Dubbele winst Gouwe-teams Gelijke spelen voor Be Fair en Waddinxveen Titel Kwiek Ui IMF Waddinxveen-zondag verliest en bungelt onderaan Kleine WSV- voorsprong Knappe winst Florida 1 Estafette-kampioenen JE WSE Matige vangst HSW Be Fair A-regionaal ZTTC: Moeilijke tijd Schaatsrecords voor W’veense Editha Bergkotte Benthuizenaar algemeen kampioen met elegant parkiet Winst Flyers-heren Overige uitslagen 01828 - 18708 Kwiek 17 Heren Waddinxveen-zondag Excelsior 2 klimt Huldiging Be Fair Pagina 21 Dam, Ronald Verboom en Wim van Wageningen, dat op 9 Kampioensteam Kwiek-1, met v.l.n.r. Gerard da'sm VOOR EEN GOED BOEK GAAT U VERHUIZEN? A boekhandel y veldwijk b.v. Passage Waddtnxveen Tel 01828-12620 ERKENDE VERHUIZERS Wilt U informatie? WADDINXVEEN - Een gelijk spel voor Be Fair tegen Leiden (1-1). Ook een gelijkspel voor WSE dat uit tegen Alblasserdam voetbalde (1-1). En verlies voor Waddinxveen-zondag, dat aantrad tegen Stolwijk (2-1). Dat zijn de weekendresultaten van de Waddinxveense voetbalclubs. ASSCHEMAN ^fmeegermeri... I Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 30 november 1988 I w WADDINXVEEN - Het is zowel het eerste dames- als het eerste heren- waterpoloteam van De Gouwe gelukt de volle winstpunten in eigen huis te houden. o SPORT .RECREATIE Fazantdreef 2 Op de foto van links naar rechts: Patrick Pentier, Arno v.d. Dussen, Harry de Bruyn, Bob de Bruyn, Koen Engelen. (Foto: Sjaak Noteboom). NAAR WADDINXVEEN - Het eerste seni orenteam van Kwiek-tafeltennis is kam pioen geworden in klasse 1-A. Afgelopen vrijdag werd in een spannen de thuiswedstrijd met 7-3 van het Ze- venhuizense ZTTC-1 gewonnen. In het clubgebouw aan de J. W. Frisoweg steeg de spanning per individuele wedstrijd. Wim van Wageningen en Ronald Ver boom verloren hun eerste wedstrijd (0- 2). Gerard van Dam bracht de rust terug door met 21-18/16-21/21-10 te winnen (1-2). Kwiek liep hierna uit naar 5-2 maar weer moest Ronald de eer aan ZTTC laten (5-3). Gerard maakte een eind aan de spanning door gedecideerd te winnen 21-9/21-12 en de stand op 6-3 te brengen. Ook Wim zette zijn wed strijd in winst om. Met nog 1 wedstrijd te spelen is Kwiek hiermee onbereik baar geworden voor het Goudse Fla mingo’s. Op vrijdag 9 december zal Kwiek 1 in het clubgebouw van "Gouda” een pro motiewedstrijd spelen tegen de kampi oen van klasse 1-B (Vriendenschaar 6) De winnaar gaat over naar de landelijke competitie, 4e divisie. voorgekomen. Dames 2 boekte een gelijkspel tegen HZV 1. Het meisjes-A-team bracht we derom de zege mee naar huis. Ditmaal werd het team van Alkemade met 1-15 geklopt. Kwiek 4 won ook de voorlaatste wed strijd. Ditmaal werd Flamingo’s 6 met 9-1 Verslagen. Kwiek 5 won overtuigend Neem kontakt op en wij kunnen u middels een bezoek vrijblijvend informeren over de diverse mogelijkheden en prijzen. een vloeiende combinatie waaruit Arie Roest de openingstreffer liet aanteke nen. Ook Kwiek 17 is kampioen. In klasse 6- A werd met 7-3 gewonnen van concur rent TOP 19 uit Haastrecht waarmee Kwiek onbereikbaar werd. Het team van Wim Bikbergen, Hans Koene en Rob Soethoudt bleef ongesla gen. In de belangrijkste wedstrijd was Hans Koene verhinderd, maar invaller Harrie Plugge liet zich met 3 x