Rien van der Wilt Tweemaal goud Marion v. Hooft wint 21e Gouwe-loop f FC Twente en Benfica winnen Kwiek heft Drukke schaakweek voor WS V Twee bussen bekerfinale Rentokil Flyers tegen Blue Herons voor NBB titel Weer Tien Gemeenten Fietstocht Korbis ook naar Polen ledenstop jeugd op TOOS-gym bij uitvoering in sporthal Tenniscomputer Verzijl Sport ZTTC-ISV: 8-2 Nico v. Slobbe bij ZTTC in Swanla Z’huizen 1 L I Prestatielopen Onderlinge Tevreden Recreanten Sb I l' e li- I' I1 I1 I I' l! S- I’ V*"' i i v SEFAi BE HU o <>kb,ad voor Wadd«nxveen - Woensdag 8 maart 1989 Pagina 19 SPORT ...RECREATIE vel zeker de nog ontbrekende 11/2 punt VADDINXVEEN - De 21e Langs de Gouwe-loop van de Waddinx- de 200 m schoolslag (2.39.5) bewezen in die zelf een batj e heeft mag dat natuur- mers informatie krijgen. De tenniscomputer van Rucanor staat een week lang bij Verzijl Sport in het winkelcentrum ”de Passage”. I ormde zich een kopgroep van zeven crsonen. Vijf daarvan zouden tot de latste ronde bij elkaar blijven. Rien de uitwedstrijd tegen Overschie 2. In ie der geval zal getracht worden de laatste plaats aan Overschie over te doen. Na afloop van de wedstrijdloop was het tijd voor prestatielopen voor recreanten en voor de jeugd. Met name in deze laatste categorie werden prestaties gele verd die het beste voor de toekomst doen vermoeden. Veel bekijks trokken ook de leden van de damestrimgroep van Antilope die zich blijkbaar erg goed op dit evenement hadden voorbereid. Ondanks de vele wedstrijden die ge speeld werden, kwam de beslissing pas op het laatste moment. In de ene poule won men met strafschoppen en in de an dere poule gaf het doelsaldo de door slag. Vooral de ouders van de Be Fair-pupil- len genoten in de zaal en velen vergaten bij een wedstrijd die tussen Feyenoord en Ajax of tussen AC Milan en Juventus ging, dat het toch Be Fair-jongens wa ren die scoorden en een wedstrijd in winst zagen eindigen. ZEVENHUIZEN - In de afgelopen week speelde de Zevenhuizense tafel- tennisclub de vijfde wedstrijd in de tweede klasse van de Goudse tafelten- niscompetitie tegen het Goudse ISV 1 Voor het eerste team uit Zevenhuizen was deze wedstrijd bij voorbaat interes sant, aangezien er in de vier voorgaande wedstrijden geen enkele tegenstander in staat was om ZTTC een nederlaag toe te brengen. Ook deze wedstrijd ein digde gemakkelijk voor ZTTC in een overwinning, 8-2. t 'eense sportclub Antilope is zaterdag gewonnen door Rien van der Wilt zwemmers zondag weer tot goede pres taties. Jan Willem v.d. Hoek eindigde op de 400 m vrijeslag als zevende in 4.11.6 en was daarmee eerste reserve Bert Koppendraaier uit Gouda be haalde de overwinning bij de heren ve teranen. Waddinxveen werd hier verte genwoordigd door Ferry Bonsel, die het tot een negende plaats wist te brengen in35 minuten en 23 seconden. Bij de da mes veteranen was H.A. Verdonk van Hellas-Utrecht de snelste. In de onderlinge competitie werd de eerste ronde van de vierde en laatste cy clus afgewerkt. De nummers 1 en 2, Claassen en Philipse, hielden elkaar in evenwicht, remise. Roosendaal-Van Vuuren werd afgebroken in een moei lijk te beoordelen stand, waarin wit wel iswaar wat meer ’’spel” heeft. Hennink strafte een wat minder sterke voortzetting van Hans van Woudenberg het net te krijgen. Een 5-12 Jongens Op zaterdag kwamen er nog een aantal Gouwe-zwemmers aan de start die ook tot zeer goede prestaties kwamen. Op de 100 m schoolslag jongens ’73 zwom Edgar terBraake 1.09.6 wat hem op een