VERDIENDE NEDERLAAG DE GOUWE officieel open voor ZVH Respect in Rusland ’t Boulehuis beter Afgebroken stelling Excelsior 1 De Gouwe FLSRIDN Overwinning WSE-jeugd opent twijfelend Be Fair blijft technisch Hard trainen beloond bij hondensport ker die met zijn Schotse collie Topsie 92 behaalde, terwijl de derde plaats was weggelegd voor de heer Neijssen met zijn Kanaan Orit. De heer Neijssen ver gaarde 91 punten. WINST KWIEK 1 .y i on Klaverjassen Verlies Be Fair A Voorsprong Streekderby Waddinxveen-za Be Fair Goede vangst Geen fouten Schade aan uw auto vereist f—y deskundige jW reparatie. |F°cw?fl Flyers-dames wint Onderlinge WSV Onderlinge Examens Weer ’n sjoelavond «nrni Restaurant WADDINXVEEN - Het eerste heren-waterpolozevental van De Gouwe zal zich zeer zeker het ’’heerlijke avondje” van Lelystad blijven heugen. Met niet minder dan 10-4 moest de winst in Lelystad bij De Houtrib ach tergelaten worden. ZEVENHUIZEN/LENINGRAD - Ondanks een verlies van 0-3 heeft de Zevenhuizense volleybalvereniging Rentokil-ZVH, dat mede wordt ge- WADDINXVEEN - Zaterdagder- deklasser Be Fair heeft koploper Sportlust uit Woerden een 3-1 ne derlaag bezorgd. Waddinxveen-za- terdag won met 0-7 van Reeuwijk 3. A. P. van Neslaan 1 2771 DE Boskoop Telefoon 01727-14886/14283 Beheerder: C. W. Dufais Elke zondag geopend voor Diners a la carte - - GLASBEEK AUTOSCHADE REPARATIEBEDRIJF k Pagina 21 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 7 december 1988 SPORT RECREATIE 183 punten. WADDINXVEEN - Zaterdag is de nieuwe accommodatie van de jeu de boulevereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijmlaan officieel ge opend. Vlak voor het tenniscomplex De Woerd van de tennisvereniging Waddinxveen is voor 98.000,- een 30-tal banen en een clubhuis gerealiseerd. Bijna de helft Een schitterend partij verloop met goe de positieopbouw van Dirk Heeren 1 bracht deze Excelsiorspeler in een voor delig eindspel. Zijn tegenstander werd op beide flanken en in het centrumspel het spelen nagenoeg onmogelijk ge maakt. In een stelling met aan beide kanten nog 8 schijven was een gewon nen stelling ontstaan. Een fraaie winst, welke de stand meteen weer gelijk trok. a.s. in de zaal van TTV Gouda, tegen V riendenschaar-6 In de eerste periode nam De Gouwe wel het initiatief en wist deze zelfs met een 0-1 voorsprong af te sluiten. Doelpunt uit een man meer situatie van Jaco van Tol. In de tweede periode liep De Houtrib al snel naar een 3-1 voorsprong voordat Remko Overdam uit wederom een man meer situatie 3-2 scoorde. De Houtrib liep echter toch uit naar 5-2 in deze tweede periode. In de derde periode kon De Houtrib toch nog een keer scoren voordat de im mer hardwerkende Ed den Boon tot 2x toe een man situatie wist uit te buiten en De Gouwe terugbracht naar 6-4. De Houtrib vergrootte echter nog de voor sprong tot 7-4. Zaterdag kunnen we met recht spreken van een streekderby. Om half zeven ontvangt het eerste damesteam van De Gouwe Donk 2 en om half acht dan een treffen tussen koplopers namelijk de wedstrijd tussen de herenteams van De Gouwe en Donk. Na rust walsten de Waddinxveners over hun tegenstanders heen. Peter Heeren scoorde tweemaal achtereen, 0-3 na voorbereidend werk van Kees Zwart en 0-4 na een fraaie kopbal ingezet door Chris v.d. Stelt. van dit bedrag kon worden bespaard door zelfwerkzaamheid. De zaterdagploeg van Waddinxveen kwam na 