Buitenlandse reis WSE-jeugd succes Be Fair-dag op 11 juni groot feest h 2 Sportweekvoetbal in volle gang Zestiger jaren bij Zomertitels Rentokil Matige vangst Monique Cammeraat in ’t nieuw D-tournooi Gouwe Smash De Sperwer Bridgetitel voor echtpaar Kuypers ponyruiters Reigersburgh DE FREDDY MEMPHIS PLAYBACK-SHOW I f f DEELNEMERS GEVRAAGD VOOR: Randprogramma Schandpaal Biljarten Schoolvoetbal Klaverjassen Prestatietocht Artiesten Bingo-avond Schoolzwemmen Bridgedrive Jeugdwedstrijd Wandelmars Bedrijfsvissen Voetbalprogramma VOOR EEN GOED BOEK boekhandel veldwijk b.v. OP 11 JUNI A.S. BIJ BE FAIRS SPEKTAKELDAG AANMELDEN VÓÓR 7 JUNI BIJ: ED V.D. BRINK, TEL. 01828-14573 WADDINXVEEN - De dertiende buitenlandse reis van de voetbaljeugd van WSE naar West-Duitsland is een succes geworden. Pagina 21 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 JUNI 1988 SPORT, RECREATIE Wandelmars met 600 deelnemers van l NAAR WADDINXVEEN - De 43e Sportweek Waddinxveen omvat 15 sportieve dagen in een kleine drie weken. Inmiddels is het Sportweekvoetbal in vol le gang, trok de wandelmars een kleine 600 deelnemers en waren er een bingo-avond en biljartwedstrijd voor de ouderen. deelnemer doet 7,- in een enveloppe met zijn naam en deponeert deze in de brievenbus bij de heer Van Kooten; hetzelfde geldt voor de team maar dan met een bedrag van 35,- en op de en veloppe alle namen van de deelnemers. wedstrijden, waarbij de nummers 1 en 2 uit de B, C en D-groep promoveren: Groep A: 1. echtp. Anker (54.40%), 2. mevr. Ebens-Hr. Schutte (54.16%), 3. echtp. Kuypers (53.73%). Voor de kinderen is het lachen, gieren, brullen met het bekende clownsduo Jo ke en Miko die met hun grappen en grollen een perfecte show zullen opvoe ren van 14.00 tot 18.00 uur. De kinderen zullen toch niet stil kunnen zitten, want er zijn vele spelen aanwe zig. Zo is er een enorm groot luchtkus sen waar tientallen jongeren (en oude ren) tegelijk hun atletisch vermogen kunnen laten zien. Op hobbelfietsen kan iedereen zijn of haar evenwichtsgevoel testen door ’’zig zaggend” een parcours af te leggen. Het Waddinxveens kampioenschap hobbel fietsen zal voor de ’’echte cracks” voor senioren en junioren ’s middags officie el gehouden worden. en Kees Tijsterman die naast vele dem- onstratiesporten het publiek amuseer- zet gekozen. De enthousiaste activitei tencommissie van Be Fair heeft tal van ZEVENHUIZEN - Komende zaterdag 4 juni aanstaande zal het dorpshuis. Swanla in Zevenhuizen ’s avonds geheel in de zestiger jaren staan. De volleybal vereniging Rentokil/ZVH sluit dan het succesvolle seizoen feestelijk af. Voordat het feest goed kan losbarsten, worden alle kampioenen van het sei zoen om 20.00 uur nog even voor het voetlicht gehaald. Daarna kan de mu ziek van start gaan. Naast het voetbalgedeelte, was er ook nog een randprogramma. Zaterdagmid dag werd er een rondn gemaakt door Kassei, waar men een 1 ezoekje bracht aan de Orangerie, ooi de zomerresi dentie van Landgraaf larel. Aanslui tend volgde een bezoel aan het stads centrum. ’s Avonds had le Duitse orga nisatie een ’’Knalfest” g torganiseerd in de grote tent. Zondag werd er een bezoek gebracht aan het bergpark Wilhelmshöhe. Bo venaan