Automobilist Vernietiging bouwvergunning is mogelijk Biljarters bijten spits af Sportweek rijdt 4 keer te hard nieuw voor W’veen” ’’Keukencentrum is Voor bouw Texaco-pompstation Nieuw: Vliegerwedstrijd Ensemble Lyson weer in AF-centrum Ex-verslaafde in Zevenhuizen VVN-cursus Auto te water in Reeuwijk UNIEKE EXPOSITIE-UITVERKOOP Playback show van De Overkant SUPER AANTREKKELIJKE PRIJZEN!! Lentefeest Theo Thijssen Burgemeester C.M. van der Linden: Amnesty: drie vrouwen vrij Inbraken Onder invloed Aanrij dingen Vliegerwedstrijd In De Bonkelaar Turks kinderfeest Ds. H. de Leede over hoop en vrees Bezwaren Gesignaleerd Mishandeling Brandjes Vernielingen Starter” Verplaatsing Opgelost Veel steun Valse aangifte Envelop Kat vergiftigd PRACHTIGE LANDSCHAPPEN ZEE-STADSGEZICHTEN BLOEMEN-STILLEVENS PORTRETTEN EN VELE MODERNE SCHILDERIJEN - Waddinxveen A.S. ZATERDAG 15 APRIL 10.00-17.00 UUR OLIEVERFSCHILDERIJEN OP LINNEN IN HET TREFPUNT - STATIONSSTRAAT 16 - WADDINXVEEN. 1 de misdrijven betrokken jongeren door Venten ill-’. WeekHad voor Waddinxveen - Woensdag 12 april 1989 Pagina 19 Wim en Marianne Slingerland voor het maandag door burgemeester C. M. van der Linden geopende Keukencen Wilhelminasingel 91 km. Creation Project, dat ’’starters” gun- april) om 20.30 uur. I blad ’’Echo”, zal het thema inleiden. om vrijstelling te laten afdoen door het college. In de Sportweek wordt dus weer een traditie in ere hersteld, namelijk de vliegerwedstrijd. Op de wegen van het industrieterrein Coenecoop gaat het dinsdag zou gepaard gaan met het oplaten wind) kwam daar niet van. De kleurwed- In de vanavonbd - woensdag 12 april - te houden vergadering van de raadscom missie voor de bezwaar- en beroeps chriften komen al bezwaarschriften te- april om acht uur komt in de koffiebar ’t Praathuis in het Hervormd Centrum aan spreken Jaap Dieleman. Deze uit Leer dam afkomstige schilder is verslaafd ge weest maar nu hij christen is geworden is hij met de drugs gestopt en met schil deren begonnen. Hij komt zijn verhaal vertellen en laat zijn schilderijen zien. Deze avond is een aanbeveling waard. Iedereen vanaf 16 jaar is van harte welkom. Vanaf de Sniepweg is tussen zaterdag 8 en: - van onbekend merk weggenomen. Bij een routine-controle op dinsdag 4 april werd een inwoner van Gouda aan gehouden die een geldboete had open staan. Nadat de man de 260,- betaald had kon hij verder. ■POLITIENIEUWS WADDINXVEEN - De wijk- en speel tuinvereniging De Overkant houdt za terdagmiddag 15 april om 14.00 uur een playbackshow voor de kinderen. De kinderen hebben de laatste weken heel hard geoefend om goed voor de dag te komen. De playbackshow voor De politie heeft een Goudse taxichauf feur gehoord wegens een mishandeling eerder deze maand. De taxichauffeur had op de Zuidkade een rij-instructeur enkele klappen verkocht. Door het rij gedrag van de taxichauffeur moest een leerling van de rijschool abrupt uitwij ken en stoppen. Toen de rijschoolhou der hier iets van wilde zeggen werd hij op klappen onthaald. Dit nieuwe voorbereidingsbesluit moet het een jaar geleden genomen besluit, dat op 31 maart is afgelopen, met een jaar verlengen, omdat het volgens B. en W. in theorie mogelijk is de door het college gegeven bouwvergunning wordt vernietigd. In de middag van dinsdag 4 april moest de brandweer uitrukken voor een auto- brand op de Alpherbrink. Doordat de brandweer snel ter plaatse was bleef de schade beperkt tot de motor van de au to. Kortsluiting is vermoedelijk de oor zaak van de brand. Diezelfde avond kon de brandweer we derom uitrukken. Nu moesten de spuit gasten naar de loods van het loonbedrijf Van Vliet aan de Tweede Bloksweg, waar een tractor in brand stond. Ook deze brand wist men spoedig te blussen. Ook hier was kortsluiting de oorzaak. De brand werd ontdekt