DE GOUWE DEELDE GOED BEGIN VAN W’VEEN-TENNIS Clubtitels bij Florida DE LAKENS UIT lii Eerste damesteam verloor kansloos Twee TOOS- turners naar de NK Slechte vangst Onderlinge wedstrijden TOOS-gym Kwiek 6 kampioen 80 li Woensdag Meisjes III Laatste loodjes voetbalcompetitie Dames Overtuigend Dressuurwedstrij d bij Reigersburgh Be Fair Groep B Krachtsverschil Zeven Gouwe- waterpolosters geselecteerd K) Volleybaltitel Be Fair HA 1 Dames I fï 1 Bel Annemieke Brons, tel.: 12115 na 18.00 uur. Deze advertentie is aangeboden door T.S.D 4=1 I WADDINXVEEN - Vorig weekeinde hield Florida-badminton in de sporthal ”de Sniep” voor de 22e maal de jaarlijkse clubkampioenschap- pen in herenenkel, damesenkel en gemengd dubbelspel. De hoofdprijzen werden behaald door Liesbeth van Bergeijk en Bert Wijnbergen, die in het enkelspel en samen in het gemengd dubbel clubkampioen werden tij dens dit tweedaagse tournooi. CS^BOSKOOPSE BASKETBALVERENIGING D/OK Kom eens kijken bij een wedstrijd of training van de spelers basketbalvereniging D.I.O.K. en kijk of dit de sport is voor jou L J Pagina 21 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 19 april 1989 I SPORT, RECREATIE ven met 5-8. en uit met 2-3 werd verloren. 6e naar de 5e klasse, indiceert de moge- Dat streek-derby’s een wezenlijk deel uitmaken in het waterpolowereldje werd zaterdagmiddag weer eens bewe zen toen Donk en De Gouwe elkaar in een rechtstreeks duel ontmoetten. Het Goudse zwembad De Tobbe was geheel vol en men leefde enorm mee met de verrichtingen in het water. Het was De Gouwe dat reeds vanaf het beginsignaal de wedstrijd naar zich toe trok. Over de gehele linie werd Donk teruggedrongen en had de thuisclub geen antwoord op het snelle spel van De Gouwe. Het was Kjeld Boonstoppel, die met een goede omhaal De Gouwe het enige doelpunt in deze periode be zorgde. Het hadden er meer kunnen zijn als men meer adequaat tot twee maal toe een man meer situatie had kunnen uitbuiten. Verder dan een schot van Jaco van Tol dat net over ging kwam men niet. In de tweede periode was het wederom De Gouwe dat de lakens uitdeelde. Er kwamen weliswaar wat meer aanvallen in het Donk-spel. hielden ze de wisselbekers van bar ”de Sniep”. Zeer verdienstelijk was de vijfde plaats van Joke Boere en Erik Besemer, ter wijl de prijs voor de grootste sprong ten opzichte van de plaatsing voor Rob Boot en de ervaren Nel Bouwman was (van 16 naar 9). Ton Horsman werd 6e en Martin Son- neveld 5e. In de halve finales had Ro nald Struijs (28) ditmaal geen kans te gen de technisch zeer sterke Bert Wijn bergen (30) en verloor met 6-15, 5-15. Dick van Teylingen (29) moest wel meer moeite doen om Rob Sikking (26) op de knieën te krijgen (15-13,15-9). Rob won overtuigend de derde prijs, evenals vorig jaar. In de finale zakte Dick na een goede start geleidelijk weg. Bert werd voor de-eerste maal clubkam pioen (9-15, 15-11, 15-2) en veroverde de nieuwe Hans Hulsker-wisselbeker. I I I I i i Waddinxveen-tennis kwam vorige week woensdag met vijf ’’woensdagmiddag- teams” aan het net, die vier wedstrijden wonnen en één verloren. Waddinxveen 1 (jongens t/m 12 jaar) speelde thuis tegen Gouderak 1 en heeft gewonnen met 11-1. Waddinxveen 2 (gemengd t/m 10 jaar) speelde