staat de Herkules, de kroon van WADDINXVEEN - Zondag 5 juni houdt de ponyruitervereniging ’’Rei gersburgh” aan de Piasweg de zomer- kampioenschappen 1988. Veel ruiters en amazones uit rayon zuid west komen naar Waddinxveen om daar twee dressuurproeven te rijden of twee parcoursen te springen in de klasse B, L, M en Z. Om vijf uur is er een parade met de uit reiking van de prijzen. Hoogtepunt van deze dag is de bekendmaking, welke ruiters en amazones en naar de Neder landse kampioenschappen in Kootwijk mogen. swmwSm Natuurlijk heeft iedereen het op deze mooie dag met zoveel vormen van ver- WADDINXVEEN - Zaterdag wordt er in het park van de tennisvereniging De Gouwe Smash in het Warnaarplantsoen begonnen met het tennistoumooi voor D-spelers van 25 jaar en ouder. Het aantal deelnemers, dat voorname lijk uit Waddinxveen en directe omge ving komt, zal ongetwijfeld ruimschoots voldoende zijn voor niet alleen aantrek kelijk tennis, maar eveneens voor een zeer gezellige sfeer in en rondom het clubgebouw op het park in het War naarplantsoen. Belangstellenden zijn vanzelfsprekend zeer welkom. De finales zullen op zater dag 11 juni en zondag 12 juni worden gespeeld. AS’ De biljartverenigingen Onder Ons, café Sport en Royal Inn hebben een uitge breid programma afgewerkt. Er werd volop gestreden voor de punten en in middels is bekend hoe de ballen zijn ge rold. Op de eerste plaats eindigde de ploeg van Royal Inn, tweede werd de ploeg van café Sport en derde de ploeg van Onder Ons. Op de slotavond in het Anne Frank- centrum werden de bekers uitgereikt. De wisselbeker blijft nog een jaar in het bezit van Royal Inn. De andere ploegen kunnen nu een jaar gaan trainen om de ze wisselbeker het volgend jaar te gaan overnemen. ’’Victory Live” weer het heft in handen en zullen zij hun tot 22.00 uur durende Vandaag (woensdag) is gestart met het schoolvoetbaltournooi. Aan dit tour- nooi, dat wordt gespeeld op de velden van de voetbalvereniging WSE, wordt deelgenomen door alle 17 Waddinxven- eense scholen. Vandaag is het programma zover afge werkt dat zaterdag 4 juni de finale kan worden gespeeld tussen de vier overblij vende winnaars. De finale begint al ’s morgens om 8.00 uur. het bergpark en kenmerk van de stad Kassei. Vanaf de top van de Herkules was een prachtig panorama zichtbaar over Nordhessen, de stad en de water- spelen in het park. ’s Avonds bracht de WSE-delegatie een bezoek aan de DDR-grens en aanslui tend werd de avond doorgebracht in Hannoverisch Münden, een pittoresk stadje, bekend om zijn vakwerkhuizen. Na 3 bijzonder geslaagde dagen werd de thuisreis weer aanvaard. Organisator Peter Janssens had wel een uitnodiging voor het 8e Habichtswald-tournooi op zak. WADDINXVEEN - Zaterdag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar derde wedstrijd in de zomer competitie. Er werd gevist in het Am- sterdam-Rijnkanaal. De vangst was voor dit water matig: 13 vissers wisten 42030 gr. vis te vangen. De eerste vijf waren: 1. L. Pouwer(6260gr.), 2e M. v. Leeuwen (5460 gr.), 3. P. Grootendorst (4460 gr.), 4e H. de Kwaatsteniet (3620 gr.) en 5. A. van Leeuwen (3480 gr.) De eerstvolgende wedstrijd is op zon dag 5 juni. Dit is de tweede in