doordat zwarte rookwolken uit het pand kwamen. Eigenaren van volkstuintjes langs de spoorlijn hebben aangifte gedaan van vernieling van diverse ruiten van hun broeikassen. De ruiten werden inge gooid met stenen vanaf de spoordijk. In de tank van een op het Ottoerf gepar keerde auto werd in de nacht van vrij dag 7 op zaterdag 8 april suiker gegooid. De niet afsluitbare tankdop werd in de nabijheid teruggevonden. In een garage is de tank van het voertuig schoonge maakt. Tot de ’’startende ondernemer” Wim Slingerland zei burgemeester Van der WADDINXVEEN - De Sportweek Waddinxveen - 22 mei/9 juni - wordt weer gedomineerd door de voetballers (bedrijfsvoetbal, jeugdvoetbal, straatvoetbal), maar het zijn de biljarters die de spits zullen afbijten. Een Linden dat de gemeente groot belang hecht aan de start van nieuwe onderne mingen. Hij wees daarbij op het Job Qutje tracjjtje Jje jeze ZOmer door de Sportweek hersteld zal worden is de (rpotinn Prniprt nat Qfarfprc onn- j r vhegerwedstn j d WADDINXVEEN - Hoewel het fietspad aan de Dreef al is verlegd in de richting van het complex van de hockeyclub Waddinxveen en er diverse andere grondwerkzaamheden worden verricht hebben B. en W. de ge meenteraad toch moeten vragen voor de bouw van een nieuw pompsta tion van Texaco een nieuw voorbereidingsbesluit te nemen. WADDINXVEEN - Met het oplaten van ballonnen opende burgemees ter C.M. van der Linden maandagmiddag het Keukencentrum Waddinx veen aan de Henegouwerweg 37 van het Waddinxveense echtpaar Wim motieven, geluidsoverlast en minder en Marianne Slingerland. groen. Het tweede voorbereidingsbesluit be treft dus het bouwplan van Texaco Pe- gen gepresenteerd. 1 UtIJ!11 aanvulling voor Waddinxveen en de meubelbranche. Een specialisatie als het uwe met maar liefst 30 keukenop- stellingen was tot nu toe niet voorhan den in de gemeente. Een fraaie formu le. Daarmee maakt u de weg naar Meu- belstad Waddinxveen weer aantrekke lijker”. WADDINXVEEN - De Waddinxveense rijkspolitie heeft bij twee snel heidscontroles binnen de bebouwde kom van Waddinxveen twee bestuur ders van auto’s aangehouden bij meermalen te hard reden. De ene be stuurder passeerde maar liefst vier keer te hard op de Koningin Wilhelmi nasingel, terwijl de andere twee keer te hard het controlepunt passeerde. verrichter zaken vertrok. Vanaf de Zuidkade werd in de nacht van woensdag 5 april een BMW 320 per sonenauto gestolen. De grijskleurige auto was voorzien van het kenteken HL-72-FN. Om de auto te kunnen ste len heeft men vermoedelijk een ruit ver nield. Op de plaats waar de auto stond werd glas op het wegdek aangetroffen. Een aan de Henegouwerweg gepar keerde auto werd tussen zondag 2 en dinsdag 4 april beschadigd doordat men deze auto getracht had open te breken. De schade ontstond aan de deurstijlen en de daklijst. Uit een op de Weidezoom gemarkeerde Op het Flóriserf werd tussen maandag 3 en dinsdag 4 april een geparkeerde VW golf aangereden. Na een parkeerma- nouevre kreeg de auto een deuk in het WADDINXVEEN - Zaterdagmiddag 22 april van 14.00-17.30 uur wordt er in De Bonkelaar een Turks Kinderfeest gevierd, want 23 april is in Turkije een bijzondere dag. Op 23 april 1920 werd namelijk het eer ste Turkse parlement geïnstalleerd in Ankara. Dit is een speciale feestdag voor kinderen geworden. De Turkse werkgroep in De Bonkelaar wil met alle kinderen het Kinderfeest vieren. Het feest begint om 14.00 uur. Kinderen en jongeren in klederdracht geven een volksdansuitvoering, zingen liedjes en dragen gedichtjes voor. In de pauze treedt er een muziekgroep op. Na de pauze kunnen alle kinderen meedoen aan internationale spelletjes. Alle kinderen en ouders zijn dan ook van harte welkom. Het feest is om onge veer 17.30 uur afgelopen. gen het verlenen van een bouwvergun ning aan Texaco