De Gouwe sterk in winterstop Herstel Florida Auto Baas De Sperwer toonde zo’n 350 duiven iTopprestatie Tijstermannen Competitie begint weer Tweedaagse expositie een groot succes B-titel van Kwiek voor Arie Fokker Verlies van De Stormvlieger Klaverjassen VOOR O NISSAN NAAR eerste team Excelsior Volley bal tapper in Moerkapelle Zondagelftal Waddinxveen verliest: 1-3 Jan Ligthart wint eerste schooldamdag Koffiebar in Zevenhuizen WSV-viertal uitgeschakeld Joyce Ruygrok Teamwork Positie vasthouden Uitslag Onderlinge Dames Poulewinnaars ÏGoede progressie Gjbu we-zwemmertj es Pagina 17 WÉEKBLAD VOOR WADDINXVEEN - WOENSDAG 18 JANUARI 1989 Antwerpseweg 16 - Gouda - Tel. 01820-13933 Zuidelijke Dwarsweg 1B - Waddinxveen - Tel. 01828-1771^ Kees en Mieke Tijsterman tijdens hun succesvolle Parijs-Dakar in WADDINXVEEN - De in het clubgebouw gehouden tweedaagse exposi tie van de postduivenvereniging De Sperwer is een groot succes gewor den. Velen kwamen vrijdagavond en zaterdag een kijkje nemen. Grote overwinnaar werd Nico Hoogerdijk. WADDINXVEEN - Het ziet er naar uit dat het eerste heren-waterpolo- team van De Gouwe de aspiraties om kampioen te worden in hun klasse beslist nog niet heeft opgegeven. In een aantal oefenwedstrijden en toer nooien, gehouden in de winterstop, kwam het team van trainer/coach Hu go Boonstoppel bijzonder goed voor de dag. acte. Sp jol ee Zi tal ge] tri bq jongens 79 derde in 1.34.8. De presta- BOSKOOPSE BASKETBALVERENIGINGU zyari speelt elke zaterdagavond competitiewedstrijden in de sportzaal aan de Puttelaan. Trainen kan op dinsdag en 1 woensdag. Kom ook eens kijken! Voor meer informatie kun je bellen naar Annemieke Brons, tel. 12115 Né: of g4>o ’tjHi mteis 5Jb7. 17* SPORT .RECREATIE Al schatbare waarde, zoals de wederzijdse ondersteuning van Mieke en de Zweed Bruno Berglund (navigator van Ari Ve- tanen) op het gebied van de pacé-notes heeft bewezen. WADDINXVEEN - In de kantine van Waddinxveen-voetbal wordt vrijdag avond 20 januari om acht uur in de tien de ronde gehouden van de klaverjas- en jokercompetitie. De kantine is om half acht open. Klas 15 jonge duivinnen tot 400 km: 1 D. Heeren, 2. N. Hoogerdijk, 3. M. Verbeek, 4. E. van Beek, 5. N. van Tol, 6. J.W. Sekeris, 7. D. Boere, 8. N. van Tol. Klas 16 jonge duivinnen boven 400 km: 1. N. Hoogendijk (tevens mooiste jonge duivin), 2. N. van Tol, 3. W. Breedijk, 4. N. Hoogerdijk, 5. N. Hoogerdijk, 6. R. v.d. Made, 7. R. v.d. Made. Klas 17 late jonge doffers: 1. R. v.d. Made, 2. P. Steenland, 3. H. Vink, 4. E. van Beek. Klas 18 late jonge duivinnen: 1. N. Hoogerdijk, 2. H. Metselaar, 3. N. Hoogerdijk. bel ;r De strj De 15-jarige Joyce Ruygrok, een zeer talentvolle speelster van het eerste da mesteam van Rentokil-ZVH, is geselec teerd door de NeVoBo óm met 13 ande re speelsters de Nationale B-jeugdte- am-selectie te vormen. Deze jeugd-se- lectie gaat werken aan een team voor de EK in 1992. De volgwagen van Cor Bezemer, Anne Kies en Herbert Pompen was weliswaar door technische problemen anderhalve dag zoek, maar de ondersteuning bleek onmisbaar. Nieuwe onderdelen - waar onder een complete versnellingsbak - had de sleutelaar Tijsterman (”Je suis garagist”) vrijwel dagelijks nodig om mobiel te kunnen blijven. Broer Willem Tijsterman regelde vliegend de brand stof voor het Rucanor-team; het enige Nederlandse team dat overeind bleef! Dieselolie in plaats van benzine leverde midden in de woestijn wel wat proble men op. Kees