Schooldamtitel I ging naar Huizen Titel voor mini’s Hockeyers gepromoveerd Gemeenten Koplopers jeu de boules verloren Fietstocht van Tien Beste titel- kans WSV voor Jaarlijkse danstest bij dansschool Shamrock trio in De Boog Luilakfeest bij tenissers van Be Fair Flyers wint promotie wedstrijd Florida gaf Engelse gasten Chinese fondue MATIGE VANGST De Sperwer Van Vuuren Avond vierdaagse Geen ledenstop Be Fair-voetbal Spannend Dames 3 Jongens E-l Koninginnedag Weekblad voor Waddinxveen - Woensdag 17 mei 1989 Pagina 17 WADDINXVEEN - Er waren voor Pinksteren geen competitiewedstrij den van de tennisvereniging Waddinxveen. Een goede gelegenheid der halve om de mini’s van deze club aan de Alberdingk Thijmlaan in het zon netje te zetten. «■ijl i t Team 1 (jongens t!m 12 jaar) i WADDINXVEEN - De Koningin Wilhelminaschool uit Huizen heeft za terdag het damkampioenschap van Nederland voor basisscholieren be haald. In een bomvol Het Trefpunt was de ontvangende damvereniging Excelsior namens de Koninklijke Nederlandse Dambond de organisator van dit tournooi, waarvoor zich na de regionale finales en de halve finales 16 schoolteams (viertallen) uit alle delen van ons land hadden geplaatst. WADDINXVEEN - Na twee enerverende duels met Catwijck is het eer ste herenteam van de hockeyclub Waddinxveen erin geslaagd de felbe geerde promotie naar de derde klas te realiseren. van Waddinxveen-tennis zijn kampioen ge worden. Van links naar rechts Victor Boere, Ralph Zijderhand, Roelof Tetteroo, Egon ter Morshuizen en de begeleidsters mevrouw M. Zijder hand en mevrouw W. Ter Morshuizen. (Foto: Nel Fok). Het kampioen geworden jongens E1 -team van de hockeyclub Waddinx veen met op de foto staan coach B. van Kinderen. Achterste rij v.l.n.r.: Wytze Klop, Sencha van Kinderen, Olaf Vogelaar, Martijn Sterk. Zittend Jeroen Boode, Roland de Vries, Wouter Algra, Niels de Vries. - SPORT.. RECREATIE tegen Plaswijck 4 en verloren met 3-9. Team 4 gemengd t/m 12 jaar was vrij dit keer. Team 5 gemengd t/m 12 jaar speelde thuis en verloren met 0-12. Ook kortere afstanden zijn mogelijk. Deze variëren van 20 tot 105 km. Alleen de langste afstand voert langs alle tien gemeenten. Ook werd er van lokatie verwisseld, als mede een regelmatige routeveraride- ring, zodat de mooiste plekjes in de pro vincie vielen te ontdekken. dag, door in de tweede finalegroep in dit damgeweld een fraaie 3e plaats te pak ken. Hennink versloeg deze week Philipse in een korte partij. Chris Roosendaal, die wegens verhuizing naar Leiden zijn laatste partij speelde, creëerde een doorslaande aanval. De afgebroken partij v.d.Hoek-v.d.Born eindigde in remise waarmee de eerste zijn negende plaats veilig stelde. Jansen speelde zich nog juist naar de top tien door winst op Ritter. Thuis kwamen de Waddinxveense hoc keyers niet verder dan een 2-2 gelijk spel. De tegenstander was overschat en de zenuwen speelden het jonge team in deze fase parten. Catwijck dacht een voldoende basis te hebben om het kar wei thuis af te maken. WADDINXVEEN - In het buurtcen trum De Boog aan de C. Huijgenslaan wordt donderdagavond 18 mei om half negen een kamermuziekconcert gege ven door het Shamrock trio. De toe gangsprijs is drie gulden. wedstrijd. Het toch nog in grote getale aanwezige publiek zag van Flyers geen rebounds, wel veel balverlies, waardoor het toch spannend bleef met betrekking tot het scoreverloop. Zaterdag 20 mei speelt heren 1 de tweede wedstrijd om de promotie om 20.30 uur in de Alexanderhal in Rotter dam. Bij winst is deze veilinggesteld. gezien de eerste wedstrijd hebben de heren de steun van veel supporters no dig. Hun dames Margriet en Janet, alsmede Yvonne de Koekkoek hadden het druk achter de bar en maakten naderhand de ontbijttafels gereed. Ze verzorgden broodjes, koffie