de zon- dagcompetitie en er wordt gevist in de Heimanswetering. De loting is exact om 7.00 uur aan de waterkant. WADDINXVEEN - Vink Verzekerin gen van de Overtoom heeft het Wad- dinxveense schaatstalent Monique Cammeraat van de Lijsterbesstraat in Vrijdag 3 juni om 20.00 uur wordt in de kantine van het sportveldencompex van de voetbalvereniging WSE in de Oran- jewijk het grote klaverjastournooi ge houden. Jaarlijks trekt dit tournooi een groot aantal deelnemers, omdat er ieder jaar weer fraaie prijzen beschikbaar zijn. Ook dit jaar weer. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- per deelnemer of deelneemster. Ieder jaar organiseert WSE een reis naar het buitenland voor haar junioren. In het verleden werden bestemmingen aangedaan als Londen, Parijs (2 maal), Berlijn, Aabenraa (Denemarken) en München. De 13e buitenland-trip voerde deze keer naar het Westduitse dorpje Ehlen, niet ver van Kassei. Daar was WSE uit genodigd om deel te nemen aan de 7e editie van het Habichtswald-tournooi, dat in het verleden winnaars kende als het Poolse nationale jeugdelftal en Spartak Trnava. In de regel wordt zo’n reis georgani seerd voor de A-junioren, als afsluiting van hun junioren-periode. Voorname lijk door het late tijdstip van de exa mens, was de belangstelling van die zij de matig. Derhalve bestond de WSE-afvaardi- ging, naast supporters en begeleiders, uit het C 1-elftal en een A-gelegenheids- team. Na de nachtelijke aankomst in Ehlen werden de supporters ondergebracht in een lokale Gaststatte, de spelers en be geleiders vonden een onderkomen in een schooltje in het nabijgelegen Dörn- berg. Naast het onderkomen werd ook het eten voortreffelijk verzorgd door het organiserende SG Habichtswald. De Waddinxveense Reddings Brigade houdt op vrijdag 3 juni om 19.00 uur in het binnenbad van het zwembad ”de Sniep” een prestatietocht over 300 me ter of 600 meter. De kosten voor deelneming bedraagt 3,50 per persoon. Voor leden van de Reddingsbrigade bedraagt het inschrijf geld 2,-. Vanaf 11.00 uur zullen artiesten continu optreden tot 23.30 uur. De opening is in country western sferen, waar vele ’’gouwe ouwen” te horen zullen zijn. Om 12.00 uur start de voorronde van de door Freddy Memphis Playbackshow. Inzet van deze playbackshow is de ’’Freddy Memphis Playbacktrofee”, die gewonnen kan worden in de finale om 17.00 uur. Op deze lie juni zullen ook aanwezig zijn de dames van het van radio en tv be kende ’’Veronica Promotie Team”. Wellicht dat zij de playbacktalenten kunnen ondersteunen op hun weg in muziekland. Maandagavond werd voor de ouderen in het Anne Frank-centrum een bingo- avond gehouden. Evenals vorig jaar was er een grote belangstelling met meer dan 130 aanwezigen. Er waren heel wat fraaie prijzen. De lei ding berustte bij mevrouw P.M. van Drimmelen en de heer en mevrouw Van Dijk. Opvallend was het groot aantal aanwezigen van buiten het Anne Frank- centrum, ondanks de slechte weersom standigheden. Door de Sportweek werd de aanwezigen een kop koffie en een drankje aangeboden. Tegen het einde van de avond ontvin gen mevrouw Van Drimmelen en de heer en mevrouw Van Dijk een fraaie gouden plak en een boeket bloemen uit handen van de