en Mieke sliepen in de on afzienbare woestijngebieden en jungles in een tentje en hadden door hun sym- phatieke benadering overal goed con tact met de (schaarse) plaatselijke be volking (”Voulez-vous un T-shirt?”). ZEVENHUIZEN - Op vrijdagavond 20 januari wordt in koffiebar ’t Praat huis in het Hervormd Centrum aan de Dorpsstraat 156 om kwart over acht de film ’’Caught” vertoond. Deze actiefilm heeft een herkenbaar tintje. Hij is namelijk voor 95% in Am sterdam opgenomen. Hoofdrolspelers zijn onder andere Fre- derik de Groot en Mamix Kappers. De terugval van de 4e naar de 5e plaats leverde geen ontgoocheling op voor de Tijstermannen. ’’Vasthouden die vijfde plaats”, werd het devies en zelf waren ze bij de finish in Dakar op vrijdag de 13e eigenlijk verbaasd dat ze dat in de enorme zandige piste is gelukt. De goede preparatie van de Mitsubishi Pajero is daar mede debet aan, plus het feit dat Kees en Mieke de enorme span ning van de 20 dagen durende monster rally goed aankunnen. Die spanning kunnen ze eigenlijk niet missen. Dus de 12e versie van Parijs- Dakar zijn ze zeker weer van de partij De beide keurmeesters hadden zo’n 350 duiven in handen gehad, verdeeld over 18 verschillende klassen. Na afloop wa ren ze vol lof over de kwaliteit en de schoonheid van de duiven. Grote overwinnaar werd Nico Hooger dijk. Afgelopen seizoen had hij al van zich laten spreken door generaalkampi- oèn van De Sperwer te worden. Dat hij naast goede, ook mooie duiven heeft, hebben zijn concurrenten gewe ten. Maar liefst zeven keer werd een eerste prijs in een klas behaald. De uitslagen per klas waren als volgt: Klas 1 oude doffers onbevlogen: 1. R. v.d. Made, 2. H. Metselaar, 3. D. Grif fioen. Klas 2 oude doffers tot 200 km: 1. N. Hoogerdijk, 2. W. Breedijk, 3e D. Boe re, 4. D. Boere. Klas 3 oude doffers tot 500 km: 1. N. Hoogerdijk (mooiste oude doffer en te vens mooiste gehele tentoonstelling), 2. W. Sekeris, 3. J.W. Sekeris, 4. N. 1Jan Ligthartschool (44 pnt), 2. Kardi naal Alfrinkschool (35 pnt), 3. Bethel school (35 pnt), 4. De Savornin Loh- manschool (34 pnt). ti<>s van alle Gouwezwemmertjes lieten zién dat er een duidelijke vooruitgang is^ Allen verbeterden hun persoonlijke reri mtei W|DDINXVEEN/DAKAR - Kees en Mitke Tijsterman hebben opnieuw een fantastische prestatie geleverd in de 1 le Ragly Parijs-Dakar. Temidden van het gebeld van de fabrieksteams wisten ze alslprivérijders op de 5e plaats (vorige keer 8e) in het algemeen klassement te einpigen. Bovendien waren ze het beste priié-team in deze 10.800 km lange zw arste autorally ter wereld. tijdens de proloog in Barcelona ein iigde het Waddinxveense echtpaar dan verwacht: op de 19e plaats, ryd op het Afrikaanse continent wai niet minder makkelijk dan vorig jaaE K^ees koos veiligheidshalve voor ri sicoloos uitrijden met de Mitsubishi Pa- jerp. Njjeke had het als navigator extra zwkar vanwege nieuwe routes, onder anierejdoor Libië en Tunesië. Vooral de franse concurrentie was weer moor- 1 deid, maar het nuchtere optreden van WADDINXVEEN - In de tweede ron de van de bekercompetitie werd het WSV-viertal door het vorig jaar uit de promotieklasse gedegradeerde Westen/ Regina Schiebroek uitgeschakeld (1 1/ 2-2 1/2). Werd in de eerste ronde verrassend met dezelfde cijfers van een promotieklas- ser gewonnen, tegen het eveneens in de eerste klasse uitkomende Schiebroek wilde het niet lukken. Hennink kwam tot remise, doch Van Vuuren en Philipse