en thee. Melk en eieren waren er ook. De afstanden zijn 30, 35, 45, 55 en 60 km. Speciaal voor ’’sturebijters” kan er 105 km gereden worden. Gestart kan worden vanaf 9.00 uur. De inschrijving op beide dagen is tot 14.00 uur. Het in schrijfgeld bedraagt voor kinderen t/m 14 jaar ƒ3,-, voor boven de 14 jaar 4,- en voor een gezin van maximaal 4 perso nen 12,-. Een prima prestatie van dit puur Wad dinxveense team, gecoacht door Peter van Rooijwat op het nieuwe kunstgras, wat momenteel wordt aangelegd, vol gend seizoen goed hockeyende tegen standers kan verwachten. 1 T 7 1 Het team was reeds voor het afsluiten van de competitie zeker van het kam pioenschap. Basis daarvoor werd ge legd door een tweetal ruime overwin ningen op naaste concurrent Baren- drecht. Een misstap tegen het laagge plaatste HLC uit Den Haag betekende slechts een kort uitstel. Half april werd HCW kampioen met 28 punten uit 16 wedstrijden. Het doelge- Van der Wouden en Prins wonnen bei den met zwart van de routiniers Littooy en v.d. Starre. Brobbel en Stam deelden na een hele avond zwoegen het punt. Torenbeek kon het tegen van Sandijk niet bolwerken en moest de vlag strij ken. Zo ook mw. Timmermans tegen Brinkhorst. Bos had de hele avond no dig om H. van Offeren in een matnet te vangen. Ponsioen versloeg Dries en Hugo Zevenbergen pakte de zege tegen D.J. van Offeren. In vrijwel alle finalegroepen, doch met name in de groep waar het ging om de nationale schooldamtitel, werden de spelers zelf, maar ook veel belangstel lende ouders, leiders en leerkrachten, geconfronteerd met een ongekend spannend verloop. In de eerste finale groep waren bij het ingaan van de laat ste ronde nog 3 kanshebbers voor de le plaats. Verrassend was de laatste winst van Het Baken op het sterke team van de Mon tessorischool. Alleen bij een zeer ruime winst zou de Montessorischool nog op een gedeelde le plaats met de Koningin Wilhelminaschool zijn geëindigd. Op basis van meer behaalde bordpunten werd de Koningin Wilhelminaschool uit Huizen nu een beslissingswedstrijd ge spaard en mochten de spelers van dit team zich Nederlands kampioen noe men. Omstreeks 17.30 uur reikte P. Swart de prijzen uit aan de teams, die zich in de finale hadden weten te spelen. De spe lers van het winnend team ontvingen een standaard. Alle tournooideelne- mers kregen een leerboek voor de jeug dige dammer uitgereikt. Het Baken uit Alphen aan den Rijn weerde zich sterk en behaalde een uit stekende 4e plaats. Dit team bestond uit: Olaf van Gelderen, Martij n Schuur hof, Erik Hoogenboom, Remco Dijk man en Geert Wind. Het Bleiswijkse De Lozanje kwam in dit toumooi ook uitstekend voor de WADDINXVEEN - Zaterdag werden er op het tennispark De Buitenhof van Be Fair-tennis geen competitiewedstrij den gespeeld, maar was er een luilak- tennisfeest. Om half vijf die zaterdagmorgen liepen in veel huizen wekkers af. Dappere mensen trotseerden de nachtelijke koude per fiets met brandende lan taarns. Een enkeling arriveerde per au to. Op De Buitenhof was er geen getoe ter, geen lawaai, wel hete koffie. Ruim 45 enthousiastelingen zagen daarna op de met kaarslichten gemar keerde banen, hoe het om ruim half zes wat lichter begon te worden. Ver vóór vijf uur waren de organisato ren van het feest al druk bezig. Zo wa ren daar Willem Keuzenkamp en Simon van Gemeren. Ze verdeelden de spelers over de banen en hadden aandacht voor alles. Enige jaren geleden ontstond het idee voor snelle rijders een speciale lange af stand route te creëren. De stichting speelde hier op in met het ’’sturebijters- plan”, de normale route van de langste afstand (105 km) maar met minder stop plaatsen. De ontbijttafels werden voortreffelijk aangesproken. Iedereen was tevreden over deze geslaagde ochtend. Wouter kreeg een