GEMEENTE WADDINXVEEN Bouwlokaties W’veen-Zuid ÏKJW-RADIQl RTW PRA A I MET GROEP j VOF DE KUNST I HINDERWET SPREEKUREN Geen bedrijven s— f WET GELUIDHINDER EXPOSITIE WET GELUIDHINDER ALCOHOLVOORLICHTING Geen reconstructie Terrein Blonk IN FORM A TIEA VOND NO TI TIE ’’ANDERSTALIGEN IN HET BASISONDER WIJS” IN FORMA TIE-A VOND OVER APARTHEID BEKENDMAKING ONTGRONDING TELEFOONNUMMERS/OPENINGSTIJDEN VERGADERINGEN T erinzagelegging ontwerp-beschikking 12222 01820-24255 13000 13000 01820-15767 01727-4044 01828-17613 01820-28011 WADDINXVEEN - In Waddinxveen-Zuid zullen diverse plekken be stemd gaan worden voor woningbouw. Het gaat hier onder meer om het gebied tegenover de Apollolaan in de St. Victorwijk, waar eerst het tracé van de nieuwe rijksweg A 3 (Amsterdam-Rotterdam) was gedacht, en om de hoek Zuidelijke Dwarsweg-Zuidkade-St. Victorstraat. Op de strook tussen de Zuidelijke Dwarsweg en de Wilhelminakade moeten de Baas Bedrijven BV een kantoor en een showroom kunnen neerzetten. Verder op wordt huizenbouw moge lijk gemaakt. Pagina 3 =1 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 23 november 1988 01820-16066 010-362244 Milieudienst Midden-Holland, nrs. 4477/88 WADDINXVEEN, 23 november 1988. Milieudienst Midden-Holland, nr. 11463/88. -programma- Aangezien er op voorhand wordt aangenomen dat er geen behoefte zal bestaan over de aanvraag adviezen of bezwaren in te dienen, is de door ons opgestelde ontwerp-beschikking tegelijk met de aan vraag ter inzage gelegd. Wij zijn voornemens de vergunning te verlenen onder 34 voor schriften ter voorkoming of beperking van gevaar, schade of hinder buiten de inrichting. de heer W. Groeneveid, Kon. Wilhelminaplein 50,2741 EC WAD DINXVEEN om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het uit breiden en/of wijzigen van een opslag van vuurwerk op het perceel Kon. Wilhelminaplein 50. Commissie Sociaal Cultureel Werk op woensdag 30 november 1988, aanvang 20.00 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Nota ’’Naar een Centrum voor Kunstzinnige Vorming” - Jaarprogramma 1989 Tijdens bovenstaande vergaderingen kunnen niet-leden gebruik maken van het spreekrecht. Over de regels die daarbij gelden is in het gemeentehuis een brochure verkrijgbaar. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en alle ter zake zijnde stuk ken liggen vanaf 24 november 1988 tot 24 december 1988 ter inzage bij de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, afd. Ruimte en Bouw in het gemeentehuis alhier, elke werkdag van 8.30 tot 12.30 uur en, op verzoek de maandagavonden gedurende drie uren. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens kantooruren in het gemeentehuis (kamer 130) ter inzage. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Commissie voor Openbare Werken en Bedrijven en Sportzaken op dinsdag 29 november 1988, aanvang 16.30 uur in het gemeentehuis. Commissie voor Onderwijs en Personeelszaken op donderdag 1 december 1988, aanvang 20.30 uur in het gemeentehuis. Commissie voor Welzijnszaken op donderdag 1 december 1988, aanvang 19.00 uur, in het gemeentehuis. De 5e herziening regelt de realisering van negen seniorwoningen aan het eind van de Alexanderstraat. De op de aanvrage betrekking hebbende stukken liggen gedurende dertig dagen, te weten van 24 november tot en met 23 december 1988, vooreen ieder ter inzage op werkdagen tussen 08.30 en 12.30 uur bij de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, afdeling Ruimte en Bouw, Raadhuisplein 1, alhier. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Waddinxveen, 23 november 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd. Waddinxveen, 23 november 1988. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen, de secretaris, de burgemeester, J. Meuleman. Van der Linden. Ingezeten en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen worden tijdens die bijeenkomst in de gelegenheid gesteld hun mening omtrent het beleidsvoornemen, zoals vastge steld in het in voorbereiding zijnde concept-plan, kenbaar te maken en daarover met het gemeentebestuur van gedachten te wisselen. Waddinxveen, 23 november 1988. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen de secretaris, de burgemeester, J. Meuleman. Van der Linden. Waddinxveen, 11 november 1988. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J. Meuleman. Van der Linden. Dit vraaggesprek en opnamen van het concert zijn komende zaterdagmiddag te horen in het RTW-programma ”Po- pexpress” dat tussen 14.00 en 15.00 uur wordt uitgezonden via de kabel op 1011 Mhz in stereo. "We kunenn alvast vertellen dat er voor volgend jaar een LP met live-opnamen op stapel staat,” aldus de RTW-man. In het interview met Paul Aalbers heeft zanger Nol Havens het onder meer over de toekomstplannen van Vof De Kunst. ”Als je nog meer wilt weten, luister dan zaterdag tussen 2 en 3 uur naar de Nadere informatie wordt desgevraagd graag verstrekt door de heer J.H. van der Vegt, afdeling Welzijn en Onderwijs, telefoon 01828- 14433, toestel 166. november/december: behandeling in de commissies Onderwijs- en Personeelszaken, Financiën en de gemeenteraad; december: nadere uitwerking en aanzet tot realisatie van de notitie. Mocht u voor uw vereniging of stichting geïnteresseerd zijn in dit aanbod of heeft u vragen omtrent het bovengenoemde dan kunt u kontakt opnemen met: Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Midden-Holland, de heer S. Sonneveld, telefoon 01820-39913. Openingstijden Gemeentesecretarie en dienst: Openbare Werken en Bedrijven: elke werkdag van 08.30-12.30 uur. Deze rubriek met officiële bekendmakingen en mededelingen is samengesteld door Gemeente Waddinxveen, Raadhuisplein 1, telefoon 01828-14433. Postbus 400, 2740 AK Waddinxveen. 14433 14433 l i i I I Lokale omroep via de FM-band 101,1 Mhz. (in stereo). Staringlaan 2, postbus 330, 2740 AH Waddinxveen, tel. 01828-10379. Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders maken bekend dat, gelet op het be paalde in artikel 12 en 29, eerste lid, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne op 17 november 1988 een aanvraag is ingekomen van Burgemeester C.M. van der Linden: vrijdag 2 december 1988 van 10.00-12.00 uur, uitsluitend na afspraak met de secretaresse. Wethouder P.F.J. van Schie: na afspraak. Wethouder M. Kraaijestein: na afspraak. Wethouder K.W.T. van Soest: donderdag 25 november 1988 van 10.00-12.00 uur. De ontwerp-beschiking, alsmede de aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen vanaf 24 november tot 8 december 1988 ter inzage bij de Dienst Openbare Werken en Bedrijven, afd. Ruimte en Bouw in het gemeentehuis alhier, elke werkdag vanaf 8.30 tot 12.30 uur en, op verzoek op de maandagavonden gedurende drie uren. Voorkomen moest in ieder geval wor den dat het gebied opgeslokt zou wor- QjU^Lui iï I mogelijk begonnen kan worden. Maar de uitwerkingsregels zullen wel zodanig worden opgesteld dat als het eenmaal zover is nog veel mogelijk blijft. Deze voorlichting bestaat ondermeer uit de volgende onderdelen: - voorlichtingsavond; - deskundigheidsbevordering voor medewerkers en besturen van de instellingen; - alcoholtentoonstelling; - het toeleveren van audio-visuele middelen en schriftelijk mate riaal omtrent