onroerend goed Oudere archieven W’veen in Gouda Rentokil-ZVH huurt dorpshuis Swanla af Afscheid van wethouder Leny Hovens makelaar in Jeugd-EHBO’ers op Bethelschool 1 in Moerkapelle 25 Jaar volleybal in Zevenhuizen xv" Zaalvoetbal- tournooi in sporthal Bingo-avond Verloting ponyconcours r i I OJ i - ft K 1 1' 1 ■K F>z 't, rr Dankwoord Terug Jeugdafdeling Disco Successen Reünie Studie Volgend seizoen Assurantiën Europa Cup Waddinxveen Kerken Openingstijden Praktijk JU I I a ■I X r 1 I KW MHINI t r-* 1 i MM— <8^0» z D Pagina 11 Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 17 mei 1989 1'. I f'OW» 1 X F "«y,/ Het oorspronkelijke werkgebied van de streekarchiefdienst Hollands mow «d Midden, die werkt voor Gouda, Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Waddinxveen. (Foto: Streekarchiefdienst Hollands Midden). Burgemeester A. W. Lips liet zich in zijn toespraak lovend uit over de drie jaar durende wethoudersperiode, waarin zij zich vol energie en met brede belang stelling inzette voor de bevolking van Moerkapelle. ’’Over ruim twee weken vindt er op deze school een reünie plaats. Ik denk dat wij elkaar daar zeker zullen ontmoe ten”, vervolgde de burgemeester en eindigde met de woorden: ”Het spijt mij mevrouw Van der Feltz te moeten missen als wethouder, maar de politiek heeft gesproken. Ik moet mij erbij neer leggen”. naar T. Hendriksen heeft dit kunstwerk ”De Turfbaggeraar” in het groot ver vaardigd en aangeboden aan de ge meente. Deze ’’slagturver” heeft bij de entree van het gemeentehuis in Moer kapelle een waardige plaats gekregen. ”Ik zal blijven ijveren voor onze dorps gemeenschap en de woorden vrijheid en vrede en de betekenis ervan zullen hoog in mijn vaandel geschreven blijven staan”, besloot mevrouw Van der Feltz- Aarsen. ZEVENHUIZEN - Zaterdag 20 mei zal de Zevenhuizense volleybalver eniging Rentokil-ZVH haar 25-jarig best aan vieren in het dorpshuis Swanla. Daartoe is het gehele dorpshuis afgehuurd en kunnen de leden, donateurs en vrijwilligers van de vereniging vanaf 10.00 uur volop actief zijn. In haar dankwoordje deelde mevrouw Van der Feltz mee reuze ingenomen te zijn met haar ’’Oscar” en stond even stil bij haar driejarige periode als wethou der in Moerkapelle: "Moerkapelle heeft veel sterke krach ten, maar het is een kleine gemeente en dus kwetsbaarBEr is in de afgelopen drie jaar hard en vooral constructief ge- WADDINXVEEN - In het buurtcen trum De Boog aan de C. Huijgenslaan wordt vrijdagavond 19 mei om negen uur een bingo-avond gehouden. Er zijn weer aantrekkelijke prijzen te winnen. Onder leiding van de bingo- master zullen 10 ronden worden ge speeld voor 12,50. Na afloop van de bingo-avond is er nog gelegenheid voor een dansje. In het jaar 1985, waarin de EK in Ne derland werd gehouden, viel het team van Rentokil terug naar de eerste divisie en nam Bart Stolwijk de trainingen van Jaap Akkerhuis over. Dat seizoen wist Rentokil door een jaar Ere-divisie erva ring en met een Chris Schmidt in de ge lederen, duidelijk kampioen van de eer ste divisie te worden en zo weer terug te keren naar de Ere-divisie en daar werd tot op heden een steeds beter eindresul taat verkregen. Klapper was dit afgelo- nale beker en een tweede plaats achter Deltalloyd, zodat het trainersduo Jaap Akkerhuis