hun tijd tevens een toelatingslimiet voor de Nederlandse kampioenschappen. Jan- Willem viel nog enkele malen in de prij zen. Op de 100m vlinderslag jongens ’72 werd hij derde in 1.07.0 even als op de 100m rugslag waar hij in 1.06.0finishte. Met zijn tijd op de rugslag bleef hij eveneens onder de NK limiet. De Stichting Vakopleiding Schilders- en Stukadoorsbedrijf, kortweg SVS ge naamd is geen onbekend instituut in Waddinxveen. Al gedurende 15 jaar is aan de Noord kade 76 het opleidings- en examencen trum gevestigd geweest. In die periode is het enkele keren verbouwd en uitge breid. Door de grote vraag naar scho ling en opleiding en de groei van het aantal leerlingen in opleiding volgens het leerlingwezen, moest opnieuw wor den uitgebreid. Door het beschikbaar komen van de LBO-school ”De Wadde” aan de Es doomlaan ontstond een andere moge lijkheid. Het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen bleek namelijk be reid dit gebouw aan de SVS beschikbaar te stellen. Hierdoor werd tevens de mo gelijkheid geopend het bestaande cen trum aan de Noordkade in te richten als kantoor. Tot nu toe was de SVS geves tigd in het Schilderscentrum te Rijs wijk. Architectenbureau Stuurman en Part ners te Gouda, ontwerpers van zowel De Wadde als het SVS-centrum aan de Noordkade kreeg de opdracht beide ge bouwen voor hun doel geschikt te ma ken. In ruim een halfjaar tijd is dit karwei ge klaard, waardoor de verhuizing op 1 mei kon worden gerealiseerd. Het nieu we opleidings- en examenbureau vol doet ruimschoots aan de eisen van de tijd. Er kunnen continue 24 kandidaten Woensdag 1 juni 13.30 uur - Schooolvoetbal, WSE-complex 18.30 uur - Sportweekvoetbal, WSE-complex Lunapark Donderdag 2 juni 18.30 uur - Sportweekvoetbal, WSE-complex Lunapark Vrijdag 3 juni 20.00 uur - klaverjassen, WSE-complex Lunapark 19.00 uur - prestatiezwemmen, zwembad 3,50) Zaterdag 4 juni 8.00 uur - School voetbal, WSE-complex 19.00 uur - visconcours, de Gouwe 18.30 uur - Sportweekvoetbal, WSE-complex Lunapark Maandag 6 juni 20.00 uur - Sportontmoetingen basketbal, sporthal 19.00 uur - Sportontmoetingen korfbal en dart, Korbis Dinsdag 7 juni 20.00 uur - Sportontmoetingen volleybal, sportzaal 19.00 uur - Sportontmoetingen atletiek en dart, Antilope Woensdag 8 juni 20.00 uur - Sportontmoetingen badminton, sporthal 19.00 uur - Sportontmoetingen schieten en dart, Schuttersvereniging 18.15 uur - Schoolzwemmen, zwembad Donderdag 9 juni 19.30 uur - Sportontmoetingen waterpolo, zwembad 20.00 uur - Sportontmoetingen gymnastiek, sporthal Vrijdag 10 juni 20.00 uur - Sportontmoetingen sjoelen en dart, Schuttersvereniging 19.00 uur - Sportontmoetingen tafeltennis, Kwiek Zaterdag 11 juni 17.00 uur - Sportontmoetingen Kanovaren. Petteplas 17.00 uur - Sportontmoetingen Jeu de boules, Petteplas 17.00 uur - Sportontmoetingen Reddingsbrigade, Petteplas Afsluiting Sportweek WADDINXVEEN - De in Wad dinxveen aan de Prinses Beatrix laan gevestigde dagschool voor MAVO-onderwijs aan volwasse nen van het Gouwe College zal met de aanvang van de nieuwe cursus in september, bij voldoende aanmel dingen, het veel gevraagde vak wis kunde aangeboden worden. Men kan dit vak kiezen om een cer tificaat te halen, of om in combina tie met andere vakken (6 totaal) voor een dilpoma te gaan studeren. Deze studie duurt 3 jaar, behalve voor geschiedenis en aardrijkskun de, want deze vakken kan men in 2 jaar halen en die beginnen dan ook pas in klas 2. Als men het volledig diploma wil behalen zijn Neder land» en Engels noodzakelijk. Op de MAVO-afdeling in Wad