het onderwerp. ■Xii cri Voorts bestaat de mogelijkheid om met ingang van 24 november 1988 gedurende 14 dagen op de afdeling Ruimte en Bouw van het gemeentehuis gedurende de morgenuren kennis te nemen van het beleidsvoornemen en gedurende deze termijn meningen kenbaar te maken ten aanzien van het ontwerpplan. Tijdens genoemde periode kunnen gemotiveerde bezwaren schrif telijk bij hun college worden ingediend. Degene die een be zwaarschrift indientkan verzoeken zij n persoonlij ke gegevens niet bekend te maken. Indien u daarom verzoekt (tel. 01828-14433, tst. 116, dhr. W. Kaandorp)kan er voor 15 december 1988 een zitting worden gehouden, waarop u mondeling bezwaren kunt indienen. den door bedrijven, zoals die al te vin den zijn aan de Mercuriusweg en aan de Maarten Schoutenstraat. Bovendien kunnen bedrijven verder terecht op het bedrijventerrein Coenecoop. Het nieu we woongebied zal een impuls kunnen betekenen voor de woonfunctie van de St. Victorwijk en de detailhandel ter plaatse. Wat de gemeente nu aan het doen is komt neer op het uitwerken van de be stemming woongebied voor de Apollol- aan-lokatie. Zodoende kan op het mo ment dat de realisering van de woning bouw ter plaatse actueel wordt zo snel Gedurende deze termijn stellen burgemeester en wethouders een ieder in de gelegenheid het ontwerp met de daarbij behorende stuk ken in te zien, schriftelijk ten aanzien van het ontwerp opmerkin gen te maken en deze opmerkingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 400, 2740 AK Waddinx veen. De sectie Burgerzaken: bovendien elke donderdagavond (koopavond) van 19.00-20.30 uur In de middaguren kunt u alleen dan terecht indien u een afspraak hebt gemaakt. Verzoek om een hogere grenswaarde als bedoeld in het ’’Besluit grenswaarden binnen zones langs wegen”. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend, dat zij voornemens zijn bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een verzoek in te dienen tot het vaststellen van een hogere waarde voor de geluidsbepaling voor de in het in voorbereiding zijnde ont- werp-bestemmingsplan ’’Oranjewijk ’75, 5e herziening” gelegen bouwlokatie aan de Alexanderstraat. Het ontwerp van het verzoek met de daarbij behorende stukken lig gen met ingang van 24 november 1988 gedurende een maand ter in zage bij de afdeling Ruimte en Bouw. Ingezeten en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen worden tijdens die bijeenkomst in de gelegenheid gesteld hun mening ontrent het beleidsplan, zoals vastgesteld in het in voorbereiding zijnde concept-plan, kenbaar te maken en daar over met het gemeentebestuur van gedachten te wisselen. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen, De secretaris, De burgemeester, J. MEULEMAN. VAN DER LINDEN. Gedurende deze termijn stellen burgemeester en wethouders een ieder in de gelegenheid het ontwerp met de daarbij behorende stuk ken in te zien, schriftelijk ten aanzien van het ontwerp opmerkin gen te maken en deze opmerkingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 400, 2740 AK Waddinx veen. Van 26 november tot en met 14 december 1988 wordt in de raadzaal van het gemeentehuis een expositie gehouden van werken van twee plaatselijke kunstenaars. De twee kunstenaars zijn Toos Mathot (collages) en Peter Tredgett (sculpture) die drie weken hun werken onder de ogen van belangstellenden brengen. De tentoonstelling wordt zaterdagmiddag 26 november om vier uur geopend door wet houder K.W.Th. van Soest. Het officiële begin wordt opgeluisterd door poppen-kunsterïares Manja Kindt. De expositie is te bezichtigen op werkdagen tijdens kantooruren en op donderdagavond van zeven uur tot half negen. Op zaterdag zijn de deuren van de raadzaal geopend van één tot vier uur ’s middags. Het onbebouwde gebied tegenover de Apollolaan is door de gemeente van het rijk teruggekocht toen bleek dat er van een rijksweg daar nooit en te nimmer meer sprake zou zijn. De meest wense lijke invulling van dit gebied is woning bouw, zo stelde het Waddinxveense ge meentebestuur en daar is het provinci aal bestuur van Zuid-Holland het hele maal mee eens. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikking kunnen tot 8 december 1988 schriftelijk bij hun college worden ingediend door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling be zwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen die daartoe redelijkerwijs niet (tijdig) in staat zijn geweest. Inspraakbijeenkomst Oranjewijk ’75, 5e herziening (Alexanderstraat) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat op maandag 28 november 1988 om 21.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis een inspraakbijeenkomst wordt gehouden over het in voorberei ding zijnde bestemmingsplan Oranjewijk ’75, 5e herziening. Verzoek om een hogere grenswaarde als bedoeld in het ’’Besluit grenswaarden binnen zones langs wegen”. Burgemeester en wethouders van Waddinxveen maken bekend, dat zij voornemens zijn bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een verzoek in te dienen tot het vaststellen van een hogere waarde voor de geluidsbelasting voor de in het in voorbereiding zijnde ont- werp-bestemmingsplan "Oranjewijk ’75, 4e herziening” gelegen bouwlokatie aan de Juliana van Stolberglaan en aan de Prins Bern- hardlaan. WADDINXVEEN - Zanger Nol Ha- ■vens van de Nederlandse popgroep Vof De Kunst, die vrijdagavond optrad in de sporthal ”de Sniep” voor de leerlin gen van de 15-jarige samenwerkings school voor HAVO-Atheneum, is geïn terviewd door de lokale omroep RTW. De G.G.D., Stichting Verslavingszorg Midden-Holland en de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Midden-Holland hebben een al- coholvoorlichtingspakket samengesteld bestemd voor club- en buurthuiswerk, jongerensociëteiten en sportverenigingen. Inspraakbijeenkomst Oranjewijk ’75, 4e herziening (hoek Juliana van Stolberglaan - Prins Bernhardlaan) Burgemeester en wethouders maken bekend, dat op maandag 28 november 1988 om 19.30 uur in de raadzaal van het gemeentehuis een inspraakbijeenkomst wordt gehouden over het in voorberei ding zijnde bestemmingsplan Oranjewijk ’75, 4e herziening. De 4e herziening betreft de toekomstige realisering van 28 senioren woningen op de hoek van de Juliana van Stolberglaan en de Prins Bernhardlaan. Getracht wordt dat qua voorzieningen de bewoners van deze wo ningen terug kunnen vallen op het bejaardentehuis Souburgh. Voorts bestaat de mogelijkheid om met ingang van 24 november 1988 gedurende 14 dagen op de afdeling Ruimte en Bouw van het gemeentehuis gedurende de morgenuren kennis te nemen van het beleidsvoornemen en gedurende deze termijn meningen kenbaar te maken ten aanzien van het ontwerpplan. Commissie voor de Ruimtelijke Ordening, Woningbouw en Bedrijfsterreinen op dinsdag 29 november 1988, aanvang 19.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Voorbereidingsbesluit inzake uitbreiding kantoorgebouw Wo ningbouwvereniging S.S.W. - Verzoek om medewerking inzake vestiging café in een pand ach ter de Nesse (v.m. Schaapskooi) - Ontwerp-bestemmingsplan recreatiegebied "Gouwebos ’88” - Ontwerp-bestemmingsplan ’’Vondelwijk ’88” - Ontwerp-bestemmingsplan ’’Groenswaard III ’88” - Voorbereidingsbesluit inzake Landelijk Gebied-Oost ZATERDAG 26 NOVEMBER 1988 00.00-01.00 uur - Dag Week ..Hallo Weekend. Presentatie: Peter Teunisse. 