Be Fair en W’veen houden winst vast 500e lid Be Fair (JW fddH Hockeyers succesvol WSE moest het onderspit delven tegen het Goudse Ona Veteranen- WSV-schakers Goede vangst HSW-vissers Kwiek met 18 teams van start Sportdag vier openbare basisscholen Pony-concours Reigersburgh Aerobic- lessen in De Bonkelaar Verbeten strijd in Moerkapelle hockeyers zoeken spelers De Sperwer zijn gestart DANSSCHOOL WADDINXVEEN Mm Kerkdienst met belangstellenden WILT U OOK DANSEN LENEN? Dames Waddinxveen-zo en Nieuwe tenues Zondag WSE Be Fair Waddinxveen-za ter Paginal! Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 14 september 1988 SPORT ..RECREATIE I I Het in het nieuw gestoken eerste elftal van Be Fair-voetbal met links direc- t STARINGLAAN 19-01 - 2741 CG WADDINXVEEN - TEL. 01828-16000 De verdere aankleding van zowel het eerste, tweede als het Al-regi- onaal-elftal werden verzorgd door de aan de Passage gevestigde ver- enigingssponsor ’’Verzijl Sport”. Het Bl-elftal zal de komende vier jaar de naam Satcom uitdragen. Satcom, dat binnenkort zal verhui zen naar de nieuwe - opvallende - vestiging in het bedrijventerrein Coenecoop, staat voor sateliet- communicatie. Het Cl-elftal zal ook dit seizoen weer de steun ontvangen van Daf- Truck van Boonstoppel B.V. Bo vendien zal het automobielbedrijf Herkoni aan de Tweede Bloksweg als sponsor optreden voor een zaal voetbalteam. WADDINXVEEN - Op de complexen van WSE-voetbal aan de Willem de Rij- kelaan en van Antilope-atletiek aan de Alberdingk Thijmlaan hielden de vier openbare basisscholen vrijdag hun sportdag. Onder een stralende zon werkten de kinderen in groepen onder leiding van ouders en teamleden allerlei sport- en spelactiviteiten af. De kleuters hadden hun eigen veld en moe of niet moe, ze hadden een heerlij ke dag. Soms moesten ze even bijtan ken en sloegen een spelletje over, maar daarna huppelden ze weer vrolijk mee. De ouderen hadden zo nu en dan last van de warmte, want in de loop van de dag werd het steeds heter. Tegen half drie gingen alle kinderen moe, maar voldaan huiswaarts. De gezamenlijke sportcommissie van de openbare basisscholen kunnen te rugzien op een geslaagde dag. Dan komt u toch zeker naar een echte dansschool! Wij geven 7 avonden per week les in onze dansschool en hebben een vrije dansvloer van 20 bij 10 meter. Elke zaterdagavond van 20.30 tot 23.30 uur is er gelegenheid het geleerde gezellig in praktijk te brengen en iets te drinken aan onze ruime bar. Iedere maand verzorgen wij voor onze leerlingen een ander feest. WADDINXVEEN - Aerobic-lera- res Eveline Swidde herhaalt dit sei zoen haar succesvolle bewegings- lessen in het sociaal-cultureel cen trum De Bonkelaar aan de Beu kenhof. Met de nieuwe serie lessen dit na jaar en deze winter gaat ze op woensdagavond 12 oktober van start. Er zijn twee uren: van 20.00- 21.00 en van 21.00-22.00 uur. Voor opgave kan men terecht bij Eveline Swidde, tel. 01828-18268. Het eerste damesteam speelde een uit wedstrijd tegen Mijdrecht. Het was dui delijk te merken dat de Waddinxveense dames, toen zij nog in de tweede klasse van de competitie speelden, veel uit wedstrijden op kunstgras hebben ge speeld. Het team van Mijdrecht speelde nog geen echt kunstgrashockey. i i Waddinxveen-zondag trof in deze eer ste thuiswedstrijd Stolwijk dat Wad- 'W<Unnchooi Wilt u meer weten? Belt u ons dan gerust even op, dan zenden wij u een folder. U mag natuurlijk ook even langskomen. Vanaf 1 augustus zijn wij van maandag t/m zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.30 tot 21.30 uur in de dansschool aanwezig. oren, de jeugd als de pupillen-afde- ling zijn meer elftallen bij de com- petitieleider aangemeld dan vorig seizoen. Spectaculair is de aanwinst bij de F’jes. Op de