VUUR WERK MASSA SPORT WSE gaat winterstop in op derde plaats Waterpoloërs zijn W’veense ambassadeurs i i 1 Tweede plaats^ TOOS-turners^ I k Hf» Bij nationale titelstrijd Be Fair- voetbal Mark v.d. Zijden clubkampioen Herfsttitel WSE-jeugd Jeugddammer Fred van Beek traint landelijk verlengt contracten Schooldammen met 480 leerlingen Regio-titels judo Marchant Slechte vangst Slotronde spannend Dames Grote klasse Ambassadeurs” Waddinxveen-za O WSE Be Fair - GROOTSTE ASSORTIMENT TEGEN ABSOLUTE BODEMPRIJZEN!! NESSE 40-44 WADDINXVEEN TELEFOON 01828-19448 VERKOOPDAGEN: 30 EN 31 DECEMBER WADDINXVEEN - De waterpoloërs van De Gouwe kwamen zaterdag weer eens echt uit de startblokken. Alle topteams wonnen hun thuiswed strijd of kwamen met de winstpunten naar huis. WADDINXVEEN - Het zaterdag in de sporthal ”de Sniep” door de gym- C^BOSKOOPSE BASKETBALVERENIGING wedstrijden nog al eens een struikelblok we/?Sf al haar leden en adverteerders prettige feestdagen en een sportief 1989 toe. Voor informatie kun je bellen naar Annemieke Brons, L I v- Pagina 27 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 21 december 1989 SPORT RECREATIE a 1 Het bestuur heeft, gesteund door de po sitieve adviezen uit alle geledingen, de contracten van zowel A. Jansen (A-se- lectie) als G. Koetsier (B-selectie) met een jaar verlengd. Beide trainers heb ben dit aanbod gaarne geaccepteerd. Ook met de verzorger J. de Wild is het contract met een jaar verlengd. WADDINXVEEN - Het bestuur van Be Fair-voetbal heeft dezer dagen de contracten verlengd van een aantal be taalde medewerkers. WADDINXVEEN - In de afgelopen anderhalve maand hebben de leden van De Gouwe (zwemmen) weer uit kunnen maken wie er dit jaar algemeen club kampioen zou worden. Na een zeer wisselende strijd was het uiteindelijk Mark v.d. Zijden die zich ditmaal clubkampioen mag noemen. Op de tweede plaats in het algemeen 3 team. Verder wordt een tamiliewater- polowedstrijd gehouden en volgt ook nog een familie-estafette. Een ieder is van harte welkom. Het dames 1 team speelde een zeer spannende wedstrijd tegen het Goudse GZC. Dat de dames met de winst (4-5) naar huis kwamen was de verdienste van het gehele team. Het tweede herenteam wist op vrij ge makkelijke manier het Delftse DZV- Martens uit Delft alle illusies op een overwinning te ontnemen. Met niet minder dan 9-3 kon DZV huiswaarts ke ren. Heren 2 blijft leider in de reserve 2e klasse KNZB. Jongens-A won met de gigantische cij fers van 24-2 van Alkemade. Dit team staat op de tweede plaats in de competi tie met een doelsaldo van 153 voor en 35 doelpunten tegen. Meisjes-A bleef leider door een 1-2 overwinning op Donk uit Gouda. Doel saldo: 114 voor en slechts 18 tegen. De uitstraling van de gezonde sfeer manifesteert zich ook uit de belangstel ling van middenstand en bedrijfsleven om via sponsoring, reclameborden en advertenties hun naam bekendheid te geven via Be Fair. In de derde en laatste wedstrijd traden de turners van niveau IA (18 jaar en ou der) en 6A (tot en met 12 jaar) aan. Bij niveau 6A lieten de turners van V. en K.