DOEK VALT WSE tweede VOOR WSV1 in 3e klasse De Gouwe 2e in estafette kampioenschap DE GOUWE BEKERT VERDER r I I Be Fair speelde ook gelijk Hockeymeisjes D promoveerden Bingo De Overkant Kwiek is succesvol in returns Ruiterfestijn Zevenhuizen op 29 april Postzegel verzamelaars vergaderen in Waddinxveen Recreanten- tournooi van Florida Jeroen de Ruiter jeugdtrainer WSE TOOS-turnsters bij titelstrijd WSE-A speelde uitstekend Heren Jeugd Kwiek-1 Nieuwe leden WSE Be Fair Onderlinge I I! Dames Waddinxveen-za P -- I I I I I I i j I I J ^s^BOSKOOPSE BASKETBALVERENIGING Doe je nog niet aan sport. ;Maar wil je wel sporten. Kom dan basketballen bij •B.V. D.I.O.K. en zie dat dit de sport voor jou is. 'Voor meer informatie: Annemieke Brons, pel.: 12115 na 18.00 uur. sDeze advertentie is aange- boden door T.S.D Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 15 maart 1989 Pagina 21 SPORT.RECREATIE tweede plaats van boven met 23 punten uit 16 wedstrijden. In de afdeling met 7 punten uit 15 wedstrijden de laatste plaats in de competitie. in de Boon (2x), Marco Kraak (lx) en Jeroen van Tol (3x). Bij de meisjes onder de veertien jaar op de 4 maal 100 meter vrije slag, wonnen Barbara Pauw, Wilma van ’t Hullenaar, Sandra Berckenkamp en Ilse van de Dussen in 4.23.7. Ook deze ploeg wist nogmaals goud te veroveren op de 4 maal 100 meter wisselslag in 5.00.6. Ook de herenploeg wist de 4 maal 100 WADDINXVEEN - Voor het vervolg van de strijd om de KNZB-beker wonnen de waterpoloërs van De Gouwe met 5-16 van Potvis en versloe gen de waterpolosters met 7-5 AZ PC. Beide eerste teams bekeren dus door. In mei spelen De Gouwe-heren voor een plaats bij de laatste vier in dit beker- gebeuren. Voordat het zover komt dient echter eerst een andere ’’klus” ge klaard te worden. Aanstaande zaterdag komt rivaal Donk 1 uit Gouda op be zoek en dient te worden uitgemaakt of Donk inderdaad nog steeds recht heeft op promotie naar de eerste klas of dat De Gouwe nu zeer duidelijk haar kandi datuur stelt. Het gaat in deze play-off wedstrijden nu echt spannen. Eenieder die zich de hec tische toestanden van de vorige wed strijd nog weet te herinneren zal zonder meer zaterdag om half acht present zijn in het zwembad ”de Sniep”. De Gouwe-heren moesten naar het zwembad in Huizen (NH) afreizen om daar de wedstrijd te spelen tegen de Potvis uit Laren. De Potvis komt uit in de derde klas KNZB en staat aan de kop van de competitie. Dat ze nog niet alles van waterpolo af weten bleek na afloop van de wedstrijd tegen De Gouwe. Een les in taktiek en techniek werd hun deel, terwijl van Pot- vis-kant geen enkel verweer hier tegen over stond. Bij de jeugdteams werden ook geen fouten gemaakt. Jongens-A won met 11-3 van AZC-Tarvo, terwijl meisjes-A met 11-1 BZC-A uit Bergambacht over klaste. De heren-veteranen wonnen hun wed strijd tegen Woerden met 9-7, zodat nog steeds kans wordt gemaakt op het abso lute record van 100 gewonnen wedstrij den. Dit hoogtepunt zal waarschijnlijk niet meer in deze competitie worden bereikt en zal moeten worden uitgesteld tot het seizoen 1989-1990. in remise berusten. V.d Starre, die re mise in handen leek te hebben, pro beerde het onderste uit de kan te halen en kreeg het bekende lid op de neus. Hiermee werd een teleurstellende en waarschijnlijk onnodige nederlaag een feit. Na uitspelen van de afgebroken partijen uit de wedstrijd Capelle 6 - WSV 3 ein digde deze in een 4 1/2-3 1/2 overwin ning. WSV kwam op 4-2 doordat de te genstander van Stam van verder spelen afzag en de partij gewonnen gaf. Toren beek bracht zijn partij tot remise en stelde daarmee de zege veilig. De Bock