en Toon v.d. Burgt ook het komende seizoen Europa ingaat. Rentokil heeft met zijn jeugd op lande lijk niveau ook altijd een aardig mondje meegesproken. Bij de Zevenhuizense %- - 49 O Om 19.00 uur zal er in de Soos-ruimte van het Dorpshuis een disco van start gaan voor de jeugd, die tot circa 22.00 uur zal duren. Kaarten alleen voor de disco zijn 2,50, deze zijn verkrijgbaar schrift tot beëdiging ingediend bij een rechterlijk college. In mijn geval was dat de Arrondissementsrechtbank Rot terdam. De Kamer van Koophandel wijst de regio aan, waarin de test van be kwaamheid moet worden afgelegd en brengt daarna advies uit aan de arron dissementsrechtbank over een al dan niet beëdiging van de kandidaat”, legt Leny Hovens uit. De damesafdeling wist slechts twee sei zoenen in de tweede divisie te blijven en keerde in 1987 terug in de derde divisie. In dat seizoen kwam Willem Jan van Yperen weer om de dames-selectie te trainen en zat een paar maal dichtbij de top met zijn speelsters. Echter er was nogal wat blessureleed en daardoor kon op het eind toch geen hoofdprijs binnen gehaald worden. In het afgelopen sei zoen werd een zesde plaats behaald. few tie van hetgeen zij maanden daarvoor na schooltijd tijdens de EHBO-cursus hadden geleerd. Onder leiding van mevrouw Keukens, een EHBO-er in hart en nieren en met hulp van de heer Portman, die voor ’’le vensechte” wonden zorgde, volgden deze leerlingen de cursus Jeugd-EH- BO, die voor alle kandidaten eindigde met een succesvol examen. Deze leer zame demonstratie ging vooraf aan de diploma-uitreiking. Het diploma werd uitgereikt aan: Tanja Bos, Karina Molendijk, Gerrit Goos- sen, Marcel Blonk, Jaco Groenewoud, Theo van Lagen en Niels van Gent. MOERKAPELLE - Vorige week donderdag 11 mei boden B. en W. van Moerkapelle oud-wethouder A.M. van der Felz-Aarsen een receptie aan in de raadzaal van het gemeentehuis. De enige vrouwelijke wethouder in Moerkapelle is sinds 23 maart 1989 weer raadslid voor de politieke partij Algemeen Belang, omdat de politiek dat wilde. Rentokil heeft in de afgelopen 25 jaar vele successen gekend, waarbij de jeugd altijd een voorname rol in heeft ge speeld. De A-jeugd (junioren) zijn bij de jongens twee maal en bij de meisjes ook tweemaal Nederlands Kampioen geweest. Ook bij de adspiranten en de mini’s wist Rentokil alleen bij de jon- gensafdeling vier maal Kampioen van Nederland te worden. Nu nog spelen heren en dames van die kampioenteams bij Rentokil. Ei en aantal spelen in het GOUDA - Na een lange periode van voorbereiding is vorige maand de Regeling Streekarchiefdienst Hollands Midden van de gemeenten Gou da, Moordrecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Waddinxveen in werking getreden. In feite is het Gemeentearchief Gouda omgevormd tot een streekarchief voor vier gemeenten, zij het dat Moordrecht negen jaar ge leden al tot ’’Gouda” toetrad. eerste damesteam en tweede heren team. Het eerste herenteam brak op nationaal niveau in het seizoen 75/76 door toen de toenmalige voorzitter Dick v.d. Linde, bondstrainer Jaap Akkerhuis naar Ze venhuizen haalde. In dat seizoen werd de derde divisie behaald. Na een jaar met Bram Stolk als trainer-speler werd door v.d. Linde een man met een grote naam in de volleybalwereld gestrikt voor de