moesten het hoofd buigen. Chris Roosendaal wist door een fel bevochten winst de stand een wat dragelijker aanzien te geven. Daar deze competitie in de vorm van een afvalwedstrijd wordt gespeeld zijn de WSV-ers meteen uitgebekerd en kunnen ze alle aandacht op de achttal lencompetitie richten. In de 21e onderlinge damcompetitier- onde deed Peter van Duin van zich spre ken. Hij wist de toch ervaren Gerrit Heeren een punt afhandig te maken. Jan de Heer nam de goede draad weer op na zijn verliespartij van de vorige week. Zijn winst van deze week op Piet van Gils bracht hem weer een redelijk acceptabel gemiddelde. De senioren Adriaan Zwanenburg en Teun Twigt klopten respectievelijk Joe- ri Kraaijestein en Dirk Heeren 2. Het tweede gelijkspel van deze ronde was de partij Jaap van der Elst-Gerrit van der Zijden. Het betrof hier een ge- lijkopgaande strijd. Ten koste van Cor Stoklker vijzelde Teun Driesse zijn ge middelde wéér wat op. In de resterende twee partijen klopten Piet van Es en A. Crone respectievelijk J. de Wit en B. van Eijk. Door de bekerwedstrijd veranderde er niets in de top van de onderlinge compe titie. Vlak daaronder duikelde V.d. Born enkele plaatsen door een neder laag tegen Eric Claassen. Muit wist knap Hans van Woudenberg een remise af te dwingen. Kardol kwam tegen V.d. Hoek niet onfortuinlijk aan de winst. Een pionpromotie, ingeleid door een dames-offer, deèd de kansen op slag keren. Jansen behaalde een overwinning op De Bock. Ritter en Smit deelden het punt. Van Sandijk had het tegen Smits- kamp zowel met de stand als met de klok te kwaad en verloor door tijdso verschrijding. Van Oort bezorgde Brobbel een neder laag. Ket leverde een knappe prestatie door V.d. Wouden te verslaan. Stam trok tegen P. van Offeren aan het lang ste end. Opnieuw winst voor V.d. Starre, nu te gen V.d. Geer. Ook Alblas kwam tot winst. Littooy moest bij hem het punt inleveren. Prins bleef Brinkhorst de baas. Versluis zakt bedenkelijk op de ran glijst. Nu moest hij tegen Hugo Zeven bergen de koning omleggen. Ponsioen scoorde opnieuw een punt. Ondanks goed tegenspel kon Dries de nederlaag niet ontlopen. Donderdag 19 januari speelt WSV 2 voor de RSB-competitie thuis tegen Schoonhoven 2. Hoogerdijk, 5. D. Boere, 6. H. Metse laar, 7. R. Hofman, 8. M. Verbeek. Klas 4 oude doffers boven 500 km: 1. N. Hoogerdijk, 2. J.W. Verbakel, 3. W. Breedijk, 4. N. Hoogerdijk, 5. J.W. Verbakel, 6. W. Sekeris. Klas 5 oude duivinnen onbevlogen: 1. M. Verbeek, 2. H. Metselaar, 3. N. van Vliet, 4. W. Breedijk. Klas 6 oude duivinnen tot 200 km: 1. J.W. Sekeris (tevens mooiste oude dui vin), 2. W. Breedijk, 3. N. Hoogerdijk, 4. A.H. Kivits, 5. E. van Beek. Klas 7 oude duivinnen tot 500 km: 1E. van Beek, 2. N. Hoogerdijk, 3. J.W. Verbakel, 4. E. van Beek. Klas 8 oude duivinnen boven 500 km: 1 N. Hoogerdijk, 2. R. v.d. Made, 3. H. Metselaar, 4. H. Metselaar. Klas 9 jonge doffers onbevlogen: 1. N. van Vliet, 2. M. Verbeek. Klas 10 jonge doffers tot 200 km: 1. Comb. Wibo (tevens mooiste jonge dof fer), 2. M. Verbeek, 3. Mevr. E.J. de Wit, 4. M. Verbeek, 5. R. Hofman. Klas 11 jonge doffers tot 400 km: 1. W. Sekeris, 2. H. Metselaar, 3. H. Metse laar, 4. M. Verbeek, 5. J.W: Verbakel, 6. R. v.d. Made, 7. W. Breedijk, 8. E. van Beek. Klas 12 jonge doffer boven 400 km: 1 N. Hoogerdijk, 2. H. Metselaar, 3. J.W. Sekeris, 4. R. v.d. Made, 5. N. van Tol, 6. E. van Beek. Klas 13 jonge duivinnen onbevlogen: 1. N. van Vliet. Klas 