eerste trainingsavond in augustus kwamen veertien nieu we spelers zich aanmelden. Wad- dinxveens jongste voetbalvereni ging Be Fair ziet dan ook de toe komst - ondanks de dalende lande lijke cijfers - zeer optimistisch tege moet. WADDINXVEEN - Be Fair-voet- bal heeft zaterdagmiddag met de 11-jarige Hendra Blacquiere van de Oranjelaan het 500ste lid kun nen inschrijven. Niet eeder had de ze christelijke voetbalvereniging, die in een moeilijke periode na veel vijven en zessen op 1 augustus 1953 werd opgericht, zoveel leden. Het vijfhonderdste lid werd zater dag uiteraard feestelijk binnenge haald. Be Fair’s voorzitter R.W. van den Brink bood de jonge Wad- dinxvener namens de vereniging een jaar gratis lidmaatschap aan en de verenigingssponsor ’’Verzijl Sport” schonk hem een volledige outfit. Hendra Blacquiere - vergezeld van zijn ouders die een seizoenkaart kregen zoals dit ook aan alle Be Fair-begunstigers (sponsors, ad verteerders, reclamebordhouders) wordt aangeboden - was dan ook helemaal beduusd voor de belang stelling voor zijn persoontje. Vooral in dit nog maar net begon nen voetbalseizoen heeft Be Fair een grote toeloop van nieuwe spe lers gekregen. Zowel bij de seni- MOERKAPELLE - In de tweede ron de van de onderlinge competitie van schaakvereniging Moerkapelle werd vrijdagavond verbeten gestreden om de eerste plaats. Kampioen Ben van Gef- fen had aan Jan van Dommels een zwa re kluif. In de Samisch variant van het Koningsindisch werden de dames al snel geruild. Ben rekende op zijn sterke zwarte loper. Noodgedwongen offerde Jan zijn toren tegen deze loper. In de af gebroken stelling leek nog van alles mo gelijk. Ook Gerard van Ommeren en Dick Bac braken af met een moeilijk eindspel voor de boeg. In de tweede divisie handhaafden A. Bac en H. Doomhein zich in de top door een onderlinge remise. T. van Del- den verstevigde zijn positie ten koste van F. de Wit. De laatste wedstrijd van de zondagcom- petitie is zondag 18 september in de Gouwe tussen Boskoop en Waddinx veen (7 uur aan het water). WADDINXVEEN - Zaterdagderdeklasser Be Fair heeft met 4-3 van JAC gewonnen, terwijl de Waddinxveners met 3-0 hadden voorgestaan. WSE moest met 1-0 het onderspit delven tegen het Goudse Ona. Met de 0-2 winst op Unio zat het weer goed met Waddinxveen-zaterdag. Ook Waddinxveen-zondag won met 3-1 van Stolwijk. teur G. van Wijk en zijn echtgenote van De Eiken Meubelmakers Van Wijk BV. Ook zij gingen met het 500e lid Hendra Blaquière op de foto. (Foto: Sjaak Noteboom). Be Fair’s voorzitter R. W. van den Brink. (Foto: Sjaak Noteboom). Het 500ste lid van de voetbalvereniging Be Fair, de 11-jarige Hendra Blaquière, met links zijn vader en rechts Zaterdag presenteerden zich ook de verschillende Be Fair-elftallen in een nieuw modieus (sponsor)te- nue. Zo trad het eerste elftal aan in de tenues van het aan de Wilhelmi- nakade gevestigde bedrijf ”De Ei kenmeubelmakers Van Wijk” B.V. WADDINXVEEN - Zaterdag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) haar elfde wedstrijd van de zo mercompetitie in de Oude Rijn. De vangst was tegen verwachting in goed. De eerste vijf waren: 1. J. Verhoef (6360 gr), 2. H. de Kwaadsteniet (4960 gr), 3. W. Houtman (3569 gr), 4. A. van Leeuwen (3440 gr) en 5. H. de Haan (3220 gr). Met nog een wedstrijd te gaan is de stand aan de kop: P. Reichard (33800 gr), 2. A. van Leeuwen (32330 gr), 3. W. Houtman (31200 gr), 4. H. de Haan (29770 gr) en 5. R. Jenner (29060 gr). Binnen tien minuten was er een doel punt na een solo door Fiona Evers. Vlak daarna scoorde Karin Verbaanderd uit een strafcomer. De strafcorners liepen erg goed mede door het stoppen van Karin Bakker. In de eerste helft waren er nog twee doelpunten van Fiona Evers en Sanne Delsing. Na de