4 weken eindelijk weer eens in actie in competitieverband en deed dit overtuigend. Met 0-7 versloegen zij in Reeuwijk CVC 3. De Reeuwijkers konden 20 minuten aardig partij bieden doch zodra Kees de Zwart na aangeven van De Vrihdt 0-1 scoorden, was het met de tegenstand gedaan. Vlak voor rust verdubbelde Edwin de Vrindt de score uit een scrim mage. Waren het vorige week de dames die de tegenstandster zwaar onderschatten, dit keer deden de heren er niet voor onder. Aan inzet ontbrak het bij verschillende spelers ten enenmale. Was de man meer situatie vorige week nog een bekeken zaak, dit keer was het een ramp. In totaal kreeg men tot 15- maal toe een man meer situatie toebe deeld, slechts viermaal werd deze be nut. Dit in tegenstelling tot De Houtrib uit Lelystad die slechts viermaal een man meer situatie kreeg, doch hieruit dan ook 100% resultaat haalde. Scheuierman en Erik v.d. Vliert scoor den 2 keer. B-l blijft meedoen voor pro motie naar de regionale afdeling. B-2 won in en bij Schoonhoven met 1-6. Robert van Schoneveld en Edwin Neeleman (beiden 2 keer) en Ronny v.d. Loo en Wim Kruit (beiden 1 x) scoorden, terwijl Remco Benjert de schade tot slechts 1 wist te beperken. Het bleek een goede gedachte te zijn om Sinterklaas de aftrap te laten ver richten van de wedstrijd Be Fair-Sport- lust. Hierdoor verkregen de Waddinx veners misschien de winst. Al vrij gauw plaatste René v.d. Wilk de bal hoog in de doelmond waar een kop pende Aart Bosvoor 1-0 zorgde. Hierna ontspon zich een op het scherp van de snede gespeelde wedstrijd, waarbij Sportlust een licht veldoverwicht ver overde maar dit niet in doelrijpe kansen wist om te zetten. Dit was vooral de verdienste van de in zet van het Be Fair-elftal dat de juiste instelling toonde en door het gemis van de zoveelste geblesseerde, nu Leon Ko nijn, aantoonde in de breedte sterker te zijn geworden. Ook de soms heel luid ruchtige steun van het sterk meelevende publiek deed de Be Fair-jongens goed. Na rust kwamen beide elftallen onge wijzigd het veld in en gooide Sportlust er een schepje bovenop. Dit resulteerde tot de gelijkmaker, waarbij een soleren de Sportlust-spits zowel Razi Licoumi- ne als Marcel Straver op het verkeerde been zette en ongestoord kon scoren. Hierna kreeg Be Fair het even moeilijk, maar het zelfbewuste optreden van Marcel Straver en aanvoerder Aart Bos hielp Be Fair over deze periode heen. In de 20e minuut kwam aan deze peri ode een einde toen weer René v.d. Wilk uit een corner de bal bij de juiste man plaatste en wel Rob Asscheman die koelbloedig inkopte. Bedolven onder zijn medespelers vierde hij zijn eerste doelpunt in Be Fair’s hoofdmacht zeer enthousiast. WADDINXVEEN - Komende 9 de cember vindt de volgende ronde van de klaverjas- en jokercompetitie' plaats bij Waddinxveen-voetbal De kaartwedstrijden worden gehouden in het clubgebouw op het sportcomplex De Sniep. Om 8 uur zullen de wedstrij den aanvangen en de kantine is vanaf half 8 open. Tevens zal er iedere zondag tijdens de winterstop koppelklaverjaswedstrijden in de kantine worden georganiseerd. Nadere informatie kan hiervoor verkre gen worden bij de heer A. van der Hoek, tel. 18507. In de vierde en laatste periode was De Gouwe geheel van slag. Alle aanvallen op het doel van het team uit Lelystad werden door paal en lat gekeerd. Dit in tegenstelling tot de thuisclub die nog tot 3x toe wist te