-H. uit Joure zien dat hun vereniging niet voor niets een grote reputatie heeft wat betreft het jongensturnen, want met meer dan acht punten voorsprong op Moba Zutphen eindigden zij op een verdiende eerste plaats. De allebeste turners van Nederland tra den aan voor de klasse IA en boden het publiek echt waar voor zijn geld, want de getoonde oefeningen waren vaak van grote klasse. Hier werdO.K.K. Ridder kerk kampioen met een team bestaande i Heren 1 versloeg het lastige DWK uit Barneveld met 7-9, dames 1 won de be langrijke wedstrijd tegen GZC met 4-5, heren 2 won met 9-3 van DZV-Martens uit Delft, dames 2 won met 10-2 van SCOM uit Rotterdam, meisjes-A won met 1-2 van Donk uit Gouda terwijl jon gens-A de monsterscore 24-2 tegen Al kemade op het scorebord toverden. Aller ogen waren uiteraard gericht op de verrichtingen van het eerste herente am. Na twee nederlagen achter elkaar werd het tijd dat men de bakens eens ging verzetten. Gesteld mag worden dat aan de ver wachting werd voldaan. Het was een bijzonder hard werkend De Gouwe dat loon naar werken kreeg. Het was in de thuiswedstrijd al gebleken dat DWK tier voor tijd dan toch nog de gelijkma ker. Keeper Van den Berg liep onder een voorzet door, probeerde zich te herstel len na een zwakke schuiver van SPV maar niemand zal er ooit achter komen of de bal inderdaad de doellijn was ge passeerd. SPV juichtte en de scheids rechter kende het doelpunt toe. Ondanks dit gelijke spel zijn de Wad- dinxveners alleen aan de leiding geko men hoewel ze daarvoor 1 wedstrijd meer nodig hadden dan concurrent Gouda. MOERKAPELLE - Het belooft nog een spannende slotronde te worden in de interne competitie van schaakvereni ging Moerkapelle. Bij het begin van de voorlaatste ronde stond Gerard van Ommeren op kop, op enige afstand ge volgd door Ben van Geffen. Ben combi neerde Wouter Vroegindeweij van het bord. In een felle koningsaanval offerde Ben er lustig op los. Hij gaf Wouter geen kans. Hoe dicht hij hiermee in de buurt van koploper Gerard komt, hangt af van hoe de afgebroken partij van Gerard te gen Maarten Vroegindewij afloopt. De twee koplopers worden op ruimere afstand gevolgd door Dick Bac (die re mise speelde tegen Cees van Vuuren) en Wim Vroegindewij (die snel won van Marius van Vuuren). Marcel de Haan verlaat na zijn winst tegen Segaar de on derste regionen. Ook Klaas Roos heeft nog een kans aan degradatie te ontko men, als hij wint tegen Arie v.d. Werff, tegen wie hij heeft afgebroken. In de tweede divisie won Ton van Del- den mooi een spannende partij tegen Jan de Lange. Omdat Henk den Hartog (tegen A. Bac) en Jan Blok (tegen M.M. van Vuuren) wonnen, is er ook hier nog volop spanning. Walter Wort man versloeg W. van Eeden en komt hiermee op de vijfde plaats. Hij heeft jammer genoeg net te weinig punten om nog te kunnen strijden om promotie naar de eerste divisie in de (Kerst)slo- tronde van 23 december. 4A, maar de strijd was heviger. Verbakel, terewijl Barry Lourier alf. Dit was niet het geval bij niveau 1B (tur- tweede en Sven Fase als derde eindig- ners ouder dan 16), omdat de turners den. Siersema. Ook deze wedstrijd werd be keken door een talrijk publiek, dat een wedstrijd zag, waarvan het gehalte niet zo hoog was als bij de turners van niveau s)otte in de groep junioren voor Jeroei Voor de vrije oefening scoorden ze dan ook 24.55 punten. Bij de prijsuitreiking mocht het TOOS team de zilveren me daille in ontvangst nemen, een prestatie waar niemand van tevoren rekening mee had gehouden. Alhoewel het om een teamwedstrijd ging en er individueel geen prijzen te verdienen waren, zijn de prestaties van Albert en Alexander zeker de moeite van het vermelden waard. Albert eindigde als derde en Alexander als vierde van de in het