vereniging. Cees van Zweeden, de nestor van de Nederlandse volleybal kwam in 1977 en zorgde dat het team in 1980 in de eerste divisie speelde. Tot 1982 bleef Cees van Zweeden bij Ren tokil en sloot dat seizoen af met een vierde plaats. In die periode speelde Hans Stam bij het eerste herenteam en trainde hij de dames van Zevenhuizen. Ook hij was fortuinlijk met zijn dames en wist vanuit de eerste klas (75/76) in 1980 de Natio nale derde divisie te behalen. Door drukke werkzaamheden vertrok Hans Stam toen en nam Willem Jan van Ype ren de scepter over. Zowel de dames als de heren bleven in beginjaren 80, in hun nationale divisie meespelen. Pas in 1984 zorgden de Ze venhuizense spelers voor een verrassing in volleyballand door onverwachts de Promotiewedstrijden te winnen en zo de Ere-divisie binnen te komen. In dat zelfde jaar kwamen de dames in de tweede divisie terecht onder leiding van trainer Ton Baars. ’’Vooral het onderwijs heeft in hoge mate haar aandacht gehad. Ik denk aan de uitbreiding van integratie van de ba sisscholen”, zo sprak de eerste burger. ”De scholen in het algemeen, maar de Burgemeester I.J.P. Keijzerschool in het bijzonder namen en nemen een be langrijke plaats bij haar in.” Hij memoreerde de tentoonstelling ’’Oorlog en water”, waarbij de toenma lige wethouder als ’’oorlogskind” in haar openingsspeech de betekenis van de woorden vrijheid en vrede treffend wist uit te drukken. Tot de portefeuille van de oud-wethou der behoorden welzijnszaken, onder wijs en sociale zaken. «mm» «m». mmmtm». '»mmmm 9». «K» «mm». mam» -«////« y. 'm», mmmmm. «mm» t '«mmm ««mm mm»» ’igfSi r~;:. juk«m» m «mm», »mm». m «mmm>,«mm»««m ZZZZ/Z, W/MM/M '//S/S/S/S///, Zij voltooide haar theoretische studie van twee jaar aan de Stichting Vakop leiding Makelaardij, waarna een twee jarige parktijkopleiding volgt. In die stage-periode wordt de theoreti sche kennis in praktijk gebracht en de nodige ervaring opgedaan. En vooral dit stage-lopen bleek een moeizame on derneming: Binnen de regio voelden maar weinig makelaars ervoor om haar de nodige praktijkervaring in hun ge bied te laten opdoen. ”Dit is overal zo en zeer wel begrijpe lijk”, verklaart zij, ’’maar die twee jaar praktijk is nodig om beëdigd te kunnen worden als makelaar en om me te kun nen vestigen”. Uiteindelijk heeft zij een jaar lang taxatielessen kunnen volgen bij Makelaar Zandvliet in Waddinxveen en vervolgens liep zij een jaar stage bij een makelaarskantoor in Nieuwgein. ”Na de stage-periode wordt door de kandidaat-makelaar zelf een verzoek- Het afgelopen seizoen hadden de trai ners Akkerhuis en van der Burgt de na tionale beker als doel gesteld. Ondanks het overvolle volleybalprogramma wist Rentokil dat doel te bereiken. Zo krijgt het Europese avontuur voor de Zeven huizense volleybal een vervolg. Door dat Rentokil op tweede Paasdag in Nieuwegein beslag wist te legeen op de Nederlandse Beker, komt het team ko mend seizoen uit in het Europa Cup II tournooi voor Bekerwinnaars. Waarheen de eerste ronde Rentokil zal brengen, krijgen ze pas half juli te ho ren. Dan wordt de loting verricht in Lu- xemburg9 WADDINXVEEN - Ondanks allerlei acties die overal in het land gehouden worden werd er aan de EHBO-post in de ’’polikliniek” van de hervormde Be thelschool aan de