voor het oprichten van een tankstation ter sprake. Eerder probeerde PvdA-wethouder drs. M. Kraaijestein het verlenen van de bouwvergunning tegen te houden, om dat het gebied volgens hem veel te kwetsbaar is. Na een hoorzitting over deze zaak wijzigde de wethouder zijn standpunt, maar de overige leden van het college van B. en W. steunden hem daar niet in. Drs. Kraaijestein stelde zich bovendien op het standpunt dat er naar een alter natieve lokatie gezocht moest worden, waardoor ook een betere spreiding van pompstations wordt bereikt, want die is nu verre van ideaal. De plek aan de Dreef is volgens de wet houder een kritische plek, onmdat er een LPG-station komt bij de tijdelijke standplaats voor woonwagens, nieuwe woonbebouwing en bij kantoren, een discotheek, schoolgebouwen en sport velden. In eerste instantie kwamen er ook be zwaarschriften van vier anderen: me vrouw E. de Groot (Zuidlaslaan 8), O. Jonkheid (Mozartlaan 75), Mobil Oil BV (Rotterdam) en van mevrouw P.M. Werter en C.G. Versteeg. Hun bezwa ren betroffen het uitzicht, economische en de voormalige meubeltoonzaal van Gebr. Bakker Znworden nu op twee verdiepingen zo’n 30 keukenopstellin- j— ”En Jat is nieuw in Waddinxveen”, wist de eerste burger. WADDINXVEEN - Komende zater dag 15 april van 10.00-13.00 uur wordt op de openbare Theo Thijssenschool aan de Kerkweg-Oost een groots opge zet ’’Lentefeest” georganiseerd. In de school zijn dan diverse aktiviteiten voor de kinderen en ook voor de ou ders. Er is een kinderrestaurantje, en veloppe trekken, lolly trekken, puzzel- spel en. nog vele andere activiteiten. Ook worden er zelfgemaakte spulletjes van de kinderen verkocht. Van de op brengst worden activiteiten voor de kin deren bekostigd. WADDINXVEEN - Maandagavond 17 april om acht uur wordt door de cultu rele commissie van de Stichting Dienst- verleningscentrum Waddinxveen weer een avond voor ouderen en mensen met een handicap in het Anne Frank-cen- trum gehouden. De toegangsprijs is 1,50. De avond wordt verzorgd door het deels uit ouderen bestaande ensemble Lyson van Lydia van Rees-Schmerler uit Den Haag. Dit ensemble is ook de twee vo rige seizoenen opgetreden en dat viel zo bijzonder goed in de smaak, dat steeds om een nieuw optreden is gevraagd. Het ensemble bestaat uit een violist, een pianist en zang. Het programma is dit keer zo samengesteld dat ook lichte klassieke muziek ten gehore zal worden gebracht. Er worden stukjes gespeeld van Schumann en Grieg. Alle te spelen werken liggen goed in het gehoor en zijn erg bekend en geliefd. Ook zullen enkele verzoeknummers zo als het ’’Madonna kindje” van Catha rina van Rennes, het Slaapmutsje en het bekende Goedenavond, goedennacht niet ontbreken. Als men dat wenst wor den de liederen in 4 talen gezongen. Het ensemble Lyson is erg enthousiast voor een optreden in Waddinxveen, ge zien de ervaringen van de vorige keren. Lydia van Rees, de leidster, zei dat zij erg veel repeteren, om een zo goed mo gelijk programma te bieden. De entree is zoals altijd 1,50 per per soon. Mocht iemand begeleiding nodig hebben dan is een introducé geen enkel bezwaar, (tel. 15555). Ouderen of mindervaliden, die graag willen komen, maar niet kunnen ko men, omdat zij geen vervoer hebben, worden verzocht de hand- en spandien sten in te schakelen, zij zijn graag bereid iedereen tegen een kleine vergoeding van ƒ1,- thuis te halen en na afloop weer thuis te brengen. Met de aanhouding van drie 14-jarige Waddinxveners heeft de politie een aantal diefstallen opgelost. Het onder zoek begon na aanhouding van twee knapen die op een bromfiets reden. Bij het zien van de politie kozen de knapen het hazepad maar konden worden ach terhaald. Controle van de bromfiets leerde dat deze als gestolen gesignaleerd stond. Tijdens het verhoor bekende de jon