totaal 40 deelne mende 3B turners. Erny Dieckman de bal verloor waard oor de ’s-Gravenzandse spits een open kans geboden werd. Via Fred Klomp kwam Be Fair een minuut later weer op gelijke hoogte. Via een lange pas van achteraf bereikte de bal van Fred Klomp René v.d. Wilk die doorkop pend Ed v.d. Brink een niet te missen kans gaf (2-2). In de 35e minuut mocht ’s-Gravenzande een vrije trap nemen die door de Be Fair-defensie maar niet geroutourneerd kon worden. In een overzichtelijke scrimmage was het Marco Noordhoek die in een poging de bal van de doellijn te halen deze verkeerd raakte waardoor het 3-2 werd. Een alles of niets poging van Be Fair le verde geen rendement op hoewel Razi Licoumine bijna de stand weer gelijk had gemaakt. Rond de 40e minuut viel de definitieve beslissing toen uit een corner ’s-Gravenzande 4-2 scoorde. In competitieverband komt Be Fair pas weer in februari in actie wat de vele ge- blesserden de gelegenheid geeft om te herstellen. Met de oud/nieuw-wedstrijd op zaterdag 30 december tussen het ’’oude” en ’’nieuwe” Be Fair sluit men het jaar 1988 af. Het jaar 1989 wordt in gezet door de nieuwjaarsreceptie op za terdag 7 januari om 16.00 uur. WADDINXVEEN - Zaterdag hield de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar zesde wedstrijd in de winter competitie. Er werd gevist in het Amsterdam-Rijn- kanaal, een water wat toch wel veel vis kan opleveren. Maar deze keer lukte het, op een paar uitzonderingen na, niet erg best. Het bleek hierbij dat met de werphen gel, ver uit de kant nog de meeste vis was te vangen. De beste vijf waren: 1A. van Leeuwen (10650 gr), 2. M. Reichard (4850 gr), 3. M. van Leeuwen (2280 gr), 4. H. Ro meyn (1800 gr) en 5. L. Pouwer (1630 gr)- De eerstvolgende wedstrijd zal, vanwe ge de winterstop, pas op 25 februari 1989 plaatsvinden. klassement kwam dit jaar zeer verras send, het eerste meisje Marion van Hooft, met slechts enkele tiende secon de achterstand op Mark. De derde plaats was ditmaal voor de kamnpioen van vorig jaar Jan Willem v.d. Hoek. In de leeftijdsklasse onder de 10 jaar werd Bob de Bruin winnaar van de be ker en in de klasse onder de 12 jaar was de eerste plaats voor Peter de Bruin. In het midden: algemeen clubkampioen Mark v.d. Zijden, geflankeerd door van links naar rechts trainster-coach Trudy Vermeulen, de op de 2e plaats geëindigde Marion van Hooft en als 3 e Jan-Willem v.d. Hoek. Op de voorste rij de broers Bob en Peter de Bruyn. Zij werden clubkampioen in de categorie onder de 10 resp. 12 jaar. (Foto: Sjaak Noteboom). Nu voor de meeste teams de winterstop is aangebroken en men de balans gaat opmaken kan gesteld worden dat De Gouwe-waterpolo bijzonder goed aan de weg timmert. Zowel dames 1 als heren 1 als kersverse nieuwkomers in hun klasse doen het bij zonder goed. Voeg daarbij de prima standen van heren 2, meisjes en jon- gens-A en Gouwe 6 dat na 83 wedstrij den nog steeds ongeslagen is en een een voudige optelsom leert dat het de ver eniging op sportief vlak bijzonder goed gaat en uitstekende ambassadeurs voor Waddinxveen zijn. Zaterdag 7 januari wordt wederom het ABN-tournooi in zwembad de Sniep af gewerkt. Deelnemende verenigingen aan deze happening zijn: GZC uit Gou da, Ysseiduikers uit Montfoort, DSZ uit Den Haag en uiteraard Gouwe 1. Verder wordt nog een wedstrijd ge speeld tussen het ’’oude damesteam” uit de jaren 69/70 onder leiding vanoud- coach Henk Boers