prijsje omdat hij zich zo origineel in een lange nachtjapon aan het tennis waagde. Monique kreeg een tasje omdat zij zo’n dapper schattig meisje is en ze bedankte de organisato ren. Afgelopen vrijdagavond speelde dames 3 van Flyers de kampioenswedstrijd. Bij winst op Saints 1 uit Delft zoudne ze on geslagen kampioen worden. Lang lieten de dames hun trouwe supporters niet in het onzekere. Via een ruststand van 47- 10, kwam er een einduitslag op het sco reverloop van 108-23. Het 110-ste punt kwam op naam van Wilma Romeijn. Topscoorder werd Ineke Kuypers met 31 punten. Na af loop van de wedstrijd werden de dames verblijd met een boeket bloemen en champagne. Ook kon de beker van de kern Den Haag worden overhandigd. Deze was door een speciale koerier opgehaald. Meisjes adspiranten wonnen hun wed strijd tegen Dunkinn uit Roelofarends- veen met 64-42. Topscoorder was Chan tal Mahieu met 21 punten. Heren 4 had geen moeite met Diok uit Boskoop. Uitslag 82-46, terwijl jongens kadetten 2 het niet konden bolwerken tegen Zoebas uit Zoetermeer en verlo ren met 57-59. WADDINXVEEN - De Waddinx veense postduivenvereniging De Sper wer nam deel aan een concours vanuit Soissons. Weersgesteldheid: krachtige wzw wind. Afstand 309 km. In concours 515 duiven. Gelost om 8.15 uur. Aan komst eerste duif 11.30 uur. Laatste duif 11.39 uur. Snelheid eerste duif 1599 m.p.m.. Uitslagen: De Boere 1-8-18-33- 47-52-72-80-127; N. van Vliet 2-11-37- 95-97-101-106-117; D. Heeren 3-13-25- 38-115; H. Vink 4-70-99-102; N.J.van Tol 5-35-82; J.W. Verbakel 6-12-14-20- 22-41-44-56-64-68-87-116-129; M. Tol lenaar 7-57-93; D. Griffioen 9-10-89-94; H. Metselaar 15-17-19-24-29-31-39-40- 43-54-66-69-77-103-112; A. Hofman 16- 27- 113; J.P. van Tongeren 21-60-63-81; Mw. G. Twigt 23-26-42; J.Jansen Zn. 28- 36-118-125; C.G. Hofman 30-73; D.M. Degenhardt 32-84-90; N.A.D. Hoogerdijk 34-61-62-67-76-92-104-128; R. A. van der Made 45-46-50-120; A.H. Kivits 48-85-88-109-114; J.C.P. Toor 49-105-107-108-111-121-122; T. den Ouden 51; J.W. Sekeris 53; Mw. E.J. de Wit 55-100-126; M. Verbeek 58-59-79- 110; W. Breedijk 65-86-119-124; T.H. Twigt Zn. 71-98; J. Troost 74-78-91- 123; E.J. van Beek 75; C.A. Bode 83; Comb. Wibo 96. strijd bepaald niet de beste. Bij 4-1 kon den Lisette Kuypers, Chantal Knaapen, Dennis Steenland en Rémon van Ge meren echter opgelucht adem halen. Met glunderende gezichten genoten ze van de officieële huldiging, compleet met bloemen, foto’s, kussen, snoep en lovende woorden van Florida-voorzit- ter A.P. van Nes. Florida 1 (tot 18 j.) eindigde als vijfde, alleen Nieuwkoop 3 werd verslagen. In het bijzonder conditioneel kwam het team veel te kort, maar het is dan ook een moeilijke leeftijd. Florida 2 en 3 deden ’t veel beter, want zij misten het kampioenschap slechts op een haar. Florida 2 (tot 15 j.) speelde gelijk en verloor uit met 3-5 van kam pioen Rewic 3. Verder werd alles ge wonnen. Florida 3 (tot 15 j.) kwam één punt te kort op Flair 4. De laatste wedstrijd te gen Zigo werd met 3-5 verloren wegens afwezigheid van de vaste meisjes. Flo rida 5 werd laatste, maar voor deze de- butantjes was ervaring opdoen het be langrijkste. WADDINXVEEN - In tegenstelling tot wat een gerucht wil geldt er bij Be Fair-voetbal geen ledenstop in het vol gend seizoen. Feit is dat Be Fair reeds in september zal starten met meer dan 30 elf- en zeven tallen in de competitie, maar enig re kenwerk heeft bewezen dat er nog se nioren en junioren/pupillen elf- of ze ventallen ingeschreven kunnen worden, zonder in de problemen te komen met veld- en kleedkamerindeling. Vooral in de pupillengroep denkt Be Fair volgend seizoen alle interne re cords te kunnen breken. Voorbereidin gen zijn reeds getroffen. Jongens die de 6-jarige leeftijd hebben bereikt of an dere