14 jonge duivinnen tot 200 km: 1 A.H. Kivits, 2. N. Hoogerdijk, 3. H. Vink, 4. mevr. E.J. de Wit, 5. W. Seke ris, 6. H. Metselaar. WADDINXVEEN - De damwedstrijd Excelsior-Damclub Boskoop voor de hoofdklasse-competitie van de Dam- bond Midden-Holland eindigde in een verdiende winst met het kleinst moge lijk verschil voor het Boskoopse team (7-9). De strijd had een spannend scorever- loop. Verlies van Adriaan Blom, winst van Tijmen den Ouden en gelijke spe len voor Ruud van Dijk en Dirk Heeren 1 betekende een 4-4 tussenstand. Een fraaie winst via slagzet van de Bos koopse speler J. Meurs deed het Wad dinxveense team tegen een achterstand aankijken. Vrij kort hierna trok Henri Berghout de stand weer recht middels een goede winstpartij. Aan het tweede bord behaalde Piet Swart een gelijkwaardige remise. In de laatste partij had Dick Dibbets zeer moeilijk spelen tegen Henk van Klave ren jr van het Boskoopse damteam. Het positioneel spelen van de sterk opge rukte schijf van Henk van Klaveren werd niet meer uit handen gegeven en ondanks taai verzet moest Dick de te rechte winst aan Henk laten. goede resultaten deel aan verschillende oefenwedstrijden. Eclatant was wel de 6-1-overwinning op het Leidse team Zijl/LGB. De dames starten de tweede helft van de competitie eveneens zaterdagavond om half zeven met een thuiswedstrijd tegen Breda 1 uit de gelijknamige stad. Voor de lager spelende teams is de win terstop reeds verleden tijd. Meisjes-A versloeg MZV/De Baanders met 21-1 terwijl jongens-A het jongensteam van dezelfde vereniging met 8-3 versloeg. De herenveteranen van De Gouwe ble ven in de winning mood en behaalden hun 84e overwinning. Nu werd AZCZ Tarvo het slachtoffer. De Gouwe won met 8-3. Het ziet er naar uit dat dit team naar de 100 overwinningen op rij gaat. Het zal dan toch wel een uniek gebeuren in het waterpolo-wereld zijn. In eerste instantie werd het eigen Nieuwjaars-ABN-toernooi, met als deelnemende verenigingen GZC uit Gouda, DSZ uit Den Haag en IJsseldui- kers uit Montfoort, goed overtuigend voor de 3e maal in concessie gewonnen. Afgelopen week werd het in de le klas uitkomend BZ PC uit Bodegraven door een uitstekend spelend De Gouwe met 6-7 verslagen, terwijl eveneens het team van IJsselduikers voor de tweede maal in één week een fikse nederlaag kreeg te verwerken. Met bijzonder veel interesse wordt dan ook uitgekeken naar de eerste thuis wedstrijd van dit team dat komende za terdagavond om half acht aantreedt te gen De Amer uit Amersfoort. Een goe de ploeg die het Gouwe-team zeker een overwinning niet gunt. Ook het eerste damesteam nam met ZEVENHUIZEN - De Zevenhuizense postduivenvereniging De Stormvliegers hield zaterdag haar jaarlijkse tentoon stelling welke zeer geslaagd was. Uitslagen: schoonste oude doffer van het geheel geheel G. Brands. Schoonste jonge doffer J.S. Heijkoop. Schoonste oude duivin B. Breedijk. Schoonste jonge duivin C. v.d. Graaf. le prijs onbevlogen doffers: M. van Rijk. le prijs oude doffers 1-400: M. van Rijk. le prijs jonge doffers 1-250: C. Zweere. le prijs oude duivinnen 1-400: L. van Erk. le prijs oude duivinnen 400 en verder: M. van Rijk. le prijs jonge duivinnen 1-250: S. v.d. Noort. le prijs late jonge doffers: B. Koole. le prijs late jonge duivinnen: M. van Rijk. WADDINXVEEN - De eerste van de drie Waddinxveense schooldamdagen is achter de rug. Even traditioneel als het dit jaar voor de 18e keer georganiseerd tournooi is de daarbij