en het huidige dames 4 eeniastige tegenstander was. Men speelt erg zwaar op de man omdat slechts enkele spelers van dit team vol doende techniek in buis hebben om er een aantrekkelijk geheel van te maken. De Gouweheren hebben nu een uitste kende uitgangspositie voor de play-off wedstrijden voor de bovenste vier ploe gen in deze competitie. De zaterdagploeg van Waddinxveen stelde hevig teleur door een 1-0 voor sprong in het laatste kwartier nog uit handen te geven. Het altijd lastige SPV profiteerde dankbaar van een slippertje van keeper Van den Berg. De Waddinxveners mogen overigens nog het meest tevreden zijn over dit ene punt, want het waren de gastheren uit Polsbroek die in de eerste helft diverse mogelijkheden hadden om de score te openen. Het vizier stond duidelijk niet op scherp. Ondanks dat het niet liep bij de Wad dinxveners kregen zij toch een voor sprong. Een verre trap van Edwin de Vrindt belandde tegen de kruising en de koele Peter Heeren haalde vervolgens doeltreffend uit. Na de rust probeerde de Polsbroekers de gelijkmaker te forceren maar gaan deweg ebde dit offensief weg. Waddinx veen kreeg weer vat op het spel hetgeen in enkele unieke scoringskansen uit mondde, doch zowel Chris v.d. Stelt als invaller Honkoop faalden. Een kwar- WADDINXVEEN - Het 15-jarige lid van de damvereniging Excelsior uit Waddinxveen, de aan de Acaciastraat wonende Fred van Beek, is toegelaten tot een twee jaar durende trainingsse- lectie voor aspiranten van de Koninklij ke Nederlandse Dambond. Uit 25 aangemelde kandidaten heeft hij zich tot de 15 geselecteerden kunnen voegen en krijgt nu extra trainingen van de bondstrainer Swami Nikhilananda, die enkele weken geleden in Het Tref punt nog een damsimultaan heeft ge speeld. De testen ter toelating omvatten het vinden van combinaties in probleem- standen. positiespelen en eindspelop- lossingen. Fred is thans bezig aan zijn 2e seizoen bij de senioren van Excelsior. De toelating van Fred tot de nationale trainingsselectie is ook een enorme op steker voor de damvereniging Excelsior en in het bijzonder voor jeugddamlei- der Gert Dankers, die de laatste jaren jeugdige dammers op provinciaal ni veau traint, waarbij Fred van Beek ook de nodige instructies heeft gevolgd. i nastiekvereniging TOOS voor het Koninklijk Nederlands Gymnastiek- Verbond (KNGV) georganiseerde Nederlandse clubkampioenschappen keurturnen mannen is gewonnen door OKK uit Ridderkerk. Met als beste* turner Carsten Nio, die met 52,40 de meeste punten scoorde, kwam OKK tot een totaal van 155.80 punten. SSS uit Sliedrecht werd op ruime afstand, tweede. WADDINXVEEN - De WSE-jeugd van trainer/coach Willem den Besten deed goede zaken in het afgelopen weekeinde. Zelf wonnen ze, zij het met de nodige tegenstand, met 2-1 van het bezoekende Lekkerkerk. Maar wel kon met dank aan de concurrenten de voor sprong uitgebouwd worden. WSE staat bovenaan met 23 punten uit 12 wedstrijden. Sportlust volgt met 19 uit 12, Nieuwerkerk met 17 uit 11 en Spirit met 16 uit 11. Daardoor is het herfstkampioenschap binnen, maar de ambitieuze WSE A- ploeg is pas tevreden met het totale kampioenschap en promotie naar de re gionale afdeling. Lekkerkerknet gedegradeerd uit de af deling, was de pittige tegenstander. WSE kreeg meer tegenstand dan ver wacht en zo kon het publiek een goede, maar vooral ook een spannende wed strijd te zien krijgen. De spelers uit het Lekdorp