Discotheek moet komen Schieland OP OP 3,95 4,95 3 Zaterdagtennissers W’veen zeer goed sprak met glastuinders A PING< »UIN 1RTW-RADI0S 1,95 2,95 Gertjan van der Loo naar de Staringlaan Uitbreiding Van Wijk Transport Investering van 10 miljoen voor opslag- en distributiecentrum Accountants kantoor Meer dan partyservice alleen Rommelmarkt FKRIDk Clubtitels Gouwe Smash Sterkste man regio Midden-Holland Zonnig Zuid drs. H. Compeer IS ONDER ANDERE: Restaurant Deze rubriek staat ter vrije beschikking van elke lezer van het Weekblad voor Waddinxveen. Brieven die de grenzen van het fat soen of van het recht op privacy te buiten gaan worden geweigerd. Anonieme brieven worden niet gelezen. Brieven onder pseudoniem worden wel geplaatst, mits de redactie de schrijver van naam kent. 1920 MILEETUNENUIT FRESQUE BIGARRÉ OUED BERLINGOT COTON MOUSSE COTONNADE SODA MIKADO RUBAN FILD’ECOSSENR.3 FILD’ECOSSENR.4 ESCAPADE CHARMILLE POUDREUSE WINKELCENTRUM PASSAGE 228 WADDINXVEEN 2.95 6,95 5,00 6,00 .6,95 6.00 6.55 Z,00 .6,00 7,50 5,30 10,05 10.Ö5 9,55 7,50 6,55 Kosten Retailnet A. P. van Neslaan 1 2771 DE Boskoop Telefoon 01727-4886/4283 Beheerder: C. W. Dufais Elke zondag geopend voor Diners a la carte Damescompetitie Uitgangspunten Ontwerp Mini-competitie Pagina 9 WEEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 1 JUNI 1988 te denken van: Jongeren van de straat, Nu van de ruimte warin een bepaalde fees- I WADDINXVEEN - ”De zaterdagcompetitie is dit jaar voor de tennis vereniging Waddinxveen zeer goed verlopen”, concludeerde voorzitter Lokale omroep via de FM-band 101,1 Mhz. (in stereo). Staringlaan 2, postbus 330, 2740 AH Waddinxveen, tel. 01828-10379. WADDINXVEEN - Ook dit jaar wor den door de Waddinxveense tennisver eniging De Gouwe Smash in het War- naarplantsoen weer de clubkampioen- schappen gespeeld. Deze clubkampioenschappen beginnen en duren tót De inschrijving voor de clubkampioen schappen kent geen beperking, ieder een kan dus meedoen, zowel de begin ner alsook de gevorderde tennisser. De inschrijflijsten voor deze kampioen schappen zullen na het D-tournooi wor den opgehangen in het clubhuis van De Gouwe Smash. technische dienst drijf. Voor de leden is het uiteraard gratis. Voor niet-leden, die uiteraard ook welkom zijn, is de deelname-prijs 2,50. Ook voor de ouderen geldt dat zij van harte welkom zijn. Begonnen wordt om 19.00 uur. telijke gebeurtenis plaats moet vinden, inclusief wanden, verlichting, bloemen- en plantenarrangementen. Belangrijk hierbij is het contact dat Gertjan van der Loo en zijn opdrachtgevers vooraf hebben. Hierbij blijkt wat de opdrachtgever pre cies wil, wat het karakter van zijn be drijf is, wie er op de gebeurtenis ver wacht kunnen worden. De ontwikkelingen in de glastuinbouw zijn er mede de oorzaak van dat het col lege het nodig heeft geacht, het tot nu toe gevoerde beleid aan een nadere stu die te onderwerpen. Op 22 juni zal de verenigde vergadering, het algemeen bestuur van Schieland de uitkomst van de studie getiteld ’’Beleidsuitgangspun ten waterkwaliteitsbeheer” bespreken. Heel gelukkig is Gertjan van der Loo over de samenwerking met Bep Baelde, een internationaal bekende decorbou wer en bloemenarrangeur. Een kunst zinnig man wiens creaties aan ieders feest net dat ontbrekende tintje geven. Een cowboysfeer? Een piraten-sfeer? Een tropische sfeer? Alles kan. Een nieuw product door Gertjan