rust had het Waddinxveense team het spel niet echt meer in handen. Toch wist Karin Verbaanderd de eindstand nog op 5-0 te brengen. In de laatste mi nuten raakte Sigrid Verheul gebles seerd. Voor de zondagcompetitie werd er ge vist in de Gouwe bij Boskoop. Ook hier werd redelijk gevangen. De eerste vijf werden: M. Reichard (4800 gr), 2. J. Verhoef (4000gr), 3. W. v.d. Wal (3240 gr), 4. A. van Leeuwen (2800 gr) en 5. M.C. Kers (2000 gr). Ook hier is nog een wedstrijd te gaan, en is de stand aan de kop: 1. M. Rei chard (15 pnt), 2. W. v.d. Wal (18 pnt), 3. J. Verhoef (23 pnt), 4. M.C. Kers (25 pnt) en 5. A. van Leeuwen (25 pnt). De laatste wedstrijd van de zomercom petitie is zaterdag 1 oktober in het Voomsekanaal. Vertrek 5.30 uur vanaf het NS-station. WADDINXVEEN - Het eerste team van de Waddinxveense tafeltennisver eniging Kwiek is een belangrijke kans hebber voor het kampioenschap in de eerste klasse A. In de tafeltenniscompetitie van de N1TB Gouda, die maandat 19 septem ber van start gaat, is Vriendenshcaar waarschijnlijk de grootste concurrent van de Waddinxveners. Kwiek komt dit seizoen verder uit met 2 teams in de 2e klas, 6 teams in de 3e klas, 3 teams in de 4e klas, 4 teams in de 5e klas en 2 teams in de 6e klas en in to taal 18 teams. Kwiek is hiermee één van de grootste verenigingen in de regio Gouda. Naast de senioren heeft Kwiek ook een bloei ende junioren-afdeling. De junioren komen uit met 6 teams in de competitie, waarvan het eerste team in de landelijke klasse speelt. De tafeltennisvereniging Kwiek heeft haar clubgebouw aan de J.W. Frisoweg 43a. Daar zijn bijna elke avond (behal ve op woensdag) trainingen voor juni oren, gespeeld wordt er op zaterdag morgen en door de senioren op maan dag-, donderdag- en vrijdagavond. roemruchte ploeg uit de ’’Korte Akke ren”, altijd goed voor veel publiek, gun de WSE geen meter. Uit een hoekschop voor de Gouwenaars kon de bal nog worden geretourneerd maar de inzet was toch raak voor Ona: 1-0. Het klopte bij WSE vooral aan de rechterkant niet, Ona kon keer op keer goed doorkomen en een tweede treffer zat er zelfs in. De rust werd echter ge haald met deze lichte achterstand. Na de thee ging het met WSE wat beter, de ploeg ging er ewat harder tegen aan en men werkte voor iedere bal. De tijd werkte echter in het nadeel van WSE en de druk fluitende scheidsrechter Van Rooden liet ook zeer weinig toe zodat beide ploegen het vooral druk hadden met het nemen van vrije trappen. Sneu voor WSE was dat twee doelpun ten werden afgekeurd, al of niet terecht. Beide ploegen modderden nog een beetje door in het snel nat wordende veld, maar echte kansen kreeg men niet meer. Toch een domper voor het zo goed beg onnen WSE, dat zondag tegen FC Lisse uit een ander vaatje moet tappen. WADDINXVEEN - De hockeyclub Waddinxveen heeft een succesvol weekeinde achter de rug. Heren 1 won thuis met 5-1 van Forcial Rockanje en dames 1 won uit tegen Mijdrecht met 5- 0. In de wedstrijd Waddinxveen-Forcial Rockanje was het krachtsverschil erg groot. Gerrit Jan van Delft maakte het eerste doelpunt uit een strafcomer. Snel daarna bracht Thomas v.d. Berg de stand op 2-0. Tien minuten voor rust scoorde Jaco van Wijk, die goed inliep op een bal die van rechts werd ingeslagen. Vlak voor de rust werd het zelfs 4-1 door een doel punt van Rien de Dreu. In de eerste minuut na de rust was het weer raak door een schitterend doel punt van Gerrit Jan van Delft. De kwa liteit van het Waddinxveense spel werd hierna beduidend minder. Er werd rom melig gespeeld, hetgeen resulteerde in een doelpunt voor Forcial, 5-1. Na de rust eenzelfde beeld. Waddinx veen verdubbelde echter zijn score. De tot dan toe onzichtbare Peter Heeren soleerde door de Unio-defensie en zijn