uit tegen S.L.V. in Schiedam en won met 10-2. Waddinxveen 3 (gemengd t/m 10 jaar) speelde thuis tegen Be Quick/G2 en ver loor met 5-7. Waddinxveen 4 (gemengd t/m 12 jaar) speelde uit tegen Be Fair 2 en won met 10-2. Waddinxveen 5 (gemengd t/m 12 jaar) speelde thuis tegen Bergvliet 4 en won alle partijen (12-0). Vrijdag was het de beurt aan meisjes III van de lessen van Jacqueline Becker en Letty Borg. Ook nu was er goede pu blieke belangstelling. De medailles konden omgehangen wor den bij: 1. Krista Brugman 31.1; 2. Claudia Hoffuin 30.3; 3. Ingeborg Dijk stra 30.2; 4. Jessica de Graaff 30.- en 5. Angelique de Mik 29.90 pnt. Van de keurploegmeisjes werd in deze leef tijdscategorie eerste: Esther Hogen doorn met 34.30 pnt en 2e Ilja Gerr- mann met 32.40 pnt. Op donderdag lieten alle Toos-kleuters in een open les zien, wat zij zoal doen op een les. Aan het eind kwamen ook de vaders, moeders en andere aanwezigen in actie tijdens ”de vogeltjesdans”. Met een Toos-sticker gingen alle kleuters na deze ’’spannende” les naar huis. WADDINXVEEN - Volgende week zijn officieel de laatste voetbalwedstrij den van dit competitieseizoen. Be Fair won met 2-1 van Honselersdijk en staat met 21 punten uit 21 wedstrijden om de vierde plaats van onderen. WSE speelde niet en blijft op de tweede plaats na Gouda staan met 27 punten uit 20 wedstrijden. In niveau 3 deden Arthur Blom en Ale xander Poot mee. Athur had zich als derde geplaatst en Alexander had zich als beste van district 4 geplaatst. Arthur draaide nog te onzeker en had hierdoor op sommige toestellen nog wat teveel mislukkingen. Hij eindigde met 38.50 op de achtste plaats en had maar 0.95 meer hoeven te hebben voor de zesde plaats en daarmee een plaats bij het NK. Alexander was minder onzeker en draaide op zijn niveau. Hij had een hele mooie rek-oefening en een dito voltige oefening, terwijl de brug- en lange mat- oefeningen net iets beter hadden ge kund. Deze foutjes kostten hem net een medaille want met 42.25 eindigde Ale xander op de vierde plaats en had daar mee een achterstand van 1.10 op de nummer drie. Al met al hebben zich twee TOOS-tur- ners geplaatst voor de NK en dat is toch nog één minder dan vorig deizoen. Nu is het zaak dat Albert en Alexander alles uit de kast draaien op de NK en zich, ie der in zijn eigen categorie, bij de beste vijf turners van Nederland plaatsen. Vrijdag werden ook nog de onderlinge wedstrijden bij de adspiranten (12-16 jr.) en de dames afgewerkt. Bij de ad- spirant-dames werd Kristianne Buiten dorp eerste met 32.20 ptn gevolgd door nr. 2 Wendy Greeve (32.20) en nr. 3 Ta mara Gerrmann (31.7). De vierde plaats werd gedeeld door Miranda Spoel en Sandra de Wit (31.6 pnt.). Bij de dames was de medailles voor Jea nette Wielhouwer (32.5 pnt). Al met al kan Toos-gymnastiek terugkijken op een geslaagde onderlinge wedstrijd- week. lijkheid van handhaving en misschien zit er zelfs een doorstoot naar de vol gende klasse in. Het in de 3e klasse opererende team van Henriëtte Laan overklaste TSF 10 tij dens een thuiswedstrijd. Alles in 2-sets. Dat deed ook team 12 van Jan Huisman uit tegen TVO 18! Team 13, dat vorig jaar de promotie op een haar na miste, vond ondanks een ui terst moeizaam begin in de HE (3 set