NATUURLIJKE KRACHT UIT ZWITSERLAND BIO- STRATH’ ELIXER F Sneller beter worden. Het belang van Bio-Strath wetenschappel ijk bewezen. Alles in een ideale samen stelling. n de afgelopen 20 jaar is in de gistcel een hoog gehalte vastgesteld aan stoffen, die voor de mens van groot belang zijn. Zo bevat gist eiwitten, vetten, koolhydraten, sporen elementen en fermenten, 19 mineralen en 11 vitamines. zijn vooruit gegaan. De groep van 30 mensen die Bio-Strath had gebruikt, won echter 64% aan reaktievermogen. et ligt niet in de lijn van Zwitsers, om een produkt als Bio-Strath als wondermiddel aan te prijzen. Wel is zijn werkzaamheid in vele wetenschappelijke studies aangetoond. Bio-Strath bevat alleen natuur lijke bestanddelen en absoluut geen kunstmatige kleur-, aro ma- of conserveringsstoffen. Naast de kruidengist bevat Bio- Strath moutextrakt, honing en sinaasappelsap. Het kan dus door iedereen continu gebruikt worden. Zonder enig onaan genaam effekt. Integendeel. Bio-Strath bestaat uit gist- cellen, die dankzij een zorg vuldig proces m.b.v. extrakten uit minstens 90 kruiden zijn gemaakt. Pure winst, want daardoor kombineert Bio- Strath de voortreffelijke hoe danigheden van Candida- utilis-gist met de eigenschap pen van ruim 90 verschillende waardevolle kruiden. Niet meer moe. of kunnen zich niet meer Altijd stelt het weer hier grote eisen aan een goed weerstands vermogen. Dat gaat niet alleen bij volwassenen op. Dat geldt ook voor de kleintjes. En wan neer je een stuk ouder bent wordt een natuurlijk steuntje in de rug dubbel belangrijk. e veel mensen en kin deren zijn in deze tijd alsmaar moe. Of te ver strooid. Ze voelen zich zenuwachtig, opgejaagd of kunnen zich niet meer concentreren. Er zijn vele serieuze onderzoekingen gedaan met Bio-Strath. Speciaal voor schoolgaande kinderen. Het blijkt dat de opbouwende kracht van het produkt hen tot grotere presta ties bracht. Hun concentratie- en uithoudingsvermogen ver beterde. Bio-Strath is een biologisch opbouwmiddel dat uit gist en met wilde kruiden is bereid. Een voor 100% natuurlijk produkt en daarom ideaal als extra ondersteuning van de weerstand. Bestemd voor jong en oud. Een Zwitsers kwaliteits produkt. n het Zwitserse Bern werd in een ziekenhuis een vergelijkend onder zoek gedaan naar de her stellende invloed van Bio- Strath. Het ging om 177 proefpersonen. Degenen die Bio-Strath hadden gekregen vertoonden tegenover de anderen een duidelijke ver betering op het gebied van eetlust, gewicht en aktiviteit. Ook voelden ze zich in het algemeen beter. Maar ook buiten het zieken huis werd in Zwitserland aan 36 artsen verzocht om aan een onderzoek mee te werken. Hierbij werd aan 313 herstel lende patiënten Bio-Strath aangeraden. In de eindconclu sie was het gemeenschappelijk oordeel dat de werking van Bio-Strath in 85% van de geval len uitstekend was geweest. Bio-Strath bevordert de eet lust. Helpt bij vermagerings kuren. Geeft extra steun gedurende de zwangerschap. En bij zware lichamelijke of geestelijke arbeid, ’t Is ideaal bij intensieve sporten en erg goed voor kinderen in de groei. Het verhoogt de natuurlijke afweer. Het is als elixer, in tabletvorm of in druppels te krijgen. Bio-Strath is iets om te ont houden en iets om in huis te halen. Een goed weer standsvermogen is veel waard. e kunnen alle maal niet zonder een gezond weer standsvermogen. Zeker niet hier in Nederland. In ons natte landje, waar de zon het zo vaak laat afweten. Niet alleen in de winter wanneer het stormtde regen neerplenst of de natte sneeuw naar bene den dwarrelt. Ook ’s zomers is het bij ons Jantje lacht. Jantje huilt. Verkoudheden en aller lei soorten griep liggen voort durend op de loer. Groter reaktie vermogen. rofessor Dörling deed in Hamburg een vergelijkend onder zoek onder 60 gezonde K volwassenen. 30 perso nen kregen Bio-Strath en de anderen niet. Na 3 maan den bleek de ene helft er qua reaktievermogen 10% op te BI0- STRATH 1 WW I I T Stram H BIO-STRATH

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 37