voorzet vanaf de achterlijn werd dank baar door aanvoerder Brouwer inge tikt. Unio probeerde hierna nog wel de bakens te verzetten, maar stuitte steeds weer op de gedegen Waddinxveense verdediging, waarin keeper Leo v.d. Berg een foutloze partij afleverde. Het gevaar kwam eerder van Waddinxveen, die via enkele fraaie schoten van onder andere Kees Zwart en Rein Kreuk dich- tij 0-3 waren. De goedleidende scheidsrechter floot echter af na 0-2 en daarmee behaalden de Waddinxveners hun tweede over winning waarmee zij zich aan de kop nestelden van de tweede klasse. Een plaats ook waar de Waddinxveners thuishoren. WADDINXVEEN - Het heren-vetera- nenteam van de hockeyclub Waddinx veen zoekt nog enkele spelers, onder wie een. keeper, zo meldt R. Klein Na- gelvoort (tel. 01828-12917) van dit te. am. ’’Onze activiteiten bestrijken de norma le competitie, de wintercompetitie op kunstgras en diverse tournooien. Thuis spelen we nog steeds een sprankelend spel op echt gras (3-0) tegen Zoeter- meer afgelopen zondag), maar binnen afzienbare tijd zullen we daar ook de beschikking over kunstgras hebben”, aldus de man van het veteranenteam van de hockeyclub Waddinxveen. Vij- fendertig-plussers, die de stick weer eens willen hanteren of dichterbij willen gaan spelen kunnen contact met R. Klein Nagelvoort opnemen, of met de hockeyclub Waddinxveen. WADDINXVEEN - De Remonstrant se Gemeente houdt zondagmorgen 25 september om tien uur in het kerkge bouw aan de Zuidkade een dienst met belangstellenden. Hierbij is iedereen welkom. Voorganger in deze dienst is ds. E.H. Cossee. die per 1 januari 1989 de vaste predikant wordt van de Remonstrantse Gemeente. Hij is vooruitlopend daarop reeds druk doende met huisbezoeken in Waddinxveen. Centraal staat in de dienst met belang stellenden van zondag 25 september de tekst die boven de ingang van de kerk is aangebracht: ”Eën is uw Meester en gij zijt allen broeders” (Matth. 23:9). WADDINXVEEN - De Waddinxveen se postduivenvereniging De Sperwer nam deel aan een concours vanuit St. Quentin. Weersgesteldheid: mist en matige N.W.-wind. Afstand 262km. In concours 345 duiven. Gelost om 12.15 uur. Aankomst eerste duif 16.47 uur. Laatste duif 19.07 uur. Snelheid eerste duif 961 m.p.m. Uitslagen: H. Metse laar 1-5-11-26-27-69-75. J. Verbakel 2- 13-15-18-19-37-55-59-63-64-70. W. Breedijk 3-25. Mw. G.Twigt4. N.A.D. Hoogerdijk 6-8-16-39-42-53-79-83. P. Steenland 7. M. Tollenaar 9-51-71. A.J.A. Reysbergen 10. R. v/d Made 12- 54-58-86. D. Griffioen 14-33-36-61-85. D. Boere 17-24-28-29-30-43-74-78-84. J. Toor 20-38-40-44-49-77-82. N. van Tol 21-50-56. J. Jansen Zn. 22-68-76. S. Dijkstra 23. A.H. Kivits 31-34. F. J Middelkoop 32-46-57-62. C.A. Bode 35-72. P. Bonefaas 41-80. R. Hofman 45-65-66-67. Comb. Wibo 47-73. E. van Beek 48-52-81. M. Verbeek 60. WADDINXVEEN - De onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV is weer van start gegaan. In de eerste ronde, waarin nr. 1 tegen 2, nr. 3, tegen 4 enz. speelden, waren de onderlinge krachtsverschillen gering. De helft van de gespeelde partijen eindigde dan ook in remise. Philipse wist als eerste in het nieuwe sei zoen een punt te scoren. Van der Bom werd verrassend snel op een nul gezet. Het ’’toptreffen” tussen meervoudig ex- kampioen Van Vuuren en de huidige kampioen Hennink werd na spannende strijd afgebroken. Hennink heeft een pion meer, maar of dit van doorslagge vende betekenis is zal nog moeten blij ken. De partijen tussen Hans van Wouden berg en Eric Claassen komen praktisch altijd tot een beslissing, waarbij dan de een en dan de ander wint. Deze keer was het Eric die het punt naar zich toe trok. Kardol-Roosendaal werd na een zeer scherpe partij afgebroken. In het To reneindspel met een pion meer heeft