zesde plaats bracht. Tijdens deze kampioenschappen had hij al eerder een vijfde plaats veroverd op de 200 m schoolslag in 2.32.6. Zijn clubgenoot Dieter Hoofman (jongens ’72) had voor ditzelfde nummer 2.33.3 nodig. Bij de meisjes ’75 werd Ilse v.d. Dussen ZEVENHUIZEN - Voor de nationale bekerfinale volleybal op Tweede Paas dag (maandag 27 maart), waarin het Ze venhuizense Rentokil-ZVH aan zal tre den tegen het team van PZ/Dynamo, rijden al twee supportersbussen naar Nieuwegein. Supporters die mee willen naar deze fi nale, kunnen zich nog opgeven bij Cees Nobel, tel. 01802-1534. Tevens kan men toegangskaarten voor deze finale bij hem in de voorverkoop halen. De toegangsprijs is 10 gulden en voor jeugd t/m 15 jaar 4,00. De aanvangs tijd van de heren bekerfinale is om 15.30 uur in het sportcentrum Merwes- teyn in Nieuwegein. Om 13.30 uur wordt de dames finale gespeeld tussen Avero/OS en Deltalloyd/AMVJ. Rentokil-ZVH (heren) speelde zater dag voor de vierde keer dit seizoen te gen het team van Nashua/VCG. De eer ste drie ontmoetingen werden door Rentokil in winst omgezet. Maar deze vierde ontmoeting niet. Rentokil moest aantreden zonder de ge blesseerde spelers, Maarten Verdonck (knie) en Ronald v.d. Berg (enkel). Bo vendien kon Laurens Clardey afgelopen week geen trainingen volgen. In de eer ste set zorgde Nashua/VCG ervoor dat Rentokil-ZVH moeilijk in hun spel konden komen. De thuisclub wist deze In het overvolle ”Combi-bad” zwom Marion zaterdag in een bijzonder span nende race op de 200 m wisselslag naar het goud in 2.29.19. Hiermee beves tigde zij haar eerste plaats van de in schrijving en verbeterde tevens het clubrecord op dit nummer in de catego- i rieën onder de 14 en 16 jaar en bij de da mes. Zondag - de tweede en laatste dag van de NWK - was het nogmaals Marion v. Hooft die een gouden medaille won. Deze keer bleek zij op de 100 m rugslag niet te kloppen door haar naaste con currentes. In een tijd van 1.09.8 (PR - 1.2) zwom zij naar de overwinning op dit nummer. Ook ditmaal bleek haar tijd weer goed voor een nieuw clubre- cord onder de 14,16 en bij de dames. Marion werd zaterdag op de 400 m wis selslag, waarop zij als achtste ingeschre ven stond, derde in de zeer verrassende tijd van 5.15.67, een verbetering van haar persoonlijk record met 10.2 secon de. Deze prestatie was tevens goed voor een hele serie records; allereerst kring- records onder de 14, 16 jaar en dames en ten tweede een clubrecord onder de 14,16 jaar en dames. Verder zwom Marion op de 400 m vrije slag in 4.39.8 een nieuw persoonlijk re cord (- 2.2 sec). Met deze tijd kwam zij op de vierde plaats, wat haar een start in de B-finale opleverde. In deze finale bleek de Waddinxveense nog sneller te kunnen want hier finishte zij in 4.38.0 wat haar de vijfde plaats opleverde en een nieuw clubrecord. VADDINXVEEN - Bij Verzijl Sport n het winkelcentrum ”de Passage” :unnen tennissers hun racket laten tes- en op de Rucanor Tenniscomputer. Tijdens de Nationale Bespanweek van 1-18 maart krijgt iedereen de gelegen- teid zijn of haar racket te laten testen en le computer een advies te laten uitbren- ;en. Jit een onlangs verricht onderzoek is jebleken, dat meer dan de helft van ten- lisspelend Nederland met een verkeerd gespannen racket speelt en daardoor achzelf prestatief te kort doet en de tans op een blessure verhoogd ziet. Tennisspecialist Rucanor heeft met de enniscomputer een unieke uitvinding jedaan. Een aantal techneuten werd ran het werk gezet met