Heggewinde gewoon stug doorgewerkt. Tenslotte gaat de pa tiënt voor alles. Het eerste slachtoffer dat op die be wuste avond behandeld moest worden was een 11-jarige monteur die een flinke beenwond had opgelopen toen de krik onder de auto was omgevallen. Toen de EHBO-ers bezig waren om de wond te verbonden kwam het volgende slachtoffer binnen: een bouwvakker met een kapotgeslagen duim gevolgd door een jongeman met een flinke glas scherf in de hand. De EHBO-ers werkten helemaal onder topspanning toen er tenslotte nog en kele sclahtoffers werden binnenge bracht die op straat aan een vechtpartij hadden deelgenomen. Gelukkig was er één brancard aanwezig waarmee 2 slachtoffers (één aan de bovenkant en één aan de onderkant) zo snel mogelijk afgevoerd konden worden. Echt gebéurd? Jazeker, maar het was wel in scène gezet. Zeven leerlingen van groep 8 gaven namelijk een demonstra- r ./I Het algemeen bestuur van het streekar chief komt bijeen op dinsdag 13 juni en woensdag 6 september om 20.00 uur in het stadhuis te Gouda. De vergaderin gen van het algemeen bestuur zijn open baar. Vanaf heden zijn dus ook de oudere ar chieven van de gemeenten Nieuwer kerk a/d IJssel en Waddinxveen te raad plegen in de studiezaal van de centrale archiefbewaarplaats in het voormalige Weeshuiscomplex aan de Spieringstraat 1 te Gouda. Daaronder vallen de belangrijke bron nen voor het genealogisch onderzoek, zoals de doop-, trouw- en begraafboe- ken (DTB) uit de periode vóór 1811, de registers van de burgerlijke stand (ge boorten tot ca. 1892, huwelijken tot ca. 1912 en overlijden tot 1932) en de be volkingsregisters (Nieuwerkerk a/d IJs sel van ca. 1830 -ca. 1920, Waddinxveen van ca. 1840 -ca. 1900). Ook de belangrijke archieven van de plaatselijke rechtbanken uit de periode vóór 1811, van de notarissen (tot 1905) en van de weeskamers (tot 1810) van Nieuwerkerk a/d IJssel en Waddinx veen zijn nu in Gouda te raadplegen. Haar man Piet Hovens (43), geboren in Limburg, startte te Zevenhuizen in 1979 een Assurantie en Financieringskan- toor onder de naam ’’Accoord”, nu ech ter beter bekend als ’’Piet Hovens As surantiën”. De belangstelling voor het werk van haar man echter beperkte zich niet uit sluitend tot verzekeringen en de daarbij behorende facetten. Zij wilde zich wat breder oriënteren en besloot een opleiding tot makelaar in onroerend goed te volgen. ”Het voordeel van deze studie is de uit voerigheid in de economische aspecten, de bouwkunde van zo’n 100 jaar gele den tot heden en de vele hypotheekvor- men”, aldus de kersverse makelaar. werkt. Ik dank burgemeester Lips en wethouder Van der Spek voor deze op bouwende samenwerking”. Tevens dankte zij de Moerkapelse bevolking voor de vele reacties die zij de laatste maanden mocht ontvangen bij haar af treden als wethouder. bij de onderstaande adressen. Om 21.00 uur zal het jubileumfeest pas goed losbarsten in Swanla. De sportzaal is dan omgetoverd in een Caraïbisch Dorp Siete de Case. En de feestavond zal dan ook in een Caraïbische sfeer af spelen een feest om erbij te zijn. De toegangskaarten voor dit jubileum feest zijn reeds verkrijgbaar bij de bar van het dorpshuis Swanla en bij Jan Sleeuwenhoek (tel. 01802-2050), Steef van Duin (tel. 01802-2126) en Gert van Wensem (tel. 01802-2619). Voor de