nieuwkomers zijn dan ook van harte welkom op het Be Fair-complex. WADDINXVEEN - Het eerste heren team van Flyers-basketbal heeft de eer ste stap stap naar promotie is gezet. In de best of three-competitie tegen Ale xandria uit Rotterdam werd de eerste wedstreijd winnend afgesloten. Hiermede is ook alles gezegd. Het was een wedsatrijkd zonde rhoogtepunten met in de eerste helft hard basketbal. Maar gelukkig waren de scheidwrech- ters wel in vorm en leidden zij de wedsa- trijd naar een goed einde. Via een ruststand van 41-36 werd het uiteidnelijk 87-79. Alleen Wolter Zwij nend afgesloten. Volgend jaar hopen zij nenburg^kon terugzien op een goede als jongens D ophet nieuwe kunstgras- veld even succesvol te zijn. WADDINXVEEN - Zaterdag viste de hengelsportvereniging Waddinxveen (HSW) haar derde wedstrijd voor de zo mercompetitie. Er werd vanwege de harde zuidwesten wind en de te ver wachte buien, een beschut gedeelte van de Oude Rijn uitgezocht om te vissen. Het was er goed om te vissen, maar de vis zelf was er minder goed aanwezig. Er werd maar matig gevangen en door sommige zelfs niets. De eerste vijf in de uitslag waren: 1. J.Rupke (6020 gr), 2. L.Pouwer (4500 gr), 3. H.Romeyn (2620 gr), 4. H. de Kwaadsteniet (2160 gr) en 5. W.Hout man (1600 gr). De volgende wedstrijd in deze competi tie is zaterdag 27 mei. Vertrek hiervoor om 5.30 uur vanaf het N.S.-station Waddinxveen. De meeste spelers waren in pyjama ge huld. Daaronder of daar boven waren warme kleren zeer nodig. Het bleef bijna droog en de koude wind stond pas op tegen zeven uur. Elk half uur werd op de gebruikelijke wijze van baan en partners gewisseld. Óm half zeven mocht men even uitrusten, maar van 7 of 8 uur werd het karwei weer voortge zet. De laatste competitiewedstrijd van W.S.V.I tegen Reeuwijk I is ondanks alle goede vooruitzichten toch nog in een gelijkspel geëindigd. Van der Born, op wie alle hoop gevestigd was, raakte het spoor bijster en verloor. Van Vuu- ren en v.d. Hoek wisten met twee remi ses de schade te beperken. Jongens E-l van de hockeyclub Wad dinxveen is als kampioen geëindigd. Alle wedstrijden op één na werden win- De Tien Gemeenten-fietstocht is be gonnen als een fietstocht voor een jeugdgroep uit Reeuwijk, en is uitge groeid tot een evenement met duizen den deelnemers. De stichting, gevestigd te Gouda, ontwikkelde in de loop der jaren een organisatiesysteem waarbij diverse gemeenten worden gekoppeld als start-, controle- en finishplaatsen. WADDINXVEEN/ZEVENHUIZEN - Sporthal ”de Sniep” in Waddinxveen en camping Zevenhuizen in Zevenhui zen zijn twee van de elf plaatsen waar zaterdag 20 en zondag 21 mei gestart kan worden voor de tiende editie van de sportieve en recreatieve 10 Gemeenten Fietstocht. WADDINXVEEN - Na de 32e en laat ste ronde in de onderlinge competitie van WSV moeten de in de voorlaatste ronde afgebroken partijen de beslissing omtrent het kampioenschap brengen. Deze partijen, van Vuuren-Kardol en Claassen-Hennink, zullen op donder dag 18 mei uitgespeeld worden. Van Vuuren, winst op Muit, nam de kop over van Claassen, die tegen van Woudenberg niet verder dan remise kwam. Ontegenzeglijk heeft van Vuu ren de beste papieren zijn zoveelste titel binnen te halen. Ogenschijnlijk heeft hij aan remise vol doende, doch mocht Claassen er in sla gen zijn iets minder staande partij toch nog te winnen dan zou hij op de valreep nog voorbij gestreefd worden. Pikante bijzonderheid is, dat mocht Hennink winnen, hij van Vuuren de titel bezorgt en hijzelf als tweede en Claassen als derde eindigt. Er is dus nog volop span ning. BOSKOOP - Van maandag 5 tot en met .donderdag 8 juni houdt de Stichting Avondvierdaagse Boskoop, waarvan liet secretariaat wordt gevoerd door de Waddinxveense Joke Koelewijn van de Vondellaan 54, voor