als doel, meer set met 15-9 winnend af te sluiten. In de tweede en derde set zette de Ze venhuizense ploeg alles weer op orde en won deze sets met resp. 3-15 en 9-15. In de vierde set hielden de beide ploegen elkaar lang in evenwicht, maar Nashua wist door een goede zelfverdediging de aanvallen van Rentokil te doorstaan en kon zelf ook nog punten scoren. Deze set werd dan ook met 15-13 door Na shua gewonnen. De beslissende vijfde set kon Nashua ook naar zich toe halen met 15-11. Doordat Orion ook een nederlaag leed, blijven de beide ploegen op gelijke hoogte staan, nu met vier punten achter op de zekere landskampioen Delta lloyd/AMVJ. Aanstaande donderdag spelen de spelers van Rentokil-AVH te gen Orion in Doetinchem. Zaterdag spelen de heren weer in het dorpshuis Op Moer in Moerkapelle om 19.00 uur tegen Safeco/Bovo. Voor de Rentokil spelers wordt het weer een zware week. vijfde in een nieuw PR (-0.2) van 2.33.82. Ilse had tijdens deze kam pioenschappen zich al prima geweerd op de 100 m vrijeslag (1.03.9) en 200 m vrije slag (2.16.8). Eveneens op zaterdag werd op de lange afstand bij de jongens in de groep ’73 en ’71/’72 door twee Gouwe-zwemmers ge streden. Mark v.d. Zijden (’72) zwom met zijn tijd (16.46.9) op de 1500 m vrij eslag een schitterend PR (-13.1 sec) en eindigde daarmee op de vijfde plaats. Mark had al eerder op de 100 m (0.56.3) de 200 m (2.01.1, PR -0.3) vrijeslag en van der Wilt uit Woerden, Jan Korevaar uit Sliedrecht, Theo van der Veer en Harry Versteegen uit Leiden en Kees Langelaan uit Delft. In de laatste ronde durfde niemand meer het initiatief te nemen. Dit speelde in de kaart van Van der Wilt, die wist dat hij in een eindsprint goede kansen zou hebben. Op het voorlaatste rechte stuk, op de Staringlaan, kwam hij op kop. In de bocht naar de Alberdingk Thijm- laan demarreerde hij onweerstaanbaar, om met een voorsprong van twee secon den de finish te passeren, in een tijd van 30 minuten en 43 seconden over de tien kilometer. WADDINXVEEN/GOUDA - Wad dinxveen is weer één van de startmoge lijkheden voor deelnemers aan de Tien Gemeenten Fietstocht, die zaterdag 20 en zondag 21 mei in tien Middenhol- landse gemeenten zal worden gehou den. De organisatie ervan is in handen van de Goudse Stichting 10 Gemeenten Fiets tocht. De tocht varieert van 20 tot 100 km. Voor het hele gezin, alsmede voor de ’’sturebijters” een ideale mogelijkheid uit te zijn in eigen land. Op 10 plaatsen in Midden-Holland zijn startmogelijkheden: Gouda, Moor drecht, Zevenhuizen, Waddinxveen, Boskoop, Bodegraven, Haastrecht en Oudewater. De dames van Rentokil-ZVH speelden zaterdag in eigen huis tegen het team van Kalinko uit Den Haag. Wederom kon trainer/coach Willem Jan van Ype- ren niet beschikken over een complete selectie. Doordat Sandra Droog (blessure) en Tanja de Oude (vakantie) niet mee kon den spelen, moest het team met een spelverdeelster spelen. Dit werd op een zeer goede wijze gedaan door Carin Nagtegaal. Bovendien maakte Lisette Mulder weer haar rentree in het team en dit verliep ook goed. De Zevenhuizense dames begonnen in de eerste set sterk en konden met hun service de gasten onder druk zetten. Dit resulteerde in een 15-8 setwinst. In de tweede set zorgde Kalinko met een las tige service dat Rentokil moeite had om de bal aan 1 achterstand kon nog weggewerkt wor den, maar Kalinko haalde op het eind toch de winst met 11-15 binnen. In de derde en vierde set was Rentokil niet te stoppen voor de Kalinko dames. Vooral