leden boven de 16 jaar is de en tree 10,- en voor de jeugd tot 16 jaar 5,-. Dit entreebewijs is dan tevens gel dig voor de disco die ook in het dorps huis gehouden wordt om 19.00 uur. De Zevenhuizense volleybalvereniging Rentokil-ZVH sluit in het j ubileum j aar een succesvol seizoen af. Het eerste he renteam van Rentokil-ZVH speelde voor het eerst in Europees verband en deed dit op een goede wijze. De Zeven huizense spelers speelden mee in het Europa Cup III tournooi, doordat het team op een vierde plaats in de Ere-divi sie eindigde vorig seizoen. Rentokil-ZVH speelde in de eerste ronde tegen het Portugese SC de Es- pinho uit Espinho en wist in Portugal met 3-1 te winnen en in Nieuwerkerk de return zelfs met 3-0. Zodat de Zevenhuizense ploeg het in de tweede ronde tegen de latere bekerwin naar, Automobilist Leningrad moest opnemen. Met een 40-tal supporters werd in december afgereisd naar Lenin grad en speelden Rentokil in het Olym pisch stadion hun wedstrijd tegen Auto mobilist. Wat iedereen verwachtte ge beurde, Automobilist won de wed strijd. Toch gaf de Zevenhuizense ploeg een goed visitekaartje af. Trainer Platonov, ex-bondscoach van Rusland, sprak vol lof over Rentokil. In de return-wed- strijd, wederom in Nieuwerkerk met 1500 man publiek won Automobilist weer met 3-0. Rentokil sloot het Europa Cup avon tuur af en concentreerde zich weer op de vaderlandse competitie en beker- tournooi. In haar kantoor aan de Noordelijke Dwarsweg 1 vertelt zij wat haar ertoe bewogen heeft deze studie te volgen en zich te begeven in een - in deze tak toch hoofdzakelijke - mannenwereld. ZEVENHUIZEN - De Zevenhuizense Leny Hovens (42), geboren in Middelharnis, startte - als eerste vrouwelijke makelaar in deze Goudse streek - begin dit jaar haar bedrijf Makelaardij Onroerend Goed Hovens in Zevenhuizen. Op dit moment hebben drie makelaars in onroerend goed zich in Zevenhuizen gevestigd. ’’Zevenhuizen kent een con- tigentering. Een economische maatre gel waardoor de huizenbouw van rege ringswege beperkt is tot een bepaald aantal per jaar”. ”In Zevenhuizen resulteert dit tot de bouw van ongeveer 10 huizen per jaar, wat niet eens voldoende is voor de eigen aanwas”, verklaart Leny Hovens. Haar blik is dan ook vooral gericht op Nieu- werkerk en Waddinxveen. In beide ge meenten wordt voorlopig nog volop ge bouwd. Voor de C-jeugd en de mini’s begint om 10.00 uur in de Zuidplaszaal een zes kamp, terwijl vanaf de B-jeugd tot de senioren in de grote Swanlahal een su- per-Sport Mix zal starten. Het Super- Sport-Mixtournooi duurt tot 17.00 uur. Om 12.00 uur is er een broodmaaltijd in de Catgeszaal voor alle deelnemers, waarna voor de jeugd ’s-middags om 14.00 uur en om 15.15 uur Clown Joppie zal optreden. Als speciale geste kunnen alle basisscholieren van Zevenhuizen gratis naar deze voorstellingen komen kijken. Alle jeugd krijgt dan van IJsco- man Harm een heerlijk ijsje. Na afloop van het Mix-toumooi (17.15 uur) is in de Foyer een ledenreceptie voor het 25 jarig bestaan. Om 18.30 uur zal in een geheel omgebouwde sportzaal dan de receptie voor de genodigden be ginnen. WADDINXVEEN - Notaris mr. P.L. van der Meulen heeft op Hemelvaarts dag de trekking verricht van de door de Stichting Ruiterconcours Waddinxveen voor het die dag gehouden