van der Loo Partner te laten introduceren en promoten op een geheel eigen wijze be hoort ook tot de mogelijkheden. Deze specifieke toedeling van de kosten aan de categorie die belang heeft bij de voorzieningen ligt in de lijn van de ko mende Waterschapswet. Wat gebeurt er. Een voorbeeld: de automatenhal (gokhal in de volk smond). Na maandenlange discussies door omwonenden (gemeente en ande re tegenstanders) is het plan waarschijn lijk voorgoed van de tafel geveegd. Ditzelfde staat te gebeuren met de be ruchte discotheek. Ook hier weer het argument overlast, handel in drugs, la waai enz. Kom nou, mensen. Op deze manier gebeurt er toch nooit iets? Ik vraag me af of een handjevol tegen standers de behoefte van duizenden bos, om er maar eens een paar te noe men. Handel in drugs? Schei uit. We zitten hier niet in een stad als Amsterdam. Lawaaioverlast? Zullen we dan maar meteen alle kroegen in Waddinxveen sluiten? Want heeft u daar wel eens in de buurt gestaan om één uur ’s nachts? Goed, een paar wegrijdende auto’s en bromfietsen zul je altijd wel houden. Maar met de juiste lokatie en verschil- theek. Daar zijn toch ook goede loka- ties gevonden. GERT VOOGD Sweelinckhof 26 -prog ramma- De gelden, benodigd voor de uitvoering van de waterstaatkundige voorzienin gen moeten door middel van belasting heffing - omslag - worden verkregen. WADDINXVEEN - Van Wijk Internationaal Transport BV aan de Bre- deweg is begonnen met de bouw van een nieuw opslag- en distributiecen trum, dat vlak achter het huidige complex bij de tuinbouwveiling ver schijnt. In de uitbreiding is tien miljoen gulden gestoken. Met de nieuw bouw, die in februari volgend jaar klaar moet zijn, verwacht Van Wijk de jaaromzet van circa 13 miljoen gulden en het aantal van 70 medewerkers te kunnen vergroten. Met de omvangrijke nieuwbouw schept Van Wijk ruimte voor zichzelf en voor het Goudse Retailnet, met dochterbe drijf Intertoys, die een gedeelte van het gebouw gaan huren voor opslag van van de totale Waddinxveense bevol king. En als je er dan eindelijk eens initiatie ven zijn moeten er eerst ellenlange dis- cussie’s komen of het sociaal wel verant woord is, maar vooral: Komt er niet te veel overlast? De ontwikkelingen in de glastuinbouw zullen dan ook op de voet worden ge volgd, zodat aanpassingen van de wa terhuishouding tijdig plaats kan vinden. WADDINXVEEN/ROTTERDAM - Het college van dijkgraaf en hoog heemraden, het dagelijks bestuur van het hoogheemraadschap van Schie land, heeft donderdagavond een voorlichtingsavond voor de glastuinders uit het gehele gebied van Schieland belegd. Aanleiding voor deze voor lichtingsavond is de te verwachten explosieve uitbreiding van de glastuin bouw in het gebied van Schieland. gekozen. De onderdelen bestaan uit: autotrekken, accutillen, autobanden coop, Onderweg, Piasweg en Gouwe- verplaatsen, autotillen en slalom. Mensen die zich hebben aangemeld ma ken kans op een videorecorder, een cd- speler, een autoradio en andere leuke prijzen. Op dinsdagavond 7 juni organiseert die zelfde speeltuinvereniging Zonnig Zuid de jaarlijkse viswedstrijd voor zijn jeugd, in het recreatiegebied ’t Weegje. juli een gezamelijke occasionshow met een spectaculaire stunt erbij. In samenwerking met sportschool Den Er kan best een goede lokatie gevonden Edel uit Gouda wordt de sterkste man worden, denk ik. Te denken valt bijv. (buiten het