Be Fair en WSE onderuit met 3-0 Utrecht-voetballers trainen C-junioren Aeolus heeft een sponsor Burgemeester reikt de damprijzen uit Si o Waddinxveense voetbalploegen delven onderspit Goede vangst op goede spoor Voetbaltopper Sportlust-WSE in A-hoofdgroep onbeslist (2-2) Zilver voor Ricardo v.d. Krans Volleyballers Be Fair weer Succesdag zeevissers Zeven prijzen sportschool Huk-TTi Collecte opbrengst WSV voorlopig achter tegen ’’aartsrivaal” Coenecoop Tweede klasse Sportzaal Be Fair Onderlinge Film Pagina 19 Rob Alflen. WADDINXVEEN - Waddinxveens eerste burger C.M. van der Linden zal donderdagmiddag omstreeks vijf uur in Het Trefpunt de prijzen uitrei ken van de strijd om het kampioenschap dammen van Nederland voor pu pillen. 1 WADDINXVEEN - Het Zoetermeerse assurantiekantoor ’’Have en Goed Verzekeringen” heeft, na al twee seizoenen hoofdsponsor te zijn geweest van het invitatie-jeugdteamtournooi, een sponsor-contract geslo ten met de Waddinxveense badmintonclub Aeolus. WADDINXVEEN - De FC-Utrecht-voetballers Herman Verrips en Rob Alflen zijn vrijdag te gast van de voetbalvereniging Waddinxveen in het sportpark ”de Sniep” tijdens de door de jeugdcommissie van deze club georganiseerd herfstweek. staat als een technische en snelle vech- i WADDINXVEEN - In het afgelopen voetbalweekeinde kwamen alleen Be Fair en WSE voor de competitie in actie. De Waddinxveners verloren smartelijk met 3-0 van Scheveningen. Ze stonden gelijk al met 0-1 achter. Tot nu toe kreeg Be Fair tweemaal klop. WSE kreeg eveneens een bittere pil te slikken door met dezelfde cijfers als Be Fair (0-3) van Meerburg te verliezen. Na rust werd de wedstrijd snel beslist toen uit een onschuldig lijkende aanval alweer Dennis Lalihuta vrijstaande zijn hattrick volmaakte. Be Fair begon een- op-een te spelen bereikte daarmee wel een veldoverwicht maar was onmachtig om een bres te vinden in de goed geleide Scheveningse verdediging. Een tweede geblesseerde speler - Dick Griffioen - werd nog vervangen door Voor zaterdag staat de thuiswedstrijd tegen SV PTT op het programma. In de ze wedstrijd staat voor Be Fair veel op het spel. Een nederlaag brengt de staartploegen - waaronder SV PTT - te kort bij op de ranglijst. Een overwin ning is daarom dringend nodig maar hiervoor zal trainer Jansen het vizier van zijn spelers scherper moeten gaan stellen om de schotloosheid op te hef fen. Na een aantal jaren geen activiteiten te hebben gehad is er deze week weer een volledig herfstvakantieprogramma voor de jeugd van de voetbalvereniging Waddinxveen. 1 T - huis een hoger niveau te bereiken. Daarnaast lopen er bij de 13 en 14-jari- gen ook een aantal talenten rond. Het team komt tot nu toe uitstekend mee en zal zich dit jaar ongetwijfeld we ten te handhaven in de 2e klasse. Zo won men afgelopen zondag met 6-2 van het bezoekende vierde team van ABC Zigo uit Alphen aan den Rijn. Promotie mag men echter van dit jonge team nog niet verwachten, aangezien de jeugdle den vorig jaar nog in de 5e klasse uit kwamen. Maar naast talent dient men ook over voldoende trainingsmogelijkheden te beschikken. In Karei Mulder heeft de vereniging een uitstekende trainer, doch de zaalruimte is een beperkende factor. Rond de 40e minuut ontstond enige op schudding toen een verdediger de bal met de hand over de doellijn stootte. Strafschop, besliste de scheidsrechter en legde de bal op de stip. Arjan Groe nendijk stond al klaar om zijn aanloop