pseudo Yvonne van Gennep (mevrouw Kuiper). De heer H. Kuiper prees op humoristi sche wijze het werk van het bingo-team. Het was een gezellige en plezierige avond. WADDINXVEEN - De bridgeclub Waddinxveen heeft haar laatste wed strijd van het winterseizoen ’87-’88 ge speeld en wederom wist het echtpaar Kuypers het clubkampioenschap in de wacht te slepen. In de laatste serie van zes wedstrijden werd de voorsprong op hun naaste belagers, het echtpaar Hoe- demaker, toch nog behoorlijk uitge breid doordat laatstgenoemden niet hoog meer scoorden. Eindstand clubkampioenschap: 1. echt paar Kuypers (54.84%), 2. echtpaar Hoedemaker (53.49%), 3. mevr. Ebens-Hr. Schutte (53.00%), 4. echtp. Den Haag (52.37%), 5. heren Moons- van Duppen (52.31%). De uitslagen van de laatste serie van zes Woensdag 8 juni wordt het school zwemmen gehouden in het zwembad ”de Sniep”, Het schoolzwemmen is in gedeeld in de groepen 3 en 4, de groe pen 5 en 6 en de groepen 7 en 8. Voor de groepen 3 en 4 is de aanvang stijd 18.15 uur, voor de groepen 5 en 6 uur en de groepen 7 en 8 19.45 uur. De estafette bestaat uit 3 maal 50 meter wisselslag, te weten: 50 meter rugslag, 50 meter schoolslag en 50 meter vrije slag. Van een uit 3 deelnemers bestaande estafetteploeg moet dus één zwemmer rugslag, één zwemmer wisselslag en één zwemmer vrije slag doen. Aan de schoolzwemwedstrijden wordt door alle Waddinxveense scholen deel genomen. Voor elke groep is een aparte prijsuitreiking. Het staat nu al vast dat er meer dan 160 leerlingen aan het schoolzwemmen zullen deelnemen. De bridgeclub Waddinxveen houdt een bridge-drive op woensdag 8 juni om 20.00 uur in Het Trefpunt. Het inschrijfgeld bedraagt 12,50 per paar, te voldoen aan de zaal. In elke lijn van acht paren worden drie prijzen be schikbaar gesteld. (Bij 16 paren 6 prij zen). Men kan zich per paar telefonisch aan melden bij de navolgende leden van het bestuur van de bridgeclub te weten: me vrouw L.C. Ebens-van Gelder, tel. 01828-13718; de heren W. Moons, tel. 01828-12398, D.J. Schutte, tel. 01828- 13005 en J.G.M. Straver, tel. 01828- 14717. het nieuw gestoken. Ze kijkt terug op een succesvol schaatsseizoen, waarin ze zeventiende werd bij de Nederlandse kampioenschappen junioren. Omdat fietsen een belangrijk onderdeel is van de zomertraining, heeft Vink Verzekeringen Monique een nieuw wie- lertenue aangeboden. In he.t kader van de zaterdag gehouden Sportweek-triatlon was haar totaaltijd 2.46.43. Op zaterdagmiddag werd de jeugdwed strijd gevist in de Ringvaart. Hieraan hebben 21 kinderen meegevist. Door het slechte weer was de vangst ook niet zo goed. De prijzen, die beschikbaar waren ge steld door de dierenspeciaalzaak Hoog- endoorn, gingen naar de als eerste geë indigde Jeroen Jenner die met 8 vissen 102 cm wist te vangen. Tweede werd Jordi Warmenhoven met 83 cm en derde Gerard van Eswijk met 63 cm. Alle vissertjes kregen na afloop nog een zak met visserij bescheiden. Tijdens de wedstrijden kregen ze limo nade en wat snoep. E. van Beek 1-18-21-25-70-82-99; D. Boere 2-6-14-31-54-81-90; J. Verbakel 3-8-9-38-53-74; H. Metselaar 4-17-26- 44-56-61; N. van Tol 5-19-97; F. Rip 7- 23-43; D. v.d. Spek 10-20-62; N. van Vliet 11; Th. Twigt en Zn. 12-48-51-93- 102; M. Verbeek 15-34-60-76; Comb. Wibo 16-30-32-69-84; Comb. C en J. 22- 36-46-88-94-103; T. den Ouden 24-52; 73; J. Troost 27-65-71-87; A. Hofman 28-29-104; R. Hofman 33-47; D. Griffi oen 35-40-41-64; R. v.d. Made 37-50? 