de harde aanval van Ingeborg Kleyer zorgde voor vele directe punten. Met resp. 15-8 en 15-5 werd de 3-1 zege binnengehaald. Aanstaande zaterdag selen de dames weer uit en wel tegen het team van Thomax 2 om 16.30 uur in Woerden. Mark v.d. Zijden startte ditmaal op de de tafeltennissport kunnen 400 m vrijeslag en wist, met zijn tijd 4.12.4 (PR -4.5), als vierde te finishen. Op de 200 m wisselslag was de Gouwe- zwemmer wat minder gelukkig. Hier eindigde hij in 2.17.6 als achtste. Met deze tijd, wat tevens een nieuw per soonlijk record was (- 1.2), plaatste Mark zich als tweede reserve voor de fi nale. De tevreden winnaar vertelde na af loop: ”Ik had niet gedacht dat ik in de laatste ronde nog in de kopgroep zou zitten, maar ik kon het tempo gemakke lijk volgen. Ik had me voorgenomen om de laatste bocht als eerste te nemen en dacht: Een knappe jongen die me dan nog voorbij komt!” Die knappe jongen was er inderdaad niet. Van der Wilt, die al vaak in de prij zen was gevallen bij deze loop, maar nog nooit het zoet der overwinning mocht smaken, kreeg de eerste prijs overhandigd door organisator Huub Kraan. In dit sterke veld kwamen oud-winnaars Theo van der Veer (Leiden), Erik Edel man (Rotterdam) en Kees van der Heul (Schoonhoven) niet verder dan respec tievelijk een derde, een dertiende en een zestiende plaats. Tussen al dit geweld kon de Antilope- atleet Hans Boere zich zeer verdienste lijk staande houden. Hij verbeterde zijn beste prestatie met 15 seconden en ein digde op de negenendertigste plaats met een tijd van 34 minuten en 24 seconden. Bij de dames was de winnares van vorig jaar, Barbara Kamp van het Rotter damse PAC, wederom ongenaakbaar. Met een tijd van 34 minuten en 20 se conden liet zij alle vrouwen ver achter zich, en ook de meeste mannen was zij te vlug af. i i I .x.. .,x. „x,„ &xxx, “'x, xxx., ...xx. I nzicht te krijgen in de bespanproble- I natiek van tennisrackets. I g-r. sneden advies. ken partij tegen V.d. Bom tot winst. V.d. Hoek boekte tegen Stam zijn derde zege in successie. P. van Offeren en Ket deelden het punt waarbij de laat ste het meest opgelucht leek. Alblas trok tegen Van Sandijk uiteinde lijk aan het langste eind. Versluis en Brobbel probeerden het beiden wel, doch verder dan een onbeslist kwamen zij niet. Van der Knaap versloeg D.J. van Offeren. Dries en Ponsioen kwa men tot remise. H. van Offeren kwam opnieuw tot winst, nu tegen mevr. Timmermans. Ondanks materiële achterstand had Lit- tooy tegen Van Oort in een ver opge rukte vrijpion zoveel compensatie dat deze de vijandelijke stelling volkomen lam legde. De partij werd uiteindelijk met een fraaie matcombinatie besloten WADDINXVEEN - Pupillencommis sielid L. Peters van Be Fair-voetbal heeft tijdens de winterstop een zeer spannende zaalcompetitie voor de E- en F-pupillen georganiseerd. In de zaal van de Jan Ligthartschool werden gedurende 3 maanden vrijwel wekelijks wedstrijden gespeeld tussen speciaal voor deze competitie gefor meerde teams, die de namen droegen van ere-divisie-clubs wat betreft de E- groep en internationaal bekende clubs als het om de F-teams ging. WADDINXVEEN - Gouwe-zwemsters Marion van Hooft heeft tijdens het tweede Nationale Winter Kampioenschappen (NWK) in Dordrecht, na haar successen van het vorige weekeinde, nog eens tweemaal goud in te pakken. de wacht gesleept. Helaas is de huidige trainer van ZTTC, Bert van der Helm, voor deze gelegen heid door zijn drukke activiteiten ver hinderd. Als sparringspartner voor