scoren. In deze periode kreeg De Gouwe niet minder dan tot 5x toe een man meer situatie toegewezen. Met recht een verdiende nederlaag. plaats. Deze proef, die bestond uit zwaar appèl werk en de hindemissen- baanwerd afgelegd door 4 leden van de Hondensportvereniging Waddinxveen. Aan het eind van deze keuring bleek dat Wil men zich opgeven voor deze cursus de heer Scholten uit Bodegraven met of wil men verdere informatie over de trainingsmogelijkheden bij de HSVW dan kan men contact opnemen met het Kring-langebaan zwemwedstrijden van dit seizoen openden de zwemmers van De Gouwe met een twijfelend resultaat. In Voorschoten werden ditmaal de 400 m vrijeslag en de 400 m wisselslag ge zwommen. Bij de meisjes onder de 16 jaar veroverde de De Gouwe-zwemster Erika Vlasman de tweede plaats op de 400 m vrije slag in 5.02.3. In de leeftijdsklasse onder de 14 jaar was Marion van Hooft weer goed op dreef. Marion won de 400 m vrije slag in WADDINXVEEN - Zaterdag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW een Sint Nicolaaswedstrijd in het Aarkanaai. Er werd een behoorlijk aan tal vis gevangen, dat over het algemeen niet erg groot was, dus in gewicht niet zo hoog. Maar de vangst was goed. De eerste vijf waren: 1. P. Grooten- dorst (2080 gr), 2. R. Jenner (1750 gr), 3. A. van Leeuwen (1710 gr), 4. M. van Leeuwen (1640 gr) en 5. M. Reichard (1500 gr). De volgende wedstrijd is de 6e in de wintercompetitie en wel op zaterdag 17 december. Vertrek om 7.00 uur vanaf het NS-station. de heer Scholten uit Bodegraven met zijn Mechelse herder Cintha 194 punten behaalde. Dit was een verbetering van het bestaande clubrecord wat stond op secretariaat van de HSVW, te bereiken 183 punten. onder telefoonnummer: 01827-5190. Marco Leen, die met Rob Kempkes Be Fairs uitblinkers was, had vijf minuten later de wedstrijd kunnen beslissen. Al leen op de keeper afgaande schoot hij echter rakelings naast. Inmiddels was Richard Karsten voor de leeggespeelde Rob Asscheman en had ook Sportlust twee verse krachten ingezet. In het laatste kwartier moest Marcel Straver tot tweemaal toe nog zijn talen ten tonen bij gevaarlijke inzetten van de niet aflatende Woerdense inzet, die ble- ven vechten voor een gelijkspel. In de 44e minuut maakte Marco Leen aan al deze Sportlustillusie een einde door na aangeven van Ed v.d. Brink de Woerdense verdedigers inclusief de keeper verschalkte en de door de sup portersvereniging geschonken bal in de touwen schoof. Een verdiende, op ka rakter behaalde, overwinning. Zaterdag staat de uitwedstrijd tegeh het Haagse JAC op het programma, aan vang 14.30 uur. Het tweede herenteam maakte geen fouten en wist het tweede team van Ra ket uit Delft met 4-15 te kloppen. De heren staan nu alleen aan de leiding in de reserve 2e klas Bond. De teams van dames en heren jeugd moesten gisteren de winstpunten in bei de gevallen aan de respectievelijke te ams van Donk laten. Het meisjes A-team verstevigde hun plaats aan top van de ranglijst door het sterke A-team van LZ ’86 met 1-6 te kloppen. Zelfs de kleinste botsing kan vitale delen van uw auto beschadigen, wij kunnen deze opsporen en repareren. Met een veilige auto neemt u daarna weer aan het verkeer deel. FOCWA, kenmerk voor vakwerk. Noordkade 24 - Waddinxveen Tel. 01828-12588 FOCWA, kenmerk voor vakwerk WADDINXVEEN - Opnieuw een ne derlaag voor het A-regionaal team van Be Fair-voetbal. Met 