kon het echter niet houden en verloor. WSV 3 is met 8 punten uit 5 wedstrijden het best geplaatste WSV-team en blijft loeren op een misstap van het leidende De IJssel 2. met zestallen gespeeld wordt, en het elf- talhockey. Bij aanvang van het seizoen waren de Waddinxveense meisjes ingedeeld in de beginnerspoule. Alle wedstrijden voor de winterstop werden winnend afgeslo ten, zodat zij bij de herindeling van de competitie promoveerden. De promo tie werd zaterdag gevierd in het clubhuis van de hockeyclub, in sportpark de Sniep. Het eerste seniorenteam was vrij maar speelde zaterdag thuis tegen Wibats-1 uit Den Haag. Een belangrijke wed strijd om de derde plaats, die om 13.30 uur begint in het clubgebouw aan de J.W. Frisoweg. Bij de jeugd kwam Kwiek-3 tot 9-1 winst tegen Top-3. Kwiek-5 speelde in Nieuwerkerk gelijk tegen T1VN-6. GOUDA - De vereniging van post zegelverzamelaars ’’Gouda” houdt haar eerstvolgende bijeenkomsten niet in Gouda maar in Waddinx veen, en wel op woensdagavond 22 maart in de Rijnlandzaal van café- restaurant De Unie aan de Kerk- weg-Oost. Waddinxveen telt vele postzegel verzamelaars; ruim 80 daarvan zijn lid van de Goudse vereniging. Het leek het bestuur daarom een goed idee, naar deze leden toe te gaan en ook, om een andere avond te kie zen. Behalve een postzegelveiling en een verloting zal ir. C. Stapel uit Assen een dia-lezing houden over het ontstaan, de invoering en het gebruik van briefkaarten. De bijeenkomst begint om 20.00 uur, maar de zaal is al open om 19.00 uur zodat er gelegenheid is tot postzegels ruilen. Belangstellenden is de filatelie, die (nog) geen lid zijn van de vereni ging, zijn ook van harte welkom. Door het opzetten van een derde trai ningsgroep voor de jeugd is er weer ruimte voor nieuwe leden. Gespeeld wordt er op maandag, dinsdag of don derdagavond van 18.30-19.45 uur. Ook seniorleden die niet in competitie verband spelen zijn welkom in het club gebouw aan de J.W. Frisoweg, op dins dag vanaf 21.00 uur. Voor informatie kan men bellen met Dick Sol (tel. 14399) of Henk Bloks (tel. 18766). Zou De Gouwe gedurende de gehele wedstrijd een goed pressiespel hebben gespeeld, dan zou de uitslag nog meer in het nadeel van de Potvis zijn uitgeval len. In het begin van de wedstrijd leek het alsof Potvis De Gouwe aardig zou kunnen bijbenen, immers met een pe- riode-uitslag van 2-4 is alles nog moge lijk. In de tweede periode liep De Gouwe dank zij doelpunten van zowel Cees als Kjeld Boonstoppel naar een 2-8 voor sprong. In de derde periode werd Potvis toegestaan de achterstand met twee doelpunten te verkleinen, doch daar stonden dan ook weer twee Gouwe- doelpunten tegenover. In de vierde periode nam De Gouwe weer volledig het initiatief in handen en werd de Potvis geheel weggespeeld. Doelpunten in deze periode van Ed den WADDINXVEEN - In de sporthal ”de Sniep” zijn de provinciale kampioen schappen D gehouden voor turnsters. Tussen de 160 deelneemsters waren 4 TOOS-turnsters, die zich voor deze wedstrijden hadden geplaatst. Judith van der Linde en Jacqueline Poot kwamen uit in de categorie meisjes t/m 12 jaar. Jacqueline draaide een con stante wedstrijd en eindigde op een 24e plaats. Judith behaalde haar beste pres tatie bij de kastsprong, namelijk een zesde plaats met 7.25 punten. In het eindklassement was Judith terug te vin den op een uitstekende achtste plaats. In de categorie jeugdtumsters (13/14 jaar) wist Claudia Sleeuwenhoek even eens beslag te leggen op de achtste plaats. Zij werd echter wel de provin ciaal kampioene op de paardsprong. Met 7.70 punten werd zij verdiend eer ste. TOOS-tumster Fleur de Bree