13.00-14.00 uur - RTW’s Country Mix. Country en westernprogramma. Pre sentatie: Ted Valk. 14.00-15.00 uur - Popexpress. Presenta tie: Ron Menke. Interview met en mu ziek van VOF de Kunst. Verder de LP v.d. maand en het stoplichtenspel. Voorts stellen burgemeester en wethouders een ieder in de gele genheid om tijdens de op 28 november 1988 om 21.00 uur te houden openbare zitting opmerkingen ten aanzien van het ontwerp van het verzoek te maken. jaar tijd kunnen bouwen van woningen op die plek, dan valt te denken aan een nader uit te werken woonbestemming met alle gevolgen vandien (exploitatie, verplaatsing bedrijf). De ambtenaren hebben B. en W. gead viseerd dat als een goede afweging tus sen een bedrijfsbestemming en een woonbestemming nog niet gedaan kan worden dat het dan beter is het betref fende terrein een bedrijfsbestemming te geven met een wijzigingsbevoegdheid naar wonen. Dit om binnen de moge lijkheden van de wet de nodige flexibili teit te kunnen bieden. Er zal naar alle waarschijnlijkheid vanaf worden gezien om het voorste deel van de gebouwen en huizen langs de Zuid- kade en de" Wilhelminakade onder een overgangsrecht te houden om ooit nog eens deze weg langs de Gouwe in Wad- dinxveen-Zuid te kunnen reconstru eren. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder tegen de aanvrage schriftelijk bezwaren indienen bij gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Koningskade 1, 2596 AA 's-Gravenhage. Het ontwerp met het verzoek met de daarbij behorende stukken liggen met ingang van 24 november 1988 gedurende een maand ter inzage bij de afdeling Ruimte en Bouw. Voorts stellen burgemeester en wethouders een ieder in de gele genheid om tijdens de op 28 november 1988 om 19.30 uur te houden openbare zitting opmerkingen ten aanzien van het ontwerp van het verzoek te maken. Bij de hoek van de Wilhelminakade- Zuidkade-St. Victorstraat is nu nog ge vestigd Blonk’s Occasioncentrum voor de verkoop van winkelwagens en mo tortrucks. Gezien het karakter van dit gebied denkt de gemeente er over om er op den dqur woningen te kunnen neer zetten. Deze alternatieve bestemming is een gevolg van de aard en inrichting van het nu gevestigde bedrijf, de kwaliteit van de bebouwing en het gegeven dat een gedeelte van het terrein thans niet in ge bruik is. Overigens doet de vraag zich wel voor in hoeverre de gemeente actief zal zijn bij de ontwikkeling van de Blonk-lokatie. Als wordt gedacht aan het in zo’n tien Op dinsdagavond 29 november 1988 wordt een informatieavond gehouden over de gemeentelijke notitie ’’Anderstaligen in het ba sisonderwijs”. Voor de ouders van Turkse leerlingen is deze avond van 19.00-20.00 uur en voor de ouders van Marokkaanse leerlingen van 20.00-21.00 uur in buurthuis ”De Boog”, C. Huygenslaan 2 in Waddinxveen. Overigens zijn de ouders van Nederlandse leerlingen gedurende de gehele avond welkom. Ook ouders van kinderen die dit jaar of vol gend jaar naar de basisschool gaan zijn van harte welkom. De notitie zal in de toekomst behandeld worden volgens de volgen de procedure: november: overleg met de respectievelijke directies van de openba re scholen, Gemeenschappelijke Medezeggenschapsraad, ou ders, besturen van de scholen voor bijzonder onderwijs en de leer krachten onderwijs in eigen taal en cultuur; Op donderdag 24 november a.s. wordt om 20.00 uur in het gemeen tehuis een informatie-avond gehouden over apartheid. Met name het begrip apartheid, de invloed van het Westen, achtergronden en de effecten op de