Chris de betere kansen. V.d. Wouden- Smitskamp werd na kwaliteitswinst die later weer teruggegeven moest worden remise. Ex-Arnhemmer Jansen toonde Ellers aan dat er in de OSBO ook sterk ge schaakt wordt en won. Smit-Ket, To- renbeek-Alblas en Besemer-J. van Oort werden alle na meer of minder hevige strijd remise. Hugo Zevenbergen behaalde een knap pe overwinning op routenier V.d. Star re. Brinkhorst en P. van Offeren deel den het punt. Dit was ook het geval in de partijen D.J. van Offeren-Brobbel en Ponsioen-van Bergeijk. De strijd tussen de dames Timmermans en Van Dalen werd door laatstgenoem de in haar voordeel beslecht. Bos lever de een knappe prestatie door de vorig seizoen ruim 10 plaatsen hoger geëin digde Van Sandijk te kloppen. ONA blijft voor WSE een moeilijk te bestrijden tegenstander dat bleek ook nu weer. Was WSE misschien met een te makkelijke instelling het veld ingeg aan. Immers, Ona had drie dagen voor deze wedstrijd van Meerburg verloren met een dikke 4-0. WSE daarentegen had lekker uitgehaald dus wat kon de oranje-zwarte ploeg gebeuren. Dit pak te echter heel anders uit. Een veel fana tieker Ona haalde WSE geheel uit het spel. In de beginfase kreeg WSE nog en kele mooie kansen, een prachtige vrije trap van Patrick Rijnbeek kon maar net gekeerd worden en in de rebound ging het schot maar net naast. Ook Wim den Besten kreeg nog een kans maar hierna was het toch vooral Ona dat met de meest inzet speelde. De dinxveen eerder kansloos uit het beker- tournooi stootte. Echter op deze zon dag zou het anders uitpakken. Het sterk collectief optredende Waddinxveen won verdiend met 3-1. De eerste helft begon met een gelijk waardig spelbeeld, waarin geen van de twee clubs zich goede kansen konden creëren. Win Goor begonnen in de loop van de eerste helft kansen te scheppen wat in de 25e minuut tot een mooi doel punt leidde. Rob Flier speelde zich op het middenveld vrij en bediende Frans Lalihatu in de ruimte. Deze bij vlagen niet te houden aanvaller sprintte zijn tegenstander eruit en ko gelde de bal onhoudbaar in het net. Stolwijk was zo verbouwereerd dat Waddinxveen twee minuten later op nieuw zou doelpunten. Gert van Brug gen ontweek slim de buitenspelval en kon alleen op de Stolwijkdoelman af gaan. Zijn venijnige schuiver belandde achter de verste paal in het net: 2-0. De rest van de eerste helft werd rustig uitgevoetbald, met nog een zeer goede mogelijkheid voor Waddinxveen, maar het goede doorzetten van Gert van Bruggen werd niet beloond. Na de rust, het regende inmiddels, beg on Stolwijk aan te dringen en het gladde veld was zeker niet in het voordeel van de thuisclub. Er kwamen momenten dat het aan geluk niet ontbrak. Een doel punt kon niet uitblijven. Doelman Henk van Gelooven kon een doorglij dend afstandschot niet keren: 2-1. Waddinxveen liet zich niet ontmoedi gen en creëerde zich mooie kansen, on danks dat Stolwijk het beste van het spel behield. Mogelijkheden voor Theo Goor alleen voor de keeper en invaller John Vaarthuis. Vijf minuten voor tijd was het wederom Frans Lalihatu, die aan alle twijfel een eind bracht. Sprinted kwam bij het M 1 in. Alleen met een overtreding was hij te stuiten. De toege kende strafschop benutte hij zelf: 3-1. Komende zondag wacht de lastige uit wedstrijd tegen RVC uit Reeuwijk. Evenals Be Fair had ook het Haagse JAC de openingswedstrijd gewonnen. In deze tweede wedstrijd kon mogelijk enig idee verkregen worden over de sterkte van de elftallen. In de eerste 20 minuten werd erg voor zichtig gespeeld, men nam weinig risi co’s. Peter Konijn doorbrak deze inlei dende fase door na een rush langs de zij lijn de bal - geschonken door Frans Ver sluis - haarscherp voor het doel te trek ken waar Razi Licoumine attend op re