gens de diefstal en voorts de diefstal van drie fietsen, diverse vernielingen, het uittrappen van lantaarnpalen en twee diefstallen vanuit kelderboxen. In de loop van de week zullen meer bij -- de politie gehoord gaan worden. trum Waddinxveen aan de Henegouwerweg. De publieksopening van stijgen van een heteluchtballon, maar vanwege het slechte weer (regen en strijd voor de kinderen gaat wel gewoon door. (Foto: Sjaak Noteboom). Wim Slingerland gaf nog aan dat hij met veel steun van familie, vrienden en ken nissen vijf weken lang bezig is geweest met het opknappen van het pand aan de Henegouwerweg, nadat hij op 1 maart de sleutel had gekregen. Het karwei vergde 2.400 mensuren en dat is ander half jaar werk voor één persoon. Het re sultaat mag er dan ook zijn, zo bleek tij dens de openingsreceptie en tijdens de publieksdag van dinsdag. Tegen een Waddinxvener is proces-ver- baal opgemaakt omdat hij valselijk aan gifte had gedaan van verduistering van zijn auto. De man vertelde de politie dat hij de auto had meegegeven voor een proefrit waarna de adspirant koper er met de auto vandoor gegaan zou zijn. Onderzoek wees echter uit dat de man de auto gewoon verkocht had en dat de verdere afwikkeling niet naar zijn wens verliep waarna hij de aangifte deed. WADDINXVEEN - De drie vrouwen, waarvoor de Waddinxveense Amnesty- groep een speciale actie voerde om ze uit gevangeschap vrij te krijgen, zijn uit hun cel, zo heeft de werkgroep van het Amnesty-hoofdkantoor in Amsterdam gehoord. De drie vrijgelaten vrouwen zijn de So malische Safia Hashi Madar, de Oost- duitse Regina Kube en Hadja Merami uit Tsjaad, Hada Merami zat samen met haar dochter Azzina gevangen. Ook zij de groten is op koninginnedag (29 is vrijgelaten. ”Het is allicht al te optimistisch om te stellen dat deze vrijlatingen het gevolg zijn van de actie die landelijk sinds 8 maart gevoerd wordt. Maar toch aldus de Waddinxveense Amnesty- groep. Vol moed gaat de werkgroep door met haar actie en hoopt dat door middel van de brieven en kaarten ook de andere vrouwen hun vrijheid zullen herkrijgen. Voorbeeldbrieven of voorbedrukte kaarten zijn af te halen bij Hannie Ok- kes, Chopinlaan 26, tel. 16078. contactslot te verwijderen met een slo tentrekker, die echter afbrak zodat de auto niet gestart kon worden en men on- pakt Aan het bureau heeft de man een bloed en urineproef ondergaan. Vermoed wordt dat hij verdovende middelen ge bruikt heeft. Het rijbewijs van de man is in overleg met de officier van justitie in gehouden. Later in de week (zaterdag 8 april) moest een Gouwenaar na een routine controle een ademanalyse ondergaan. Hij bleek ook teveel te hebben gedron ken. Er wordt proces-verbaal opge maakt. Van Wim Slingerland kreeg hij een en- velop-met-inhoud om deze volgende week zaterdag door te kunnen geven aan de Klimopgroep, die achter de Von- dellaan dan een nieuw scouting-club- huis in gebruik neemt. Het geld werd door de burgemeester dankbaar geac cepteerd. De heer Van der Linden sprak van een onvergetelijke dag voor Wim en Ma- voorbereidingsbesluit rianne Slingerland van de Alpherbrink -1-1 j_ x, en hun gezjn en familie. ”De opening van het Keukencentrum Waddinxveen Een bewoonster van de Heemraadweg heeft kennisgegeven van vergiftiging van haar kat. De vergiftiging is door een dierenarts vastgesteld. Vermoedelijk heeft de kat rattengif binnengekregen. Sportweekcomité weer vliegerwedstrij den houden. De plaatselijke ondernemers De Bas en Vis zijn bereid om de verschillende ma terialen die nodig zijn om vliegers zelf te maken in voorraad te hebben. Het gaat dus om mooie, liefst zelf gemaakte vliegers die ook nog in de lucht blijven staan. Er zullen prijzen zijn voor de kleinste vlieger, de grootste vlieger en de mooi ste vliegers. Een jury zal alle inschrij vers