winst niet onbetuigd. maar liefst 0-5 werd daar gewonnen, doelpunten kwamen van Arjan Neele- man, Jerome de Jong, Pirn Los, Frits Troost en Leon Maljaars, keeper Mau rice Hol was opnieuw niet te passeren. Het eerste herenteam heeft zich in de wedstrijd tegen AZC Apeldoorn volle dig gerevancheerd voor de matige wa- terpoloverrichtingen van de afgelopen weken. Het was een wedstrijd die wa terpolo liet zien, zoals het ook gespeeld moet worden. Snel en flitsend. j t i uit tegen Sportlust met 2-3 te winnen. - WADDINXVEEN - Sjaak Noteboom i fotografeerden de zwemmers van De Gouwe, die kampioen van Nederland zijn geworden op het onderdeel ’’esta fette” voor jongens onder de tien jaar. Zij verzwommen: 4 x 50 meter vrije slag, 4 x 50 meter schoolslag, 4 x 50 me- Er werd gevist in de Zaan, wat over het I algemeen toch een zeer goed water is, maar deze keer was de vangst op enkele uitschieters na zeer matig. De eerste vijf waren: 1. A. v. Leeuwen (6930 gr), 2. M. Reichard (4210 gr), 3. P. Grootendorst (3680 gr), 4. M. Hoog- erdijk (2310 gr) en 5. M. van Leeuwen (1750 gr). Aanstaande zaterdag is er de St. Nico- laaswedstrijd. Vertrek om 7.00 uur van af het NS-station. ZEVENHUIZEN - In de afgelopen week speelde het eerste team van de Ze- venhuizense tafeltennisclub ZTTC de staan en dat is iets wat in de jaren niet is 8e wedstrijd in de eerste klasse van de tafeltenniscompetitie tegen het Goudse Vriendenschaar 5. Het team uit Zevenhuizen verloor de zeer belangrijke wedstrijd met 6-4 en handhaven in de eerste klasse wordt nu wel heel moeilijk. In deze uitwedstrijd tegen medekoplo- jen tot een beslissing geki tweede damteam van Excelsior in de uitwedstrijd tegen OGB (Bodegraven) had tot gevolg, dat de Waddinxveense dammers flink stegen in de competitie ■van de Dambond Holland-Midden. De Waddinxveners wonnen met 5-7. Na 5 wedstrijden te hebben gespeeld wordt met 6 punten een redelijke klas sering ingenomen. De winst in en tegen Bodegraven had zonder meer ruimer in het voordeel van de Excelsior-spelers f moeten uitvallen. In de 13e ronde van de onderlinge dam- competitie bij Excelsior vestigde Piet van Es wel de meeste aandacht op zich. Dank zij sterk spel tegen koploper Dick Dibbets wist hij een goed verdiende re mise af te dwingen. Een knappe presta tie. Voorzitter Piet Swart profiteerde het meest hiervan door middel van een winst op Dirk Heeren 2 dichterbij te ko men. WADDINXVEEN - Zaterdag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar vijfde wedstrijd in de winter competitie. Groenleer, Mark Mahon, Andries v.d. Sluys en Stefan v. tempo voor rust was hier debet aan. De Leidenaren namen het initiatief over maar kwamen doorgaans niet verder dan het strafschopgebied, waar ze opge vangen werden door de goed meeverde digende middenvelders. Eenmaal werd deze linie maar echt doorbroken, maar toen schoot men naast de paal. Een kwartier voor tijd nam Be Fair het initi atief weer over en zette trainer Jansen een extra aanvaller in, Rob Asscheman voor middenvelder Marco Leen. Een vliegend schot van een ontketende Re né v.d. Wilk ging rakelings naast, ter wijl Razi Licoumine uit een voorzet van Otto Kempkes de beste kans van de wedstrijd kreeg. Op het moment van VERVOER - VERHUIZINGEN WADDINXVEEN 2743 DC WaddinxveenJ Dan staan u verschillende mogelijkheden ter beschikking: kompleet verzorgde verhuizing huur verhuisauto met chauffeur/verhuizer zelf-verhuizing met gebruik van verhuis auto. pakmaterialen en diverse hulp middelen. ter rugslag en 4 x 50 meter wisselslag. Op de vrije slag en schoolslag eindigden zij in deze wedstrijd als tweede doch op de rug en wisselslag wisten zij als eer sten te eindigen en met zoveel surplus aan tijd dat zij ruim eersten in het to- taalklassement werden. halverwege de ranglijst met 10 punten uit 12 wedstrijden. Waddinxveen-zon dag staat op één plaats van onderen met 11 punten uit 7 wedstrijden. Wijnand van Triet, uitkomend in de se lectie van jeugdplan Nederland, Johan Scheuierman en Eric v.d. Vliert scoor den, Ralph Boonstoppel beperkte de tegentreffers tot twee. Alle C-elftallen behaalden de volle winst, C-2 presteer de in Bleiswijk tegen Soccer Boys. Met Door een wat ander concept en wat meer aggresiviteit in het spel kon De Gouwe het spel geheel naar zich toe trekken. Voeg daarbij het feit dat de man-meer-situatie beter afgerond kon worden en het in deze wedstrijd instel len van een paar vaste aanspeelpunten (Kjeld Boonstoppel en Marco Kraak) en het loopt als een trein. Dat de Apeld- oorners daar het slachtoffer van werden is spijtig voor hen. De periodestanden waren 5-1 (Ed den Boon, Kjeld Boonstoppel, Marco Kraak en Jaco van Tol (2x) scoorden), 5-9 (de teugels werden ten onrechte door De Gouwe gevierd), 13-6 (De Gouwe dicteerde weer) en 5-2. Een dik ke voldoende voor de Waddinxveners. Het tweede herenteam laat dit seizoen ook van zich spreken. Tegen het sterke AZC/TARVO 4 uit Alphen aan den Rijn werd een verdiende 7-4 overwin ning geboekt. Door deze uitslag staat het team op de eerste plaats in de res. 2e klasse van de KNZB. Verder boekten de heren-veteranen dit weekend hun 83e overwinning op rij. Het streven is om de 100 te halen. Of dit zal lukken hangt af van het team zelf. Men gaat wat te licht over de tegenstan der denken. Tegen de veteranen van AZC/TARVO uit Alphen kwam men zelfs op een gegeven moment achter te WADDINXVEEN - Met het kansloos onderaan staande Morgenstond 1 uit Den Haag had koploper Florida 1 vrij veel moeite. Gestart werd met een lange 3 games partij, die Dick v. Teylin- gen dit keer niet won (15-10 13-15 10- 15). Bert Wijnbergen trok de stand keurig gelijk met 15-11 15-10 en de beide da mes hadden weinig tegenstand. Daarna een boeiende partij H.D echter 12-15 17-14 9-15 verlies, maar de D.D. werd uiteraard gewonnen (15-8 15-12). Tus senstand 4-2. Het vijfde en winnende punt kon Flori da pas in de laatste G.D. scoren, want Liesbeth v. Bérgeijk en Bert verloren tamelijk onverwacht met 5-15 12-15, Ilona Groeneveld en Dick v. Teylingen lieten zich niet verrassen en met 15-11 15-4 werd de eindstand op 5-3 gebracht. Florida 2 mocht tegen het ijzersterke Spijkenisse 1, eerste in de 4e kl. N.B.B niet op punten rekenen. Uit was kans loos met 0-8 verloren. Nu had Spijkenis se vier maal een 3e game nodig en de le G.D. was met 15-6 15-10 voor Michelle Zweegman/Rob Sikking. De H.D. van Rob en John Schouten kwam tot een unieke score, 17-15 13-18 14-18. De eindstand was wel