te nemen toen de scheidsrechter besloot de hevig vlaggende grensrechter te raadplegen en na kort overleg de straf schop annuleerde. De grensrechter had gezien dat de hand van René v.d. Wilk de bal had beroerd. Het eerste team speelt 2e klasse dis- trictscompetitie in het district Zuid- Holland. Gezien het feit dat dit team naast Robert Slot uit louter 15 en 16-ja- rigen bestaat (Saskia de Heer, Natasja van Es, Marco Overes en Tjeerd Hil- lerts) heeft dit team de capaciteiten in Nu de gemeente Waddinxveen gaat be sluiten tot de bouw van een tweede sportzaal in de Zuidplas liggen hier mis schien mogelijkheden voor Aeolus om extra zaalruimte te krijgen. Op initiatief van de basketbalvereniging Waddinxveen Flyers zijn de eerste con tacten gelegd om te bekijken of het mo gelijk is samen iets te ondernemen. Mis schien is het mogelijk de exploitatie van de bar bij de nieuwe sportzaal in eigen beheer te nemen en eventueel een eigen honk te krijgen. Redenen genoeg dus voor Aeolus om de toekomst met ver trouwen tegemoet te zien. de finale won hij met een technisch overmacht van zijn tegenstander een prachtige le plaats. Gevolgd door Henk den Hollander, die het voorbeeld van zijn clubgenoot op volgde, en in de finale voor een waar spektakel zorgde door zij n tegenstander door een regen van technieken op ach terstand te zetten. En onder luid ap plaus van het publiek een prachtige eer ste plaats behaalde. Na hem kwam Jeroen Jungschlager en Pascal Lacor in de categorie groene band tot 74 kg aan de beurt. Deze twee kwamen door de loting elkaar in de voorronden al tegen maar Jeroen be wees de sterkste te zijn en belandde in de finale waar hij de le plaats verover de. Pascal herstelde zich en wist zich via de herkansing in de verliezersronde nog door te vechten naar een mooie 3e plaats. Toen begon het zwaardere werk. Den nis de Gooyer kwam uit in de categorie groene banden boven de 74 kg. Dennis draaide een goed tournooi en kwam vrij hij zijn sterke tegenstander tegen kwam maar toch nog met een prachtige 2e prijs naar huis ging. Tot slot kwamen de zwarte banden aan de beurt waar Peter v.d. Hoek in de ca- tageorie tot 74 kg uit kwam. Peter, die zeer goed in vorm was, zorgde voor een waar spectakel. Hij verloor helaas in de finale, maar bezorgde het publiek een prachtig schouwspel en pakte dan ook een mooie tweede plaats. Jan Martin Houwelingen, maar ook de ze kon het manmoedig aanvallende Be Fair niet de juiste oplossing aanbieden. Een verdiende nederlaag tegen een slagvaardiger tegenstander is dan ook de eindconclusie van deze wedstrijd. De twee profvoetballers verzorgen dan de training voor C-junioren aan de Sniepweg. Dank zij de bemiddeling van Teun Bron van Massa Sport aan de Nes se is dit programmapunt tot stand geko men. De training is vrijdag van 10.00- 13.00 uur. Iedereen kan komen kijken. van het voetbal. Overweldigend begon WSE deze strijd alsof het een ontmoe ting betrof tegen een staartploeg. Sport- lust leek onder de druk te moeten be zwijken, maar hun keeper reageerde zeer attent op twee inzetten van Marco Scheurwater. Net toen Sportlust zich voor de eerste keer op Waddinxveense helft had bege ven, werd de daaropvolgende aanval bekroond. In eerste instantie werd Erik Bron nog afgestopt, maar de daaropvol- WADDINXVEEN - Zaterdag viste de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar eerste wedstrijd van de win tercompetitie. Er werd gevist in de Zaan en de