ter) geen tegenstand van betekenis van TSF 16. De vier kampioensteams van Kwiek-, tafeltennis, met op de eerste rij junioren-, 6, v.l.n.r. Judith Bosman, Suzanne de Jong, Car in Loef en Paula Daal hof; op. de tweede rij senioren-4, v.l.n.r. Henny, v. d. Meulen, Leo Buurman en Herman Simons; senioren-6, v.l.n.r. Gabor Vroegop, Marco van Wageningen, Pa trick Verburg en knielend Ed Slappen del; op de achterste rij senioren-12, v.l.n.r. Jaap Hardenbol, Dick Sol en Arie Fokker. (Foto: Sjaak Noteboom). WADDINXVEEN - Zaterdag viste de hengelsportvereniging Waddinxveen HSW haar eerste wedstrijd voort de zo mercompetitie. Er werd gevist in de Oude Rijn bij Zwammerdam. De vangst was voor de meesten erg slecht, maar er waren er toch ook een paar uitzonderingen die wel goed wisten te vangen. De eerste vijf waren: 1. W. Houtman (9420 gr), 2. M. van Leeuwen (5980 gr), 3. H. de Haan (4080 gr), 4. P. Grooten- dorst (3520 gr) en 5. A. van Leeuwen (2100 gr). De eerstvolgende wedstrijd in deze competitie is op zaterdag 29 april. Ver trek hiervoor om 5.30 uur vanaf het NS- station Waddinxveen. In het gemengd dubbel (25 koppels) wonnen Liesbeth en Bert zeer overtui gend van Michelle Zweegman/Rob Sik king, terwijl de andere eerste team G.D. Ilona Groeneveld/Dick van Tey lingen niet zorgvuldig genoeg speelde om de gelegenheid combinaties Herma Schwiebbe/Ronald Struijs te verslaan (15-10,9-15,6-15). Wel wisten Ilona en Dick via een beslis sende derde game (15-4) de derde prijs te veroveren. In de finale zag het publiek een wed strijd met boeiende slagenwisselingen, maar de slagvastheid en het tactisch in zicht van Bert en Liesbeth was duidelijk beter (15-7, 15-9). Hiermede prolon- maar volgend jaar krijgt hij een nieuwe kans en dan zal hij die zeker willen en kunnen grijpen. In niveau 4 had TOOS een vertegen woordiger en dat was Albert Hogeweg, die zich als eerste van district 4 voor deze wedstrijd geplaatst had. Albert draaide een redelijke wedstrijd, maar maakte alleen bij zijn brug- en lange mat oefening-oefening nog wat kleine foutjes, waardoor hij nog wat punten misliep. Klasse verloochent zich echter niet en Albert eindigde op de derde plaats met een totaal van 43.05 en mocht de bron zen medaille mee naar huis nemen. Door zijn derde plaats heeft Albert zich tevens geplaatst voor de NK in Helle- voetsluis. WADDINXVEEN - Manege Reigers burgh aan de Piasweg hield de tweede clubwedstrijd dressuur in de klassen B, L, M en Z. De uitslagen hiervan zijn: Klasse B manege pony’s: 1. Mirjam Smit op Savage 123 pnt; 2. Marlies v.d. Spek op Savage 112 pnt; 3. e.a. Tamar Born op Topsy 107 pnt; 3. e.a. Ursela v.d. Made op Rheinhilde 107 pnt; 3. e.a. Nanda Timmermans op Nancy 107 pnt; 3. e.a. Diana Overkamp op Aldo 107 pnt. Klasse B privé pony’s: 1. Corine Hor dijk op Daisy 115 pnt. Klasse B manege pony’s: 1. Jessica Gib bon op Rheinhilde 114 pnt; 2. e.a. Bianca Dunk op Moppie 112 pnt; 2. e.a. Raimond Both op Nancy 112 pnt. Klasse B privé pony’s: 1Candy Rowley op Stevie 109 pnt. Klasse L manege pony’s: 1Petra van Es op Fresco 99 pnt. Klasse L privé pony’s: 1. Marjolein Bonte op Puck 122 pnt; 2. Pauline van Rhijn op Blitslicht 115 pnt. Klasse M: 1. Leonie van Rhijn op Rak ker 115 pnt. Klasse Z: 1. Kim