de tiende maal een extra feestelijk wandelfestijn gedu rende vier avonden. Evenals voorgaande jaren zijn er routes van 5 km en 10 km die de wandelaars op plaatsen brengen waar ze nog niet vaak geweest zijn. Florida B werd in de voorjaarscompeti- tie ongeslagen kampioen. Jolanda Bos man, José ten Hage, Gerda Houtman, Jos v.d. Heiden. Gert Hoogerbrug en Rob Boot evenaarden daarmee hun prestatie van vorig jaar. Florida A o.l.v. Henk v. Boxtel werd tweede, Florida C werd zesde en laatste en de debutanten van Florida D verdienstelijk vijfde. Kampioen werd bij de jeugd Florida 4, dat in de laatste wedstrijd Mijdrecht 2 met 7-1 versloeg en met 19 punten uit 10 wedstrijden overtuigend eerste werd in haar afdeling (tot 13 j.) van de jeugd- competitie in Zuid-Holland van de N.B.B. Door de spamiing was de laatste wed- WADDINXVEEN - In poule A van de competitie van de jeu de boules-vereni ging Waddinxveen zijn vorige week dinsdag weer spannende partijen ge speeld. De koplopers Jan Hielema en Ben Sas verloren beiden twee wedstrij den waardoor ze gelijk een eind terug vielen in het klassement. Dit wordt nu aangevoerd door Jan van Loon met 10 punten. Hij wordt achter volgd door vier spelers met 8 punten. Dat zijn de koplopers van vorige week en - met een beter puntengemiddelde - Nel de Lange en Ron van Dijken. De B-poule wordt aangevoerd door Rob van Dijken, op de voet gevolgd door Kees de Lange en Chiel Schaaf. Zondag 21 mei wordt in Breda de tweede dag van de nationale competitie gespeeld. De Jeu de boulevereniging Waddinxveen neemt met 7 triplettes (een team bestaande uit drie man) hier- aan deel. Tijdens de eerste competitiedag heeft Waddinxveen redelijk gepresteerd. Het team Marco van Wageningen, Hennie Lamboo en Rob Slot won vier van de vijf wedstrijden. middelde tekende de kracht van het aanvallende spel: 70-13. De afgelopen jaren, toen de hockeyers het kampioenschap steeds misten, bete kende een kampioenschap automatisch promotie naar een hogere klasse. Dit jaar moest met een andere kampioen, de hockeyclub Catwijck, gestreden worden om een plaats in de derde klas se. Dat pakte anders uit. Een geladen Wad dinxveen, ondersteund door tientallen supporters, versloeg Catwijck op haar eigen kunstgras in een uitstekende en spannende wedstrijd met 2-1. Thomas van den Berg scoorde direct na rust de eerste treffer, Gerrit-Jan van Delft be nutte een kwartier voor tijd een straf- bal. Onder leiding van aanvoerder Rien de Dreu en uitblinker Pim Walraven werd het einde winnend gehaald. De tennisvereniging Waddinxveen speelde weer een mini-competitie. Voor team 1 jongens t/m 12 jaar was het èen prettige middag. Zij hebben weer piet 12-0 gewonnen van Alexandria 2. Het team is ook gehuldigd met een bloe- jnetje want in hun poule zijn ze niet meer in te halen. Verder speelde team 2, gemengd t/m 10 jaar uit tegen Alexandria 3. Ze verloren tnet 4-8. Team 3 gemengd t/m 10 jaar speelde uit Vanuit de schoolteams uit onze regio hadden geplaatst ”Het Baken” uit Al phen aan den Rijn en ”De Lozanje” uit Bleiswijk. Na een welkomstwoord van Excelsiors voorzitter, tevens tournooi- leider Piet Swart, traden de jeugdige ba- sisscholicren in 4 poules van elk 4 teams achter de damborden aan om hun krachten met hun leeftijdgenoten te meten. Terecht kan worden vastgesteld, dat veel talent en klasse door menig dam- mertje werd geetaleerd. De arbitrage werd verricht door leden van de organi serende damvereniging. De 4 poulewinnaars werden de Konin gin Wilhelminaschool uit Huizen, de Prinses Ireneschool uit Goes, de Mon tessorischool uit Nieuwegein en Het Ba ken uit Alphen aan den Rijn. De nrs. 2 van elke poule traden tegen el kaar aan in de tweede finalegroep en overeenkomstig geschiedde met de schoolteams, die als 3e en 4e in hun pou