dinxveen (2-jarig) worden 3 vak ken aangeboden: Nederlands, En gels en tekenen. Wil men daarnaast nog andere vakken kiezen, dan kan dat in combinatie rq^t de HAVO- afdeling van het Gouwe College in Gouda in Alphen aan den Rijn. WADDINXVEEN - De Stichting Mu zikanten Collectief Waddinxveen aan de Kleikade heeft nieuwe activiteiten ontwikkeld, waarmee nu aan de weg ge timmerd. Al zo’n vijf jaar voorziet het Muzikan ten Collectief Waddinxveen in de be hoefte aan oefenruimte voor de Wad dinxveense- en uit de regio afkomstige popmuzikanten. Zoals was te voorzien is het Muzikanten - Collectief steeds meer een regionale rol 'gaan spelen. Daarom is het collectief nieuwe activiteiten gaan ontplooien. Deze nieuwe activiteiten houden in: verhuur van een P.A.-installatie, het doen van boekingen van bij het collec tief aangesloten popgroepen, een nieu we ’’Superprijs van Midden-Holland”, het opstarten van ’’Popwerk” (informa- tie-verstrekking en voorlichting naar de popmuzikant via workshops en het uit geven van een periodiek en het verhu ren van een 4- of 8-sporige studio. Naast deze nieuwe activiteit blijft het verhuren van oefenruimte en studio normaal doorgang vinden. Om al deze activiteiten te kunnen blijven volhou den heeft het Muzikanten Collectief mensen nodig. Mensen die zich zeer be trokken voelen bij de popmuziek en die tijd en zin hebben om hun schouders er onder te zetten. WADDINXVEEN - Woensdagavond 8 juni om half negen wordt er in het buurtcentrum De Boog aan de C. Huij- genslaan een lezing gehouden over ziek teverzuim en transcedente meditatie (TM). Dat gebeurt op initiatief van me vrouw M. Titulaer (tel. 01828-15124). Onlangs is dr. J.A.M. Grosveld aan de Katholieke Universiteit van Nijmegen gepromoveerd op het proefschrift ”De voorspelbaarheid van individuele ver zuimduur”. Hierin stelt hij dat het ziekteverzuim dermate zal toenemen dat tegen het j aar 2000 20% van de beroepsbevolking we gens ziekte buiten het arbeidsproces zal staan, tenzij het beleid gewijzigd wordt. Als oorzaken van de stijging noemt dr. Grosveld de sociale verzekeringen en de arbeidsomstandigheden. Aan het eerstgenoemde mogen we niet tornen, zegt Grosveld; dus moeten de arbeids omstandigheden verbeteren. Arbeids omstandigheden zijn goed als men zin vol werk heeft, in een prettige sfeer kan werken in een mensvriendelijke omge ving en organisatiestruktuur, aldus dr. J.A.M. Grosveld. Hoe kunnen in een bedrijf die ombui gingen gemaakt worden die het ziekte verzuim zullen terugdringen? Hier kan Transcedente Medidatie (TM) helpen. TM is een ontspanningstechniek die ve le positieve effekten bewerkstelligt, als men haar regelmatig beoefent; o.a. meer werkvoldoening, betere samen werking en grotere zelfverwerkelijking. Allemaal eisen die Grosveld in zijn proefschrift stelt om het ziekteverzuim terug te dringen. In Japan zijn vele be drijven waarin werknemers en werkge vers ’s morgens gezamenlijk (onder werktijd!) mediteren, met als resultaat: minder ziekteverzuim en meer winst! Het opleidings- en examencentrum van SVS aan de Esdoomlaan in de de eindprodukten. Het centrum is niet alleen bedoeld om examens af te nemen. Er wordt op bre de schaal praktisch geschoold. Jongeren die door werkvermindering of om ande re redenen werkloos worden, krijgen hier een praktische scholing, waardoor hun leerovereenkomst niet behoeft te worden afgebroken en de opleiding dus kan worden voortgezet. Ook volwassen vakgenoten die werk loos zijn geraakt kunnen in dit centrum worden bij geschoold of praktisch opge leid, waardoor hun kansen op