vangst was, zoals meestal in dit water, goed tot zeer goed. De eerste vijf waren: 1. R. Jenner (9660 gr), 2. H. de Haan (8570 gr), 3. J. Ver hoef (7890 gr), 4. A. van Leeuwen (6660 gr), en 5. M. A. van Leeuwen (7420 gr). Zaterdag wordt de tweede wedstrijd van deze competitie gevist. Vertrek hiervoor om 6.30 uur vanaf het NS-stati- on. De finalewedstrijden van deze door de damvereniging Excelsior georganiseer de dammanifestatie zijn dinsdag in Het Trefpunt begonnen. Het spektakel loopt onder leiding van Excelsior-voor- zitter P. Swart en de eigen KNDB-arbi- ter C. Stolker voortreffelijk. Via voorronden in de diverse damdis- tricten, de provinciale afdelingen en de onlangs in Stolwijk gespeelde halve fi nale hebben 12 jeugdige dammers zich voor de Waddinxveense finale ge plaatst. Er wordt gespeeld in drie poules van elk vier spelers. Op de finaledag van don derdag wordt om 10.00 uur begonnen en omstreeks 16.30 uur zal de nieuwe Nederlandse damkampioen bij de pu pillen bekend zijn. Tussen 16.30 uur en 17.00 uur zal de prijsuitreiking worden WADDINXVEEN - De volleyballers gelijkspel dus^nog van Be Fair hebben zich uitstekend her steld. Na de verliezen tegen Punch (3-1) en NOVO 1 (2-3) werd van Tornado 2 gewonnen. De uitspraak van trainer/coach Dick van Diermen na de wedstrijd spreekt boekdelen: ”Be Fair heeft het karretje weer op het juiste spoor staan, en pas dan maar op, want dat karretje dendert door”. Komende zaterdag 22 oktober om 16.30 uur staat in de sportzaal Groenswaard de derby Be Fair 1 - Ren- tokil ZVH 3 op het programma. Na het gevoelige verlies tegen Punch (3- 1) waren de meningen over Be Fair heren 1 verdeeld. Zou Be Fair zich we ten te herstellen of zouden zij nog die per wegzakken. De eerste echte test was vorige week donderdag. Be Fair moest voor de nationale beker optreden tegen het sterke Noordwijkse Novo 1, altijd bij de eerste vier verte genwoordigd in de derde divisie. Be Fair verloor deze wedstrijd met 2-3, maar speelde een uitstekende gecon centreerde wedstrijd, waarin de welbe kende vechtlust en inzet weer hoogtij vierde. Met deze uitstekende generale in de be nen speelde Be Fair zaterdag tegen Tor nado 2, een degradant uit de derde divi sie, in Delft. Met een flitsende start met perfecte combinaties wist Be Fair al snel voorsprong te nemen. Tornado 2 probeerde vooral met tempo drukken het spel te beïnvloeden, wat ze de eerste set nog 8 punten opleverde (8- 15). De tweede set bracht niet veel ver andering, waarbij opmerkelijk was dat een speler van Tornado 2 een gele kaart kreeg wegens tijdrekken. Ook deze set werd met 6-15 gewonnen door Be Fair. De derde en tevens laatste set bracht het kwaliteit-verschil tussen Be Fair en Tor nado duidelijk boven water. Met drie service-beurten aan de kant van Be Fair, werd Tornado letterlijk en figuur lijk zoek geserveerd. De uitslag van de ze set was dan ook 1-15 voor Be Fair. WADDINXVEEN - De Waddinxveen se judoka Ricardo v.d. Krans, pupil van sportschoolhouder Bert den Edel van het instituut voor recreatie, lichamelij ke opvoeding en sport aan de Noordka- de, is zaterdag tweede geworden bij de Nederlandse kampioenschappen. Deze kampioenschappen werden gehouden in de ’’Spaamehallen” in Haarlem. De aan de Van Maerlantstraat wonende Ricardo wist dit prachtige resultaat te bereiken door te winnen van P. Kieft (N-Holland) en J. Tuytelaars (Z-Neder- land) en kwam zodoende in de finale. Deze verloor hij