Bom op Ramzes 167 pnt. De in punten gelijk staande voetbalelf tallen van Be Fair en Honselersdijk hebben er zaterdag ondanks dat men speelde om ”des keizers baard” er een leuke wedstrijd van gemaakt. In de eerste helft veroorzaakte keeper Marcel Straver een strafschop. De fel protesterende keeper kreeg zijn spor tieve gelijk door met een prima reactie deze te stoppen. Even later kwam Hon selersdijk toch op voorsprong toen de spits verdediger Houwelingen te snel af was. Houwelingen maakte direct daarop zijn ’’fout” goed door via een vrije trap Bos aan te spelen die op zijn beurt René v.d. Wilk bediende, die een strakke voorzet losliet waarop spits Arjan Groenendijk inkopte. Na rust besliste dezelfde Arjan Groe nendijk de wedstrijd toen hij attent rea geerde op een dieptepass van Erik Valk. De laatste competitiewedstrijd van Be Fair is uit tegen de kampioenspreten- dent Leiden, aanvang 14,30 uur. Voor het eerst was er dit jaar een groep B-kampioenschap (14 heren) om de strijd op lager niveau voor d' aantrekkelijker te maken. In de halve finale versloeg Arie Vermeulen (45) Louis Goorden (27) en Sebastiaan Hage In de rangschikking van heren en dames deden zich geen verschuivingen voor. WADDINXVEEN - Vorige week woensdag, donderdag en vrijdag zijn de onderlinge wedstrijden bij de meisjes I, II en III bij Toos-gymnastiek afge werkt. Op woensdag en donderdag waren de meisjes I en II aan de beurt in de zaal aan de Joh. Postlaan. De groepen van Letty Borg, Ellen Kerver en Ellen Ver meulen en Belinda Leunis lieten voor ouders, opa’s en oma’s de aangeleerde oefeningen zien. De juryleden hadden de moeilijke taak de vele medailles te verdelen. Uitslagen meisjes I: 1. Danitsja Kraije- stein 33.4; 2. Ilona Oosterom 33.1; 3. Barbara Verhaaf 32.9; 4. Merel Scheur kogel 32.5 en 5. Hilda Hogendoorn 31.6 pnt. Uitslagen meisjes II: 1. Linda Glasbeek 32.1; 2. Marjan Scholte 31.9; 3. Nata scha v.d. Wolf 31.3; 4. (een gedeelde plaats) Kim v.d. Wolf en Olga Schweinsberg 31.2; 5. (ook gedeelde plaats) Marieke Kodde en Sacha Mul der 30.7 pnt. De meisjes van de selectie kwamen in een eigen categorie uit. Bij de meisjes I was de eerste plaats voor Marjolein Ha- meetman met 33.3 en de 2e plaats voor Linda Asscheman met 31.2 pnt. Bij meisjes II werd Wendy Kerver eer ste met 36.5; 2e Mirjam v. Herk 35.- en 3e Marit Metsemaker 34.- pnt. In het herenenkel A (16 spelers) waren de krachtsverschillen vanaf de tweede ronde vaak zeer gering. In bijna de helft van de wedstrijden was een derde game nodig. Het spannendst was de kwartfinale tus sen Johan v.d. Ree en Rob Sikking (6- 15, 18-17) en toen na vijf matchpoints van Johan 17-18 voor Rob. Jos v.d. Heiden won de prijs voor de grootste sprong (18 naar 12) en wist zich samen met Rob Boot (17 naar 13) ver rassend tussen de betere wedstrijspelers te dringen. De vele jaren aan de knie geblesseerde Ronald Heitinga zette zijn come back voort en won een prijs voor de stijging van de 12e naar de 7e plaats. De enige verteraan in A, oudgediende Arie Peter van Nes, mocht met een 9e plaats tevre den zijn. WADDINXVEEN - Dat de zwem- waterpoloclub De Gouwe een brede ba sis heeft met zwemmen is algemeen be kend. Wat minder bekend is dat men in de jeugd ook kan