verdedigden met man en macht en zo bleef de rust stand dubbelblank. Vlak na rust scoorde Reinier Vermey, na prachtig voorbereidend werk van Marcel Valk, de openingstreffer via de binnenkant van de paal. Maar Lekker kerk antwoordde in de 15e minuut met de verrassende gelijkmaker. Met goed verzorgd voetbal kreeg de thuisploeg toch nog de tegenstander op de knieën. Na een uittrap van René Boekhorst kreeg Marco Scheurwater de bal. Hij liet iedereen zijn hielen zien en scoorde tot grote vreugde van medespe lers en publiek de winnende treffer. Een fel en aggressief spelend WSE nes telde zich het afgelopen weekend bij de eersten in 3 A. Op een slecht, hobbelig en zanderig veld speelde WSE het tegen zichzelf vechtende FC Lisse een degelij ke partij voetbal. Al in de eerste minuten kwam Lisse goed weg toen een verkeerde terug speelbal van Marco Wassenaar over keeper Mark van Berkel heen richting doel stuiterde. De bal ging echter vlak over de lat. Lisse kon weinig inbrengen tegen dit felle WSE en al in de 13e mi nuut pikte Erwin Pleus de bal op na een verkeerde pass van Lisse en scoorde be heerst de openingstreffer (0-1). WSE bleef aandringen en kreeg ook wat kleine kansjes, FC Lisse kon er niet veel tegenover stellen, behoudens na onge veer een half uur toen Wim Boukaert een lobje net over zag gaan. WSE heerste en kwam dan ook zo’n 10 minuten voor de rust op 0-2 nadat Ron Scheurwater eerst een mannetje uit speelde en met zijn linkerbeen een ko- gel losliet die de Lisser doelman alleen maar kon horen. Na de rust leek lisse uit een ander vaatje te gaan tappen en de geel-blauwen beg onnen een furieus openingsoffensief. WSE hield het hoofd echter koel en de deur op slot. De kansen vielen zoals zo vaak aan de andere kant, eerst was Er win Pleus er alleen door en even later kreeg Wim den Besten ook een juweel tje. Nadat hij enkele verdedigers om speelde raakte hij iets te ver van het doel. WSE kwam toch aan een derde treffer, na goed voorbereidend werk van Jan Willem van Triet die Paul Pijpers volle dig zoek speelde, kwam de bal goed voor het doel waar Erwin Pleus klaar stond om de bal in het net te jagen. Lisse vocht zich met de moed der wanhoop naar voren om toch de stand een drage lijker aanzien te geven. Uit een hoekschop kopte spits Ron Kuilboer net onder de lat. Ton Kling stompte de bal in een reflex over de lat. Een hard schot uit een vrije trap van Paul Pijpers was ook de prooi voor Ton Kling die in deze eindfase de spreek woordelijke te redden eer door Lisse goed in de weg stond. De koek was nog niet op voor WSE toen Patrick Rijnbeek vanuit een vrije trap nog een vierde treffer kon toevoegen aan zijn conto. Met deze overwinning kan WSE gerust gaan overwinteren met 16 punten uit 12 wedstrijden en een der de plaats. Het is Be Fair gelukt om de contractver lenging van trainer A. Jansen met een overwinning te vieren. Met Peter Ko nijn weer in de basis zag Be Fair al in de eerste minuten de Westlandse aanvals golven op zich afkomen. Dank zij goed keeperswerk van Marcel Straver werden de felle beginstoten ge pareerd. Hierna ontstond een energie ke partij voetbal waarbij aan weerskan ten doelrijpe kansen ontstonden. Zo was er in de 27e minuut een prachti ge voorzet van uitblinker Ed v.d. Brink die zowel door Rob Asscheman als Re né v.d. Wilk op een haar na werden ge mist. Een minuut later vergat geheel Be Fair in te grijpen toen een Westlandse middenvelder