4-0 werd in Zoe- termeer van DSO verloren. Doelman Ton Lugthart viel geblesseerd uit, maar zal spoedig weer onder de lat staan. Opnieuw winst voor Be Fair B-lMet 4- 2 werd gewonnen van Sportlust. Johan Hierop kon alleen in de groep onder de 16 jaar twee Gouwe-zwemmers een me- daille-plaats veroverd worden. Jan Wil- de als enige tevens een persoonlijk lem v.d. Hoek won ditmaal op wel zeer overtuigende wijze in 4.53.7 waarbij hij slechts 0.6 sec boven het kringrecord WADDINXVEEN - Vrijdagavond kre gen de dames senioren 1 van Flyers-bas- ketbal van coach Evert van Ekelenburg medekoploper DAS 2 uit Delft op be zoek. De Flyers-dames gingen vlot van start en met goed basketbal werd een 31-25 ruststand bereikt. In de tweede helft kwam DAS fanatiek terug. De verdediging sloot goed bij DAS en via goed uitgespeelde aanval len werd de achterstand snel ingelopen en kon DAS zelfs 9 punten voorsprong nemen. Een time out bracht de rust bij de Fly ers-dames terug en het zelfvertrouwen in eigen kunnen. En dit zelfvertrouwen WADDINXVEEN - Op de eerste was voldoende om in een zeer spannen- de eindstrijd de winst met 60-55 in Wad dinxveen te houden. Het clubgebouw heeft de naam ’t Bou- lehuis gekregen. Van de jeu de boules- vereniging zijn 40 mensen lid. Het nieu we complex is volgend voorjaar hele maal klaar. Er zullen dan ook tournooi- en worden gehouden. WADDINXVEEN - Vorige week don derdag ontving Excelsiors eerste damte- am het achttal van KDV uit Krimpen aan den IJssel. Nog steeds blijft het spannend, waar het gaat om de uiteindelijke uitslag van de ze ontmoeting. Bij de stand 7-7 is de partij aan het eerste bord (Dick Dib- bets/Excelsior-M. Hansen/Krimpen aan den IJssel) afgebroken. In een voor de Waddinxveense dammer nummeriek nadelige stand (4-om-5-stelling) lijken overigens volop remisemogeijkheden aanwezig. Waarschijnlijk zal zelfs een tweede schijf moeten worden geofferd om de damlijn te bereiken. Tot op he den wijst analyse uit, dat een dammen- eindspel van 3 om 1 haalbaar lijkt. Nadat Ruud van Dijk - die zich in het eindspel sterk weerde - moest opgeven, volgde een spannend scoreverloop. Piet Swart, Kees Kramp, Tijmen den Ouden jr, Henri Berghout en Adriaan Blom bereikten na gelijke gevechten allen puntendelingen. De returnwedstrijd Rentokil/ZVH - Automobilist/Leningrad wordt op za terdag 10 december gespeeld in de Ringvaarthal te Nieuwerkerk aan de IJssel (gelegen nabij het station). De aanvang van deze wedstrijd is om 20.00 uur. Voor de tweede Europa Cup-ronde moest het Rentokil-team eerst naar Le ningrad toe. Na een lange en vermoei ende reis (ca. 10 uur), werd er door de ploeg getraind om de zaal te leren ken nen. Deze zaal was een gedeelte van de grootste sporthal van Rusland, de Le- ningsporthal. Hier is plaats voor 25.000 man publiek, maar voor de wedstrijd was een gedeelte slechts benut. Tijdens deze wedstrijd zaten een 40-tal Neder landse supporters tussen zo’n 2.000 Russen in om hun ploeg aan te moedi gen. En dat verliep in de eerste set voorspoe dig, eigenlijk te goed. Al snel liep Ren- tokil uit naar een 1-8 voorsprong en be heerste ze de wedstrijd. Maar zoals van een geroutineerde ploeg te verwachten was, kwamen ze terug. Langzaam maar zeker kreeg Automobi list meer grip op de aanval van Rentokil en kon met hun eigen aanval eveneens steeds beter uit de voeten. Na een span nende strijd kwam met 