Nico van Slobbe fungeert nu een eerste speler van de huidige landskampioen Tempo- Team. De bedoeling is dat deze twee groot meester een demonstratie geven van I I I WADDINXVEEN - Het eerste man nenteam van de basketbalclub Flyers ontmoet deze weken het sterke Blue Herons uit Nieuwegein weer twee maal. Na de nipte winst van de Waddinxve- ners twee weken geleden in de competi tie treffen de veruit beste teams uit de tweede klasse van rayon West elkaar in de halve finale van de NBB-beker. Flyers speelt zondag 12 maart om 17.15 uur in sportzaal Groenswaard de thuis wedstrijd, een week later is de return in Nieuwegein. Flyers schakelde in de cup- strijd clubs als BVO Alphen, Luba Lei den en onlangs OSG Utrecht uit. Blue Herons bleek sterker dan onder meer het twee klassen hoger spelende Loco motief uit Rijswijk. De wedstrijd tussen de teams van de Nieuwegeinse coach Jan Albert Hof stede en de Waddinxveense teamchef Toni Vujanic wordt zonder twijfel, net als eerder dit seizoen, op het scherpst van de snede, maar uiterst sportief uit gevochten. De winnaar over de twee wedstrijden treedt in de finale aan tegen WGW uit Den Helder (dat Flyers vorig jaar in de derde ronde uitschakelde), Rotterdam Ahoy’ RZ of Wyba uit Wijchen. Winst van de NBB-cup geeft niet automatisch recht op deelneming aan de Europa- cupcompetitie. Blue Herons, met in de gelederen de sterke center Hazendonk en de Ameri kaan Jones, zinnen op wraak na de ne derlaag tegen Flyers in de competitie. Bovendien kunnen de Nieuwegeiners rekenen op de fanatieke steun van hun supporters, die overal mee naar toe rei zen. De Waddinxveners daarentegen met Marlon Dorsiel de laatste weken uit blinkend in een homogeen team van vrijwel gelijkwaardige spelers, hebben dit seizoen inclusief de voorbereiding en het succesvolle Luba-toemooi slechts drie nederlagen geleden. Toch is coach Vujanic niet gerust: ’’Blue Herons is vrijwel even sterk als wijDe kans om te winnen is er, maar we hebben ook de steun van het Waddinxveense publiek nodig”. V ZEVENHUIZEN - Oud-tafeltennis- kampioen Nico v.d. Slobbe geeft op za terdag 11 maart van elf uur tot half twaalf in de vernieuwde sporthal Swanla in Zevenhuizen een demonstra tie van hoog tafeltennisniveau. Nico van Slobbe, oud-trainer van ZTTC in Zevenhuizen en achter de schermen zo nu en dan actief voor de Zevenhuize naren, is veelvuldig Nederlands kam pioen en een absolute topper in zijn tijd. Hij speelde na zijn actieve tafeltennis- carriere veelvuldig demonstratiepar- tijen met zijn voormalig teamgenoot Bert van der Helm. Samen met Bert van der Helm, die eveneens zijn prijzenkast vol heeft han gen met nationale en internationale ti tels, speelde Van Slobbe altijd voor volle zalen en hun demonstraties heb ben veel mensen ertoe gebracht ook eens een keer het tafeltennisbatje beet WADDINXVEEN - Korfballers van het Waddinxveense Korbis be horen tot een groep van dertig korf ballers, die voor een veertien daagse promotiereis zondag 19 maart naar Zakopane in het zuid oosten van Polen vertrekken. In de uitzending van ’’Sport uit onze omgeving” van de lokale om roep RTW vertelde Dick Haags- man van Korbis zaterdag dat hij met 29 andere korfballers naar Za kopane vertrekt. Zakopane, een stad met 30.000 in woners, ligt 250 km van de Russi sche grens, aan de voet van het Ta- tra-gebergte. Eind 1988 is in Nederland een Poolse ploeg korfballers geweest voor het Europees kampioenschap korfbal. Na dit EK waren de Poolse korfballers zo enthousiast, dat