zwembadplan) aan Coene- GOUDA - De vijf gezamenlij ke autodealers van de Antwerpseweg jonge Waddinxveners kan tegenhou- genaamd het A-team houden zaterdag 4 den. Die willen waarschijnlijk best eens uit in hun eigen dorp. Gelet op het feit dat de afgelopen jaren specifiek voor de glastuinbouw reeds kosten zijn gemaakt en gezien de inves teringen ten behoeve van de glastuin bouw in de nabije toekomst, hebben het college tot de conclusie geleid, dat er aanleiding bestaat te komen tot een ex tra omslag voor de glastuinbouw. Met alles wordt rekening gehouden en de opdrachtgever is van een vaak enor me last bevrijd. Zelfs de uiteindelijke uitnodigingen kunnen door het bureau verzorgd worden, of de bijbehorende muziek of entertainer. WADDINXVEEN - Het partyservicebedrijf Gertjan van der Loo Part ner (zijn vrouw) gaat de lokatie aan de Nesse verlaten voor een nieuwe plek aan de Staringlaan. De succesvolle onderneming, die meer biedt dan partyservice alleen, heeft het complex van Citroëndealer Noordegraaf Waddinxveen BV gekocht. De keuken verhuist Gertjan van der Loo deze week al. Als Noordegraaf in het najaar naar een verderop gelegen pand aan de Noordkade is verhuisd volgt de rest. Tot de waterstaatkundige veranderin gen behoort het graven van nieuwe wa tergangen of het verbreden van be staande watergangen. Uitbreiding.van de bemalingscapaciteit is veelal even eens noodzakelijk. Deze maatregelen zijn nodig om de neerslag die in de kas- sengebieden tot snelle afstroming komt, te kunnen bergen en op verantwoorde wijze te kunnen afvoeren. ZATERDAG 4 JUNI 1988 00.00-01.00 uur - Dag week, hallo week end. Presentatie: Peter Teunisse. 12.30- 13.00 uur - Non-Stop muziek. 13.00-14.00 uur - De Platenkast. Pre sentatie: Hans van den Hoek. Te gast is Arnold van Zeeland. 14.00-15.00 uur - Popexpress. Presenta tie: Ron Menke. Tijdens het program ma kan weer worden gebeld voor een plaat van de archief LP. Verder wordt het Stoplichtenspel gespeeld. Weet u het antwoord op een paar telefonisch gestelde vragen, dan kunt u tot 15,- winnen. 15.00-16.00 uur - Klassiek onder de Hefbrug. Klassieke muziek. Presenta tie: Ben Evertse. 16.00-17.00 uur - Rondom de Hefbrug. Informatief programma. Presentatie: Paul Aalbers. 17.00-17.30 uur - Sport uit onze omge ving. Sportprogramma. Presentatie: André de Knoop. 17.30- 18.00 uur - Programma voor Ara- bisch-sprekenden. Presentatie: Ahmed Sahli. 18.00-18.30 uur - Programma voor Turks-sprekenden. Presentatie: Salih Hayranoglu. van het transportbe- Plaatsen waar geen ’’last” voor omwo nenden kan ontstaan. Nee, voorlopig Öm deze dag was sfeervoller te maken weer een aantal maanden uitgesteld (toch wel jammer vor die grote Wad dinxveense ’’drugsmaffia”, die zagen hun markt al groot worden met de komst van een discotheek). over de financiering van het bedrijf. Door goede contacten met andere spe cialisten zoals pensioenadviseurs en fis caal adviseurs zullen cliënten over spe cialistische adviezen kunnen beschik ken. De heer Compeer heeft na zijn gymna siumopleiding bedrijfseconomie aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam ge studeerd, waar hij op 23-jarige leeftijd de buil in ontvangst nam. Na zijn mili taire dienst heeft hij bijna 13 jaar bij een Moret Limpers, een van de grootste accountantskantoren van Nederland, gewerkt. Donderdag 26 mei is de eerste van maar liefst 1.900 heipalen geslagen voor