15-12 Leningrad winnend uit de strijd. De tweede set werd de pas bij Lenin grad zeer goed verzorgd en kon deze ploeg langzaam maar zeker een niet te kloppen voorsprong opbouwen. De blokkering van Rentokil had duidelijk moeite met de hoge trage aanval van Leningrad. En deze set eindigde in 1-15. In de derde set wist Rentokil tegen de WADDINXVEEN - In de onderlinge competitie van de Waddinxveense Schaakvereniging WSV werd een tweetal afgebroken partijen uit voor gaande ronden uitgespeeld. Zowel bij Hennink-Philipse als bij Littooy-Prins waren het de zwartspelers die de winst naar zich toe trokken. Koploper Eric Claassen zag zijn voor sprong slinken door een nederlaag te gen Van Vuuren. Chris Roosendaal greep de kans naderbij te komen door Ritter te verslaan. Ellers klom op naar de vijfde plaats via een zege op De Bock. Brobbel ging te gen Hans van Woudenberg ten onder. Muit versloeg P. van Offeren. Smits- kamp mocht gezien het partijverloop niet mopperen met de remise tegen Kardol. V.d. Wouden en Alblas braken hun partij af in onduidelijke stelling. Ket strafte een minder sterke voortzet ting van V.d. Starre af. Van Oort boek te een overwinning op Torenbeek. Zo ook Brinkhorst die D.J. van Offeren een nul bezorgde. Versluis en Strik hiel den elkaar in evenwicht, remise. Hugo Zevenbergen smaakte sinds lang weer eens het zoet der overwinning, dit ten koste van Dries. WADDINXVEEN - De eerste wed strijd van de tweede competitiehelft bracht de jeugd van WSE A-l de moei lijke confrontatie met Haastrecht. Met de wetenschap dat deze tegenstander de concurrenten Spirit en Sportlust in gro te problemen bracht op eigen terrein was de reis naar het IJsseldorp begon nen. De tegenstand was inderdaad groot, maar de jeugdspelers van WSE klaarden dit karwei op superieure wij ze, een 1-3 overwinning. De verdediging van de Waddinxveense formatie was vooral in de eerste helft een onneembaar bolwerk. Invaller keeper René Boekhorst kreeg dan ook geen schot op doel te verwerken. Aan de andere kant kopte Oswin Bouman na 20 minuten een vrije trap van Dennis Ja ger voorlangs, maar twee minuten later was het raak. Guillaume van Wilgen speelde de vrijgelopen Marco Scheur water aan. Met een flitsende solo pas seerde hij drie tegenstanders en schoot toen in de korte hoek de openingstreffer in, 0-1. Voetballend werd Haastrecht niets gegund, ze figureerden in een WSE-demonstratie van volwassen voet bal. Op het zwaar te bespelen veld ex celleerde vooral Erik Bron. Driemaal werd Oswin Bouman in stelling ge bracht, maar het geluk was niet aan zijn kant, zodat de ruststand 0-1 bleef. Na rust gaf WSE de thuisploeg geen ruimte voor een offensief, maar zette zelf de demonstratie voort. Zes minuten na de pauze bracht een sublieme combi natie het aanwezige publiek in verruk king. Een uittrap van René Boekhorst werd doorgekopt door Erik Bron, zodat dp bal bij Oswin Bouman kwam. Hij ging een driedubbele één-twee aan met Marco Scheurwater, waardoor alle ver dedigers werden uitgespeeld en waarna de laatste, de keeper kon uitspelen en de voorsprong verhogen. Haastrecht leek wakker geschud en verzette de ba kens. Men worstelde zich onder de druk uit en René Boekhorst kreeg zijn eerste werk. De oersterke verdediging gaf ech ter nauwelijks kansen weg. Voorstop- per Marcel Valk, terug van wegge weest, kopte zelfs hoog boven iedereen uit, nummer drie binnen, na een