er nu hard wordt gewerkt aan een uit wisselingsprogramma met Neder landse korfballers. De uitwisseling wordt gestuurd door de stuurgroep Noord-Europa van de IFK, de Internationale Fe deratie Korfbal. Door middel van gast-trainingen, het spelen van wedstrijden en scheidsrechters be geleiding gaan de korfballers hun sport in Polen bekendmaken. In de Korbistro van Korbis is on langs een bespreking gehouden over de reis die 14 dagen gaat du ren. Als suggestie werd geopperd dat het erg leuk zou zijn, om be drukte T-shirts mee te nemen naar Zakopane, omdat deze daar erg welkom zijn. In het programma ’’Sport uit onze omgeving” van de lokale omroep RTW zal tijdens en na de reis een verslag uitgezonden worden van deze promotiereis voor het korfbal. mende team een eervolle plaats in de middenmoot. Het tweede team behield zijn kans op promotie door Reeuwijk 3 met voorlo pig 5-2 te kloppen. Helaas verschenen ^kordaat af. Kardol bracht de afgebro- ook de Reeuwijkers slechts met zes - - - - - man, zodat Ellers en Smitskamp niet in actie behoefden te komen. Van der Wouden en V.d. Starre boekten over winningen, waartegenover verliespar- tijen van Ritter en D. van Oferen ston den. De afgebroken stand van Smit ziet er re- mise-achtig uit, zodat de vermoedelijke einduitslag 5 1/2-2 1/2 zal worden. Veel zal afhangen van de uitslagen van de af gebroken partijen uit de wedstrijd tegen Moerkapelle 2, die met een 3-1 voor sprong werd onderbroken. Wordt deze wedstrijd inderdaad gewonnen dan blijft met 9 punten uit 6 wedstrijden promotie nog altijd mogelijk. Vrijdag 10 maart zal WSV 1, dat reeds met een been in de tweede klas staat, de laatste strohalm trachten de grijpen in ’’Benfica” was in de F-poule de sterkste. De gewonnen beker wordt stevig vastgehouden. (Foto: Be Fair!Rien Saarloos). 4iet alleen inzicht in de prestatieverho- ;ende werking van een goede afstem- ning van type snaar, bespankracht en Zieleigenschappen, maar ook inzicht in le blessurepreventie. De binnenkort WADDINXVEEN - Komende zater dagavond vindt er in de sporthal ”de Sniep” een uitvoering plaats van de turnkring Gouda en Omstreken. In dit zeer gevarieerde programma, waarin buiten top turnen en jazzdans ook plaats is ingeruimd voor kinder- gymnastiek, zijn zeer veel leden van de Waddinxveense gymnastiekvereniging TOOS betrokken. De demonstratie, die om 19.30 uur be gint, is toegankelijk voor het publiek voor de prijs van 10,- per persoon. De technische verzorging van licht en geluid is in handen van de technische club van de samenwerkingsschool voor H A V O-Atheneum loop terugblikken op een bijzonder ge slaagd kampioenschap waarin zij de trainingsarbeid van de afgelopen maan den onder leiding van Trudy Vermeulen Ook zij kunnen op bovenstaande num- beloond zagen. mers informatie krijgen. Naast maandag- en I - h - I - I WADDINXVEEN - De Waddinx-' /eense Schaak Vereniging WSV heeft I :en drukke competitieweek achter de 1 ug. In een week tijd moesten niet min- Ier dan drie teams voor een competitie- wedstrijd aantreden. I Qytoneus). Hij liep de 10 km in Waddinxveen en Boskoop in 30.43. Bij ,1e, heren werd Jan Korevaar (Sliedrecht) tweede. Bij de dames won Bar bara Kamp (PAC), bij de heren veteranen Bert Koppendraaier (AV rbuda) en bij de dames veteranen H.A. Verdonk (Hellas). Iet atletiekevenement Langs de Jouwe-loop kende een uitermate 'oeiend verloop. Al snel na de start llivvoivi VV11 luviliviioti ui.v &v.vx, -ui. ongeveer 10 minuten, en dat daarna de kans