jammergenoeg op be slissing van de scheidsrechter en na een spannende strijd die gelijk op ging Trots kon hij daarna het ereschavot be klimmen en zijn verdiende zilveren me daille in ontvangst nemen. t Komende weekeinde speelt Be Fair in het Warnaarplantsoen tegen SV PTT. WSE ontmoet uit Soccer Boys en Wad dinxveen treedt aan tegen Ammerstol. Het op een gedeelde eerste plaats staan de Scheveningen heeft met succes deze positie verdedigd tegen het op een punt achterstaande Be Fair. Al in de tweede minuut scoorde de Scheveningers toen een latent reagerende Be Fair-verdedi- ging vergat om in te grijpen. WADDINXVEEN - Het college van B. en W. heeft een wijziging van het be stemmingsplan ’’Bedrijfsterrein Coene coop” vastgesteld. Dat is meegedeeld aan de volgende week vergaderende ge meenteraad. WADDINXVEEN - Ondanks het wat tegenvallende weer gaf zaterdag de tocht op de Oosterschelde, georgani seerd door de hengelsportvereniging Waddinxveen een uitstekend resultaat. Volgens kenners groeit de visstand in deze zeearm zowel in aantal als in for maat, doordat de grotere vissen voor een deel de uitgang naar zee via de ope- ningen in de kunstwerken dootr de bul derende stroming niet durven te passe ren. In hoeverre deze theorie op den duur juist zal blijken te zijn valt niet te zeg gen, nu echter bleek voor de vierde ach tereenvolgende keer, dat er sinds jaren niet zo veel, en vooral niet zulke grote vis te vangen is. Hoewel de gul zich - in tegenstelling tot de trip van 17 september - niet liet zien, gaven de vangsten van vooral schar en schol van 25 tot 40 cm veel sport. Platvis van het bekende ’’postzegelformaat” liet zich nauwelijks zien. Wel werd veel steenbolk van kleinere afmetingen, 15 tot 20 cm. gevangen. Enkele ongekend grote wijtingen lieten zich eveneens ar resteren. Voor de volgende tocht, weer met het ms ’’Zeelandia” van schipper P. Bouwman uit Burghsluis, verwacht het HSW-bestuur veel belangstelling. De trip is vastgelegd voor zaterdag 12 no vember. Inlichtingen worden verstrekt door A. A. van ’t Hof, ’s avonds na 19.00 uur op telefoonnummer 01828-13954. Op het ms ’’Zeelandia” kunnen op ove rige data eveneens individuele boekin gen worden gedaan bij schipper Bouw man onder nummer 01115-1250. De boot is 35 meter lang en geschikt voor ca 30 hengelaars. Het schip is voorzien van radiotelefoon, marifoon en alle door de Scheepvaartinspectie vereiste veilig heidsvoorzieningen en heeft een gezelli ge, goed verwarmde kajuit. In tegenstelling tot de wedstrijd van WSVI waren de witspelers in de onder linge competitie meer succesvol. Van de 15 gespeelde partijen werden er 10 door wit en slechts 3 met zwart gewonnen. Ritter en Torenbeek speelden een cu rieus eindspel uit met nog vier Lopers en twee Toren plus een gelijk aantal pi onnen op het bord. De Lopers van Ritter bleken uiteinde lijk het sterkst. Chris Roosendaal is dit seizoen zeer sterk van start gegaan. Via een overwinning op clubkampioen Hennink heeft hij nu de leiding geno men. Jansen-van Vuuren werd afgebro ken, waarbij de witspeler zich kon per mitteren een remise-aanbod ”in be raad” te houden. Smitskamp-Ellers werd door Ellers als een van de weinige succesvolle zwart- spelers gewonnen. Hans van Wouden berg bleef v.d. Wouden de baas. V.d. Starre leverde knap werk door Besemer te verslaan. In tijdnood produceerde Smit tegen Al- blas een fatale laatste 35e zet welke hem een stuk en de partij kostte. De strijd