vrije trap van de zieke Dennis Jager. Dat de thuisclub de stand twintig minu ten voor tijd tot 1-3 terugbracht kon nie mand deren. De toch met enige angst begonnen wedstrijd was uitgemond in een veilige overwinning. De voorsprong op nummer twee, Spirit, groeide omdat zij niet kon winnen bij Ona. En juist de ze tegenstander is het volgende obstakel op weg naar het herfstkampioenschap. De thuiswedstrijd wordt in ieder geval met vertrouwen tegemoet gezien. In verband met de wedstrijd Excelsior 1-KDV (Krimpen aan den IJssel) telde de 15e ronde van de onderlinge dam- competitie slechts 8 ontmoetingen. De goed op dreef zijnde Piet van Es - vorige week snoepte hij Dick Dibbets een punt af - moest het nu opnemen te gen nestor Kees Blonk. Deze ervaren dammer laat zich nog steeds niet zo maar van het bord spelen en dat moest ook Piet ervaren. Een terecht gelijkspel was hier de uitslag. Cor Barelds wist reeds na vijf zetten te gen Bertus van Eijk een aanvallende schijf van Bertus in de langstelling te ne men Een tweede aanvallende schij f van Bertus werd verkeerd geplaatst, waarna het voor Cor Barelds een kwestie van tempospelen werd om schijfwinst te be halen. Zijn tegenstander kreeg wat moeilijk spel en op vragen door een randschijf kon Cor Barelds op niet al te moeilijke wijze naar dam combineren. Winst was het gevolg. niet beloond en mistte twee unieke kan sen, doch Edwin de Vrindt bouwde de score uit tot 0-6, 0-5 na aangeven Rein Kreuk en 0-6 na goed werk van de on verwoestbare Chris v.d. Stelt. Nog was het niet gedaan met de Wad dinxveense dadendrang. Het was Hein Kreuk die met een diagonaal schot de eindstand bepaalde op 0-7. Hierdoor blijven de Waddinxveners meedoen in de dans om het kampioenschap. Zater dag spelen de Waddinxveners hun thuiswedstrijd om 14.30 uur tegen Unio. Slechts 2 deelnemers aan het examen gedrag- en gehoorzaamheid behaalden op 3 december het verenigingsdiploma niet. Op 26 november 1988 vonden er ook Opvallend was dat de heer Scholten voor het appèl met zijn hond een gemid delde draaide van een 10. De heer Van Veghel uit Waddinxveen wist men zijn bastaard Sil 186 punten te behalen. Der de werd mevrouw P. Slootjes uit Wad dinxveen, die met haar labrador Beer 163 punten wist te behalen. Mevrouw Kloet uit Waddinxveen behaalde met haar middenslag schnautzer Tesse 153 punten. Deze mensen kregen na afloop van het examen het dikverdiende diploma ver- gevorderden uitgereikt. Baas en hond hebben voor het afleggen en het slagen voor de proef de afgelopen maanden hard getraind onder leiding van de in structeurs van de Hondensport Vereni ging- Terugkijkend op het resultaat van de Peter Hofman zag zijn offensieve daden examens kon het bestuur en de intruc- -J-- weer examens van de gevorderdenproef teurs van de HSVW tevreden zijn. In februari 1989 starten er weer nieuwe gedrag- en gehoorzaamheidscursussen. Op de zaterdag zijn nog slechts enkele plaatsen vrij WADDINXVEEN - De maandelijkse j v - sjoelavond van de sjoelvereniging Wad- coacht door de Waddinxvener Jaap Akkerhuis, respect afgedwongen in dinxveen wordt vanavond - woensdag 7 Rusland waar in Leningrad werd gespeeld tegen Automobilist Leningrad december - weer gehouden in het club- voor de Europacup III. gebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen aan de Alberdingk bekerhouder de strijd lang bij te kunnen Thijmlaan. houden. De eerste