duidelijk: 1-7. Florida 3 herhaalde de 8-0 winst van de uit-wedstrijd in de return tegen Wasse naar 3. Eerste heer, Johan v.d. Ree, moest veel moeite doen om uiteindelijk 15-12 in de 3e game te winnen. Alle an dere partijen gingen gemakkelijker. Aangezien Wassenaar vorige week ko ploper Nivo het eerste verliespunt af snoepte (4-4), is de achterstand van Flo rida tot 3 punten teruggebracht. ter een klein duwtje waardoor hij de bal volkomen miste. In een 0-0 stand leek de wedstrijd dan ook te eindigen, totdat de scheidsrechter Leiden een strafschop (cadeau) gaf. Jan Willem van Houwe- lingen werd als dader aangemerkt, ter wijl objectieve ooggetuigen zagen dat de Leidse speler op de rand strafschop gebied over zijn eigen benen viel. On danks verwoede protesten waarbij Mar- Er heerst enig optimisme in het A-regi onaal kamp van Be Fair. Afgelopen za terdag werd in en tegen Nieuwkoop met 1-3 gewonnen. Nieuwkoop en Be Fair stonden beiden op slechts 4 punten, de verliezer is vrijwel zeker van degrada tie. Al in de 8e minuut leek het mis te gaan voorde Waddinxveners. Doelman Ton Lugthart werd gepasseerd, 1-0, maar door handig profiteren van Peter Verkerk na missers in de defensie van Nieuwkoop was het nog een paar minu ten later al weer gelijk, terwijl in de 20e minuut de scherp spelend John de Bruy- ne eindelijk na vele weken Be Fair aan de leiding bracht, bij de rust was de stand, 1-2. In de tweede helft heeft Be Fair het beste van het spel gehad, op nieuw John de Bruyne scoorde, waar mee de winst, 1-3, definitief was. Een uitstekende prestatie van B-l, door WADDINXVEEN - De in Het Tref punt gehouden jaarlijkse tentoonstel ling van de vogelvereniging De Vogel vrienden is ook dit jaar weer een groot succes geworden. De 9 keurmeesters van de Nederlandse Bond van Vogel liefhebbers waren zeer te spreken over de hoge kwaliteit van de ingezonden vo gels. Algemeen kampioen en kampioen par kieten werd een elegant parkiet van de heer P.C. van Ruitenberg uit Benthui zen, kampioen kanaries werd een pha- eo-ivoor kleurkanarie van de heer J.A. van Elswijk uit Waddinxveen en kampi oen tropische vogels werd een witstuit diamantduif van de heer H. Dullaard, ook uit Waddinxveen. Gedurende de twee avonden en de za terdag hebben heel veel vogelliefheb bers een bezoek gebracht aan de ten toonstelling. Voor De Vogelvrienden is dit een grote stimulans mede omdat zij ook weer enkele nieuwe leden mochten noteren. WADDINXVEEN - Na twee nederla gen trad het eerste team van de Wad dinxveense Schaak Vereniging WSV aan tegen HZP/Schiedam 2. Na spannende strijd werd met een klei ne voorsprong (2 1/2-1 1/2) afgebroken. Gezien de stand van de afgebroken par tijen lijkt het mogelijk deze voorsprong vast te houden, waarmee de eerste over winning een feit wordt. Met Chris Roosendaal voor de verhin derde Philipse in de gelederen ontving WSV 1 de reserves van Het Zwarte Paard/Schiedam. Dat er verwoed om de punten gestreden werd blijkt uit het feit dat na het verstrijken van de reguliere speeltijd slechts vier van de acht parti- ';omen waren. De jarige invaller Chris Roosendaal gaf zichzelf een verjaarscadeautje in de vorm van een keurige overwinning. Ook Hans van Woudenberg scoorde een punt, terwijl