tussen de ’’aloude” rivalen J. van Oort en Versluis werd door eerstgenoemde in zijn voordeel beslist. P. van Offeren won knap van Van San- dijk. De Bock klopte van Bergeijk. Kardol en Muit besloten in hevige we derzijdse tijdnood, in een onduidelijke stelling, tot remise. De enige van deze avond. Van der Geer bleef Prins de baas. Mw. Van Dalen kon het tegen Ponsioen niet bolwerken. Stam bleef te gen Brinkhorst overeind, zo ook D.J. van Offeren die mw. Timmermans een nul bezorgde. Trefpunt een simultaan-seance worden verzorgd door jeugdbondstrainer Swa mi Nikhilananda, die jarenlang naast Ton Sijbrands en Harm Wiersma de 3e sterkste speler van Nederland was. De ze simultaan, waar naar verwachting menig jeugdspeler uit onze regio bij aanwezig zal zijn, vangt aan om 13.30 uur. Het eerste kwartier kwam Be Fair er ook nauwelijks aan te pas. Men liep achter de tegenstander aan. Alleen via enkele vrije trappen die door Arjan Groenendijk a la Koeman loeihard wer den ingeschoten waren Be Fairs wapen feiten. Goed ingrijpen van de keeper en onzuiver richten gaven deze vrije trap pen niet het gewenst resultaat. In de 20e minuut moest Ed v.d. Brink geblesseerd het veld verlaten en was René v.d. Wilk zijn vervanger die met enkele goede acties liet zien dat het blessureleed overwonnen was. In de 30e minuut werd het 2-0 toen de gevaarlijkste aanval van Scheveningen, Dennis Lalihuta, geheel vrijstaande op nieuw scoorde. WADDINXVEEN - De uitwedstrijd van het eerste team van de Waddinx veense Schaak Vereniging WSV tegen ’’aartsrivaal” Messemaker 1 uit Gouda is in een teleurstellende voorlopige 3-1 achterstand voor de Waddinxveense schakers geëindigd. Opvallend was dat drie van de vier met wit gespeelde partijen verloren gingen. Vier partijen werden afgebroken. Ge zien de standen is er nog een minimale kans dat alsnog een gelijkspel uit het vuur gesleept kan worden. Met de wetenschap dat de vooruit ge speelde partij van v.d. Born in een moeilijke stand was afgebroken, trok een beladen W.S.V.-zevental naar Gouda om de aloude rivaal Messema ker I te bekampen. Tijdens het verloop van de wedstrijd te kenden zich donkere wolken af toen eerst Eric Claassen, aan bord 3, de Ko- ning om moest leggen. Kopman Hen nink ging in remisestand in de fout en kon vrij snel daarna opgeven. Hans van Woudenberg daarentegen deed de hoop gloren door een regelma tige overwinning. Vlak voor het ver strijken van de speeltijd moest Philipse zich gewonnen geven, waardoor de stand 3-1 voor Messemaker werd. Van de vier afgebroken partijen staat v.d. Born, zoals gezegd, positioneel moeilijk. Van Vuuren heeft echter on miskenbaar winstkansen. Ook v.d. Hoek, mits zijn tegenstander, achter het bord, de niet voor de hand liggende zet gevonden heeft welke hem remise- kansen geeft. De partij van Kardol lijkt vrijwel zeker remise. In het gunstigste geval zou een j-mogelijk zijn, doch een kleine nederlaag ligt meer voor de hand. Daar de afgebroken partijen op verschillende data uitgespeeld zullen worden zal de einduitslag nog even op zich laten wachten. In samenwerking met de evenementen commissie en de trainers is een prachtig programma opgesteld. De week is dinsdag geopend met een filmmiddag voor de pupillen die ge volgd wordt door een training. De films werden getoond op een super groot beeld tv. Woensdag stond in het teken van een trainingsdag voor de C-junioren met halverwege de dag een gezamenlijke lunch. WADDINXVEEN - Sportschool Huk- TTi uit Waddinxveen heeft mooie Tang Soo Do-successen behaald in de Zoeter meerse sportschool Olympus, waar de Nederlandse kampioenschappen in de ze tak van sport zijn gehouden. Huk- TTi veroverde zevenmaal eremetaal dank zij de dinsdagavond- en vrijdag- avondtrainingen in de gymzaal aan de Kerkstraat. Op dit tournooi, met plm. 170 deelne mers, werd op het non contact systeem gestreden. Dat wil zeggen dat de men schoppen en slagen die men toepast technisch en beheerst moet uitvoeren waarbij men de tegenstander niet mag raken. Men dient dus over een flinke dosis zelfbeheersing en techniek te be schikken. Dat was iets waar men in Waddinxveen bij sportschool Huk-TTi hard op had getraind. Onder leiding van leraar J. van der Schee (4e dan) deed een team van 10 mensen aan dit tournooi mee, waarvan er maar liefst 7 in de prijzen vielen. Eerst begon men met de lagere banden. Daar kwam Remco van Es in de catego rie gele banden tot 64 kg uit. Remco, die al eerder aan een dergelijk tournooi had deelgenomen, gebruikte tijdens zijn i een goed gesloten verdedi ging die hem een mooie 2e plaats be zorgde. Hierna kwam Taco Schram aan de beurt tocht en vossenjacht plaatsvinden rond- >n de categorie groene banden tot 64 kg. In aanwezigheid van de directeur van ’’Have en Goed Verzekeringen”, A.G. Karelse, en de heer J.F.W. Hillerts te kende het dagelijks bestuur van Aeolus, bestaande uit Erlo Brassinga (voorzit ter), Jolanda Kruit (secretaresse) en Ni co van Grieken (penningmeester, niet aanwezig op de tekensessie), namens de badmintonvereniging. Het contract is in principe voor één jaar aangegaan met een optie, dat zolang beide partijen zich weten te vinden in de uitvoering van de condities van de over eenkomst, per jaar tot verlenging te be sluiten. Het sponsorgeld is met name bestemd ter ondersteuning van de competitie- spe(e)l(st)ers van Aeolüs, met het doel een zo’n hoog mogelijk competitieni- veau te bereiken. Daarbij denkt men aan een zodanig beleid dat de vereni ging binnen een termijn van zeven jaar op landelijk niveau mee kan spelen. Naast de geldelijke steun zijn alle acht competitieteams in een shirt gestoken met de naam van de sponsor op de ach terzijde. gende vrije trap leidde een schitterende treffer in. Peter de Wit plaatste de bal op het hoofd van Oswin Bouman, van hem ging ”het leer” naar Erik Bron en deze legde de bal panklaar voor Dennis Ja ger. Met een ’’wonderschuss” verdween de 0-0 van het scorebord. Van 18 meter afstand ging de streep re gelrecht de kruising in: 0-1. Dit ver strekte het al aanwezige zelfvertrouwen en de aanvalsgolven bleven komen. Op nieuw toen de Woerdenaren dachten de partij onder controle te hebbenwerd er gescoord. Nu joeg Oswin Bouman een vrije trap van zeker 25 meter in één keer richting doel. Achter de verbouwereer de keeper kwam de bal pas tegen de tou wen tot stilstand. Met 0-2 dus een heel goed uitgangspunt om deze vierpunten wedstrijd te beslissen. Ondanks waarschuwingen vanaf de kant stond men iets te lang na te genie ten van deze voorbeeldige start. Net ge noeg voor de roodwitte linksbuiten om de achterstand via een solo terug te brengen tot 1-2. Wakker geworden voetbalden de WSE’ers de eerste helft verder uit, maar het sprankelende spel van het eerste half uur zat er niet meer in. Vlak voor rust kwam de tweedenog ge voeliger tik. De linkerkant werd verrast en de daaropvolgende voorzet werd op nieuw door