turnde in de categorie turnsters-junioren (15/16 jaar). Dankzij een derde plaats bij het paardspringen en een overwinning bij de brug met 8.25 punten, kon zij bij de prijsuitreiking de bronzen medaille in ontvangst nemen. WADDINXVEEN - Na de voorlopige 41/2-11/2 achterstand tegen Over- schie 2 is het doek definitief gevallen voor WSV 1. Na een tweejarig ver blijf in de eerste klasse mag het team het volgend jaar een klas lager pro beren. WSV 2 zag door een 41/2-3 1/2 nederlaag tegen Moerkapelle 2 zijn kans op promotie in rook opgaan. Enig lichtpuntje deze week de nipte overwinning (4 1/2-3 1/2) van WSV 3 op Capelle 6. De winnende teams bestonden uit: poule A-team 3: Petra v. Steen, Grada - en tegen Alblas door hem nu op remise te Peter v.d. Berg (Zigo) en poule B-team houden. Bos moest het punt aan V.d. Knaap meegeven. Brinkhorst zege- Hiermee werd de stand 4 1/2-11/2 voor Overschie. De partijen van Hennink en Van Woudenberg, waarin het even wicht nauwelijks verbroken werd, wer den afgebroken. De partij van Hennink zal vrijwel zeker remise worden. Iets minder zeker is het of Van Wou denberg, die tegen het einde een on nauwkeurigheid! e beging, zijn partij re mise weet te houden. Door dit resultaat zal WSV 1 volgend jaar in de tweede klas het verloren gegane terrein moeten zien te heroveren. De met een, weliswaar geflatteerde, 3-1 voorsprong voor WSV 2 afgebroken wedstrijd tegen Moerkapelle 2 is in een teleurstellende 4 1/2-3 1/2 nederlaag geëindigd. Hierdoor zijn de kansen op promotie naar de tweedy klas verkeken. Zoals verwacht gaven Ellers en Ritter zonder verder te spelen hun partijen ge wonnen, waarmee de stand 3-3 werd. De Bock vermocht echter niet de win nende voortzetting te vinden en moest WADDINXVEEN - Het meisjes-D- team van hockeyclub Waddinxveen heeft laten zien dat zij terecht ingedeeld zijn in een hogere poule. In de eerste wedstrijd na de winterstop werd Room burg met 5-1 verslagen. Afgelopen zon dag werd thuis met maar liefst 14-0 ge wonnen van Hudito uit Delft. De meisjes spelen in teams van acht op een half veld. Het achttallenhockey is de overgang tussen het minihockey dat In de wedstrijd WSE-Soccer Boys (1-1) domineerde slechts één man op het veld crfSat nog wel in negatieve zin. Dat was scheidsrechter J. Visser uit Gouda. Door veelvuldig te fluiten voor futilitei ten en maar liefst 7 spelers op te schrij ven en bovendien een strafschop aan WSE te onthouden, drukte deze man bepaald een te groot stempel op deze faire en levendige wedstrijd. Een wedstrijd waar Soccer Boys de eer ste helft de betere ploeg was en WSE de tweede helft domineerde. Na 25 minu ten kwam Soccer Boys op de verdiende openingstreffer. Een diep gespeelde bal werd door vleugelverdediger Kees van Eist volkomen verkeerd beoordeeld, de goed doorlopende René v.d. Bosch pikte de bal goed op en schoot strak in het doel van de uitlopende Ton Kling. Tot dat moment zeker niet tegen de ver houding in, want het liep in de beginfase niet erg bij WSE. Na het doelpunt be gon WSE meer pressie uit te oefenen op het Bleiswijkse doel, maar echte kansen kwamen er nauwelijks. Een scrimmage voor het doel van Soc cer Boys bracht een hoop commotie toen de bal al of niet achter de lijn ver dween. Protesterende WSE-ers Hepen te hoop op de warrig leidende man in het zwart, die als enig wapen het boekje trok en de zoveelste speler er in schreef. Na de rust probeerde WSE van alles om de achterstand weg te werken. Een mooie voorzet van Jan Willem van Triet bereikte Ron Scheurwater maar zijn zachte rollertje was een makkelijke prooi voor keeper Dick ’t Veen. Een vrije trap van René Moons