het nieuwe bedrijfsgebouw voor Van Wijk. Deze onderneming krijgt de beschik king over een opslag- en distributie- loods met een vloeroppervlakte van 17.000 m2. Ook de kantoren worden in het nieuwe gebouw ondergebracht. Het huidige on derkomen wordt bestemd voor de eigen ’’Toen ik veel jonger was vond ik het al leuk om voor iemand een slaatje te ma ken, dat mee te nemenen en het dan ge woon te geven, zoals iemand anders een fles wijn cadeau doet”. Een dergelijke hobby groeide bij Gert jan van der Loo uit tot een bureau dat feesten en partijen, congressen en beur zen verzorgt, eventueel inclusief de be nodigde PR-activiteiten. Gertjan van der Loo Partner hebben meer te bieden dan alleen maar diens ten die de catering betreffen. Natuurlijk kan dat ook, maar steeds meer bedrij ven laten het organiseren van wat voor happening ook graag aan dit bureau over. Behalve uitgelezen culinaire gerechten - van koude schotels tot complete diners - zorgt Gertjan van der Loo Partner voor sfeer. De organisatie van het bu- komen voor het kampioenschap. Nu reau is zo dat men alles in één hand kan dus alleen handhaving in de klasse. houden. Bij de veteranen kunnen alle twee de te- Men zorgt voor de complete aankleding ams na een matig begin tevreden zijn met handhaving van de klasse. Het eer ste veteranenteam (hoofdklasse B) kon afgelopen zaterdag het ene reddende puntje bij DDH in Zwijndrecht pak ken. Het tweede veteranenteam (le klasse) stelde zich veilig door een 3-2 overwinning te behalen. De damescompetitie is voorbij. De strijd is gestreden. Twee van de zeven teams degraderen. Het eerste team 29 le klasse van L. Koop is geëindigd op een tweede plaats. Zij moesten het kampioenschap aan onze zustervereni ging Be Fair laten, die dit jaar haar 25- jarig jubileum vieren. Tweede team 30 3e klasse van Magda Dolislager heeft het gelukkig gehaald en wonnen met 4-1 van Ter Steeghe en handhaven zich daarmee in de 3e klasse op een derde plaats. Derde team 31 4e klasse van Ali v.d. Pol konden het helaas niet redden en degra deren naar de 5e klasse. De uitgangspunten die door het college zijn geformuleerd spelen in op de wijzi ging van de bestemming die in het pro vinciale streekplan en de gemeentelijke bestemmingsplannen is neergelegd. Wijziging van de bestemming van een gebied maakt waar verandering van de waterstaatkundige voorzieningen nood zakelijk. Dit geldt zeker voor de plannen op het gebied van de glastuinbouw. Schieland dient om de plannen voor de glastuin bouw te kunnen realiseren forse inves teringen te doen. druk te leggen op de binnenlandse dis tributie. Het nieuwe gebouw en het wa genpark van vijftig vrachtwagencombi naties voorziet hierin. Bouwburo Zevenhoven Architektuur- Bouwtechniek-Projektorganisatie in Hazerswoude draagt zorg voor het ont werp, de constructieberekeningen en de directievoering tijdens de bouwkundige uitvoering van het complex. Opvallend erbij is dat de vloer op ver- laadhoogte wordt gerealiseerd: de laad vloeren van de auto’s sluiten direct op de perrons aan; niveauverschillen door laadkuilen ontbreken rondom het ge bouw. Binnenin wordt een vrije hoogte van ruim acht meter gecreëerd.' komt er een compleet looporkest ge naamd ”de Gendarmerie”, en natuur lijk is er ook aan de kinderen gedacht door middel van een skelterbaan. Men sen uit het publiek kunnen hun krachten tonen door gebruik te maken van het ’’klepelhangen”. Dit is een spel waarbij uithoudingsvermogen en armkracht flink op de proef worden gesteld. Al met al is dit weer eens wat anders dan een ’’gewone” occasion show, de goud- se A-team dealers proberen elke keer weer iets origineels te bedenken in sa menwerking met reklameburo Teller uit Gouda. WADDINXVEEN - Komende zater dag houdt de wijk- en speeltuinvereni ging Zonnig Zuid in de St. Victorwijk ’s middags een rommelmarkt. Het startschot voor het feestelij k gebeu ren in de St. Victorstraat valt om half twee. Volgens de organisatoren belooft Jan Willem Stelling tijdens zijn kampioensspeech afgelopen zondag op het tennispark Dp Woerd aan de Alberdingk Thijmlaan. De laatste zaterdag was voor een paar teams nog de mogelijkheid om kampi oen te worden dan wel te degraderen. Het laatste is voor hen niet gebeurd. Het eerste gemengde team bestaande uit Marcel Schraven, Arnold Wekking, Helmy Rutten en Henriëtte Laan won met 4-1 van Haastrecht. Voldoende punten om de kampioensbloemen in ontvangst te nemen. Het gemengde team van Herman de la Croix was reeds kampioen en kon dus zeer relaxed de competitie uitspelen. Opnieuw werd gewonnen met 4-1. Het gemengde team bestaande uit Jan Seegers, Willem Wesselo, Mieke Klei weg en Atti Duyvesteyn mag zich ook onder de kampioenen scharen. Werke lijk de laatste partij uit de competitie bracht de beslissing. Mieke en Atti speelden als laatste de da- mesdubbel. Na een achterstand van 5-1 te hebben ingelopen en de set te pakken met 7-5 was ook de tweede set er een van spanning en sensatie (7-6). Atti heeft deze competitie geen punt kado gegeven waardoor achteraf de zenuwen over deze laatste partij eigenlijk niet no dig bleken. Het enige herenteam dat zich reeds kampioen mocht noemen staat onder de leiding van Frank Hes. In de promotie op 11 juni zullen zij in Ommoord moe ten bewijzen of zij rijp zijn voor de tweede klasse. Terecht kampioen is ook het team dat uitkomt in de 5e klasse bestaande uit de heren Wim de Lang, Andy Pelupessy, Joop Nederhof en Gerard Venmans. Zij hadden slechts 2 punten nodig om het kampioenschap naar zich toe te trekken maar pakten ze alle 5. In de promotie zullen zij uitkomen tegen Spijkenisse. Het eerste herenteam uitkomen in de le klasse had 2 punten nodig om niet te de graderen. ’’Sjapoo” voor Gert Boere die zijn single tegen de verwachting in, won. Het team onder de bezielende leiding van Ruud Hornes verloor met 4-1 van Lexmond. Deze stand had andersom moeten zijn wilde men in aanmerking gebouw, want daar is voor ”elck wat wils”. Tevens zorgt het bestuur, dat het Rad van Avontuur bemand zal zijn en dat er weer leuke prijsjes te winnen zijn. Om 16.00 uur sluit de rommelmarkt. gaansmogelijkheid heeft. te denken van: Jongeren van de straat, Men moet uitwijken naar plaatsen in de minder verveling, minder vandalisme, buurt. Toch wel raar als je weet dat er Dit wordt misschien wel een beetje ver- 6.000 jongeren zijn in Waddinxveen geten. Een mooi voorbeeld hiervan is tussen 15 en 30 jaar. Dat is zo’n kwart de Luilaknacht. Door het organiseren van een goed feest in De Bonkelaar is de Luilaknacht dit jaar zeer rustig verlo pen. Een mooi bewijs, dacht ik. Zoek een goede lokatie en doe iets aan het uitgaansleven in Waddinxveen. Het is 1988 en Waddinxveen groeit. Laten we méégroeien I goederen. Van Wijk verzorgt onder an dere de distributie voor de ondernemin