kopman Hennink daar een remise aan toevoegde. Teamleider Eric Claassen moest zich echter gewon nen geven. De stand derhalve 2 1/2-1 1/ 2. Van de vier afgebroken partijen staat Van Vuuren in een Dame-Paard-eind- spel een pion achter, doch remisè lijkt nog heel wel mogelijk. V.d. Born staat materieel volkomen gelijk in een Lo- pereindspelDeze partij zal dan ook ze ker remise worden. Kardol heeft met Dame plus pion tegen Toren plus Loper zo’n grote materiële voorsprong dat de partij, die gearbi treerd wordt, vrijwel zeker winst zal op leveren. V.d. Hoek daarentegen staat een stuk wel zeker winst zal opleveren. V.d. Hoek daarentegen staat een stuk achter en zal verlies niet kunnen ontlo pen Alles hangt dus af van de partij van Van Vuuren. Mocht het hem lukken de ze remise te houden dan is de eerste winst voor WSV 1 binnen. In de onderlinge competitie werd slechts een bescheiden programma af gewerkt. Ritter en Wolfs braken af waarbij de laatste een materiële voor sprong heeft. Ellers en Jansen deelden het punt. De Bock versloeg P. van Offe ren. Brobbel-Muit werd remise. Van Sandijk ging tegen Alblas ten onder. Brinkhorst wist V.d. Starre op remise te houden. Zo ook Stam die Torenbeek weerstond. De routine van Van Oort was D.J. van Offeren te machtig. V.d. Geer bleef tegen routinier Littooy over eind. remise. Hugo Zevenbergen moest het punt aan Prins afstaan. Versluis ten slotte behaalde een vlotte overwinning op Dries. van IJsselvogels (10-0), maar is vooreen eventueel kampioenschap afhankelijk van het Goudse ISV 1dat met 2 punten voor staat. Kwiek 13 verspeelde zijn kans op het kampioenschap door met 6- 4 te verliezen van het Bodegraafse BOK 5. Kampioen jeugdteam 2 bleef ongesla gen en won met 6-4 van het Nieuwkoop- se TTVN 2. per Stolwijk begon Waddinxveen met de teruggekeerde Frans Lalihatu in de gelederen. De eerste helft gaf een gelij- kopgaande wedstrijd te zien met in het eerste half uur weinig doelpuntrijke si tuaties. In de 35e minuut een fraaie kans voor Stolwijk, maar spits Jan Noorlan- der schoot over. In de 40e minuut was het wel raak, wanneer in de Waddinx- veen-defensie de buitenspelval ver keerd dichtklapte. Eerst stopte doel man Adrie Toor de hard ingeschoten bal, maar de rebound van Erwin van Bergen maakte ook hem kansloos: 1-0. Vlak voor rust tikte doelman Toor een speler aan. De toegekende strafschop werd feilloos benut door Arie van de Stelt, 2-0. Na rust een terugkomend Waddinxveen met kansen voor Marcel van Leeuwen en Frans Lalihatu. Na 25 minuten spe len is het raak. Obstructie in het straf schopgebied van Stolwijk. De bal in twee werd met een hard schot afgerond door Marcel van Leeuwen, 1-2. De laat ste twintig minuten drukte Waddinx veen Stolwijk volledig terug en er waren kansen op de gelijkmaker. Een goede vrije trap van Frans Lalihatu kon door keeper Hans Scheer maar net over de lat getikt worden. De stand veranderde echter niet meer, want voor Waddinx veen gezien het getoonde veldspel te weinig was. Zondag wacht de thuiswed strijd tegen de Reeuwijkse vereniging RVC. I V pe dames wonnen nipt met 5-4 van het team Rotterdam uit de Maasstad, ter- wijl de heren een bijzonder goede over winning behaalden (18-8) op het Apeld- oornse