werd goed breed gelegd op de instormende Jan Verbakel die met een snoeihard schot de gelijkmaker scoorde. Hierna kreeg WSE diverse kansen om de winnende treffer te scoren maar het lukten de oranje-zwarten niet. Een doorgebroken Erwin Pleus kruiste voor I PTT in Den Haag was goed voor Be Fair val wuifde de man in het zwart luchthar tig weg. Even later had Pleus weer de kans toen hij alleen voor de keeper op dook, maar hij wist niet anders te doen dan recht in de handen te schieten. Vlak voor tijd maakte Rob Verbakel een Hchte overtreding. Dit vond de scheidsrechter weer een boeking waard en aangezien dit de tweede boeking was in deze wedstrijd kon Verbakel de kleedkamer voortijdig gaan opzoeken. Bij het verlaten van het veld vond de scheidsrechter het nog nodig om Patrick Rijnbeek te boeken waarmee hij nog maals liet zien een wedstrijd van dit ni veau niet aan te kunnen. WADDINXVEEN - Zondag hebben de zwemmers van De Gouwe in het zwembad ”de Zijl” te Leiden, deelge nomen aan de estafette-kampioen- schappen om de ’’Frans van Harskamp Wisselbeker”. In deze wedstrijden, waaraan werd deelgenomen door BZ PC uit Bode graven, GZC uit Gouda, LZ 1886 uit Leiden, Noordwijkerhout en de Zijl/ LGB uit Leiden, eindigde de De Gouwe-zwemmers op de tweede plaats. De eerste winst kwam op naam van de ploeg bij de jongens onder de tien jaar. De 4 maal 50 meter vrije slag werd ge wonnen door Harry de "Bruyn, Andres van de Sluys, Amo van de Dussen en Koen Groenleer in 2.30.8. Later zou dit quartet eveneens goud behalen op de 4 maal 50 meter wisselslag in de tijd van 2.52.3. In de onderlinge competitie strafte Hennink een misgreep van Chris Roo sendaal genadeloos af. Hoewel het er lang niet naar uitzag werd Kardol-Ellers remise, evenals Smitskamp-Jansen. Ook Hans van Woudenberg, ondanks een vroegtijdige pluspion, kwam tegen V.d. Hoek niet verder dan remise. Van der Wouden-D. van Offeren en Van WADDINXVEEN - Zondag namen in Oort-Smit kwamen nog niet tot een be- de sporthal ”de Sniep’\38 badminton- slissing en braken af. V.d. Starre en Stam wisten geen van beiden een beslissing te forceren, remi- I I I De uitwedstrijd van WSV 1 tegen Over schie 2 had een dramatisch verloop. In de vooruit gespeelde partij overzag een, tot dat moment goed staande Wolfs, in tijdnood, een matwending en verloor. Ohdanks deze 1-0 achterstand vertrok het resterende zevental toch redelijk optimistisch naar Overschie. Dit opti misme werd al snel de bodem ingesla gen toen V.d. Hoek in een openigsval trapte en al gauw kon opgeven. Eric Claassen deed de moed weer opleven door in een goede partij zijn tegenstan der gedecideerd te verslaan. Kardol kreeg een afruilpartij voorge schoteld waarin alle stukken, behalve de lopers en pionnen, geslagen werden. Omdat er voor beiden geen doorkomen aan was werd tot remise besloten. Inval ler Ritter, aan bord 2, bood lang geen tegenstand maar kon verlies niet ont gaan. Van Vuuren, lang zeer goed staande, overzag in tijdnood stukverlies en kon na het verstrijken van de speel tijd opgeven. meter wisselslag winnend af te sluiten. Jan-Willem van de Hoek, Edgar ter Braake, Mark van der Zijden en Jaco de Jong, hadden hiervoor slechts 4.12.8 nodig. De jongens onder de twaalf jaar, Mark Nahon, Stefan van Engelen, Bob de Bruyn en Sebastiaan Jonckheere ver overde het goud op de 400 meter vrije slag in 4.52.2. Tenslotte was er nog een eerste plaats voor de herenploeg op de 400 meter vrije slag in 3.43.3. Deze overwinning kwam op naam van Dieter Hoofman, Mark van de Zijden, Jaco de Jong en Jan-Willem van de Hoek. De De Gouwe-zwemmers gingen uit eindelijk met twaalf medailles