gen. De nieuwbouw is noodzakelijk als ge volg van uitbreiding van activiteiten van het Waddinxveense transportbedrijf met 60 grote vrachtwagens, die veiling- gebonden goederen vervoeren. Vooral door het verdichten van het bin nenlandse distributienet en de toename van het internationale vervoer van goe deren, die aan bederf onderhevig zijn, dient de opslag- en distributiecapaciteit te worden verruimd. Van Wijk beschikt momenteel in Moer- kapelle over 3.000 m2 en in Grubben- vorst over 600 m2 aan opslag. Door het opengaan van de grenzen in Europa in 1992 verwacht het bedrijf nog meer na- WADDINXVEEN - Vandaag - woens dag 1 juni - is de aan de Potgieterstraat 10 wonende registeraccountant drs. Huub C.M. Compeer van start gegaan met een eigen accountantskantoor. In Nederland bestaat een wettelijke re geling van accountantsberoep en -oplei ding die een waarborg vormt voor een hoog opleidingsniveau, deskundigheid, vakmanschap en voortdurende bijscho ling. De titel van registeraccountant is daarom wettelijk beschermd. Naast het beschikbaar stellen van de ge bruikelijke accountancy-diensten wil de heer Compeer vooral voor de middel grote en kleine ondernemer een ge sprekspartner zijn met betrekking tot het reilen en zeilen van het bedrijf. De jaarcijfers kunnen hierbij een uit gangspunt vormen. De jaarcijfers van de onderneming zijn in tegenstelling tot vroeger geen verantwoordingsstuk ach teraf voor de fiscus of de bank maar zijn een stuk waarop de ondernemer zijn be leidsbeslissingen baseert en op grond waarvan met de bank wordt gesproken op zaterdag 27 augustus J‘ c' "r zondag 11 september. Zowel in het enkelspel alsook in de da- mesdubbel en herendubbel zal er een A- en een B-poule worden gespeeld. Eenieder die inschrijft speelt dus mini maal twee partijen. LEZERS schrijven Wat gaan we doen in het weekeinde? lende uitvalswegen zal dit toch tot het Die vraag stel ik mezelf vaak en vele minimum beperkt kunnen blijven. Kijk jonge Waddinxveners met mij, denk ik. maar naar Reeuwijk en Zevenhuizen. Want wat kun je doen in Waddinxveen? Plaatsen die stukken kleiner zijn dan Het antwoord is simpel: Haast niets! Er Waddinxveen maar wel mét een disco- is nauwelijks iets te doen voor de Wad- dinxveense jeugd en dat is al jaren zo. Eigenlijk is het vreemd dat deze zo sterk Ook de voordelen van een discotheek groeiende gemeente niet al lang een uit- mogen wel eens genoemd worden. Wat De 5 teams van de woensdagmiddag mi ni-competitie hebben hun laatste ten niswedstrijd gespeeld. Team nummer 3 gemengd t/m 10 jaar (Ilse Wesselo, Stephanie Kok, Marvin het een grandioze middag te worden, Fok en Mathijs Hofmijster) hebben want er hebben zich al heel wat enthou- door een tekort van 4 punten het kampi- siaste kinderen opgegeven, die een oenschap in hun afdeling net niet kun- kraampje willen vullen met hun koop- nen halen. Zij zijn geëindigd op een waar. goede tweede plaats. En diegene, die even wil uitrusten, na Ook de andere teams hebben een goede het zoeken bij de diverse spulletjes van plaats in hun afdeling behaald te weten: al die kinderen, kan terecht in het wijk team 1 jongens t/m 12 jaar: derde plaats, team 2 gemengd t/m 10 jaar: tweede plaats, team 4 gemengd t/m 12 jaar: derde plaats, team 5 gemengd t/m 12 jaar: tweede plaats. NIEUWBOUW VAN WUK DISTRIBUTIECENTRUM WADDINXVEEN IM

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 9