behorende sfeer in Het Trefpunt. Veel belangstellende familieleden en leerkrachten van de basisscholen te Waddinxveen volgden de verrichtingen van de jeugdige dammers van de groe pen 3 en 4 van het basisonderwijs. De winnaar van de eerste damdag, ge organiseerd door de Waddinxveense damvereniging Excelsior en de Vereni ging voor Openbaar Onderwijs, is het team van de Jan Ligthartschool. Het team, bestaande uit Ronald Geers, Peter van der Leede, Anne Cromp- voets, Laura Rust en Robert Jan van der Mark, behaalde met 44 punten een grote voorsprong op de achtervolgende teams. Excelsiors voorzitter P. Swart reikte na afloop van de eerste damdag de prijzen uit aan de individuele poulewinnaars (in 23 poules streden liefst 138 scholieren). Alle poulewinnaars ontvingen van de beheerder van Het Trefpunt een ver snapering. Op zaterdag 21 januari zullen 176 kin deren van de groepen 5 en 6 achter de damborden plaats nemen om dan hun krachten met elkaar te meten. Die dag zal worden gestreden in 22 poules van elk 8 spelertjes. WADDINXVEEN - Na het verlies van vorige week behaalde het eerste team van Florida-basketbal een overwinning in de uitwedstrijd tegen Vlietwijk 2. Na de enkelspelen was de stand gelijk, 2- 2. Winst voor Bert Wijnbergen en Liesbeth van Bergeijk. Ronald Struys, die de zieke Dick van Teylingen ver ving, verloor evenals Ilona Groeneveld, in drie games. De heren-dubbel was een spannende partij. In de derde game wonnen Ro nald en Bert met 11-15. De damesdub- bel ’’draaide” goed en werd een gemak kelijke 10-15 en 8-15 overwinning. In de gemengd-dubbel werden de pun ten gelijk verdeeld. Liesbeth en Bert waren duidelijk te sterk voor hun tegen standers. 8-15 en 2-15 winst. Het niet ’’ingespeelde” duo Ilona en Ronald konden het niet bolwerken tegen de sterke de sterke Vlietwijkse combinatie en verloren met 15-6 en 15-5. Resultaat: 3- 5 winst. Florida 2 speelde ook een uitwedstrijd tegen Vlietwijk. Tegen het onderaan staande Vlietwijk 3 werd een 2-6 over winning geboekt. In de heren-enkel ver loor Rob Sikking met 15-10 en 15-4. John Schouten trok de stand gelijk door een 16-17 en 10-15 zege. Beide dames- enkelspelen werden gewonnen. Tussen stand: 1-3. De herendubbel werd in drie games ver loren. Michelle Zweegman en Petra Schijf speelde een spannende dames- dubbel. Lange rally’s, winstkansen over en weer. Uiteindelijk wonnen de Flori da dames: 14-17 en 12-15. De gémengd- dubbels werden allebei door Florida ge wonnen. Het derde team was veel te sterk voor degradatie kandidaat Oegstgeest 3. Een probleemloze 8-0 overwinning. WADDINXVEEN - Het zondagelftal van Waddinxveen-voetbal heeft tegen Oudewater aan het kortste eind getrok ken: 1-3. De eerste helft was Waddinxveen in het veld beter, zonder echter gevaarlijk te worden. Enige afstandschoten waren het resultaat, echter zonder resultaat. In de 25e minuut hielp de scheidsrechter Oudewater door een zuiver buitelspel- doelpunt toe te kennen: 0-1. Na rust eenzelfde spelbeeld, Waddinx veen beter in de combinatie en Oude water counterend. Dit leidde na een goede combinatie van de Oudewater- aanval tot 2-0. Raymond Beij, een van de beste spe lers, verkleinde de achterstand met een strak schot in de rechterbenedenhoek: 1-2. In de slotfase wist Oudewater de voor sprong uit te breiden naar 1-3. Wad- dinxveen-zondag zal volgend jaar met een nieuwe trainer het seizoen aanvan gen. Het contract met Jozef Bürges zal niet worden verlengd. Jan