naar huis. WADDINXVEEN - Wijk- en speel tuinvereniging De Overkant aan de Kromme Esse houdt zaterdagavond 18 maart een grandioze bingo met vele fan tastische prijzen. Het begint om 20.00 uur. Voor de kinderen wordt er op zondag 19 maart een bingo georganiseerd. Dit be gint om 15.00 uur. Evenals de heren gaan ook de dames prima door met hun waterpolowedstrij- den. Nu werd in een bekerduel het las tige AZ PC uit Amersfoort gewipt. Het was een uitstekende wedstrijd van de dames. In de eerste periode kwam De Gouwe met 1-0 door een doelpunt van Gilhan v.d. Berg op voorsprong. De tweede pe riode gaf een gelijk opgaande wedstrijd te zien waarbij zeker AZ PC net iets te kort kwam. Dit kwam in de derde periode tot uit drukking in doelpunten van Corinne Oudijk, Marjan Koning en Gillian v.d. Berg. AZ PC ant woordde nog wel met 3 doelpunten, doch De Gouwe bleef voorsprong hou den. In de vierde periode kwam AZ PC nog wel langszij, doch goed opgezette aanvallen resulteerden in doelpunten van Karen Beukema, Astrid van Galen en Diana v.d. Zijden. AZ& PCkon nog wel een keer scoren, maar De Gouwe haalde de volle winst binnen. De Gouwe-dames spelen nu kwartfinales van de KNZB-beker. Zon dag 19 maart om 14.15 uur wordt de competitie weer vervolgd met een uit wedstrijd tegen Njord Veldhoven. Deze wedstrijd wordt in Eindhoven ge speeld. j was gelukkig niet van in vloed op de sfeer, die door het enthou siasme en de sportieve opstelling van ie- dereen juist bijzonder goed was. Een zorgvuldige indeling van de teams zorgde voor weinig krachtverschil en dus voor veel spannende en zware wed strijden. Na afloop ontvingen alle deel nemers een bosje narcissen en voor de winnaars had organisatrice Mildred Brussel een klein fotoalbum en een nog na te sturen teamfoto in petto. Op het D-toumooi van ’t Gein, zater dag in Nieuwegein, behaalde Florida’s Ton Horsman de 2e prijs in de herenen kel én in de herendubbel met Arie Pie ter v. Nes. De strijd om de 3e prijs heren enkel tus sen Gert Bogaards en Erik Besemer werd gewonnen door Erik, die de halve finale zeer nipt in 3 games van Jo Delies verloor. In de heren dubbel verloren Gert en Erik in de halve finale. Doordat de eer ste ronde in een poule werd gespeeld was het een bijzonder zwaar toumooi. Ton Horsman verloor de lange finale heren enkel van Jo Delies (Woerden) met 8-15,15-13 (na 5-13 achter) en 9-15 en mocht toen aantreden voor z’n 10e(!) partij die dag, de finale heren dubbel, die in 2 games verloren ging. Deson danks goede resultaten voor de Florida- afvaardiging. I WADDINXVEEN - Be Fair speelde uit gelijk (0-0) tegen SV PTT en staat op de vierde plaats van onderen met 17 punten uit 17 wedstrijden. WSE, dat ook al gelijk speelde (1-1) tegen Soccer Boys, staat op de tweede plaats van boven met 23 punten uit 16 wedstrijden. In de afdeling Gouda verloor Waddinxveen-zondag met 3-0 van Schoonhoven en bezet De meisjes-D van de hockeyclub Waddinxveen. Van links naar rechts: Hilde Stolk, Sophie van Wel, Margreet Nooteboom, Jolanda v.d. Leede, Annelieke Bolsterlee, Marije Knijff, Viola de Vries, Leonie van Vlieten Su sanne Biemond. Op de foto ontbreekt Paulien Knieriem. entegen blonken uit in het missen van kansen. De 0-0 bij rust was derhalve niet vreemd. Pal na rust kwamen de Waddinxveners op voorsprong. Edwin de Vrindt profi teerde van een verkeerde terugspeelbal en met een schitterende lob schoot hij Waddinxveen op voorsprong. Even later werd het zelfs 2-0. De diep aangespeelde De Vrindt was niet zelf zuchtig en bediende Rein Kreuk op maat, die slechts voor het intikken had. Te vroeg namen de Waddinxveners gas een fraaie voorzet