beoordelen. De reden van de vroege bekendmaking is het feit dat er nog al wat tijd in gaat zitten voor het maken van vliegers en het uitproberen of hij ook in de lucht blijft. De datum van de wedstrijd is zaterdag 27 mei of indien er niet voldoende wind is 10 juni, aanvang circa 14.00 uur. De inschrijving is gratis dus iedereen kan er aan mee doen. Na een melding heeft de politie op woensdag 5 april proces-verbaal opge maakt tegen een inwoner van Baren- drecht die zonder vergunning ventte met bloemen in het Anne Frankcen- trum. Tijdens de vorige week door de politie op diverse plaatsen en tijdstippen ge houden radarcontroles zaterdag 8 april vielen in totaal 90 bekeuringen. Een groot aantal overtredingen zijn op foto vastgelegd en de betrokken bestuurders krijgen deze week de acceptgiro thuis gestuurd. Gecontroleerd werd op de Noordkade en de Kon. Wilhelminasingel. Op de Noordkade was de hoogst gemeten snelheid 85 km. In de avond van zaterdag 8 april was de hoogst gemeten snelheid op de Kon. ten met een waarde van 3.000,-. Het hout lag langs de weg onder een dekzeil opgeslagen. In de nacht van donderdag 6 op vrijdag 7 april is vanaf de Wadde een gepar keerde aanhangwagen ontvreemd. Op de wagen zat een zelf gefabriceerde kentekenplaat met de combinatie 99- TP-89. Vanaf het parkeerterrein van ’t Weegje is op donderdag 6 april tussen 22.15 en 'x. ontvreemd. De fiets stond onafgesloten Het onderwerp is deze avond: ’’Leven op het terrein. tussen hoop en vrees”. 2 '3 Ds. H. de Leede uit Amersfoort, die zondag 9 april een bruine damesfiets, medewerker is van het evangelisatie- i i 1 1 kxlnz"i z-xLiz-v’'rol Lïüf F» z» m o i r-i 1 z» i z» r» WADDINXVEEN/REEUW1JK - De afdeling Waddinxveen van Veilig Ver keer Nederland (WN) doet mee met de afdeling Reeuwijk van VVN voor wat betreft de organisatie van de een daagse cursus ’’Auto te water” in het openluchtzwembad van het piassen dorp. Voor deze cursus kan men zich opgeven bij A. Verkaik, te Reeuwijk (tel. 01829- 5368) of bij A.J. Both van de afdeling Waddinxveen (tel. 01828-15777). Het praktische gedeelte wordt gehou den in het zwembad van Reeuwijk. Waar het theoretische gedeelte gehou den zal worden in nog niet bekend. De kosten voor deze cursus bedragen 30,- voor leden en 45,- voor niet leden WADDINXVEEN - Vanavond - woensdag 12 april - om acht uur houdt de hervormde ontmoetingskring De Open Cirkel weer een bijeenkomst in 22.45 uur een bruine Empo-damesfiets De Schaapskooi achter de Brugkerk. troleum Maatschappij (Nederland) BV ten behoeve van verlaatsing van het hui dige verkooppunt voor motorbrand stoffen aan de Sniepweg naar de Dreef. In het van toepassing zijnde bestem mingsplan Wijk Zuidplas 1980 zijn ech ter de gronden ter plaatse bestemd voor ’’woongebied met bijbehorende voor zieningen”, waarin ter plaatse geen ver kooppunt voor motorbrandstoffen is toegestaan. Om medewerking te kunnen verlenen aan het gevraagde, is een artikel 19-pro- cedure noodzakelijk, nadat de raad hiervoor een heeft genomen. In verband met de te voeren procedure verzoeken B. en W. de raad de behandeling van het verzoek markeert de nieuwe weg, die u beiden --*- -XJ J ■--* bent ingeslagen. Een nieuw tijdperk is aangebroken”, stelde hij. Nadat jarenlang verschillende werkge vers van de kennis en talenten van Wim Slingerland hadden kunnen profiteren werd de wens om voor zichzelf te begin nen steeds sterker. Met het pand aan de Henegouwerweg beschikt de Waddinx vener en zijn vrouw voorlopig over vol doende ruimte om een goede start te maken. In de vroegere meubelfabriek van Ultée stige voorwaarden biedt om daadwer- kelijk wat te kunnen doen aan de bevor dering van de werkgelegenheid. ”U hebt het allemaal op eigen houtje gedaan. U was zeker van uw zaak. Daar is durf voor nodig”, stelde Waddinx- veens eerste