Ligthartschool: Bjorn Tollenaar, Reamon Oldenburg, Ronald Geers, Pe ter van der Leede, Robert Jan v.d. Mark. St. Paulusschool: Ramon van Swieten, Sabrina Evers, Erik Verhoef. Leon van Gelderschool: Renske Bloe- mers. Willem van Oranjeschool: Leonie Twigt, Koen Soeterik. St. Jozefschool: Doret van Boxtel. Eben Haëzerschool: Marloes Boots man, Rianne van der Linden, Nathan van der Roest, Arjen Neven. Bethelschool: Marcel van Vliet, Anjo Nap, Gert Kragten, Johan van Elswijk. De Savomin Lohmanschool: Quinten van Krimpen, Gert Jan Geluk, Arvid Scholts. Kardinaal Alfrinkschool: Martin Hors man, Mathijs Alma. Groen van Prinstererschool: Sandra Speetjes. Kefes-«B Mieke oogstte lof van alle pro fessionele rijders. DcJTdTlegialiteit tussen rijders en navi- galoren is in zo’n monsterrally van on- W| WADDINXVEEN - Vrijdagavond is bij tafeltennisvereniging Kwiek ge speeld om het clubkampioenschap voor de competitieklassen 4 t/m 6. Arie Fok ker slaagde erin de eerste plaats voor zich op te eisen. Het werd aan de J.W. Frisoweg een enerverend tournooi, waarvoor 16 deelnemers naar het club gebouw waren gekomen. De strijd om de hoogste eer was span nend. Gijs van der Torren eindigde als derde door verlies tegen Arie Fokker en Jaap Hardenbol. Teamgenoten Arie en Jaap speelden hierna om de le en 2e plaats. Het werd een boeiende wedstrijd waarin Arie Fokker met 19-21/21-10/21-19 de le plaats voor zich opeiste. MOERKAPELLE - Komende zater dag speelt Rentokil-ZVH in het dorps- Onderlinge huis Óp Moer te Moerkapelle om 19.00 uur tegen Orion uit Doetinchem. Voor de heren weer een zware wed strijd waarbij ze, gesteund door het pu bliek, de winst wellicht kunnen pakken. In ieder geval belooft het een echte vol- leybaltopper te worden die men niet mag missen. Zaterdag 21 januari om 19.00 uur in het dorpshuis Op Moer te Moerkapelle Rentokil-ZVH tegen Orion. In Sneek speelde Rentokil-ZVH suc cesvol tegen de nmummer vier van de ere-divisie ranglijst, Detach/Animo. Een ploeg die in eigen huis zeer sterk speelt en zich gesteund weet door een grote schare publiek. De dames van Rentokil-ZVH passeer den in eigen huis Leython, die met 1 punt meer voor hen op de ranglijst stond. In een spannende wedstrijd wis ten de Zevenhuizense dames de volle winst binnen te halen. QINXVEEN - In de eerste ronde tweede helft in het landelijke 5 zwemtournooi hebben de f zwemmertjes van De Gouwe tterkelijke progressie getoond, hezen met hun uitstekende resul- rat de trainings-arbeid van de af- maanden, onder de hoede van er Trudy Vermeulen, resultaat (fep te leveren. jjjwe was met een ploeg van elf Bertjes naar het Vijf Mei-bad in gekomen. De 100 m vrijeslag 78 leverde ditmaal voor Bob de «en gouden medaille op (1111). later was er nog een ere-plaats ’feen Gouwezwemmer. Koen Dl ZB Bi Ei vty,. Gïoenleer werd op de 100 m rugslag zién dat er een duidelijke iö^T-iiicu vciuciciucn nun persooniijKC records waarvan sommige op zeer op merkelijke wijze. Vfirelle Zijderhand bijvoorbeeld stelde 03 de 100 m schoolslag haar PR met-3.1 set scherper en op de 400 m vrijeslag w| z< mtet -9.8 sec op de 1Ó0 m rugslag. De 1 lOtste progressie was voor Wilma van luilenaar die op de 400 m vrijeslag mteisjes 77 in de zeer snelle tijd van 51)7.4 eerste werd en daarmee zelfs - Irfe'set onder haar PR bleef. vis dit zelfs -13.0 sec. En bij de jongens :^tte Andres v.d. Sluys een nieuw PR -s- ...X kW 4

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 17