van de Donks inval ler werd de spanning in de wedstrijd te ruggebracht. Keeper Leo v.d. Berg was kansloos bij de kopbal (2-1). De Gouwenaars beleefden een uiter mate goede periode en wisten de Wad- gaf Rob Asscheman nog dinxveners terug te dringen. Terwijl ie- x--j-i_ dereen op de gelijkmaker zat te wach ten, was het Kees Zwart die zijn tegen stander uitkapte en fraai de 3-1 voor Waddinxveen inschoot. Hierna vervlakte de wedstrijd enigs zins. Waddinxveen zat op zeker, terwijl Donk deze tegenslag niet meer te boven kwam. Enkele minuten voor tijd scoorde Peter Heeren 4-1 na een actie die vanaf zijn eigen helft begon. Be heerst passeerde hij de Goudse goalie waardoor de Waddinxveners een ver diende, maar geflatteerde overwinning behaalden. ZEVENHUIZEN - In plaats van de wielerronde, die afgelopen jaren in Ze venhuizen werd gereden tijdens de och tenduren van Koninginnedag, zal er dit jaar op zaterdag 29 april een groots rui terfestijn georganiseerd worden in Ze venhuizen. Tussen 10.00-12.00 uur zal er door de ruitervereniging De Eendrachtsruiters een wedstrijd ringsteken voor aange spannen paarden en pony’s worden ge houden op een parcours in het hart van het dorp. Iedereen in de regio met een paard of een pony kan zich vóór 1 april laten in schrijven voor dit spannende evene ment dat in elk geval veel publiek zal trekken. Tevens zullen er vierspannen te bewon deren zijn en rijdt de paardentram. Het contactadres: Wim Dogterom, Zuideinde 1, Zevenhuizen, tel. 01802- 1385. WADDINXVEEN - De eerste speel- week in de tweede helft van de competi tie is voor veel teams van de tafeltennis vereniging Kwiek succesvol verlopen. Zes seniorenteams kwamen tot winst, vijf speelden er gelijk. Kwiek-2 speelde in Haastrecht gelijk (5- 5) tegen Top-4 en blijven hierdoor op de derde plaats. Kwiek-3 speelde eveneens geHjk, tegen Top-3 en staat op de tweede plaats. Kwiek-4 handhaaft zich op de eerste plaats. Tegen het Goudse Vrienden schaar werd met 7-3 gewonnen. Leo Buurman, Herman Simons en Henny v.d. Meulen wonnen ieder 2 x enkel. Ook het dubbelspel was voor Kwiek. Kwiek-12 kan het kampioenschap bijna niet meer ontgaan. Met 10-0 werd van het op de tweede plaats staande Goudse Vriendenschaar-31 gewonnen. 5: Loes Spaans, Ellen Laurens (Zuid- plas), Roel Bakker (Zuidplas), Max vierde over D.J. van Offeren en Dries GriebeUng. gaf mevrouw Timmermans geen kans. De deelnemers werden verdeeld in 8 Ook Ponsioen kwam tot een overwin- teams, die in 2 poules van vier een halve ning. H. van Offeren moest tegen hem competitie speelden. De tegenvallende capituleren. Goor en Brobbel tenslotte inschrijving was gelukkig niet van in brachten de zesde remise van deze avond op het uitslagenbord. WADDINXVEEN - Onder prima om standigheden werd zaterdag de belang- Vrijke jeugdwedstrijd WSE-Gouda ge- \ispeeld. Twee fris aanvaUende teams die Cin de eerste helft het publiek een boeiend tafereel aanboden. pHet tweede part voetbalde er nog maar één ploeg en werd Gouda terecht met 3- 1 aan de kant gezet door doelpunten van s Oswin Bouman, Marcel Valk/Marco Scheurwater (2x). Door dit resultaat heeft WSE A-l zich t in een riante uitgangspositie gemanou- vreerd. Op vijf wedstrijden van het einde heeft men een voorsprong van vijf punten op de ’’concurrenten” Spirit en k Sportlust. Aanvankelijk zag het er niet naar uit dat t de jonge WSE-ploeg eenvoudig de Jaap van Dijk langs en werd in het straf- winst kon grijpen. Gouda was duidelijk schopgebied ten val gebracht. Dit voor- gekomen met het idee dat een gehjkspel - J-L -1 -u haalbaar was. Toch had WSE het betere i, van het spel. Het veld werd goed