les eindigen. Op Koninginnedag hield jeu de boules- vereniging Waddinxveen een koppel- tournooi. Dit werd een sportief succes. Er waren 46 deelnemers. Na vijf wedstrijden kon voorzitter Christien de Ruijter, de prijzen uitrei ken. De eerste prijs, een fraaie beker, was voor het koppel Jan van Loon en Wil van Solingen, de tweede prijs voor Truus van Eeden en Ans Dallering, de derde prijs voor Willem Hendriks en J.P. Schreiner. Dinsdag 2 mei is de tweede fase van de clubcompetitie begonnen. De twaalf hoogstgeplaatste spelers van de eerste zes wedstrijdenavonden zullen de ko mende tien weken in de A-poule om de hoogste eer strijden. De overige deelnemers zijn in de B- poule geplaatst. In deze poule kunnen ook nieuwe leden vanaf het begin mee spelen. Hierdoor is de opvang van nieuwe leden van deze snel groeiende vereniging zo goed mogelijk gewaar borgd. Volgend seizoen zal worden be keken of deze competitievorm gehand haafd blijft. WADDINXVEEN - Zoals elk jaar aan het einde van het dansseizoen waren er ook nu weer verschillende avonden be schikbaar bij Swinging World Dans school ’Waddinxveen’ aan de Staring- laan voor het afleggen van de dans-test. In deze test kan iedere leerling van de dansschool laten zien op welke wijze men in het seizoen heeft leren dansen. Een gediplomeerde dansleraar (niet met de school verbonden) komt beoor delen of de leerling het fel begeerde cer tificaat heeft verdient. In de eerste en tweede week van mei stroomde de zaal met 150 zitplaatsen vol met danslustige, met zorg geklede men sen. Het zijn altijd zeer gezellige avonden waarbij zoveel mogelijk een ontspannen sfeer heerst. Dit jaar werden de dansparen beoor deeld door FDO-gediplomeerd dansle raar Nico de Jong, die ieder paar nauw gezet beoordeeld. Na het afleggen van de dans-test was er nog vol op gelegen heid om te dansen of iets te drinken in de gezellige barruimte tot het tijdstip van het uitreiken van de certificaten. Alle tot de test toegelaten leerlingen hebben dit jaar een certificaat behaald. De eerste jaars kregen brons, de tweede jaars kregen zilver, de derde jaars goud en tenslotte de vierde jaars kregen goud-ster. Op deze avond werd door menigeen ge bruik gemaakt van de mogelijkheid om alvast voor het seizoen ’89-’9O in te schrijven voor één van de vervolgcur sussen. Voor ieder die interesse heeft in dansles (onder het motto ’’Dansen, Leven, La chen”) is er op zaterdagavond van 20.30-23.30 uur gelegenheid om eens een kijkje te komen nemen in de sfeer volle accommodatie aan de Staringlaan 19 te Waddinxveerf(tel. 01828-1600Ó). Florida 4 met staand van links naar rechts Lisette Kuypers (12) en Chantal "'Knaapen (13). Zittend van links anar rechts Dennis Steenland (11) en Re dman van Gemeren (9). ^WADDINXVEEN - Vorig weekeinde ■waren 23 leden van de Engelse badmin- ■itónclub van de Rolls Royce-vliegtuig- SBotorenfabriek uit Derby te gast van de ;Waddinxveense badmintonclub Flori- ■da. De bouwers van de motoren van de ’.nieuwe Fokkers verschenen ditmaal ;met vele nieuwe gezichten die voor het 'eerst in Nederland waren. Allen waren ondergebracht in gastge zinnen. die van alles met hen onderna men. Het officiële programma bestond uit een welkomstavond, the match en een feestavond met diner-dansant en muziek van een zes leden tellende band. Op zondag werd een bezoek gebracht aan de Zaanse Schans en Marken. Op de afscheidsavond was er een uitgebreid zelfgemaakt (chinees) fondu. Veel werk voor 60 personen, maar erg lekker. I In de jaarlijkse strijd om de Florida- Cup won Florida eindelijk weer eens, zij het met minimaal verschil. Uitslag 116-16, gewonnen games 29-27. Begun- 1 stigd door het goede weer was deze ze ik vende ’exchange’ wederom bijzonder ^geslaagd. A

Weekblad voor Waddinxveen | 1989 | | pagina 17