ageerde. Twee minuten later herhaalde beide spelers dit en was het 2-0. Rond de dertigste minuut werd een aan val van JAC door Be Fairs verdediging onderbroken en de bal over de opge drongen verdediging van JAC ge plaatst. Leon Konijn reageerde razend snel en kwam gelijktijdig met de veruit- gelopen keeper bij de bal. Deze nam een duikvlucht en pakte de bal klem- vast: hands. Nemen die vrije trap, zei de scheidsrechter en Aart Bos bedacht zich geen moment. Hij plaatste de bal over een leeg veld in het doel: 3-0. Protesterende en getergde JAC-spelers namen vanaf de aftrap revanch en scoorde 3-1, waarbij keeper Rien Kor tenoever finaal overhoop werd gelopen. De scheidsrechter reageerde niet. Twee minuten later een terugspeelbal tussen Erny Dieckman en Rien Kortenoever over een afstand van 2 meter. Die werd zo traag uitgevoerd dat een JAC-speler de bal bemachtigde en 3-2 scoorde. Dit werd ook de ruststand. Na rust was Kortenoever in de kleedka mer achtergebleven en nam Hans Jon- gejan zijn plaats onder de lat in. Ook Erny Dieckman werd kort erna gewis seld voor Dick Griffioen. Deze wissel werd toegepast om meer rust achter te verkrijgen daar JAC een flink veldoverwicht had opgebouwd. De meer direct spelende Griffioen gaf de beoogde rust en Be Fair kwam terug in de wedstrijd. Een solerende René v.d. Wilk werd in het strafschopgebied neergehaald. De strafschop gaf nog geen resultaat daar deze werd naastge- schoten door dezelfde René. Beter deed Rens Overdijk het toen Ot to Kempkes een goede actie met een voorzet afrondde, die Overdijk de kans gaf 4-2 te scoren maar nog gaf JAC zich niet gewonnen. Vijf minuten voor tijd scoorde men 4-3 en beleefde het pu bliek, waaronder sponsor Van Wijk, nog een enerverende slotfase. Deze tweede overwinning, het getoon de spel en het doelpuntenfestijn zal me nige toeschouwer doen besluiten om za terdag Be Fair weer aan het werk te wil len zien als ’s Gravenzande op gezoek komt in het Wamaarplantsoen. ’s Gra venzande, dat de eerste wedastrijd met 4-3 van JAC verloor, behaalde in de tweede wedstrijd een ruime overwin ning met 3-1 op Floreant. Een tegen stander van formaat dus. WADDINXVEEN - Manege Reigers burgh aan de Piasweg hield zondag een pony-concours. De uitslagen daarvan zijn: B-dressuur proef 6: 2e. Patty Paling met Amy (121 pnt), L-dressuur proef 8: 2e. Marjolein Bonte met Puck (121 pnt), Z- dressuur proef 23: le: Kim Bom met Ramzes (171 pnt), Z-dressuur proef 24: le. Kim Born met Ramzes (186 pnt). Springen B-klassiek: le. Daniëlle Smit met Polly, 2e. Ursela v.d. Made met Rodey, 3e. Tamar Born met Topsy. Terreinrit B: 1. e.a. Aletta v.d. Breggen met Lucky Boy, 1e.a. Ursela v.d. Ma de met Rodey, 3. Corine Hordijk met Daisy. S.G.W.-licht: dressuur-wegpar- cours-cross en springen. Kampioen: Henk-Jan Oldenbanderingh met Shyla. Reservekampioen: Bianca Verkley met Arco. SGW-zwaar: dressuur-wegpar- cours-cross en springen. Reserve-kam- pioen: Leonie van Rhijn met Rakker. Na een weinig hoogstaande, doch span nende wedstrijd wist de zaterdagploeg van Waddinxveen ook zijn tweede com petitieduel te winnen. Tegen het ver jongde Unio bleek de Waddinxveense routine de doorslag te geven. Met 0-2 keerden zij terug naar Waddinxveen na een partijtje voetbal dat zich hoofdza kelijk op het middenveld afspeelde. Het gretige Unio weerde zich dapper maar kon een licht Waddinxveens over wicht niet voorkomen. Kansen deden zich eigenlijk niet voor in die eerste helft. Met Peter Hofman in de hoofdrol ontwikkelde zich een aardig duel, waar strafschopgebied Chris v.d. Stelt zich voornamelijk op --L het middenveld onderscheidde en hij was het ook, die pal voor rust de 0-1 in schoot. 4 F" Mb .MWll

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 21