samenleving zullen tijdens twee lezingen uiteen gezet worden. Ook zal een videofilm getoond worden over de ge schiedenis van apartheid in Zuid-Afrika. U bent van harte welkom! I Texaco Petroleum Maatschappij (Nederland) B.V Weena 116, 3012 CP ROTTERDAM om vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten en in werking hebben van een verkooppunt voor motorbrandstoffen op een perceel gelegen aan de Dreef, kadas traal bekend gemeente Waddinxveen, sectie C, nr. 2017 (ged.) po sitief te beschikken onder oplegging van voorschriften ter voorko ming van gevaar, schade of hinder voor de omgeving. 1 Alarmering Brandweer bgg- Politie Ongevallen Medische hulp Ambulancedienst Telefonische hulpdienst geestelijke en sociale nood Storingsdiensten Gas en elektriciteit Waterleiding (telefoonbeantwoorder) Centrale Antenne Inrichting (CAI) Meidpost milieukiachten *14 IL 1 b jLjji Cr-*> Lu lil (jicXj-» 11/ CSJ S "'ójJ'di-o 31.00 AxUJloJl AxUJI 4-^ ILSJ) Burgemeester en wethouders van Waddinxveen brengen - ter vol doening aan het bepaalde in de Ontgrondingenverordening Zuid- Holland - ter openbare kennis, dat bij Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland een verzoek is ingediend door de Grontmij Zuid- Holland namens het Recreatieschap Bospark te Waddinxveen tot het graven van waterpartijen in het recreatiepark Gouwebos te Waddinxveen. Gemeentelijke diensten Gemeentesecretarie Dienst Openbare Werken en Bedrijven Bilgi gecesi. Not. ’Tlkokulda degisik diller”. 29 Kasim sahgecesi bir bilgi-gecesi dilzenlenmijtir. ”Ilk okulda de- gigik diller” üzerinde. Türk ögrenci velileri icin saat 19.00 ilen 20.00 arasi. Adres ”De Boog”, C. Huygenslaan 2. CrjJ»ll/ cüliUIerj<J^ Wijziging Algemene Politieverordening Waddinxveen 1983 Burgemeester en wethouders van Waddinxveen brengen ter open bare kennis, dat gedurende drie maanden ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, sectie Bestuurszaken voor een ieder ter inzage ligt en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is, de door de gemeenteraad op 24 augustus 1988 vastgestelde Veror dening tot achtste wijziging van de Algemene Politieverordening Waddinxveen 1983. De wijziging behelst een aanpassing aan de Wet Openbare Manifestaties. Bij brief van 23 september 1988, nr. 3522013 hebben Gedeputeerde Staten het bericht van ontvangst als bedoeld in artikel 198 van de Gemeentewet afgegeven. De wijziging van de Algemene Politie verordening treedt in werking op 26 november 1988. Commissie voor Kunst en Cultuur op maandag 28 november 1988, aanvang 20.30 uur, in het gemeentehuis. Op de agenda o.a.: - Nota ’’Naar een Centrum voor Kunstzinnige Vorming” - Notitie Presentatie Commissie Kunst en Cultuur - Evaluatie Waddinxveense Kunstdagen i RTW. Op de dag van het optreden in ’’Open huis in Artis” en van deze LP Waddinxveen kwam ook de nieuwste zullen ook een aantal nummers ge-; LP van Vof De Kunst uit. Deze LP heet draaid gaan worden.” 15.00-16.00 uur - Kijk in het bedrijf. Presentatie: Bert Westerman, Gerdaj Cortvriendt, Gré Karsten en Wytze Vis- ser. 16.00-17.00 uur - Rondom de hefbrug. Informatief programma. Presentatie: Paul Aalbers en Hans van Weert. 17.00-17.30 uur - Sport uit onze omge ving. Sportprogramma. Presentatie: André de Knoop. 17.30-18.00 uur - Programma voor Ara- bisch-sprekenden. Presentatie: Ahmed i Sahli. 18.00-18.30 uur - Programma voor; Turks-sprekenden. Presentatie: Salih Hayranoglu. ZONDAG 27 NOVEMBER 1988 8.30 uur - Rechtstreekseuitzending van de kerkdienst van de Gereformeerde^ Kerk Vrijgemaakt vanuit de Kruiskerk.'

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 3