AZC. Konden we een week eerder nog wat enthousiast doen op de manier waarop de De Gouwe-dames hun waterpolo spelen, zaterdagavond was het een nip te overwinning. Wellicht werd er wat te gemakkelijk gedacht over de tegen standster, die onderaan de competitie- lijst bungelt. Het was zeer matig wat de De Gouwe-dames lieten zien. De peri odestanden bij de dames waren 1-1 (Gillian v.d. Berg opende de score), 3-2 (Astrid van Galen en weer Gillian v.d. Berg), 5-3 (veelbelovend gestart door De Gouwe) en 0-1 (zwak spelend De Gouwe). Opmerkelijk is te vermelden dat alle speelsters van Rotterdam een of meer persoonlijke fouten op hun conto kre gen. Volgende week gaan de Waddinx veense dames op bezoek bij Njord Veldhoven onder de rook van Eindho ven. Willen de dames in de top van de competitie blijven meedraaien dan zal .er uit een ander waterpolovaatje getapt moeten worden. volledig uit het spel halen. De ballen kwamen niet op de plaats en de aan- i waren beperkt. Leiden bracht gevaar, Marcel Straver WSE kwam zelfs achter tegen het toch stompte de bal weg maar voor de voeten pover voetballende Alblasserdam door van een Leidse aanvaller, Razi Licou mine hield de inzet van de lijn. Na de eerste sterke helft van Be Fair, zakte men na rust wat terug, het hoge Zelfs had Alblasserdam nog verder uit kunnen lopen als Jan de Vries zijn hoofd erbij had gehouden toen de Al blasserdam een strafschop kregen. Maar hij schoot de bal zelfs over de bal lenvanger heen zodat WSE nog goed weg kwam. Vlak voor de rust kreeg Er win Pleus de bal uit een dieptepass, hij omspeelde de verdediging inclusief de keeper en met een eigenlijk te zacht rol- lertje verdween de bal (wel of niet) ach ter de lijn, 1-1. Na de rust was WSE de meer aanvallen de ploeg maar de Oranje-Zwarten lie ten zich te veel uit het spel halen door het provocerende en tijd rekkende op treden van de Alblasserdammers. Pa trick Rijnbeek en vooral Erwin Pleus doeltreffende uithalen kreeg Razi ech- kregen nog een hand vol kansen maar er -j1 i-:: zat te wejnjg overtuiging in. Trainer Ben Claessens: "Deze jonge ploeg moet nog leren, als een wedstrijd niet loopt, om zich over het dode punt heen te helpen en vooral rustig te blij ven voetballen”. WADDINXVEEN - De 13-jarige HA- VO-scholiere Editha Bergkotte van de Bosboom Toussaintsingel heeft een nieuw baanrecord op haar naam ge bracht en drie clubrecords behaald. Tijdens schaatswedstrijden in Utrecht en Amsterdam verbeterde het Wad dinxveense lid van de Schaatsclub Gou da de reeds op haar naam staande clu- brecords op de 500 m en 1000 m. Ze reed resp. 53.9 sec en 1.52.6. Editha rijdt in de categorie meisjes-pu- pillen. Afgelopen weekeinde reed zij op de Ur- rechts kunstijsbaan de 300 m in 33.0 sec; Behalve een verbetering van het 5 jaar oude clubrecord met 3 seconden is dit tevens de snelste tijd ooit gereden door een meisjes-pupil op deze ijsbaan. r van j december a.s. na een promotiewedstrijd tegen Vriendenschaar-6 mogelijk in de landelijke competitie gaat spelen. Waddinxveen - De heren-seni- ören van Flyers-basketbal hebben met 109-96 van middenmoter Oegstgeest ge- wonnen. De ruststand was 68-48, een I I voorsprong die de Waddinxveners rus tig hadden opgebouwd. Na rust kwam