bogen op een kern van bijzonder goede waterpolospeelsters. Om de KNZB-kring Gouwe-Rijnstreek te kunnen vertegenwoordigen werden via centrale trainingen de volgende Gouwe-speelsters geselecteerd. Voor het team meisjes onder 14 jaar: Manon v.d. Roest, Marion van Hooft, Nancy v.d. Hoek en Sandra Bercken- kamp. Voor het team meisjes onder de 16 jaar: Mariëlle Kroon, Mirjam Overdam en Wendy de Frankrijker. Deze drie meisjes maken reeds deel van de selectie vanaf de periode dat zij als pupil bij de vereniging kwamen. Ook werden zij al eens geselecteerd voor de centrale training van de KNZB. Gouwe wat beter en kon men via Karen Beukema en Gillian v.d. Berg langszij komen. Twee doelpunten van Njord stonden hier dan ook weer tegenover. Corinne Oudijk scoorde nog een keer (3-4), doch verder kwam men niet. De derde periode was voor Annemarie v.d. Plas. Het gelukte haar een straf- worp te keren. Eerst scoorde Gillian v.d. Berg 4-4 gevolgd door twee doel punten van Njord. In de vierde periode kwam Gillian v.d. Berg tot 5-6, man meer, doch de laatste twee doelpunten waren weer voor WADDINXVEEN - Het zesde senio renteam van de tafeltennisvereniging Kwiek is kampioen geworden in de derde klas. In de thuiswedstrijd tegen het Nieuwer- kerkse NTTC-4 lieten Ed Slappendel, Marco van Wageningen en Patrick Ver- burg er geen twijfel over bestaan dat zij kampioen wilden worden. Pas bij de stand van 6-0 (het kampioen schap was toen binnen) liet Patrick Ver- burg een steek vallen en verloor. Ook Ed Slappendel verloor zijn laatste partij zodat de eindstand 8-2 werd. Kwiek-1 heeft in Delft een zware neder laag opgelopen bij kampioenskandidaat DHC. Met 10-0 keerden Gerard van Dam, Wim van Wageningen en Ronald Verboon huiswaarts. Alleen Wim van Wageningen zag nog kans tot twee maal toe een game te winnen. De tegenstander van komende zater dag, Phoenix, dat eveneens uit Delft komt, verloor ook met ruime cijfers (9- 1), zodat de schade beperkt bleef en Kwiek nog ruim op de vierde plaats staat. Het belooft zaterdag om twee uur ’s middags in het clubgebouw aan de J.W. Frisoweg in ieder geval een spannende wedstrijd te worden. Kampioen Kwiek-4 deed z’n sportieve plicht en won met 9-1 van Gouda-5, waardoor dit team nog degradatiekan didaat blijft. WADDINXVEEN - Vier turners van TOOS-gymnastiek hebben zaterdag in Lekkerkerk meegedaan aan de dis- trictskampioenschappen voor jongens en heren in de B- en C-lijn. Aan deze wedstrijden mochten de beste acht turners uit de districten 3 en 4 mee doen en de beste zes van deze zestien turners zouden zich rechtstreeks plaat sen voor de Nederlandse kampioen schappen, die op 10 juni in Hellevoet- sluis worden gehouden. In niveau 6 had Jurjen van Pruissen zich als derde van district 4 geplaatst, en de verwachting was dat hij zich bij de beste zes turners in zijn categorie zou moeten kunnen plaatsen. Niets bleek echter minder waar, want Jurjen had een ”off-day” en daarbij werd hij ook nog eens gedupeerd door de bedroevend slecht optredende jury leden. Jurjen liet zich niet door de lage cijfers beinvloeden en bleef zijn best doen. Helaas was de combinatie van de ’’off day” en het slechte jurycorps teveel van het slechte voor Jurjen. Hij eindigde met 33.40 op de dertiende