de bal vanaf de midden lijn oppakte en ongestoord tot scoren kwam, 1-0. Dit werd ook de ruststand. Na rust een sterk aandringend Be Fair dat ’-Gravenzande op eigen helft terug drong, maar zich tegen de goed opge stelde Westlandse verdediging voorals nog geen openingen wist te forcerenIn middels was aanvoerder Aart Bos ge blesseerd uitgevallen en nam Fred Klomp diens plaats in. Een fel doorzet ten van Ed v.d. Brink stelde Marco Noordhoek in de 20e minuut in de gele genheid 1-1 te scoren. Deze vreugde was echter van korte duur want 2 minuten later was het 2-1, nadat Deze - voor Be Fair-begrippen - vroege contractueringen bewijzen dat de sfeer in de vereniging optimaal is. Dit blijkt ook duidelijk uit de wedstrijdresultaten en de ledenaanwas in alle leeftijdsgroe pen. WADDINXVEEN - De winterstop is Be Fair-voetbal zaterdagmiddag ingegaan met een 4-2 verlies tegen ’s-Gravenzande. De Waddinxveners staan nu op de 8e plaats. WSE won met 0-4 van FC Lisse en is opgeklommen naar de 3e plaats. De B- junioren van deze club verloren met 1-3 van ’s-Gravenzande en zijn hekkesluiter. De Be Fair-regionalen bezetten de voorlaatste plaats. Waddinxveen-za. speelde in de Goudse afdeling gelijk tegen SPV (1-1). was zowel organisatorisch als sportief turn-internaat Papendal, succesvol verlopen. De wedstrijd was --c Cl-' gesplitst in drie delen die respectievelijk om 9.30, 14.00 en 18.00 begonnen. On- t der de strakke leiding van wedstrijdlei- wedstrijdleider Marco Kleiweg De nationale titelstrijd in Waddinxveen uit turners die alleen lid zijn van het LUI ll-lll IV! I!U«, «JILÜUIU. N Tweede werd S.S.S. Sliedrecht en een derde plaats was er voor Pro Patria Zoe-<’ termeer. Precies volgens schema korr» wedstrijdleider Marco Kleiweg om’ der Marco Kleiweg werd er de hele dag kwart over negen een eind maken aan? uitstekend op schema gewerkt. In de eerste wedstrijd turnden de jon- pen Nederlandse kampioenschappen gens van niveau 4A en 6B. Voor de tal- voor clubteams. rijke en uit het hele land meegereisde j toeschouwers maakten zij er een goed kijkspel van. Voorals de jongens van ni veau 4A (12- tot en met 16-jarigen) lie ten zien dat het turnen een hele mooie sport is en dat er niet alleen op de Olym pische spelen en bij de wereldkampi oenschappen mooie oefeningen te zien zijn. In niveau 6B (tot en met 12-jarigen) werd er vooral strijd geleverd voor de tweede en ners van Wijk met, kop en schouders boven de gij de 6. en 7-jarigen (licht) won Brang- _i i ir Riede, gevolgd door Jan Jaap van EijkJ- en Michael Joziasse. Bij de wat zwaar-*’ won lijf» minder dan een half punt achterstand van Kinderen. Tweede werd Remc<£’ was V.G.V. Varsseveld derde. Een d2rde A_rr"2"d w;»..u,eLtoo„ 1 keurige vijfde plaats was er weggelegd ln de groep 8. en 9-jarigen zegevierdpJ voor de turners van T.H.O.R. uit Gou- Matthijs van Noppen. Arnold PersoofJ derak. werd tweede, Mike de Bruin derder' In de tweede wedstrijd werd er geturnd vincent van Noppen werd eerste in d& in de niveaus IB en 3B. Voor de toe- groep 10- en 11-jarigen. Op de tweedC' schouwers uit Waddinxveen was dit een p|aats eindigde Erik Koetsier, op de’' belangrijke wedstrijd, omdat er in ni- derde Abe Zandstra. In de groep 12- e£ veau 3B (12-tot en met 16-jarigen) een 13-jarigen was winst weggelegd voop team van de gymnastiekvereniging Gaston Brouwer. Roy van LoosteC TOOS meedraaide. eindigde als tweede, Patrick van EitK