werk worden vergroot. Tenslotte biedt de SVS een scala van korte cursussen voor werkenden in het kader van bijscholing. Deze blijf bij cursussen worden ook in dit centrum gegeven. In het pand aan de Esdoomlaan bruist het dus het jaar rond van activiteiten. De SVS heeft naast dit centrum ook in Best en Meppel een gelijksoortig ge bouw in gebruik, terwijl in Veenendaal een speciaal centrum voor stukadoors is ingericht. Dit wordt beheerd door de NAVAS, de werknemersorganisatie in het Stukadoors- en afbouwbedrijf. Het aantal leerlingen dat volgens het leerlingwezen in opleiding is bedraagt ongeveer 3500, verdeeld over de oplei dingen schilderen, glaszetten, industrie- schilderen, stukadoren en vloerenleg- gen. Er wordt ook een ondernemersop- leiding voor het schildersbedrijf gege ven waar 500 cursisten aan deelnemen. Bij de SVS werken plm 60 personen, waarvan ruim de helft als consulent in de buitendienst. Direktie, staf en admi nistratief personeel zijn werkzaam op het kantoor. In totaal plm 25 personen. WADDINXVEEN - Nog niet alle prij zen van de door de Waddinxveense weekmarkt gehouden feestmarkten zijn niet afgehaald bij marktmeester Jan Meijer aan de Wingerd 201 in Waddinx veen. De loten, die bij elke bestede vijf gulden werden uitgedeeld, waarop prij zen zijn gevallen hebben de volgende nummers: Lang weekend in bungalow Bavels Dennen in Denekamp voor 6 personen: 03779-09092-17608-28731- 30444-46365. Waardebonnen: 01571-03701-13968- 16908-31158-44625-59296. Koffiezetapparaten: 18414-44624. Barbecues: 01295-16054-19136. Beren: 02576-19053-31961. Tuinsets: 34722-37505. Thermoskannen: 30011-28618-11636. «WWW' Het kantoor van Stichting Vakopleiding Schilders- en Stukadoorsbedrijf (SVS) aan de Noordkade. ’’Mijn eerste diploma heb ik inmiddels behaald en echt, het is leuk om te doen volgende schooldag. Natuurlijk gaf dat en fijn om meer te weten. De omgang laatste wel enige voldoening, vooral als met anderen, het verbreden van je hori- ik mijn kroost ’s morgens vroegend ren zon, kortom je in een ruimere wereld nend van hot naar her, de mest waanzin- begeven, geeft je een heel andere visie nige capriolen zag uithalen om toch nog op tal van dingen om je heen. Je bent r’ - visie meer, maar begrijpt waarover het gaat en durft je mening te geven over hetgeen rondom je gebeurt. Je staat er middenin”, aldus een pas geslaagde vol- steentje alleen nog maar uit de afdeling wassene. ”Het maakt niet uit welke leeftijd je hebt om weer wat kennis op te gaan doen, binnen het Gouwe College is een steentjes afleverde, stoorde me ieder welkom. Zeker ook de jongeren J Tl- -,J die een versnelde opleiding willen vol gen, of aan hun diploma een vak willen toevoegen. Juist doordat ik met leerlin- gen in een opleiding heb gezeten die de leeftijd van mijn kinderen hadden, ga ik gens bij de haastende horde te voegen hun denkwereld steeds beter begrijpen, en via het volwassenenonderwijs wat Het komende jaar ga ik weer verder, op kennis bij te spijkeren. Die mogelijk- naar het volgende diploma, de vaart zit heid heb ik gevonden bij het Gouwe er lekker in”. College, die deeltijdopleidingen aan- ”Mijn betrokkenheid bij hun schoolge- biedt voor MAVO, HAVO, VWO en beuren tot voor kort alleen nog maar uit MEAO. Deze scholengemeenschap het aanwezig zijn op de geplande ouder- heeft zijn vestiging in Gouda, terwijl er avonden en het klaarmaken van de in Woerden, Alphen aan den Rijn en in broodnodige broodvoorziening voor de Waddinxveen nevenvestigingen zijn”. "'t

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 11