plaats plaats, Bij de dames en dubbels werden zondag alle wedstrijden gewonnen in ’straight sets’. De Haagse heren boden echter meer tegenstand. Hierdoor moesten Edwin Baan en Ron Groot de eerste set prijs geven. Op karakter wisten de he ren echter de overwinning nog naar zich toe te trekken (Edwin Baan met 1-6, 6- 2, 7-5 en Ron Groot met 6-0 in de derde set). Het tweede team van Waddinxveen startte de competitie ook met een mak kelijke wedstrijd. E’68 uit Brielle liet zich met 8-0 naar de slachtbank leiden. Alleen Carolien Baas kwam bij de da- mes-enkel even in de problemen, maar wist na een 2-5 stand in de eerste set toch nog met tweemaal 7-5 de winst te bemachtigen. F? r Veelvoudige ex-kampioenen Ilona Groeneveld en Ronald Struijs waren niet volledig hersteld van blessures en kansloos voor de enkelspeltitels. (16) voorkwam een broederstrijd door VOOT meer informatie: geerden zij hun kampioenstitel en be- de oudste deelnemer Piet Vermeulen -jit__ii>,j_ (go) met 17-15, 17-14 te verslaan. Piet veroverde wel de derde prijs. In de fi nale was Sebastiaan duidelijk beter dan Arie, die al 22 jaar meespeelt en zeer te vreden was weer eens in de prijzen te vallen. Uitslag 15-2, 15-8. te slim af was en met een prachtige om- ozv uit Oudewater terwijl het dames- jeugdteam met 2-3 de winst aan DKD uit Leiderdorp moest laten. Zaterdag om half zeven spelen de da mes thuis tegen GZC uit Gouda terwijl de heren om half acht een thuiswed strijd spelen tegen de waarschijnlijke kampioen van hun afdeling, UZSC uit Utrecht. jes A deden wat van hen werd verwacht. Bij de jongens werd MZV/de Baanders verslagen met 9-2, terwijl bij de adsp. ij. a aa* 1 O O over het B-team. Het heren-jeugdteam won met 9-2 van De Floridapclubkampioenen. Van links naar rechts staand Piet Vermeu len, Rob Sikking, Ilona Groeneveld, Michelle Zweegman, Dick v. Teylin gen, Herma Schwiebbe, Bert Wijnbergen. Van links naar rechts zittend Se bastiaan Hage, Arie Vermeulen, Liesbeth v. Bergeijk, Ronald Struijs. (Foto: Arie Noorland). WADDINXVEEN - Zaterdag was het dit seizoen voor de vierde maal dat Njord. Beiden uit man meer situaties, de waterpoloploegen van De Gouwe en Donk uit Gouda elkaar ontmoet ten. Ook nu weer werd het een spannende aangelegenheid waarbij De VCTSChuivingCn Gouwe de betere papieren had en met een 4-6 overwinning naar Wad dinxveen kon afreizen. Het eerste damesteam liet het ditmaal wat afweten en verloor kansloos de thuiswedstrijd tegen Njord Veldhoven uit Eindho- Stearns va^adsp^jongensA^n rneis- WADDINXVEEN - Het team HA 1 van Be Fair-volleybal is zaterdag in de (16) en Wil Driessens (20). sportzaal Groenswaard kampioen ge- Het enige winstpunt bij team 20 werd in worden tegen Acco Dos uit Zevenhui- de 2e single gemaakt door Jan Dolisla- zen. Het door CS Engeneering gespon- ger, wat er op kan wijzen dat het samen- sorde Be Fair had maar één punt nodig spel in de dubbels te wensen overlaat, om de titel te kunnen grijpen. Team 16 schijnt geconfronteerd te zijn In de eerste set liep de Waddinxveense met een snelle grasbaan en goede tegen- volleybaljeugd met 15-2 over de Zeven- standers, want een 5-0 nederlaag is voor huizenaren. De twede set werd winnend dit geroutineerde team toch een bijzon met 