Dit team bestond uit Albert Hogeweg, wijk als derde. Alexander Poot, Arthur Blom en Auke Bij de meisjes legde Bea Zandstra bet-.' slag op de eerste plaats, gevolgd doof* Saskia van Welzen, Julliëtte van Kloos* ter en Tamara van Elswijk. Winst ten? Verbakel, terewijl Barry Lourier al{T. - WADDINXVEEN - Volgende maand houden de Waddinxveense damvereniging Excelsior en de Vereniging voor Openbaar Onder wijs (VOO) voor de 17e keer het Waddinxveense schooldamtour- nooi. Evenals het afgelopen jaar hebben zich nu 481 kinderen voor dit dam- festijn aangemeld. Alle basisscho len nemen deel aan het in Het Tref punt aan de Stationsstraat plaats te vinden gebeuren. Op zaterdag 14 januari 1989 bijten de groepen 3 en 4 de spits af met 142 deelnemers. Een week later spelen 176 scholieren en op de laat ste dag, 28 januari nemen 173 kin deren van de groepen 7 en 8 achter de damborden plaats. De tournooivorm is gelijk aan voorgaande jaren, waarbij de kin deren in poules van 6 of 8 zowel in dividueel als voor hun schoolteam een prijs in de wacht kunnen sle pen. De organisatie moet helaas Bert Klik van het VOO missen, die zich naast vele andere bezigheden meer dan ooit bemoeit met de lokale om roep RTW. Van hem heeft Ger Nossing het roer overgenomen. DIOK niet meedoen door een blessure, maar tel. 12115 de andere 3 teamleden maakten geen Deze advertentie wordt missers en scoorden 22.95. Bij brug wa- aangeboden door: ren de TOOS heren echter minder for- T.S.D. Automatisering tuinlijk want met 18.25 punten bleef het Boskoop teamtotaal achter bij dat van de concur renten. Ook op rekstok presteerden de 4 Aatjes (Auke Alexander Arthur en Albert) niet optimaal, waardoor ze op de vierde plaats stonden na 5 toestellen, terwijl ze de hele tijd op de tweede plaats hadden gestaan. Het is maar goed dat geen van de TOOS-turners iets van het belang van het laatste toestel afwist, waardoor ze allemaal rustig, geconcentreerd en beheerst hun vrije oefening afwerkten. :in? deze goed georganiseerde en vlot verlof, pen Nederlandse voor clubteams. BOSKOOP - De Boskoopse sports- school Marchant hield regio-kampioenr? schappen, waaraan door 65 jonge judoT- -o- k-j’s ujt Boskoop, Waddinxveen en re^S derde plaats, omdat de tur- gjo werd deelgenomen in verschillende de vereniging W.V.G. De gewichts-en leeftijdsklassen. Lrxr» pn crhnnHprc hnvpn dp z-j /i' rest uitstaken en met meer dan elf pun ten voorsprong eerste werden. Olympia Roermond werd tweede en op deren in deze leeftijdsklasse minder dan een half punt achterstand van Smith en derde Armand Nieuwesteeg.g ners ouder dan 16), omdat de turners van Volo Haarlem echt veel beter wa ren dan hun concurrenten van V.V.W. Wevershoof en met bijna 30 punten voorsprong op de eerste plaats eindig den. Ook bij niveau 3B was de eerste plaats al vlug bekend, omdat de turners van Hera Winschoten op ieder toestel lieten zien dat zij de besten waren. Voor de tweede plaats kwamen echter drie verenigingen in aanmerking en dit waren V.G.V. Varsseveld, K.D.O. Hellevoetsluis en T.O.O.S. Waddinx veen. De turners van TOOS moesten begin nen op voltige, een toestel dat vooral op vormt voor de turners. Deze keer was dit niet het geval want met 20.95 punten werd deze eerste hindernis uitstekend genomen. Het tweede toestel was ringen en ook hier kwamen de TOOS heren met 22.15 prima uit de bus. Op sprong kon Auke

Weekblad voor Waddinxveen | 1988 | | pagina 27