75-79-80; J.P. van Tongeren 39-68-91; A.H. Kivits 42-58-72-96-101; J.W. Se- keris 45-98; C.G. Hofman 49-77; D. Degenhardt 55-89-92; C.A. Bode 57; F; Middelkoop 59-86; N. Hoogerdijk 63; 83-85-100; M. Tollenaar 66-67; mevr> G. Twigt 78-95-105. Voor de muzikale omlijsting van deze- avond is een tweetal orkesten gevraagd, die de gehele avond paraat zijn. Zo is er het zeven mans sterke orkest Western- Transfer, een band met een zeer geva-. rieerd repertoire en verder zal ook het; dans- en show-orkest The Jumping Stars acte de presence geven. Men gaat die avond weer helemaal te rug naar de zestiger jaren. Back to the; sixties is het parool. De aanwezigen die- zich het best gekleed heeft naar de jaren' zestig en ook het kapsel naar die stijl draagt heeft de mogelijkheid tot het winnen van een prijs. Voor dit grandioze feest zijn de toe gangskaarten a tien gulden en tot 16 jaar vijf gulden te verkrijgen bij het dorps huis Swanla (telefoon 01802-1989), Pie ter Boersma, Hazeveld 2 (tel. 2085), Marcel van Wensem, De Lente 48 (tel., 2619), Jan Willem Visser, Burg. Klink-» hamerweg 53 (tel. 1554). Een kleine 600 deelnemers hebben vrij dag deelgenomen aan de wandelmars. Het weer was uitstekend en de wande laars hebben een groot deel van Wad dinxveen gezien. De deelname van de groepen was dit jaar erg groot: 19 groepen liepen de af stand van 8 kilometer en 3 groepen lie pen de 12 km. In totaal waren er onge veer 580 deelnemers, dus een belangrijk aantal meer dan vorig jaar. Een deskundige jury beoordeelde de groepen en de uitslag van de 8 km was: 2. Wijkschool St. Jozef (339 punten), 2. Koningin Beatrixschool (333 punten). Uitslag 12 km: 1. Speeltuinvereniging Zonnig Zuid (327 punten), 2. De Savor- nin Lohmannschool (320 punten). Voor alle deelnemers was er een medaille voor het volbrengen van de wandel mars. Het Sportweekvoetbal is in volle gang. Diverse avonden is er al gevoetbald eh er moet nog verschillende avonden wor den gevoetbald alvorens de finalisten bekend zijn. Maandagvond was de volgende tussen stand bekend: poule A: 1. Gemaal 1 5- 10 pnt, 2. Loods 5 5-6 pnt, 3. Loods 13-5 pnt, 4. Tennis Waddinxveen 5-5 pnt, 5. ’t Gemaal 2 4-4 pnt, 6. Blinde Vinken 5- 4 pnt, 7. Slaapkamercentrum 5-2 pnt en 8. Overkant 4-0 pnt. Poule B: 1. De Schutters 5-8 pnt, 2. Loods 2 5-7 pnt, 3. Alblas 5-7 pnt, 4. Loods 3 5-7 pnt, 5. Gebrs. van Vliet 5-6 pnt, 7. Veiling/Gouda 5-4pnt, 7. Kwiek 5-0 pnt en 8. De Gouwe 5-0 pnt. Zaterdagavond wordt op de sportvel den van WSE in de Oranjewijk de finale gespeeld van het Sportweekvoetbal. Zaterdag 4 juni wordt het bedrijfsvissen gehouden. Het vissen begint om 19.00 uur en eindigt om 21.30 uur en wordt ge houden in de Gouwe tussen de Burge meester Trooststraat en de St. Victor- straat. Er kan individueel en met teams aan deelgenomen worden. Een team moet bestaan uit vijf personen. Het inschrijf geld bedraagt 7,- per deelnemer en voor de teams 35,-. In schrijving kan