15-13 afgesloten. De derde set was derheid. een formaliteit. De gemengde teams waren ditmaal het Het HA 1-jeugdteam van Be Fair speelt meest succesvol, want zij kwamen allen zaterdagmorgen 22 april om 1115 uur als winnaars uit de bus: 3x 5-0 en lx 3-2. in de sportzaal Groenswaard om de De 3-2 voor het team van Menno Goed- jeugdbeker tegen Acco Dos, waarvan hart, dat vorig jaar promoveerde van de Jan Verweij doelpuntte uit een man vii meer situatie terwijl Kjeld Boonstop- mêfsïeVhetA-team met 19-2 zegevierde pel, die menig duel met Joost Vlag moest uitvechten, deze achterspelen nu r -x- haal de Gouwe op 0-3 zette. Aanvanke lijk had Donk geen antwoord op het Gouwe-spel. Dat in een man meer si tuatie, Kjeld Boonstoppel op de kant, Donk 1-3 kon scoren was een hele op luchting voor de Donk-supporters. In de derde periode was het een komen en gaan van spelers die voor 35 secon den de kant mochten opzoeken. Niet minder dan zes man in even zovele mi nuten. Viermaal een Donk-speler en twee maal een Gouwe-speler. Leon v.d. List doelpuntte in een derge lijke situatie eerst 2-3 voordat Niek de Leeuw, prima tot zijn recht komend in deze wedstrijd, 2-4 voor De Gouwe aantekende. De Gouwe verdiende in deze periode veel meer, doch het af- braakwaterpolo dat Donk in deze pe riode liet zien voorkwam dit. In de vierde periode, met Jan Verweij op de kant, kon Donk eerst de aansluit- treffer plaatsen (3-4). Toen echter 2 Gouwe-spelers, Remko Overdam en WADDINXVEEN - Hoewel de herensingels van Waddinxveen-tennis Marco Kraak, min of meer gelijktijdig niet vlekkeloos verliepen boekten de Waddinxveners tijdens de zondag voor 35 sec. de kant moesten opzoeken begonnen tenniscompetitie toch een eenvoudige 8-0 winst op het Haagse dacht menig Donkspeler dat de Gouwe Thor nu rijp was om een paar doelpunten om de oren te krijgen. Niets was echter minder het geval. Het geluk was niet met Donk. Joost Vlag zijn doelpunt werd afgekeurd omdat hij binnen het twee meter gebied lag. Leon v.d. List scoorde wel de gelijkmaker, weer in een man meer situatie, doch Kjeld Boonstoppel en Remko Overdam brachten de Gouwe op 4-6. Een ver diende overwinning voor de bezoe kende ploeg. De Gouwe-dames speelden een ner veuze westrijd, tegen een goed spelend Njord. Zonder andere speelsters te kort te doen was het toch keepster Annema rie v.d.Plas, die ver boven de middel maat uitkwam. Reeds in de eerste pe riode moest een 0-2 stand worden geïn casseerd. - In de tweede periode liep het bij De Zaterdag Positief waren ook de resultaten van de zaterdagteams van Waddinxveen-ten nis, bestaande uit vier gemengde, zes heren en twee veteranenteams. Ge speeld werden er 8 winst- en 4 verlies- partijen, waarvan 2 bij de heren en 2 bij de veteranen. Team 21 van Rob Binkhuysen verloor nipt met 2-3, terwijl team 22 van Theo Huisman, met 5-0 werd geklopt door een team, waarin enkele C2-spelers zouden zitten. Dolf de Vries viel in voor de gebles seerde Gerard Boer en was bepaald niet in zijn sas met de verharde banen. Pech gehad veteranen, maar laat de moed niet zakken. De herenteams wisten 4 van de 6 ont moetingen met winst af te sluiten. Ver lies voor de teams van Johan van Heek

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 21