burger op wie Wim Slinger land overigens was overgekomen als een zelfverzekerde ondernemer, die wist waarmee hij bezig was. Hij gaf aan het van belang te vinden dat onderne mers goede mensen om zich heen verza melen om nieuwe vraagpunten en pro blemen te kunnen oplossen. ”Het Keukencentrum Waddinxveen betekent een welkome en bijzonder In het kader van Sportweek Waddinx veen 1989 zullen de biljartteams van de vereniging Onder Ons (Anne Frank- centrum), Sportvrienden (cafe Sport) en Royal-Inn (bar-bodega Royal-Inn) in 7 avonden gaan uitmaken wie het sterkste team heeft. Het wedstrijdpro- gramma ziet er als volgt uit: - dinsdag 25 april: Sportvrienden - Onder ons, - dinsdag 2 mei: Onder Ons - Royal- Inn, - dinsdag 9 mei: Royal Ihn - Sport vrienden, - dinsdag 23 mei: Royal Inn - Onder ons, - dinsdag 30 mei: Sportvrienden - Royal Inn, - dinsdag 6 juni: Onder ons - Sport vrienden, - dinsdag 13 juni: Finale in het Anne Frankcentrum. Het team van Onder Ons bestaat uit W. van Berkestein, K. van de Wijngaard, A. Versluis, J. Blom, W. van Oort en reserve: H. Kuiper. Het team van Sportvrienden bestaat uit P. Pols, E. van de Berg, D. Roos, J. van de Berg, B. Beuker en reserve P. Mole naar. 1 Het team van Royal-Inn bestaat uit H. Winters, P. van Soest, J. Geluk, G. van Wijk, R. Belt en reserve P. Poot. De vereniging Royal-Inn heeft de wis- selbeker in bezit en het team van Royal- Inn zal deze dus moeten verdedigen. Elke avond worden er 5 partijen ge speeld. De winnaar van elke gespeelde partij krijgt 2 punten. Het team met het beste moyenne (het ZEVENHUIZEN - Vrijdagavond 14 gemiddelde van de 5 spelers) krijgt één punt extra. De teams welke één en twee eindigen zullen in een finale wedstrijd de Dorpsstraat 156 in^Zevenhuizen uitmaken wie de toumooi-winnaar wordt. auto werden tussen vrijdag 7 en zater dag 8 april drie zonnebrillen ont vreemd. De auto was niet afgesloten. Vanuit de kleedruimte van een sport- linkerportier. De tegenpartij heeft niets van zich laten horen. Op de kruising van de Alberdingk Thijmlaan en de Staringlaan vond op donderdag 6 april een aanrijding plaats tussen twee personenauto’s. Er werd geen voorrang verleend. april aangifte gedaan van diefstal van gewond bij een aanrijding op de krui- Koor- Lx oir» o lorpn Fizirt/a loQrvPn lilt Ha _t_J TZ 1..-\\1 de sporthal ”de en je Esdoomlaan. De bromfietsster kreeg geen voorrang van een automobi- Vanuit de nieuwbouw in de Zuidplas is Hst. De bromfietsster werd door een arts geholpen aan een gekneusde arm Een bewoner van Pr. Irenestraat heeft aangifte gedaan van diefstal van een karrewiel. Het karrewiel werd tussen vrijdag 31 maart en zondag 2 april ont vreemd uit de voortuin van de woning. In de nacht van zondag 2 op maandag 3 Op donderdag 6 april heeft de politie april werd getracht een VW-bus te ont- een Waddinxvener aangehouden die vreemden die geparkeerd stond op de door zijn rijgedrag de aandacht had ge- Tesselschadelaan. Men wist een portier trokken van de politie Alphen. Na een te forceren waarna geprobeerd werd het achtervolging door de regio, waarbij j x i- j.y politiewagens waren betrokken kon de man bij zijn woning worden ge- zaal van een school aan de Sniepweg werd op woensdag 5 april een porte monnee ontvreemd. Het gaat om een zwart leren portemonne met een waar debon van 100,- en een bromfietsver zekeringsbewijs. Een Waddinxveense heeft vrijdag 7 Diezelfde dag raakte een bromfietsster april aangifte gedaan van diefstal van gewond bij een aanrijding op de krui- haar licht beige leren hoge laarzen uit de sing van je ChopinlaanKerk weg-West kleedruimte van de sporthal ”de r' - - Sniep”. rond donderdag 6 april een partij hout ontvreemd. Het gaat om 48 houten pla- en kon Jaarna haar weg vervolgen. Ib

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 19