plaats vinden bij C. van Kooten, Al- pherwetering 74, tel. 13050. Voor het gemak en voor een vlotte af wikkeling kan de inschrijving het beste als volgt plaatsvinden: de individuele Groep B: 1. dames van Pinxteren-v.d. Ark (56.04%), 2. heren Wegman-Bol- sterlee (54.73%), 3. heren Burger-v.d. Schelde (51.80%). Groep C: Heren van Eyk-v.d.Roovaart (56.67%), 2. echtp. van As (55.30%), 3. mevr. Kool-Hr. van Kempen (52.45%). Groep D: 1. dames Postma-Spek (55.09%), 2. echtp. de Voogd (55.00%), 3. mevr. Tak-hr. van Til- borgh (54.55%). Op 1 september gaat het winterseizoen ’88-’89 van start. Nieuwe leden kunnen zich melden bij de secretaris, de heer Straver, tel. 14717, waar men zich ook nog kan opgeven voor de Sportweek- bridgedrive, welke op 8 juni wordt ge speeld. renovatie-activiteiten in mei 1989 (na de competitie) van start gaan. In een heel kort tijdsbestek zal deze re novatie gerealiseerd moeten worden en de leden en sympathisanten van Be Fair zullen daadwerkelijk de mouwen op moeten stropen om dit voor elkaar te krijgen. Zo werd op de voorjaarsledenvergade- ring door de bouwdeskundige uit het bestuur al gezegd: ”Ga dit jaar (1988) uitgebreid met vakantie, want volgend jaar is daar geen tijd meer voor, dan zal Be Fair veel vrije tijd opeisen”. Op 11 juni zal het halfverharde ”geba- ko-veld” (8000 m2) ten volle benut wor den door de aanwezige artiesten en standhouders. Om 10.00 uur wordt de Be Fair-dag gestart met braderie en rommelmarkt. De rommelmarktcom- missie is week-in-week-uit in de weer geweest om de enorme hoeveelheden waardevolle ’’rommel” bijeen te halen. Het liep zelfs zo goed dat de toch zeer ruime loods van transportbedrijf ”Van Bergen” te klein werd en er uitgeweken moest worden naar een tweede opslag plaats. Door goede contacten met de vereni ging van braderiestandhouders is het mogelijk geworden vele aantrekkelijke stands naar Waddinxveen te lokken. Een kleine greep: dames- en kinderkle ding, pottenbakkerij, bijouterieën, planten, sportkleding, wenskaarten, schilderijen, modelbouw, koperwerk, gipswandborden, joggingpakken, siera den etc. Daarnaast zullen tal van gezellig inge richte horecastandjes aanwezig zijn om het publiek van een natje en een droog je te voorzien. Clips Haarmode is op deze avond aan-, wezig om diegenen die dat willen het kapsel in de juiste stijl van de jaren zes? tig te kappen, en dat voor een zeer luttel bedrag. Daarna wordt de kans op de prijs, een weekend Parijs, vergroot. Deze reis is door de Rabobank te Zevenhuizen be schikbaar gesteld. Aan het Pinkstertournooi werd deelge nomen door 25 ploegen uit 4 verschil lende landen verdeeld over drie leeftjdscategorieën en een damespoule. Dit alles vond plaats op één veld, dan dientengevolge van ’s ochtends half 9 tot ’s avonds 8 uur bezet was. De gezel ligheid was er echter niet minder om. De A-junioren verloren hun eerste wedstrijd met miniem verschil van SV Hemelingen uit Bremen en Osnabrüc- ker SC, beide met 0-1. Ook C 1 ging in haar eerste wedstrijd tegen de latere tournooi-winnaar Eintracht Wolfsburg (1-2), al zullen de meeste spelers, gezien het veldoverwicht en het aantal kansen met gemengde gevoelens terugkijken op deze ontmoeting. Het