ponycon cours gehouden verloting, die als hoofd prijs een stereo-toren kent. Er waren 4.000 loten van één gulden per stuk. Dit is de uitslag. De le prijs is gevallen op lotnummer 1626; 2e prijs op lotnummer 2740; 3e prijs op lotnummer 3606; 4e prijs op lot nummer 3559; 5e prijs op lotnummer 353; 6e prijs op lotnummer 2914; 7e prijs op lotnummer 938; 8e prijs op lot nummer 3140; 9e prijs op lotnummer 162 en de 10e prijs op lotnummer 2380. De prijzen kunnen worden afgehaald in de foyer van manege ’’Reigersburgh”, Piasweg te Waddinxveen. Tevens is nu de gelegenheid aangebro ken voor allerlei particuliere instellin gen (kerkgenootschappen, bedrijven, verenigingen) uit deze gemeenten, en in het bijzonder uit Moordrecht, Nieuwer kerk a/d IJssel en Waddinxveen, om hun oudere archiefmateriaal in bewa ring te geven bij het streekarchief. Daardoor wordt niet alleen het behoud van dergelijke archieven voor het nage slacht verzekerd, maar worden allen die zich bezig houden met het onderzoek van de plaatselijke en regionale geschie denis in staat gesteld om veel meer bronnen te raadplegen dan alleen de door de overheid gevormde archieven. Voor de bezoekers van de studiezaal staan uiteraard behalve archiefstukken öok andere hulpmiddelen ter beschik- l$ng, met name de uitgebreide biblio theek van het streekarchief, waarin zich een belangrijke verzameling kranten bfevindt. De openingstijden van de studiezaal van het streekarchief Hollands Midden Zijn: maandag t/m vrijdag van 10.00- 12.30 en 13.30-17.00 uur en dinsdag avond (behalve in de maanden juni, juli èn augustus) van 18.30-21.00 uur. De (Judiezaal is uiteraard gratis toeganke lijk. volleybalvereniging kan de jeugd vanaf 8 jaar al terecht en in de jaren 75 tot 79 hebben de gebroeders van YperenWil lem Jan en Ben een zeer goede en ta lentvolle mini-afdeling op poten weten te zetten. Zij wisten in die periode met de A-mi- ni’s (jongens) en B-mini’s (meisjes) het Kampioenschap van Nederland te be halen. Nadat deze beide trainers weg vielen bij de minivolleybal afdeling en er meer jeugdvolleybal in de omtrek kwam werden de grote resultaten iets pen seizoen het winnen van de Natio- minder. Een aantal spelers/sters van deze mini- afdeling hebben later in de jeugd adspi ranten en juniorenafdeling ook nog hoge ogen gegooid. Bij de jeugdafde ling zorgde Jan v.d. Wel, nu inmiddels 23 jaar, voor de trainingen. Zelf trainde hij de jongens (6 jaar) en daarna de meisjes van Zevenhuizen. Ook hij wist met zijn teams klinkende resultaten te behalen op nationaal ni veau in 1980, 1985 en 1986 wist de Ze venhuizense volleybalvereniging de hoogste eer bij de junioren te behalen. Het Kampioenschap van Nederland. Maar de andere verenigingen in Neder land zaten zeker niet stil en de concur rentie werd steeds heviger. Toch weten veel jeugdteams van Rentokil het rayon c.a. districtskampioenschap binnen te halen. En via de voorronde van het na tionale kampioenschap door te dringen tot de laatste acht van Nederland. Moerkapelle’s oud-wethouder tiA-M. van de^ Felz-Aarsen. (Foto: Sjaak Noteboom). WkW fIIWM HwHIIM MllWim i WS WW MMM MH W HW ZEVENHUIZEN - De Zevenhuizense volleybalvereniging Rentokil-ZVH waar de Waddinxvener Jaap Akkerhuis trainer was in de seizoenen 1975-1976, 1983-1985 en 1988-1989 (samen met Toon v.d. Burgt) van het eerste heren team, werd op 26 mei 1964 opgericht door een paar enthousiaste mensen, die toen niet konden bevroeden dat hun clubje in 1989 zulke hoge ogen in de va derlandse competitie zou gooien. Begonnen met 1 heren en 1 damesteam is de Zevenhuizense volleybalvereni ging Zevenklappers - V&A Zevenhui zen - Zevenhuizen - Rentokil-ZVH uit gegroeid naar een vereniging met 10 he- Daarop overhandigde burgemeester ren, 5 dames teams en 16 jeugdteams. Lips de Moerkapelse een sjaaltje en een Bij de senioren vinden we momenteel 4 sculptuurtje, uitbeeldende heet ’’turf- teams die volgend seizoen op landelijk baggeraartje”. De Boskoopse kunste- niveau een woordje mee gaan spreken, de andere teams zijn over de district en rayon-klassen verdeeld. van hun lerares mevrouw K ozz, J| De geslaagde jeugd-EHBO’ers van Keukens toonden de zeven scholieren hun diploma. (Foto: Bethelschool). de hervormde Bethelschool. In aanwezigheid Leny Hovens is als makelaar aangeslo ten bij de NVM (Nederlandse Vereni ging van Makelaars). Makelaars die hierbij zijn aangesloten zijn gebonden aan de tarieven en regels van die Ver eniging. NVM-makelaars kennen een erecode en een tuchtrecht, alhoewel hierbij aan getekend moet worden, dat de klachten door de NVM zelf beoordeeld worden. ”Er wordt overigens bij de beoordeling van de klacht altijd rekening gehouden met het feit dat van de deskundige een zekere ’’know-how” mag worden ver wacht terwijl de leek hierin meestal het onderspit delft”, legt de makelaar uit. De SER (Sociaal Economische Raad) heeft ervoor gepleit dat klachten behan deld door een onafhankelijke tucht raad. De uitspraken van het tuchtcol lege zijn bindend, maar men kan altijd in beroep gaan. Het echtpaar Hovens heeft twee zonen van 19 en 16 jaar. Maar of zij later in de makelaardij, dan wel in de assurantiën gaanis nog onzeker. ”Dat moeten zij zelf weten”, zegt hun moeder. ”Het zou leuk zijn, maar wij zullen het niet pushen”. Het ligt in de bedoeling het makelaars kantoor tot een grote onderneming te maken. Het motto voor de toekomst is: Niet te groot, goede service, degelijk en gezond. ’’Mensen stellen vertrouwen in je en zij hebben recht op een vakkundige en dui delijke bemiddeling. Bij het helpen zoe ken naar een geschikte woning, zal ik WADDINXVEEN - Zaterdag 20 mei zeker niet alleen kijken naar het inko- wordt in de Waddinxveense sporthal men, het uitgavenpatroon is ook heel ”de Sniep” een internationaal zaalvoet- bepalend om tot een verantwoorde baltournooi gehouden door de zaal- koop over te kunnen gaan”, aldus Leny voetbalvereniging van Wout van Galen Hovens. Keukens, die wordt voorgezeten door de aan de Busken Huëtlaan wonende Waddinxvener J.J. Speelman. Gezorgd is voor een sterk deelnemers veld. Naast organisator W. v. Galen Keukens spelen de volgende teams mee: WSE, het Veldhovense Carambo- lo, De Stunt uit Eindhoven, Disco De Haven uit Gouda, Alphen en een zaal voetbalteam uit Opglabbeek in België (Bakkerij Grondelaers). De aanvang van het tournooi is 14.00 uur en het zal duren tot 20.00 uur. Een ieder die de ploegen wenst te komen be kijken is van harte welkom in sporthal ”de Sniep”. f. «/-SM \y XT: 4t t po 0«j» i 1 F 5 D '<:z f'--

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 11