wordt geboden voor de bezoekers van de sporthal een balletje te slaan met deze heren. Er is eigen materiaal aanwezig in de vorm van batjes en balletjes, maar ieder deze leeftijdsgroep bij de nationale top lijk ook gebruiken. j te behoren. De tweede Gouwe-lange-afstandzwem- mer, Jan Willem v.d. Hoek, zwom in de groep ’71/’72 op de 1500 m vrijeslag 16.38.9, waarmee hij in deze klasse als vierde eindigde, en in de leeftijdsgroep ::72 zelfs tweede. Op de 100 m rugslag kwam Jan Willem op de zevende plaats in 1.03.4. Ook Jan Willem had tijdens dit toumooi al eerder goede prestaties neergezet, op de 100 m (0.54.2) en 200 m vrijeslag (1.58.2). WADDINXVEEN - Tafeltennisvereni- dinsdagavond, en S meisjes die belangstelling hebben voor matie bellen naar D. Sol, tel. 14399 (b.g.g. H. Bloks, tel. 18766) of tijdens S een training langskomen in het clubge- bouw aan de J.W. Frisoweg. Op dinsdagavond is er, vanaf 21.00 uur, N voor senioren gelegenheid om vrij te De Gouwe-zwemmers konden na af- spelen, speciaal bedoeld voor leden die niet in competitieverband willen spelen maar vrijblijvend een balletje willen slaan. WSV 3 trok vrijdag voor een week naar ^.apelle 6 te bestrijden en keerde met bcti voorlopige 3-2 voorsprong huis waarts. Slechter verging het WSV 4 dat le maandag daarop in Krimpen met 5 1/ ’- 2 1/2 klop kreeg van Krimpen VWS 2 Tenslotte ontving donderdag Reeuwijk Jen staat met voorlopige 5-2 voor. lp de wedstrij d Capelle 6 - WSV 3 moes- en de topborden, bezet door Alblas en Muit, de punten in Capelle laten. Dit /erlies werd ruimschoots gecompen- ;eerd door Prins, Zevenbergen en Lit- i ooy die allen tot winst kwamen. Je drie afgebroken partijen zullen vrij wel zeker de nog ontbrekende 11/2 punt Sjüeveren, zodat een kleine overwin ning verwacht mag worden. <Jet vierde team trok, helaas met zes J nan, naar Krimpen a.d. IJssel zodat net een 2-0 achterstand werd begon- ten. Hoewel het zestal er alles aan deed ton men niet verhinderen dat Krimpen deze voorsprong tot een 5 1/2-2 1/2 verwinning uitbouwde. ^an Sandijk, Brobbel en Brinkhorst nriesten capituleren. Alleen Goor en J.J. van Offeren wisten tegen te sco- en, terwijl Bos tot remise kwam. Met :ës punten uit zes wedstrijden bezet het 'oor het eerst in de competitie uitko- I I ”FC Twente” won in de E-poule, met coach en scheidsrechter op de foto. (Foto: Be Fair/Rien Saarloos). A l danig samengesteld dat alle mogelijkhe- IX 1 A r,T\T,'V'l zrTTTXT TI-X-Ia---i Geslaagd ging Kwiek heeft de opvang voor jeugd- Ook bij de jongens kwamen de Gouwe- leden uitgebreid. traint ook op donderdag van 18.30- N 19.45 uur een groep jeugdleden. Dit betekent dat er weer nieuwe leden voor de finale. Op de 200 m wisselslag kunnen worden toegelaten. Jongens zette hij 2.17.9 op de klokken. CV ijndelijk geïntroduceerde tenniscom- ^CSflter is hiervan het resultaat. St De werking van de computer is tweele dig. Allereerst biedt deze de mogelijk- X^^hêid de hardheid van de bestaande be spanning in het racket te meten. Dit ge beurt op een meetstatief met behulp van een gevoelige schijf die in verbinding staat met de computer. Op de display leest men de hardheid uitgedrukt in het aantal kilogram per milimeter. Dan geeft de tenniscomputer, na het in toetsen van een aantal keuze-antwoor- den een aanbevolen snaarkeuze en bij- behorende hardheidDe vragen zij n zo den en type spelers worden ondervan gen. Iedere speler krijgt een op maat ge- L’*’**J

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 19