breed gehouden, de bal ging snel en soepel J rond, aUeen voor het doel ontbrak het aan de nodige scherpte en geluk. D/OK ners/sters deel aan het Florida-recrean- tentoumooi. Er waren 17 gasten van Zigo (Alphen aan den Rijn) en Zuid- se. Prins versloeg Ket en P. van Ófferen plas (Moordrecht). leverde een knappe prestatie door rou- E- -.1-1- -- -- tenier Littooy te bedwingen. Van Sandijk nam gedeeltelijk revanche Zaat, Rob de Vries, Adri Vis (Zigo) Op het kale stuiterende veld van SV nauwelijks mogelijk. Als dan de tegen- stander steeds in zijn schulp kruipt om J doelpunten te voorkomen en zodoende minimaal een gelijkspel te behalen, kan I er van een aantrekkelijke pot voetbal k nauwelijks sprake zijn. Daarbij kwam nog dat Fair het raffine ment miste om de versterkte Haagse ii verdediging te ontrafelen en daardoor is I het niet verwonderlijk dat de stand ein- terug want Donk kwam goed terug. Uit t digde zoals hij begon in 0-0. J~ r'“1 K Voor rust was er pas in de 25e minuut een kansje voor Be Fair toen een goede j voorzet van Erik Valk het hoofd van Ed v.d. Brink bereikte die recht in de han den van de keeper kopte. Net voor rust - - - een schietkans aan Arjan Groenendijk die naast schoot. SV PTT kwam alleen via een aantal vrije trappen tot enig ge vaar en beperkte zich verder tot verde digen. Na rust kwam Leon Hogenelst in het veld voor de licht geblesseerde Otto Kempkes. Door hem kwam er ook wat meer dreiging in het strafschopgebied van de Hagenaars. Een fel doorzettend Hogenelst gaf Aart Bos een kans die wel raak schoot maar wegens buitenspel werd afgekeurd. In de 43e minuut was het dezelfde Hoge nelst die via een flitsende beweging zijn schot via de paal naast zag gaan. Zaterdag hoopt Be Fair in het Warnaar- plantsoen een heel wat aantrekkelijker wedstrijd te spelen als het Boskoopse Floreant op bezoek komt. Deze streek- derby begint om 14.30 uur. De zaterdagploeg van Waddinxveen be haalde een ruime 4-1 thuiszege tegen middenmoter Donk. Een wat geflat- teerde uitslag, want de Gouwenaren ga oven het zeker niet kado. Hoewel de Waddinxveners een flink overwicht hadden in de eerste helft, in doelpunten werd dit niet uitgedrukt. Keeper v.d. Berg moest na 5 minuten al zijn klasse tonen om een achterstand te voorkomen. De Waddinxveners daar- WADDINXVEEN - Na vier seizoenen als jeugdtrainer aan de Waddinxveense wederom voetbalvereniging WSE verbonden te zijn geweest, verlaat Wim den Besten deze vereniging. Den Besten trainde dit seizoen de C- en A-junioren-selecties en verruilt aan het eind van het seizoen WSE voor Nieuwerkerk, waar hij de B- junioren zal gaan trainen. Zijn opvolger is Joroen de Ruiter. Deze jonge trainer (22) trainde al de jeugd van ROHDA’76 uit Bodegraven en Gouda. Hij speelt in het eerste van Gouda. In de WSE-Weekkrant lichtte hij z’n overgang toe: ”WSE is een club net am bities, alles wordt er, met name voor de jeugd, goed georganiseerd en men wil graag hogerop. Ik wil graag mijn steen tje bijdragen aan deze positieve din gen.” De student wis- natuurkunde zal de A- junioren gaan trainen en op zaterdag gaan begeleiden. WSE Al staat thans bovenaan in de junioren hoofdgroep van de afdeling Gouda. De kans dat de nieuwe trainer zijn debuut mag maken in de regionale klasse is dus zeer goed aanwezig. Voor WSE B-regionaal breken span nende tijden aan. Afgelopen zaterdag verloren de Waddinxveners van kam pioen SW uit Schiedam met 10-0 en strijdt men met het Haagse VUC en het Ridderkerkse RWH om behoud in de regionale klasse. WSE speelt nog twee wedstrijden, tegen DHC uit Delft en RWH.

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 21