de linksbuiten benut met een werkelijk prachtige kopstoot, waardoor de rust met een 2-2 gelijke stand werd ingegaan. Het tweede part leek precies het omge keerde van het eerste deel, maar Ri chard Scheurwater keepte heel attent en hield de WSE-A in de rade. Na een kwartier had men zichzelf hervonden en opnieuw werd het spel verplaatst naar de Woerdense helft. Het geluk was dit maal echter niet aan de Waddinxveense kant, want schoten van Marco Scheur water (2x) en Dennis Jager (2x) alsook een kopbal van Marcel Valk verdwenen alle net over of net naast het vijandelij ke doel. Nadat Richard Scheurwater nog twee keer moest ingrijpen, leek het slotoffen- sief toch nog twee punten op te leveren. Marco Scheurwater werd in het beruch te gebied namelijk duidelijk gevloerd. De gebogen Woerdense hoofden richt ten zich echter weer op toen het fluitsig naal uitbleef en de ruststand ook de eindstand werd. Tekenend voor de instelling van de WSE’ers was, dat men de scheidsrech ter zijn enige foutje niet aanrekende. Ze bedankten hem massaal voor zijn prima leiding, waardoor deze enerver ende en leuke pot voetbal moge lijk was geweest. Bleef nog een treurende trainer/coach Willem den Besten: ’’Door puur con centratieverlies laten we onze, versla gen tegenstander terug in de wedstrijd komen. Dat had nooit mogen gebeuren. Rest mij verder nog te zeggen dat ook Sportlust een aardige ploeg heeft en dat we terecht samen bovenaan staan”. WADDINXVEEN - In de A-hoofd groep was de voetbaltopper bij de jeugd de wedstrijd Sportlust-WSE, die door de Waddinxveense voetballers in een gelijk spel (2-2) werd afgesloten. 200 toeschouwers zagen een zeer hoog staande en spannende partij voetbal. Eigenlijk was dit een wedstrijd, die geen verliezer verdiende door de onge looflijke inzet en de positieve instelling waarmee beide teams elkaar bekamp- ten. Het door scheidsrechter Louis van de Haak uitstekend geleide duel eindig de dan ook onbeslist. Het veld in Woerden lag er prima bij, hetgeen zeker bijdroeg aan de kwaliteit Donderdag zal er een trainingsdag zijn voor de pupillen die wordt verzorgd door de hoofdtrainer van de jeugd G. gemakkelijk in de finale terecht, waar Tijdens deze training wordt de trainer geassisteerd door A-junioren. Ook op deze dag is er tijd ingeruimd voor een lunch. Voor niet-leden van 6-12 jaar is er op deze dag de mogelijkheid om vanaf 15.00 uur mee te voetballen. Zij hoeven alleen maar sportkleding en schoenen mee te nemen. De herfstweek voor de voetbal jeugd wedstrijden van Waddinxveen wordt diezelfde dag afgesloten met een ”sleep-in” voor de pupillen. Er zal ’s avonds een speur- om het complex, waarna er gezamenlijk Taco, die op de sportschool „bekend in het clubgebouw geslapen wordt. De cr. cr.cllc vcch volgende ochtend is er een gezamenlijk ter> bewees ook tijdens dit NK, want in ontbijt. Ondertekening van het sponsor-contract van Aeolus met v.l.n.r. A.G. Karelse, J. F. W. Hillerts, Erlo Brassinga en Jolanda Kruit. Herman Verrips. WADDINXVEEN - De opbrengst van de collecte 1988 in Waddinxveen voor de Stichting Dierentehuis Midden-Hol- verricht door burgemeester Van der landde Gouda van de Nederlandse Ver- Linden. eniging tot Bescherming van Dieren af- Donderdag zal in de grote zaal van Het deling Gouda e.o. bedroeg 6.600,-. I Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 19 oktober 1988 SPORT. RECREATIE

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 55