Deense Seest Boldklub en de thuis- vereniging moetsen het even later wél ontgelden, beide wedstrijden werden met een 2-0 winst afgesloten. Op de tweede dag versloeg de A-ploeg SG Habichtsgewald met 2-0. C 1 kwam die dag niet in actie. Maandag verloor het A-team de strijd om de 5e en 6e plaats van VfB Leimen uit Heidelberg, wederom met 0-1C 1 deed het beter. In de strijd om de tweede plaats werd SV Kassei aan de kant geschoven, 3-0. Naast een beker ontving men voor die prestatie ook nog 150 DM. Het WSE-voetbalteam dat de reis naar het Westduitse Kessel maakte. (Foto: WSE-voetbal). WADDINXVEEN - Be Fair-voetbal houdt volgende week zaterdag 11 juni op het complex in het Warnaarplantsoen opnieuw een groots feest- voor jong en oud van 10.00-23.00 uur. Het gratis toegankelijke spektakêl- omvat een rommelmarkt, een braderie, een playback-show en optredens van artiesten als de zanger Jacques Herb (’’Manuela”) en het zangdup Freddy Memphis en Marilyn. Waren het vorig jaar een DAF-equipe den van ’’Victory Live” plaats. Deze band, bestaande uit 4 zangers en 1 zan- geres, heeft een zeer uitgebreid reperto- den, dit jaar is voor een nog bredere op- ire van disco en rock roll tot ballades - 1- r'- - --en meezingers toe. Rond 19.00 uur zal de van radio en ty artiesten weten te contracteren die bekende Jacques Herb niet alleen zijn, naast een braderie en een rommelmarkt ’’Manuela” ten gehore brengen maar met 50 stands het publiek zullen verma- ook vele bekende hits uit de jaren zei ken. tig. Het doel van deze activiteiten is om gel- Na zijn optreden van 45 minuten neemt den te verzamelen voor de renovatie van de kleedkameraccommodatie. Als alles volgens plan verloopt zullen deze show vervolgen. ---j- Djt aqes heeft p|aats op het Gebako- veld, in de open lucht dus, uit een daar opgestelde podiumwagen. Vervolgens verplaatst het programma; zich van het buitenveld naar de kantine waar Freddy Memphis en Marilyn af wisselend anderhalf uur zullen optreden met eigen nummers maar ook met bé kende hits. WADDINXVEEN - De Waddinxveen? se postduivenvereniging De Sperwer nam deel aan een concours Dourdan. Afstand 434 km. In concours 421 dui ven. Gelost om 9.30 uur. Aankomst eerste duif 15.07 uur. Laatste 17.35 uur. Snelheid eerste duif 1284 m.p.m. Uit maak het uitstekend naar zijn zin. Maar slagen: heeft iemand een hekel aan een bepaald persoon, dan is dit geen probleem want er is een echte schandpaal aanwezig waar diverse personen met taarten be kogeld kunnen worden. Meer concentratie wordt van het pu bliek gevraagd bij de schiettent en een aantal groot uitgevoerde videospelen die op het Be Fair-terrein geplaatst zul len worden. Om 17.00 uur, als een deel van de man nen voor de tv-toestellen geschaard zijn die voor de kantine zijn opgesteld om de wedstrijd van de E.K. te volgen, start een door FM Models Promotion geor ganiseerde modeshow van twee maal twintig minuten. Dit organisatiebureau laat met haar mannequins tal van nieuwtjes zien op modegebied. Direct na de modeshow vindt het optre- Het jonge schaatstalent Monique Cammeraat met naast haar N. Vink Vink Verzekeringen. (Foto: Martijn Smit).

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 21