Oegstgeest erg sterk op- I zetten en slonk de voorsprong van Fly- f ers zienderogen. Ook de foutenlast van Flyers ging meespelen, want in de laat ste 10-minuten kon de coach van Flyers sléchts een beroep doen op 5 spelers, I wjaarvan er 2 al vier fouten hadden. De 3qst zat al op de bank met 5 fouten. Dank zij het sublieme spel van Albert Stuyf slaagden de 4 overgebleven spe lers van Flyers er zelfs in de geslonken voorsprong nog uit te bouwen en de jWinst met 109-96 in Waddinxveen te I houden. w AyADDLNXVEEN - De winst van het Op vrijdagavond werden door oud- voorzitter en erelid H. Groen 3 leden gehuldigd vanwege hun 25-jarig lid maatschap. Dat waren de heren G. de Heer, J.J. Blaazer en de huidige voor zitter M.J. Houweling. Ook werd deze avond de trekking ver richt van de grote verloting. De prijzen zijn gevallen op de volgende nummers: - 3221, 2997, 2562, 2151, 3298, 2050, 1660, 0055, 2998, 1209, 0829, 1607/ 3320, 3026, 0217, 1510, 2598, 1214, 1744, 0564, 1452, 2906, 2597, 0259, 3202, 0722, 1212, 1666, 0778, 0378. De prijzen kunnen worden afgehaald bij W. Buitelaar, Julianastraat 30. Ove rigens is de Vogelvrienden wel gedu peerd geraakt door de diefstal van 5 lichtarmaturen uit hun magazijn aan de Kromme Esse. Be Fair blijft middenmoter met 11 pun- cel Straver opgeschreven werd bleef de ten uit 10 wedstrijden. Ook WSE staat scheidsrechter bij zijn beslissing. De bal geschonken door Autobedrijf Boon stoppel - kwam op de stip en werd koel bloedig benut. Een furieus en getergde Be Fair haalde in de laatste minuut ech ter nog zijn gram en via een vrije trap van Aart Bos scoorde Otto Kempkes de gelijkmaker. Men sprak dan ook na af loop dat er toch nog ’’gerechtigheid” is in de (voetbal)wereld. Komende zaterdag staat Be Fair voor een nieuwe krachttoer als de nu enige koploper Sportlust uit Woerden op be zoek komt. In de eerste wedstrijd van de competitite wist Be Fair Sportlust in eigen huis met 1-3 te verslaan. Hieruit moed puttend en met dezelfde inzet als tegen Leiden hoeft men zich zeker niet kansloos te achten bij de start van de Tegen koploper Leiden heeft Be Fair zich danig geweerd. Al in de eerste vijf minuten forceerde men drie corners en ging een kopstoot van uitblinker Leon Konijn rakelings over. Van beide kan ten werd om elke meter (voetbal)grond gestreden, en er waren veel persoonlij ke duels om de bal waar te nemen. Mar co Noordhoek en Jan Willem van Hou- welingen waren als mandekkers goed in vorm en gaven hun opponenten weinig mogelijkheden. Het eerste gevaarlijke tweede competitiehelft. moment van Leiden was in de 20e mi nuut toen een afstandschot is de voet van Marco Noordhoek via de bovenlat achterging. Be Fair antwoordde hierop Een slechte en rommelige wedstrijd met een knappe kopbal van Marco Leen voor WSE tegen het onder in de ran- naar aangeven van Leon Konijn. Kort glijst bungelende Alblasserdam. voor rust kwam Be Fair bijna op achter- De. eerste helft lieten de Waddinxveners stand door een misverstand tussen aan- zich door het fel spelende Alblasserdam voerder Aart Bos en keeper Marcel Straver, de verraste Leidenaar schoot echter naast. Ook een vrije trap van speelmogelijkheden o?

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 21