achterstand werd F WADDINXVEEN - Op twee achter- eenvolgende zaterdagen werden op het complex aan de Middelburgseweg de halfjaarlijkse examens van de Honden sport Vereniging Waddinxveen afge legd. Op 26 november namen 9 geleiders met hun hond deel aan het examen gedrag en gehoorzaamheid, dat afgenomen werd door de heren Bouwman uit Ou- dewater en Kuling uit Waddinxveen. Twee geleiders wisten met hun hond het verenigingsdiploma niet te behalen. Mevrouw van Plateringen wist met haar Golden retriever Carlo 89 van de totaal 100 punten te behalen. De tweede plaats was voor mevrouw P. Witte, die met haar Duitse herder Asta 86 punten behaalde. De derde plaats was voor me vrouw Bassard die met haar Labrador Babysan 83 punten behaalde. Op 3 december namen totaal 14 perso nen met hun hond deel aan het examen gedrag- en gehoorzaamheid. Deze dag waren de keurmeesters de heren Kuling en Glaser, beiden uit Waddinxveen. Mejuffrouw Van Willigenburg wist met haar bouvier Targa 97 punten te beha len hetgeen een evenaring van het be staande clubrecord gedrag- en gehoor zaamheid betekende. Goede tweede was de heer De Frankrij- De uitslagen van de laatst gehouden snel weggewerkt, maar Automobilist sjoelavonden zijn: klasse A: 1. Henk moest hard werken om het niet verder Eshuis (1405 punten), klasse B: 1. Cees dan 13-12 te laten komen. Kuijpers (1299 punten), klasse C: 1. Jan Rentokil/ZVH wist de handen van het Blom (1233 punten), 1. klasse D: 1. W. publiek vaak op elkaar te krijgen echter Slingerland sr. (1136 punten), klasse E: dit werd niet meer gedaan. Uiteindelijk 1- Ria Guikema (971 punten), werd het toch nog 15-12 voor de gasthe ren. Voor de komende wedstrijd tegen Le ningrad wordt er weer hard gewerkt door de spelersgroep om te trachten zich alsnog te revancheren voor de wed strijd in Leningrad. Voor het publiek belooft het weer een waar spektakel te worden. ningen, 1 x Gerard van Dam en het dub- 5.0101). Zij moesten toezien hoe de net belspel. iets sterkere tegenstanders nog net het Kwiek-1 bereidt zich nu voor op de be- zilver en brons voor hun neus wegpakte, langrijke promotie-wedstrijd voor de Bij de meisjes onder de 12 jaar stelde landelijkse 4e divisie, op 9 december Monique van ’t Hullenaar haar per soonlijk record op de 400 m vrijeslag weer wat scherper in 5.14.9. De jongens Winst was er ook voor kampioensteam zwommen allen de 400 m wisselslag. 4. Piet Swart, Rob Kappe en Kees Vos wonnen met 10-0 van BTTV en bleven hierdoor ongeslagen. Kees Vos behaal- j_ _i_xitti, 100%-score. Kwiek-5 won wel maar kon ISV-Gou- da, dat kampioen werd, niet meer inha- bleef. Op de tweede plaats kwam Mark >en. De kampioensteams senioren-17 en v.d. Zijden, met een achterstand van jeugd-2 wonnen beiden hun laatste bijna 10 sec finishte hij in de toch nog wedstrijd en bleven hierdoor omgesla- zeer snelle tijd van 5.02.3. gen. WADDINXVEEN - Het eerste seni orenteam van de tafeltennisvereniging Kwiek heeft ook de laatste competitie- de zeer snelle tijd van 4.43.7. Haar club- wedstrijd gewonnen. genotes Ilse v.d. Dussen en Sandra In Gouda werd met 6-4 gewonnen van Berckenkamp konden haar niet belagen Vriendenschaar-5 door 2 x winst van ondanks de ook zeer goede tijden die zij Ronald Verboom, 2 x Wim van Wage- op dit nummer neerzetten (5.02.7 en ningen, lx Gerard van Dam en het dub- ‘A x X

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 13